>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Typy Dnia - 10.01.2015 (sobota)

Status
Zamknięty.
stefan-padlo 84

stefan-padlo

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna - Premier League
Spotkanie: Everton - Manchester City
Typ: +4.5 żółtych kartek
Kurs: 1.98
Godzina: 16:00
Bukmacher: Bet365
Analiza:
Linia nie wydaje mi się duża. Na przeciw siebie staną dwie znane marki. Jedna z nich bije się o najwyższe cele, a drugi jak na swój potencjał zawodzi. Pamiętam mecz między tymi drużynami, a miał on miejsce na począrku grudnia. Manchester City wygrał wtedy 1-0, a sędzia pokazał 6 żółtych kartek. Oglądałem tamten mecz i zapadł mi on w pamięci ze względu na ostrą grę obydwu drużyn. Dziwiłem się, że sędzia nie wyciągał żółtych kartoników częściej niż 6 razy. Tym razem może być podobnie. Zagrają ze sobą dwie mocne drużyny. Znając potencjał poszczególnych piłkarzy, a także ich szybkość, jest pewien, że gra będzie toczyła się w dynamicznym tempie, a co za tym idzie - będzie to ostry i zacięty mecz.
⛔ 100
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
aka-shakal 16,7K

aka-shakal

Użytkownik
Dyscyplina: ???? Tenis - ATP Brisbane
Godzina:
4:30
Spotkanie:
Raonic M. - Nishikori K.
Typ:
Raonic M.
Kurs:
2.82
Bukmacher: Pinnacle
Analiza:
Tak się złożyło w Brisbane, że w turnieju jest 1,2,3,4 turniejowa. H2H 1:4 na korzyść Japończyka, ale ich mecze były zawsze niezwykle zacięte, jeden ani drugi nie odpuszcza. Dwa razy wygrał Japończyk w Tokio, ale wiadomo... Grał u siebie. Do tego jeszcze wygrał podczas turnieju w Madrycie, ale tam był w genialnej formie gdzie tylko kontuzja sprawiła, że nie pokonał w finale Rafela Nadala w Hiszpanii na nawierzchni ziemnej! Jeszcze jedno zwycięstwo Japończyka to mordercze 5 setów podczas US Open, gdzie jak wiemy Kei był w życiowej formie i doszedł do finału US Open. Na Wimbledonie tylko raz wygrał Raonic.
Jak dla mnie takie mecze to są 50% na 50% szans i decyduje w nich dosłownie dyspozycja gra. Kei to cierpliwy zawodnik, czyhający na moment słabości zawodnika niczym lis z ukrycia. Natomiast Raonic to piekielnie mocny serwis i silny forehand. Kiedyś nazywany tenisowym drewnem, dziś jego umiejętności są na poziomie top 10. Oj będzie się działo!
*Do konkursu podaję bardziej ryzykowny typ z większym kursem. Normalnie polecałbym jakieś handi gemowe np. +3,5 gema, albo +1,5 seta.
✅ 182
 
Otrzymane punkty reputacji: +29
grubcio 0

grubcio

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna - Anglia, Premier League
Godzina: 18.30
Spotkanie: Crystal Palace - Tottenham
Typ: 2
Kurs: 2,15
Bukmacher: Expekt
Analiza:
Witam. Na dzień jutrzejszy wybrałem spotkanie pomiędzy dwoma Londyńskimi drużynami tj. Crystal Palace - Tottenham. Drużyna gospodarzy po 20 kolejkach zajmuje dopiero 18 miejsce z dorobkiem 17 punktów oraz bilansem bramkowym 20:30. W przypadku tej drużyny nie ma co mówić o atucie własnego boiska, gdyż w 9 spotkaniach rozegranych na Selhurst ParkLondyn &quot;Orły&quot; zdobyły zaledwie 8 oczek, komplet punktów wywozili stąd między innymi: Southampton, Aston Villa czy Sunderland. Nowy trener gospodarzy - Alan Pardew, nie będzie mógł skorzystać w tym meczu m.in. z Jedinaka oraz Bolasie - do tej pory byli to podstawowi zawodnicy pierwszego składu, niepewny jest też udział Chamakha oraz Murraya.
Drużyna gości - Tottenham, zajmuje aktualnie 5 miejsce z 34 pkt. bilansem goli 29-27 oraz stratą zaledwie trzech &quot;oczek&quot; do 3 ManU. Goście ostatnio są w imponującej formie, wygrali m.in. 5-3 z Chelesa. Maurico Pochettino nie będzie mógł tym meczu skorzystać z Erika Lameli oraz Nabila Bentleba, co jednak nie powinno przeszkodzić jego drużynie w zdobyciu 3 punktów.
Powtórzony typ ⛔ 100
 
wonderkido 17,7K

wonderkido

Użytkownik
National Hockey Game !
1:30
:hokej: Tampa Bay Lightning - Buffalo Sabres
Tampa over 3,5 OT @ 1,95 Betsson !
Dzisiaj na swoim rozkładzie meczy, wybieram jeden choć korci mnie jeszcze spotkanie w New Jersey gdzie Diabły grają z Wyspiarzami, bo ich gra ostatnio nabiera rumieńców, choć to dalej nie ta forma co jeszcze była 2 lata temu. Ale jednak wchodzę w mecz który odbędzie się na Florydzie. Ekipa gości gra ostatnio bez polotu i nic nie wskazywało by na to aby to się zmieniła. Ich gra jest &#39;&#39;żałosna&#39;&#39; i nie ma drygu ani ładu i składu. Jeszcze tak dawno słabej drużyny nie widziałem, w którym przegrywają mecze za meczem. Jeszcze z Panterami, coś tam w drugiej tercji próbowali ale jednak skończyło się tylko na jękach zawodników. Szable grają mizernie a że dziś, mecz z ekipą która jest już z górnej półki i zajmuję pierwsze miejsce w konferencji wschodniej. Mają najwięcej strzelonych bramek i dziś powinni zrobić na swoich śmieciach rzeź, jaka będzie panować nad ekipą Sabres. Od momentu kiedy wygrali w Montrealu gdzie tamtą twierdzę jest trudno zdobyć może być tylko lepiej. Są na pewno odpowiedni zmotywowani, na dzisiejsze spotkanie, rywal nie może sprawić wiele kłopotów, oby tylko gospodarze byli skuteczni w swoich akcjach a przyjdą owoce. Stamkos, jest również zawodnikiem który potrafi wszystko, ale jest też Kucherov, który już ma 17 bramek na koncie. &#39;&#39;Zabija&#39;&#39; i jest czujny na każdy błąd przeciwnika. Prócz tego 24 asysty! To jest ogromne poświęcenie i kapitalne granie. Johnson też odprawia kawał dobrej roboty. A jeszcze jest Callahan, który idealnie się wpasował do tej drużyny. Nie spodziewam się łatwej przeprawy dla gości, wręcz przeciwnie. Gdyby jeszcze ich ekipa miała kim zagrozić, bo sam Ennis to tam nic nie zdziała. Stawiam na over gospodarzy!
⛔ 100
 
roan79 456

roan79

Użytkownik
Dyscyplina:Rugby-Europa Pro 12
Spotkanie;Cardiff Blues(+4.5)-Leinster
Typ:1
Kurs: 1.90
Godzina: 15:40
Bukmacher: Bet365
Analiza:
Zespół gości od dłuższego czasu jest mocno osłabiony kontuzjowanych jest kilku kluczowych graczy takich jak O&#39;Brien lub Healy.Dodatkowo jutro odpocznie Toner i Heaislip,którzy odpoczną przed ważniejszym dla Leinster spotkaniem w przyszłym tygodniu co bardzo osłabia młyn.W przodzie też duże osłabienia Ian Madigan rozpocznie na ławce , a najlepszy zawodnik D&#39;Arcy nie pojechał w ogóle do Cardiff .Gospodarze w tym meczu bez znaczących osłabień,dodatkowo o wiele lepiej niż na początku grają w obronie.Dodatkowo walczą o siódme miejsce w tabeli dające im awans do Pucharu Europy.Patrząc na nieobecności po stronie Leinster, uważam, że Cardiff może nawet wygrać ten mecz, ja dla bezpieczeństwa biorę z handicapem +4.5 punktów.
⛔ 100
 
D 453

dresu

Użytkownik
Dyscyplina:piłka Nożna Anglia Premier League
Godzina:18.30
Spotkanie:Crystal Palace-Tottenham
Typ:Tottenham handicap -1,5
Kurs:4,15
Bukmacher:bet365
Analiza:Na dzisiaj wybrałem spotkanie z Angielskiej Premier League. Chciałem postawić na czystą 2 ale kolega wyżej mnie wyprzedził więc postawie na wygraną przyjezdnych przynajmiej dwoma bramkami.
Spotykają się dwa zespoły z odmienną formą Cr.Palace końcówka tabeli a mianowicie na 18 miejscu z dorobkiem 17pkt. Tottenham znajduje się na odmiennym biegunie na miejscu 5 z dorobkiem 34pkt.
Tottenham ma nie wielką stratę do czwartego Southampton i trzeciego Manchesteru Utd. do 4 miejsca tracą 2 pkt. a do 3 miejsca 3 pkt.
Cr.Palace w meczach usiebie zajmuje 19 miejsce. 9 rozegranych meczy przyniosło im 8 pkt. 2 zwycięstwa 2 remisy 5 przegranych.
Tottenham w meczach na wyjeździe zajmuje 3 miejsce rozegrali 9 meczy zdobyli 17 pkt. 5 wygranych 2 remisy 2 przegrane.
Tabela ostatnich 5 meczy:
1. Manchester City 13 pkt. br.12-5
2. Tottenham 13 pkt. br.11-6
....................
20. Cr.Palace 3 pkt. br.2-7
Ostatnie bezpośrednie spotkania:
16.12.2014 Tottenham-Cr.Palace 0-0
11.01.2014 Tottenham-Cr.Palace 2-0
18.08.2013 Cr.Palace-Tottenham 0-1
Tottenham jest w formie gdy widziałem ich mecz z Chelsea to nie mogłem uwierzyć że oni tak dobrze grają, ładna i szybka gra dobrze się ten mecz oglądało a Cr.Palace jak sami widzicie bez formy i nie sądzę że są w stanie zagrozić rozpędzonemu zespołowi z Londynu.
Jak dla mnie pewna i zdecydowana wygrana gości.
⛔ 100
 
nafciarz 1

nafciarz

Użytkownik
Dyscyplina: Kosz NBA
Godzina: 04:30
Spotkanie: Warriors - Cavs
Typ: 2
Kurs: 10.00
Bukmacher: Unibet
Analiza:
Rozumiem że Wojownicy nie mają obecnie sobie równych w NBA, notują strasznie dobre wyniki, że mają serię 5 W, ale żeby dawać na nich 1.05 ? Śmiech . Warriors mają najlepszy bilans w lidze 28-5, w domu są 15-1 i przegrali tylko ze Spurs 12 listopada 100:113. Cavs przegrali ostatnio z 76ers ? ! Mieli przewagę blisko 20 pkt w 3 kwarcie a przegrali ten mecz we frajerski sposób. Nie grał Irving, na szczęście zagra z Love i Smithem w składzie. Cavs nie mają obrony i Wojownicy mogą i zmiażdżyć 40 punktami ale równie dobrze Cavs mogą zaskoczyć. Warriors przegrali w wigilię z Lakers więc kto wie. Lebron wróci na mecz z Jeziorowcami. Zagra Kyrie, Love, Smith i ponoć Mozgov więc po takim kursie to polecam na gości dzisiaj dawać !
⛔ 100
 
jimmyjump 117

jimmyjump

Użytkownik
Dyscyplina:piłka Nożna
Godzina:16:00
Spotkanie: Burnley v QPR
Typ: under 2,5
Kurs: 1,75
Bukmacher: Bet365
Analiza:
Witam,
W dniu jutrzejszym na boisko Premier League wybiegną zespoły, które zajmują odpowiednio 19 i 16 miejsce. Istotną kwestią dla mojego typu jest to, jak wygląda strzelanie bramek obydwu drużyn. Otóż: Drużyna Burnley w meczach na swoim boisku mają bilans bramkowy 7:12 na 10 meczy, które rozegrali w tym sezonie na swoim boisku. Jeśli chodzi o drużynę QPR to bilans bramkowy meczy na wyjeździe wygląda następująco 4:22 na 9 rozegranych meczy na boisku przeciwnika.
Jutro przewiduję bardziej mecz walki aniżeli &quot;BRAMKOBICIE&quot;. Burnley postarało się o strzelenie 5 bramek w ostatnich dwóch spotkaniach ligowych, które rozegrali na wyjeździe, co może oznaczać na pierwszy rzut oka, że potrafią strzelać bramki. Dodatkowo trzeba zwrócić uwagę na fakt, z kim te bramki strzelali (dwa mecze wyjazdowe) - Newcastle (będące w całkiem fajnej formie ostatnio) oraz The Blues (nie trzeba przedstawiać). Drużyna gości w dwóch ostatnich spotkaniach zaliczyła również 2 remisy (1:1 i 0:0) ale były to drużyny trochę lepsze od przeciwników jutrzejszych gospodarzy. Myślę, że jutro QPR łatwo skóry nie sprzeda a mecz będzie raczej przypominał walkę dwóch równorzędnych drużyn, które mają problemy ze strzelaniem bramek (u siebie/na wyjeździe). Dlatego proponuję zagrać w jutrzejszym spotkaniu:
⛔ 100
 
tie-break 7,2K

tie-break

Użytkownik
Dyscyplina: Tenis ziemny ???? Brisbane 2015 (Australia)
Godzina: 06:00
Spotkanie: Federer Roger-Dimitrov Grigor
Typ: 2
Kurs: 4.08
Bukmacher: Pinnacle Sports
Analiza:

Kolejny mecz mistrz kontra uczeń, w bezpośrednich pojedynkach prowadzi Federer 2:0. Panowie spotkali się dwa razy w Bazylei na hali gdzie padał w 2013 roku wynik 6:3, 7:6, a rok później 7:6, 6:2. Pamiętam ich pojedynek z ubiegłego sezonu gdzie Dimitrov miał kilka szans aby wygrać pierwszego seta, nie wykorzystał 4 piłek setowych no i później niestety dla niego posypał się.
Dimitrov w tym turnieju pokonał najpierw ze stratą seta nieobliczalnego zawsze Chardego 3:6, 6:4, 7:6,a w kolejnym meczu bez większych problemów pokonał Klizana 6:3, 6:4. Federer natomiast najpierw pokonał Milmana (153 ATP) ze starą seta 4:6, 6:4, 6:3 także urwanie seta przez takiego słabego gracza już robi małą sensację. W drugiej rundzie Szwajcar pokazał już na co go stać ponieważ Duckwortha pokonał 6:0, 6:1. W Brisbane powinno być mniej więcej 30 stopi i dość wilgotno lecz Federer mimo swoich 34 lat nie będzie miał raczej problemów z kondycją. Od dwóch-trzech sezonów wiele ludzi twierdzi,że Federer będzie padał kondycyjnie lecz ciągle nas zaskakuje fenomenalnym przygotowaniem kondycyjnym. O 10 lat młodszy Grigor tym bardziej nie powinien mieć problemów z panującymi warunkami atmosferycznymi i dodając jeszcze fakt,że memy początek sezonu to temat jest mało istotny.
Ważnym argumentem jest jeszcze to,że Federer w tamtym roku doszedł do finału turnieju, a Dimitrov w 2013. Także jednemu jak i drugiemu gra się tutaj wspaniale. Dimitrov grając z Federrem na hali miał wiele błędów ponieważ nie zdążał ustawić się do piłki a tutaj na nawierzchni twardej będzie miał więcej czasu niż na halowej. Ostatnio wiele ryzykuje w typach i zaryzykuję raz jeszcze, kolejne mecze będą już znacznie bezpieczniejsze. Podkreślając,że mamy początek sezonu i obserwujemy wiele wpadek typ może nabrać sowich kolorów.
⛔ 100
 
dobi 177,1K

dobi

Znawca - Premier League
vs.

Everton - Man City
Godzina 16:00
Typ : 2
Kurs : 1,83
Buk : Bet365
Witam, dziś na cel obrałem sobie chyba najciekawsze sobotnie spotkanie na boiskach Barclays Premier League. Jest to starcie pomiędzy drużynami Evertonu a Manchesterem City. Te mecze zawsze były ciekawe i dostarczały sporo emocji, zwłaszcza w ostatnich latach. Przykładem może być chociażby mecz z poprzedniego sezonu na Goodison Park - wygrana City nad The Toffees 2:3.
Everton póki co zawodzi na całej linii. Przyzwyczaili angielskich kibiców do tego, że co roku walczyli o europejskie puchary, ściśle trzymając się czołówki tabeli; teraz - są dopiero na 13. miejscu w lidze. Póki co ciągną niechlubną passę czterech przegranych z rzędu, więc przydałoby się w końcu zdobyć jakieś punkty. Teraz prawdopodobnie może być ciężej, niż w każdym z czterech poprzednich meczy, bo przyjdzie im się mierzyć z mistrzem Anglii - Manchesterem City. Co prawda Goodison Park to zawsze był obiekt, na którym ciężko było zdobyć jakiekolwiek punkty wielu drużynom z ligi, w tym sezonie jest już inaczej, bo na 9 meczy przegrali i remisowali po 3 razy.
The Citizens to przeciwległy biegun, ex-aequo pierwsze miejsce w tabeli razem z Chelsea. Grają równo, i ostatnio wygrywają wszystko jak leci. Zremisowali tylko z Burnley 2:2, ale to był raczej wypadek przy pracy, bo następny mecz znów wygrali. Mimo tego, iż kontuzjowani byli wszyscy nominalni napastnicy, a oprócz tego inni piłkarze a w tym filar obrony Kompany, zdołali wykorzystać potknięcia Chelsea i dogonić ją w tabeli. Pod kątem gry wyjazdowej, jest to ekipa najlepsza w lidze. Zgromadzili na ten moment 4 pkt więcej od Chelsea, mimo tego iż mają rozegrany jeden mecz mniej. Skutecznością mogą imponować, a przy okazji tracą mało goli. W ostatnich 5 wyjazdach (bilans 4-1-0) strzelili aż 13 goli tracąc przy tym tylko 4.
Na pewno cieszyć Pellegriniego ale także fanów z Manchesteru może fakt, że z kontuzji wracają Aguero, Dżeko i Kompany, więc Chilijczyk będzie mieć do dyspozycji wszystkich zawodników prócz Toure który wyjechał na zgrupowanie WKS przed zbliżającym się PNA. Co do sytuacji kadrowej Evertonu już tak kolorowo nie jest. Martineza może cieszyć powrót Bainesa i Alcaraza ale dalej nie będzie mógł skorzystać z Distina, Pienaara, McCarthy&#39;ego, Hibberta, Osmana, Atsu, Gibsona i przede wszystkim podstawowego bramkarza - Tima Howarda.
Widziałem w tym sezonie kilkukrotnie mecze Evertonu i City. Co na pewno rzucało mi się w oczy w grze The Toffees to niedokładność i błędy w obronie. Dobrze w obronie zagrali w meczu z QPR, po którym nagle pojechali do słabego dysponowanego Sotonu i dostali 3:0. Strasznie nierówno grają. Za to podopieczni Pellegriniego, grają bardzo dobrze. Mieli lekkie załamanie formy, ale już wszystko wróciło do normy, i wygrywają praktycznie z każdym na swojej drodze. Dodam jeszcze, że Everton ostatnio grał w pucharze u siebie z West Hamem i mało brakło a przegraliby to spotkanie. W końcówce remis uratował Lukaku; gdyby nie on Martinez pewnie poleciałby ze stołka. W każdym bądź razie, przy słabo dysponowanym Evertonie, nie widzę większych szans na ugryzienie punktów City, mimo iż mecz toczyć się będzie w Liverpoolu. City jest zbyt mocne w ostatnim czasie, plus powrót Aguero i Kompanego zapewne zrobią swoje. Widzę czysty win Manchesteru City.
Powodzenia ! ;)
⛔ 100
 
Otrzymane punkty reputacji: +7
J 76

jarmool96

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna, Hiszpania - Primiera Division
Godzina: 18:00
Spotkanie: Malaga v Villareal
Typ: 2
Kurs: 2.5
Bukmacher: Bet365
Analiza:
W dniu dzisiejszym wybrałem pojedynek między dwiema drużynami znajdującymi się w górnej części tabeli. Mianowicie jest to Malaga, która zmierzy się z Villarealem. Mecz ten na pewno będzie ważny dla obu ekip gdyż wygrana pozwoli zbliżyć się do ścisłej czołówki. Przejdźmy do konkretów. Drużyna Malagi zajmuje obecnie 7. miejsce w tabeli La Liga. Dotychczas zgromadziła 30 punktów w 17 meczach. Jej bilans wynosi 9 zwycięstw, 3 remisy oraz 5 porażek. W jutrzejszym meczu ma zadebiutować nowy nabytek Malagi, Egor Filipenko. Zabraknie jednak Camacho, Weligtona oraz Sergio Sanchez, którzy zmagają się z kontuzją.
Chcąc spojrzeć na ten mecz z drugiej strony nie można nie wspomnieć o serii 12 meczów bez porażki ekipy żółtej łodzi podwodnej. Liczba ta robi wrażenie, i jest dużym argumentem w stronę drużyny Villarealu, gdyż myślę, że będą oni starali się podtrzymać tą świetną passe jak najdłużej. Przejdźmy do liczb. Villareal dotychczas zdobył 31 punktów i zajmuje 6. miejsce w tabeli. Bilans tej drużyny wynosi 9 zwycięstw, 4 remisy oraz 4 porażki. Warto wspomnieć, że ekipa ta nie przegrała meczu na wyjeździe od 9 listopada (6 meczy). Wygrywając ten mecz zespół z wschodniej części Hiszpanii, przy korzystnych wynikach może awansować na 4. miejsce w tabeli La Liga. Spotkanie to powinno być ciekawe oraz zacięte, wydaję mi się, że warto skorzystać z wysokiego kursu na Villareal gdyż niewątpliwie jest w tym meczu faworytem.
⛔ 100
 
kary1 477

kary1

Użytkownik
Dyscyplina: Koszykówka - NBA
Spotkanie: Warriors - Cavaliers
Typ: Warriors -20.5
Kurs: 4.25
Godzina: 04:30
Bukmacher: Unibet
Analiza:
Koledze, który stawia na zwycięstwo Cavs chyba coś się pomieszało. Warriors zdecydowanie najlepsza drużyna tego sezonu, ogrywają każdego, a zdecydowanie lepszych od Cavs w tym sezonie ogrywali już nawet ponad 20 punktami. Typ może ryzykowny, ale bez ryzyka nie ma zabawy. Warriors mają serię 5 zwycięstw z rzędu. Pokonując m.in. Raptors, Thunder czy Pacers różnicą punktów 15-25. Cavaliers przechodzi samo siebie po przegranej z 76ers naprawdę zwątpiłem w tę drużynę, że cokolwiek osiągną w tym sezonie, gdyby nie James graliby o przedostatnie miejsce w tabeli, a jak wiadomo w tym meczu tego zawodnika nie zobaczymy, a i decyzja o wystąpieniu Irvinga nie jest do końca pewna. W każdym razie nie mogę sobie wyobrazić tego, aby Wojownicy nie roznieśli Cavaliersów jak chcieli, czy to będzie różnica 15 punktów czy 20 ciężko powiedzieć, ale po takim kursie nie ma co się zastanawiać i postawić na to parę groszy. Przypominam, że Warriorsi są pierwsi w konferencji zachodniej i z ogromnym apetytem na zwycięstwo całej ligi, a co mi się wydaję to jest w tej chwili najlepsza drużyna, która może tego pokonać. Rozwalanie takich przeciętnych drużyn nie powinno im sprawić problemów, moim zdaniem sprawa będzie załatwiona pewnie już gdzieś w połowie drugiej kwarty. W każdym razie zobaczymy, nic nie obiecuje, ale moim zdaniem nie możliwe jest zwycięstwo gości. Polecam!!!
⛔ 100
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
louisarmstrong 1,1M

louisarmstrong

Użytkownik
Tenis Aucklend New Zeland
spotkanie C.Wizniacki - V. Wiliams
godzina 2.30
typ wygra pierwszego seta ale przgra mecz C.Wozniacki
kurs 7,5
buk bet365
Zawsze w takich wypadkach piszę typ bardzo ryzykowny do zagrania za drobne a potem jak wejdzie to jestem wkur.... że tak mało postawiłem.Dwa dni temu w meczu DJOKO KARLOVIC stawiałem dość grubo że Karlović zdobędzie seta , za drobne że wygra mecz , a za 1.30 EU postawiłem że Karlowicz przegra pierwszego seta ale wygra mecz kurs na ten typ w Williamhill był 21 a potem okazało się że weszły wszystkie trzy:) i oczywiście byłem wkur... że na ten ostatni postawilem tak malo , ale dość o tym.Karolina w przyzwoimtej formie choć dzisiaj przespała poczatek meczu z Zahlavovą STrycową no i fanie bo kurs na live na Karoline skoczył i się wywiązał i wszedł.Venus za to w wyśmienitej formie i znowu po ROGERS CUP jest w finale turnieju.W kanadzie przegrała finał z AGnieszką a w połfinale pokonała siostrę tak zwaną SYRENKĘ Wiliams a do tego wygrał 2 do 1 po przegranym pierwszym secie .Kurs na to był 28 pamiętam bo obstawiałem i tez byłe wkór... że tak mało postawilem o ile pamieta chyba 1.80E.Dla Venus to być może jedna z ostatnich szans by wygrać turniej i coś mi tutaj pachnie .....Nie chcę się bawić w jakieś spiskowe teorie ale w tenisie też lody są krencone:)A jak kręcic lody to z tłustego mleka , jak porywać to księzniczki itd.Zobaczymy obym się mylił bo kocham nasza Karolinke naszą choć pod duńską banderą.:)poatawie na to chyhba z 3.60:)))
✅ 400
 
Otrzymane punkty reputacji: +37
baku193 5,7K

baku193

Użytkownik
Dyscyplina:piłka nożna Anglia
Spotkanie Chelsea-Newcastle
Typ: Chelsea 1 golem
Kurs 4.20
Buk SportingBet
Godz: 16:00
Analiza: Witam, na dziś wybrałem spotkanie z Angielskiej Premier League, w którym Londyńska Chelsea podejmowała będzie przed własną publicznością ekipę Newcastle, dla mnie faworytem jest ekipa Jose Mourinho, która aktualnie lideruję w ekstraklasie Angielskiej. Newcastle zajmuję 10 pozycję i do tej pory zgromadziło 19 punktów mniej od swojego dzisiejszego rywala. Dlaczego postanowiłem zagrać na Chelsea, już mówię po pierwsze , gospodarze w tym sezonie na swoim stadionie są bezkonkurencyjni, 9 rozegranych spotkań i 9 zwycięstw, 27 zdobytych punktów bramki 22:3 , co na pewno robi wrażenie, Newcastle w spotkaniach wyjazdowych dla porównania w 10 spotkaniach zdobyło tylko 9 punktów. Idziemy dalej Chelsea już od dwóch spotkań nie zdołała wygrać w lidze, najpierw remis następnie porażka i ich przewaga nad drugim Manchesterem City momentalnie stopniała, teraz trzeba wygrać i liczyć na to że City zgubi punkty w Evertonie, co jest możliwe. Kolejna sprawa to drużyna z która Chelsea będzie się mierzyla, jest to ekipa od której w tym sezonie zaczeły się wszystkie problemy zespołu Jose Mourinho, porażka z Newcastle na ich stadionie zapoczątkowała okres gdzie The Blues zaczeli tracić punkty. Myślę że dziś podejdą do spotkania odpowiednio zmotywowani i odniosą zwycięstwo, a bramek poszukają już od pierwszych minut
⛔ 100
 
przemek-sic 374

przemek-sic

Użytkownik
Dyscyplina: Tenis ???? Hopman Cup
Godzina: 10:30
Spotkanie: Isner J. - Janowicz J.
Typ: DW 0:2
Kurs: 4.50
Bukmacher: William Hill
Dziś zaryzykuję i pójdę ostro w typ Jurka, który naprawdę fantastycznie sobie radzi na ten moment. Zawsze mam wielkie obawy co do niego, ale dziś liczę, że &quot;nabuzowany&quot; pozytywną energią da sobie radę z Isnerem, który jak na swoją formę, to gra w zasadzie bardzo średnio. Przeczuwam, że Jurek to 80% na wygranie meczu, a 60% na typ, który właśnie poleciłem. Wygranie Isnera z Pavlaskiem, to nic szczególnego wg. mnie, w końcu gracz poza 200 ATP. Dodatkowo dochodzi tutaj łatwa przegrana z Pospisilem, który też nie grał na swoją miarę możliwości. Boję się tylko tie-break&#39;ów, które mogą mieć miejsce w tym spotkaniu. Wtedy Jurek może nie wytrzymać i presji i oddać seta - chociaż liczę, że maksymalnie to 12 gemów w secie padnie. Janowicz gra w kratkę, ale tak jak ostatnio będzie i dziś musiał ratować skórę Agnieszce, która zaraz zmierzy się z Sereną.

Jeśli mój typ Ci pomógł, kliknij &quot;+dzięki&quot;. Mały gest, a motywuje do dalszego podawania typów. ;)
⛔ 100
 
O 25

okruchowy

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna - Francja ( Ligue 1 )
Spotkanie: SC Bastia - Paris Saint-Germain
Typ: Zlatan Ibrahimovic strzeli gola
Kurs: 1.75
Godzina: 17.00
Bukmacher:
Analiza:
Na dzisiaj proponuję bramkę w wykonaniu Zlatana Ibrahimovica w meczu przeciwko Bastii. Jak wszyscy wiedzą to głównie Szwed jest odpowiedzialny za zdobywanie goli w drużynie PSG, a pod nieobecność zawieszonych Cavaniego i Lavezziego to zadanie jeszcze bardziej ciąży na tym zawodniku.
Ostatnie 5 spotkań między obydwiema drużynami to 5 zwycięstw PSG, stosunek bramek 16:1! (w tym sam Zlatan zaaplikował drużynie Bastii 6 bramek). Także dzisiaj liczę na kolejne zwycięstwo piłkarzy ze stolicy Francji, a także na to, że swoje dołoży Ibrahimovic. Kurs wg mnie zadowalający, dlatego ja chętnie w to wchodzę.
⛔ 100
 
M 19

math

Użytkownik
Dyscyplina: Biegi narciarskie, TdS - Val di Fiemme - Styl klasyczny - Start wspólnym 15 km
Godzina: 13:00
Spotkanie: Miejsce na podium - Tak/Nie
Typ: Daniel Rikardsson - Tak
Kurs: 7
Bukmacher: Bet365
Analiza: Niestety nie ma dobrej pary ze Szwedem dlatego postanowilem zaryzykowac i gram dzisiaj Rikardssona w TOP3. Widac ze Szwed jest dobrze przygotowany do TdS, co potwierdza w kazdym starcie. Mysle ze dzis bedzie od samego poczatku walka o bonifikaty na trasie i bieg moze byc bardzo rwany. Rikardsson jest ofensywnym zawodnikiem, lubi atakowac jak czuje sie mocny. Szwedzi to bardzo zespolowy team i uwazam ze Rikardsson bedzie chcial pomoc Halfvarssonowi ktory jest mimo wszystko slabszy w klasyku i bedzie chcial &quot;ukrasc&quot; bonifikaty ktore sa na trasie jego najgrozniejszym konkurentom do zwyciestwa.
⛔ 100
 
G 112

grohufka

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna - Hiszpania, Primera Division
Spotkanie: Celta Vigo - Valenca
Typ: Valencia i powyżej 2,5 gola w meczu
Kurs: 4.50
Godzina: 20:00
Bukmacher:Bet365
Analiza:
O godzinie 20:00 zmierzą się ze sobą drużyny Celta Vigo oraz Valencia. Gospodarze zajmują 9 pozycję z dorobkiem 20 punktów oraz bilansem bramkowym 17:19. U siebie grali 8 razy i 3 razy wygrali, 2 razy zremisowali, oraz 3 razy przegrali strzelając 11 bramek i tracąc 9. Goście zajmują 4 pozycję z dorobkiem 34 punktów oraz bilansem bramkowym 31:14. Na wyjeździe grali 8 razy i 3 razy wygrali, 3 razy zremisowali oraz 2 razy przegrali strzelając 11 bramek i tracąc 9. W ostatniej kolejce Celta Vigo przegrała na wyjeździe z Sevillą 1:0, a Valencia pokonała u siebie Real Madryt 2:1. Na 5 ostatnich bezpośrednich spotkań 4 razy wygrywała Valencia.
⛔ 100
 
miguel1992 180

miguel1992

Użytkownik
Dyscyplina: ANGLIA: Championship - Kolejka 25
Godzina: 13:15
Spotkanie: Ipswich Town - Derby
Typ: 1
Kurs: 2.65
Bukmacher: Bet365
Analiza:

Witam! Czekałem na ten mecz bardzo długo, ponieważ obie drużyny są pretendentami do skoczenia o ligę wyżej. Zacznę opis od mojej ulubionej angielskiej drużyny - Ipswich Town. Gospodarze aktualnie zajmują 2 miejsce zaraz po drużynie Artura Boruca. Do pierwszego miejsca brakuje im zaledwie jednego oczka, ale Derby, które są ulokowane na 3 miejscu tracą do Ipswich zaledwie dwa punkty, więc dla gospodarzy nawet remis będzie dobrym wynikiem. Ipswich swój bilans bramkowy ma dosyć dobry - 41:22, a ich zawodnik Murphy jest na czele tabeli strzelców. Gospodarze u siebie nie przegrali od 10 spotkań, więc widoczny jest fakt, że dobrze im się gra przy własnej publice. Jest to drużyna, która zdecydowanie jest zbyt dobra na Championship co pokazał ostatni mecz z Southampton - drużyną z czołówki najwyższej angielskiej ligi.
Goście to aktualnie 3 drużyna w tabeli, lecz czwarta drużyna traci do nich zaledwie dwa oczka. Jest to drużyna również o imponującym bilansie bramkowym - 46:23, a ich najlepszy strzelec - Martin jest na 2 pozycji strzelców. Derby ostatnio na wyjazdach grają w kratkę, więc remis prawdopodobnie wzięliby w ciemno - na 5 meczy ostatnio przegrali aż 3.
Jest to mecz, który może dać pozycję lidera w tabeli, lecz przegrana może zostać srogo ukarana spadkiem o parę pozycji, więc jakoś nie wydaje mi się aby drużyny strasznie się otworzyły. Moim zdaniem w pierwszej połowie padnie remis, a pod koniec meczu szalę zwycięstwa przeciągną na swoją stronę gospodarze.
Drużyny te grały ze sobą wielokrotnie, lecz nie ma sensu brać pod uwagę wyników sprzed kilku lat. W ubiegłym roku zestawienie tych drużyn miało miejsce raz i to Ipswich Town u siebie wygrało 2-1 z Derby - mecz był wyrównany, kursy trochę wyższe, a Derby po strzeleniu gola już w PIERWSZEJ minucie ostatecznie przegrali z gospodarzami 2-1.
⛔ 100
 
krzosz1987 1,2K

krzosz1987

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka NożnaAnglia, FA Premier League
Godzina: 16:00
Spotkanie: Everton – Manchester City
Typ: over 3.5
Kurs: 2.88
Bukmacher: Sportingbet
Analiza:

Na Goodison Park przeżywający ostatnio ciężki chwile zespół Evertonu podejmie współ-lidera rozgrywek Manchester City. Patrząc na dokonania obu ekip w ostatnim czasie to zdecydowanym faworytem tego spotkania są The Citizens, którzy w 10 ostatnich meczach ligowych wygrywali 8 razy i 2 razy dzielili się punktami (ponadto doszły również zwycięstwa w Lidze Mistrzów czy Pucharze Anglii). Everton natomiast ostatnio mocno zawodzi – w 4 ostatnich meczach ligowych nie zdobył ani jednego punktu ( 8 ostatnich kolejek to 1 zwycięstwo, 1 remis i 6 porażek).
Wpływ na takie wyniki mają po części kontuzje w ekipie The Toffees również dziś nie zobaczymy m.in. Tony’ego Hibberta, Stevena Pienaara, Sylvaina Distina, Tima Howarda, Darrona Gibsona czy Leona Osmana, wracają natomiast do kadry Leighton Baines i Alcaraz. Martinez. Jeśli chodzi o Manchester City to w ich barwach dziś na pewno nie zobaczymy Yaya Touré (wyjazd na Puchar Narodów Afryki) ważniejsze jednak, że po dłuższej przerwie do składu wracają Edin Dzeko, Sergio Aguero i Vincent Kompany. Szczególnie powrót Aguero na pewno wzmocni siłę ofensywną zespołu City i tym samy również powinna wpłynąć na większą zdobycz bramkową. Aguero wszak ma 14 goli zdobytych już rozgrywkach ligowych.
Osobiście spodziewam się więc dziś meczu w którym padnie sporo bramek. Manchester City to ekipa, która w tym sezonie ma zanotowanych najwięcej overów 3.5 goli w lidze (9), Everton nie jest wiele słabszy (7). Warto jednak pamiętać, że na Goodison Park pada w tym sezonie naprawdę dużo goli – 3.4 gola na mecz i jest to najlepszy wynik w całych rozgrywkach.
Kolejna sprawa, w tym sezonie na Etihad Stadium City wygrało skromnie 1-0. W sezonie ubiegłym jednak w meczach Evertonu z Manchesterem City padało naprawdę sporo bramek - The Citizens wygrywało 3-1 u siebie oraz 3-2 na wyjeździe.
Osobiście więc proponuje zagrać w tym meczu over 3.5 goli. Na Goodison Park jak już wspomniałem pada statystycznie najwięcej goli w lidze, dziś zagrają z ekipą, która nie tylko jest w formie ale też sporo goli strzela (44) a dodatkowo dziś będą mogli zagrać Dzeko, Kompany i przede wszystkim Aguero, ten ostatni jeśli zagram to na pewno siła ofensywna The Citizens ulegnie zdecydowanej poprawie. Myślę, że warto w tym meczu zagrać over 3.5 goli.
⛔ 100
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom