>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Typy Dnia - 1.12.2015 (wtorek)

Status
Zamknięty.
wonderkido 17,7K

wonderkido

Użytkownik
Tutaj p odajem y typy
na wtorek - 1. Grudnia


Typy podajemy według wzoru:
Dyscyplina: Piłka Nożna - Australia, A-League
Godzina:
22:00
Spotkanie:
Adelaide - Sydney
Typ:
over 2.5
Kurs:
1.80
Bukmacher:
Analiza:

Prosimy o pisanie normalnych analiz (brak pogrubienia, kursyw, podkreśleń, kolorów, dziwnych czcionek oraz rozciągania). Takie posty będą karane żółtymi kartkami. Oczywiście możecie zaznaczyć tymi sposobami najważniejsze informacje, ale nie całą analizę.
Każdy typ nie podany według tego wzoru nie będzie sprawdzany i rozliczany, user otrzymuje automatycznie ⛔100
Proszę kopiować format podawania typów i bezwzględnie się do tego stosować. Mają być wyraźnie zapisane wyróżniki takie jak Dyscyplina, Godzina, Spotkanie, Typ, Kurs, Bukmacher i Analiza.
Mile widziany bezpośredni link do danego meczu np z oddsportal.com albo livescore.pl Przyśpieszy to podliczanie.

Jeśli nie przeczytałeś jeszcze regulaminu, zrób to jak najszybciej KLIKAJĄC TUTAJ :!:

Pamiętaj, że otrzymujesz karne ⛔ 100 za:
- powtórzenie typu
- nieregulaminowy bukmacher
- zawyżenie/zaniżenie kursu
- brak godziny (baseball)
- podanie typu po czasie
- zły zapis
- trzecią i kolejną kiepską analizę w danym miesiącu

▶ Przed zatwierdzeniem posta z analizą, zawsze sprawdź przez Podgląd posta czy wszystko w porządku, żeby uniknąć pomyłek.

▶ W przypadku przeniesienia Twojej analizy do działu &quot;kiepskie analizy&quot; nie możesz już podać nowego typu.


▶ Jeżeli podczas podawania typu popełniłeś błąd i chcesz go poprawić zgłoś to w ODPOWIEDNIM TEMACIE
-&gt;&gt;&gt; KLIK podając LINK do swojego posta. Zabrania się także komentowania innych analiz w temacie konkursowym. Od tego macie odpowiedni temat lub PW. Niestosowanie się do tego polecenia będzie karane żółtymi kartkami! :zoltakartka:

▶ Zachęcamy także do pisania analiz w działach tematycznych :smile:

▶ W przypadku plagiatu zostajesz wykluczony z konkursu, ukarany czerwoną kartką oraz miesięcznym banem. Bawimy się Fair Play!
 
xamon 134,7K

xamon

Użytkownik
Dyscyplina: Koszykówka - USA
Godzina: 02:00
Spotkanie: Milwaukee Bucks - Denver Nuggets
Typ: Milwaukee Bucks
Kurs: 1,55
Bukmacher: Bet365
Analiza:
Milwaukee nie może zaliczyć jak na razie tego sezonu do udanych, jednak od początku problemy ze zdrowiem mieli kluczowi zawodnicy tej ekipy (na ten moment wszyscy są zdrowi). Bilans 6-11 w porównaniu do świetnego poprzedniego roku delikatnie mówiąc szału nie robi, ale sądzę że wszystko powoli powinno zmierząć ku lepszemu. Wczoraj przegrali po walce w fortecy Charlotte, ale wynik do ostatnich minut był jak najbardziej otwarty. U siebie są bardzo groźni dla każdego rywala o czym przekonali się nie tak dawno Cleveland Cavaliers i Detroit Pistons wyjeżdżając z Wisconsin z niczym. Denver na wyjazdach nie prezentuje się dobrze (chociaż ograli tam Houston, Lakers i Pelicans, ale patrząc na wyniki tych zespołów nie trzeba być ekspertem aby stwierdzić że nie jest to żaden specjalny wyczyn). Sądzę iż dla Bucks jest to dobry rywal na zaczęcie budowania bilansu, ponieważ ich zawodnicy mają więcej jakości i mierzą zdecydowanie wyżej niż ekipa przyjezdnych.
✅ 55
 
Otrzymane punkty reputacji: +18
dits0on 46

dits0on

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna, Ekstraklasa
Godzina: 20:30
Spotkanie: Górnik Zabrze - Piast Gliwice
Typ: 2
Kurs: 2.50
Bukmacher: B e t 365
Analiza: Derby Śląska w 18 kolejce ekstraklasy. Zamykający stawkę z 11 punktami i zaledwie 1 zwycięstwem Górnik podejmie na swoim stadionie sensacje tego sezonu: lidera z Gliwic! Piast ma ogromną przewagę nad zajmującą drugie miejsce Legią (10 punktów) i gra świetny futbol. Wiadomo, że derby rządzą się swoimi prawami, ale nie widzę opcji, aby tak słabo grający Górnik był w stanie zatrzymać Piast. Różnica jaka dzieli oba zespoły to aż 29 punktów! Piast wygrał ostatnie 4 mecze ligowe zdobywając aż 12 bramek i zachował w 3 spotkaniach czyste konto. Górnik zaliczył ostatnio kilka remisów, ale wydaję mi się, że w tym meczu nie będzie miał zbyt wiele do powiedzenia.
⛔ 100
 
D 0

dzony17

Użytkownik
Spóźniłem się 3 minuty, więc proszę o zmiane typu na:
Dyscyplina: Piłka Nożna - Polska Ekstraklasa
Godzina:
20:30
Spotkanie:
Górnik Zabrze - Piast Gliwice
Typ:
Piast Gliwice i powyżej 2,5
Kurs:
4,00
Analiza:
Na pierwszą moją analizę na tym forum, wziąłem pod uwagę mecz lidera z czerwoną latarnią naszej ekstraklasy. Mimo, że faworyt tego meczu nie jest oczywisty, myślę, że piłkarze Piasta przedłużą serię zwycięstw z rzędu w lidze do 5, a z ich grą nie będzie to wcale takie trudne. Według mnie Piast gra w tej chwili najlepszą piłkę w lidze, a swoje mecze wygrywa zazwyczaj pewnie. Górnik natomiast przeplata remisy z porażkami. Ostatnie mecze tych zespołów kończyły się 3 krotnie zwycięstwem drużyny z Gliwic, 1 remisem i 1 zwycięstwem Górnika. Mimo wszystko uważam, że Piast jest w stanie przechylić szalę zwycięstwa na swoją korzyść. . Piast lubi strzelać dużo goli w ostatnich meczach, ponadto myślę, ze Górnikowi uda się strzelić przynajmniej 1 bramkę na swoim stadionie. W ostatnich 5 meczach 4 krotnie padało powyżej 2,5 gola.
⛔ 100
 
S 27,8K

sobolekk

Użytkownik
Dyscyplina: Siatkowka - Liga Mistrzów
Godzina: 20:30
Spotkanie: Paris Volley vs VFB Friedrischafen
Typ: VFB Friedrischafen
Kurs: 1,70
Analiza:
Na początek miesiąca wybieram spotkanie w lidze mistrzów pomiędzy drużyną Francuską a drużyną Niemiecką. Obie drużny niestety znacznie oslabily sie w porownaniu do roku ubieblego. Paryżanie w lidze totalnie dołują, przegrali ostatnie 3 mecze, a ostatni mecz z Tours bardzo sromotnie. W lidze mistrzów rozegrali jak do tej pory jedno spotkanie z Ziraat Bankasi i zakonczylo sie to porazka praktycznie bez żadnej walki, Niemcy rowniez grali z nimi i rowniez przegrali jednak zdolali ugrac seta i prezentowali sie duzo duzo lepiej. W lidze rowniez nie blyszcza jednak wydaje mi sie ze nie prezentuja sie w tym sezonie az tak tragicznie jak Paryżanie, jak dla mnie typ pewny.
Brak bukmachera ⛔ 100
 
M 91

mateo843

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Polska Ekstraklasa
Godzina: 20:30
Spotkanie: Górnik Zabrze - Piast Gliwice
Typ: Piast Gliwice (-1,5)
Kurs: 5,25
Bukmacher : Bet365
Analiza:
Powiedzcie mi gdzie, w jakiejkolwiek lidze, kiedy spotyka się ze sobą ostatnia drużyna w lidzę i drużyna która zajmuje pierwsze miejsce (Po 17 kolejkach), kurs na zwycięstwo lidera jest 2,50. Niemam nic do dodania. Górnik prawie w ostatnim meczu się przełamał, do ostatniej minuty wygrywał 1:0 z Górnikiem Łęczna, ale koniec - końców, nie udało się. Piast pod względem strzelaych bramek, jest na drugim miejscu w lidze, dodatkowo też mało traci. To jest już poważny kandydat do mistrzostwa w tym sezonie, wbrew opiniom, nie tracą oni punktów, ostatnio cztery zwycięstwa z rzędu, przewaga na Legią i Cracovią 10 punktów, nad wracającym do formy Lechem 21. W ostatnich czterech spotkaniach, trzy wygrane drużyny z Gliwic i jeden remis.

Nawet strata Heberta, podstawowego środkowego obrońcy, który pauzuje za kartki nie powinna wpłynąć na wynik.
⛔ 100
 
ilendil 2,1K

ilendil

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Polska Ekstraklasa
Godzina: 20:30
Spotkanie: Górnik Zabrze - Piast Gliwice
Typ: Piast Gliwice AH 0.0
Kurs: 1.8
Bukmacher : Unibet
Analiza:
Kolejny dzień zmagań naszej krajowej Ekstraklasy, gdzie Górnik podejmuje u siebie Piasta. Są to swego rodzaju derby, które w ostatnich latach zawsze obfitowały w emocje, ale nie w tym roku, gdy Górnik gra jak gra. Mimo, iż pochodzę z Zabrza typuję tutaj wygraną Piasta. Bukmacherzy totalnie szaleją z kursami, ciekawe ile razy jeszcze będą musieli się przejechać, aby nie wystawiać takich kursów. Wystarczy spojrzeć na tabelę. Piast gra rewelacyjnie na wyjeździe, po drobnym przestoju z Koroną, mocno pokonał Ruch, Zagłębie Lubin, nawet Jagę w Białymstoku. Nie widzę powodu dla którego miałoby być inaczej. Moi poprzednicy idą w czystą 1 lub over 2.5, dla mnie jednak istnieje ryzyko remisu (jak wyżej wspomniałem, są to derby, a Piast nie gra u siebie). Stąd też mój typ.
⛔ 100
 
mrokol 769

mrokol

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Polska Ekstraklasa
Godzina: 18:00
Spotkanie: Ruch Chorzów - Korona Kielce
Typ: Ruch Chorzów
Kurs: 2,4
Bukmacher: Expekt
Analiza:

Witam ja jutro skupię się na pojedynku otwierającym 18 kolejkę Ekstraklasy. W Chorzowie Ruch spotka się z Koroną. Niebiescy mają za sobą dość słaby mecz rozegrany w Gliwicach ale nie z byle kim tylko liderem Piastem, który gra fantastyczną i ofensywną piłkę. Druga połowa w wykonaniu Chorzowian była już całkiem solidna i gdyby coś wpadło do 70 minuty to końcówka mogła by być ciekawa a sytuacje mieli Stępiński, Efir czy Podgórski. Widać było brak w Gliwicach lidera pomocy w ofensywie Patryka Lipskiego, który jutro wraca po absencji za kartki. Korona jakby w dołku porażka z Lubinem, wcześniej z Jagą i jeszcze z Niecieczą pokazują że forma spadła. W tych 3 spotkaniach bez gola więc jutro może coś ukują. Kielczanie bardzo słabi w ofensywie tylko 12 goli w tym sezonie pokazuję że są najsłabsi w lidze w tym elemencie. W obronie i na wyjazdach idzie im całkiem nieźle ale w końcu polegli w Białymstoku niedawno co może pociągnąć za sobą kolejne porażki również jutro. W drużynie z Kielc nie zagra Fertovs (kartki), nowych kontuzji nie ma. W drużynie z Chorzowa nie zagrają Urbańczyk, Szewczyk i prawdopodobnie Konczkowski, który wraca do treningów po kontuzji mięśnia. Wątpliwy jest również rekonwalescenta Helika. Podsumowując wydaje mi się że Niebiescy jutro wygrają mają w ofensywie lepszy skład. Stępiński, Lipski czy Mazek są lepsi od Sierpiny, Cabrery czy Pylypczuka z Kielc. Obie drużyny borykają się z problemami finansowymi łatają dziury w składzie kim się da jednak jutro zwyciężą Chorzowianie. PozdRawiam ????
✅ 140
 
baku193 5,7K

baku193

Użytkownik
Dyscyplina Kosz NBA
Spotkanie Detroit-Houston
Typ: Gospodarze wygrają w przedziale punktów 6-10
Kurs 6.00
Buk Sportingbet
godz: 01:30
Analiza: Witam, na dzień jutrzejszy wybrałem spotkanie w którym ekipa Detroit we własnej Hali podejmowała będzie druzynę Houston. Dla mnie gospodarze będa faworytem do zwycięstwa bowiem w poprzednich meczach pomimo iż wcale nie byli zespołami gorszymi to ewidentnie zabrakło im szcześcia, na 5 gier udało im się wygrać tylko jedno spotkanie we własnej hali z zespołem Miami Heat, była to bardzo wysoka wygrana,ale to zdecydowanie za mało żeby zadowolić swoich kibiców, którzy w tym sezonie nie są za bardzo rozpieszczani bowiem Detroit nie potrafi ustabilizować swojej formy i niezwykle rzadko wygrywa kilka spotkań z kolei, teraz na pewno o punkty gościom łatwo nie będzie ponieważ oni tez są wielce dalecy od swojej dobrej formy, moim zdaniem jest to mecz w którym faworytem sa gospodarze,ale nie liczyłbym na ich wygraną większą niż różnica kilku punktów.
⛔ 100
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
ajayinho 2,4K

ajayinho

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Włochy, Seria A
Godzina: 20:30
Spotkanie: Zagłębie Lubin - Jagiellonia Białystok
Typ: over 2.5
Kurs: 2.00
Bukmacher: betsson
Analiza: Beniaminek ekstraklasy na własnym stadionie podejmie drużynę Michała Probierza Jagiellonie Białystok. Jadze w tym sezonie czkawką odbija się sprzedanie kluczowych graczy oraz europejskie puchary. Zajmują w lidze 14 miejsce ze stratą 5 punktów do strefy &quot;mistrzowskiej&quot;. Dlaczego uważam, że akurat w tym meczu padnie powyżej 2,5 bramki? Oba zespoły pod tym względem są w czołówce tabeli (5,6 lokata).
W sierpniu oba zespoły podjęły rękawice i zwycięsko wyszło Zagłębie (2:1). Dodatkowo
roszady, które pewnie będą w obu zespołach powinny skutkować dużą ilością sytuacji zarówno pod jedną jak i drugą bramką.
PS: Jest to moja pierwsza analiza meczu, więc proszę o wyrozumiałość :p
⛔ 100
 
mirakle 45

mirakle

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Ekstraklasa
Godzina: 18:00
Spotkanie: Termalica B-B. - Śląsk Wrocław
Typ: Termalica B-B.
Kurs: 2,4
Bukmacher: Bet365
Analiza:
Drugi mecz Słoni na ich nowym stadionie. Pierwszy rozgrywany w trudnych warunkach z nie łatwym przeciwnikiem zakończył się wynikiem hokejowym 3:5 z liderującym Piastem. Gospodarze jak dla mnie są jednym z czterech klubów w Ekstraklasie, których mecze przyjemnie się ogląda. Starają się grać ofensywną i otwartą piłkę, która niestety dla nich nie zawsze przynosi dobre efekty. Chociaż gospodarze są raczej drużyną środka tabeli to Śląsk Wrocław jest w tragicznej formie w ostatnich 6 meczach zdobył zaledwie 2 punkty i plasuję się w strefie spadkowej, co jak na oczekiwania przedsezonowe jest katastrofalnym wynikiem. Mecz prawdopodobnie będzie także walką dla obecnego trenera drużyny z Wrocławia o przetrwanie na stanowisku trenera. Dodatkowym atutem gospodarzy jest to, że z powodu śnieżycy nie rozegrali swojego meczu z Jagiellonią w sobotę więc na pewno nie będą zmęczeni meczem.
⛔ 100
 
spokojducha 238

spokojducha

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Polska Ekstraklasa
Godzina: 18:00
Spotkanie: Termalica- Śląsk
Typ: 1
Kurs: 2,4
Bukmacher: Bet 365

Analiza: Bije po raz kolejny w Polska nieprzewidywalną ligę, Co możemy powiedzieć to że Termalica nie grała poprzedniego meczu to jest główny powód tego typu, Śląsk grał w sobote więc na pewno to odczują. Nie jestem na bieżąco z Polska Ekstraklasą ale wiem że Termalica jest w stanie to wygrać i w moim mniemaniu są w lepszej dyspozycji niż bardzo przeciętny Śląsk. Termalica pokazała w meczu z Piastem że potrafi strzelać jak i tracić bramki w sposób koncertowy. Kurs również wygląda nieźle. Pozdrawiam
Powtórzony zakład ⛔ 100
 
R 0

radzius12

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Francja Ligue 1
Godzina: 19:00
Spotkanie: Angers - PSG
Typ: Zlatan Ibrahimovic strzeli bramkę
Kurs: 1.83
Bukmacher: bet365
Analiza: Spotkanie pierwszej i trzeciej drużyny ligi francuskiej, jednak nie trudno zauważyć, że PSG tą ligę zdominowało i myślę, że ten mecz też pójdzie gładko. Zlatan w ostatnich meczach strzela na zawołanie, jest w wysokiej formie i myślę, że teraz też ustrzeli bramkę.
Kiepska analiza
 
D 11

dawidps

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Rumunia 1 Liga
Godzina: 17:00
Spotkanie: Concordia - V. Constanta
Typ: 2
Kurs: 2.30
Bukmacher: bet365
Analiza: Witam. Obserwuję temat od dłuższego czasu i sam postanowiłem włączyć się w zabawę. Chciałbym zacząć od meczu w lidze rumuńskiej gdzie 12 w lidze Concordia zmierzy się z viceliderem Constaną. Constana w przeciągu dwóch miesięcy w lidze przegrała 2 mecze z liderem ligi - Astrą i drużyną z 3 miejsca- Pandurii. Po drodze przytrafiła im się jeszcze jedna porażka, ale była to porażka w pucharze, a jak wiadomo puchary rządzą się swoimi prawami. Teraz trochę o gospodarzach, a tym wiedzie się niezbyt dobrze. Mianowicie od 29 sierpnia w lidze zdołali ugrać ...... 4 pkt. W sumie mają ich 14 więc początek sezonu mieli udany, ale z czasem zgubili formę i nie wygląda, aby mieli ją szybko odzyskać. Także nawet to, że grają u siebie nie usprawiedliwia według mnie tak wysokiego kursu na przyjezdnych.
⛔ 100
 
wujekpiter 114

wujekpiter

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Francja Ligue 1
Godzina: 19:00
Spotkanie: Angers - PSG
Typ: PSG i poniżej 2.5 gola
Kurs: 2.87
Bukmacher: bet365
Analiza: Na pierwszy dzień grudnia wybrałem spotkanie na szczycie Ligi Francuskiej. Zdecydowanym faworytem jest PSG, lider, który nad trzecim Angers ma przewagę 15 pkt-ów, więc wytypowanie zwycięzcy tego meczu nie jest trudne, ale co za tym idzie kurs 1.33 nie brzmi zachęcająco. Patrząc na to, że Angers to drużyna, która w lidze straciła do tej pory tylko 9 goli w 15 spotkaniach( tylko PSG ma mniej, bo 8). Wydaję mi się, że PSG w gościach nie nastrzela za wiele bramek i mecz zakończy się skromną wygraną lidera 1:0 lub 2:0
⛔ 100
 
typer-marych 599

typer-marych

Użytkownik
Dyscyplina: Koszykówka - USA
Godzina: 02:00
Spotkanie: Thunder@Hawks
Typ: Thunder
Kurs: 1,78
Bukmacher: Bettson
Analiza: Umówmy sie.Hawks to dobra drużyna ponad przeciętna ale OKC to nawięcej talentu w jednej drużynie i ich porażka za każdym razem jest wyolbrzymianiem ich niby problemów. Jak dla mnie murowany kandydat do walki z Warriors o tytuł zachodu. Westbrook+Durant to coś ja Jordan-Pippen albo choćby Wade-James. Nieee lepiej.Taki duet to maskara dla rywali. Jedynym problemem jest znów to że taktycznie maja gdzieś granie to właściwie streetball czasami gra 1 na 1 itd.Dla Duranta każdy przegrany mecz jest klęską więc dziś zatańczy i znów wygrają...
⛔ 100
 
betlitelli 7,6K

betlitelli

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna, Ekstraklasa
Godzina: 20:30
Spotkanie: Górnik Zabrze - Piast Gliwice
Typ:BTS i Piast
Kurs: 5
Bukmacher: B e t 365
Gornik to ligowe ogorki, czerwona latarnia ligi a Piast to zdecydowany lider wiec wiele tu wyjasniac nie trzeba kto powinien ten mecz wygrac. Ale u siebie Gornik gra dosc odwaznie i przewaznie strzela gole jak w ostatnich meczach czy chocby ze 2 z Legia, w sumie wieksze problemy maja w obronie a wiadomo, ze Piast strzela na lewo i prawo. Za to wyleci im za kartki obronca Hebert wiec Gornik cos powinien raczej strzelic zwlaszcza, ze remis tak naprawde niewiele im daje i musza celowac w 3pkt co oczywiscie bedzie odpowiadac Piastowi, ktory powinien ich wypunktowac majac duzo lepsza druzyne w tym roku.
⛔ 100
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
valverde 9,7K

valverde

Użytkownik
Dyscyplina: Hokej na lodzie, NHL
Godzina: 01:00
Spotkanie: New York Islanders - Colorado Avalanche
Typ: 1
Kurs: 2.05
Bukmacher: WilliamHill
Analiza:
Kursy na Islanders idą do góry, ale nie widzę w tym za dużo logiki. OK, na bramce zacznie Greiss, ale Niemiec broni naprawdę solidnie (tylko 9 puszczonych bramek w 5 poprzednich grach). W dodatku na własnym lodzie Wyspiarze grają naprawdę solidnie (7-2-4), zaś rok temu jeszcze w Nassau Colliseum rozjechali Lawiny 6-0. Avs ostatnio pokonywali jedynie słabych Jets, w przeciwieństwie do Isles, którzy ogarnęli na wyjeździe odradzających się Ducks oraz Bolts. W dodatku przyjezdni zagrają dzisiaj bez Mitchella, Landeskoga i Tanguay&#39;a, zaś Warłamov w dwóch ostatnich grach nawet nie bronił 90% strzałów. Rozważałem opcje moneyline, ale Colorado na wyjazdach jeszcze nigdy nie grało dogrywki, zaś New York obydwie przegrało.
✅ 105
 
Otrzymane punkty reputacji: +12
czarnaospa 257

czarnaospa

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Francja Ligue 1
Godzina: 19:00
Spotkanie: Angers - PSG
Typ:under 4,5 kartki
Kurs: 1.71
Bukmacher: Unibet
Analiza:
PSG należy do najmniej karanych drużyn, ich średnia w lidze francuskiej to nieco ponad jedna kartka na mecz. W ostatnich 5 meczach wyjazdowych otrzymali w sumie 5 kartoników. Angers w tych statystykach też wypada nie najgorzej ich średnia to dwie kartki w grze. W ostatnich 5 spotkaniach na własnym stadionie obejrzeli kartek 8 co nawet nieco zaniża średnią do 1,8. Sędzia Benoît Bastien wpasowuję się w koncepcje gdyż w dotychczasowej karierze na boiskach Ligue 1 kartkami przesadnie nie szasta, a jego średnia to 3,7. O ile w zachowanie zawodników nie wkradnie się jakaś doza szaleństwa ten typ powinien się sprawdzić.
✅ 71
 
zmogu 6,4K

zmogu

Użytkownik
Dyscyplina: Hokej, NHL, USA
Godzina: 1:00
Spotkanie: New York Rangers - Carolina Hurricanes
Typ: New York Rangers
Kurs: 1.80
Bukmacher: otobet
Analiza:
A więc zaczynając od New York Rangers - czas przełamać pewną niemoc w poczynaniach dzisiejszych gospodarzy. Są oni po trzech porażkach z rzędu, co na pierwszy rzut oka nie stawia ich w roli dzisiejszych faworytów. Jednakże przegrywali oni z bardzo solidnymi zespołami, mianowicie Montrealem i Bostonem(nieznacznie, w ostatnich minutach tracąc 2 gole). H2H bardzo przyjemne. Mówi nam o tym, że New York Rangers nie przegrali od 7 ostatnich spotkań z gośćmi, z czego tylko 2 razy dochodziło do dogrywki. W dodatku Carolina Hurricanes są najgorszą drużyną na wyjazdach, gdzie mają bardzo dużą ilość straconych bramek, ale nie strzelają też zbyt wiele. New York Rangers u siebie są najlepszą drużyną w tabeli z bilansem 10/3 i bramkami 44:27, co tylko pokazuje jak bardzo są skuteczni. Dziś wszystko przemawia po stronie gospodarzy, szczerze to dziwi mnie nawet tak wysoki kurs.
✅ 80
 
Otrzymane punkty reputacji: +8
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom