>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

"Typuj niższe ligi z Tobet" - Pytania, niezgodności

assitalia 6K

assitalia

Użytkownik
lepiej robić na bieżąco, bo zbliża się meta i zacznie się kalkulacja.
Fajnie wiedzieć ile się traci, żeby dobrze dobrać kursy.

ładny run z mojej strony. Szkoda 2. i 8. kolejki, gdzie notuje duży minus.
Walka jednak trwa !
No przecież jest wszystko na bieżąco.. Można jeszcze bardziej być na bieżąco niż my jesteśmy? Wynik tego kolegi akurat nie ma żadnego znaczenia, a, że nie umie ładnie poprosić to poczeka.

Czy prowadzący konkurs tak jak dotychczas pozwolą na typowanie nieprzerwanie przez tydzień konkursu i podawanie typów czy będzie jakaś 2-tygodniowa przerwa. Lepiej żeby nie ????
Nie rozumiem?
 
bam14 7,4K

bam14

Forum VIP
No przecież jest wszystko na bieżąco.. Można jeszcze bardziej być na bieżąco niż my jesteśmy? Wynik tego kolegi akurat nie ma żadnego znaczenia, a, że nie umie ładnie poprosić to poczeka.
ależ Ty uszczypliwy dzisiaj :grin:
nie wiedziałem, że nie ma znaczenia. Po prostu chciałem zobrazować &#39;problem&#39;.
dobra robota, jak najbardziej !
 
D 0

darecki522

Użytkownik
Mam prosbe .Chodzi mi o mecz z ostatniej kolejki Polonia Slubice -Zaglebie Sosnowiec gdzie typowalem remis a mam minu 10 punktow.Na boisku oczywiscie byl remis.Przeciesz ten meczKtory odbyl sie w piatek i Mial date 29.10 byl zaliczany do tej kolejki drugiej ligi.W ofercie tobetu oczywiscie byl zaliczany do tej kolejki i myslalem ze jak jest w ofercie sponsora na ta kolejke to mimo ze bedzie rozgrywany w piatek to mozna go typowac.Prosze o pozytywne rozpatrzenie mojej prosby i w najgorszym przypadku zaliczyc go jako zerow.Niejednokrotnie zmieniano daty na prosbe uczestnikow.aja podalem prawidlowa w dobrej wierze ze bedzie zaliczopny do tej kolwejki.Pozdrawiam i czekam na odpowiedz ,mam nadzieje ze pozytywna.
 
assitalia 6K

assitalia

Użytkownik
Mam prosbe .Chodzi mi o mecz z ostatniej kolejki Polonia Slubice -Zaglebie Sosnowiec gdzie typowalem remis a mam minu 10 punktow.Na boisku oczywiscie byl remis.Przeciesz ten meczKtory odbyl sie w piatek i Mial date 29.10 byl zaliczany do tej kolejki drugiej ligi.W ofercie tobetu oczywiscie byl zaliczany do tej kolejki i myslalem ze jak jest w ofercie sponsora na ta kolejke to mimo ze bedzie rozgrywany w piatek to mozna go typowac.Prosze o pozytywne rozpatrzenie mojej prosby i w najgorszym przypadku zaliczyc go jako zerow.Niejednokrotnie zmieniano daty na prosbe uczestnikow.aja podalem prawidlowa w dobrej wierze ze bedzie zaliczopny do tej kolwejki.Pozdrawiam i czekam na odpowiedz ,mam nadzieje ze pozytywna.

W tytule tematu, w którym typowałes podane są dni z jakich powinieneś typować w 10 kolejce.
Dodatkowo w pierwszym poście tematu piszę:

Typujemy spotkania II, III lub IV ligi rozgrywane w dniach 30-31 październik 2010r.
Trudno więc podciągnąć pod to 29.10.2010.

Krótko mówiąc jest to typ nieregulaminowy, a więc ⛔10.
 
D 0

darecki522

Użytkownik
Trudno ale mysle ze jest to potraktowanie bardzo nie fajne i spodziewalem sie czego inego.Przeciesz chodzi tylko o dobre typy i zgodnosc z oferta sponsora
 
assitalia 6K

assitalia

Użytkownik
Tabela dodana, nagrody rozdane.
Konkurs uważam za zakończony.

Assitalia-chciałem Ci pogratulować zwycięstwa;)
Dzięki.. ;)

Ja gratuluję wszystkim pozostałym dziewięciu osobom, które znalazły się w pierwszej dziesiątce konkursu.

Loginy z Tobet proszę przesyłać do mnie na PW. Mam nadzieję, że do środy uda się je zebrać. Pamiętajcie, że im szybciej zostaną zebrane, tym szybciej otrzymamy nagrody.. ;)

Pozdrawiam.

Edit:

Wiedziałem, że zapomnę.. ????

Dziękuje kacmonowi i pitkkowi za pomoc przy organizacji konkursu. Bez Was byłoby dużo trudniej.. ????
 
Do góry Bottom