>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

"Typuj niższe ligi z Tobet" - Pytania, niezgodności

assitalia 6K

assitalia

Użytkownik
Mecz Ceramika Opoczno - Radomiak Radom [III Liga - Łódzko-Mazowiecka] został przełożony stąd też podaje typ zastępczy:

3. Hetman Włoszczowa - Lubrzanka Kajetanów [IV Liga - Świętokrzyska] x2 @ 1,33 | 24.10, 14:00
 
Otrzymane punkty reputacji: +6
kacmon 330

kacmon

Forum VIP
Też nie rozumiem, przecież to dwie różne sytuacje? Co innego czekać nie wiadomo ile na przełożony mecz i go później doliczać, a co innego od razu podać typ zastępczy w odpowiednim terminie danej kolejki. ;)
 
bam14 7,4K

bam14

Forum VIP
A czego nie rozumiesz?
w regulaminie nie ma wzmianki o zastępczych typach.
mój typ był przełożony i po prostu nie był liczony.
Zadając pytanie, uzyskałem od Ciebie odpowiedź, że nie będzie liczony później. Pomyślałem że gdyby można było podać typ zastępczy napisałbyś o tym, w końcu jesteś jednym z opiekunów.
pies gryzł, bo to tylko -10 or +3 pkt (chociaż pod koniec taka drobnostka może decydować o konkretnym miejscu), ale głupio wychodzi, bo ja chciałem podać typ zastępczy, a nie mogłem.
Odpowiedź w stylu &quot;mogłeś, kto Ci bronił&quot; do mnie nie trafi.

uściślij temat i gitara.
 
assitalia 6K

assitalia

Użytkownik
Dokładnie tak jak pisze kacmon.

bam w regulaminie nie ma wzmianki, ale nie ma też punktu który zabrania podawanie typu zastępczego w przypadku przełożenia meczu. W pierwszej edycji konkursu tak było, jest i w drugiej. To chyba jasne, że skoro typ został przełożony to można podać za niego inny.

Zapytałeś czy przełożone spotkania będą doliczane, odpowiedziałem, że nie, nie będą. No i nie będą. A to, że nie podałeś typu zastępczego no to już Twój problem. Wybacz, ale nie miałem obowiązku Ci o tym przypominać. Mogłeś zapytać, ja nie jestem Duchem Świętym, żeby wiedzieć, że Ty o tym nie wiedziałeś. Od tego jest ten temat, zawsze służę pomocą.

Wściśliłem temat, jeśli komuś to baardzo przeszkadza to mogę mój zastępczy typ usunąć (mecz się jeszcze nie zaczął), żeby nie było posądzenia o jakieś nieuczciwe zachowania. Proszę tylko o tym napisać tutaj przed rozpoczęciem tego spotkania. Głównie dotyczy to tych, którzy są blisko w klasyfikacji (RADULA, akselek itd..)
 
bam14 7,4K

bam14

Forum VIP
daj spokój.
problemu nie ma, luzik. Dla mnie głupio wyszło ...
Następnym razem, warto dodać wzmiankę w regulaminie.

swoje racje mam.
 
assitalia 6K

assitalia

Użytkownik
Nie ukrywam, można było.

Ja jednak też swoje racje mam i raczej postępuje według zasady, że jeśli czegoś w regulaminie nie ma zabronionego no to jest to dopuszczalne (w granicach rozsądku), a już najlepiej zapytać o to kogoś kto powinien to wiedzieć.. ;)
 
radula 5,4K

radula

Użytkownik
Wściśliłem temat, jeśli komuś to baardzo przeszkadza to mogę mój zastępczy typ usunąć (mecz się jeszcze nie zaczął), żeby nie było posądzenia o jakieś nieuczciwe zachowania. Proszę tylko o tym napisać tutaj przed rozpoczęciem tego spotkania. Głównie dotyczy to tych, którzy są blisko w klasyfikacji (RADULA, akselek itd..)
Daj spokój mi to nie przeszkadza;) I tak JUŻ CI można gratulować wygranej ????
 
assitalia 6K

assitalia

Użytkownik
Panowie chciałbym podziękowac za tak częste aktualizacje wyników i tabeli ????
Nie ma problemu, choć konkurs się jeszcze nie skończył więc trochę za wcześnie na podziękowania.. ;)

Daj spokój mi to nie przeszkadza;) I tak JUŻ CI można gratulować wygranej ????
Nie próbuj uśpić mojej czujności. Jestem pewny, że powalczysz w ostatniej kolejce :razz:
Ja będe zadowolony z miejsca na podium.. ;)
 
radula 5,4K

radula

Użytkownik
Nie próbuj uśpić mojej czujności. Jestem pewny, że powalczysz w ostatniej kolejce :razz:
Ja będe zadowolony z miejsca na podium.. ;)
Hehe bardzo ciężko będzie zdobyć ponad 60 pkt aby Cię wyprzedzić ale ja mam podobnie jak Ty miejsce na podium to będzie sukces:wink:
A co do ostatniej kolejki to pewnie powalcze chociaż jeszcze zobaczę jak rywale zagrają:cool:
Pozdrawiam

Ps. Naprawdę aktualizacja tabeli po każdej kolejce jest błyskawiczna. Konkurs świetnie przez Ciebie prowadzony.SZACUNEK!!!
 
assitalia 6K

assitalia

Użytkownik
Hehe bardzo ciężko będzie zdobyć ponad 60 pkt aby Cię wyprzedzić ale ja mam podobnie jak Ty miejsce na podium to będzie sukces:wink:
A co do ostatniej kolejki to pewnie powalcze chociaż jeszcze zobaczę jak rywale zagrają:cool:
Pozdrawiam

Ps. Naprawdę aktualizacja tabeli po każdej kolejce jest błyskawiczna. Konkurs świetnie przez Ciebie prowadzony.SZACUNEK!!!
Nie tylko przeze mnie. Również przez pitkka i kacmona i to im należą się również podziękowania.
A jeśli chodzi o ostatnią kolejkę no to zobaczymy, wszystko się może jeszcze zdarzyć.. ;)

miałeś poprawić Mi w tabeli punkty za poprzednią kolejkę !!! i zapomniało się !!!
Uznałem, że zrobie to w końcowej tabeli, bo krzyczysz, a ja nie lubię jak ktoś krzyczy!!
 
bam14 7,4K

bam14

Forum VIP
Uznałem, że zrobie to w końcowej tabeli, bo krzyczysz, a ja nie lubię jak ktoś krzyczy!!
lepiej robić na bieżąco, bo zbliża się meta i zacznie się kalkulacja.
Fajnie wiedzieć ile się traci, żeby dobrze dobrać kursy.

ładny run z mojej strony. Szkoda 2. i 8. kolejki, gdzie notuje duży minus.
Walka jednak trwa !
 
krzysiu 3,3K

krzysiu

Użytkownik
Czy prowadzący konkurs tak jak dotychczas pozwolą na typowanie nieprzerwanie przez tydzień konkursu i podawanie typów czy będzie jakaś 2-tygodniowa przerwa. Lepiej żeby nie ????
 
Do góry Bottom