>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

"Typuj niższe ligi z Tobet" - Pytania, niezgodności

S 169

szmeru

Użytkownik
Mam pytanie czy mógłbym zmienić ten mecz 5. Karpaty Siepraw - Dunajec Zakliczyn (IV małopolska) 1 1.45 12.09 16:00 na mecz Czarni Połaniec - Juventa Starachowice 2 1.60 (3 małopolsko-świętokrzyska) 12.09 16:00 ponieważ w tym pierwszym spotkaniu nastąpiła zmiana gospodarza http://www.90minut.pl/liga/0/liga5082.html co pewnie będzie miało wpływ na wynik
 
viertor 0

viertor

Użytkownik
Witam
Chciałbym dołączyć do zabawy, temat z zapisami jest już zamknięty wiec mogę po prostu zacząć typować ? Wiem że w ogólnym rozrachunku nie będę brany pod uwagę z powodu zbyt małej ilości typowanych kolejek, mimo wszytko jednak chciałbym się troszkę sprawdzić i dobrze pobawić ;)
 
assitalia 6K

assitalia

Użytkownik
Witam
Chciałbym dołączyć do zabawy, temat z zapisami jest już zamknięty wiec mogę po prostu zacząć typować ? Wiem że w ogólnym rozrachunku nie będę brany pod uwagę z powodu zbyt małej ilości typowanych kolejek, mimo wszytko jednak chciałbym się troszkę sprawdzić i dobrze pobawić ;)
Temat z zapisami został zamknięty ponieważ każdy następny zapisany nie zmieściłbyś się już w wymaganej ilości kolejek. Typowanie dla zabawy możesz robić np w swoim temacie z kuponami.. ;)
 
Do góry Bottom