>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Typy Dnia - 10.01.2015 (sobota)

Status
Zamknięty.
rm6330 3,5K

rm6330

Użytkownik
Tutaj p odajem y typy
na sobotę - 10. Stycznia


Typy podajemy według wzoru:
Dyscyplina: Piłka Nożna - Australia, A-League
Godzina:
22:00
Spotkanie:
Adelaide - Sydney
Typ:
over 2.5
Kurs:
1.80
Bukmacher:
Analiza:
Prosimy o pisanie normalnych analiz (brak pogrubienia, kursyw, podkreśleń, kolorów, dziwnych czcionek oraz rozciągania). Takie posty będą karane żółtymi kartkami. Oczywiście możecie zaznaczyć tymi sposobami najważniejsze informacje, ale nie całą analizę.
Każdy typ nie podany według tego wzoru nie będzie sprawdzany i rozliczany, user otrzymuje automatycznie ⛔100
Proszę kopiować format podawania typów i bezwzględnie się do tego stosować. Mają być wyraźnie zapisane wyróżniki takie jak Dyscyplina, Godzina, Spotkanie, Typ, Kurs, Bukmacher i Analiza.
Mile widziany bezpośredni link do danego meczu np z oddsportal.com albo livescore.pl Przyśpieszy to podliczanie.

Jeśli nie przeczytałeś jeszcze regulaminu, zrób to jak najszybciej KLIKAJĄC TUTAJ :!:

Pamiętaj, że otrzymujesz karne ⛔ 100 za:
- powtórzenie typu
- nieregulaminowy bukmacher
- zawyżenie/zaniżenie kursu
- brak godziny (baseball)
- podanie typu po czasie
- zły zapis
- trzecią i kolejną kiepską analizę w danym miesiącu

▶ Przed zatwierdzeniem posta z analizą, zawsze sprawdź przez Podgląd posta czy wszystko w porządku, żeby uniknąć pomyłek.

▶ W przypadku przeniesienia Twojej analizy do działu &quot;kiepskie analizy&quot; nie możesz już podać nowego typu.


▶ Jeżeli podczas podawania typu popełniłeś błąd i chcesz go poprawić zgłoś to w ODPOWIEDNIM TEMACIE
-&gt;&gt;&gt; KLIK podając LINK do swojego posta. Zabrania się także komentowania innych analiz w temacie konkursowym. Od tego macie odpowiedni temat lub PW. Niestosowanie się do tego polecenia będzie karane żółtymi kartkami! :zoltakartka:

▶ Zachęcamy także do pisania analiz w działach tematycznych :smile:

▶ W przypadku plagiatu zostajesz wykluczony z konkursu, ukarany czerwoną kartką oraz miesięcznym banem. Bawimy się Fair Play!
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
realadi 241

realadi

Użytkownik
Dyscyplina;piłka nożna
Godzina;20;00
Spotkanie; Celta Vigo-Valencia
Typ; 2
Kurs; 2.70
Bukmacher; Bwin
Analiza:
Nie mogę uwierzyc w kurs tego spotkania. Niby czemu Celta miałaby wygrać bądź zremisować ten mecz? Bo Valencia gra wyjazd? To chyba zbyt mało żeby stawiać inny typ niż wygrana Valencii i nie mówię tego tylko dlatego że ostatnio pokonali Real,po prostu są w gazie. Celta na 10 ostatnich spotkań jedno wygrała w pucharze z Las Palmas żenada, pozatym jeden remis z przedostatnia w tabeli równie beznadziejna Granadą...Valencia od niezasłużonej porażki z Barcelona 30.11 radzi sobie bez zarzutu. CElta ostatnie 3 mecze u siebie to porażki po 0-1 z Almerią i Eibar oraz remis z Granadą, Valencia wyjazdowo także remis z Granada pokonali Eibar i Vallecano w pucharze co prawda od zawsze byli drużyną własnego boiska ale myślę że przy tak grającej Celcie sobie poradzą...H2H obu zespołów także wzkazuje na gości gdyz 4 z 5 meczów wygrali,co prawda jedna bramką ale w moim typie to wystarczy. Nie wiem czym mogę jeszcze argumentować bezsens wystawienia przez buków takiego kursu. Dla mnie duże value więc gram grubo i polecam.
⛔ 100
 
rm6330 3,5K

rm6330

Użytkownik
Dyscyplina: ???? WTA - SINGIEL: Hobart (Australia) - Singiel - Kwalifikacje, twarda
Godzina: 4:30
Spotkanie: Silvia Soler-Espinosa v Taylor Townsend
Typ: Taylor Townsend
Kurs: 1.61
Bukmacher: Bet365
Analiza:
Dziś przyglądam się spotkaniu między młodą i utalentowaną Taylor Townsend a doświadczoną Hiszpanką Silvią Soler-Espinosa. Panie spotkały się w zeszłym roku podczas kwalifikacji do Cincinnati, wtedy wygrała Amerykanka Townsend. Dziś panie pewnie wygrały swoje mecze. Hiszpanka nie dała szans Duque-Marino, a Townsend pokonała młodą Niemkę 2-0. Przyglądałem się przygotowaniom i naprawdę Taylor nie oszczędzała się na siłowni. Panie wystąpiły w ubiegłym tygodniu w Auckland, gdzie Silvia przegrała z inną młodą Amerykanką Stephens. Taylor Townsend pierwsze rozprawiła się z dużo bardziej doświadczoną Wickmayer, a przegrała w następnej rundzie z Caroline Woźniacki, rozgrywając fenomenalny 2 set gdzie pokazała świetny serwis, mnóstwo dropshotów i dojrzałą grę, jednak wygrywając 2-5 i mając 3 piłki setowe nie wytrzymała napięcia, przegrała tego seta 7-6. Myślę że Taylor pokaże jeszcze na co ją stać w Hobart.
⛔ 100
 
his_airness 16,2K

his_airness

Użytkownik
Dyscyplina: Koszykówka - NBA
Godzina: 2.00
Spotkanie: Washington Wizards - Chicago Bulls
Typ: Derrick Rose over 17.5 pkt
Kurs: 1.85
Bukmacher: Únibet
O 2.00 naszego czasu w Verizon Center Czarodzieje podejmą popularne Byki z Chicago. Kolejny raz w tym sezonie zaufam MVP sezonu 2010/11, a więc D-Rose&#39;owi. Derrick lubi grać przeciwko Wizards i nie chodzi mi o jeden jedyny mecz z tego sezonu, który miał miejsce w tej samej hali, w której jutro oba zespoły wyjdą na parkiet. Wall to perełka amerykańskiej koszykówki, a Rose lubi grać przeciwko takim zawodnikom. Jeśli już wspomniałem o poprzednim meczu obu drużyn, to warto wspomnieć, że Rose rzucił 25 punktów. Było to trochę ponad dwa tygodnie temu. Dziś liczę na powtórkę. Linia wystawiona przez bukmachera, którego nazwy poprawnie tutaj nie napiszemy to 17.5 pkt. Myślę, że lider (o ile tak można nazwać rozgrywającego Byków, Butler by się obraził) zespołu z Wietrznego Miasta będzie w tym meczu nastawiony na to, by pokazać swojemu koledze z przeciwnej strony parkietu, że ten musi się jeszcze wiele nauczyć. Ostatni mecz Rose&#39;owi przeciwko Nutkom nie wyszedł, bo 7 punktów zdobytych na skuteczności 3/15 chluby nie przynosi. Jednak cofnę się jeszcze mecz wcześniej, gdzie Chicago Bulls grali z Rakietami. Tam Derrick rzucił 19 punktów i pomimo naprawdę przeciętnej skuteczności (6/17 z gry) był na tyle aktywny, że zanotował 6/6 z osobistych. Dziś liczę także na to. Linia nie jest jakoś super wymagająca. Oczywiście jest adekwatna do średniej punktowej Rose&#39;a w obecnym sezonie, ale uważam, że ten zawodnik po prostu lubi mecze z Wizards i w nadchodzącą noc mnie nie zawiedzie i rzuci over.
✅ 85
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
voxar 195

voxar

Użytkownik
Dyscyplina: ???? NBA
Godzina: 01:30
Spotkanie: Brooklyn Nets versus Philadelphia 76ers
Typ: Punkty w drugiej kwarcie: Poniżej 47.5
Kurs: 1.91
Bukmacher: Wlliamhill
Analiza:
Cześć.
To nocne spotkanie z pewnością przyniesie nam sporą dawkę wrażeń,oraz miejmy nadzieję przyjemne uczucie po sprawdzeniu rano wyniku ???? .
Podopieczni Lionel&#39;a Hollins&#39;a - Brooklyn Nets grają u siebie z zawodnikami z Filadelfii - podopiecznymi Brett&#39;a Brown&#39;a - Philadelphia 76ers.
Mój typ nie jest przypadkowy. Ważne są tutaj statystyki H2H, które mówią nam , że Brooklyn w pięciu ostatnich meczach (dokładnie drugich kwartach) zdobył i zarazem stracił 199 punktów, co daje średnią na mecz (drugą kwartę) 39.8, czyli nie wiele.
Statystyki H2H gości w drugich kwartach mówią nam, że punktów pada dość sporo, bo na pięć spotkań w drugich kwartach padło 261 punktów, co daje 52.2 punkty na mecz (drugą kwartę).
W pięciu ostatnich spotkaniach suma punktów, które w drugich kwartach zdobyły te zespoły grając ze sobą to: 215, co daje średnią 43 pkt.
Przeczucie podpowiada mi tutaj underka, dlatego tak też zagram.
Pozdrawiam.

✅ 91
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
D 706

don1

Użytkownik
Dyscyplina: WTA - SINGIEL: Hobart (Australia) - Singiel - Kwalifikacje, twarda - Półfinał
Godzina: 00:00
Spotkanie: Dominguez Lino L.-Ormaechea P.
Typ: Ormaechea P.
Kurs: 2.05
Bukmacher: WilliamHill
Analiza:
Polecam grać na Ormaechea. Obie zawodniczki na hardzie radzą sobie niespecjalnie. Ale Dominguez już była jedną nogą za burtą. Rywalkę miała bardzo przeciętną. Ogólnie Hiszpanka ma już 33 lata. Nie lubię jej stylu gry. Wyłącznie głęboka defensywa i żmudne przebijanie. Nie wróżę jej zwycięstwa w tym meczu. Argentynka wręcz przeciwnie. Ma dopiero 22 lata. Tutaj pokonała mimo,iż w 3 setach Arruabarene to było to zwycięstwo dosyć dla mnie przekonywujące. Ormaechea gra bardziej agresywnie i myślę,że to ona powinna rozstawiać Hiszpankę po korcie i na to też liczę. Stawiam na zwycięstwo Ormaechea. Kursy już spadają :p
✅ 105
 
Z 18

zipp

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna, Anglia
Godzina: 16:00
Spotkanie: Bournemouth - Norwich
Typ: 1
Kurs: 2,05
Bukmacher: WilliamHill
Analiza:
Witam i od razu zapraszam Was do południowo-wschodniej Anglii, a dokładnie do Bournemouth. Miasto to jest podobno bardzo urokliwe, szczególnie do gustu przypadło mojej siostrze, która chwaliła sobie tamtejszą pogodę oraz wspaniałe plaże. Jednak nie wypoczynek Nas dzisiaj interesuje, a spotkanie 25 kolejki Championship, w którym dojdzie do meczu na szczycie, choć goście mają do niego jeszcze kilka kroków.
Gospodarze przystępują do do tego meczu w roli faworyta, co dziwić absolutnie nikogo nie może. Do tej pory zanotowali najwięcej zwycięstw spośród wszystkich zespołów, bo aż 14. Przy okazji 6 razy zremisowali i 4 przegrali. Stosunek bramek bardzo przyzwoity, 54-25. Jeśli spojrzymy na ich obecną formę pozostaniemy optymistami. W ostatnich 10 ligowych kolejkach zespół zanotował bilans 7-3-0, strzelając 26 goli, a tracąc ledwie 11.
Na swoim obiekcie są zespołem piekielnie trudnym do pokonania. Na 12 kolejek przegrali zaledwie 2, zremisowali 3 i wygrali 7. Warto wspomnieć, że ostatnia ligowa porażka na własnym terenie miała miejsce 16.10.14, czyli ładnych kilka miesięcy temu.
Jeśli chodzi o gości, to pierwsze skojarzenie jest jasne: spadkowicz. Na początku sezonu zespół nie potrafił zareagować, ale w ostatnim czasie zdecydowanie ruszył z miejsca. Obecna 7 lokata daje dobre miejsce do końcowego szturmu w bitwie o awans. Jednak nie wszystko wygląda tak pięknie, oczywiście na nasze szczęście. Norwich to drużyna, która średnio radzi sobie na wyjeździe. Ich obecny bilans w delegacji prezentuje się następująco: 5-2-5, bramki 16-15. Jak na klub o takim potencjale wynik nie jest imponujący. A co jeśli weźmiemy pod uwagę formę w ostatnich 10 spotkaniach? A no jest dobrze (znowu dla Nas), bo jest średnio. Zaledwie 4 wygrane, 2 remisy i aż 4 porażki. Bramki 22-17. Widać więc gołym okiem, że jest to drużyna, która potrafi przegrywać, a biorąc pod uwagę gorący teren na jakim przyjdzie im grać, myślę że dopiszą sobie kolejną porażkę.
Reasumując, w tym meczu stawiam czystą 1.
⛔ 100
 
jakub007 6,9K

jakub007

Użytkownik
Dyscyplina: Koszykówka, USA: NBA
Godzina: 2:00
Spotkanie: Oklahoma City Thunder - Utah Jazz
Typ: Thunder -10 pkt
Kurs: 1.71
Bukmacher: Bet365
Analiza:

NBA, Oklahoma City Thunder (home, 10. miejsce na Zachodzie, bilans 17-19) vs. Utah Jazz (13. Zachód, 13-23). Typuję dwucyfrowe zwycięstwo Thunder, opierając się przede wszystkim na przepaści, jaka dzieli składy obu zespołów. U gospodarzy Durant, Westbrook i Ibaka, a u gości zabraknie Hooda, Kantera i Burksa - poważne osłabienia. Ostatni mecz obu zespołów to zwycięstwo Thunder odniesione 15-punktami pod koniec listopada. Jazz przyjeżdżają po wygranej nad Bulls, będą więc poważnie zmęczeni. Podpisuję się pod typami wszystkich bukmacherów, więc Ameryki nie odkryję tym typem. Zarobić jednak zamierzam!
⛔ 100
 
stanley-63 815K

stanley-63

Typer
⚽ PN / Puchar Azji
Godz 6:00
Spotkanie - Korea Południowa : Oman
Typ - Korea powyżej 2.5 gola
Kurs - 3.50
Buk - Bet365

Dziś rozpoczął się Puchar Azji i jak wiemy na początek gospodarze Australijczycy pokonali 4:1 Kuwejt zresztą bez niespodzianki bo Australia i Koreańczycy są wymieniani w roli faworytów grupy A .
Koreańczycy są na pewno piłkarsko lepszą ekipą od Omanu i powinni to dziś udowodnić na boisku , nie tak dawno obie ekipy rozegrały przed tym turniejem mecze towarzyskie i Korea pokonała 2:0 Arabię Saudyjska natomiast Oman dostał baty od Chińczyków 4:1 a mecze odbyły się na terenie Australii tak więc po tych wynikach meczy towarzyskich możemy się chyba spodziewać że faworyt w tym meczu to oczywiście ekipa Korei która zresztą patrząc na ich wyniki zdecydowanie bije na głowę piłkarzy Omanu którzy nie mają za bardzo osiągnięć dlatego myślę że Korea pójdzie w ślady Australijczyków i zacznie ten turniej od zdecydowanej wygranej innego rezultatu się nie spodziewam !
⛔ 100
 
applause 2,4K

applause

Użytkownik
Dyscyplina: Tenis, Hopman Cup
Godzina: 10:30
Spotkanie: Isner - Janowicz
Typ: Janowicz
Kurs: 2.65
Bukmacher: Pinnacle
Analiza: To spotkanie może przedłużyć szanse polskiej pary na zdobycie trofeum. Mało kto daje szanse Agnieszce na zwycięstwo i muszę przyznać że sam się do tej grupy zaliczam. Kurs na Janowicza zawyżony, nie wiem co obecnie widzą bukmacherzy w Isnerze, ale męczarnie z beznadziejnie dysponowanym Fogninim( który przegrał nawet z Pavlaskiem ! ) i porażka z Pospisilem dają mi jasny pogląd na ten mecz. Atmosfera w Polskim zespole wydaje się wyśmienita. Komu jak komu, ale Jurkowi po ostatnim sezonie powinno jak najbardziej zależeć na dobrym pokazaniu się w tym turnieju, może zwycięstwo w nim da mu kopa na cały sezon? Rzadko to piszę, ale jestem w pewny że Janowicz da z siebie 100% w tym spotkaniu czego nie mogę powiedzieć o Isnerze. Gorąco polecam zagrać, w bet365 jedynie 2.37 !
⛔ 100
 
bizziss 1,7K

bizziss

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna;Puchar Azji AFC
Godzina: 8:00
Spotkanie: Uzbekistan-Korea Pln
Typ: Uzbekistan wygra 1:0,2:0 lub 3:0
Kurs: 2,8
Bukmacher: bwin
Wydaje mi sie ze Uzbekistan jest najmocniejszy w swojej grupie(Uzb,Arabia Saud,Chiny i Korea Pln) i powinien ja wygrać.W tym spotkaniu jest również faworytem jednak kurs 2,0 na zwycięstwo mnie nie satysfakcjonuje.Co do Korei-hm nie ma tutaj jakiegoś profesjonalnego zawodnika(chyba jeden gra gdzieś w Szwajcarii)reszta pochodzi z nieformalnych amatorskich lig, w zasadzie nic o nich nie wiadomo,wiec przypuszczam ze bramki nie zdobędą ???? Graja bardzo defensywny futbol.Uzbekistan posiada 2 ciekawych napastników Denisova i Shorakhmedova,powinni coś strzelić.Widze tutaj skromny win gospodarzy
✅ 180
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
Z 0

zbinky

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna
Godzina: 13:15
Spotkanie: Ipswich vs Derby
Typ: Obie drużyny strzelą bramkę
Kurs: 1.72
Bukmacher: Expekt
Analiza:
Bardzo fajny mecz na sobotnie południe. Wicelider Championship czyli popularni &quot;The Tractor Boys&quot; podejmują sąsiadów z tabeli czyli Derby.
Obie drużyny są budowane z myślą o awansie. Obie potrafią strzelać - w sumie nastrzelały 87 goli
Trochę faktów - najlepszym na dzień dzisiejszy strzelcem zaplecza Premiership z dorobkiem 17 goli jest napastnik Ipswich Daryl Murphy. Zaraz za nim z dorobkiem 14 trafień jest zawodnik Derby Chris Martin.
Kolejnym argumentem powinna być następująca statystyka - w tym sezonie Ipswich u siebie rozegrali 12 meczów z czego w 10 strzelili więcej niż jednego gola
Derby na wyjeździe mają identyczny wynik - z 12 potyczek w 10 z nich wywozili ponad jedno trafienie
H2H wygląda równie obiecująco - 1:1 2:1 4:4 1:0 1:2
Reasumując - dla mnie typ do grania za gruby hajs. Jedni i drudzy mają o co walczyć. Jedni i drudzy mają sporo do zaoferowania w przednich formacjach.
Tak naprawdę czy Traktory rozjadą Barany czy ci drudzy pokażą rogi i zdemolują gospodarzy jest sprawą drugorzędną - istotne jest to, że szykuje się dobry mecz równorzędnych drużyn, z których każda potrafi strzelać bramki.
⛔ 100
 
kenijczyk 14

kenijczyk

Użytkownik
Dyscyplina: Koszykówka, USA: NBA
Godzina: 2:00
Spotkanie: Oklahoma City Thunder - Utah Jazz
Typ: UTA Jazz +5
Kurs: 3.30
Bukmacher: Bet365
Analiza:
Kilka słów na temat dzisiejszego typu. UTA Jazz-ambitna drużyna , udowadniali to wygrywając z wyżej położonymi rywalami w tabeli. Wyjazdowy bilans ostatnich pięciu spotkań Jazz wynosi 3-5. Wśród tej trójki znajdują się nie byle jakie zespoły ,bo z górnej tabeli , takie jak Chicago i Memphis. Faworytem spotkania oczywiście drużyna Oklahomy, ale Jazz lubi robić niespodzianki, to widać i myślę, że są w stanie nawiązać kontakt(a może i nawet wygrać) mimo kilku nie obecnych. Mój typ przede wszystkim opieram na nieprzewidywalności sportu.
ZWROT
 
Otrzymane punkty reputacji: +14
makaveli23 189,3K

makaveli23

Typer Miesiaca
Dyscyplina: NBA
Godzina: 01:00
Spotkanie: Indiana Pacers - Boston Celtics
Typ: Boston ML pierwsza połowa
Kurs: 2.30
Bukmacher: bet365
Analiza:
Indiana Pacers jest po 3 meczach na zachodzie ostatnio grali z Golden State wiec podrozuja do Indianapolis az z Oakland i mieli tylko 1 dzien przerwy. Boston od jakiegos czasu gra na wschodzie u siebie i podruzuje tylko nieznaczne km, Chicago, dom, Brooklyn no i teraz Indiana. Ostatnio wygrali z Brooklynem 89-81 mieli zadanie ulatwione bo nie gral Deron Williams ale warto przyznac Celtom ze zagrali dobrze w defensywie, co mialo przelozenie na dobry wynik. Indiana oprocz Mahimiego Hilla i Goerga,Cj Watson, Stuckey najprawdopodobniej nie zagra Hibbert co bedzie sporym oslabieniem. Ostatnim razem kiedy Indiana wracala do siebie po takim krotkim road trip po zachodzie przegrala blowoutem z Atlantą. Oczywiscie Atlanta Hawks a Boston Celtics to duza roznica klas ale zaufam ze Boston dzisiaj zrobi co trzeba, jesli zagraja tak jak z Brooklynem to powinno im to przyniesc zwyciestwo, do polowy bo na koniec nie wiadomo z nimi.
⛔ 100
 
macio106 139,8K

macio106

Znawca - MMA
Dyscyplina: Piłka Nożna - Azja, puchar Azji
Godzina: 06:00
Spotkanie: Korea Południowa - Oman
Typ:Handicap (0:1) @ 1
Kurs: 2,47
Bukmacher: Bet-At-Home
Analiza:
Nie wiem czemu taki kurs na Korę, która przecież była uczestnikiem mundialu, ma w składzie kilka dobrych grajków z Europy( Heung-Min Son, Sung-Yong Ki, Ja-Cheol Koo.) Ok kadra w większości skupia się na zawodnikach z rodzimej ligi lub J-league lub ligi Chińskiej, ale jak kol wiek to zabrzmi są to jedne z lepszych lig Azjatyckich. Niby Koreańczycy dawno nie grali, ale czy rywal którym jest Oman może im przeszkodzić? Śmiem wątpić. Z kadry Omanu znam jednego zawodnika jakim jest Ali Al-Habsi reszta to ludzie z ligi Omańskiej którą największą gwiazdą jest odpadek który nie poradził sobie w Egipcie i Algierii Koffi Mechac. Do tego troszkę poszperałem na temat Omanu i dowiedziałem się że na turniej nie został powołany Hani Al-Dhabit, który to strzelił dla reprezentacji najwięcej bramek. Do tego te ostatnie wyniki Omanu, przegrana z chinami 4-1, remis z katarem 2-2, przegrana z UAE 1-0, przegrana z katarem 1-3. Ogólnie w 2014 roku Oman pokonał takie reprezentacje jak: Kuwejt, Uzbekistan x2 i Singapur. No potęgi jak się patrzy . Nie widzę tutaj innej opcji jak wygrana Koreańczyków którzy to pokonają rywali równicą dwóch lub więcej bramek.
⛔ 100
 
B 178

becks-59091

Użytkownik
Dyscyplina: Koszykówka - Polska
Godzina: 18:00
Spotkanie: Jezioro Tarnobrzeg - Rosa Radom
Typ: Rosa -8.5
Kurs: 1,85
Bukmacher: Betsson
Nie napiszę nic odkrywczego. W tarnobrzeskiej ekipie nie zmieniło się zbyt wiele. W dalszym ciągu kontuzjowani są czołowi zawodnicy - Młynarski i Wysocki, oczywiście jutro nie zagrają przeciwko Rosie. Przed tygodniem do ekipy dokoptowany został Daniell Wall - pochodzący z Radomia, więc jutro z pewnością &#39;zepnie&#39; się przeciwko swoim krajanom, jednak to nie powinno wystarczyć. Zdobędzie pewnie więcej punktów niż ostatnio (2 pkt) ale nie wierzę, że pociągnie drużynę Tarnobrzega do wyrównanego boju. Trener gospodarzy mówi otwarcie - nasza sytuacja jest tragiczna. Nie da się grać 6-7 zawodnikami.
Niestety, jednak takie są obecnie realia Jeziora. Toczyć wyrównany bój z wąską ławką (praktycznie zerową) to nie lada wyczyn. Jutro zawita Rosa, która ostatnio zagubiła lekko formę, doznała dwóch porażek. Plasuje się jednak wysoko w tabeli, była w niezłej formie i czas powrócić na właściwe tory. Jutro nie wierzę w inny scenariusz jak zwycięstwo, i to okazałe gości z Radomia. Sytuacja kadrowa, możliwości, tabela - wszystko wskazuje na drużynę Rosy. Nie inaczej uważam ja - typuję spokojne zwycięstwo podopiecznych Wojciecha Kamińskiego.
✅ 85
 
L 0

loliko88

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Anglia premiership
Godzina:
13;45
Spotkanie:
Sunderland-Liverpool
Typ:
1
Kurs:
4.0
Bukmacher:
bwin
Analiza:
witam wszystkich na dziś wybrałem mecz 21 kolejki ligi angielskiej a mianowicie spotkanie Sunderlandu z Liverpoolem . Gospodarze na 5 ostatnich meczy w lidze wygrali tylko raz 2 razy padł remis i 2 razy oddali punkty natomiast drużyna gości 3 razy zdobywali punkty i 2 razy się nimi podzieliły. Sadzę ze dziś drużyna gospodarzy w końcu wygra i jest do tego dobra okazja bo gospodarze nie są w wysokiej formie bo kilka dni wcześniej ledwo wywalczyli zwycięstwo w pucharze z drużyną z 2 ligi ze środka tabeli tak wiec myślę ze suderland zgarnie pełną pule dla osob mniej lubiących ryzyko polecam 1x ja osobiście stawiam 1
⛔ 100
 
maer 229,3K

maer

Typer A-League
Dyscyplina: Piłka nożna - Francja ( Ligue 1 )
Spotkanie: En Avant de Guingamp - RC Lens
Typ: 1
Kurs: 2.05
Godzina: 20.00
Bukmacher: WilliamHill
Analiza:
Zapraszam na 20 kolejkę francuskiej Ligue 1.
En Avant de Guingamp rozegrał w tym sezonie ligowym 19 spotkań w których zdobył 22 punkty po 7 zwycięstwach, 1 remisie oraz 11 porażkach i zajmuje obecnie 13 miejsce w tabeli ligowej z bilansem bramkowym 20-31.
RC Lens zdobył 19 oczek w swoich 19 meczach rozegranych w tym sezonie ligowym po 5 zwycięstwach, 4 remisach oraz 10 porażkach co daje obecnie 16 pozycję w tabeli francuskiej Ligue 1, bilans bramek 20-24.
Gospodarze zagrali u siebie w tym sezonie ligowym 10 razy zdobywając 12 oczek po 4 wygranych oraz 6 porażkach, bilans bramek na swoim Stade du Roudourou 11-15.
Goście zdobyli 8 punktów w swoich 10 spotkaniach rozegranych w tym sezonie ligowym na wyjazdach po 2 zwycięstwach, 2 remisach oraz 6 przegranych, bilans bramkowy w delegacjach 9-14.
Mecz zapowioada się ciekawie gdyz oba zespoły dzieli w tabeli ligowej jedynie 3 oczka a w ostatnich 7 spotkaniach pomiędzy tymi rywalami o ligowe punkty w mieście Guingamp 5 razy wygrywali gospodarze, padł 1 remis oraz raz 3 oczka pojechały do miasta Lens, bilans bramek w tamtych meczach 13-1 na korzyść zespołu En Avant de Guingamp.
Moim typem na to spotaknie jest zwycięstwo gospodarzy, En Avant de Guingamp Cotes d&#39;Armor gra podobnie u siebie jak i na wyjazdach lecz ostatnio dużo korzystniejsze rezultaty osiąga na swoim terenie i do tego z drużyną z miasta Lens potrafią wygrywać a Racing Club de Lens na wyjazdach ostatnio bardzo słabo i do tego rywal z miasta Guingamp w delegacjach im nie leży i moim zdaniem 3 punkty zostaną na Stade du Roudourou.
✅ 105
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
dark1976 22,3K

dark1976

Użytkownik
Dyscyplina: Rosja KHL hokej
Godzina: 15:00
Spotkanie: Sochi - Minsk
Typ: 1
Kurs: 2,65
Bukmacher: unibet
Analiza:
Witam, jutro sporo spotkań w KHL. Jedno z ciekawszych sportowo i do obstawiania wydaje mi się spotkanie w Soczi.Kursy faworyzują gości, co wobec dość niestabilnej formy gospodarzy trochę nie dziwi. Ale uważam że Mińsk nie jest jakiś mocny obecnie i może mieć duże problemy wobec bardziej zdeterminowanych gospodarzy, którzy muszą znacznie bardzie powalczyć o PO niż obecnie Mińsk analizując tabelę.
Do tego pierwsze spotkanie w Mińsku obecni gospodarze wygrali 4-2 , można ten wynik powtórzyć . Mińsk nie gra nic wielkiego stale potrafi zpartaczyć np. ze słabym jak dla mnie Slovanem wygrali w ostatnim meczu po karnych na włansym terenie. Gospodarze przegrana w ostatnim meczu z Yaroslawem 2-4 ale wygrana z Podolskiem 5-2, brakuje im stabilizacji z przed 10 grudnia gdzie wygrywali ładnie i pewnie. Liczę że znów wrócą na te tory, przeciwnik mocny ale też ma słabsze momenty i to jest szansa aby odbudować formę gospodarzy.Dobrze spisywał się w pierwszym meczu Ignatushkin - 2 bramki , ciekawy zawodnik sporo potrafi, może znów błysnąć.
⛔ 100
 
naimad424 112

naimad424

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Anglia Premier League
Godzina:
18:30
Spotkanie:
Crystal Palace- Totenham
Typ:
2
Kurs:
2.20
Bukmacher: Bet365
Analiza:
Zapraszam na mecz z
Premier League gdzie Crystal Palace zajmujące spadkowe 18miejsce w tabeli podejmie u siebie Totenham zajmujący 5miejsce w tabeli.
Crystal Palace ostatnie 2mecze zakończyło bezbramkowe, natomiast wcześniejsze zakończyły się przegranymi.
Totenham gra dobrą piłkę, ostatni mecz z Chelsea z wynikiem 5:3 pokazał że Totenham potrafi wygrać nawet z liderem Angielskiej ligi.
Stawiam na gości, myślę że kurs który został wystawiony przez bukmacherów jest zachęcający.

Pomogłem ? Podziękuj ! ????

⛔ 100
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom