>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

TYPY CS:GO - ROK 2023

Status
Zamknięty.
'Corek 210,9K

'Corek

Znawca - e-sport
Vitality vs Ence
Vitality win @ 1,63 pinnacle

Witam, niestety bardzo krótko. Bardzo dobry kurs na Vitality. Buki ewidentnie sugerują się zwycięstwem Ence nad G2, a to przecież nie była jakaś ogromna sensacja. Gdyby nie to zwycięstwo, dziś na Vita mielibyśmy 1,40
Nertz do Ence ma świetne wejście i na prawdę wygląda momentami potężnie, również można to powiedzieć o Jackzie.
Prawda jest taka, że Vitality jest lepszą ekipą z Zywoo na czele, który dał im zwycięstwo w ostatnim spotkaniu nad Faze po pięknym powrocie. Nie widzę dziś tego, aby Ence znów wygrało i to na Francuzów.


9INE vs 1WIN
1WIN @ 1,82 pinnacle ZWROT - mecz się nie odbędzie.

Żałuję ogromnie, że nie zagrałem tego wczoraj bo kursy były zdecydowanie większe. To będzie trzecie spotkanie Rusków w tym dniu. Nie można im odebrać tego, że są w formie i na prawdę mało kto by pomyślał, że ten skład tak szybko i mocno odpali z potężnym Bombelkiem na czele.
Typ gram głównie z powodu ostatniej dyspozycji Polaków bo nie wyglądało to nawet przeciętnie. 1WIN ograł Forze, które jest na potężnej fali, dziś moim zdaniem spore szanse że pójdą za ciosem, choć nie szaleje ze stawką.

Mały ten kurs na Cloud9, ale nie wyobrażam sobie ich porażki z Mouz, pewnie w dubelku z czym połączę Cloud9 @ 1,40 pinnacle
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +474
mazak24 5,7K

mazak24

Użytkownik
9INE vs 1WIN
1WIN @ 1,82 pinnacle

Żałuję ogromnie, że nie zagrałem tego wczoraj bo kursy były zdecydowanie większe. To będzie trzecie spotkanie Rusków w tym dniu. Nie można im odebrać tego, że są w formie i na prawdę mało kto by pomyślał, że ten skład tak szybko i mocno odpali z potężnym Bombelkiem na czele.
Typ gram głównie z powodu ostatniej dyspozycji Polaków bo nie wyglądało to nawet przeciętnie. 1WIN ograł Forze, które jest na potężnej fali, dziś moim zdaniem spore szanse że pójdą za ciosem, choć nie szaleje ze stawką.
Właśnie zacząłem się rozpisywać, że może nie być meczu i właśnie zerknąłem w HLTV, że jest postponed. Nie zmienia faktu, że typ był dobry:)
 
'Corek 210,9K

'Corek

Znawca - e-sport
Cloud9 + Navi +1.5 / @ 1,90 pinnacle

Idę moim zdaniem w bezpiecznego dubelka. Potężne Navi. Buki od kilku dobrych tygodni dają zarobić na Ukraińcach niesamowicie z tymi kursami. Na każdy mecz było spore value. Dziś wystarczy zagrać to co w ostatnich spotkaniach i mapa z Faze powinna wpaść bez większych problemów.
Właściwie niewiele brakowało a Faze nawet z Forze mogło przegrać w dwóch mapach. Wiaodmo jak to z nimi jest, wchodzą na swojej obroty zwykle z każdym kolejnym meczem, ale tutaj nie do końca to gra.
Navi gra i npl w końcu nie odstaje, chłopak złapał rytm i oby z tej fali nie schodził. Simple? Nie wymaga komentarza. Mistrz.
Drugim typem jest Cloud9 i tutaj bez wielkiej filozofii. Mieli wejście nie łatwe, ale zwycięskie z Mouz, teraz już będzie tylko lepiej. Ence na pewno zaskoczyło zwycięstwem nad Vitality, już nie będę się rozwodzić czy to Francuzi zagrali słabo czy Ence świetnie, trochę tak i trochę tak.
Cloud9 jest lepszą ekipą i jeśli zagrają swoje to nawet Ence, które jest w formie nie będzie w stanie nic z tym zrobić.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +1831
'Corek 210,9K

'Corek

Znawca - e-sport
Faze vs Cloud9

Cloud9 win @ 2,35 pinnacle

Ropz więcej fragów niż Twistzz @ 1,75


Witam, dziś wielki finał a za trzy dni zaczynamy zabawę z blastem, nic tylko się cieszyć. Odnośnie dzisiejszego spotkania to początkowo miałem iść w over mapowy, ale widząc ten kurs na C9 ja po prostu nie mogę tego nie zagrać. 1,5/1,6 na Faze...nie dotknął bym tego, choć nie jest powiedziane że nie wygrają, w końcu to finał. Uważam, że obie ekipy nie są tutaj w "swojej" dyspozycji. Pytanie kto jest w lepszej? A może dziś wejdzie na szczyt? Faze mi się nie podoba wcale. Wczoraj twistzz wygrał im to spotkanie nad Navi. Karrigan wyglądał jak by nie grał w csa pół wieku, chłop robił takie błędy że głowa mała. Właściwie tylko z Furią zagrali dobrze, po za tym bardzo przeciętnie, ale jak już wspominałem Faze to ekipa, która się rozkręca z meczu na mecz, choć tutaj tego wcale nie widać.
Cloud9 również nie zachwyca i również nie wygląda na to, aby na ten finał byli w wybitnej formie. C9 już wielokrotnie pokazało, że wie jak grać z Faze. Na ostatnie siedem map, Faze wygrało zaledwie dwie.
Oczywiście nie jest to żaden mocny bet, ale ja to widzę bliżej 50/50 a na pewno nie jak buki wystawiając śmieszne kursy na Faze.

Drugim zakładem są eliminacje ropza. Świetny, kurs na to zdarzenie, który głównie opiera się na wczorajszym spotkaniu w wykonaniu Twistzza. Dziś Kanadyjczyk na pewno nie będzie mieć tak łatwych fragów jak choć by na npl wczoraj. Shiro może go zamknąć do puszki szybciej niż nam się wydaje. Ropz szuka nietuzinkowych rozwiązań, często mu to wychodzi, jeśli ktoś ma zaskakiwać C9 to właśnie on a nie koniecznie twistzz.

Nie szaleje ze stawką, bardziej dla oglądania dziś. Nie zdziwi myślę nikogo zwycięstwo Faze jak i Cloud9. Wyczuwam piękne spotkanie od 16.00 aż po samą noc.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +1067
otekos 2,7K

otekos

Użytkownik
Moim zdaniem ruszanie Ropza z Twistzzem nie jest dobrym pomysłem po takim kursie. Kanadyjczyk jest w rewelacyjnej formie. Lepszym pomysłem moim zdaniem jest zagranie Twistzza z rainem po 1.60 lub Ropza z Rainem po 1.55 . Obydwie propozycje są z Betfan.
 
'Corek 210,9K

'Corek

Znawca - e-sport
Moim zdaniem ruszanie Ropza z Twistzzem nie jest dobrym pomysłem po takim kursie. Kanadyjczyk jest w rewelacyjnej formie. Lepszym pomysłem moim zdaniem jest zagranie Twistzza z rainem po 1.60 lub Ropza z Rainem po 1.55 . Obydwie propozycje są z Betfan.
Jak już pisałem, gram bardziej do oglądania, ale oby ropz po prostu był najlepszy z Faze i wszyscy zadowoleni!
 
'Corek 210,9K

'Corek

Znawca - e-sport
1WIN vs Falcons
Falcons 2,75 bet365

Spróbujmy. Gram to głównie ze względu, iż kurs na Francuzów jest mocno przesadzony i patrząc na ich obecną dyspozycję, więcej niż 2,20 bym tutaj nie wystawił. Na papierze obie ekipy wyglądają potężnie i obie powoli przekładają to na grę. Francuzi na ostatnie 10 spotkań, przegrali zaledwie trzy, dokładnie tak samo jak w przypadku Rusków. Ekipa bombelka ostatnio przeciętnie bo porażka łatwa z Monte, 9, 6 rund z tragicznym Astralis, choć wcześniej zwycięstwa 500, Copenhaga, Forze i bardzo podobnie można powiedzieć o Falcons, którzy ostatnio również ograli mocne Forze.
Dla mnie to jest 50/50, może z minimalną przewagą po stronie 1WIN, ale nie rozumiem aż tak mocnego faworyzowania Rusków bo to 1,40 to śmiech. Tak jak mówię, próba nie strzelba.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +2287
'Corek 210,9K

'Corek

Znawca - e-sport
GamerLegion vs Falcons
GamerLegion @ 1,75 pinnacle

Po takim kursie to ja się nawet nad tym nie zastanawiam. Falcons właśnie rozpoczyna mecz z Cloud9 i długiej przerwy mieć nie będą, ale przecież to nie maraton, choć ja widzę ich dwie porażki w tych spotkaniach. Wczoraj grałem na nich, ale to było value, choć nie można odbierać Francuzom świetnej formy. Ufam zdecydowanie bardziej ekipie naszego siuhego, są moim zdaniem o wiele bardziej zgraną ekipą a na pewno z dłuższym stażem. Ogrywali ostatnio Saw, MovistarR czy Copenhagen. Grały obie ekipy ze sobą miesiąc temu i GL wygrał gładko w dwóch mapach. GL pokazał w ostatnim czasie, że potrafi powalczyć nawet z najmocniejszymi i wystarczy dziś zagrać swoje a Francuzi nie wyjdą z tego zwycięsko.

NIP vs Heet
over 24.5 @ 1,58 pinnacle

Gramy jedną mapę i nie widzę tutaj jednostronnego pojedynku a wystarczy już 16-9 dla jednej z ekip. NIP to obecnie tylko i wyłącznie nazwa drużyny bo płynność i stabilności to tam obecnie nie ma. Heet wyniki ma mieszane, ale pokazywali nie raz, że nie takim mogą się stawiać. Tak jak mówię, NIP moim zdaniem nie przejedzie się po heet a to 16-9 wcale nie musi być jakąś wyrównaną mapą, aby to zaliczyć.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +1122
'Corek 210,9K

'Corek

Znawca - e-sport
NiP vs OG
OG win @ 2,40 1xbet NIE GRAĆ !!!

Niestety nie mam czasu na rozpisywanie się. To nieźle Ruscy poszaleli z tymi kursami. Dla mnie spotkanie 50/50 a jeśli miał bym wybrać to w roli faworyta postawił bym OG a na pewno nie NIP, który prezentuje jedną wielką kiszkę i z tymi największymi to oni obecnie mogą co najwyżej sobie porozmawiać. Oczywiście można powiedzieć, przecież ograli Monte, Heet itd, ale bądźmy poważni, to nie są rywale na równi choć by z OG. Ostatnie ich spotkanie wygrało w dwóch mapach NiP, natomiast ja dziś widzę to zdecydowanie inaczej. NIP mimo ostatnich zwycięstw nie przekonuje mnie i zaufam tutaj OG.

Virtrus vs Forze
Virtrus win @ 1,57 bet365

Bardzo prosto. Dla mnie virtrusi to dziś biorą bez większych problemów. Oni z pewnego poziomu nie schodzą i nawet jeśli są pod formą, a przecież wcale tak nie jest, to są w stanie stawić się najlepszym. Forze miało przebłysk ale troszkę spuścili z tonu ostatnio.
Jeśli ktoś chce do dubelka to moim zdaniem śmiało można dorzucać Virtrus bo kurs wcale nie taki mały.
 
Ostatnia edycja:
P 8,1K

PitaRajt66

Użytkownik
PaiN vs MIBR

Biguzera więcej fragów od hardzao 1.55@ BETFAN

Stawiam na biguzere przeciwko hardzao juz w x meczu. Nigdy mnie nie zawiódł. Miesiąc temu grali z MIBR-em, biguzera miał 12 fragów wiecej. Licze dzis na to samo. Ponadto ostatnie 7 spotkań z rzędu bigu ma spokojnie kilka lub kilkanaście fragów wiecej. Dzis powinien utrzymać swoją forme. Mecz sam w sobie jest ciężki do wskazania która z ekip wygra. Ja licze na zacięte starcie w którym Biguzera będzie musiał pokazać swoje umięjetności i wygrać kilka clutchy i rund w pojedynke.

C9 vs CF

C9 wygra 2:0 1.51@ BETFAN

Tutaj na pierwszy rzut oka od razu widać różnice klas między drużynami. Oglądałem ostatnie mecze CF. Grają źle a nawet czasami bardzo źle. Myślę, że Rosjanie podejdą do tego meczu poważnie gdyż jest to ich ostatnia droga do znalezienia sie na turnieju finałowym BLAST. Do drużyny z Danii za Regali-ego dołączył nie dawno Farlig. Jednak nie daję nic więcej od Regali-ego, może jeszcze ,,odpali,, ale ja dziś idę w zwycięstwo Chmury 9.

Virtus.pro vs ForZe

FORZE wygra przynajmniej jedną mapę - TAK 1.54@ BETFAN

Virtus.pro wraca do żywych po unbanie i zmianie właściciela z rosyjskiego na armeńskiego. Na papierze są drużyną lepszą, jednak biorąc pod uwagę ostatnie tygodnie to ForZe jest ekipą lepszą. Na turnieju ESL Pro League który zakończył się pare dni temu wygrali z naprawdę dobrymi zespołami i zaskoczyli wszystkich ( 2:1 NaVi, 2:1 Spirit, 2:0 ENCE, w ćwierćfinale ulegli FaZe, a więc drużynie która wygrała carły turniej, 1:2). Outsiders za to przegrało już swój pierwszy mecz w Pro Lidze po przerwie i to moim zdaniem w bardzo kiepskim stylu (0:2 NaVi).
Obie drużyny mierzyły się ze sobą dwukrotnie, jednak było to prawie rok temu. W maju 2:1 dla VP i w czerwcu 2:1 dla ForZe. Od tego czasu ekipa ForZe zmieniła dwóch graczy, co patrząc po wynikach przyniosło pozytywne rezultaty. VP wymieniło Norberta na Kairona, jednak na razie bez jakiś pozytywnych wyników. Idę tutaj w wygraną przynajmniej jedną mapę graczy ForZe, gdyż tak jak pisałem są w lepszej formie i powinni wygrać mapę, a nawet nie zdziwię sie jak sięgną po wygraną w meczu. Udawało im się to już rok temu gdy nie prezentowali się tak dobrze jak teraz.

Powodzenia
 
Otrzymane punkty reputacji: +615
'Corek 210,9K

'Corek

Znawca - e-sport
PaiN vs MIBR

Biguzera więcej fragów od hardzao 1.55@ BETFAN

Stawiam na biguzere przeciwko hardzao juz w x meczu. Nigdy mnie nie zawiódł. Miesiąc temu grali z MIBR-em, biguzera miał 12 fragów wiecej. Licze dzis na to samo. Ponadto ostatnie 7 spotkań z rzędu bigu ma spokojnie kilka lub kilkanaście fragów wiecej. Dzis powinien utrzymać swoją forme. Mecz sam w sobie jest ciężki do wskazania która z ekip wygra. Ja licze na zacięte starcie w którym Biguzera będzie musiał pokazać swoje umięjetności i wygrać kilka clutchy i rund w pojedynke.

C9 vs CF

C9 wygra 2:0 1.51@ BETFAN

Tutaj na pierwszy rzut oka od razu widać różnice klas między drużynami. Oglądałem ostatnie mecze CF. Grają źle a nawet czasami bardzo źle. Myślę, że Rosjanie podejdą do tego meczu poważnie gdyż jest to ich ostatnia droga do znalezienia sie na turnieju finałowym BLAST. Do drużyny z Danii za Regali-ego dołączył nie dawno Farlig. Jednak nie daję nic więcej od Regali-ego, może jeszcze ,,odpali,, ale ja dziś idę w zwycięstwo Chmury 9.

Virtus.pro vs ForZe

FORZE wygra przynajmniej jedną mapę - TAK 1.54@ BETFAN

Virtus.pro wraca do żywych po unbanie i zmianie właściciela z rosyjskiego na armeńskiego. Na papierze są drużyną lepszą, jednak biorąc pod uwagę ostatnie tygodnie to ForZe jest ekipą lepszą. Na turnieju ESL Pro League który zakończył się pare dni temu wygrali z naprawdę dobrymi zespołami i zaskoczyli wszystkich ( 2:1 NaVi, 2:1 Spirit, 2:0 ENCE, w ćwierćfinale ulegli FaZe, a więc drużynie która wygrała carły turniej, 1:2). Outsiders za to przegrało już swój pierwszy mecz w Pro Lidze po przerwie i to moim zdaniem w bardzo kiepskim stylu (0:2 NaVi).
Obie drużyny mierzyły się ze sobą dwukrotnie, jednak było to prawie rok temu. W maju 2:1 dla VP i w czerwcu 2:1 dla ForZe. Od tego czasu ekipa ForZe zmieniła dwóch graczy, co patrząc po wynikach przyniosło pozytywne rezultaty. VP wymieniło Norberta na Kairona, jednak na razie bez jakiś pozytywnych wyników. Idę tutaj w wygraną przynajmniej jedną mapę graczy ForZe, gdyż tak jak pisałem są w lepszej formie i powinni wygrać mapę, a nawet nie zdziwię sie jak sięgną po wygraną w meczu. Udawało im się to już rok temu gdy nie prezentowali się tak dobrze jak teraz.

Powodzenia
Był bym ostrożny z mapą forze, Virtrusi mogą to łyknąć 2:0 bez większych problemów.
 
mazak24 5,7K

mazak24

Użytkownik
NiP vs OG
OG win @ 2,40 1xbet

Niestety nie mam czasu na rozpisywanie się. To nieźle Ruscy poszaleli z tymi kursami. Dla mnie spotkanie 50/50 a jeśli miał bym wybrać to w roli faworyta postawił bym OG a na pewno nie NIP, który prezentuje jedną wielką kiszkę i z tymi największymi to oni obecnie mogą co najwyżej sobie porozmawiać. Oczywiście można powiedzieć, przecież ograli Monte, Heet itd, ale bądźmy poważni, to nie są rywale na równi choć by z OG. Ostatnie ich spotkanie wygrało w dwóch mapach NiP, natomiast ja dziś widzę to zdecydowanie inaczej. NIP mimo ostatnich zwycięstw nie przekonuje mnie i zaufam tutaj OG.
Warto zagrać póki kursy nie spadły na NiP za Degstera gra smooya
 
'Corek 210,9K

'Corek

Znawca - e-sport
Zaproponowane do wyróźnienia:
+1
Tak, zakład bez sensu. NIp raczej w tej sytuacji to bierze.
 
'Corek 210,9K

'Corek

Znawca - e-sport
Fnatic vs 9INE
9INE win @ 2,85 pinnacle

Witam, dziś mamy polski wieczór i trzymamy kciuki za naszych. Od razu mówię, że nie jest to typ do jakiejś mocnej gry, ale kurs mnie zachęca to po pierwsze a po drugie trochę serduchem się kieruje w tym przypadku, choć jego w bukmacherce się nie słucha.
Oczywiście nie jest powiedziane, że nasi są bez szans i gdyby 9INE było w takiej dyspozycji jak jeszcze kilka tygodni temu to na pewno grał bym to mocniej, choć i kursy były by pewnie niższe. Nie dawno Fnatic przegrało spotkanie ze Snaxem i spółką, gdzie można było łapać świetny kurs i teoretycznie powinni nasi zostać zjedzeni a wyszło znakomicie, dlaczego miało by tego nie powtórzyć 9INE, które jest na pewno zdecydowanie bardziej stabilne i zgrane.
Niestety nie grzeszą formą w ostatnim czasie, ale również można to powiedzieć o Fnatic. Liczę na to, że Hades dobrze zagra na awp i powalczymy dziś ze Szwedami, którzy już nie są tymi grajkami co kiedyś np Krimz. Oglądamy i kibicujemy!
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +2261
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom