>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

VIP Temat Typy by Waldi1979

Waldi1979 1,6M

Waldi1979

Administrator
Członek Załogi
Australia, A-League, Perth Glory - Western United FC 0:2

#32 Western United, @2,95 Unibet, 30j
58,5j
#33 Western United lub remis, @1,61 Unibet, 80j
48,8j

Perth można powiedzieć, że gra już o nic, nie sądzę aby się "zabijali", żeby skończyć jedno miejsce wyżej, inna sytuacja u beniaminka, który wciąż walczy o playoffy, na które ma spore szanse, myślę, że wyjdą naładowani, bardziej zmotywowani i w najgorszym rozrachunku ugrają remis.

Budżet po 33 kuponach:
92,3j (Kupon #28 w grze)
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +193
Waldi1979 1,6M

Waldi1979

Administrator
Członek Załogi
Liga Mistrzów, Atalanta - PSG 1:2 (1:0)

#34 obie strzelą w obu połowach, @9,00 Unibet, 20j
20j

Pierwsze spotkanie 1/4 finału Ligi Mistrzów, wiadomo, że w obecnej sytuacji dogranie fazy pucharowej jest nowej formule, nie ma atutu własnego boiska, nie ma rewanżu, tu już nie ma przypadkowych drużyn i o awansie zdecyduje pewnie dyspozycja dnia. Pierwszy typ jaki mi przyszedł na myśl, gdy zobaczyłem tą parę to obie strzelą w obu połowach, obie ekipy ultra ofensywne, ale też tracące bramki. Atalanta w obecnym sezonie w samej lidze zdobyła 98 goli i na prawdę niewiele brakło, żeby magiczna bariera 100 goli została osiągnięta, w końcówce sezonu było już widać zmęczenie i trudy dogrania sezonu, stąd kilka underowych wyników tej ekipy, jednak od zakończenia sezonu we Włoszech minęło 11 dni, więc był czas na regenerację i liczę, że dziś zobaczymy tą właściwą Atalantę, którą zachwycała się cała piłkarska Europa, po drugiej stronie PSG, o ich sile ofensywnej nie trzeba nikogo przekonywać, tu jednak problem może być długa przerwa, ponieważ jak wiadomo Ligue 1 nie wznowiła sezonu, PSG zagrali tylko kilka sparingów i dwa finały krajowych pucharów, oba wygrali, ale uważam, że myślami byli już dzisiejszym meczu, Liga Mistrzów jest jak narazie dla nich nie osiągalna, w tym roku ze względu na obecną formułę mają szansę, chociaż wcale bym się nie ździwił, gdyby to Włosi zameldowali się w kolejnej rundzie. Podsumowując mam nadzieję, że już któraś drużyna otworzy w 1 połowie wynik co sprawi, że mecz się otworzy i zobaczymy niesamowite widowisko z hokejowym wynikiem i bramkami jednych jak i drugich zarówno w pierwszej jak i drugiej odsłonie, a może również w dogrywce...
 
Ostatnia edycja:
Waldi1979 1,6M

Waldi1979

Administrator
Członek Załogi
Liga Mistrzów, Atalanta - PSG 1:2 (1:0)

#35 ponad 3 gola, @1,88 Unibet, 40j
40j
#36 ponad 4 gole, @3,60 Unibet, 20j
20j
#37 Atalanta strzeli w obu połowach, @3,80 Unibet, 20j
20j
#38 PSG strzeli w obu połowach, @2,60 Unibet, 20j
20j

Jeszcze kilka betów na dzisiejsze spotkanie, oby było tak overowo jak zakładam ;)
 
Ostatnia edycja:
Waldi1979 1,6M

Waldi1979

Administrator
Członek Załogi
Atalanta - PSG, kierunki na bramki były dobre, sytuacji nie brakowało w pierwszej sam Neymar zmarnował 3 czy 4 setki, Włosi też mieli swoje okazje, żeby dobić Paryż szczególnie przed przerwą, w drugiej z każdą minutą rosła przewaga PSG , w doliczonym jeszcze Muriel miał swoją okazję i gdyby trafił bilans meczu byłby dodatni, a tak niestety rozwaliłem prawie cały zysk, który udało się wypracować, na szczęście w kuponie #28, który miałem w grze dzisiaj był rewanż we włoskiej Serie B i Frosinone odrobiło straty i awansowało, dzięki czemu mój ogólny bilans pozostał na lekkim plusie.

Budżet po 38 kuponach:
9,5j
 
Waldi1979 1,6M

Waldi1979

Administrator
Członek Załogi
Liga Mistrzów, Lipsk - Atletico 2:1 (3-2 żk)

#39 powyżej 4,5 kartek, @1,67 Unibet, 20j
13,4j
#40 powyżej 5,5 kartek, @2,55 Unibet, 10j
10j


Długo zastanawiałem się jak ugryźć ten mecz, faworytem Atletico, po ich stronie na pewno doświadczenie, gra na tym jak i wyższym poziomie, genialny trener, a po drugiej stronie debiutant na tym poziomie, nie mający nic do stracenia, awans do czołowej ósemki w Europie już jest niebywałym sukcesem, od wejścia do czwórki dzieli ich już tylko lub aż jeden mecz i właśnie ze względu na obowiązującą formułę, czyli brak meczy rewanżowych, kilka spotkań w krótkim czasie, tu może zdarzyć się na prawdę wszystko. Wspomniałem na wstępie o Simeone, w Lipsku też świetny taktyk, w dodatku najmłodszy trener w historii Ligi Mistrzów na tym etapie, czyli Nagelsmann. Tu w zależności jak się mecz ułoży mogą być piłkarskie szachy lub niezła strzelanka. Tyle tytułem wstępu, ja postanowiłem pójść w tym spotkaniu w kartki, celowo typ z tego bukmachera, ponieważ tu liczą czerwone kartki jako 2 żółte, a 2x żółte i w konsekwencji czerwona jako 3 żółte, więc szanse wzrastają. Sędzią tego spotkania będzie nasz rodak Szymon Marciniak, który nie boi się pokazywać kartek oraz lubi mieć rację, że tak powiem. W pokazywaniu kartek ciężko go wyczuć, ponieważ ma mecze, gdzie pokazuje 7 czy 8 kartek, ale też takie, gdzie daje "tylko" 3 kartki, dzisiaj ze względu na rangę spotkania liczę, że mecz będzie zacięty, nikt nogi nie odstawi, bo półfinał jest na wyciągnięcie ręki, także liczę, że zawodnicy dadzą powody sędziemu, a nasz rodak będzie próbował zaprowadzić porządek na boisku. Poniżej jeszcze screen z ostatnich spotkań prowadzonych przez Szymona Marciniaka w europejskich pucharach.

Magical Snap - 2020.08.13 18.10 - 001.png
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +106
Waldi1979 1,6M

Waldi1979

Administrator
Członek Załogi
Liga Mistrzów, Barcelona - Bayern 2:8

#41 Bayern i obie strzelą, @3,40 Unibet, 10j
24j
#42 Bayern, @2,00 Unibet, 20j
20j

Największy hit ćwierćfinału w tej edycji Ligi Mistrzów, przynajmniej na papierze, jednak liczę, że zarówno jedni jak i drudzy nie zawiodą i zobaczymy emocjonujące widowisko. Faworytem do awansu jest Bayern i tu się zgadzam, kapitalnie weszli w sezon po pandemii oraz po kolejnej miesięcznej przerwie jaka mieli pomiędzy zakończeniem sezonu w Niemczech, a meczem rewanżowym z Chelsea w 1/8 finału. Kolejny sezon życia można powiedzieć, ze rozgrywa Robert Lewandowski, który zdobył dla Bayernu w tym sezonie już 53 gole, został po raz kolejny królem strzelców Bundesligi oraz najprawdopodobniej sięgnie też po koronę w Lidze Mistrzów. Barcelona po covidowej pauzie nie wróciła w najlepszej formie, przegrali mistrzostwo na rzecz Realu, co chwilę dochodzą jakieś informacje o konfliktach na linii zawodnicy trener czy też z prezydentem Barcelony. Wiadomo, że mimo wszystko jest to klasowy zespół i mimo kiepskiego sezonu jak na nich wciąż mogą "odpalić", jednak uważam, że Bayern ma takie ciśnienie na wygranie Ligi Mistrzów, że nie pozwolą sobie wydrzeć awansu. Typ na wygraną Bayernu podbijam tym, ze obie ekipy strzelą, w Barcelonie liczę przede wszystkim na geniusz Messiego, że albo sam strzeli albo wypracuje sytuację kolegom, zresztą gra Barcy jest w dużej mierze uzależniona od jego postawy, jak Argentyńczyk ma dzień to grają, jak mu nie wyjdzie mecz to nie gra cały zespół, inaczej jest w Monachium tam Flick stworzył taki kolektyw, że jako drużyna są niesamowici, oprócz Roberta dużo strzela również Gnabry, a Muller asystuje. Ogólnie Bayern oprócz Manchesteru City jest dla mnie w tym roku głównym pretendentem do wygrania najważniejszego pucharu w Europie, jednak z rozstawu par wynika, że najprawdopodobniej spotkają się już w kolejnej rundzie, oczywiście tylko w przypadku awansu do niej, bo wiadomo, że na tym poziomie oraz w sytuacji, gdy jest tylko jeden mecz decyduje głównie forma dnia. Podsumowując liczę, że Bayern utrzyma swoją wysoką formę z ostatnich tygodni i pewnie awansuje do półfinału, jednak przez wzgląd na na kunszt Leo myślę, ze nie wygra do zera, stąd typ na Bayern i obie strzelą.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +84
Waldi1979 1,6M

Waldi1979

Administrator
Członek Załogi
Budżet po 42 kuponach:
56,9j

Liga Mistrzów + Puchar Polski

#43
Man City - Lyon, Man City i powyżej 2,5 gola, @1,57 1:3
Odra - Lech, Lech i powyżej 1,5 gola, @1,61 1:3
AKO: 2,53
30j Unibet
30j

Analiza do meczu Man City - Lyon:

Ostatnie spotkanie 1/4 finału, po wczorajszym ultra ofensywnym widowisku apetyty wzrosły, faworytem dzisiejszego spotkania są z pewnością zawodnicy Guardioli, drabinka jest tak ułożona, że w przypadku awansu Hiszpan trafi na swój były klub, który wczoraj upokorzył jego pierwszy zespół, który prowadził. W poprzednim sezonie City mierzyło się z Lyonem dwukrotnie w fazie grupowej Ligi Mistrzów, Manchesterze wygrał Lyon 1:2, a we Francji padł remis 2:2. W ogóle piłkarzom Lyonu dobrze się wiedzie w starciach z zespołami z Anglii, z którymi nie przegrali już czterech kolejnych spotkań. Nie mam raczej wątpliwości, że Francuzi postawią się dzisiaj Obywatelom, jednak siła ofensywna City jest tak wielka, że raczej wynik powinien rozstrzygnąć się w ciągu 90 minut, do wygranej Manchesteru dokładam over 2,5 goli, który mogą nawet sami pokryć, kusiła mnie wyższa linia, ale ostatecznie postanowiłem zostać przy tej, kurs oczywiście adekwatnie mniejszy, ale i ryzyko również.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +74
Waldi1979 1,6M

Waldi1979

Administrator
Członek Załogi
Budżet po 43 kuponach:
26,9j

Liga Europy, Sevilla - Manchester United 2:1 (3-4 RR)

#44 powyżej 11,5 RR, @2,88 Unibet, 20j
20j

Pierwszy półfinał tegorocznej Ligi Europy, na forum widać, że wszyscy idą w stronę Sevilli, ja z racji kibicowania United mam inne zdanie, ale nie będę sobie "psuł" oglądania i dlatego postanowiłem w tym spotkaniu zagrać rzuty rożne. Po wznowieniu rozgrywek w Lidze Europy obie ekipy zagrały po dwa spotkania, Sevilla wygrała 2:0 z Romą (10-3 RR) oraz 1:0 z Wolves (14-0 RR) natomiast Manchester United z Lask 2:1 (5-3 RR) oraz z Kopenhagą 1:0 po dogrywce (8-4 RR, w regulaminowym czasie 6-2 RR). Jeden mecz dzieli obie ekipy od finału, liczę, że nie będzie tu kalkulacji i obie strony będą dążyły do rozstrzygnięcia w regulaminowym czasie, aby nie tracić niepotrzebnie sił na dogrywkę czy karne przed finałem, wybrałem najwyższy dostępny próg licząc przede wszystkim na skuteczność w tej kwestii Hiszpanów, a i Diabły powinny dołożyć kilka od siebie, optymalnie dla mnie jako kibica United byłoby szybkie wyjście na prowadzenie podopiecznych Solskjaera i pogoń za wynikiem Andaluzyjczyków co powinno przynieść sporo rzutów rożnych.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +74
Waldi1979 1,6M

Waldi1979

Administrator
Członek Załogi
Budżet po 46 kuponach:
28,1j

Liga Europy, Inter - Szachtar 5:0

#47 powyżej 2,5 gola, @1,58 Betsson, 50j
29j
#48 powyżej 3 goli, @1,94 Unibet, 50j
47j


Drugie spotkanie półfinałowe Ligi Europy, wczoraj kierunek na rożne niestety okazał się nietrafiony, dzisiaj bez większego kombinowania idę w bramki. Inter po wznowieniu rozgrywek w Europie najpierw pokonał Getafe 2:0, następnie 2:1 odprawił Leverkusen, Szachtar także dwa zwycięstwa 3:0 z Wolfsburgiem oraz 4:1 z Basel. Widać, ze obie ekipy w formie, faworytem drużyna z Włoch, ale Ukraińcy myślę, że tanio skóry nie sprzedadzą i przynajmniej na tą jedną bramkę ich stać, a może i więcej. Inter po przerwie na pandemię rozegrał w sumie już 17 spotkań i w 14 z nich strzelił minimum 2 gole. Szachtar takich meczy rozegrał 14 i w 12 z nich równiez trafiał minimum te 2 razy, wiadomo, że przeciwnicy nie do porównania, poziom Serie A a ukraińskiej Premier League to przepaść, ale Górnicy mają ugruntowaną już od wielu lat pozycję w Europie i patrząc na aktualną formę jednych i drugich te 3 bramki myślę, że powinniśmy zobaczyć wieczorem na Merkur Spiel-Arena .
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +78
Waldi1979 1,6M

Waldi1979

Administrator
Członek Załogi
Budżet po 48 kuponach:
47,9j

Liga Mistrzów, Lipsk - PSG 0:3

#49 powyżej 2,5 gola, @1,55 Betsson, 50j
27,5j
#50 powyżej 3 goli, @1,82 Unibet, 50j
50j

Dzisiaj podobnie jak wczoraj spróbuję po najniższej linii oporu bez kombinowania, pierwszy półfinał Ligi Mistrzów, jedni i drudzy przed historyczną szansą zagrania w finale tych tych rozgrywek, dodatkowo Nagelsann może zostać najmłodszym trenerem, który to osiągnie. Faworytem w tym starciu są paryżanie, którzy dość szczęśliwie się tu znaleźli, Lipsk nie był też faworytem w meczu z Atletico, a każdy widział jak się skończyło, dlatego postanowiłem nie grać tu w kierunku mżadnej z ekip, a spróbować najzwyczajniej pograć ilość bramek, podstawowy over na 2,5 gola uważam, że jest dość bezpieczną linią, zarówno jedni jak i drudzy mają kim straszyć w przodzie, szczególnie PSG, gdzie oprócz Neymara, ktory szalał w meczu z Atalantą, ale brakowało mu skutecznosci, wraca Di maria po pauzie za kartki, możliwe, że zagra w podstawowym składzie Mbappe, po którego wejściu na boisku gra PSG wyglądała całkiem inaczej, jest jeszcze Icardi, w Lipsku na pewno wielka strata po odejściu Wernera, ale jest jeszcze Poulsen czy Olmo, który zdobył jednego z goli w starciu z Madrytem. w 1/4 zarówno jedni jak i drudzy wygrali swoje mecze po 2:1. Dzisiaj liczę, że bramek również nie powinno zabraknąć, szczególnie, gdy któraś z drużyn wyjdzie na prowadzenie, jedni i drudzy jak napisałem na wstępie przed historyczną szansą zagrania w finale Ligi Mistrzów, zapowiada się niesamowite starcie.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +74
Waldi1979 1,6M

Waldi1979

Administrator
Członek Załogi
Budżet po 50 kuponach:
75,4j

Liga Mistrzów, Bayern - Lyon 0:3 (0:2)

#51 Bayern i powyżej 2,5 gola, @1,55 Unibet, 50j
27,5j
#52 Bayern/Bayern, @1,66 Unibet, 40j
26,4j

Po meczach ćwierćfinałowych obu ekip kursy na bramki zbite na maxa, ale tego można się było spodziewać jak Lyon pokonał Man City 3:1, a Bayern rozgromił Barcelonę 8:2! Zresztą overy na wszystko wyżyłowane na maxa, kartki, rożne... dlatego kolejny raz próbuję bez większego kombinowania, dwa ostatnie dni sprawdziły się pod tym względem, wiadomo, że kursy odpowiednio niższe, ale i ryzyko mniejsze. Nie wyobrażam sobie, żeby Bayern mógł nie wejść do finału, są w tak niesamowitym gazie i myślę, że w tym roku to oni wygrają Ligę Mistrzów, we wspomnianym meczu z Barcą było widać jak są nakręceni, czy to przy wyniku 5:2 czy 8:2 nadal atakowali, ciągle im było mało, większość drużyn by się wycofała i kontrolowała spotkanie, żeby jak najmniejszym nakładem sił dowieźć zwycięstwo, a Bayern wciąż napierał. Niczego nie ujmując Lyonowi, bo wiadomo, że wyeliminowanie Juventusu oraz Manchesteru City robi ogromne wrażenie, jednak uważam, że dzisiaj piękny sen francuzów się skończy i wygra doświadczenie i niesamowita perfekcja, podobnie jak było we wczorajszym spotkaniu PSG z Lipskiem. Wiem, że w piłce nie ma pewniaków i największy faworyt może zawieźć, że jest tylko jeden mecz, ale tak grający Bayern nie wypuści takiej szansy na wejście do finału i od początku ruszy na Lyon, dlatego też ciekawym typem wydaje się, że Bayern będzie wygrywał już do przerwy i wygra spotkanie, kurs na to @1,67, ja jednak próbuję bezpieczniejszej opcji.

#53 Liczba fauli na zawodniku, Lewandowski powyżej 2,5, @2,75 Unibet, 30j 3 faule
52,5j

Wydaje mi się, ze dosyć ciekawy zakład, wiem, że według statystyk Lewy w tej edycji jest faulowany tylko 1,1 razy na mecz, ale jest to mecz o wejście do wielkiego finału, wszyscy będą niesamowicie zmotywowani, Robert oprócz wykańczania akcji, gra również tyłem do bramki, próbuje rozgrywać, słowem jest narażony na faule ze strony przeciwnika. Sprawdziłem ile piłkarze Lyonu faulowali napastników przeciwnika w tych ostatnich meczach i tak Ronaldo (2x), Higuain (3x), Jesus (5x), Sterlin (3x). Tak więc linia taka na styku, ale liczę, ze Bayern będzie przez większą część spotkania atakował, obrońcy Lyonu będą musieli uciekać się do fauli, zeby zatrzymać niemiecką maszynę i liczę, że lewy kilka razy padnie ofiarą tych przewinień.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +258
Waldi1979 1,6M

Waldi1979

Administrator
Członek Załogi
Polska, Ekstraklasa, Zagłębie - Lech 2:1

#54 powyżej 2,5 gola, @1,83 Betsson, 50j
41,5j
#55 obie strzelą, @1,65 Betsson, 50j
32,5j

Wraca Ekstraklasa. Tak krótkiej przerwy jeszcze nigdy nie mieliśmy, minął zaledwie miesiąc od zakończenia poprzedniego sezonu, na otwarcie mamy spotkanie w Lubinie pomiędzy Zagłębiem a Lechem, obie ekipy w większości utrzymały swoje składy, większe straty na pewno po stronie lubinian, gdzie odeszło można powiedzieć trzech podstawowych graczy Czerwiński, właśnie do dzisiejszego rywala, Kopacz do Lechii i w ostatnich dniach Białek do Wolfsburga, z klubu odszedł także Tosik, ale on w ostatnich miesiącach był już tylko zmiennikiem, wzmocnienia a raczej uzupełnienia składu nie powalają na kolana Chorwat Lorenco Simic (DAC Dunajska Streda), Słowak Samuel Mraz (Broendby), Jakub Wójcicki (Jagiellonia), Jakub Żubrowski (Korona) oraz Søren Reese (FC Midtjylland), ale wiadomo, że nie można skreślać przed startem, więc może akurat...Ważne dla Zagłebia, że w klubie został podstawowy bramkarz Hładun, który był łączony z Legią oraz cała ofensywna pomoc, czyli to z czego Zagłębie słynęło (Bohar, Zivec, Drazić, Starzyński i Baszkirov), kontrakt również przedłużył szkoleniowiec Martin Sevela, więc możemy nadal spodziewać się overowych meczy w wykonaniu Miedziowych, według zapowiedzi w tym sezonie ma być przykładana większa uwaga do obrony, bo Zagłębie mimo, że dużo strzelało to też sporo straciło, "dzięki" czemu sezon kończyli w dolnej ósemce. Lech też po pandemii zaczął grać na miarę oczekiwań, trener Żuraw postawił odważniej na młodzież i przyniosło to efekt, najważniejszym ubytkiem Kolejorza jest na pewno odejście króla strzelców poprzedniego sezonu Gytkjaera do Monzy. Po krótkim okresie przygotowawczym obie drużyny rozpoczęły sezon od Pucharu Polski, Zagłębie wygrało 3:1 ze Świtem, a Lech także 3:1 z Odrą Opole. Liczę, że zarówno jedni jak i drudzy będą chcieli mocno wejść w sezon i zobaczymy równie emocjonujące widowisko jak przy ostatniej wizycie Lecha w Lubinie, gdzie skończyło się wynikiem 3:3.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +185
Waldi1979 1,6M

Waldi1979

Administrator
Członek Załogi
Finał Ligi Europy, Sevilla - Inter 3:2

#56 obie strzelą, @1,80 Unibet, 50j
40j

Finał Ligi Europy na przeciwko siebie staną Sevilla oraz Inter. Faworytem jest włoski zespół, ale Hiszpanie nie raz już pokazali, że potrafią grać finały, dlatego w tym meczu postanowiłem pójść w stronę bramek, a mianowicie, ze obie ekipy strzelą minimum po golu. Obie drużyny w formie, zarówno jedni jak i drudzy w swoich ligach zajęli miejsca gwarantujące udział w przyszłorocznej edycji Ligi Mistrzów, więc ten aspekt presji wygrania finału odpada. Na turnieju w Niemczech Sevilla wygrała po kolei z Romą 2:0, z Wolves 1:0 i Man Utd 2:1, natomiast Inter Getafe 2:0, Leverkusen 2:1 i zdeklasował Szachtar 5:0. Widać, że ofensywny zarówno jednych jak i drugich w formie, jedni i drudzy na tym turnieju stracili tylko po golu, jednak chęć zdobycia trofeum i ewentualne zdobycia gola przez jedną z drużyn myślę, że napędzi przeciwników i każdy zdobędzie tu przynajmniej po bramce.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +165
Waldi1979 1,6M

Waldi1979

Administrator
Członek Załogi
Francja, Ligue 1, Bordeaux - Nantes 0:0

#57 Bordeaux DNB, @1,67 Betsson, 30j
30j


Już dziś zaczynamy nowy sezon we Francji, na otwarcie mecz Bordeaux - Nantes, myślę, że warto pójść w stronę gospodarzy z dwóch powodów, po pierwsze goście nie wygrali w Ligue 1 na stadionie Bordeaux od...2013, grali w tym czasie tam 6 razy, tylko raz zremisowali i ponieśli 5 porażek, po drugie i na obecną chwilę nawet ważniejsze to kadrowe ubytki po stronie Nantes spowodowane kontuzjami oraz covidem. Poniżej screen z nieobecnych w tym spotkaniu:


Magical Snap - 2020.08.21 13.01 - 001.png


Dlaczego próbuję grać bezpieczniej, a nie czystą jedynkę? Po pierwsze to pierwsza kolejka i forma jest w pewnym sensie niewiadomą, po drugie obie ekipy od czasu zatrzymania rozgrywek na początku marca zagrały ostatnio tylko kilka sparingów. Nantes 2 zwycięstwa i remis, natomiast Bordeaux zwycięstwo, 2 remisy i porażka. Próbujemy
 
Ostatnia edycja:
Do góry Bottom