>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Turnieje z cyklu ITF (kobiece ITF-y oraz męskie futuresy)

macias00 6,5K

macias00

Użytkownik
Konta J. - Liu C. 1 @ 1,20 ✅ 6-2 6-3
Crawford S. - Muhammed A. 2 @ 1,61 ✅ 1-6 6-4 0-6
AKO: 1,93 @ Bet365 ✅
Turniej rangi ITF $25000 w Rancho Santa Fe w USA. Krótko i na temat. Z Kontą Brytyjczycy wiązali spore nadzieje, ale było to dawno temu. Dziewczyna łapała sporo kontuzji przez całą swoją karierę i nigdy nie rozwinęła skrzydeł. Teraz próbuje podbudować ranking jako rozstawiona z numerem 1. W 1 rundzie dostaje 15-letnią zawodniczkę, która ma praktycznie zerowe doświadczenie i jest dopiero na początku swojej kariery. Johanna swoją grę opiera głównie na mocnym serwisie, a że nawierzchnia jest twarda to powinno być ok z trzymaniem podania. Obsada turnieju raczej średnia, więc przydałoby się coś zapunktować w takim turnieju.
Muhammad widziałem pod koniec tamtego roku i w jednym meczu tego sezonu. Trochę dziwię się, że ma taki słaby ranking, bo możliwości ma dużo większe. Zawodniczka leworęczna, wysoka, nieźle zbudowana, urozmaica grę slajsami i potrafi skonstruować punkty, a nie tylko walić na siłę, co też jej dobrze wychodzi. Szybkie nawierzchnie są zdecydowanie dla niej, bo serwisem potrafi ustawiać wymiany. Crawford niestety nie widziałem ani razu. Jednak 3 tygodnie temu grała ze swoją dzisiejszą rywalką i wygrała zaledwie 2 gemy. Dzisiaj może być trochę ciężej, bo na tym poziomie raczej ciężko o 2 takie same mecze. Asia jednak bardziej mnie przekonuje.
 
Otrzymane punkty reputacji: +34
macias00 6,5K

macias00

Użytkownik
Diatchenko V. - Jorovic I. 1 @ 1,40 krecz Diatchenko 4-6 1-2
Maria T. - Caregaro M. 1 @ 1,12 ⛔ 3-6 2-6
Krejcikova B. - Gatto-Monticone G. 1 @ 1,25 ✅ 6-4 7-5
AKO: 1,40 @ Bet365 ⛔
ITF w St. Petersburgu i Beinasco vol. 2 i taki tripel mi się spodobał. O Diatchenko pisałem 2 posty wyżej, więc nie ma co się powtarzać. Oglądałem jej mecz z Kichenok i grała dokładnie tak, jak liczyłem. Odrobinę problemów miała w 2 secie, ale wrócił serwis i poszło. Rosjanka grała bardzo dużo kątowych piłek i sam czasami się dziwiłem, że zagrywała kończące uderzenia z trudnych pozycji. Rywalka teoretycznie słabsza niż ta wczorajsza, bo dopiero wspina się w rankingu i nie ma tyle doświadczenia co Vitalia, ale kilka zwycięstw w tym sezonie ma. Diatchenko zagra to, co wczoraj i wygrana powinna przyjść spokojnie.
Maria słusznie rozstawiona z 1 i moim zdaniem powinna wygrać cały turniej. Na początku sezonu wydaje się być w formie i kwestią czasu jest wskoczenie do 100 w rankingu. Wczoraj męczyła się trochę z rywalką przy swoim serwisie i mieliśmy sporo przełamań. Jani jednak starała się grać jak Niemka i dużo przebijała ze sporym topspinem. Tatiana gra sporo slajsem, ustawia rywalkę, by potem zaskoczyć ją forehandem lub skrótem. Styl gry pasuje na wolne nawierzchnie, ale widziałem ją w Midland, gdzie wygrała cały turniej i grała bardzo mądrze. Rywalkę w ćwierćfinale będzie miała raczej słabą. W tamtym sezonie sporo punktów nałapała, ale praktycznie wszystkie w turniejach najniższej rangi ITF. Wystarczy, że Maria zagra trochę lepiej niż wczoraj i powinna wygrać.
Krejcikova to kolejna młoda Czeszka, która tankuje rankingi w ITFach, które masowo wygrywa. Na początku roku próbowała trochę swoich sił na hardzie i potrafiła wygrać z Van Uytvanck czy z Bertens, ale dużo punktów nie zdobyła. Teraz wraca do swojej ulubionej gry, czyli mączki. Baśka dobrze serwuje, siła równoważy się z precyzją, dużo piłek gra wrzucanych na końcową linię, sporo skrótów i mocnych uderzeń z FH i BH. We Włoszech oddała póki co tylko 2 gemy. Zerkałem na jej wczorajszy mecz i grała naprawdę dobrze. Nie sądzę, aby miała się zatrzymać na Włoszce.
 
rumak57 271

rumak57

Coach
Ja mam lekko odmienne zdanie o Krejcikovej tzn nie mowie ze zle gra bo gra bardzo dobrze i tego jej nie mozna odbierac tylko , że akurat w tym przypadku 3,5 to lekkie Value dla Monticione. Ja tutaj widzialbym 1.4-2.75 dlategotez na Krejcikova Value żadne i dlategoteż nie polecalbym tego typu, ja zagralem 6j na Wloszke. Ale powodzenia ;)
Armitano
- Haas @ 4.33 10j
Zawsze jak widze takie cos to musze to przylozyc gdyz to poprostu okazja jest i jak sie ten mecz nie skonczy to okazja to bedzie. Armitano bede powtarzal dobre spotkania z Shukdun i rozpedzona Fayol wczoraj wygrana z wyzej notowana Collombon ale o tym meczu pisalem i mamy sytuacje ze Armitano smialo by mozna gdzies klasyfikowac w okolicach 500-600 miejsca. Haas w 8 setce ale ostatnio tez dobra forma na poczatku lutego i w koncowce stycznia zaliczyla kilka udanych wystepow i to wszystko powoduje ze w mojej oceniemamy tutaj 50/50 a w takim ukladzie @ 4.33 wydaje sie mocno przesadzone wiec trza przylozyc a moze bedzie okazja do pozamykania . Yeaahhh ???? powodzenia
 
macias00 6,5K

macias00

Użytkownik
Dolonc V. - Lim A. 2 @ 3,77 Pinnacle ⛔ 6-1 7-5 Szkoda 2 seta, bo były 2 BP na 5-6*
Kurs na Dolonc jak dla mnie trochę śmieszny. Vesna od dłuższego czasu słabe wyniki przeplata średnimi i wypadła daleko poza 200 miejsce w rankingu. A teraz gra z Lim, która może i nie błyszczy formą na początku sezonu, ale aż takiej dysproporcji nie widzę. Serbka to praktycznie szukanie forehandem narożników, a jak serwis nie siedzi i lecą DF taśmowo to gra się sypie. Z BH odgrywa biednym slajsem, bo już uderzenie oburęczne jest słabiutkie. Na dodatek regularna nie jest i głównie przez głowę jest teraz tam, gdzie jest. Alize póki co bilans 1/2, ale w Rosji pokonała turniejową 2kę, Rodinę. Rosjanka to tenisistka groźna i pojawiająca się z niezłym skutkiem na poziomie WTA. Francuzka zagrała bardzo przyzwoicie w tym spotkaniu. Może i nie posiada jakiegoś wybitnego serwisu, ale umie ładnie przyłożyć z FH wzdłuż linii czy po cross&#39;e, a dodatkowo ma dużo lepszy BH od Dolonc. Kurs moim zdaniem warty ryzyka, nawet na live u szczwanego buka z opcją zamknięcia.
 
B 123

bambino21

Użytkownik
Dyscyplina: Tenis, ITF Kobiet Port Pirie
Spotkanie: Zlochova (5) - Reix 3-6 2-6 ✅✅✅
Typ: 2
Kurs: 1.5
Buk: Bet365
Data: 03.03.2015 05:00

Analiza:

Faworytką tego spotkania jest bez wątpienia Sherazaid Reix. Jest w tym roku w dobrej formie, 9-3 plus wygrany turniej rangi ITF. W poprzednim tygodniu przegrała w Claire z reprezentantką gospodarzy Moore 6-7 4-6. Sherazaid jest solidną zawodniczką z niezłym serwisem jak na kobiety i bardzo dobrym returnem. Na hardzie ma bardzo dobry bilans 77-37. Po porażce z Moore w 1 rundzie z pewnością będzie chciała wygrać ten mecz i będzie bardzo mocno skoncentrowana. Zlochova jest w tragicznej formie, w ostatnim spotkaniu skreczowałą. W tym roku 0-3 bilans spotkań. To będzie pierwsze spotkanie obu Pań i wg mnie mecz ten skończy się w szybkich 2 setach dla Reix. Każdy inny wynik będzie dla mnie wielką niespodzianką.
 
B 123

bambino21

Użytkownik
Dyscyplina: ITF Port Pirie
Spotkanie: Sherazaid Reix - Ayukawa
Typ: 2-0
Kurs: 2.37
Buk: Bet365
Data: 05.03.2015 05:00

Kolejny typ w stronę Reix. W poprzedni meczu wygrała bez problemu ze Zlochovą 6-3 6-2. Sherazaid jest solidną zawodniczką z niezłym serwisem jak na kobiety i bardzo dobrym returnem. Na hardzie ma bardzo dobry bilans 78-37. Wg mnie Reix jest faworytką do wygrania całego turnieju, także takie zawodniczki jak Ayukawa powinna odprawiać z kwitkiem bez najmniejszych problemów. Japonka w 1 rundzie wygrała z Sally Peers 1-6 6-2 6-0. Czyli typowy kobiecy mecz z masą przełamań z obu stron. To skłania mnie do zagrania na 2-0, a nie na czystą wygraną Reix w meczu. Ayukawa potrafi wygrywać ze słabszymi rywalkami, jeśli jednak przychodzi zmierzyć się z lepszą od siebie, wtedy już ma ogromne problemy z urwaniem chociażby seta (np. z Kuwatą 2-6 3-6). Wg mnie kolejne pewnie zwycięstwo Reix 2-0
 
tie-break 7,2K

tie-break

Użytkownik
De Waard Steven-Reid Matt 0:2, Bet365 1.53

3:6, 2:6 ✅✅✅

VS.


Nie lubię stawiać takich niskich kursów przy dokładnym wyniku tym bardziej jak nie znam jednego z zawodników ale mimo wszystko zadecydowałem, że kurs jest godny ryzyka. Najpierw zacznę od tego którego znam. Australijczyk Reid sklasyfikowany aktualnie na odległej 397 pozycji ATP,ale mniej więcej rok temu w lutym był w granicach 180 miejsca. Jeśli chodzi o formę Matta to w tym roku wygląda dość kiepsko i występ w futuresie również to potwierdza no ale jak ma tutaj chociaż trochę odbudować formę to na pewno będzie jakiś tam plus. Na sześć turniejów w tym 3 rangi ATP nie przeszedł ani razu pierwszej rundy czy też trzech rund kwalifikacji. Trudno mi szukać pozytywów w jego grze na chwilę obecną. Urwanie Seta Nieminenowi w Sydney? Chyba tylko to na bardzo upartego. To dla Reida będzie drugi futures z rzędu ponieważ w poprzednim przegrał z ćwierćfinale z jakimś nieznanym zawodnikiem. W sumie jak większość graczy takiego pokroju gra w takich turniejach. Oczywiście mam wiedzę o utalentowanych juniorach,ale takich młodzieniaszków nic nie znaczących jest na potęgę. Także Reid przegrał z 732 rakietą świata nijakim Jacobem Girllsem 6:2, 6:0 także ten wynik może dawać mocno do myślenia.

Nie wiem czy Matt grał bez nogi czy co ale ten wynik wygląda okropnie z takim rywalem. Także kolejny turniej futuresowy dla Matta rozpoczął się dobrze ponieważ wygrał z kolejnym kelnerem, Harrisonem Lombe który nawet nie ma rankingu. Mam nadzieję, że Reid który ma znacznie więcej doświadczenia od swojego kolejnego rywala wygra mecz bez straty seta. Bilans meczów Matta to 269/205, a przeciwnika zaledwie 40/26 także znaczna różnica. Tym bardziej iż Reid ma kilka ciekawych osiągnięć jak na jego ranking. Skupiam się wyłącznie na nawierzchni twardej ponieważ na takiej będzie rozgrywany mecz. Rok 2014: półfinał Tiburon challenger, ćwierćfinał Shenzhen challenger, wygrana Burnie challenger. Rok 2013: ćwierćfinał Yeongwol challenger, ćwierćfinał Sacramento challenger ćwierćfinał Bangkok challenger, finał Sydney challenger. Także pokazał się z lepszej strony w światach challengera a wiadomo,że to przepaść między futuresami.

Przeciwnikiem mojego oraz bukmacherów faworyta będzie 1004 rakieta świata Steven De Waard. Kompletnie nie mam pojęcia kto to jest także musiałem przeszukać internety. Ku mojemu szczęściu okazało się,że to zwykły nic nie znaczący tenisista. W rozgrywkach juniorskich też nic nie zdziałał na wielkich szlamach także teoretycznie nie powinienem się niczego obawiać. Nie mam pojęcia co mogę o nim napisać. Także nie napiszę nic i mam nadzieję,że Reid mimo swojej kiepskiej formy pokona kelnera :]
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
blaise 2,8K

blaise

Użytkownik
Tennys Sandgren @ 1,50 Bet365 ✅
Wchodzę śmiało i mocno w Tennysa. Niech nikogo nie zmyli jego ranking. On stracił cały poprzedni sezon przez kontuzję i stąd ta pozycja. Teraz wraca i trzeba odbudować go. Pamiętam gościa sprzed 2 sezonów - naprawdę prezentował się na poziomie CH bardzo dobrze. Tutaj wczoraj przejechał się po niezłym Jenkinsie dosłownie, więc chyba wraca do formy.
Meister to zupełnie nie ten poziom. Gość z poziomu ITF i nic więcej. Jeżeli Sandgren ma już wszelkie dolegliwości za sobą, czuje się dobrze fizycznie, a chyba można tak założyć po tym wczorajszym meczu to naprawdę wg mnie nie ma żadnych szans Nicolas.
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
blaise 2,8K

blaise

Użytkownik
Tennys Sandgren @ 1,72 Bet365 ✅
Niesamowite. Co za kurs, polecam go każdemu, naprawdę. Sangren pokazuje na tym turnieju to co pisałem w poprzedniej analizie - że jest graczem klasę wyżej od amatorów itfowców. Przez kontuzję musi odbudować ranking. Stosunkowo łatwo uporał się w 2 setach z Meisterem i teraz szczerze mówiąc nie przewiduję trudniejszej przeprawy z Besterem. Sandgren totalnie inny poziom. Bester owszem na poziomie ITF jeszcze coś zagra, w tym sezonie nienajgorsze wyniki, ale nie dajmy się oszukać. Sandgren to inna półka i udowodni to.
 
Otrzymane punkty reputacji: +25
blaise 2,8K

blaise

Użytkownik
Barrere (zwrot - oddał WO) &amp; Sandgren✅ @ 2,08 =&gt; 1,36 Bet365✅
Grałem ostatnio dużo na obydwu panów i dali zarobić. Teraz powinno być tak samo.
Francuz jak pisałem w analizie do turnieju CH w Quimper wystrzelił w tym sezonie i gra naprawdę świetnie. Cały turniej miał doskonały, pokonał m.in De Scheppera, Gueza i przegrał dopiero w finale po wyrównanym 3-setowym pojedynku z samym Benoitem Paire, który może pod kopułą równo nie ma, ale olbrzymich umiejętności nikt mu nie odmówi. Teraz Gregoire zszedł poziom niżej, bo nie ma żadnego turnieju CH w Europie i przejeżdża się po kolejnych rywalach. Oczywiście dzisiejszego - Johnatana Eyesserica nie można porównywać do poprzednich na futuresie we Francji, ale naprawdę gość w obecnej formie nie ma raczej podjazdu do młodszego kolei. On też ten sezon chciał zacząć od podbojów challengerów i szybko się przekonał, że to dla niego za wysokie progi, bo większość meczów przegrał. Nie ma co porównywać go do Paire, Gueza czy De Scheppera i myślę, że Barrere względnie łatwo się z nim rozprawi.
Drugim typem Sandgren, który tak dał zarobić na pierwszym futuresie w Kanadzie. Został na miejscu i gra kolejny turniej rangi itf. Wczoraj zastanawiałem się czy grać Tennysa z Michalicką, bo fajny kursik był, ale tak obawiałem się trochę, że Marek to nawet niezły grajek i postawi opór. Nic z tych rzeczy. Sandgren przejechał się jak po innych. Dzisiaj na przeciw staje Kevin King, którego szczerze uważam za bardzo przeciętnego tenisistę, absolutnie nie nadającego się do turniejów CH, a to jest właśnie docelowy poziom Sandgrena, na którym wygrywa turnieje w pełni formy. Teraz widać ewidentnie, że wraca do tej starej dyspozycji i King wg mnie nie powinien być trudniejszym rywalem od poprzednich. Izi win faworyta widzę.

warto jeszcze spróbować:
Zdenek Kolar @ 2,75 Bet365⛔
Młodziutki Czech wchodzący dopiero do seniorskiego tenisa. Ranking ponad 1000 pozycji niżej od rywala z Rumunii, ale nie ma co patrzeć na to. Szczerze nie widziałem chłopaka w akcji, ale spójrzmy kogo pokonał w tym turnieju już: naprawdę niezłego Lindella i solidnego Erikssona. To mnie przekonuje, że warto spróbować po takim kursie z przeciętnym Rumunem.
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
blaise 2,8K

blaise

Użytkownik
dzisiaj sobie zagram dla odmiany na...
Tennysa Sandgrena ! @ 1,53 Bet365 ???? ✅
Grać, wygrywać, a potem najwyżej wysłać podziękowania na fejsie do Tennysa. Daje zarobić chłop, nie ma co. Jankes przejeżdża się po kolejnych rywalach, wczoraj po Kingu, któremu dał ugrać 5 gemów. Dzisiaj kolejny pojedynek, który nie może być cięższy od poprzednich. Germain Gigounon pokonał tu w dziwnym pojedynku Bestera, w którym to Kanadyjczyk był znacznie lepszy i dziwnie oddał mecz, a wczoraj Belg rozprawił się z Filipem Peliwo. Dobra znakomity junior, świetny 2012 rok, ale przejście do seniorskiego tenisa dla Peliwo całkowicie nieudane. Gra słabiutko i zdarzają mu się naprawdę kompromitujące porażki. Wracając do Giguonona to okupuje niezłe miejsce w 3 setce rankingu, ale po prosto obrał dobrą drogę - futuresów. Wygrywa tam większość meczów, o ile nie trafi na rywala jak dziś. Jeżeli tylko spróbuje sił w chalkach, to kończy się to na 1r albo kwalach. Ewidentnie poziom CH już za wysoki na jego belgijskie nogi. Nie będę się powtarzał, że Sandgren to właśnie tenisista z tego poziomu - potwierdza to od kilku meczów w kanadyjskich futuresach i tyle w temacie.

spróbujemy jeszcze lekko doga znowu:
Fabien Reboul @ 4,00 Bet365 ✅ izi w 2 setach ponownie.
Młody Francuz z końcówki tysiąca rankingu na tym turnieju chyba osiągnął chyba jakąś eksplozję formy, ponieważ po poprzednich przeciętnych wynikach, tutaj pokonał w 2-setowych pojedynkach dwóch naprawdę dobrych poziomie ITF rodaków - Remi Boutilliera i Hugo Nysa. Naprawdę nie uważam, aby Eysseric był lepszym grajkiem od ww., więc dlaczego Reboul ma i go nie pokonać na tej fali zwycięstw.
 
Otrzymane punkty reputacji: +57
B 123

bambino21

Użytkownik
ITF Mildura
15.03.2015 02:30
Alison Bai - Kimberly Birrell
Typ: Alison Bai 2-0 6-3 6-3 ✅
Kurs: 2.75
Buk: Bet365


Finał turnieju ITF w Australjskiej Mildurze. Faworytka wg buków i mnie jest Alison Bai. Starsza i bardziej doświadczona zawodniczka. W tym turnieju rozegrała 4 spotkania i wszystkie wygrała 2-0. Był stream na Bet365 i bardzo dobrze sobie radzi. Bardzo dobry serwis, mnóstwo punktów wygranych bezpośrednio z serwisu, dobry return. Birrell w półfinale ograła Sherazaid Reix co dla mnie było sporą niespodzianką, lecz w finale nie daje jej szans. Birrell rozegrała aż 6 spotkań w tym turnieju, 2 w kwalifikacjach (gdzie wygrała 1 mecz i 1 przegrała, lecz weszła do turnieju jako LL). Z pewnością 6 spotkań w takich warunkach odbije się na jej kondycji a mecz finałowy może być zbyt dużym obciążeniem fizycznym i psychicznym jak na 17 latkę. Birrell rozegrała zaledwie 30 spotkań rangi ITF, Bai ponad 300. Różnica widoczna gołym okiem, dla mnie pewne 2-0 dla Alison Bai!
 
blaise 2,8K

blaise

Użytkownik
tak naprawdę mógłbym nie pisać już tego posta, bo jeżeli ktoś ze mną gra te itfy to doskonale wie co będzie grane ????

śmiesznie, bo oni wystawiają to wg jakieś szablonu chyba. Dzień w dzień ten sam kurs na starcie - 1,53 i spada do 1,36 tuż przed meczem.


a więc..

poraz enty Tennys Sandgren @ 1,53 Bet365⛔ W końcu musiał nadejść ten moment..jednak chyba wykrakałem z tym zmęczeniem.. Tennys od 2 seta nie istniał właściwie (niech nie zmyli odłamanie w 3 secie, tam było już 5-1 dla Corrie)

Nie wiem już co pisać. Może tylko o Corrie tyle, że na tle Sandgrena ten rywal zupełnie niczym nie różni się od poprzednich. Pisałem o nim przy okazji meczu z Barrere. Typowy grajek z futuresów, który tam czasem coś pogra w CH, ale raczej bez większych sukcesów. Rywale tutaj dalecy od klasy Sandgrena, chociaż z Donatim był bardzo równy pojedynek, mimo 2 setów. Ktoś może się martwić o formę fizycznę Tennysa, dla którego to będzie właściwie 10 mecz w 13 dni, ale niemal wszystko to dosyć szybkie 2-setowe pojedynki, więc siły na pewno są. Pozatym zgłosił się już również do chalka rozpoczynającego się od nowego tygodnia.

Jak dla kogoś za mały kurs na singiel to śmiało można sobie dodać Donatiego @1,10 z kwali chalka w Drummondville. Bardzo fajnie młody Włoch się prezentuje, a gra z totalnym ogórem, ale takim naprawdę totalnym.

Sandgren + Donati✅ @ 1,68 Bet365⛔
 
Otrzymane punkty reputacji: +8
J 3,4K

jaja

Użytkownik
ITF Turcja Men 8.30 mecz
Kuzmanov - Ivorra
Kuzmanov 2-0 Bet 365 1,72 ✅ gładko 6-4 6-2
Bułgar ostatnio super wyniki. Wygrany ITF w Turcji, bez straty seta, potem 2 wygrane w Davis Cup z braćmi Podzus. Hard to jego żywioł, dysponuje niezłym serwisem i lubi ofensywną grę, więc na swojej ulubionej nawierzchni nie powinien mieć większych problemów z ograniem dużo niżej notowanego, do tego faworyzującego nawierzchnie ziemne Hiszpana.
 
Otrzymane punkty reputacji: +25
arquisek 7,4K

arquisek

Użytkownik
Golubić - Kuwata
Proponowany typ: Kuwata @ 2,20
Bet365

Jak dla mnie przede wszystkim to value w tym meczu, kim jest Golubić, żeby ją faworyzować z dość nieźle się spisująca Kuwatą i to jeszcze w Azji? Nie wiem, ale ja idę w stronę Japonki, która co prawda u siebie nie gra, ale klimat bardziej pasuje pod nią. Po drugie nawierzchnia, gdyż Serbka preferuje wolniejsze nawierzchnię no i chyba forma. Patrząc na wyniki to Japonka osiąga lepsze rezultaty w tym roku i jak dla mnie ona będzie zwyciężczynią.
Viktoria owszem, potrafi zagrać dobrze, ale jest strasznie nieregularna i do tego potrafi się zagotować, tej negatywnej cechy nie posiada natomiast Hiroko, co stawia ją w lepszej sytuacji. Pomimo value i sporej pewności typu gram bezpiecznie, gdyż nie ma co szaleć na tym szczeblu rozgrywek.​
 
Otrzymane punkty reputacji: +15
J 3,4K

jaja

Użytkownik
ITF Izrael Men 9.00 mecz
Kapas - Krawietz
Kapas Bet 365 2,00 ✅ 4-6 6-2 6-3 choć nie bez emocji to z happy endem
Kapas ma ostatnio super wyniki i to w challengerach. 1/2 finału w Kyoto, w Qumpier 3 zacięte sety z Corrie (mecz mógł wygrać bo akurat oglądałem to w necie). Ponadto miałem okazję we Wrocławiu obejrzeć go w akcji na żywo. Niemiec nie prezentuje nic specjalnego a przy tym w ostatnich tygodniach przegrał w Izraelu w ITF z co najwyżej przeciętnym jak na ten poziom Ivashką oraz tydzień temu z jakimś totalnym no name z USC, czyli Raleigh Smithem. Jeśli u Kapasia serwis będzie funkcjonował na jego normalnym poziomie to przy własnym podaniu Niemiec nie powinien mieć nic do powiedzenia. Biorąc pod uwagę formę obu panów z ostatnich tyg i to jaki nam zaproponowano kurs, jest w tym zakładzie spore value. W sam raz na porządnego singla.
 
Otrzymane punkty reputacji: +60
siara_1984@wp 196

siara_1984@wp

Użytkownik
ITF Japonia Kofu

Akira Santillan - Zhe Li⛔
Typ: 2
Kurs: 1.72

Albo ja o czymś nie wiem albo bukmacher wystawił kurs promo. Zacznijmy od tego pierwszego Akira Australijczyk rozegrane na tej nawierzchni w 2014 roku 4 mecze i tylko jeden wygrany w kwalifikacjach na turnieju w Burnie. Ostatni mecz w grudniu 2014 roku. Teraz pora na Chińczyka Li , tutaj sytuacja przedstawia się o wiele lepiej.
Koleś ma duże doświadczenie na betonowej nawierzchni , ostatnio doszedł do ćwierćfinału w Antalya. Od 2014 roku ma rozegranych 65 meczy tylko na tej nawierzchni ze skutecznością około 65% więc obu zawodników dzieli przepaść. Oczywiście ze stawką nie ma co szaleć ale myślę że Chińczyk powinien tu pozamiatać
 
J 3,4K

jaja

Użytkownik
ITF Le Havre Women 10.00 mecz
Rudakova - Kerfs 1,4 ✅ 6-4 6-3 gładko
Rudakova preferuję nawierzchnię ziemną i na niej, zasadniczo kogo ma ograć, ogrywa. Do tego pozostawiła po sobie niezłe wrażenie w ostatnich tygodniach dając m. in. wyrównany 3 setowy mecz Razzano, która należy do ścisłego zaplecza WTA plus komfortowa wygrana przed 2 dniami z Partaud, której dała ledwie 2 gemy. Rywalka na „clayu” wyniki bez szału i właściwie tylko Kramperova „wpada w oko” jako „znacząca” rywalka, którą jej udało się pokonać. Ostatnie „wtopy” z przeciętnymi Laisne oraz Savoretti. Sądzę, że nawierzchnia, dyspozycja i ogólne umiejętności (ranking nie gra co zawsze powtarzam, ale na tym poziomie jest ich pewnym wykładnikiem) to wszystko działa na korzyść Rosjanki.
ITF Solarino Women 10.00 mecz
Barbieri - Sabino 1.33 ✅ 6-2 6-3 gładko
Włoszka musi „pilnować” rankingu by dalej móc bezproblemowo grać w kwalifikacjach choćby do szlema (a grywa w nich regularnie). Do tego lista zawodniczek, które ma na „rozkładzie” Barbieri robi wrażenie – Konta, Krejcikova, Van Uytvanck, Hogenkamp, Putintseva. Co prawda ostatnie wyniki bez szału, ale to samo można rzec o rywalce. Szwajcarka od niemal roku nie pokonała żadnej sensownej przeciwniczki. Powoli zbliża się do 30-tki i najwyraźniej gra już chyba tylko z „przyzwyczajenia”.

Daję to dublem kurs 1,86.
 
Otrzymane punkty reputacji: +27
B 123

bambino21

Użytkownik
Tenis - ITF Women - ITF Women Palm Harbor
26.03.2015 16:30
Olivia Rogowska - Alexa Glatch 6-3 0-6 4-6 ✅
Typ: Alexa Glatch
Kurs: 1.62
Bukmacher: Betsson
W tym meczu mamy zdecydowanego faworytka a jest nią Alexa Glatch. Jest w fantastycznej formie, wygrała w zeszłym tygodniu turniej. Tutaj już 1 wygrany mecz ma również za sobą, z Dią Evtimovą, która nie jest łatwą rywalką. 7 spotkań pod rząd wygranych, w tym 6 wygranych 2-0. Świetnie funkcjonuje jej serwis, w każdym meczu parę asów i ponad 70% wygranych piłek z 1 serwisu. Dobrze działa return, gdyż bardzo dużo breków ma na swoim koncie. Rogowska w nienajgorszej formie, lecz nie widzę jej na szybkiej mączce w Palm Harbour. W poprzednim meczu wygrała z mała znaną zawodniczką ITF McCarthy w 3 setach. Glatch powinna odprawić kolejną rywalkę w 2 szybkich setach.
 
B 123

bambino21

Użytkownik
Tenis - ITF Women - ITF Mornington
27.03.2015 07:00
Hon/Patterson - Ayukawa/Okuno
Typ: Hon/Patterson 6-4 7-6 ✅
Kurs: 2.1
Bukmacher: Bet365

Finał turnieju deblowego w Australijskim Mornington. Spotkają się w nim Australijki i Azjatki. Na starcie jest to handicap dla Hon/Patterson. Młodziutka (17lat) Priscilla jest w znakomitej formie w tym roku. W turnieju singlowym idzie jak burza i demoluje swoje rywalki. W deblu również idzie im bardzo dobrze, wygrały 2 mecze. Ostatni z rozstawionymi z #1. Ayukawa/Okuno jak to Azjatki w deblu czują się bardzo dobrze, ale czy również na szybkim clayu, przeciwko gospodyniom? Również wyrzuciły rozstawione w tym turnieju z #4, jednakże same są turniejową #2. Wg mnie mecz ten wygrają Australijki a kurs jest bardzo zachęcający do gry
 
Do góry Bottom