>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Typy Dnia - 1.12.2015 (wtorek)

Status
Zamknięty.
stanleylevy 1,4K

stanleylevy

Użytkownik
Dyscyplina: NHL
Godzina: 1:30
Spotkanie: Toronto - Edmonton
Typ: 1
Kurs: 2.40
Bukmacher: bet365
Analiza:
Spotkanie Toronto Maple Leafs z Edmonton Oilers na początek grudnia w NHL. Faworyta tu wyraźnego nie ma. Lekkim bo lekkim 2.40 do 2.60 są gospodarze i chyba tylko z racji tego że są gospodarzami. Ja mam troche więcej argumentów. Toronto naprawdę grało źle przez cały rok, ale niedawno się obudzili i co zrobili? Zdołali wyprzedzić Oilers o jeden punkt, plus mają mecz mniej. Obie drużyny są najsłabsze w swoich konferencjach. Toronto poprawiło defensywę, w ataku są częściej skuteczni (z resztą goście też). Dziś wystąpi u nich nowy bramkarz (bo tych mają fatalnych mimo, że Reimer ostatnio dawał z siebie 300%) z AHL który miał drugie statystyki tej ligi obron. Mysle ze dzis bedzie jeździł na d*** jak nigdy, żeby udowodnić że sie nadaje do tej druzyny, a okazje miec będzie bo obrona Toronto jest słaba. 3 wygrane na ostatnie 10 - Edmonton. 5 na 10 - Toronto. Atut gospodarza dodatkowo i pojedynki bezpośrednie 6 do 1 dla Toronto. Dziś brakuje jednak Lupula, ważny składnik ofensywny gospodarzy więc bez handicapu.
✅ 140
 
Otrzymane punkty reputacji: +11
wonderkido 17,7K

wonderkido

Użytkownik
:hokej: NHL
1:30 am.
Toronto Maple Leafs - Edmonton Oilers
Toronto over 21,5 SOG
(1,85) Bwin
Denerwujący jest fakt, że o takie bety trzeba prosić bukmachera i dodają go dopiero wtedy kiedy jest jakieś 10mn przed rozpoczęciem meczu, a nie chociażby kilka godzin wcześniej gdzie mogą ludzie sobie spokojnie jeszcze zdążyć pograć. Dzisiaj do Toronto witają Oilers. Ekipa, niezbyt poukładana w formacjach, bo wszędzie jest lekki chaos i niepokój, ale jednak trzeba im przyznać że mimo tego że są na dole tabeli to potrafią kroić punkty ekipom z górnej półki. Na pewno kawał wielkiej roboty wykonuje Hall. Który dostał olśnienia po Mistrzostwach i mnóstwo tych punktów ubija. Ja natomiast zaufam tutaj ekipie, która posiada bardzo doświadczonego trenera. Choć też plasują się na dole tabeli, to jednak potrafią się wspinać jeśli chodzi o strzały na bramkę rywala. Samo to, że ich spotkania z Oilers są niezwykle emocjonujące obfitujące w dużą ilością bramek, tak też zawodnicy próbują swoich sił podczas strzały z niebieskiej, a to podczas stałych fragmentach gry. Poza tym, że mam w tym meczu jeszcze over bramek to uważam że to będzie zacięte spotkanie, ale jak już jedna ekipa się odkryję to będą atakować szturmami na bramkę.. w moim przypadku mam nadzieje że tych strzałów jednak będzie więcej miała ekipa gospodarzy.
✅ 85
 
Otrzymane punkty reputacji: +7
5xharoldx5 1,5M

5xharoldx5

Znawca - Szachy
Dyscyplina: Snooker (UK Championship)
Godzina: 14:00
Spotkanie: Tom Ford - Kyren Wilson
Typ: Tom Ford
Kurs: 2,75
Bukmacher: Bet365
Analiza: Kyren Wilson to duży talent i już osiągnął wielki sukces wygrywając prestiżowy turniej w Szanghaju, co było jedną z największych niespodzianek w ostatnich latach. Mimo to jeszcze widać w jego grze pewne braki i jakoś mnie nie przekonuje swoją grą. Z Dunnem rozegrał dobre spotkanie, ale rundę wcześniej z mało znanym Davisonem wyglądało to gorzej i gdyby rywal miał większe umiejętności, to kto wie jakby się to potoczyło. Lepszy turniej póki co rozgrywa Tom Ford. W pierwszej rundzie ograł bez problemu Donaldsona, a w drugiej po zaciętym meczu wyeliminował z turnieju Marka Williamsa. Nie zawiodłem się typując Toma Forda do zwycięstwa z Markiem Williamsem i liczę na to, że teraz też się nie zawiodę. Doświadczenie jest po stronie Toma Forda. Można spróbować typu bezpieczniejszego z handicapem lub zagrać po prostu czyste zwycięstwo Forda po dobrym kursie.
✅ 175
 
Otrzymane punkty reputacji: +11
A 10

aurochs

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Polska, Ekstraklasa
Godzina: 20:30
Spotkanie: Górnik Zabrze - Piast Gliwice
Typ: wynik do przerwy - Piast Gliwice
Kurs: 3.1
Bukmacher: bet365
Analiza: O tym meczu zostało napisane chyba już wszystko. Piast - ekipa grająca bardzo prostą piłkę, schematyczną nawet (jak powiedział W.Kędziora), ale cholernie skuteczną i radosną. Zespół, który w każdym meczu walczy tak, jakby grał w finale LM.
Górnik... nic ciekawego. 2 czy 3 niezłych piłkarzy, reszta to piłkarski szrot (słowa kibiców Górnika z forów czy chociażby z fb). Coraz gorsza atmosfera w drużynie z racji osiąganych wyników, coraz gorszy klimat wokół klubu. Przeciętny trener, bez którego Górnik zdobyłby pewnie przynajmniej tyle samo punktów.
4 zwycięstwa z rzędu Piasta, Górnik nie pamięta kiedy zdobył ostatnio 3 punkty.
Dlaczego taki typ? Bo jeśli już Górnik strzelał jakąś bramkę ostatnio, to działo się to w drugiej połowie raczej. A Piast w ostatnich wygranych meczach zawsze prowadził po 45 minutach. Więc myślę, że i tym razem lider zejdzie do szatni prowadząc, by ostatecznie znowu zgarnąć 3 punkty. Tym bardziej, że drużyna z Gliwic ma taki charakter, że przeważnie atakuje od samego początku meczu, a biorąc pod uwagę ich skuteczność (trzeci zespół w lidze pod względem zdobytych bramek) oraz fakt, że tylko jedna drużyna straciła mniej goli w Ekstraklasie, to sądzę, że mój typ ma dużą szansę powodzenia.
✅ 210
 
muffin5510 7,5K

muffin5510

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Ligue 1
Godzina:
19:00
Spotkanie:
Angers - PSG
Typ:
Under 9.5 Corners
Kurs:
1,61
Bukmacher:
Winmasters
Analiza:
Przepraszam za skromną analizę, z kolejnymi będę się bardziej starał teraz nie mam za dużo czasu !
Powierzchownie sprawdziłem ostatnie mecze tych drużyn w Ligue 1 i zauważyłem, że obie nie wrzucają za dużo cornerów. Na PSG ostatnio udało się nie jednemu koledze z tej strony zapewne wtopić ( przeciwko Malmo w LM : / ). Średnio ( przynajmniej w ostatnich meczach jest to 3-5 RR przez daną drużynę w ich ostatnich meczach.
Wszystkie ostatnie 5 meczy miały pokrycie w tym typie. Dodaje do to dubla i myślę, że na spokojnie powinno wejść a ogółem spotkanie zakończy się poniżej 3 bramkami.
( gram poniżej 10,5 po kursie 1,38 w celu bezpieczeństwa )
Powodzenia i kolejne analizy będą z uwzględnieniem wszystkich możliwych czynników. Teraz na szybko &gt;.&lt;

⛔ 100
 
loskamilos 221

loskamilos

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Polska Ekstraklasa
Godzina: 20:30
Spotkanie: Górnik Zabrze - Piast Gliwice
Typ: 2/2
Kurs: 3.43
Bukmacher : bet-at-home
Analiza:
Lider vs. świder, na 5 ostatnich meczów Piast 4 razy wygrywał po 1. połowie i całe spotkanie, raz przegrał u siebie z Koroną. Natomiast Górnik albo nie strzelał gola w ogóle, albo strzelał go w drugiej połowie. W tym sezonie jak już przegrywał mecz w Ekstraklasie, to zawsze w obu połowach. Piast z 1 dniem odpoczynku więcej, w gazie, napędzany wolą walki o mistrzostwo. Po prostu nie ma żadnych logicznych argumentów przemawiających dziś za Górnikiem, który niechlubnie zmierza do 1. ligi.
ALE! To jest jednak sport. Powodzenia ;)

⛔ 100
 
M 38

miechal89

Użytkownik
yscyplina: Piłka Nożna - Polska, Ekstraklasa
Godzina: 20:30
Spotkanie: Górnik Zabrze - Piast Gliwice
Typ: HT/FT -2/2
Kurs: 4,25
Bukmacher: Unibet
Witam,
Nikogo nie zaskoczę i tak jak większość typujących dziś postanowię zagrać na mecz lidera i czerwonej latarni naszej Ekstraklasy.
Jak już padło wyżej: są to derby. Na Derby każdy mobilizuje się dodatkowo, by dać z siebie więcej niż w innym meczu. Jeśli tak się stanie z drużyną gości i pokażą jeszcze lepszą piłkę niż w poprzednich spotkaniach to chyba nikt w tym kraju nie jest w stanie ich zatrzymać. Górnik nie wygrał u siebie od 5 spotkań. Piast na wyjazdach od 5 spotkań nie przegrał (jedynie raz zremisował). Wiem, że historia bezpośrednich pojedynków między tymi ekipami na stadionie w Zabrzu przemawia na korzyść gospodarzy, jednak przypomnę że ostatnio Piast podejmował Ruch z którym jak do tej pory też nigdy nie wygrał na własnym obiekcie - tak więc każdą passę da się przełamać. Dlaczego uważam, że goście wygrywać będą już do przerwy? Piast w każdym z ostatnich 4 wygranych, meczów wyjazdowych notował prowadzenie już po pierwszych 45 minutach.
Podsumowując: Piast jest obecnie rozpędzoną maszynką do zdobywania punktów, Zabrze wręcz przeciwnie - ślimaczy się na końcu tabeli i z trudem walczy o każdy pojedynczy punkt. W obecnych formach obie drużyny dzieli przepaść. Liczę na szybki nokaut jaki zafundują gospodarzom Piastunki.
Powodzenia.
⛔ 100
 
Z 96

znafca

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna, Polska Ekstraklasa
Spotkanie: Termalica Brut-Nieciecza - Śląsk Wrocław
Typ: Śląsk Wrocław
Kurs: 2.75
Godz: 01.12.2015 18:00
Bukmacher: bet365

18 kolejka polskiej ekstraklasy i pojedynek między zespołami znajdującymi się w grupie spadkowej. Lepiej radzą sobie gospodarze, którzy mają na koncie 19 pkt, plasują się na 11 pozycji i mają zaległy mecz, podczas gdy goście od dłuższego czasu obejmują dolne rejony tabeli i muszą wziąć się do roboty, żeby przerwy między rundami nie spędzić na miejscu zagrożonym spadkiem. Śląsk rozegrał o 1 mecz więcej niż Nieciecza, a na koncie ma zaledwie 16 pkt i jest na 15 miejscu. Dlaczego faworytem w tym spotkaniu jest dla mnie Śląsk? Ostatni mecz z Pogonią mimo niekorzystnego wyniku powiał optymizmem, mecz zakończył się wynikiem 0-0 ale to Śląsk przez większą część spotkania dyktował warunki i zabrakło jak to często bywa w tym sezonie skuteczności. Jeszcze wcześniej Śląsk grał z Legią i mimo porażki wcale nie grał źle, głupi błąd w defensywie skrzętnie wykorzystała Legia. Nieciecza jest w lekkim dołku, porażka w trzech kolejnych meczach u siebie i strata w nich 8 bramek nie jest dla zespołu Piotra Mandrysza powodem do optymizmu. Kadrowo lepiej wygląda Śląsk, ma więcej indywidualności, które są w stanie wziąć na siebie odpowiedzialność. Ten mecz to duża szansa na przełamanie dla obydwu zespołów, Pawłowski poza Bartkowskim ma do dyspozycji najmocniejszą kadrę, na problemy kadrowe nie może również narzekać Mandrysz. 9 kolejnych meczów bez wygranej to wystarczająco dla zespołu jakim jest Śląsk, który mierzy zdecydowanie wyżej niż dolna część tabeli, dzisiaj mają idealną szansę na przełamanie i mam nadzieję, że jej nie zmarnują.
⛔ 100
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
don-diego 110

don-diego

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna, Anglia - League Two
Godzina: 20:45
Spotkanie: Morecambe - Dagenham &amp; Red.
Typ: over 2.5 bramki
Kurs: 1.85
Bukmacher: bet365
Analiza:
W dzisiejszym spotkaniu spotykają się zespoły z ogona tabeli League Two - siedemnaste Morecambe i dwudziesty drugi Dagenham. Faworytem są gospodarze aczkolwiek oba ostatnie swoje mecze przegrywali zaś ostatnie zwycięstwo odnieśli pięć meczów temu. Dagenham ostatnio wiedzie się lepiej - zwycięstwo i remis.
W ostatnich sześciu na siedem meczów Morecambe u siebie byliśmy świadkami overa 2,5 bramki (dokładniej mówiąc były to też zarazem overy 3,5). Z kolei na dziewięć ostatnich meczów Dagenham na wyjeździe, aż w ośmiu z nich byliśmy świadkami overa 2,5.
W sześciu ostatnich pojedynkach bezpośrednich między tymi zespołami gdzie Morecambe występował w roli gospodarza również byliśmy świadkami overa 2,5. Te wszystkie czynniki pozwalają w miarę bez obaw zaryzykować typ na over 2,5 bramki dzisiejszym spotkaniu i ja dzisiaj zamierzam to zrobić.
⛔ 100
 
loj99 530

loj99

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna, ANGLIA: Capital One Cup
Spotkanie: Middlesbrough - Everton
Typ: Powyżej 2,5 kartek
Kurs: 1.57
Godz: 01.12.2015 20:45
Bukmacher: Bet365
Analiza:
Witam. Na pierwszy typ w grudniu wziąłem bezpieczny kurs. Nie będę się tu rozpisywał bo to jest bez celu przy tak małej ilości kartek aby spełnić kurs.
2,5 kartki jak na mecz pucharowy jest śmieszną sytuacją. Middlesbrough w ostatnim meczu pucharowym wyeliminował Manchester united co było nie lada wyczynem na Old Trafford.
Ostatnie 5 meczy Middlesbrough (przedtawiam kartki tej drużyny na mecz):
Huddersfield - Middlesbrough - 1
Middlesbrough - QPR - 1
Hull - Middlesbrough - 0
Middlesbrough - Rotherham - 0
Middlesbrough - Charlton - 1
Ostatnie 5 meczy Everton (przedtawiam kartki tej drużyny na mecz):
Bournemouth - Everton - 0
Everton - Aston Villa - 0
West Ham - Everton - 2
Everton - Sunderland - 3
Everton - Norwich - 0
W meczu pucharowym gdzie w grę wchodzi JEDEN mecz (ćwierćfinał), kurs jest całkowicie do pokrycia.
✅ 57
 
peliniusz 250

peliniusz

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna, Polska Ekstraklasa
Spotkanie: Termalica Brut-Nieciecza - Śląsk Wrocław
Typ: Termalica (zakład bez remisu)
Kurs: 1,83
Godz: 01.12.2015 18:00
Bukmacher: całoroczniak 365
Trener Pawłowski wielokrotnie powtarzał, że ma za wąską kadre nie ma jak rotować składem(bo stawianie na słabych juniorów też nie ma sensu) i to się przekłada na wyniki. Skoro Termalica nie rozegrała meczu i ma większy zapas sił to wydaje mi się, że jest to spory argument za tym, że Śląsk co najwyżej będzie mógł wyszarpać tutaj 1pkt. Stadion ładny, kibiców paru przyjdzie więc gospodarze będą przejawiać chęć do aktywności aż do ostatniej minuty, a zmęczony Śląsk nie będzie miał czym odpowiedzieć.
Podsumowując ten mój zlepek myśli: Termalica &quot;wybiega&quot; ten mecz, a Śląsk ze swoją wąską kadrą i sobotnim meczem w nogach nie będzie w stanie nadążyć. Nie jestem do końca pewny czy napastnicy gospodarzy będą skuteczni więc asekuracyjnie gram z zakładem bez remisu.
zwrot
 
chamberlain 534,8K

chamberlain

Moderator
Członek Załogi
Dyscyplina: Siatkówka - Liga Mistrzów
Godzina: 18:00
Spotkanie: PGE Skra Bełchatów - Knack Roeselare
Typ: Knack Roeselare Handicap +2.5 seta
Kurs: 2.12
Bukmacher: Betsson
Analiza:
Ważne spotkanie dla Skry, być może decydujące o tym, która drużyna zajmie 2 miejsce w grupie, bo pierwsze spotkania pokazały, że z Lube aktualnie większych szans nie mają. Zespół z Bełchatowa to nie ta sama drużyna co kiedyś, owszem większość spotkań wygrywają, ale nie w jakimś wielkim stylu. Roeselare to mistrze Belgii z poprzedniego sezonu, w tym również zaczęli od bilansu 5-0, meczu może i nie wygrają, ale ugranie 1 seta według mnie jest bardzo prawdopodobne. Sam trener i zawodnicy Skry twierdzą, że przeciwnik będzie bardzo trudny do pokonania, tym bardziej, że to spotkanie być może decydujące o dalszym losie obu drużyn. Nie stawiałbym w tym meczu zwycięstwa żadnej z drużyn 3:0, dlatego kurs na 1 seta Roeselare jest jak najbardziej do gry.
⛔ 100
 
teixeira 367

teixeira

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Polska, Ekstraklasa
Godzina: 20:30
Spotkanie: Górnik Zabrze - Piast Gliwice
Typ:1
Kurs: 3
Bukmacher: Bet365
Analiza:Aż zęby bolą, jak się na to patrzy. Po raz kolejny podchodzicie do bukmacherki bez należnej pokory. Przykre to ale wasze typy mogą pozbawić Piast mistrzostwa.
Mam nadzieje że tym razem się mylę,ale jak tak dalej pójdzie to 1x Górnika pewny,a Legia gra z Łęczną...Spróbujmy więc znaleźć argumenty za tym że Piast jednak nie wygra a nawet jeśli,to za tym że ten typ jest bardzo ryzykowny. Punkt 1).Jedno słowo masówka. Od razu przechodzę do 2) punktu, wyniki Górnika. Każdy z was pomija oczywistą rzecz jaką należy brać pod uwagę typując mecze. Nikt nie zdobył się nawet na odrobinę uczciwości i przyzwoitości i nie wspomniał o tym że Górnik zremisował w domu z Legią,2-2 grając w dziesiątkę,z rozpędzoną na wyjazdach Wisłą 1-1.W obu tych meczach grając bardzo solidną piłkę.Nikt nie wspomniał że Górnik ma tylko tyle przegranych co 6 Ruch. Nikt nie wspomniał o tym że Górnik na ostatnie 9 meczów przegrał tylko 2 razy,czyli zaledwie o jeden raz więcej od Piasta....pewnie mógł bym tak długo wymieniać,ale to kosztuje...Punkt 3). Ten punkt dedykuje tym którzy bredzą o tym że ne ma drugiej takiej ligi na świecie gdzie kursy na lidera z ostatnią drużyną były by takie jak na Piasta .Buki rzadko się mylą,częściej mylicie się wy,o wiele częściej. Wczoraj we włoskiej serie A odbył się mecz lidera ligi Interu z viceliderem Napoli. Trzeba tu napisać że do tego spotkania Inter nie przegrał na wyjeździe ani razu.Tym czasem bukmacherzy zamiast rozłożyć kursy w miarę równomiernie,jak na mecz lidera i vicelidera przystało,czyli np 2,0 .3,2. 3,3 zrobili coś takiego:1,6 4 5,7 Oczywiste z punktu widzenia typerskiego leminga było więc granie na x2 po super kursie......oczywiście Napoli strzeliło już w 3 minucie a potem Inter dostał czerwień i było po ptokach...lepiej ten mecz Napoli nie mógł się ułożyć. Skąd buki to wiedziały???? Chcieli zwabić lemingi na x2 czy po prostu zminimalizować straty????
Mimo wszystko liczę że Piast wygra i wy wygracie,ale widząc co się dzieje jestem nie mal pewny 1x.Obym się mylił.
✅ 200
 
Otrzymane punkty reputacji: +20
krzosz1987 1,2K

krzosz1987

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Capital One Cup, Anglia
Godzina: 20:45
Spotkanie: Manchester City - Hull City
Typ: Manchester City - 1.5 gola (AH)
Kurs: 2.02
Bukmacher: Bet365
Analiza:
Dziś i jutro odbędą się w Anglii mecze 1/4 finału Capital One Cup, puchar który przez wielu silnych w Anglii jest traktowany po macoszemu, stąd często w tych rozgrywkach padają wyniki zaskakujące. Nie inaczej jest również w tym sezonie, bowiem w stawce ćwierćfinalistów mamy, aż 3 drużyny z 2-ligi ((Hull, Middlesbrough, Sheffield Wednesday) a zabraknie m.in. Arsenalu, Manchesteru Utd., Chelsea, Tottenhamu czy rewelacji rozgrywek Premier League - Leicester City. Czy w starciu Manchesteru City możemy być świadkami kolejnego sensacyjnego rozstrzygnięcia?
Osobiście uważam, że będzie ciężko. Obywatele grają u siebie na Etihad Stadium i raczej nie pozwolą sobie na wpadkę, raczej doszukiwałbym się tutaj wysokiego zwycięstwa gospodarzy (stąd też moja propozycja na handicap bramkowy). Pamiętać również należy, że Manuel Pellegrini to trener, który traktuje każde rozgrywki bardzo prestiżowo, o czym wspomniał również wczoraj na konferencji prasowej, że celem jego ekipy to zwycięstwo w tym rozgrywkach. Owszem Pellegrini dziś będzie zmuszony to paru roszad w składzie bowiem kontuzjowani są Joe Hart, Eliaquim Mangala, Vincent Kompany, Pablo Zabaleta i Samir Nasri, a wolne dostanie również Sergio Aguero to jednak na papierze wciąż skład City wygląda naprawdę mocny.
Przypuszczalny skład: Caballero - Sagna, Otamendi, Demichelis, Clichy - Delph, Fernandinho - Navas, de Bruyne, Sterling - Bony.
Podsumowując uważam, że City raczej nie zlekceważy swojego przeciwnika, nie przypominam sobie by Man.City Pellegrinego odpadał (grając u siebie) z niżej notowanym rywalem (z niższej ligi). Myślę, że warto tu (tak jak proponuje) zagrać zwycięstwo z handicapem bramkowym. Myślę, że skład który typuje się do wyjścia na boisku (który przedstawiłem) jest/powinien być gwarantem zwycięstwa nad Hull City.
✅ 102
 
N 18

noso1920

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna, Ekstraklasa
Godzina: 21:00
Spotkanie:FC Nantes - Olympique Lyon
Typ: 2
Kurs:2.14
Bukmacher:OddsRing
Dziś wybrałem mecz ligi francuskiej FC Nantes - Olimpique Lyon.Oba zespoły nie mogą być zadowolone ze swoich poprzednich występów.Nantes porażki 1:2 z Montpellier i 0:1 z Monaco i ostatnio remis z Bastią,natomiast Lyon 2 porażki z rzędu 0:3 z Nice i 2:4 z Montpelier co poskutkowało spadkiem z 2 na 4 miejsce w tabeli.Kibice jak i piłkarze Lyon nie dopuszczają do siebie myśli o kolejnej porażce i wyjdą do tego meczu bardzo zdrterminowani.Stawiam na zwycięstwo Lyon który jeżeli chce o coś walczyć musi punktować.W dzisiejszym meczu oba zespoły przystąpią osłabione.
Nie zagrają:
Nantes: Moimbe, Elandi, Rongier, Toure, Thomasson, Walongwa (kontuzje), Bedoya, Gomis (kartki)
Lyon: Jallet, Umtiti, Fofana, Fekir (kontuzje), Yanga-Mbiwa (kartki)
⛔ 100
 
kowal1980 35

kowal1980

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Francja - 2 liga
Godzina:
21:00
Spotkanie:
Bourg Peronnas - Niort
Typ:
1
Kurs:
2,41
Bukmacher:
pinnacle
Analiza:
Spotkanie po miedzy zajmującym 9 pozycje Bourg Peronnas a plasującym sie na 16 miejscu Niort. Gospodarze nieźle spisują sie u siebie na osiem meczy wygrali pięć, jeden zremisowali i dwa przegrali, stosunek bramkowy 17-12. Obecna ich forma raczej w kratkę, na ostatnie piec spotkań w domu 3 wygrali wysoko strzelając po 3-4 bramki a dwa spotkania były niewypałem, zwłaszcza porażka z Evian. Jeśli chodzi o zbieranie punktów to Bourg Peronnas robi to w zasadzie tylko grając w domu, na wyjeździe zespól ten prezentuje odwrotność formy u siebie. Goście w tym sezonie moga pochwalić sie niebywałą ilością remisów, az 10 na 16 spotkań, i 6 na wyjeździe i wszystkie podrząd. Niort w siedmiu meczach wyjazdowych strzeliło tylko cztery bramki i jest to drugi najgorszy rezultat w lidze. Jak dla mnie Niort nie ma żadnych atutów w tym meczu, ani w ataku ani w obronie. Za Bourg Peronnas stoi przynajmniej atut wlasnego stadionu i spora ilość strzelanych bramek grając w domu. Mysle ze gospodarze wygraja ten mecz a Niort nie uda sie zremisować siódmego meczu z rzędu rozgrywanego na wyjeździe.
✅ 141
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
M 0

mchmielu

Użytkownik
Dyscyplina: Anglia -League One
Godzina: 20:45
Spotkanie:Burton - Millwall
Typ: Burton
Kurs: 2.35
Bukmacher: Expekt
Analiza:
Obie drużyny zajmują miejsca w górnej części tabeli (Burton 3miejsce, Millwall 7 miejsce). Obie drużyny w tabeli dzieli różnica 7 punktów, Burton w przypadku wygranej wskoczy na pozycję lidera. Burton w ostatnich dwóch meczach rozstrzelał 5-1 Colchester na swoim boisku, i pokonal na wyjeździe mocną drużynę Wigan, zaś Millwall wygrało u siebie 2-1 z Bury i porażka na wyjeździe z Fleetwood. Moim zdaniem na korzyść Burton po pierwsze wpływa granie spotkanie przed własną publicznością, i po drugie przy zwycięstwie obejmą prowadzenie w tabeli.
✅ 135
 
bitner 2

bitner

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Ligue 2
Spotkanie: Valenciennes - AC Ajaccio
Godzina: 21:00
Typ: Valenciennes
Kurs: 2,40
Bukmacher: Bet365
Analiza:

Wszyscy pamiętamy jeszcze jak obie ekipy z mniejszym / większym powodzeniem biegały po boiskach Ligue 1. Teraz to już odległa przeszłość i cienie obu drużyn sprzed kilku sezonów. Dlaczego akurat właśnie ten mecz wziąłem pod lupę?
1) Obie ekipy grały swoje mecze 4 dni temu i o ile Valenciennes gładko przegrało swój mecz za bardzo się nie męcząc o tyle Ajaccio zapieprzało przed 1/3 meczu w 9 żeby doprowadzić do bezcennego remisu. Tu uruchomiłem wątek fizyczny. Myślę, że Valenciennes jest motorycznie lepsze i badziej wypoczęte przed tym spotkaniem.
2) Po drugie Valenciennes zagra w pełnym składzie zaś Ajaccio wykartkowało się w meczu z Lens i przez to nie zagrają kluczowy srodkowy pomocnik
Nouri i młody, zdolny, myślący na boisku Gonclaves, za 4 żółtą pauzuje też chyba napastnik Madri.
3) Bilans Ajaccio na wyjazdach woła o pomstę do nieba 8 meczów - 3 puntkty, ledwie strzelone 3 bramki.
Nie wróżę tu sukcesów ekipie Ajaccio imyślę, że atut własnego boiska oraz braki kadrowe gości pomogą Valenciennes w zdobyciu 3 punktów i oddaleniu
się od strefy spadkowej.
⛔ 100
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
piotrovsky 55

piotrovsky

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna
Godzina: 21:00
Spotkanie: Dijon - Auxerre
Typ: 1/+2.5
Kurs: 2.90
Bukmacher: WilliamHill
Analiza:
Na boisko lidera 2 ligi francuskiej melduje się osłabione Auxerre, bez dwóch podstawowych pomocników i jednego obrońcy. Dijon to najlepiej grająca u siebie drużyna w tej lidze tak wiec liczę na pewne zwycięstwo z 3 lub wiecej bramkami w meczu. 31 bramek w 16 meczach to bardzo dobry wynik jak na ligę francuską.
H2H może nie wygląda najlepiej, ale wątpię by Auxerre mógł dziś powstrzymać rozpędzone Dijon a ze względu na to, że Auxerre z meczu na mecz wygląda coraz to lepiej +2.5.
⛔ 100
 
psotnick 911,6K

psotnick

ModTeam
Członek Załogi
Dyscyplina: Snooker - UK Championship 2015
Godzina: 14:00 CET
Spotkanie: Ford, Tom - Wilson, Kyren
Typ: Ford, Tom najwyższy break w meczu
Kurs: 2,25
Bukmacher: junibet
Analiza: W snookerze często rządzi bokserska zasada, że „styl robi walkę” i moim zdaniem może ona mieć dzisiaj odniesienie do tego meczu. Wilson przeszedł spora przemianę w ostatnich miesiącach, z pistoleta wbijającego wszystko co się rusza zrobił się nagle wyrachowany taktyk przedkładający efektywność nad brejkowe fajerwerki. Widać wyraźnie, że wspólne treningi z Ebdonem odnoszą skutek i trudno sobie wyobrazić, żeby nagle od tej taktyki odszedł skoro daje mu ona najlepsze wyniki w karierze. Dlatego myślę, że Wilson osadzi Forda w fotelu i będzie konsekwentnie trzymał go od wbijania, a wiadomo, że on to raczej tylko wbijanie i dużo traci w grze defensywnej, dlatego na odstawnych Wilson będzie miał przewagę. Również przez to, że nie Ford nie będzie miał aż tylu szans na punktowanie jak to miało miejsce w poprzednich rundach. Ale też trudno przejść obojętnie wobec formy punktowej Forda w tym turnieju, na koncie 2 setki (111, 125) i cała seria innych wysokich podejść (94, 65, 85, 72, 87, 70, 66), Wilson tak dużo nie punktuje, ale też nie forsuje przedłużania brejków na siłę wierząc w swoje umiejętności defensywne. Dlatego w tym meczu stawiam na mały przekładaniec, faworyt wygrywa mecze, ale to dog wbije wyższego brejka.
ZAPRASZAM DO DZIAŁU SNOOKER
⛔ 100
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom