>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

VIP Temat Typy by Waldi1979

Waldi1979 1,6M

Waldi1979

Administrator
Członek Załogi
Polska, Ekstraklasa, Pogoń - Piast 1:0

#45 Piast, @2,10 Unibet, 3j
3j

Polska, Ekstraklasa, Cracovia - Lech 1:2

#46 Lech, @2,40 Unibet, 3j
4,2j

Korespondencyjny pojedynek pomiędzy Piastem a Lechem o vice mistrzostwo Polski, bez zbędnego kombinowania idę w stronę faworytów, teoretycznie jednym i drugim powinno zależeć...
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +68
Waldi1979 1,6M

Waldi1979

Administrator
Członek Załogi
Polska, Ekstraklasa, Górnik - Zagłębie 0:2 (4-3 RR)

#49 Zagłębie powyżej 4,5 RR, @1,72 Unibet, 5j
5j
#50 Zagłębie powyżej 5,5 RR, @2,45 Unibet, 3j
3j

Ostatnia kolejka grupy spadkowej,na mecz do Zabrza przyjeżdża Zagłębie, faworytem są gospodarze, ja jednak nie będę tu typował zwycięzcy, ponieważ wydaję mi się, że poziom jest zbliżony, Górnikowi powinno teoretycznie bardziej zależeć, początkowo chciałem pójść w stronę bramek, ale raz, że kursy są zbite strasznie i jak dla mnie nie do gry, poza tym często w meczach, gdzie teoretycznie powinien być spokojny over kończy się jakimś 0:0 czy 1:0 w którąś stronę, obym się mylił, bo fajnie jakby obie ekipy stworzyli ofensywne widowisko na sam koniec. postanowiłem sobie sprawdzić rzuty rożne, linia wyjściowa na poziomie 10,5 jest trochę wysoka, chociaż w każdym domowym meczu Górnika po pandemii oraz w każdym wyjazdowym spotkaniu została pokryta. Co ciekawe Górnik pozwala u siebie gościom nabijać dość sporo rożnych, w ostatnich 6 meczach w Zabrzu przyjezdni wykonywali kolejno 7, 13, 6, 5 i 9 cornerów, Miedziowi po przymusowej pauzie 4 razy grali w delegacji i zdobyli 3, 4, 10 i 8, więc widać, że tendencja jest wzrostowa i więcej cornerów nabijają, gdy zapewnili sobie utrzymanie, przynajmniej teoretycznie, bo musiałby stać się na prawdę kataklizm jak by spadli, zresztą już sam brak zakwalifikowania się do górnej ósemki kwalifikuje sezon jako stracony. W tygodniu trener Sevela podpisał nowy kontrakt z Zagłębiem na 2 lata i liczę, że dziisaj Lubin wyjdzie w ofensywnym stylu jaki preferuje i proponowaną linię spokojnie pokryje, tym bardziej, że jak wcześniej wspomniałem rywale Górnika w Zabrzu nabijają ich dość sporo.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +65
Waldi1979 1,6M

Waldi1979

Administrator
Członek Załogi
Anglia, Premier League + Włochy, Serie A

#60
Watford - Manchester City, powyżej 2,5 gola, @1,48 0:4
Atalanta - Bologna, powyżej 3 goli, @1,47 1:0
AKO: 2,18
3j Unibet
3j

Kolejny raz Atalanta zawodzi jeśli chodzi o overa, chyba się wystrzelali w tym sezonie, szkoda...
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +135
Waldi1979 1,6M

Waldi1979

Administrator
Członek Załogi
Polska, 1. Liga

#72 Olimpia - Sandecja, Olimpia, @1,75 Unibet, 3j 0:0
3j

#73 Wigry - Sosnowiec, Sosnowiec, @1,73 Unibet, 3j 0:2
2,19j

#74 Miedź - Jastrzębie, remis, @3,40 Betsson, 2j 1:1
4,8j

#75 Podbeskidzie - Chrobry, remis, @3,90 Betsson, 2j 0:1
2j

#76 Termalica - Odra, remis, @3,65 Betsson, 2j 1:0
2j
 
Ostatnia edycja:
Waldi1979 1,6M

Waldi1979

Administrator
Członek Załogi
Anglia, Premier League, Leicester - Manchester United 0:2 (3-3 RR, 5żk + 1czk)

#77 Manchester United DNB, @1,62 Unibet, 8j
4,96j
#78 Manchester United powyżej 4,5 RR, @1,67 Betsson, 6j
6j
#79 powyżej 4,5 kartek, @2,23 Unibet, 5j
6,15j

Mecz o udział w przyszłorocznej edycji Ligi Mistrzów, gościom do pełni szczęścia wystarczy remis, gospodarze teoretycznie muszą wygrać lub przy remisie liczyć na przegraną Chelsea, ogólnie idę w kierunku Czerwonych Diabłów i kartek, ponieważ liczę, że stawka spotkania wywoła w obu ekipach niebywałe emocje. Piłkarze Solskejeara już w poprzedniej mogli sobie zapewnić LM, ale "tylko" zremisowali w WHU, z drugiej strony Lisy praktycznie cały sezon miały miejsce w Top4, ale po restarcie ciężko punktują i wielce możliwe, że wypadną poza wielką czwórkę w Anglii. Myślę, że goście nie wypuszczą szansy i wreszcie zameldują się na podium Premier League po latach posuchy.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +80
Do góry Bottom