>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Typy Dnia - 10.01.2015 (sobota)

Status
Zamknięty.
S 182

samgiancana

Użytkownik
Piła Nożna, Aglia
Spotkanie: Everton - Manchester City
Typ: over 2,5
Kurs: 1,7
Bukmacher: Bet 365
Godz: 16:00
Analiza:
W dwudziestej pierwszej kolejce Barclays Premier League zmierzą się ze sobą drużyny Evertonu i Manchesteru City. Zdecydowałem się zagrać w tym meczu powyżej 2,5 bramki. Zespół Evertonu zajmuje obecnie trzynasta pozycje z dorobkiem 21 punktów, natomiast &quot;obywatele&quot; mają 46 punktów, tyle samo co lider Chelsea. Ekipa gospodarzy obecnie nie jest w najwyższej formie, gdyż ponieśli cztery porażki pod rząd. U siebie maja bilans spotkań 3-3-3, a stosunek bramek 16-15. Zatem średnia zdecydowanie powyżej trzech goli. Piłkarze manchesteru na wyjazdach spisują się najlepiej w lidze. Ich bilans to meczy to 7-2-1, a bramki 24-10, więc również zdecydowanie powyżej trzech. W poprzednich spotkaniach między tymi zespołami również bardzo często padały &quot;overowe&quot; wyniki. Pomimo absencji czołowych napastników Manchesteru, drużyna i tak zdobywa sporo bramek. Uważam, że dzisiaj gospodarze coś trafią, a to zmusi przyjezdnych do strzelenia przynajmniej dwóch bramek.
⛔ 100
 
Otrzymane punkty reputacji: +9
S 6

spinelek

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka ręczna
Godzina: 18:00
Spotkanie: Węgry : Polska
Typ: powyżej 54,5
Kurs: 2,3
Bukmacher: Bet365
Analiza:
Wczorajszy mecz Polski nie trafiłem z ilością bramek jednak dzisiaj gram odwrotnie i uważam , że będzie powyżej 55 bramek. Zespół Polski zmierzy się z Węgrami dziś którzy są lepszym zespołem niż Norwegowie wczoraj. Tak jak Polska Węgrzy wczoraj doznali porażki z zespołem Hiszpanii 27:25. Dzisiejszy mecz będzie okazją dla obu zespołów na odegranie się za porażkę więc zapowiada się ciekawy mecz. To będzie mecz typu cios za cios. Dzisiaj pewnie zagrają gracze którzy są w najlepszej formie i najbliżej składu na pierwszy mecz na MŚ. Zawodnicy już po najcięższych treningach, teraz ostatnie szlify taktyki i założeń meczowych więc zawodnicy mają więcej sił co przełozy się na więcej akcji i szybkość meczu a co za tym idzie ilość bramek.
✅ 130
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
R 1,6K

radomiak1910

Użytkownik
Tenis ATP Kwalifikacje Auckland
10.01 22:00
Lukas Lacko - Stephane Robert
typ: 2-0
2,10
Bet365
Analiza
Dziś kolejna runda kwalifikacji w Auckland, naprzeciw siebie stana Lukas Lacko i Stephane Robert. W moim odczuciu zdecydowanym faworytem pojedynku wydaje sie byc Slowak. Lacko byl juz duzo wyzej w rankingu, spadl z powodu nekajacych go kontuzji oraz slabszej dyspozycji w ubieglym sezonie, teraz musi walczyc w kwalifikacjach. Wydaje sie ze jest w calkiem niezlej dyspozycji, powalczyl z Bedene który jest w finale turnieju w Chennai. Wydawalo sie ze to niespodzianka, jednak Sloweniec spisuje sie swietnie. Robert wraca na turnieje ATP po dlugiej przerwie. Francuz to zawodnik ktorego stac na powrot do pierwszej setki rankingu, jednakze duzo mniej regularny od Lacko i o mniejszych umiejetnosciach. Robert nie pokazal sie zbyt dobrze w challengerze w ubieglym tygodniu, przegral juz w II rundzie z rodakiem, Guezem. Sadze, ze jego dyspozycja nie wystarczy na Slowaka.
⛔ 100
 
wizacar00 575

wizacar00

Użytkownik
Dyscyplina: Koszykowka
Godzina: 21:00
Spotkanie: LA Clippers-Dallas
typ: over 222.5 pkt w meczu
Kurs: 2.90
Bukmacher: Unibet

Jak zobaczylem zespoly grajace w tym spotkaniu to pierwsza mysl jaka do mnie przyszla do over punktowy i mysle, ze to jest najwlasciwszy bet w tym spotkaniu. Szanse na zwyciestwo w tym meczu rozkladam 50/50. Dallas ma lepszy % zwyciestw, jest wyzej w tabeli i wiele za nimi przemawia, ale Clippersi na wlasnym boisku sa naprawde bardzo silni. Spotykaja sie ze soba jedne z najlepszych druzyn w NBA pod wzgledem liczby zdobytych punktow. Oba zespoly wyjda swoimi najmocniejszymi zawodnikami, bo w obu ekipach bez absencji, dlatego jesli wyjda wystarczajaco zmotywowani to spodziewam sie bardzo overowego spotkania. Defensywy tych druzyn nie naleza do najszczelniejszych, bo traca srednio 100 punktow na mecz, ale to tylko jeszcze bardziej sklania mnie do grania tego typu. Przyznam, ze typ troche szalony, ale ja sprobuje.
⛔ 100
 
P 71

piotrpawel

Użytkownik
Piłka nożna Portugalia
spotkanie FC Porto - Belenenses
godzina 21.15
typ obydwie drużyny strzelą gola TAK
kurs 2,75
Buk: Bet365
Typ Ciut ryzykowny bo faworytem oczywiście Porto które dzisiaj w pogoni za Benficą która wygrała swój mecz 3 do 0.O bramkę dla Porto jestem w miarę spokojny gorzej z bramką dla Belenenses , ale kurs na BTS dość wysoki dlatego zryzykuję , mając nadzieję że Porto rzuci się do ataku i może nadziać się na jakąś skuteczną kontrę ze strony dzisiejszych przeciwników .Zaglądając do H2H na 5 spotkań ostatnich między tymi drużynami padał BTS w 3 więc próbuję .pow all
⛔ 100
 
abaac 2,1K

abaac

Użytkownik
Dyscyplina: ???? NBA
Godzina: 21:30
Spotkanie:
Clippers - Mavericks
typ: over 54 1st quarter
Kurs: 1,86
Bukmacher:
bet365
Kolega wyżej wykorzystał już over w tym meczu, który raczej popieram, ale wolałbym bezpieczniejszą linię, bo jakoś ostatnie mecze obydwu drużyn nie obfitowały w tak dużą ilość zdobywanych punktów. Osobiście spodobała mi się linia na 1 kwartę spotkania. Obie drużyny słyną z ofensywnego i skutecznego basketu, co świetnie widać gdy spojrzymy na tabelę i przyjrzymy się dotychczas zdobywanym punktom. Dallas średnia 109,1 pkt/mecz, Clippers niewiele mniej, bo 106,5 pkt/m.
1 kwarta:
Clippers 27,3 p
Mavericks 27,5 p
Statystyki mówią same za siebie. Stawianie +/-, to tylko gdybanie, ale gdy przyjrzymy się ostatnim wynikom, wszystko wygląda jeszcze lepiej.
Clippers 1 kwarta z:
Lakers (58 pkt), Hawks (55), 76ers (55)
Mavericks z:
Pistons (57), Nets (56), Cavs (53)
No i najważniejsze - liczba zdobytych punktów w ostatnich 5 meczach między LAC - DAL
58, 58, 62, 72, 39.
Jak dla mnie 70:30 na over, good luck.
Zawrot
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
gladiators 1,9K

gladiators

Użytkownik
Dyscyplina: ATP - SINGIEL: Auckland (Nowa Zelandia) - Singiel - Kwalifikacje, twarda - Półfinał
Godzina: 22:00
Spotkanie: Huang L. C. - Soeda G.
Typ: Soeda 2-0
Kurs: 1.45
Bukmacher: bet-at-home
Analiza:
Witam.
Jest druga runda kwalifikacji do turnieju w Auckland. Japończyk Soeda rozstawiony jest z numerem 5 i rozpoczyna batalię meczową od pierwszego spotkania z Huangiem. Ubiegły rok zakończył w świetnym stylu, bo zwycięstwem w finale z rewelacyjnie grającego na tej nawierzchni Ito. To daje do myślenia, że jeszcze lepiej przepracował okres przygotowawczy. Soeda uwielbia hard i właściwie nie opuszcza kortów twardych (bilans z ubiegłego roku 31-20). Z roku na rok regularnie trzyma wysoki poziom meczów zwycięskich grając głównie w challengerach. Ubiegły rok rozpoczął w Sydney. Soeda zajmuje 92 pozycję w rankingu ATP. Japończyk jest 31 letnim praworęcznym zawodnikiem ze sporym doświadczeniem zawodniczym (od 2002). Huang to 23 letni zawodnik z Taipei i jest 282 w rankingu ATP. W pierwszej rundzie męczył się w trzech setach z Nowozelandczykiem McLachlan zajmującym 772 w rankingu. Z początkiem roku przegrał w challengerze Noumea w kwalifikacjach z nic nie grającym Moserem (w ubiegłym roku rozegrał tylko jeden mecz na hardzie, a ogólnie w całym roku miał 6 rozegranych pojedynków). Na tej podstawie twierdzę, że początek sezonu zdecydowanie nie jest tym okresem który pozwoli Huangowi zaprezentować się ze swojej najmocniejszej strony. W tym meczu stawiam na doświadczenie Japończyka który przyniesie mu zwycięstwo w dwóch setach.
✅ 45
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom