>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Typy Dnia - 01.10.2012 (poniedziałek)

Status
Zamknięty.
K 423

kar512

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna T-Mobile Ekstraklasa
Spotkanie: Piast Gliwice - Wisła Kraków
Typ: Wisła Kraków wygra oraz Powyżej 2.5 bramki
Kurs: 4.20
Bukmacher: WilliamHill

Dziś o godzinie 18.30 zostanie rozegrane ostatnie spotkanie szóstej kolejki T-Mobile Ekstraklasy
zagrają przeciwko sobie Piast Gliwice i Wisła Kraków. Piast początek sezonu miał nie udany
zaliczyli dwie porażki po 1:2 z Górnikiem Zabrze i Zagłębiem Lubin.Teraz gospodarze
radzą sobie całkiem nieźle wygrali ostatnie trzy mecze z Pogonią 1:0, z Lechią 1:2 i z Jagiellonią 0:2 i obecnie zajmują 7 miejsce w ligowej tabeli.Wisła zajmuje 11 miejsce w ligowej tabeli z dorobkiem 7 punktów.Goście ten sezon też zaczeli zle ich bilans to dwie wygrane, remis
i dwie porażki. Ostatnio pokonali w lidze u siebie Lechię i przerwali fatalną passę bez wygranej.
Myślę że goście po ostatniej wygranej pójdą za ciosem i zdobędą 3 punkty bo jak wiadomo jest szansa zbliżyć się do czołówki tabeli.Stawiam na 1:3
Ostatnie pojedynki bezpośrednie:

27.04.10 EKS Piast Gliwice Wisła Kraków 1 : 4
24.10.09 EKS Wisła Kraków Piast Gliwice 2 : 1
01.05.09 EKS Piast Gliwice Wisła Kraków 1 : 1
20.02.09 MIE Wisła Kraków Piast Gliwice 4 : 0

⛔100
 
loretin15 186

loretin15

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka NożnaPolska Ekstraklasa
Spotkanie:piast Gliwice-Wisła Kraków
Typ:Obie strzelą bramkę
Kurs:1.95
Bukmacher:William hill
Analiza:
Przed nami zakończenie kolejnej kolejki polskiej ekstraklasy w której drużyna Wisły Kraków udaje się na wyjazd do Gliwic gdzie czeka ich cieżka przeprawa. W typie dnia na poniedziałek zostało zagrane już bardzo wiele typów związanych z tym meczem ale nikt nie zagrał jeszcze BTS . Widziałem już prawie wszystko tutaj overy , overy do przerwy wygrana Wisły wygrana Piasta czyli ktoś na pewno będzie miał rację dlatego od razu sprawdziłem czy ktoś dał BTS i okazuję się że nie więc ja śmiało go biorę na pierwszy swój typy w tym miesiącu po wysokim kursie 1.95.W ostatnich trzech meczach tych drużyn padał owy BTS . Sytuacja Wisły jest nieciekawa po 5 kolejkach dopiero 7 zdobytych punktów a z pewnością kibice liczyli na więcej i walkę w czołówce co na pewno dzisiaj zmobilizuję ich do gry ale czy Piast tak po prostu odda piłkę Wiśle aby zdobyli oni 3 pkt na ich pięknym stadionie? Nie sądzę dlatego licze na wyrównaną grę z dużą ilością bramek . Osobiście jestem za drużyną gości ale jak to w Polskiej lidze bywa może zdarzyć się wszystko dlatego stawiam że obie drużyny strzelą po chociaż jednej bramce .

⛔100
 
bo86bo 6,3K

bo86bo

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna, Anglia
Spotkanie: QPR - WHU
Typ: QPR powyżej 1.5 kartki
Kurs: 1.83
Bet365

Na zakończenie bardzo ciekawej kolejki w najwyższej randze rozgrywek w Anglii czekają nas derby Londynu, derby dwóch klubów, które zawodzą. QPR zapewne liczy na pierwsze ligowe zwycięstwo ale podopieczni Big Sama nie położą się i nie będą czekać na najmniejszy wymiar kary. West Ham rozegrał już jeden mecz derbowy w którym ograli Fulham u siebie 3-0. Na wyjazdach jeszcze nie wygrali, dotąd polegli ze Swansea i zremisowali z Norwich.
Hughes sprowadził na Loftus Road aż 10 zawodników ale nie przekłada się to na wyniki,ale trzeba oddać,że jego zawodnicy mają za sobą już ciężkie przeprawy. Grali już z Chelsea, Tottenhamem i City, z tymi dwoma ostatnimi ekipami na wyjeździe.
Tłumaczy on słabe wyniki kontuzjami zabraknie dziś Anton Ferdinand, Jose Bosingwa, Fabio oraz Armand Traore. Do składu może wrócić z kolei pomocnik, Adel Taarabat.

Ale skupmy się na moim typie, opieram go w dużej mierze na arbitrze tego spotkania Clattenburgu, który jest arbitrem kontrowersyjnym jego decyzje mogą dodatkowo zaogniać i tak zapewne gorącą atmosferę w tym spotkaniu.

QPR moim zdaniem zagra ostro, bo mają zawodników do tego a do tego presja kibiców i samych zawodników nie pozwoli im przejść obok tego meczu. Linia jest ustawiona bardzo atrakcyjnie, tym bardziej,że Clattenburg już sędziował w tym sezonie mecz QPR a ich zawodnicy pokryli tą linię.

⛔100
 
lancev 984

lancev

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Szwecja, Superettan
Spotkanie: Östers - Umea
Typ: drużyna 2 nie strzeli gola
Kurs: 2.05
Bukmacher: Bwin
Analiza:

Lider szwedzkiej drugiej ligi podejmuje przedostatni zespół tabeli. Spotkanie to powinno przebiegać &#39;do jednej bramki&#39;. Według mnie nie ma żadnych przesłanek do strzelenia przez gości gola. Gospodarze w 12 spotkaniach rozegranych dotychczas na własnym stadionie stracili zaledwie 7 bramek. Świadczy to o ich solidnej defensywie. Według mnie będzie ona nie do przejścia dla ekipy z drugiego końca tabeli, która w dotychczasowych 12 delegacjach dała radę strzelić tyle samo goli. Jednak od czterech wyjazdów ta sztuka nie udała im się ani razu. Za 10 minut rozpoczyna się mecz, który powinien przedłużyć tę czarną serię do pięciu meczów.

⛔100
 
barni87 242

barni87

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna, Anglia
Spotkanie: QPR - WHU 21.00
Typ: Strzelec gola kiedykolwiek Kevin Nolan
Bukmacher: bet365
Kurs: 3,75
Witam dzisiaj moja pierwsza analiza na tym forum.
No więc w dzisiejszym dniu chciałem zwrócić uwagę na gracza west ham a mianowicie Kevina Nolana.Zawodnik ten jest w wyśmienitej formie co udowodnił w poprzednich spotkaniach w Premier League. Strzelił jak dotąd 3 gole w 5 meczach tego sezonu. Z aston villą w pierwszej kolejce, Z fulham w 3 kolejce oraz ostatnio z sunderlandem w 5 kolejce.West ham strzeliło do tej pory 5 goli z czego Nolan aż 3 co daje 60% goli całej drużyny. No więc kto jak nie on...Teraz nieco o przeciwniku ???? rużyna QPR zamyka tabelę w Anglii i jest jedną z najgorszych ekip jeżeli chodzi o defensywę.QPR straciło 11 bramek w 5 spotkaniach. Tylko w jednym spotakniu udało im się zachować czyste konto. Tak więc typ dość odważny ,ale do odważnych świat należy. Kevin Nolan piłkarz który robi póki co dobre wrażenie i warto zaobserwować jego występ w dzisiejszym meczu ;) Pozdrawiam i życzę powodzenia

⛔100
 
W 606

wanderlei

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna, Anglia
Spotkanie: QPR - WHU 21.00
Typ: QPR strzeli powyżej 1,5 gola w meczu
Bukmacher: Bet365
Kurs: 2,20

W ostatnim spotkaniu Premiership dojdzie do derbów Londynu.
Zespól QPR został mocno przebudowany w przerwie letniej i jak na razie słabo spisuje się w najwyższej klasie rozgrywkowej.West Ham to beniaminek który zgromadził do tej pory 8 punktów (7 u siebie) i plasuje się w środku tabeli.
Drużyna QPR w meczach przed własną publicznością nie zachwyca bowiem zdołała zdobyć zaledwie 1punkt i nie potrafiła jeszcze pokonać bramkarza gości.
Dziś jest doskonała okazja do przełamania tego niechlubnego bilansu.Menadżer gospodarzy ma olbrzymie problemy z kontuzjowanymi obrońcami. W poniedziałkowym spotkaniu nie wystąpią Anton Ferdinand, Jose Bosingwa, Fabio oraz Armand Traore. Do składu może wrócić pomocnik, Adel Taarabat. Problemem gości jest wciąż nieobecność Andy’ego Carolla, który po debiucie z Fulham nie pojawił się jak dotąd ponownie na boisku. Według mnie w dzisiejszym meczu nastapi przełamanie gospodarzy i gram że strzela co najmniej 2 bramki w tym meczu.

⛔100
 
przemo21 62

przemo21

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Niemcy, 2 Bundesliga
Spotkanie: MSV Duisburg - Hertha BSC
Typ: Ile goli zostanie zdobytych w pierwszej połowie? 1 gol
Kurs: 2,60
Bukmacher: gamebookers
Analiza:

Dziś o godzinie 20:15 zmierzy się Duisburg z Herthą. Duisburg słabo się w tym sezonie prezentuje, prawie wszystko przegrywa, natomiast Hertha większość spotkań wygrywa. I uważam, że w tym meczu do pierwszej połowy padnie 1 bramka, najprawdopodobniej dla Herthy. Typ uzasadniam tym, że większości spotkań tych drużyn do przerwy pada 1 bramka.


Jeśli pomogłem kliknij &quot;dzięki&quot;




Kiepska analiza
 
grzeg232 1,1K

grzeg232

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna, Anglia
Spotkanie: QPR - West Ham
Typ: Łączna liczba popełnionych fauli over 23,5
Kurs: 1.8
Bukmacher: expekt
W tym meczu raczej trudno wytypować poprawny wynik. Drużyny QPR i WHU to w tej chwili diwe najgorsze ekipy w lidze angielskiej. Ale rzucila mi się jedna ciekawa pozycja w statystykach obu zespołów. Obie ekipy bardzo dużo faulują. Gospodarze średnio 11 fauli w meczu, goście 14,2 faula/mecz i jest to najbardziej faulująca ekipa ligowa. Dodatkowo jest ten mecz to dery Londynu, a np. niedawno QPR zagrał z Chelsea podobne derby i zanotowano tam 33 faule. Na pewno i jedni i drudzy będą chcieli pokazać lokalnemu rywalowi, że nie są gorsi. Spięc i fauli nie powinno braknąć. Ponadto gospodarze dzisiaj zagrają bez obrony, bo nieosiągalni są: Anton Ferdinand, Jose Bosingwa, Fabio i Armand Traore. Wszyscy to obrońcy. Właściwie to został tylko Onuoha, na którym można polegać. Gospodarze mogą mieć spory problem z powstrzymywaniem ataków WHU i mogą sporo faulować. Sędziuje Clattenburg, który lubi rozdawać kartki i sporo gwizdać.

✅80
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
matesarninho 74

matesarninho

Użytkownik
Dyscyplina: Tenis kobiet, Sacramento (USA), twarda
Spotkanie: Odesnik-Kuznetsov Al.
Typ: 1
Kurs: 1.4
Bukmacher: bet365

Challenger w Sacramento a w nim spotkanie rozstawionej z numerem 4 Odesnik z nierozstawioną i notowaną na 191 miejscu Kuznetsov. Dla mnie faworyt w tym spotkaniu jest jeden, oczywiście Odesnik która w ostatnich turniejach potrafiła wygrywac po pare spotkań i widać ze jest w lepszej formie niz obecnie jej rywalka która przegrywa mecz za meczem i nie zanosi sie zeby miała przełamać sie w tym pojedynku. Bilans bezpośredni tych pan to 3:1 dla Odesnik co jeszcze bardziej przekonuje mnie do grania na nią po kursie 1,40.

Kiepska analiza
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom