>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

TYPY CS:GO - ROK 2023

Status
Zamknięty.
'Corek 210,9K

'Corek

Znawca - e-sport
Complexity vs Imperial
Complexity @ 1,80 pinnacle

Buki sugerują, iż spotkanie 50/50, ale dla mnie zdecydowanie nie. Brazylijczycy nie pokazali tutaj nic i uważam, że dziś się to nie zmieni. Powalczyli z Furią co później pokazało, że to Furia jest tutaj w przeciętnej dyspozycji a nie oni w dobrej. Z Portugalczykami wymęczyli jedną mapę a na trzeciej nie byli w stanie dokonać Nuke po ct z 11-4. Dziś ciężkie zadanie ich czeka bo ekipa na pewno lepsza niż saw.
W Complexity od jakiegoś czasu wygląda to coraz lepiej, w Katowicach zaprezentowali się na prawdę dobrze. Tutaj bardzo kiepsko z Hiszpanami...to był ich pierwszy taki mecz od dawna (Rio🤔) i nie wierzę, że dziś znów zagrają to samo. Buki sugerują się chyba ich kleską z MR wystawiając aż 1,80. Osobiście uważam, że dziś to biorą.

Movistar Riders vs SAW
Movistar @ 1,95 pinnacle

Rozkręcają się Hiszpanie i to mocno. Zaczęli od klęski z Heroic, co było co przewidzenia.
Ograli Complexity w dwóch mapach, powalczyli z Furią a teraz czeka ich spotkanie z Portugalczykami, którzy gdyby nie głupota w pewnych momentach, bo tak to nazwijmy, w spotkaniu z Imperial to pary były by zupełnie.
SAW powinno przegrać już z Brazylijczykami.
Oglądając spotkania obu ekip tutaj, nie wystawił bym więcej, niż 1,70 na Hiszpanów. Gram gram i jeszcze raz gram.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +2549
'Corek 210,9K

'Corek

Znawca - e-sport
BIG + Heroic @ 2,20 pinnacle

Witam, dziś spróbuję tak. Nie uważam to za coś do mocnej gry, ale zagrałem takiego dubelka. Moim zdaniem kursy na Niemców jak i Heroic są za małe a liczyłem na coś innego i pogranie w singlach, ale mimo to spróbujmy.
BIG wygląda tutaj na prawdę solidnie.
Świetne spotkanie z Heroic, tam dosłownie jedna runda decydowała o końcowym wyniku, świetne niesamowicie zacięte spotkanie. Z saw w miarę dobrze, zamknęli w dwóch mapach, jeśli chodzi o spotkanie z Furią to również mogło to tam pójść w każdą stronę, oni praktycznie nie zagrali tutaj żadnej bardzo słabej mały w ich wykonaniu.
Grali ze sobą tutaj, Niemcy wygrali w trzech mapach. Polegli z Movistar do 8 i 13...wczoraj, gdyby nie faNg to po prostu nie wygrali by z Brazylijczykami. Obecna dyspozycja zdecydowanie wskazuje na to, że to BIG dziś wyjdzie z tego zwycięsko.

Jeśli chodzi o spotkanie Mouz z Heroic to obawiam się tego, że Mouz po prostu potrafi grać z Duńczykami. Wygrali 5 z 7 ostatnich map na nich, więc to na pewno o czymś świadczy, choć...uważam że Heroic dziś się "mści". Namęczyli się mocno z BIG, Hiszpanów po prostu rozsmarowali, szkoda było zasiadać do tego spotkania.
Mouz ograło w dwóch mapach saw i Furię, ale trzeba popatrzeć na to z tej storny, iż Saw to zdecydowanie niższa półka a Furia tutaj nie do końca jest sobą, a na pewno nie była w spotkaniu z Mouz, po za tym było to do przewidzenia, ich chaotyczna gra.
Liczę, że Cadian dziś poniesie.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +377
komar2000 23,7K

komar2000

Użytkownik
ESL Pro League EU gr. B - zwycięzca grupy HEROIC @2.50 sts

01/03/23r.

Szanowni Państwo, obok takiego kursu, w tak słabej grupie, nie da się przejść obojętnie, dlatego postanowiłem podzielić się z Wami moim zdaniem jakby to nie brzmiało „okazją”.
Przeanalizujmy drogę jaka musi pokonać zespół Heroic aby nasz typ zaświecił się na zielono..
Droga długa, ale o odpuszczaniu w ESL pro league nie ma mowy. W puli nagród 850.000$,
pierwsze spotkanie z MR to powinna być formalność. Bukmacherzy wystawili kursy 1.05 na wygrana Heroic i nie ma się co dziwić, numer #2 światowego rankingu według hltv, finalista turnieju IEM Katowice ze świetnie uzupełniającymi się Duńczykami kontra zespół który ma przebłyski, ale na nich się kończy, zespół który jest zapleczem topowych drużyn. Bez owijania w bawełnę.. indywidualnościami Heroic miażdży zespół z Hiszpanii widzę tu wynik 2:0.
Kolejnym meczem w drabince będzie rozgrywany ze zwycięzca pomiędzy BIG/Complexity. W ostatnich 4 tygodniach Heroic grało z obydwoma zespołami wygrywając 2:1 oraz 2:1. Przy obecnej predyspozycji finalistów IEMa uważam że 3 mapa również nie bedzie potrzebna, aby przejść do finału drabinki grupy B.
W ostatnim meczu, uważam ze Heroic trafi na zespół Mouz, zespół w ciągłej przebudowie, mający dobre wejścia w mecz, natomiast ciagle widać brak zgrania. 2 ostatnie mecze rozegrane w ostatnich 3 tygodniach to dwie przegrane, bilans pomiędzy Heroic a Mouz 3:1 (na pełnym dystansie 3:0).
Kursy wystawione na pierwszy mecz 1.05, w kolejnych nie przewiduje aby były wyższe niż 1.20-1.40 nie ważne na który zespół z wcześniej wymienionych rafią. Nie widzę innej opcji jak 3 mecze 3 zwycięstwa, dlatego kurs 2.50 to dla mnie bardzo dobra propozycja, natomiast e-sport potrafi weryfikować faworytów. Wchodzę dużą stawką. Powodzenia!!
 
Otrzymane punkty reputacji: +120
'Corek 210,9K

'Corek

Znawca - e-sport
Havu vs Sinners
Sinners @ 1,85 ewinner

Witam w ostatnim czasie zmiany większe lub mniejsze w obu ekipach. Sinners z outexem wygląda lepiej niż się można było spodziewać. W Havu doto został przesunięty na ławkę, ostatnie wyniki w nowej ekipie również napawają optymizmem, ale moim zdaniem popełniają więcej prostych błędów. Potrafią oddać rundy praktycznie wygrane...typ bardziej na przeczucie i to co w ostatnim czasie można zaobserwować i oczywiście bez jakiejś mocnej gry, ale ja uważam że Sinners dziś może spokojnie wyjść z tego zwycięsko, choć wygrana Havu również mnie nie zaskoczy. Kto chce mogę próbować, ja ich dziś atakuję.
 
Ostatnia edycja:
N 21K

nafciarz1995

Użytkownik
Zaproponowane do wyróźnienia:
+1
Grayhound wygra przynajmniej jedna mape - NIE 2.39 @ Fortuna

Mecz o 19:30 wiec bez rozpisywania sie, wedlug Mnie roznica miedzy druzyna Australii a Brazylii jest widoczna, nie sugerowalbym sie rankingiem a kurs bardzo dobrym mecz w ramach ESL Pro League
 
'Corek 210,9K

'Corek

Znawca - e-sport
SAW vs Sangal
SAW @ 1,57 pinnacle

Witam, dziś dorzucam to do dubelka bo uważam, że to najrozsądniejszy typ z dzisiejszej oferty. SAW wraca po ESL, rywale na pewno z niższych półek i myślę że dziś już to będzie wyglądać po ich myśli.
Sangal wygląda po prostu słabo. Porażka z Paloma, wygranych 9 rund z Sinners, do zera z Godsen. Wygrali z Honoris, ale to na pewno nie jest jakiś wyznacznik i SAW grając swoje może to zamknąć nawet w dwóch mapach.
Idę bezpiecznie w Portugalczyków i gram ich zwycięstwo.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +1092
U 0

Usunięty użytkownik 163606

Gość
Navi wygra grupę D @3.40 Unibet

Nie za bardzo lubię grać tego typu zakłady ale tym razem spróbuję bo uważam że mamy w tym wypadku niewielkie ale jednak valju.

Aby zakład wszedł Navi musi wygrać wszystkie 3 mecze.

No to spójrzmy jaka byłaby to droga biorąc pod uwagę brak niespodzianek:

Najpierw forze i tu powinna być formalność, nie ta liga

Następnie czekać będzie Astralis, ale w tym momencie to już nie jest to silne Astralis którego ekipa Simpla może sie specjalnie obawiać.

W Finale czekać będzie najprawdopodobniej Team Liquid gdyz oni mają duzo patwiejsza droge i tu poprzeczka powinna być już zawieszona wyżej ale w dalszym ciągu to z pewnością gorsza druzyna niż Navi. Zresztą te dwa zespoły spotkały się nie tak dawno w Katowicach i tam góra w dwóch mapach było Navi wygrywając chociażby na Inferno 16:5

W pierwszej rundzie kurs na Navi to 1.15. Jeśli sie uporają i zagraja w półfinale z Astralis to kurs nie powinien być wyższy niż 1.6. Finał z Liquid widzę maks 1.7 na Navi. Daje to razem kurs 3.12 ale raczej zawyżyłem te kursy bo uważam że byłoby to łącznie z 2.8-2.90. Nie możemy też wykluczyć jakiś niespodzianek i łatwiejszych rywali w drodze po zwycięstwo w calej grupie co za tym idzie 3.40 które proponuję Unibet uważam za wartościowy zakład.
 
'Corek 210,9K

'Corek

Znawca - e-sport
Witam, niestety mecz się rozpoczyna dosłownie za 5 minut, więc nie zdążę coś napisać i niestety mało kto dojrzeć, ale może. Typ życzeniowy, Snax którego osobiście uwielbiam razem z byalim podejmują Fnatic, które powinno wygrać tutaj w dwóch mapach, lecz ja atakuje mapę naszych, wcale nie była by to jakaś sensacja a kursy są zacne.

Let us cook +1.5 mapy 2,70
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +1379
'Corek 210,9K

'Corek

Znawca - e-sport
Liquid 2:0 + Navi win @ 2,05 pinnacle

Witam, na dziś proponuję moim zdaniem bardzo fajnego dubelka, ale dopiszę parę słów jak znajdę chwilę. Navi zagrało słabo, choć Forze na prawdę miało niesamowite momenty. Astralis...Astralis zagrało tak że chłopakom powinno być wstyd pokazać się gdzie kolwiek. Byli bezradni, nawet przez chwilę nie było tutaj szansy na cokolwiek, wyglądali jak by nigdy w życiu że sobą nie grali. Powrót króla D nic nie wniósł, nic kompletnie nic. Navi bez formy ograło by obecne Astralis w formie, gram to bez zastanowienia. Simple po wczorajszej porażce na pewno "wkurzony" jak to u niego bywa a zły Simple to niesamowicie groźny Simple, czego już od dawna nie można powiedzieć o Device.
O Liquid jestem spokojny, wczoraj co prawda nie wyglądało to dobrze a rywal był jaki był.
Dzis ekipa kilka półek niżej, bez podjazdu jakiekolwiek. Panowie dostają lanie jak idzie, wczoraj co prawda ugrali mapę z Ence, ale obecne Ence to zdecydowanie nie ten poziom do kilka miesięcy temu, to już nie ta drużyna.
Nie wierzę w to, że Simple dziś przegra oraz że TL odda mapę, kurs na tego dubelka bardzo fajny i zdecydowanie gram to bez jakiekolwiek zastanowienia.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +1076
N 21K

nafciarz1995

Użytkownik
Ence - Rare Atom dokladny wynik 2:1 @ 3.20 fortuna

Mecz o 16, oraz jest to luzny typ bardziej na czuja niz pod jakies glebokie analizy. Wczoraj Rare Atom sensacyjnie pokonalo TL 2:0 gdzie patrzac na gre Amerykanow wygladala tragicznie, ENCE natomiast wygralo z ATK 2:1 co widac ze potrafia stracic mape z teoretycznie slabszymi, lecz wydaje mi sie ze ENCE nie zlekcewazy przeciwnika lecz mimo to wydaje mi się ze Chinczycy sa w stanie urwać mapę, jak nie caly mecz ale CS jest nieprzewidywalny i ja celuje w taki wynik dla ENCE
 
'Corek 210,9K

'Corek

Znawca - e-sport
Spirit vs Team Liquid
Spirit @ 2,10 bet365

Liczyłem na to, że buki znów wystawią bledne kursy bo odnośnie csa robią to bardzo często. Osobiście miałem nadzieję na to 2,30 ale to również biorę. Pisałem odnośnie TL w ostatnim poście; pierwsze spotkanie tragiczne w ich wykonaniu, natomiast wczoraj było do przewidzenia, że zamkną to w dwóch mapach...ale, wyglądało to nadal bardzo słabo, Panowie są swoimi cieniami, momentami w tak prostych sytuacjach, że pewnie Morgan nie raz się za głowę złapał. Już wiele razy mówiłem, że TL jest ekipą tak niesamowicie zależną od YEKINDARA, że to głowa mała. Chłop gra swoje to i TL gra swoje, natomiast jeśli łotysz jest pod formą, to i cała ekipa gra piach.
Spirit zmiażdżyło Astralis, przejechali się po nich jak po totalnych amatorach, dominacja od początku do końca.
Przegrali z Forze, tylko popatrzmy na Rusków, przecież oni tutaj grają świetnego csa, po prostu świetnego! Ograli Navi i wielu mówiło, że to pojedynczy wybryk i mało kto dawał im szansę z Spirit a oni znów zagrali świetnie! Tak grające Forze nie może być skazywane na porażkę z żadnym z przeciwników.
Tak jak mówię, nie uważam aby TL dziś nagle zaczęło grać swojego csa i dominować na mapie. Spirit to mega niedoceniana ekipa i dziś widzę ich zwycięstwo. Jeśli obie ekipy zagrają na tym poziomie co poprzednie mecze tutaj, to o typ jestem spokojny.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +1035
'Corek 210,9K

'Corek

Znawca - e-sport
Spirit vs Navi
Navi win @ 1,65 pinnacle

Wczoraj uderzałem w Spirit bo wyglądali zdecydowanie lepiej od TL, ale te spotkania to żaden wyznacznik bo TL to nie drużyna a zawodnik. Navi tutaj nie pokazało nic szczególnego, ale jest jeden główny powód takiej sytuacji. Navi bez szału? Lubię grać, bardzo lubię tak samo jak zdenerwowanego Simpla, który wczoraj po przegraniu pierwszej mapy był wściekły a owoce tego można było zobaczyć na dwóch kolejnych mapach, gdzie dali ugrać rywalom 11 rund. Głównym powodem przeciętnej formy Navi jest ich zawodnik, mowa oczywiście o npl, który jeszcze odstaje i momentami widać to gołym okiem, myślę że Simple czasem w środku się już gotuje tak jak w przypadku obecności sdy. Na pewno młody potrzebuje czasu czasu i jeszcze raz czasu. Nie chce mi się wierzyć w to, że Navi zagra znów słabo, za dużo tych pomyłek tutaj, zbyt mało koncentracji od początku. Uważam, że zobaczymy dziś najlepszą wersję Navi a na pewno lepszą niż w poprzednich spotkaniach. Jeśli npl nie zagra na tragicznym poziomie to jestem o to spokojny.
Oczywiście gdyby był bombelek w miejsce npl to kursy były by 1,30 ale nie ma co gdybać, dawno i nie prawda. Gram Ukraińców.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +671
'Corek 210,9K

'Corek

Znawca - e-sport
Astralis vs Spirit
Astralis win @ 2,10 bet365

Witam, dziś na przekór wydaje się większości bo idę w zwycięstwo Astralis. W pierwszym spotkaniu tutaj zostali zdominowani przez Spirit i buki automatycznie ich faworyzują, ale czy to słuszne? Moim zdaniem nie do końca bo przecież Spirit w spotkaniu z TL mimo zwycięstwa nie zaprezentowali nic szczególnego bo to Liquid zagrał słabiutko. Na papierze skład Astralis wygląda potężnie i oczekiwania są zdecydowanie inne.
Astralis z Navi to była już inna drużyna, na overpassie zagrali sobie trening z nimi.
Wczoraj dosłownie jeden frag mógł zdecydować o tym czy przegrają, ale ostatecznie wyszli górą z ogromnym szczęściem. Oczywiście nie jest to zakład do jakiejś mocnej gry, ale nie uważam aby Spirit tutaj było warte gry, szczególnie gdy u buków są faworytami. Jeśli Astralis miało by przegrać to po zaciętym spotkaniu, nie wierzę w to, że znów nie będą w stanie nic zrobić, tym bardziej że TS pokazało w następnych dniach, że nie są w jakiejś wybitnej formie. Po takim kursie próbuje jak najbardziej.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +547
'Corek 210,9K

'Corek

Znawca - e-sport
Furia vs Fnatic
Furia win @ 1,81 pinnacle

WItem, na szybko. Gram dziś Brazylijczyków, jest to dla mnie lepsza ekipa, lepiej zgrana i niesamowicie nieprzewidywalna.
Fnatic po skompletowaniu drużyny wchodziło coraz wyżej i wyżej, aż się to zatrzymało i moim zdaniem nie zanosi się na to, aby miał być jeszcze większy progres a szczególnie w najbliższym czasie. Obie ekipy ostatnio nie zachwycają, ale nie widzę dziś wyśmianego ostatnio Krimza po porażce ze Snaxem i spółką, który miał by to pociągnąć. Po jakimś 1,55 pewnie bym tego nie grał, ale buki widzą to niemalże 50/50, ja jestem troszkę innego zdania.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +672
'Corek 210,9K

'Corek

Znawca - e-sport
Outsiders vs Navi
Navi @ 1,83 bet365

Świetny kurs na sąsiadów. Buki widzą to 50/50, ale czy są jasnowidzami i znają obecną dyspozycję Rusków? Po kursach wygląda na to że tak. Grali ze sobą już w tych składach, z npl Navi i ograli ich w dwóch mapach. Nie uważam, że może pójść łatwo bo tak prawdopodobnie nie będzie, ale stawianie na równi Outsiders po którym ciężko powiedzieć czy możemy się spodziewać aż takiej gry, która zwycięstwo nad Navi, śmiem wątpić. Nie szaleje ze stawką bo a nóż Ruscy zagrają koncert, lecz ten kurs na Navi jest zwyczajnie za wysoki.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +1084
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom