>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

TYPY CS:GO - ROK 2023

Status
Zamknięty.
M 94K

michalkin

Użytkownik
Korzystając z przerwy w Katowicach (a przyda się bardzo :p) Znalazłem ciekawy typ na dzisiaj, a mianowicie

IEM Brazylia kwalifikacje EU - zwycięzca ENCE kurs 4.0 sts

Pokaż załącznik 26811


-Mają znacznie łatwiejszą drabinkę, niż dolna część, gdzie grają moim zdaniem 4. najmocniejsze drużyny po ENCE
-BIG, teoretycznie druga najlepsza drużyna, gra bez Syrsona , informacja nie jest jeszcze jakoś mocno popularna, nie ma oficjalnego infa na hltv.

W pierwszym meczu jest na nich kurs 1.10 z Honoris, w drugim moim zdaniem będzie w okolicach 1.30 (z heet/bne) a w finale w najgorszym wypadku będzie na nich kurs ~1.70 (jeśli big się okaże mocne ze stand-inem), ale bardziej celuję w okolice max 1.50. Gram to za wyższą stawkę nastawiając się na gładką wygraną w dwóch pierwszych meczach i kontrę w finale.

Sprout dzień przed kwalifikacjami, wymieniło swojego zawodnika i grają z nowym iglem.

Dodatkowe typy na kwale
9ine wygra 1.72 unibet

I z underdogów te kierunki wydają mi się realne

heet wygra 2.50 1xbet
monte wygra kurs 3.0 ewinner
Jest jeszcze ten zakład na ence win?
 
mazak24 5,7K

mazak24

Użytkownik
Korzystając z przerwy w Katowicach (a przyda się bardzo :p) Znalazłem ciekawy typ na dzisiaj, a mianowicie

IEM Brazylia kwalifikacje EU - zwycięzca ENCE kurs 4.0 sts

Pokaż załącznik 26811


-Mają znacznie łatwiejszą drabinkę, niż dolna część, gdzie grają moim zdaniem 4. najmocniejsze drużyny po ENCE
-BIG, teoretycznie druga najlepsza drużyna, gra bez Syrsona , informacja nie jest jeszcze jakoś mocno popularna, nie ma oficjalnego infa na hltv.

W pierwszym meczu jest na nich kurs 1.10 z Honoris, w drugim moim zdaniem będzie w okolicach 1.30 (z heet/bne) a w finale w najgorszym wypadku będzie na nich kurs ~1.70 (jeśli big się okaże mocne ze stand-inem), ale bardziej celuję w okolice max 1.50. Gram to za wyższą stawkę nastawiając się na gładką wygraną w dwóch pierwszych meczach i kontrę w finale.

Sprout dzień przed kwalifikacjami, wymieniło swojego zawodnika i grają z nowym iglem.

Dodatkowe typy na kwale
9ine wygra 1.72 unibet

I z underdogów te kierunki wydają mi się realne

heet wygra 2.50 1xbet
monte wygra kurs 3.0 ewinner
Jest jeszcze gdzieś ten zakład na awans ENCE? Nie mogę już znaleźć na STS, a też chętnie bym zagrał.

Odnośnie meczu Ence vs HONORIS na TotalBet znalazłem zakład na fragi TaZ vs lunatiC . Wydaje mi się że 2.02 na lunatiCa to value?? Ale wolę się jeszcze Was poradzić. Kursy powinny być chyba odwrotne. taZ to totalne drewno aimowe i ma spore problemy ze strzelaniem a na taka drużynę jak Ence to chyba będzie miał jeszcze gorzej. Nie twierdzę że lunatiC jest jakimś mega zawodnikiem no ale jednak chyba lepiej wygląda od Taza w tej kwestii. Obaj gracze mają inne pozycje i inne zadania w meczu no ale uważam, że lunatiC dzisiaj zdobędzie więcej fragów.
Taz jest tragiczny, śledziłem trochę Honoris ostatnio i generalnie w bo3 zazwyczaj Taz zamyka, ale są mapy gdzie strzela lepiej od Lunatica, z tego co zauważyłem głównie te przez nich pickowane. Typ 50/50 moim zdaniem.
 
HelpBet 103K

HelpBet

Użytkownik
Już ściągneli, ja jeszcze grałem po wrzuceniu posta i około 13:30 już nie było dostępne (w tym czasie wyszło też oficjalne info na hltv o syrsonie)
1675862474520.png
 
U 0

Usunięty użytkownik 173737

Gość
Z zagranicznych jeszcze w GGBet można złapać po kursie 3 (w momencie podania typu też był kurs 4), na Uberlucky kurs 2, więc już bez value.
 
mazak24 5,7K

mazak24

Użytkownik
Z zagranicznych jeszcze w GGBet można złapać po kursie 3 (w momencie podania typu też był kurs 4), na Uberlucky kurs 2, więc już bez value.
Dzięki, nie wiem czemu nie mogę wpłacić nic na GGbet. Wpisuję kartę i cały czas na szaro opcja depozytu
EDIT: Na polskim goplus bet jest dalej Ence po 4 kursie
 
Ostatnia edycja:
mazak24 5,7K

mazak24

Użytkownik
a sam zakład na awans co oznacza? że dotrze do finału ence ?
Że będzie w top 2 kwalifikacji czyli awansuje do turnieju głównego. Awansuje 1 i 2 miejsce czyli zwycięzca finału i finału dolnej drabinki, w którym gra przegrany z finału głównego i 2 drużyna która wygra dolną drabinkę :)
 
husarz22 104,1K

husarz22

Forum VIP
Taz jest tragiczny, śledziłem trochę Honoris ostatnio i generalnie w bo3 zazwyczaj Taz zamyka, ale są mapy gdzie strzela lepiej od Lunatica, z tego co zauważyłem głównie te przez nich pickowane. Typ 50/50 moim zdaniem.
Miałeś rację. Gdyby mecz zakończył się po dwóch mapach - TaZ miałby więcej fragów. Na szczęście lunAtiC obudził się na nuke.

A tak w ogóle porażka ENCE to jakaś spora niespodzianka. Wszystko przemawiało na ich korzyść a jednak każdemu zdarzają się wpadki.
 
meybey 1,7K

meybey

Użytkownik
Illuminar - Tricked ESport

Obie drużyny przegrały swój pierwszy mecz, z tym że Polacy w odróżnieniu od Duńczyków walczyli o zwycięstwo, w normalnych warunkach dałbym 60-40 dla Illuminar, lecz tydzień temu dowiedzieliśmy się że Tricked rezygnuje z e-sportu co na pewno podłamało i tak kruche morale drużyny. Illuminar po dobrych meczach z EG/forze/9ine, oczywiście dalej brakuje im stabilności, ale jutro powinno to w zupełności wystarczyć, natomiast nie polecam pchać się w żadne 2-0.

Info o Tricked:
Illuminar @1.51 888starz zwrot "Tricked forfeit the match due to a scheduling conflict with another event."

do tego można dorzucić paIN z CCT north America po @1.21 co daje przyzwoite 1.827 w ako, powodzenia.
 
Ostatnia edycja:
'Corek 211,3K

'Corek

Znawca - e-sport
Witam, ciężkie spotkanie, ale taki kurs na Polaków to jest przesada. Widział bym tutaj zdecydowanie nie więcej niż 1,9
Godsen na papierze wygląda bardzo dobrze, jest tam sporo doświadczenia, Plopski z przebłyskami, ale to nie jest okres z NIP, to na pewno. Panowie powoli się zgrywają, choć to zdecydowanie jeszcze nie jest to.

Illuminar trochę pod formą, choć pojedyncze rundy decydowały o końcowych rezultatach w ich spotkaniach, więc nie wiele brakowało aby procent zwycięstw był zdecydowanie wyższy a rywale wcale nie półki niżej. Ograli Havu, po za tym porażka z Forze 2:0 ale to nie były pogromy, do 11 i 14
Z Falcons czyli misutaaa, nbk czy kennys porażka po dogrywce do 17, ograliśmy JW i spółkę w dwóch mapach, na papierze każdy zespół wygląda lepiej. Pamiętajmy że Polacy grają w dalszym ciągu składem z tych pięknych spotkań i chwil z CCT.
Kto by pomyślał jeszcze kilka lat temu za czasów VP, że będziemy się jarać spotkaniami takiej rangi, ale cóż...
Próbuję naszych bo nie uważam, aby Godsen było aż tak znacznym faworytem. Będą na z miesiąca na miesiąc wyglądać coraz lepiej jest skald się utrzyma, ale na razie nie widzę tutaj stabilności.

Illuminar @ 2,36 bet365
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +513
'Corek 211,3K

'Corek

Znawca - e-sport
Witam, w kilku słowach bo bez czasu do samego meczu.
Dziś znów idę w niespodziankę bynajmniej dla bukmacherów. Ryzykowny typ, to nie podlega dyskusji, tym bardziej iż G2 na ostatnie 11 spotkań bo3, przegrało jedną mapę...w finale z Heroic.
Są w gazie, forma zdecydowanie szczytowa jeśli chodzi o G2, nie dali szans na IEM nikomu.
Jeśli chodzi o Xantaresa i spółkę to wcale nie są chłopczyki do bicia i gdyby w ich miejscu była ekipa z ich półki to bym tego nie zagrał. Dziś uważam, że Turcy są w stanie sprawdzić niespodziankę i urwać mapę. Każda seria się kiedyś kończy, EF wcale w złej dyspozycji nie jest, wygrane między innymi z Forze czy Ence w dwóch mapach i to zdecydowanie zasłużenie. Trafili z formą i ja nie widzę tutaj jakiegoś pogromu, na który wskazują nam buki.

G2 vs Eternal Fire
Eternal Fire +1.5 @ 3,15 ewinner niesamowity Monesy
 
Ostatnia edycja:
'Corek 211,3K

'Corek

Znawca - e-sport
Witam, nie mam niestety czasu, ale postaram się coś nskrobać przed spotkaniem.

G2 vs Cloud9
Cloud9 @ 3,40 bet365

Uważam, że C9 mogą to spokojnie wziąć. Wczoraj gdyby nie Monesy to G2 na pewno w dwóch mapach by tego nie zamknęło. Dziś ekipa zdecydowanie klasę wyżej, choć to mało powiedziane. Jest buster, ale troszkę już tam pogrywa, więc nie uznaje go za świeżak w ekipie. Są solidni nie od dziś i są w małym gronie ekip, które mogą walczyć o najwyższe cele. Mapę C9 gram mocno, natomiast czyste zwycięstwo również na ekipe Shiro mogę zaproponować bo uważam że prawdopodobieństwo jest dziś wysokie.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +1951
'Corek 211,3K

'Corek

Znawca - e-sport
G2 vs MiBR
pierwsza mapa over 24.5 rundy @ 1,78 ewinner ah ten Monesy 16:8..

Witam, bardzo krótko. Dziś znów poniekąd troszkę przeciw G2 bo w tym overku liczymy na 9 rund Brazylijczyków. Monesy...jak chłopak gra swoje to i G2 miażdży każdego.
HooXi jest zdecydowanie słabym punktem i w ostatnim czasie szczególnie w tej kwestii się wyróżnia.
Brazylijczycy nie grają źle, to by było zbyt mocno powiedziane. Ogarli IHC w dwóch mapach, EG łatwo, Complexity trzy spotkania w krótkim odstępie i dwa zwycięstwa.
Liczę na to, że HEN1 pociągnie to i ugrają te 9 rund, tym bardziej iż pierwsza mapa to będzie ich pick.
 
Ostatnia edycja:
'Corek 211,3K

'Corek

Znawca - e-sport
Outsiders vs Cloud9
Cloud9 @ 1,60 pinnacle

Trzeba to po prostu zagrać. Po 1,50 również bym to dorzucał do dubelka. Nie mam za bardzo czasu, aby się rozpisywać, ale C9 to jest ekipa lepsza w obecnej chwili, zresztą dla mnie zawsze była odkąd Ruscy do nich dołączyli. Nawet gdy Outsiders wygrywało Majora. Obie ekipy tutaj wygrywają i obie powiedzmy są w jakiejś tam formie. C9 świetnie zagrało z G2 i dziś podejrzewam, że będzie bardzo podobnie. Outsiders nie wygra na C9, jeśli będą w takiej dyspozycji jak w spotkaniu z G2 a na pewno nie są jakoś znacznie niestabilną ekipą, aby teraz zagrać kompletną kupę. Polecam bo 1,60 drogą nie chodzi a uważam to za duże prawdopodobieństwo.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +1052
'Corek 211,3K

'Corek

Znawca - e-sport
GamerLegion vs VOYVODA
GamerLegion @ 1,94 unibet

Niestety nie mam czasu a przed meczem nie wiem czy zdążę coś napisać a ten już o 13.00
Buki lekko faworyzują Bułgarów, czy słusznie? Może tak może nie, pewne jest to że obie ekipy są w świetnej formie i czeka nas bardzo ciekawe spotkanie. Uważam, że
Siuhy i spółka dadzą radę, na pewno w ostatnim okresie więcej spotkań, bardzo dobrych spotkań z topką. Po takim kursie nie odpuszczę tego a gramy przecież o miejsce na Malcie.
 
Ostatnia edycja:
komar2000 23,7K

komar2000

Użytkownik
ESL Pro League EU gr. B - zwycięzca grupy HEROIC @2.50 sts

01/03/23r.

Szanowni Państwo, obok takiego kursu, w tak słabej grupie, nie da się przejść obojętnie, dlatego postanowiłem podzielić się z Wami moim zdaniem jakby to nie brzmiało „okazją”.
Przeanalizujmy drogę jaka musi pokonać zespół Heroic aby nasz typ zaświecił się na zielono..
Droga długa, ale o odpuszczaniu w ESL pro league nie ma mowy. W puli nagród 850.000$,
pierwsze spotkanie z MR to powinna być formalność. Bukmacherzy wystawili kursy 1.05 na wygrana Heroic i nie ma się co dziwić, numer #2 światowego rankingu według hltv, finalista turnieju IEM Katowice ze świetnie uzupełniającymi się Duńczykami kontra zespół który ma przebłyski, ale na nich się kończy, zespół który jest zapleczem topowych drużyn. Bez owijania w bawełnę.. indywidualnościami Heroic miażdży zespół z Hiszpanii widzę tu wynik 2:0.
Kolejnym meczem w drabince będzie rozgrywany ze zwycięzca pomiędzy BIG/Complexity. W ostatnich 4 tygodniach Heroic grało z obydwoma zespołami wygrywając 2:1 oraz 2:1. Przy obecnej predyspozycji finalistów IEMa uważam że 3 mapa również nie bedzie potrzebna, aby przejść do finału drabinki grupy B.
W ostatnim meczu, uważam ze Heroic trafi na zespół Mouz, zespół w ciągłej przebudowie, mający dobre wejścia w mecz, natomiast ciagle widać brak zgrania. 2 ostatnie mecze rozegrane w ostatnich 3 tygodniach to dwie przegrane, bilans pomiędzy Heroic a Mouz 3:1 (na pełnym dystansie 3:0).
Kursy wystawione na pierwszy mecz 1.05, w kolejnych nie przewiduje aby były wyższe niż 1.20-1.40 nie ważne na który zespół z wcześniej wymienionych rafią. Nie widzę innej opcji jak 3 mecze 3 zwycięstwa, dlatego kurs 2.50 to dla mnie bardzo dobra propozycja, natomiast e-sport potrafi weryfikować faworytów. Wchodzę dużą stawką. Powodzenia!!
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +130
'Corek 211,3K

'Corek

Znawca - e-sport
Astralis T vs Masonic
Astralis T @ 1,85 pinnacle

Witam, bardzo ciekawe spotkanie dziś nas czeka i kurs również zacny.
Idę w stronę akademii astralis, która moim zdaniem jest po prostu lepszą ekipą i na pewno bardziej zgraną. Mist czy Kristou mają już za sobą nawet grę w głównej ekipie i obaj wcale nie wypadli tam jakoś znacznie słabo.
W Masonic nic mi się nie klei, potrafią przegrać z chłopcami bo bicia, momentami wręcz niewiarygodne błedy, porażki z gorszymi ekipami niż AT. U młodych jest po prostu więcej porozumienia, można dostrzec zdecydowanie więcej pomysłów choć by po stronie TT. Kurs jest na prawdę bardzo zachęcający i żałował bym gdybym przeszedł obok niego obojętnie.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +622
'Corek 211,3K

'Corek

Znawca - e-sport
BIG vs Complexity
Complexity @ 2,10 bet365 mogli wziąć spokojnie 2:0

Witam, dziś idę w stronę Complexity.
Oglądałem kilka ostatnich spotkań niemieckiej formacji i bardzo średnio to wygląda. Ogólnie rzecz biorąc BIG zaczęło się sypać a bardziej ich wyniki, gdy odszedł Xantares, od tego momentu jakoś sceptycznie podchodzę do gry w ich stronę.
Ktoś powie, że wygrali z Ence czy Heet, pierwsi w przebudowie bo nie gra tam coś jak powinno, natomiast Heet to jednak ekipa klasę niżej. Wymęczyli zwycięstwo z naszym Honoris w trzech mapach czy ostatnio przegrali z akademią spirit, która prezentuje się ostatnimi czasy bardzo dobrze, w dwóch mapach.
Complexity od Katowic grają swoje, pamiętamy świetne spotkania i zwycięstwa z Fnatic, Mouz czy świetne spotkania z Heroic czy Outsiders mimo porażki. Obecnie zdecydowanie lepiej moim zdaniem wygląda Complex i dziś to właśnie idę w ich stronę.
 
Ostatnia edycja:
'Corek 211,3K

'Corek

Znawca - e-sport
SAW vs Imperial
Imperial @ 1,70 pinnacle
Trzy rundy meczowe zmarnowane.....


Bardzo dobry kurs na Brazylijczyków. Wczoraj saw zagrało fatalnie, zostali zdominowani całkowicie na obu mapach.
Imperial mocno powalczył z Furią, ich mapa wisiała na włosku, trochę słabo zagrał Fallen, ale dziś wystarczy trochę lepsza dyspozycja i Imperial to spokojnie może wziąć.
Na prawdę Saw musiało by dziś zagrać co kompletnie przeciwnego do tego co zaprezentowali wczoraj oraz Imperial tylko w drugą stronę.

Dodatkowo grał Mouz @ 1,83 Pinnacle

Furia ma przestoje, często bardzo chaotycznie choć wiemy jak są nieprzewidywalni. Dziś idę w zdecydowanie większą stabilność.
 
Ostatnia edycja:
mazak24 5,7K

mazak24

Użytkownik
SAW vs Imperial
Imperial @ 1,70 pinnacle
Trzy rundy meczowe zmarnowane.....


Bardzo dobry kurs na Brazylijczyków. Wczoraj saw zagrało fatalnie, zostali zdominowani całkowicie na obu mapach.
Imperial mocno powalczył z Furią, ich mapa wisiała na włosku, trochę słabo zagrał Fallen, ale dziś wystarczy trochę lepsza dyspozycja i Imperial to spokojnie może wziąć.
Na prawdę Saw musiało by dziś zagrać co kompletnie przeciwnego do tego co zaprezentowali wczoraj oraz Imperial tylko w drugą stronę.

Dodatkowo grał Mouz @ 1,83 Pinnacle

Furia ma przestoje, często bardzo chaotycznie choć wiemy jak są nieprzewidywalni. Dziś idę w zdecydowanie większą stabilność.
Ale throw, jednak EU CS mocniejszy nawet przy 4-11 :) Kurs na SAW był już 19 w pewnym momencie, złapałem tylko 5 jak zaczęło im iść po TT.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom