>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Typy Dnia - 01.10.2012 (poniedziałek)

Status
Zamknięty.
psotnick 893,1K

psotnick

ModTeam
Członek Załogi
Dyscyplina: Piłka nożna - Polska - Ekstraklasa
Spotkanie: Piast Gliwice - Wisła Kraków
Typ: Powyżej 2.5
Kurs: 2.3 0
Bukmacher: WilliamHill

Moim zdaniem bardzo trudno wskazać faworyta w tym meczu, obie ekipy mają swoje atuty i słabości, prezentują w tej chwili zbliżony poziom i podobny styl, więc o wyniku może decydować forma dnia. Dlatego ja skłaniam się do postawienia na liczbę bramek w tym meczu, bo wydaje mi się to bardziej prawdopodobne. Oba zespoły preferują ofensywną piłkę, co widać nawet po ich ustawieniu wyjściowym z dwoma napastnikami. I trzeba przyznać, że dość skutecznie realizują te wytyczne, bo praktycznie w każdym meczu strzelają bramkę. Gorzej rzecz się ma z ich obroną, bo na palcach jednej ręki można policzyć mecze, w których dzisiejsi rywale zachowywali czyste konto. Podobnie rzecz się ma z historią bezpośrednich meczy (http://fussball.wettpoint.com/en/h2h/131481-1088.html), która wykazuje średnią 3.0 goli na mecz, w meczach w Gliwicach nawet 3.5 i w każdym z nich oba zespoły trafiały do siatki. Wobec wysokiej formy i morale Piasta trudno spodziewać się, że tacy piłkarze jak Jurado (2 gole), Podgórski (2 gole), Zganiacz (2 gole) czy Kędziora (gol i 2 asysty) nie będą potrafili znaleźć recepty na obronę Wisły. Tym bardziej, wobec kontuzji trener Probierz zmuszony będzie wystawić na środku obrony parę Bunoza – Czekaj, a trudno nazwać obu wybitnymi stoperami. Za to w ofensywie Wisła ciągle dysponuje nietuzinkowymi jak na Ekstraklasę graczami jak Melikson (gol i 2 asysty), Genkow (w sumie 6 goli w tym sezonie), czy młody Szewczyk. Taki zestaw ofensywny potrafi rozmontować każdą defensywę w Ekstraklasie, tym bardziej taką, która prawie w każdym meczu daje sobie strzelić gola. Oba zespoły mają o co grać – zwycięstwo da Piastowi niespodziewany (zwłaszcza po pierwszych 2 porażkach) awans na podium tabeli, z kolei Wisła musi jak najszybciej oddalić się od dolnych rejonów tabeli. Spodziewam się otwartego meczu od pierwszych minut, co powinno być gwarancją, że w tym meczu muszą paść gole i to z obu stron barykady.

Przewidywane składy:
Piast Gliwice: Trela - Zbozień, Klepczyński, Polak, Oleksy - Izvolt, Matras, Zganiacz, Podgórski - Ruben Jurado, Kędziora.
Wisła Kraków: Pareiko - Burliga, Czekaj, Bunoza, Frederiksen - Szewczyk, Jaliens, Wilk, Melikson - Boguski, Genkov.

⛔100
 
pupinho 37

pupinho

Użytkownik
Dyscyplina:Piłka Nożna Niemcy
Spotkanie: Duisburg - Hertha
Typ: Duisburg lub remis
Kurs: 1.78
Bukmacher: bwin

Dziś gospodarze, którzy są w tragicznej formie podejmują przyjezdnych z Berlina. Hertha bardzo mocna ekipa ale na wyjazdach nie zachwyca. Duisburg ma ostatni dzwonek żeby nawiązać jakiś kontakt z przedostatnią ekipą Aue. Jeśli nie zdobędą dzisiaj punktów to staną się prawdziwą czerwoną latarnią. Duisburg u siebie potrafi sie spiąć, ostatnio zremisowali u siebie z VLF Bochum po dobrym meczu. Patrząc na historię spotkań między tymi drużynami Duisburg nie stoi na straconej pozycji. Na pewno w tym meczu będzie pełna mobilizacja w ekipie gospodarzy. Często zdarza się, że z silnym przeciwnikiem drużyny z końca łapią punkty. Ja liczę na remis.

✅78
 
faqur 3

faqur

Użytkownik
Dyscyplina: hokej - Rosja (KHL)
Spotkanie:
Dynamo Riga - Ufa
Typ:
powyżej 6,5
Kurs:
3.70
Bukmacher:
Bwin
Analiza:


Typ pod typy dnia i dla ludzi którzy grają za mniejsze pieniądze, ja u buka pograłem over 3,5. Jakby statystyk zobaczył ten typ, to by tylko zaklął pod nosem: kurczę to na pewno nie wejdzie. I raczej miałby rację, KHL jest bardzo underową ligą a patrząc na historię bezpośrednich spotkań też nigdy granica 6 goli nie została przekroczona:

H2H, historycznie 4 spotkania wszystkie zakończone underem dla linii 6,5.
05/12-11 KHL Dinamo Riga vs. Salavat UFA 2:4
16/02-11 KHL Dinamo Riga vs. Salavat UFA 2:2 2:3 (OT)
12/09-09 KHL Dinamo Riga vs. Salavat UFA 1:5
29/11-08 KHL Dinamo Riga vs. Salavat UFA 2:3


Na ostatnich 10 spotkań Dinamo Riga u siebie 3 razy over dla linii 6,5 i 7 razy under.
28/09-12 KHL Dinamo Riga vs. Spartak Moscow 5:4
17/09-12 KHL Dinamo Riga vs. Amur Khabarovsk 2:1
15/09-12 KHL Dinamo Riga vs. Novokuznetsk 3:1
13/09-12 KHL Dinamo Riga vs. HC Sibir 1:2
29/08-12 Towarzyskie Klubów Dinamo Riga vs. Lok Yaroslavl 3:1
28/08-12 Towarzyskie Klubów Dinamo Riga vs. Lok Yaroslavl 1:4
26/08-12 Towarzyskie Klubów Dinamo Riga vs. Atlant Moscow 4:3
25/08-12 Towarzyskie Klubów Dinamo Riga vs. Blues 4:3
08/08-12 Towarzyskie Klubów Dinamo Riga vs. Neftjanik 2:1
03/08-12 Towarzyskie Klubów Dinamo Riga vs. Dinamo Minsk 1:2


Na ostatnich 10 spotkań Salavat UFA na wyjeździe 1 razy over dla linii 6,5 i 9 razy under.
29/09-12 KHL OHK Dynamo vs. Salavat UFA 3:3 3:3 (OT) 4:3 (PK)
27/09-12 KHL SKA vs. Salavat UFA 7:2
17/09-12 KHL HC Yugra vs. Salavat UFA 1:3
15/09-12 KHL Barys Astana vs. Salavat UFA 3:2
13/09-12 KHL Avangard Omsk vs. Salavat UFA 1:1 1:1 (OT) 2:1 (PK)
25/08-12 Towarzyskie Klubów AIK vs. Salavat UFA 0:2
24/08-12 Towarzyskie Klubów Skellefteaa vs. Salavat UFA 4:2
14/08-12 Towarzyskie Klubów Karlovy Vary vs. Salavat UFA 2:4
13/08-12 Towarzyskie Klubów Chomutov vs. Salavat UFA 1:3
02/08-12 Towarzyskie Klubów Sev. Cherepovec vs. Salavat UFA 3:2
05/12-11 KHL Dinamo Riga vs. Salavat UFA 2:4
16/02-11 KHL Dinamo Riga vs. Salavat UFA 2:2 2:3 (OT)
12/09-09 KHL Dinamo Riga vs. Salavat UFA 1:5
29/11-08 KHL Dinamo Riga vs. Salavat UFA 2:3


Więc czemu taki typ?!:
Po pierwsze: jest to typ pod typy dnia, w realu zagrałem ten typ z linią 3,5 (ale za drobne ktoś może spróbować).
Po drugie: ja w tym meczu widzę gole obu drużyn w przewadze liczebnej.
Po trzecie: patrząc na skład Dinama Riga to nie mają jakiś wybitnych zawodników do gry obronnej, choć wyniki tego zbytnio nie pokazują.

⛔100
 
muffin5510 7,5K

muffin5510

Użytkownik
Dyscyplina:piłka Nożna Hiszpania
Spotkanie: Getafe - Mallorca 01.10.2012 21:30
Typ: X2
Kurs: 1.70
Bukmacher: Unibet

W lidze Hiszpańskiej odbędzie się dzisiaj tylko jedno spotkanie Getafe zagra u siebie z Mallorca. Kursy są wiekszę na Mallorcę ponieważ grają na wyjeździe jednak mają 7 punktów więcej w tabeli, na wyjeździe zremisowali dwa razy i to nie z byle kim bo Malagą ( czołówka tabeli ) oraz Osasuną którzy grają u siebie naprawdę dobrze. Mallorca ma moytwacje aby odskoczyć od Sevilli i reszty klubów pod sobą. Ostatnie spotkanie na Coliseum Mallorca wygrała aż 1:3 - nie ma co patrzeć na wcześniejsze spotkania ponieważ wtedy poziom obu klubów był po prostu inny (2-3 lata temu~~). Stawiam na X2 ponieważ wszystko idzie w kierunku maksimum remisu wywalczonego przez Getafe, wygrać nie dadzą rady.

⛔100
 
R 1,6K

radomiak1910

Użytkownik
Tenis WTA Pekin 16-00, 1.10.2012
Shvedova - Peng
typ: 1
1,93
Pinnacle
Analiza
Dzis w spotkaniu drugiej rundy turnieju w Pekinie, Kazaszka, Yaroslava Shvedova spotka sie z reprezentantka gospodarzy, Shuai Peng. Bukmacherzy nie sa w stanie zdecydowanie podac nam faworytki tego spotkania, ja jednak nie mam z tym problemow. Dla mnie jest nią Shvedova, a juz pisze dlaczego. Za Chinka przemawia tylko fakt, ze gra przed wlasna publicznoscia. W pierwszej rundzie pokonala ona Belgijke, Wickmayer 7:5 7:5, a wiec nie bez problemow. Yanina jest jednak kompletnie bez formy, Chinka rowniez zagrala co najwyzej przecietnie, miala klopoty z utrzymaniem podania i popelaniala sporo niewymuszonych bledow. Jej ostatnie wyniki wskazuja na to, ze nie jest w swojej najwyzszej dyspozycji. Ostatnio na hardzie przegrywala z takimi zawodniczkami jak Jovanovski, Vesnina, Robson czy Petrova. Kazaszka natomiast na hardzie prezentuje sie pozytywnie. Co prawda nieudala jej sie przygoda w Tokio, gdzie odpadla juz w I rundzie, lecz podczas US OPEN powalczyla z Vinci, pozniejsza cwiercfinalistka turnieju, grajac naprawde bardzo dobre spotkanie. Shvedova gra agresywnie, dobrze serwuje i dobrze radzi sobie przy siatce, co na hardzie ma duze znaczenie. Sadze, ze to ona dzis wyjdzie zwyciesko z tego pojedynku.


⛔100
 
sergio1990 43

sergio1990

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna
Spotkanie: Grasshoppers- St.Gallen
Typ: x
Kurs: 3.3
Bukmacher: Bet365
Analiza: hej zaczynamy nowy miesiac z ostraj pederdy. dzisiaj najciekawszym meczem jest pojedynek na szczycie w lidze szwajcarskiej. obie druzyny moim zdaniem odstaja od resztki stawki. goscie sa nie pokonami w tym sezonie ale obie druzyny odziwo lepiej graja na wyjazdach. obie druzyny stracily tylko 5 bramek 10 meczach czyli obie druzyny maja silna obrone a ich napastnicy robia zamieszanie w szykach obrannych przeciwnikow. wiec mecz zapowiada sie ciekawie. w ostatnich 10 meczach miedzy tymi druzynami padl tylko jeden remis w ostatnim meczy ktory odbyl sie w sierpniu. wydaje mi sie ze dzisiaj bedzie podobnie wiec stawiam na remis fajnie jak by padlo kilka bramek. jesli pomoglem kliknij dzieki lub napisz na gg


⛔100
 
olo 2,2K

olo

Użytkownik
Kosz Kobiet, PLKK
Widzew - Gdynia
Widzew - BI Gdynia -9.5 1.85
Tobet


Widzew w 1 meczu przegrał wysoko w Gorzowie 69:92. Przegrał mimo tego, że rywalki grały tak naprawdę w 7 zawodniczek, z czego jedna nie punktowała. Łodzianki przegrały, bo pozwoliły AZS-owi na 52.9% z gry, 60.8% za 2, na 17 zbiórek w ataku. Widzew dał ciała przede wszystkim pod koszem, gdzie Nwagbo i Dosty rzucały prawie wszystko, z czego sporo po zbiórkach w ataku. To dobra wiadomość dla Bennett, która dobrze zbiera na atakowanej desce, jest bardzo ruchliwa w ataku. Misiuk też powinna zapunktować spod kosza, no i liczę na Kassing i Bandyk, które w 1 meczu strasznie pudłowały. Do tego Gdynia ma lepszy obwód niż Gorzów, bo jest Dixon, jest Ziętara, która powinna już w środę dostać więcej minut, jest Małaszewska. Dla mnie Widzew nie powinien tutaj zrobić zbyt wielkiej krzywdy zespołowi z Gdyni.

⛔100
 
mlodywilc 569

mlodywilc

Użytkownik
Premier League
Spotkanie: QPR - West Ham
typ: QPR strzeli przynajmniej 3 gole
kurs: 5.00
buk: Bwin
godz. 21:00

Kurs na QPR jest całkiem spory i warto pograć coś w stronę gospodarzy. West Ham moim zdaniem nie jest nawet druzyną, która bedzie walczyć o środek tabeli. Walka o utrzymanie będzie im towarzyszyła do końca chyba, ze dalej beda tak grali na swoim stadionie. Na wyjazdach beda mieli baaaardzo ciężko o jakies pkt. Do tej pory zgromadzili 7 pkt w 5 meczach, ale mieli bardzo dobry kalendarz. Udało im się trafić na własnym terenie na rozbite przez kontuzje i różne zawirowania transferowe Aston Ville i Fulham i zdobyli 6 pkt. Jednak ze Swansea zagrali już na swoim pozimie i dostali trójeczke. Ledwo udało się uratować remis ze słabym na początku sezonu Sunderlandem i zdobyli jeszcze 1 pkt w bezbarwnym wystepie z Norwich na Carrow Road. Mnie to nie przekonuje i pokazuje, że West Ham w najwyższej formie się nie znajduje. Dzisiaj dużo trudniejszy sprawdzian niz mecze z Norwich czy Aston Villą, bo przyjeżdżają do mocno zmobilizowanej ekipy QPR, która ma problemy na początku ze zdobywaniem pkt. Zaczęło się fatalnie od blamazu ze Swansea, póxniej punkt w Norwich. Wtedy grali słabiutko byli niezgrani wyglądało to fatalnie. Jednak z czasem ta druzyna zacznie grac gdyż mają wielki potensjał i myslę, że od dzisiaj będziemy ogladac zupełnie inaczej grającą druzyne QPR zwłaszcza na własnym stadionie. Juz w meczu z Tottenhamem zagrali swietną pierwszą połowe dominują gospodarzy. Wrócić może Taarabt, braki sa w obronie, gdyż nie ma Bosingwy fabio Ferdinanda, ale nawet jak straca to dla mojego typu tym lepiej gdyż będą musili gonic. Z przodu jest moc i dzisiaj to pokażą. West Ham jest idealnym zesołem na przełamanie dla gospodarzy i dzisiaj spowdziewam sie strzelania po stronie QPR.

⛔100
 
D 238

daw1910

Użytkownik
Piłka Nożna , Szwecja
Spotkanie : Djurgarden - Mjallby
Typ : over 2,5
Kurs : 2,05
Buk : bet365
Analiza:
Dziś o godzinie 19 zmierzą sie ze sobą zespoły srodka tabeli.Gospodarze zajmujący 8 pozycję zagrają z 11 Mjallby.Gospodarze ostatnie 3 mecze przegrali fatalnie prezentując sie w meczach przed własną publicznoscia.W 2 meczach stracili az 6 bramek.Goscie natomiast przyjada na ten mecz podbudowaniostatnim ligowym triumfem 1-2 nad Kalmar.Goscie dzisiejszego meczu jeszcze nie moga byc pewni utrzymania dlatego beda dazyc do wywiezienia punktów.Ekipa Djurgarden utrzyamanie ma praktycznie zapewniony i własnie dlatego liczę na dużo bramek w tym meczu.Ostatni mecz obi zespołow zakończył sie wynikiem 4-3.W ostatnicj 5 meczach gospodarzy dzisiejszego meczu padał wynik overowy.Uważam ze dzis bedzie podobnie.

⛔100
 
C 9

cr7-81275

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna, Holandia/Erste Divisie
Spotkanie: Helmond - Dordrecht
Typ: Helmond (-1,5)
Kurs: 2,6
Bukmacher: Bet365
Analiza:
Dzisiejszym typem dnia jak dla mnie jest spotkanie na zapleczu Eredivisie pomiędzy v-ce liderem tabeli Helmond a plasującą się na 6 pozycji drużyną Dordrecht. Gospodarzy wymienia się w gronie faworytów do awansu do najwyższej klasy rozgrywkowej w Holandii i jak narazie udowadniają to, bo po pierwszych 6 kolejkach stracili zaledwie 2 punkty w meczu z Fortuną Sitard. Goście jak narazie zgromadzili 11 punktów w tym 5 w meczach wyjazdowych ( Emmen 1:1, Den Bosch 2:4, Fc Oss 1:1 ). Drużyna z Helmond przystąpi do meczu wypoczęta, ponieważ w tygodniu w Pucharze Holandii grali rezerwowym składem, natomiast gościom po ciężkim meczu z pewnością będzie brakowało świeżości. Jak narazie bilans bezpośredni pomiędzy tymi dwoma drużynami to: 16-4-9 i w bramkach 48:38 na korzyść gospodarzy. Wydaje mi się, że dzisiaj powinniśmy zobaczyć kolejne zwycięstwo gospodarzy co da im objęcie prowadzenia w tabeli. Mój typ to 3:1 dla Helmond. Mam nadzieje, że moja analiza była przydatna, czy tak się stanie dowiemy się po meczu, którego początek zaplanowano na godzinę 20:00.

⛔100
 
raiders 164

raiders

Użytkownik
Piłka Nożna , Szwecja, Allsvenskan
Spotkanie : Goteborg-Hacken
Typ : over 2,5
Kurs : 1.66
Buk : Bet365
Analiza:
Zapowiada się bardzo ciekawe spotkanie 3 drużyna ligi Hacken niepokonana od 10 spotkań jedzie do Goteborga po 3pts .... punkty które mogą zaważyć o mistrzostwie bowiem do końca sezonu pozostało raptem 6 kolejek . Ale czy będzie tak różowo .... gospodarze to nie wygodny rywal dla Hacken szczególnie na własnym terenie gdzie na 10 rozegranych spotkań Goteborg wygrał 5 zremisował 4 ,a jedo przegrał . Także łatwo skóry nie sprzedają co warte uwagi w 6 spotkaniach na 10 rozegranych padły overy 2,5 !
W lidzie Goteborg legitymuje się 13 overami na 24spotkania (54%) natomiast Hacken az 19 na 24 spotkania (79%)
Spodziewam się bardzo ciekawego spotkania obfitującego w bramki Hacken wygrywając dzisiaj równa się punktami z Eflsborg ,ale żeby to uczynić trzeba strzelić przynajmniej jedną bramkę więcej od gospodarzy którzy na pewno nie będą czekali i przyglądali się gościom tylko sami zaatakują

⛔100
 
D 5,8K

davccio

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna, Izrael
Spotkanie: H. Beer Sheva Maccabi Tel Aviv
Typ: Maccabi -1 AH
Kurs: 2,15
Bukmacher: Bet365

Maccabi w obecnym sezonie ma tylko 1 cel mistrzostwo , nowy wlasciciel sypnął kasą i zarudnił wielu nowych graczy i trenerea z Barcy ( trenował druzyny juniorskie). Jak na razie widac efekty bo bilans jest znakomity 4wygrane na 4 mecze. Dzisiaj zadanie jest lekko ulatwione poniewaz u gospodarzy nie zagraja zawodnicy wypozyczeni wlasnie z Maccabi a ponadto podstawowy napastnik jest kontuzjowany.

⛔100
 
aleksander21 416

aleksander21

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna, Włochy, Serie B
Spotkanie: Cesena - Varese
Typ: 2DNB
Kurs: 1,7
Bukmacher: Betfair
Analiza:

Co tu dużo mówić... Varese w chwili obecnej to dużo lepsza drużyna od Ceseny, czego najlepszym przykładem są wyniki obu drużyn.
*Cesena 19 miejsce: 1-1-4 (porażki z Sassuolo, słabą Vecenza, będąca bez formy Novarą oraz Ascoli, remis z beniainkiem no i...jedna minimalna wygrana (1:0) z Cittadella
*Varese 4 miejsce: 4-1-1 (wygrane z Ascoli, Lanciano, Modena oraz Juve Stabia na wyjezdzie, remis z Bari (stracili obie bramki w ok 90 minucie) i ostatnio porażka z Verona).
Widać, że gospodarze nie potrafią się jeszcze ocknąć po spadku z elity Italii oraz stracie takich zawodników jak Eder, Parolo, Colucci czy Rodriguez. Varese natomiast na pewno nie będzie chciało być łąskawe dla Ceseny i będą chcieli &#39;odegrać&#39; się ze ostatnią wysoką porażke. Warto również zauważyć, że Varese to drużyna wyjazdowa... im nie robi różnicy gdzie grają. Ich bilanse w meczach domowych i wyjazdowych są bardzo podobne, więc teoretycznie nie ma się czego obawaiać.

⛔100
 
matejo 9

matejo

Użytkownik
Dyscyplina : Piłka Nożna
Spotkanie : Jablonec - Dukla Praga

Typ : 2/1
Kurs : 26,00
Bukmacher : Bwin
Analiza :
Bardzo fajny kurs, który wypatrzyłem w spotkaniach między tymi ekipami… praktycznie raz w sezonie dochodziło do fajnego „fixu” http://www.betexplorer.com/soccer/czech-republic/gambrinus-liga-2011-2012/matchdetails.php?matchid=811644 1/2 - (1-0 ; 1-3),
http://www.betexplorer.com/soccer/czech-republic/pohar-ceske-posty-2011-2012/matchdetails.php?matchid=908217 2/1 - (1-2 ; 3-2). Dlaczego dziś nie może być podobnie? Jablonec jest faworytem w tym spotkaniu, i to Oni potrzebują punktów aby walczyć o pozycję lidera, dlatego moja opcja to końcowe zwycięstwo gospodarzy. Dodam iż obie ekipy dzieli różnica zalewie 100km, i z tego co wyczytałem oba kluby żyją w zaprzyjaźnionych stosunkach. W ekipie gospodarzy zabraknie pierwszego bramkarza Romana Valesa, goście przyjadą w optymalnym składzie.

⛔100
 
kierpcuch 16

kierpcuch

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna - T-Mobile Ekstraklasa, Polska
Spotkanie: Piast Gliwice - Wisła Krakow
Typ: over 1,5 gola w II połowie
Kurs: 2.45
Bukmacher: Bwin

Analiza:
Od dłuższego czasu over 2,5 gola to w meczach z udziałem Piasta po prostu norma. Trener Piasta wystawia 2 napastników, a styl gry ma być mocno ofensywny bez względu na aktualny wynik. Skoro Piast wraca na Okrzei po 2 z rzędu wyjazdowych zwycięstwach, to forma drużyny na pewno zwyżkuje. W pucharze z Legią przegrali głównie zmiennicy, a i tak pozostawili dobre wrażenie wg większości komentatorów.
Ze składu wypada kontuzjowany Alvaro. Reszta gotowa do gry.

Wisła gra słabo, Wisła dostaje do zera w Bielsku i w okrutnych bólach pokonuje Lechię u siebie - czy trzeba lepszego miernika aktualnej formy? Trener Probierz był na meczu pucharowym Piast - Legia i nastroju mu to nie poprawiło. Jednak zawsze można liczyć na słabość obrony Piasta, która może ułatwić takiemu spryciarzowi jak Genkov zostanie bohaterem meczu.

Liczę na over 2,5 a może nawet 3,5 gola, z czego dwa padną po przerwie, bo nie zanosi się, żeby ten mecz mógł być rozstrzygnięty już do przerwy.

⛔100
 
S 6

szyners

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna Polska Ekstraklasa
Spotkanie: Piast Gliwice vs Wisła Kraków
Typ: Bramki w 1. połowie - Powyżej 0.5
Kurs: 1.50
Bukmacher: William Hill
Analiza: Dziś skłonny jestem postawić na to, ze padnie chociaż jedna bramka w pierwszej połowie. Główną statystyka która mnie zainteresowała jest to, ze we wszystkich spotkaniach tych drużyn w obecnym sezonie pada co najmniej jeden gol w pierwszej połowie (10/10). To daje do myślenia. Do tego dochodzi fakt, iż podopieczni Michała Probierza musza się wziąć w garść jeśli chcą sezon zakończyć na wyższym miejscu niż obecnie. To oznacza, ze będą musieli zaatakować a co za tym idzie możemy oglądać ciekawe spotkanie od pierwszej minuty. Warto również dodać, ze w ostatnich 5 spotkaniach miedzy Piastem i Wisłą padała co najmniej jedna bramka w pierwszej połowie.

✅50
 
arthas-orc 334

arthas-orc

Użytkownik
Dyscyplina- Pilka Nozna Rosja Primier Liga
Spotkanie: Mordovia-Alania
Typ: 2 DNB
Kurs: 2,20
Bukmacher: William Hill
Analiza: Mordovia w ostatnich 5 spotkaniach stracila 19 bramek, ich dyspozycja jest katastrofalna. W tym sezonie odniesli tylko 1 zwyciestwo i o kolejne bedzie im bardzo ciezko. Przyjezdz do nich bowiem Alania Wladikaukaz, ktora moze nie nalezy do czolowoki ale jej miejsce w tabeli nie odzwierciedla calkiem ich formy poniewaz ostatnie mecze grali z Anzhi i CSKA. Z Anzhi po ciezkim boju ulegli 1:0. Od 2 spotkan nie strzelili rowniez bramki. Sadze, ze ten mecz jest dla nich dobra okazja na przelamanie. Uwazam, ze z to Alania jest lepszym zespolem a przede wszystkim nie jest pograzona w glebokim kryzysie w przeciwienstwie do ich rywali. Zycze udanych typow i pozdrawiam! ????


z/0
 
incubus7 115

incubus7

Użytkownik
Dyscyplina: Grecka superliga - piłka nożna
Spotkanie: Gianinna - Levadiakos
Typ: X2
Kurs: 1,55
Bukmacher: Bet365http://adserver.itsfogo.com/click.aspx?zoneid=141401 23/09/2012 Super League Veria vs. PAS Giannina P - 1:0 15/09/2012 Super League PAS Giannina vs. Olympiakos P - 1:2 31/08/2012 Super League Panathinaikos vs. PAS Giannina R - 1:1 25/08/2012 Super League PAS Giannina vs. Platanias R - 0:0 22/09/2012 Super League Levadiakos vs. Panionios Z - 3:0 15/09/2012 Super League Levadiakos vs. Veria R - 0:0 07/09/2012 Towarzyskie Klubów Levadiakos vs. AEK P - 1:3 02/09/2012 Super League Olympiakos vs. Levadiakos P - 4:0 Zespoły środka tabeli poprzedniego sezonu po czterech kolejkach nowego sezonu nisko w hierarchii, ale wydaje się, że Levadiakos przełamuje fatalny start, ogarnął się w defensywie a ostatnio rozbił bardzo dobrze spisujący się Panonios, zaś Gianna przegrywa ostatni mecz z beniamikiem i nie powinno to ich stawiać w roli faworytów tego pojedynku. Ponieważ to liga underowa, może dojść do sytuacji że będzie 0:0, więc nie daję czystej 2, bo skromny remis realny!

⛔100
 
dibetto 152

dibetto

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna
Spotkanie: Piast - Wisła
Typ: Wynik do przerwy/Wynik końcowy 1/1
Kurs: 4.6
Bukmacher: Tobet
Analiza: Obserwuję grę Piasta od kilku meczów. Są świetnie przygotowani fizycznie, doskonale się poruszają po murawie, inteligentnie - więc mają siły, żeby dzisiaj zatrzymać Wisłę. Wisłę widziałem kilka razy w tym sezonie, ale każdy chyba przyzna - Biała Gwiazda nie zachwyca. Nie widziałem niestety meczu z Wartą Poznań, więc trudno mi powiedzieć czy zrobili jakiś postęp. Co prawda zbliża się mecz z Legią, ale nie sądzę, by Probierz miał specjalnie budowac formę drużyny an ten mecz, skoro po drodze stracił już tyle punktów i nieustannie ich potrzebuje. Myślę więc, że Wisły nie stać na wiele więcej niż do tej pory pokazywała.
Jesli Piast umiejętnie się ustawi w obronie i skupi się na skutecznych kontrach to może ten mecz wygrać. Ważne, żeby gola nie stracili, a wpakować jak najbardziej mogą. Pomijając nazwiska i potencjał obu drużyn, Piast na razie jest zespołem lepszym.

✅360
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
T 10

tswks

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna, Włochy Serie B
Spotkanie: Citadella- Pro Vercelli
Typ: Obie drużyny strzelą
Kurs: 1,90
Bukmacher: Unibet
Analiza: W spotkaniu 7 kolejki zaplecza Serie A spotykają się drużyna Citadelli zajmująca obecnie 13 miejsce z zajmującym 16 miejsce zespołem Pro Vercelli,faworytem spotkania są gospodarze którzy w dotychczasowych meczach u siebie zdobyli komplet punktów czyli 6 ???? Moją uwagę zwróciła skuteczność obu zespołów które w poprzednich spotkaniach strzelały przynajmniej jedną bramką w 5 na 6 rozegranych meczy,mam nadzieję że dalej podtrzymają tak dobrą passę strzelecką i w tym meczu również uda się obu drużynom znaleźć drogę do bramki rywali,dla odważniejszych graczy ciekawym rozwiązaniem jest over 2,5 po kursie 2.20

⛔100
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom