>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Typy na żywo - Dyskusja [102]

Baqu 869,6K

Baqu

Forum VIP
no przeciez sklad byl dosc rotacyjny, info latalo duzo wczesniej i bylo widac po przyplywie gotowki, ze typ Babka jest bardzo dobry, na dodatek wszedl wiec nie wiem w czym problem?

100 razy wole takie info niz te gowniane analizy na forum niczym nie poparte albo pisane pod dany typ.

Dajcie na luz.
100% racji że był rotacyjny aczkolwiek chłop chce wmówić że był totalnie ezerwowy.

Czy typ był dobry? Zależy jak na to patrzeć w sumie to dość oczywiste że każdy wygrany jest dobry stąd moje szczerze gratulacje aczkolwiek po przebiegu spotkania uważam że wygrana gospodarczy była raczej fartowna a niżeli uzyskana dzięki temu że przeciwnik był słabszy lub / albo miał gorszy skład.

Kompletnie nie rozumiem oburzenia. Wygląda na to że ego niektórych osób jest tak wielkie iż nawet nie można im wytknąć pisania nieprawdy. Kiedy mi ktoś zwrócił uwagę w temacie o lidze australijskiej grzecznie przeprosiłem i uczę się na błędach. Nikt nie jest idealny ale takie szczeniackie pisanie "xD" czy bełkot czy że jestem ekspertem od Colo Colo. A kto mnie tak nazwał? On ? Ekspertem to jest Bartek Rabij a nie ja ale Babek pewnie nie ma pojęcia kto to jest i o czym był portal Radio Brazylia. Wystarczyło wejść w dzienniki czilijskie i go sprawdzić i to zrobiłem. Wygląda teraz jak John Cenna stojący na scenie bez majtek.
Post automatycznie złączony:

Podajesz argumenty z dupy i tyle. Instytut danych z dupy - swoje statystyki sprowadziłes do zdania, że ten mecz 9 na 10, czy ile tam powinni wygrać goście.
Dane z oficjalnego dziennika, jednego z największych na świecie oraz z livescore to dane z dupy ?
Post automatycznie złączony:

Ja w swoim temacie podałem źródło, każdy mógł ocenić czy to rezerwy czy nie. Dla mnie (i nie tylko) grał w mocno rezerwowym składzie - takiego sformułowania uzylem w temacie.
Czy zauważyłeś żebym się odnosił do Twojego tematu ? Przecież ja nawet nie wiem że ty prowadzisz temat dziku. Odniosłem się do wpisu w tym temacie więc się teraz nie wybielaj i nie przekierowuj rozmowy na jakiś kompletnie inny post.

Jeżeli takiego sformułowania użyłeś w temacie to brawo dla Ciebie, dlaczego więc użyłeś innego w tym temacie ?

Kurs 3.30 to było zajebiste value, do tego do przerwy duża przewaga gospodarzy, więc kurs nawet w przerwie był typowo pod nazwę, co zresztą przełożyło się na 2 i 3 gola dla home.


Oczywiście i gratulacje gdyż typ wygrany. Już trzy razy to napisałem ile razy jeszcze mam napisać żebyś zrozumiał?
 
Ostatnia edycja:
H 78,8K

hagi84

Użytkownik
czy byl dobry? nie zaleznie od wyniku byl dobry, kto wczesniej info mial to pogral jeszcze lepsze kursy, o to w tym wszystkim chodzi by wylapywac informacje, a w tych latynoskich ligach dosc czesto sa rotacje ze wzgledu na napiety grafik i mecze pucharowe, na dluzsza mete zarobisz.
Rball mozna sobie akurat w buty wsadzic w tych ligach, nie wiele to znaczenia ma, ze wzgledu wlasnie na podejscie druzyn do danych meczy i dochodzi jeszcze aspekt poza czysto sportowy, czyli wiele meczow podejrzanych gdzie leci ostatnimi czasy kupe kasy w ligach kolumbijskich, meksykanskich, peruwianskich i innych gownach.
 
Otrzymane punkty reputacji: +66
Baqu 869,6K

Baqu

Forum VIP
Kurs 3.30 to było zajebiste value, do tego do przerwy duża przewaga gospodarzy, więc kurs nawet w przerwie był typowo pod nazwę, co zresztą przełożyło się na 2 i 3 gola dla home.
Oczywiście i gratulacje gdyż typ wygrany. Już trzy razy to napisałem ile razy jeszcze mam napisać żebyś zrozumiał?
Post automatycznie złączony:

Tyle w temacie, a Ty wróć do swojego systemu że grasz na tenisistę, który ma dłuższe nazwisko, nawet nieźle ci szło na tle typów z analizami xD

Lecisz w ignor i więcej nie będę odpisywać na ten bełkot bo szkoda czasu.
Widzisz i znowu zmieniasz temat. Czyli jednak widzisz że popełniłeś gafę i strasz się ją zamalować.

Po pierwsze to nie byłem ja po drugie to było w temacie o NHL :)

Więcej "xD" poproszę na pewno to poprawi merytoryke Twoich postów.
 
Ostatnia edycja:
Lukasz1988!! 584,1K

Lukasz1988!!

Użytkownik
Spróbuję Hiszpania finał Copa del Rey
Atletico Bilbao Vs Mallorca 1:1 92'

Mecz dojdzie do karnych @2
Atletico wygra w karnych @3,75
Atletico Bilbao wygra trofeum @1,50
Bum 😎💰💰💰
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +342
Baqu 869,6K

Baqu

Forum VIP
czy byl dobry? nie zaleznie od wyniku byl dobry, kto wczesniej info mial to pogral jeszcze lepsze kursy, o to w tym wszystkim chodzi by wylapywac informacje, a w tych latynoskich ligach dosc czesto sa rotacje ze wzgledu na napiety grafik i mecze pucharowe, na dluzsza mete zarobisz.
Rball mozna sobie akurat w buty wsadzic w tych ligach, nie wiele to znaczenia ma, ze wzgledu wlasnie na podejscie druzyn do danych meczy i dochodzi jeszcze aspekt poza czysto sportowy, czyli wiele meczow podejrzanych gdzie leci ostatnimi czasy kupe kasy w ligach kolumbijskich, meksykanskich, peruwianskich i innych gownach.
Ja mam na to inną perspektywę. Dla mnie wnuk jest ważny gdyż nie gramy takiego 1 spotkania w przeciągu roku tylko załóżmy te około 100. Jeżeli mamy płaska stawkę to musi wejść około 30% betów przy tym kursie żeby być na plus. Dobrze wiesz zapewne że to nie jest tak iż każdy rotujący zawodnikami klub zawsze przegrywa.

BTW to samo National Potosi który obecnie gra z Blooming.
 
H 78,8K

hagi84

Użytkownik
rball jest fajny w niszach gdzie buki maja problem z oszacowaniem kursu i statsy duzo mowia, tych latynoskich wogole nie bralbym pod uwage przy takim sposobie gry z powyzszych moich argumentow
Ale jak to sie mowi, kazdy orze jak moze :)

Blooming musial wygrac 2 golami by awansowac wiec wiadomo, ze rball bedzie pod nich, tam gospodarz i ich wysokosc gdzie stadion lezy robi robote.
 
Baqu 869,6K

Baqu

Forum VIP
rball jest fajny w niszach gdzie buki maja problem z oszacowaniem kursu i statsy duzo mowia, tych latynoskich wogole nie bralbym pod uwage przy takim sposobie gry z powyzszych moich argumentow
Ale jak to sie mowi, kazdy orze jak moze :)

Blooming musial wygrac 2 golami by awansowac wiec wiadomo, ze rball bedzie pod nich, tam gospodarz i ich wysokosc gdzie stadion lezy robi robote.
Heh Blooming właśnie wcisnął na 2:1 czyli wszedł łamak i 2/2 przeciwko dduzyn gracacych w cipa libertsdires. Nawet nie miałem czasu sprawdzić czy Rondel ma to w temacie
 
H 78,8K

hagi84

Użytkownik
eee tu czysto, mega wazny mecz dla obu druzyn, ostatni mecz , blooming musialby wygrac 2 golami by awansowac, nie ma co wpadac w skrajnosc i szukac wała tam gdzie łamak :)
 
Otrzymane punkty reputacji: +827
Lukasz1988!! 584,1K

Lukasz1988!!

Użytkownik
MLS
Seattle Sounders Vs CF Montreal 3:0 77' (goście z czerwoną kartką)

Over 3,5 @1,80
82' 4:0

Pokusze się delikatnie o over 4,5 @2,30
90+7 jest i 5:0 😎💰💰
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +827
Lukasz1988!! 584,1K

Lukasz1988!!

Użytkownik
Meksyk
Santos Laguna vs Club America 1:0 74'

Over 1,5 @1,60
76' I jest 1:1 ale idzie od wczoraj jest znów moc ! 💪😎💰
Club America z X @2,15


Przy 1:1 w 78' delikatnie wejdę w
Club America win @2,70
Over 2,5 @1,80
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +363
Lukasz1988!! 584,1K

Lukasz1988!!

Użytkownik
Japonia 2 liga
Kumamoto Vs V-Varen 2:4 75' (szalony mecz tu coś jeszcze wpadnie tak czuję)

Over 6,5 @1,85
90+3 I jest 3:4 😎💰
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +743
U 0

Usunięty użytkownik 178817

Gość
Oczywiście i gratulacje gdyż typ wygrany. Już trzy razy to napisałem ile razy jeszcze mam napisać żebyś zrozumiał?
Post automatycznie złączony:



Widzisz i znowu zmieniasz temat. Czyli jednak widzisz że popełniłeś gafę i strasz się ją zamalować.

Po pierwsze to nie byłem ja po drugie to było w temacie o NHL :)

Więcej "xD" poproszę na pewno to poprawi merytoryke Twoich postów.
1. Po czym poznać dzbana z niedojebaniem mózgowym? Po tym, że stawia spacje przez znakiem zapytania.

2. Po czym poznać dzbana z niedojebaniem mózgowym? Po tym że, zarzuci Ci kłamstwo, a potem płacze nt. "zwrócenia uwagi".

3. Po czym poznać dzbana z niedojebaniem mózgowym? Po tym, że w swoich manipulacjach opiera się na autorytetach vide Rabij, Ty nie wiesz kto to jest etc. - dzban sam analizuje rzeczywistość podpierając się autorytetem.

Pet to pet, do spodu.
 
Ostatnio zmieniony przez nieznany:
U 0

Usunięty użytkownik 178817

Gość
FC Brno II - SK Lisen B over 3.5 gola 2.50 10' 0:0

W Brnie spady z jednynki, można spróbować wysokiego wyniku.

over 3.0 1.90
/1:0
 
Ostatnio zmieniony przez nieznany:
Lukasz1988!! 584,1K

Lukasz1988!!

Użytkownik
Australia
Perth Glory vs Adelaide United 2:4 81'

Over 6,5 @1,53(narazie marny kurs ale chyba nie będę czekał dłużej bo tu zaraz może paść bramka )
Padłem na marnym kursie
 
Ostatnia edycja:
rzepin 809,5K

rzepin

Użytkownik
Widzew Lodz - Piast Gliwice
1 win
2.60

Dnb
1.75

Bologna win
2.00
Post automatycznie złączony:

Rangers celtic
Bts
1.70
Post automatycznie złączony:

Wisla kraklw win
1.60

Lechia gdansk I remis
1.57
 
Ostatnia edycja:
U 0

Usunięty użytkownik 178817

Gość
3 Liga Slo piłka

liveSlavia TU Kosice v SK Novohrad Lucenec
Over 3.5 (Match Goals) (0-2 teraz HT') 1.80/1:2
 
Ostatnio zmieniony przez nieznany:
Do góry Bottom