>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Turnieje z cyklu ITF (kobiece ITF-y oraz męskie futuresy)

P 2,5K

plsn

Użytkownik
ITF Juarez Kobiety
Mary Lewis - Lenka Wienerova 1,20 ✅ 3-6 0-6
Bet365
Terefere kuku strzela baba z łuku. Że niby Mary Lewis może wygrać ten mecz? No proszę, oddsmaker coś dzisiaj chyba się nie wyspał. Ale na wszelki wypadek stawka asekuracyjna - pół Bugati ;)
Edit: Ponieważ stawka &#39;Bugatti&#39; budzi kontrowersje i narzekania, że nie da rady, więc uchylam rąbka tajemnicy: Bugatti = 5k, A-klasa = 1k, góral z siodełkiem = 200, bez siodełka = 100. Tak będzie w sam raz.
Przy okazji - pozdrowienia dla Mariolki ;)
Odkurzyłem liczydło ze strychu - licząc od 1. typu z 10. września, wychodzi tak: 38300 -&gt; 39898, zysk: 1598, yield: 4,17%.
 
Otrzymane punkty reputacji: +9
P 2,5K

plsn

Użytkownik
ITF Amelia Island Kobiety
Nathalia Rossi - Ingrid Neel 2,375 ✅ 2-6 4-6 i po co ta panika z usuwaniem typu? Chciałem tylko trochę świeżego powietrza tu wpuścić Panie Administratorze. Może z tymi pociętymi żyłkami w rakiecie Rossi trochę mnie poniosło, ale żeby z tego powodu dobry typ wywalać? Co ja mam tu pisać w tych analizach? Przecież Pan dobrze wie, że ja nie mam pojęcia, jaki ona ma backhand czy forehand albo czy dobrze gra kątowo, bo ja się w ogóle na tym nie znam... Liczę na więcej zrozumienia następnym razem.
Bet365
Widzę, że się typ nie spodobał i admin go usunął z powodu braku poczucia humoru. Przykro, ale spróbuję jeszcze raz w takim razie - tym razem na smutno - może przejdzie. Neel w formie i u siebie. Na Rossi powinno wystarczyć.
 
Otrzymane punkty reputacji: +29
markosbtl 63

markosbtl

Użytkownik
ITF Amelia Island Kobiety
Nathalia Rossi - Ingrid Neel 2,375
Bet365

Widzę, że się typ nie spodobał i admin go usunął z powodu braku poczucia humoru. Przykro, ale spróbuję jeszcze raz w takim razie - tym razem na smutno - może przejdzie. Neel w formie i u siebie. Na Rossi powinno wystarczyć.
Mozna gdzies wynik tego meczyku sledzic na LIVE?
Ok juz mam na Bet.365 jest ????
 
P 2,5K

plsn

Użytkownik
ITF Sharm El Sheikh Kobiety
Disha Satish Agarwal - Mafalda Fernandes 1,04 ✅ 2-6 3-6
Bet365

Upał w Egipcie nieco zelżał, spotkania można już rozgrywać rano, ale nawet ten istotny aspekt tenisowej rywalizacji nie pomoże dzisiaj Hindusce. Jedyne co jej może pomóc, to ciężka choroba młodej Portugalki, której nie można wykluczać, biorąc pod uwagę, że turniej rozgrywany jest na czarnym lądzie. Dlatego, mimo dużego value, tym razem stawka asekuracyjna: A-klasa.
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
P 2,5K

plsn

Użytkownik
ITF Shymkent Kobiety
Kamilla Bolatova - Sofia Kvatsabaia 1,04 ✅ 0-6 2-6
Bet365

Ło matko. Co to za kurs?! A jeszcze przed chwilą 1,05 brałem... Szybko spada, ale takie lokaty to naprawdę gratka. Bugatti ewidentnie się prosi tutaj.

ITF Shymkent Kobiety
Ksenia Dmitrieva - Sofya Zhuk 1,125 ✅ 3-6 3-6
Bet365

I jeszcze jedna grubsza ryba. Ale Mariola prosi, żebym nie przeginał z tym hazardem. Więc tu na wszelki wypadek A-klasą atakujemy (zresztą nie mamy drugiego Bugatti jeszcze...). Ale Sofia takie mecze po prostu musi, no po prostu musi wygrać! ;)
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
cichociemny94 209

cichociemny94

Użytkownik
Kerkhove @1.36 + Duque Marino @1.36
stawka 1 000 zł


zdecydowane faworytki, które dostały amatorki w pierwszych rundach. Obie zawsze nie schodzą poniżej pewnego poziomu i z byle kim nie przegrywają. Pula nagród jest dość duża w obu turniejach więc nie odpuszczą
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
P 2,5K

plsn

Użytkownik
ITF Albena Kobiety
Simona Ionescu - Viktoria Bardarova 1,10 ✅ 6-3 6-2
Bet365

Dobrze idzie, więc nie ma co się... Mariola też się rozochociła. 10% piechotą nie chodzi, a ryzyko wydaje się znikome. Zastawiamy więc A-klasę po raz drugi dzisiaj i popołudniu liczymy kasę ;)
 
Otrzymane punkty reputacji: +13
rumak57 271

rumak57

Coach
Anna Katalina ALZATE ESMURZAEVA - Tanya RAYKOVA 1 @ 2.62

Moze i Raykova wygrala wczoraj z Kolb z ktora niedawno Anna przegrala ale wydaje mi sie ze ten mecz jest wyznacznikiem tych kursow bo dla mnie Esmarzaeva jest tutaj faworytka i napewno kilka groszy w nia wloze .

Nina Stojanovic - Ayla Aksu DW 2-0 @ 1.5
Tutaj z kolei nie widze innej mozliwosci Nina bardzo dobra forma Ayla jeszcze musi sie troche szkolic by osagnac ten poziom

Bilardo - Giovine
1 @11.00 2j
1 1.set @ 8.00 3j
1-2 @ 6.00 4j

Bilardo ostatnio grala z zawodniczka pokroju Giovine Tess Sagnaux co prawda przegrala ale z twarza Giovine nie jest w najwyzszej formie i wczoraj meczyla sie z VAN Dijkman a mogla jeszcze ten mecz przegrac nie sadze ze Bilardo tutaj wygra ale powinna conajmniej odrobine powalczyc a przy odrobinie szczescia moze urwac tego seta stac ja na to.
 
P 2,5K

plsn

Użytkownik
ITF Rock Hill Kobiety
CiCi Bellis - Chanel Simmonds 1,66 ✅ 6-4 6-3 i widzisz Mariolka, było A-klasę wyciągać, ptaszki ćwierkają, trzeba się słuchać i tyle ;)
Bet365
Taka dzisiaj historia mi się rano przydarzyła. Wstałem jak zwykle dość wcześnie, jeszcze tak ciemnawo było, zaparzyłem napar, starannie oddzieliłem fusy i tradycyjnie zasiadłem w oknie popatrzeć... Zwykle śmieciara podjeżdża pod blok koło 6, ale dziś rano nie przyjechała. Zamiast niej przyleciały dwa ptaszki i cały ranek tylko jedno: CiCi CiCi CiCi CiCi - tak śpiewały... Co jest grane? - zastanawiałem się, bo ptaszki raczej omijają tę okolicę. Odpaliłem wreszcie kompa, patrzę w ofertę i oczom nie wierzę. Jest CiCi! Jest 1,66! Obudziłem Mariolę, żeby jeszcze przedyskutować sprawę. Ostudziła trochę mój zapał, przypomniała, że dziś piątek. To był mocny argument, więc wystawianie A-klasy odpadło. Ale na górala z siodełkiem przyklasnęła ochoczo. Tak to było właśnie. Musiałem Wam opowiedzieć ;)
 
Otrzymane punkty reputacji: +11
cichociemny94 209

cichociemny94

Użytkownik
Chanel Simmonds @2.20

haha ;) powodzenia może wejdzie Cici ;D . Jednakże dla mnie 15latka nic poważnego nie osiągnęła i jak na swój wiek jeszcze nie jest ukształtowana. Chanel doświadczona, 13 wygranych turniejów ITF. Wyeliminowała Shapatovą, faworytkę do wygrania całego turnieju. Stawiam na doświadczenie i chłodną głowę
 
W 119

wrtu

Użytkownik
Ines Murta @5,50 Turniej w Egipcie.Ines pokonała ostatnio Natalie Orlova 6:2 6:1 która była faworytką,kurs 5,50 zachęca aby spróbować.
 
P 2,5K

plsn

Użytkownik
Na jakiej stronie z wynikami moge sprawdzic ITF z Caims? bo nigdzie nie moge znaleźć
Tysiące razy już ten temat wałkowany:

1. Na bet365 na dole środkowej kolumny serwisu w &#39;Wyniki&#39; jest wszystko.

2. Livescore itfowski wraz ze statystykami jest tu:
http://scores.itftennis.com/?alias=itf&amp;amp;layoutid=72&amp;amp;versionid=1&amp;amp;language=en

3. Federacja ITF ma swoją oficjalną stronę. Jeśli chodzi o turniej w Cairns z tego tygodnia, to wszystkie wyniki są tu:
http://www.itftennis.com/procircuit/tournaments/women&amp;#39;s-tournament/info.aspx?tournamentid=1100032147
 
Otrzymane punkty reputacji: +6
widzu 4,5K

widzu

Forum VIP
Carballes Baena 2:0 1,50 bet365⛔

Dinał futuresa w Hiszpani, jestem w szoku, ze taki zawodnik jak Baena wogle gra w takich turniejach, ale jak widac nie ma ochoty grac w challangerach na twardych kortach woli rzezbić na cegle cały rok nawet za smieszne pieniadze ???? Taki turnieje jak ten wygrywa rajac na 60% swoich mozliwosci. Wygra drugi turniej pod rzad na dwie imprezy stracił dwa sety, wiecej nie pewnie nie planuje ???? spokojne 2:0 jak w zeszłym tygodni z tym samym rywalem, wszystko zalezy od Hiszpana jak nie bedzie sie bawił to odda rywalowi maks 5,5 gemów ????
 
P 2,5K

plsn

Użytkownik
ITF Sharm El Sheikh kwalifikacje
Chinenye Ndidi Izuogu - Giulia Crescenzi 1,14 ✅ 0-6 0-6 Mariola to umie wyniuchać okazje. Palce lizać. Brawo!
Bet365
Mariola strasznie nie lubi starych bab. Dziewczyny z lat 80-tych są u niej skreślone z miejsca. A Crescenzi młodsza o 10 lat i jeszcze 3 dni! To zrobi różnicę ;)
 
Otrzymane punkty reputacji: +33
P 2,5K

plsn

Użytkownik
ITF Florencja Kobiety kwalifikacje
Petra Rampre - Giulia Guidetti 1,125 ✅ 6-2 6-0
Bet365
Mariola tych staruch nie lubi, ale mnie czasem najdzie na taką ochota. Grubo ponad 14 lat różnicy wieku i czuję, że dziś będzie to solidna lekcja tenisa dla słodkiej Giulii.
Acha, i Mariola prosiła, żeby dopisać, że to jest typ wbrew jej upodobaniom ;)
 
Otrzymane punkty reputacji: +17
P 2,5K

plsn

Użytkownik
ITF Santa Margherita Kobiety
Charlotte van der Meij - Inger van Dijkman 1,083 ✅ 1-6 2-6
Bet365

ITF Sharm El Sheikh Kobiety
Agata J Bienkowska - Janina Geiss 1,125 ✅ 6-1 6-0
Bet365

Jak to mówią znawcy tematu - &quot;powinny sobie poradzić&quot;... ;) A co do poważnych argumentów merytorycznych - 1/ van der Meij prawie 5 lat starsza od naszej małolaty, a co to znaczy, to wiadomo; wydaje się, że to powinno sprawę przesądzić 2/ Nasza Agatka też wygląda młodziej, ale tu różnica wieku aż tak duża nie jest. Za to nie bez znaczenia będzie zapewne fakt, że nasi w tym roku po prostu biją Niemców, co już na starcie powinno negatywnie wpłynąć na i tak słabą psychikę Janiny.
Acha - byłbym zapomniał o stawkowaniu - A-klasa to może trochę za dużo być, bo jednak argumenty są jakie są, no ale sam silnik - wydaje się, że będzie w sam raz (dla słabiej się orientujących - A-klasa to 1k, więc silnik niech będzie 0,5k)
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
tie-break 7,2K

tie-break

Użytkownik
Saville Luke-O&#39;Connell Christopher 2:0, Bet365 1.80

3:6, 6:1, 6:2 ⛔⛔⛔

VS.


Mało kiedy schodzę do poziomu ITF-u ale teraz robię to z chłodną głową ponieważ faworyta tego spotkana znam dość dobrze. Turniej rozgrywany jest w Australii gdzie spotka się dwóch rówieśników, tenisiści mają skończone 20 lat. Najpierw kilka zdań o lepszym z zawodników. Luke jest w chwili obecnej na 171 miejscu w rankingu ATP,a jego najlepszym osiągnięciem było zanotowanie się na 161. Saville jest triumfatorem wielkoszlemowych turniejów, juniorskich oczywiście. Na koncie ma Australian OPEN 2012 oraz Wimbledon 2011 dodatkowo jeszcze zaliczył finał Wimbledonu 2012. W świecie seniorskim to jeszcze nie zaprocentowało, ale Luke ma papiery do gry w tenisa. W tym roku ma bilans spotkań 40/16 czyli bardzo dobry, chociaż wiele było futuresów. Osiągnął finał na hardzie, tytuł na hardzie, tytuł na trawie oraz tytuł na mączce to również pokazuje,że jest wszechstronnym tenisistą. Miał jeszcze kilka pojedynczych wyników godnych uwagi np. pokonanie Soedy, Bellucciego, Williamsa, Polanskyego czy Dominica Thiema na Wimbledonie. Dodatkowo Luke w tamtym roku wygrał ten turniej i dopiero w finale stracił seta, wygrywał mecze pewnie i bez problemów. Ogólnie Saville jest od rówieśnika bardziej doświadczonym graczem ponieważ bilans meczów ma 136/91, a na hardzie 106/68 przy 43/29 ogólnym i 15/7 na hardzie przeciwnika. Jego przeciwnikiem będzie Christopher (568 ATP), również Australijczyk...jego świat jak na razie to same futuresy. Dotychczas największym osiągnięciem O&#39;Connella jest wygrana jednego właśnie takiego turnieju w tym roku na ziemi. Jak dla mnie ten zawodnik to jest &quot;no name&quot; ponieważ nie mam pojęcia tak naprawdę kto to jest, jak gra. Wiem jedynie tyle co wyczytałem z informacji w internecie, żadnym utalentowanym juniorem również nie jest. Wiele się naszukałem (może za mało) ale nawet nie mam pojęcia ile on ma wzrostu,a jak takiej informacji nigdzie nie ma to naprawdę zawodnik znaleziony jest gdzieś pod sklepem (możliwe,że ma 178 cm, ale głowy sobie nie daję urwać). Saville natomiast ma 187 cm co daje mu już automatycznie przewagę na serwisie. Korty w takich turniejach,w Australi są zazwyczaj bardzo szybkie także będą faworyzować lepszego z tej dwójki. Tak jak wspomniałem Savillego widziałem nie raz i prezentuje się naprawdę dobrze. Mocny serwis jak na młodego gracza, NIE JEST PSYCHOLEM, potrafi minąć, w wymianach wytrzymuje, skontrować potrafi, bekhend jak i forhend na dobrym poziomie. Jego atuty nie wystarczają jeszcze na zawodników z seniorskiego tenisa,ale moim zdaniem to wystarczy na takiego kogoś jak O&#39;Connell i Luke wygra ten mecz w dwóch setach.

&quot;Typy dnia&quot; Tie Breaka, październik 2014 :
1. McGee James-Smyczek Tim 0:2, Bet365 1.90. Wynik? 4:6, 4:6 ✅
2. Cilic Marin-Sousa Joao 2:0, Pinnacle Sports 1.45. Wynik? 6:3, 6:3 ✅
3. Brown Dustin-Hanescu Victor 1, Bet365 1.53. Wynik? 6:4, 2:6, 6:4 ✅
4. Mayer Leonardo-Wu Di 2 handicap +4.5 gemów, Pinnacle Sports 1.83. Wynik? 6:4, 6:1 ⛔
5. Lopez Feliciano-Nadal Rafael 1, Pinnacle Sports 3.39. Wynik? 6:3, 7:6 ✅
6. Berdych Tomas-Karlovic Ivo 2 handicap +3.0 gemów, Pinnacle Sports 1.83. Wynik? 6:3, 6:4⛔
7. Donaldson Jared-Smyczek Tim 1, Bet365 3.50. Wynik? 6:2, 6:7, 7:5 ⛔
8. Groth Samuel-Rublev Andrey 2:0, Pinnacle Sports 1.90. Wynik? 7:6, 7:5 ✅
9. Dodig Ivan-Seppi Andreas 2, Pinnacle Sports 1.94. Wynik? 5:7, 6:7 ✅
10. Gimeno-Traver Daniel-Gulbis Ernests 0:2, Unibet 1.77. Wynik? 6:3, 7:6 ✅
11. Saville Luke-O&#39;Connell Christopher 2:0, Bet365 1.80. Wynik? 3:6, 6:1, 6:2⛔
 
Do góry Bottom