>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Typy Dnia - 1.12.2015 (wtorek)

Status
Zamknięty.
black-star 54,3K

black-star

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna, Anglia: Capital One Cup
Spotkanie: Middlesbrough - Everton
Typ: Everton
Kurs: 2.70
Godzina: 20:45
Bukmacher: Bet365
Analiza:
Myślę, że pomiędzy tymi zespołami wciąż występuje bardzo znaczna różnica i goście powinni sobie poradzić z odniesieniem zwycięstwa w tym spotkaniu. Obydwa zespoły w kilku swoich ostatnich spotkaniach zdobywały bramki, więc z pewnością i w tym goli nie zabraknie. Dodatkowo goście w obecnym sezonie ponieśli zaledwie 3 porażki w najwyższej lidze angielskiej, w tym zaledwie jedną z nich na wyjeździe (2:1) z Arsenalem. Middlesbrough pozostaje w tym sezonie co prawda jednym z głównych kandydatów do awansu do najwyższej klasy rozgrywkowej, jednak nie sądzę w tym momencie, żeby miało to dzisiaj znaczenie w starciu z jedną z prezentujących w niej całkiem niezłą formę drużyn.
✅ 170
 
.joker. 204

.joker.

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna
Godzina: 19:00
Spotkanie: Angers-PSG
Typ: PSG jednym golem
Kurs: 3.10
Bukmacher: Betsson

Krótko ale rzeczowo. Na dzisiaj wybrałem spotkanie między Angers a PSG. Gospodarze to absolutna rewelacja sezonu. Na swoim boisku grają świetnie, zdecydowanie ponad oczekiwania. Obecnie znajdują się w czołówce tabeli. Przed nimi oczywiście PSG, które ma niesamowita kadrę no i nic dziwnego, że niszczą konkurencję. Dzisiaj znów powinni sięgnąć po komplet punktów, ale uważam, że wcale nie będzie im o to tak łatwo. Gospodarze mogą się postawić, a wtedy zwycięstwo 1 bramka Paryżan to może być max co będzie się dało wycisnąć z tego spotkania. Na pewno Angers nie wyjdzie na ten mecz, żeby od początku atakować rywala tylko spokojnie pilnując tylu będą czekać na swoje szanse. Nie wykluczam, że gospodarze coś strzela, ale myślę, że wynik 0:1 jest najbardziej prawdopodobny.
⛔ 100
 
pro_jumper 8

pro_jumper

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Francja, Ligue 1
Godzina: 19:00
Spotkanie: Lorient - Nice
Typ: over 2.5
Kurs: 1.88
Bukmacher: bet-at-home
Analiza:
Dziś we francuskiej Ligue 1 odbędzie się spotkanie pomiędzy 6. w tabeli Nice, a 9. Lorient. Lorient w tym sezonie zdobyło na własnym boisku 15 bramek w 8 meczach, co daje średnio 1,9 bramki, zaś bramkostrzelna jak dotąd Nicea na wyjeździe ustrzeliła 17 bramek również w 8 meczach, co przeciętnie daje trochę powyżej 2 goli na mecz. Myślę, że niezadowolona ze swojej postawy w ostatnim meczu Nicea (0-2 z 19. Tuluzą, po czerwonej kartce w pierwszej połowie) za wszelką cenę będzie walczyć o zwycięstwo i ruszy do ataku, co pozwoli gospodarzom na szybką grę z kontry. Typ jak najbardziej do grania.
⛔ 100
 
calanau 2,8K

calanau

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna, Anglia: FA Trophy
Spotkanie: Skelmersdale vs Chorley
Typ: o2,5 gola
Kurs: 1,75
Godzina: 20:45
Bukmacher: B e t s a f e
Analiza:
Na dzisiaj jeden z moich typow to over bramkowy w meczu zespolow z nizszych lig angielskich - Skelmersdale i Chorley w pucharze FA Trophy. Pierwszy mecz zakonczyl sie remisem 0:0 co nie jest dobrym prognostykiem ale mysle, ze moze dawac mylne wrazenie jesli chodzi o forme obu zespolow. Prawda jest, ze obie ekipy radza sobie lepiej grajac odpowiednio u siebie (Skelmersdale) i w delegacji (Chorley). Dzisiejsi gospodarze w ostatnich spotkaniach domowych zaliczali takie wyniki: 2:1, 4:2, 3:3, 2:1 i 3:4 - over 2,5 pokryty 5/5. Goscie na wyjazdach wyniki nastepujace: 2:1, 4:2, 1:3, 0:0 i 2:3 - over 2,5 pokryty 4/5 razy. To oczywiscie jest puchar wiec formy z meczow ligowych nie musza sie pkrywac, bo kazdy wie, ze mecze pucharowe nie musza byc priorytetem dla tych ekip, zawodnicy podstawowi moga grac na pol gwizdka, badz zmiennicy moga dostac szanse (choc poziom pewnie bedzie zblizony) itd. ale mysle, ze w tym meczu warto rozwazyc wlasnie over bramkowy. Puchar to jednak puchar i dojscie do nastepnej rundy zawsze wieze sie z nagroda finansowa oraz jakims jednak prestozem. Ryzyko oczywiscie jest, bo w ekipach z tak niskich lig jakosci moze brakowac, ale patrzac na forme obu ekip mysle, ze te 3 bramki powinni wladowac. Powodzenia
✅ 75
 
E 48

endnever

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Polska, Ekstraklasa
Godzina: 18:00
Spotkanie: Termalica - Śląsk Wrocław
Typ: Oba zespoły strzelą (BTS)
Kurs: 1.90
Bukmacher: Betclic
Analiza:
Termalica podejmuje Śląsk Wrocław. Patrząc na rezultaty obu drużyn spotkanie to może być albo nudne i ubogie w bramki, albo wręcz przeciwnie niezwykle w nie bogate.
Termalica po dobrym okresie gry, gdzie jej gra z kontry przynosiła zaskakujące rezultaty, nieco osłabła. Zarówno na własnym stadionie jak i ogólnie nie zachwyca, a jej formę określają dwa kolory, czerwony i żółty (przegrane i remisy).
Śląsk nie miał za bardzo po czym osłabnąć. 15. miejsce w tabeli to nie przypadek tylko efekt słabej gry.
Typując BTS nie posiłkuję się tabelą, choć ta nie eliminuje takiego rezultatu. Liczę przede wszystkim na grad bramek w spotkaniu dwóch słabych drużyn, które może w końcu poczują krew (oczywiście to tylko moja opinia, nie wszyscy muszą się z nią zgadzać, Termalica czasami gra naprawdę ładnie, a biorąc pod uwagę całokształt drużyny to nawet mi imponuje).
Wycinek tabeli:
12. Termalica, 16 spotkań, 19 punktów, bramki 18-23
15. Śląsk Wrocław, 17 spotkań, 15 punktów, bramki 17-26
W obu przypadkach średnia ilość bramek zarówno strzelonych jak i straconych jest równa bądź większa od 1. Nie jest tak źle jeśli chodzi o BTS.
Z bukmacherskim pozdrowieniem, EndNever!
✅ 90
 
E 1

ercus

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Polska Ekstraklasa
Godzina: 20:30
Spotkanie: Górnik Zabrze-Piast Gliwice
Typ(-2) 2
Kurs: 9.00
Bukmacher: Expekt
Analiza:
Co tu dużo pisać..Piast jest w niesamowitej formie i może się tak zdarzyć,ze wygrają wszystkie mecze przed przerwą..Ostatnie ich mecze to jakby ogladac dwie rozne klasy druzyn..Górnik gra bardzo przeciętna pilke,kolejne derby slaska piast bedzie chcial przypieczetowac grubym zwyciestwem.Uwazam ze wynik 3-0 ,4-1 dla Piasta
⛔ 100
 
olorak 0

olorak

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Capital One Cup, Anglia
Godzina:
20:40
Spotkanie:
Manchester City - Hull City
Typ:
over 2.5
Kurs:
1.53
Bukmacher: Bet-at-home
Analiza:
Na dzisiejszy typ wybrałem spotkanie pucharowe w Angli.
Hull do tej pory w pucharze można powiedzieć że prześlizgneła się do tej fazy wygrywając z poprzednimi przeciwnikami zawsze jedno bramkową przewagą. Do tego warto dodać że 2 spotkanie overowe oraz 2 spotkania underowe do tej pory tego zespołu w tego rocznym pucharze.
Kwestia, która przeważyła że zdecydowałem się dzisiaj na ten typ jest gra
Manchesteru w tego rocznej oddsłonie pucharu Capital One. Mianowicie chodzi o podstawową 11, która w każdym meczu składa się w części z zawodników pierwszego składu MC. Fakt ten oczywiście ma wpływ na ilość bramek, które padają w dotychczasowych meczach tego zespołu. Do tej pory rozegrali 2 mecze w pucharze zdobywając odpowiednio 4 oraz 5 bramek. Myślałem o grze również na wyższy over dla odważniejszych ale zdecydowanie wolę spokojne rozpoczęcie tego miesiąca od mam nadzieję pewniaka.
✅ 53
 
makaveli23 380,1K

makaveli23

Znawca Piłka Nożna Ameryka
Dyscyplina: Piłka Nożna - tURCJA pUCHAR
Godzina: 19:30
Spotkanie: Konyaspor - Kocaeli Birlikspor
Typ: Oba zespoły strzelą (BTS)
Kurs: 1.85
Bukmacher: BetSSON
Analiza:
Gospodarze pierwszoligowa druzyna sa faworytem, dość duzym ale puchary rzadza sie swoimi prawami, nie rzadko prawami niespodzianek i takiej upatrywalbym przynajmniej w aspekcie strzelenia goli przez gosci i oczywiscie dorzucenia od siebie druzyny gospodarzy. Narazie powoli dobiega konca mecz podobnego faworyta 1.25 ktory jednak przegrywa 0-1. Dwie niespodzianki w jednym dniu po takich obrotach raczej sie nie zdarzą wiec przewiduje i typuje mecz otwarty w ktorym padnie duzo goli. Konyaspor traci sporo bramek u siebie, nie wytrzymali od dawna wiecej niz jednego meczu bez straty gola u siebie.
✅ 85
 
Z 0

zadi3001

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Francja, Ligue 2
Godzina: 21:00
Spotkanie: Dijon - Auxerre
Typ: Dijon
Kurs: 1.66
Bukmacher: Bet365
Analiza: Na dzisiaj przygotowałem typ z drugiej ligi francuskiej. Dijon podejmuje na własnym stadionie siódmą drużynę w lidze jaką jest Auxerre. Dijon walczy o wejście do pierwszej ligi, jest na pierwszym miejscu w tabeli jednakże goni ich zespół Nancy, który ma tyle samo pkt lecz gorszy bilans bramek. Zespół z regionu Burgundii musi ten mecz wygrać jeśli chce się utrzymać na pierwszym miejscu, ponieważ Nancy gra dzisiaj z 17 drużyną w tabeli, co prawda na wyjeździe ale powinni sobie z nimi poradzić, a przynajmniej zremisować. Bilans Dijon u siebie to 7 zwycięstw i 1 porażka, natomiast Auxerre na wyjeździe to 3 zwycięstwa, 2 remisy, 3 porażki.
⛔ 100
 
samuel24 6,7K

samuel24

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Austria - Tipico Bundesliga
Godzina: 19:00
Spotkanie: Salzburg v Wolfsberger AC
Typ: 1 (-2,5)
Kurs: 2.3
Bukmacher: Bet365
Analiza:
Z dzisiejszej dość bogatej oferty piłkarskiej wybrałem spotkanie z Austrii. Lider z Salzburga podejmie przed własną publicznością ostatni zespół ligi - Wolfsberger. Zwycięzcą w tym meczu musi zostać ekipa gospodarzy. Mistrzowie Austrii z przed roku nie grają w tym sezonie w pucharach europejskich, gdyż przegrali dość niespodziewanie pojedynek o fazę grupową LE z Dinamem Mińsk.
Na własnym stadionie Salzburg nie stracił punktów od 6 spotkań, natomiast druzyna dzisiejszych gości od 7 meczów nie przywiozła nawet punktów z delegacji. Piłkarzy Wolfsberger zapewne niektórzy pamiętają z pojedynków z Borussią Dortmund w ramach kwalifikacji do LE, który rzecz jasna przegrali (6-0 w dwumeczu).
Salzburg tylko dzięki lepszemu bilansowi bramkowemu jest liderem, gdyż już czuja oddech drużyn z Wiednia (Austrii i Rapidu).
Jeśli Salzburg gra na własnym stadionie, to kursy są bardzo niskie. Lecz wyniki jakie osiągają grając przed własną publiką mówią same za siebie. m.in. 8-0 z Admirą, 3-1 z goniącym podium Sturm Graz
Typuję dzisiaj 3-0 dla gospodarzy. Pozdrawiam
⛔ 100
 
shop 504

shop

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Polska Ekstraklasa
Godzina: 18:00
Spotkanie: Ruch Chorzów - Korona Kielce
Typ: under 2
Kurs: 2,23
Bukmacher: unibet
Analiza:
Obie drużyny w ostatniej kolejce przegrały nie zdobywając bramki.W ligowej tabeli dzieli je minimalna różnica 1 punktu, więc obstawiam że mecz będzie wyrównany.Korona mało bramek strzela i mało też traci, szczególnie na wyjazdach. Ruch u siebie też nie jest wirtuozerią ( poza meczami z Lechią 3-2 i Termalica 4-2). Obstawiam remis bezbramkowy, no może któraś wygra 1-0 , dla bezpieczeństwa zagram jednak zwrot przy 2 bramkach w meczu.
⛔ 100
 
aliant 531

aliant

Użytkownik

Dyscyplina: Piłka Nożna - Polska Ekstraklasa
Godzina: 20:30
Spotkanie: Górnik Zabrze - Piast Gliwice
Typ: 1X
Kurs: 1,62
Bukmacher: B-win

Analiza:
Powiem szczerze, że jestem zaskoczony tą masówką na Piasta. Jeżeli patrzeć tylko na statystykę to faktycznie, lider jest niepodważalny ale sport to nie matematyka. Jak napisałem na jednej stronie, że idę w stronę 1X to zbesztano mnie, ze chyba nie znam się na piłce. Mimo to zostaję przy swoim. Po pierwsze jest taka zasada którą wyznają niektórzy typerzy, że jak ostatnia drużyna podejmuje lidera to na tego drugiego lepiej nie grać. Inna kwestia, że w Ekstraklasie rzadko się zdarza żeby drużyna notowała serię X zwycięstw z rzędu. Gliwiczanie od 4 spotkań nie stracili nawet punktu, goście triumfowali tylko raz. 2,5 miesiąca temu ze Śląskiem. Ale czy to nie jest najlepszy moment na przełamanie? Piast może i jest na fali ale derby rządzą się swoimi prawami. A tu nie dość, że mecz z rywalem zza miedzy to jeszcze lider i to przed własną publiką. Czuję, że Gliwiczanie tego nie wygrają zwłaszcza, że na wyjazdach lubią tracić sporo bramek. I wcale nie mam tu na myśli tylko spotkania w Niecieczy ale również potyczki z Pogonią i Podbeskidziem. Każda seria kiedyś się kończy, a nasza ekstraklasa już nie takie sensacje widziała. Nie dajmy się zwariować tabeli bo na takich meczach buki zarabiają najwięcej. Handicap to już w ogóle jest moim zdaniem skrajna brawura.
✅ 62
 
barni87 242

barni87

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Euro Women Kwalfikacje druga runda
Godzina: 19:00
Spotkanie: Szwajcaria K - Czechy K
Typ: -2,5 Szwajcaria
Kurs: 2,25
Bukmacher: Unibet
Analiza: Bardzo dobrze dysponowana w ostatnich czasach drużyna Szwajcarek podejmie ,według mnie przeciętne Czeszki.Mecz meczowi nie równy, ale dla mnie wyznacznikiem formy były spotkania z drużyną Włoch. Włoszki to solidna drużyna w damskiej piłce nożnej, przegrały ze Szwajcarkami 3-0 natomiast z drużyną czeską wygrała 3-0. Szwajcaria zaprezentowała się lepiej na ostatnich mistrzostwach świata w których odpadła w 1/8 finałów z Kanadą ,natomiast Czeszki nie awansowały nawet z grupy. Oczywiście MŚ były rok temu ale w tym roku Czeszki wcale nie prezentują się lepiej. Co prawda z przeciętnymi drużynami jakieś wyniki osiągają ,ale jak przyjdzie mecz z lepszą drużyną to nic nie grają. Szwajcarki natomiast to drużyna rozwijająca się z dużym potencjałem i świetnymi zawodniczkami. Nastrzelały w tych eliminacjach 15 bramek tracąc jedną. Myślę że osiągną podobny wynik co z Włoszkami i pewnie wygrają. Stawiałbym na 4-0.
✅ 125
 
silwo1948 88

silwo1948

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Francja Ligue 1
Godzina: 21:00
Spotkanie: Nantes- Lyon
Typ:2(-1) eh
Kurs: 4,45
Bukmacher: OtoBet
Analiza:
Spotkanie francuskiej Ligue 1 pomiędzy Nantes a Olympique Lyon.
Ostatnio Lyon grał słabo 3 porażki z rzędu (1 w LM). Kto oglądał ostatnie spotkanie z Montpellier wie, że to spotkanie powinno zakończyć się zupełnie innym wynikiem błędy sędziowskie doprowadziły do tego że Lyon który powinien był prowadzić 3:2 nagle zaczął przegrywać 1:3. Co prawda w defensywie trochę słabiej to wyglądało lecz dziś najlepsza okazja na poprawę humorów i zwycięstwo z Nantes, które jest w kryzysie na ostatnie 5 spotkań na własnym stadionie wygrali tylko raz z ostatnim Troyes przegrywając 3-krotnie. Spotkania z Lyonem kończyły się różnie ja liczę na zwycięstwo Lyonu różnicą przynajmniej 2-óch bramek. pozdrawiam i życzę częstego ogrywania buków
⛔ 100
 
vinchenso 1,4K

vinchenso

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Polska Ekstraklasa
Godzina: 20:30
Spotkanie: Górnik Zabrze - Piast Gliwice
Typ: do przerwy remis, a wygra Piast
Kurs: 6.0
Bukmacher: Bet365
Analiza:
W derbach Piastowi nie będzie łatwo, zwłaszcza na wyjeździe.
Niby Górnik ostatni w tabeli, ale tak na prawdę z 17 spotkań przegrał 7, podobnie
jak 7 innych drużyn (np.6 w tabeli Ruch). U siebie na ostatnich 10 meczów przegrał tylko 3. Po prostu brakuje mu wygranych, za dużo tych remisów. Ale nie jet drużyną do bicia, jak by wskazywała pozycja w tabeli.
Pamiętajmy, że w lipcu to Górnik miał przewagę, ale ostatecznie przegrał w Gliwicach.
Koledzy typujący 1x mogą mieć rację, ale taki mizerny kurs, że się odechciewa go brać...
Kierując się świetną grą Piasta w ostatnich 4 spotkaniach oraz nienajgorszą Górnika u siebie, liczę, że po remisowej 1 połowie, w drugiej Piast jednak przechyli szalę zwycięstwa na swoją stronę.
Biorą pod uwagę kurs 6.0, wchodzę w to. Jak to mówicie kto nie ryzykuje nie pije szampana ????
⛔ 100
 
kamil87rak1 463

kamil87rak1

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Węgry OTP Bank Liga
Godzina: 18:00
Spotkanie: Puskas Academy - Ujpest
Typ: Ujpest i over 2,5 bramki w meczu
Kurs: 3
Bukmacher: Bet365
Analiza:
Dzisiaj na typ dnia wybrałem spotkanie z pierwszej ligi Węgierskiej. Do drużyny Puskas Academy przyjeżdża ekipa będąca ostatnio w dobrej formie Ujpest. Gospodarze zajmują obecnie 10 miejsce gromadząc 15pkt. z czego wygrali trzy mecze, sześc zremisowali i zanotowali siedem porażek. Goście zajmują obecnie piąte miejsce gromadząc 25 pkt. na co składa się po sześć wygranych i remisów oraz cztery porażki. Trzy ostatnie mecze gości na wyjeździe to trzy wygrane i w każdym padał over 2,5 a dodając do tego mecz pucharowy to w 4 ostatnich wyjazdowych spotkaniach Ujpest strzelił 13 bramek, co pokazuje że dość dużo strzelają na wyjeździe. Wydaje mi się że Ujpest wygra kolejny wyjazdowy mecz, a pokrycie przy tym over jest bardzo prawdopodobne.
⛔ 100
 
M 15

midro

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Polska Ekstraklasa
Godzina: 20:30
Spotkanie: Górnik Zabrze - Piast Gliwice
Typ: DW 0:2
Kurs: 12.0
Bukmacher: Bet 365
Analiza:

Witam serdecznie. Wszystko co trzeba zostało opisane w Waszych postach. Szukając innego typu niż Wasze pomyślałem o DW. Dlaczego 0:2? Myślę przede wszystkim że pomimo zapowiedzi że Górnik będzie walczył, gra u siebie, że bez kibiców Piasta itd. nie mają jakości żeby postrzelać- stąd 0 dla gospodarzy. A 2 w stronę piasta lekko na wyczucie ale w 4 ostatnich spotkaniach strzelali 2 lub więcej bramek.
⛔ 100
 
P 22

praxedes

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Polska Ekstraklasa
Godzina: 20:30
Spotkanie: Zagłębie Lubin - Jagiellonia Białystok
Typ: 1
Kurs: 1.95
Bukmacher: bet365
Analiza: Lubinianie w ostatniej kolejce grali z Koroną, która wcześniej przegrała pierwsze w tym sezonie spotkanie wyjazdowe. Mecz z Miedziowymi potwierdził ich ogromne kłopoty u siebie, Zagłębie było drużyną zdecydowanie lepszą i gdyby piłkarze Piotra Stokowca byli skuteczniejsi wygraliby ten mecz wyżej niż 2:0. W ostatnim spotkaniu drużyna Michała Probierza przerwała fatalną serię siedmiu spotkań bez wygranej we wszystkich rozgrywkach i sześciu w Ekstraklasie. Zwycięstwo było o tyle istotne, że był to pierwszy mecz przegrany przez Koronę Kielce na wyjeździe. Od ostatniego razu kiedy Jagiellonia zdecydowanie pokonała na wyjeździe Górnik Zabrze 3:1 drużyna Michała Probierza nie wygrała spotkania wyjazdowego zaliczając w kolejnych meczach dwa remisy i trzy porażki. Ponadto drużyna Piotra Stokowca zdaje się wracać do wysokiej formy podczas gdy dyspozycja Jagiellonii to nadal duża niewiadoma.
⛔ 100
 
stanley-63 935,3K

stanley-63

Typer
⚽ Polska Ekstraklasa
Godzina 20:30
Górnik Zabrze : Piast Gliwice
- czerwona kartka w meczu / tak
- 3.65 / Betsson
No to i ja spróbuję dotknąć tego meczu nr.1 w dzisiejszych typach , wiadomo jest i to pewne że to DERBY czy mniejsze czy też wielkie mało w tym momencie ważne a wiadomo te rządzą się swoimi prawami i spodziewam się że może być gorąco na boisku a fauli będzie sporo , zaglądam na dorobek kartkowy obu ekip i tu sporo żółtek ale i też są czerwone , w Górniku 32 żółte i 2 czerwone a Piast 36 żółtych i 1 czerwona no i sędzia którym jest Paweł Raczkowski z Warszawy a ten w tym sezonie szaleje i w 12 meczach pokazał 51 żółtek i 5 czerwonych z czego aż 4 bezpośrednie i ciekawostka ...... w drugiej kolejce tego sezonu a w pierwszym pojedynku który sędziował pan Paweł w tym sezonie było spotkanie dwóch Górników czyli Łęcznej i Zabrza a w meczu pana Paweł pokazał 2 czerwone ( bezpośrednia dla Łęcznej i w konsekwencji dwóch czerwona dla Zabrzan ) dlatego liczę że i dziś może być trochę brutalnie w Zabrzu i pan Paweł pokaże swoją 6 czerwień !
⛔ 100
 
fragile11 1K

fragile11

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Szkocja 1 dywizja
Godzina: 20:45
Spotkanie: Rangers - Dumbarton
Typ: Rangers handicap (-2)
Kurs: 1.73
Bukmacher: Bah
Patrząc na dzisiejsze spotkania wpadł mi w oko właśnie ten jak dla co poniektórych ciekawy mecz. Rangersi walczą o bezpośredni awans do najwyższej klasy rozgrywek, ponieważ miejsce premiowane grą w barażach o przejście poziom wyżej w poprzednim sezonie zakończył się dla nich fiaskiem. Obecnie idą łeb w łeb z Hibernian, które ma tyle samo punktów, lecz o jeden mecz więcej. Jest więc szansa żeby odskoczyć rywalom na 3 punkty, które w tym przypadku mogą mieć ogromne znaczenie, albowiem 3 kolejki temu to obecny wicelider skompletował 3 punkty w pojedynku z Rangersami. Jak więc widać jest to ich jedyny poważny rywal w walce o awans. Piłkarze z Glasgow u siebie wbijają przyjezdnym bardzo dużo bramek, a grając z jednym z kandydatów do spadku mają ku temu kolejną okazję. Dumbarton na wyjazdach radzi sobie bardzo cienko, żeby nie powiedzieć, że beznadziejnie. Grając z niżej notowanymi przeciwnikami niż dziś, niejednokrotnie potrafili stracić więcej niż 2 bramki. Myślę, że w obecnej dyspozycji obu zespołów, nie ma innej możliwości niż wysoka wygrana Rangersów.
✅ 73
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom