>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Turnieje z cyklu ITF (kobiece ITF-y oraz męskie futuresy)

siara_1984@wp 196

siara_1984@wp

Użytkownik
Zhang - Rodionova✅
Typ: 1
Kurs: 1.50


Chinka oczywiście bez żadnych rewelacji gra ale wczoraj wygrała z młodą Amerykanką która potrafi sprawić dużo kłopotów dlatego myślę że nie będzie miała kłopotów z Rosjanką
 
siara_1984@wp 196

siara_1984@wp

Użytkownik
Rogers - Tomljanovic✅
Typ: 2 w setach 0-2
Kurs: 1.90


Uważam że bardzo prawdopodobny wynik , Chorwatka jest w dobrej dyspozycji szczególnie było to widać po turnieju w Miami w którym całkiem dobrze sobie radziła. Amerykanka bez żadnych rewelacji ostatni turniej w Pelham zakończony na Chince Zhang
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
siara_1984@wp 196

siara_1984@wp

Użytkownik
Tomljanovic - Zhang✅
Typ: 1
Kurs: 1.61


Wczoraj ładnie weszło to i dzisiaj spróbujemy na Chorwatke dać która dobrze sobie radzi nie będe drugi raz pisać o jej formie. Chociaż przeczówam tutaj trzy sety można spróbować dać over gemowy✅
 
D 52

d0ri3nt3s

Użytkownik
Zakład LIVE
Petra Rampre - Mayo Hibi @ 3,5 ⛔

Na szybko. Grały ze sobą ostatnio, wynik 1-2, również pierwszego seta wtopiła Hibi. Ja zagrałem za 99 zł @ 4,5. Myślę, że jest szansa ???? Hibi juniorka z 62 miejsca. Rampre ma 33 lata....nie wiem, ale sądzę, że im więcej czasu potrwa ten mecz tym bardziej zwiększają się szanse młodszej zawodniczki.

Mecz przerwany aktualnie przez deszcz, więc można coś postawić bez pośpiechu ????

http://tinypic.com/r/9rhpc2/5
 
mad3rs 2,6K

mad3rs

Użytkownik
???? Garcia C. v Cabeza-Candela E.
2,15 Fortuna
Półfinał Francuskiego ITF, mecz reprezentantki gospodarzy z Hiszpanką Cabeza-Candelą. Garcia ten sezon ma całkiem niezły, dobry występ w Charleston gdzie przebrnęła kwalifikację i doszła do 2R gdzie została wyeliminowana po trzech setach przez późniejszą finalistkę Jelenę Janković. Turniej w Cagnes-Sur-Mer jest jak na razie jej najlepszym wynikiem. Pokonała już tutaj między innymi Castano i Malek. Gra u siebie więc na pewno liczy na finał, gdzie jest już teoretycznie słabsza zawodniczka od Francuzki, Maryna Zanevska, która dziś pokonała Rominę Oprandi. Cabeza-Candela w tym sezonie gra na dobrym poziomie finał w Osprey, R16 w Oerias. Dziś jednak myślę, że młodsza z zawodniczek, będzie górą - na tym turnieju prezentuje się bardzo dobrze, ma wsparcie publiczności i na pewno bardziej zależy jej na końcowym sukcesie.
 
daavid5 671

daavid5

Użytkownik
ITF Pro SPARTA PRAGUE OPEN 2013
drabinka: http://www.spartapragueopen.cz/res/files/results_singles.pdf
Pliskova Kristyna - Meusburger Yvonne @ 1.79 (kurs znaleziony na tenisinfo, na razie nie widziałem nigdzie tego meczu)
Plisakova nieźle się zapowiada, ale to Austriaczka wydaje się być w lepszej formie. Tylko, że grywają w różnych turniejach. Pilsakova w tych nieźle obsadzonych, a jej przeciwniczka ostatnio dwa razy wygrała turnieje za 25 tyś zielonych pokonując dużo słabsze zawodniczki. Czy poradzi sobie z Czeszką? Moim zdaniem nie.
 
mad3rs 2,6K

mad3rs

Użytkownik
???? Luncanu P. v Gadomski P.
2,25 Czarny-koń


Półfinał futuresa w Rumunii, Piotrek na clayu w tym sezonie spisuje się fantastycznie, osiem spotkań rozegranych, żadnej porażki. Fantastyczny bilans. Sezon zaczął dość późno bo dopiero w połowie marca jednak bilans bardzo dobry, 13/3. Rywalem Piotrka będzie Rumun, Luncanu, który w tym sezonie na mączce rozegrał więcej spotkań, jednak odnosił również porażki (6/5). Piotrek pokonał tutaj między innymi zdolnego Belga, Reutera, który jest w czwartej setce rankingu. Nie wiem czy inni bukmacherzy mają w ofercie ten mecz, jednak jak dla mnie Piotrek jest w fantastycznej formie i jest w stanie wygrać ten turniej. Luncanu nie miał ciężkiej drogi do półfinału, najwyżej sklasyfikowanego zawodnika musiał pokonać w ćwierćfinale, był to Balleret, 620 rakieta świata..
 
E 0

enybadymor

Użytkownik
ITF Kobiet w Las Cruces

Jelena Pandzic - Ashley Weinhold

Błędnie wystawione kursy, aktualnie 2,20 - 1,61, a powinno być odwrotnie i to nawet 1,44 - 2,62. Pandzic to kompletna zawodniczka, na hardzie w tym roku 11/1, w tym turnieju odprawiła już solidną Pluskotę i rozstawioną z jedynką mocną Semę. Weinhold miała słabsze rywalki i w meczach z nimi nie zachwycała. Jelena to dużo lepsza zawodniczka i nie powinna mieć problemów z ograniem Ashley.
 
K 203

krolwta

Użytkownik
ITF Denain Final godzina 14:00 7 lipca 2013
Pereira (1) - Brianti (7)
Typ: Pereira ✅ 6:4 7:5 //troche przelaman bylo ale wygrala w 2 setach bez nerwowki
Kurs: 1,5 bet365
Spotkanie 126 i 268 rakiety swiata. Brazylijka wiekszosc swoich meczy rozegrala na clay&#39;u przy bilansie 229-85 w tym roku 28-11. Mozna powiedziec, ze jest to jej ulubiona nawierzchnia aczkolwiek oficjalnie podaje, ze jej ulubiona nawierzchnia to hard. W tym roku wygrala turniej w Perigueux. Wloszka na clayu rozegrala mniej niz polowe swoich spotkan bilans 133-117 w tym roku 10-7. Ostatni tytul zdobyla w 2011 -wiecej tytulow deblowych i bardziej deblistka niz singlistka. Generalnie w turnieju pereira pokonala powazniejsze ziemniaczki niz wloszka. Wydaje mi sie, ze powinna to dziewczyna dzis ogarnac. Gram dlatego, ze kurs 1,5 wydaje sie miec calkiem przyzwoite value do jakiegos doubelka. GL
 
pampus 81

pampus

Użytkownik
ITF Denain Final godzina 14:00 7 lipca 2013

Pereira (1) - Brianti (7)
Typ: Pereira ✅ 6:4 7:5 //troche przelaman bylo ale wygrala w 2 setach bez nerwowki
Kurs: 1,5 bet365

Spotkanie 126 i 268 rakiety swiata. Brazylijka wiekszosc swoich meczy rozegrala na clay&#39;u przy bilansie 229-85 w tym roku 28-11. Mozna powiedziec, ze jest to jej ulubiona nawierzchnia aczkolwiek oficjalnie podaje, ze jej ulubiona nawierzchnia to hard. W tym roku wygrala turniej w Perigueux. Wloszka na clayu rozegrala mniej niz polowe swoich spotkan bilans 133-117 w tym roku 10-7. Ostatni tytul zdobyla w 2011 -wiecej tytulow deblowych i bardziej deblistka niz singlistka. Generalnie w turnieju pereira pokonala powazniejsze ziemniaczki niz wloszka. Wydaje mi sie, ze powinna to dziewczyna dzis ogarnac. Gram dlatego, ze kurs 1,5 wydaje sie miec calkiem przyzwoite value do jakiegos doubelka. GL
Pereira naprawde zapowiada sie bardzo obiecujaco... Silnie uderza i trafia.
Widzialem ja i dla mnie to taka mala wschodzaca gwiazda, ale wiele jej jeszcze brakuje. Niech przede wszystkim nie flustruje sie po glupich pilkach, a bedzie zdecydowanie lepiej ;) Sam na Nia stawialem, polecalem w HP i jestem bardzo z Niej zadowolony. Trzeba na Nia wiecej stawiac.
 
K 203

krolwta

Użytkownik
ITF Biarritz Kwalifikacje 12:00 8 lipca 2013

Kovaletz - Cazeaux
Typ: Under 18,5 gema ✅ 6:1 6:1 // trzeci mecz z rzedu 6:1 6:1... klasa
Kurs 1,9 bet365

Spotkanie 421 ukrainki z 810 francuzka . Ukrainka na ziemi 107-46, w tym sezonie 34-12 i poczyna sobie calkiem niezle dziewczyna. dwie wczesniejsze rundy tych kwalifikacji obydwa mecze 6:1 6:1 - jeden z ok tysieczna czeszka drugi z nieznana francuzka juniorka. Przeciwniczka 5 lat starsza. na ziemi 35-69 w tym roku 2-1. dwie wczesniejsze rundy to 3 setowki z tysiecznymi &#39;no name&#39; ziemnymi. Jedyne co za nia przemawia w jakikolwiek sposob to narodowosc i to, ze gra u siebie. Wydaje mi sie jednak, ze kurs 1,9 na under 18,5 ma gigantyczne value i grzechem jest tego nie zagrac. GL

ITF Iasi 13:00 8 lipca 2013

Petit-Paquet
Typ:Petit 6:2 1:0 ZWROT // zgodnie z przewidywaniami petit wygrala pierwszego przelamala w drugim to francuska cipka poddala mecz....ehhhh
Kurs: 2,75 bet365

1060 argentynka zagra z 704 francuzka. mloda 17 letnia krew z argentyny na clayu radzi sobie poki co calkiem niezle. faktem jest to, ze przeciwniczki raczej sa po prostu slabe, ale ogrywa sie dziewczyna i pnie do gory. jej przeciwniczka na clay&#39;u pol na pol. w tym roku pokonala 176 coin ktora jednak na ziemi ni blyszczy (szczegolnie w tym roku 0-4). Generalnie francuzka wraca po kontuzji i zobaczymy ja na korcie pierwszy raz od maja tego roku. Wydaje mi sie, ze argentynka powalczy i moze walecznoscia, goraca krwia i ewentualna niepewnosci francuzki wygra ten mecz. kurs 2,75 imo ma jakies tam value. niskie srednie stawki singlowo. GL

ITF Iasi Kwalifikacje 11:00 8 lipca 2013

Gorbachklova - Serban
Typ: Gorbachklova ✅ 6:3 6:2 // doswiadczenie zrobilo swoje
Typ2: 2:0 ✅ 2:0
Kurs: 1,40 bet365
Kurs2: 2,1 bet365

Spotkanie rosjanki z rumunka. 27 letnia dziewczyna spotka sie z 11 lat mlodsza juniorka. Patrzac na wyniki osiagniete do tej pory gorbachklova ma bilans 52-46 w tym roku 3-2 a serban oficjalnie ma zagrane 5 meczy bilans 4-1. Jako juniorka czesciej grala na hardzie niz na clayu. Te 4 wygrane mecze to spotkania z dziewczynami +/- w jej wieku. Wydaje mi sie, ze duzo starsza i doswiadczona rosjanka powinna wygrac i powinno sie to stac w dwoch setach. GL

ITF Turyn 11:00 8 lipca 2013

Doroshina - Afanasyeva
Typ: 2:0 2:0 ✅ // zgodnie z przewidywaniem lepsza z rosjanek wygrala 6:1 6:3
Kurs: 1,66 bet365

Doroshina 732 bilans na clay&#39;u 22-16 w tym roku 9-6. Afanasyeva 1074 bilans 11-18 w tym roku 2-2. Obydwie rosjanki z 1994 roku. Doroshina po prostu lepsza + leworeczna co utrudni sprawce afanasyevey. Mysle ze do doubelka za srednia stawki powinno byc ok. GL

ITF Turyn 14:00 8 lipca 2013

Adam- Ferrando
Typ: Adam ⛔ 4:6 1:6 // miala 4:1 i wlasne podanie, po czym przegrala 11 gemow wygrywajac 1.... wtf ?
Kurs:1,44 bet365

Spotkanie pan ktore na ziemi nie radza sobie najlepiej. Mimo wszystko lepiej radzi sobie dwa lata starsza 755 francuzka Oceane Adam 27-41 w tym roku 3-5. Ferrando - wloszka na clay&#39;u 8-16 w tym roku 2-5. Mysle, ze ten kurs jest do zaakceptowania i do wrzucanie na jakiegos tripla. GL
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
K 203

krolwta

Użytkownik
ITF Sharm El sheikh 8:30 9 lipca 2013
Le Roux - Melicharkova
Typ: Under 15,5 gema 6:1 1:0 ZWROT // pogrom w pierwszym, przelamanie w drugim i poddala mecz juniorka....
Kurs: 1,72 bet365
Le roux &#39;tlucze&#39; sobie w tym egipcie od 3 tygodni i byla juz w quater semi i w finale. dzis jej przeciwniczka bedzie rok mlodsza +/- 2000 juniorka swiata. Gram to troche na sile, na rozruch dzisiejszego dnia, ale wydaje mi sie, ze ograna 743 rakieta swiata powinna &#39;rozbic&#39; juniorke. Niskie stawki rozruchowo... GL
ITF Turyn 11:30 9 lipca 2013
Zimmerman-Rosattelo
Typ:Rosattelo 3:6 6:1 6:4 ✅ //narwowka - przegrala pierwszego a w trzecim przegrywala juz 4:1 ale wygrala 5 gemow z rzedu i caly mecz 2:1
Kurs: 1,44
942 belgijka zagra z 762 wloszka. Wloszka na cegle w tym roku bilans 2-2 a w tamtym ledwie trzy mecze rozegrane na tej nawierzchni przy bilansie 1-2. Ogolny bilans 22-17. Belgijka w tym roku 6-4 na cegle, wiekszosc meczy grala u &#39;siebie&#39; w holandi i belgi wygrywajac z rodaczkami &#39;no name&#39; + udalo jej sie pokonac +/- 500 rakiete swiata co imo bylo wypadkiem przy pracy + tamta raczej na cegle nie lubi grac. Wracajac do meczu - kurs niski ale moim zdaniem na taki mecz i tak wysoki. Wloszka u siebie, ostatnio pograla na hardzie i przy przesiadce na ziemie zagubila sie delikatnie jednak ostatnio pokonala dwie ziemniaczki z okolicy 500-700 i poleciala dopiero w qf z mocno ograna na ziemi rosjanka. Generalnie do doubelka za niskie srednie stawki biore z pocalowaniem reki. GL
ITF Turyn 13:00 lipca 2013
Di Serra - Mori
Typ: 2:0 6:0 6:0 ✅ // ...
Kurs 1,72 bet365
Pojedynek wlosko japonski. Wloszka 379 bilans na clay&#39;u 162-115 w tym roku pograla kilka turniejow we wloszech ale bez wiekszych wynikow niemniej jednak rywalizowala z dobrymi zawodniczkami z poziomu 200-400 ktore na ziemi graja dobrze. Bilans 5-6. Japonka 819 rakieta swiata. bilans na clay&#39;u 5-4 z czego w tym roku 1-1, w tamtym roku nie grala wcale na ziemi.Lepiej dziewczynie idzie na hardzie i mysle, ze przeciwko duzo lepszej, ogranej na ziemi i grajacej u siebie wloszki japonka nie ma wiekszych szans. Srednie stawki do doubelka. GL
ITF Turyn 14:30 lipca 2013
Giovine - Zmau
Typ: 2:0 2:1 ⛔ 6:2 3:6 6:2 // nie lubie tak...
Kurs: 1,83 bet365
Pojedynek 23 letniej wloszki, 717 rakiety siwta z 16 letnia juniorka z rumuni. Wloszka na ziemi 101-105 w tym roku 3-3. Bez szalu jednak rumunka ma oficjalnie zagrane 7 meczy z czego wszystkie na ziemi. w tym roku grala tylko jeden turniej w marcu we francji w ktorym wygrala 3 mecze eliminacyjne po czym odpadla w 1 rundzie. Wiek, doswiadzenie i turyn przemawia za latwym 2:0 dla wloszki. Doubel srednia stawki. GL
ITF GETXO 11:30 9 lipca 2013
Ascoitia - Sussarello
Typ: Under 19,5 0:6 4:6 ✅ // ten sam wynik co w ostatnim meczu miedzy nimi. swoja droga w 2 secie 7 przelaman bylo... wta
Kurs:1,9 bet365
Pojedynek hiszpansko wloski. 1028 ascoitia na ziemi bilans 22-30, w tym roku 2-4. Nic dziewczyna nie gra. Ostatni mecz w maju dostala 6:4 6:1 od 16 letniej juniorki. Pozniej kilka pierwszych rund na hardzie i to na tyle. Wloszka 21 letnia, rok starsza 502 rakieta swiata. Bilans na clay&#39;u 95-70 w tym roku 19-9. Ostatnio sf i qf na turniejach we wloszech. panie graly ze soba rok temu w madrycie i wynik byl 6:4 6:0 dla sussurello. Wydaje mi sie, ze od tamtego momentu hiszpanka nie podniosla swoich umiejetnosci. Podobnie jak wczoraj wydaje mi sie, ze grzechem jest nie zagrac tego kursu za srednie stawki singlowo. GL
ITF GETXO 10:00 9 lipca 2013
Rutoja-Smolina
Typ: Smolina 2:6 6:3 2:6 ⛔ // hmmm, przegrany coinflip...
Kurs:1,83
Na szybko bo zaraz mecz. Smolina mimo, ze 200 miejsc nizej w rankingu to na clayu duzo bardziej doswiadczona. Rutoja w tym roku tylko dwa mecze ogolnie i 2 przegrane. Na clay&#39;u bilans 2-1. Smolina na ziemi 19-16 w tym roku 4-2. Po kursie 1,83 gram na rosjanke z pocalowaniem reki. GL
ITF Iasi 15:00 9 lipca 2013
Benoit-Husaric
Typ: Benoit 6:1 6:1 ✅ //...
Kurs: 1,5 bet365
Pojedynek 612 belgijki z 805 bosniaczka. benoit na ziemi 22-16 w tym roku 7-5. Ostatnio pograla na ziemi bez wiekszych wynikow i zgodnie z kursami wygrywala i odpadala. Husaric w tym roku calkiem niezle ale na hardzie. na clay&#39;u zagrala w tym roku 2 mecze bilans 1-1. bilans ogolny 30-27. Wydaje mi sie, ze do doubelka taki kurs posiada minimalne value (bosniaczka dopiero &#39;przesiadzie&#39; sie na ziemie a belgijka juz troche ograna w tym roku) i dlatego za niskie stawki mozna sprobowac. GL
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
mathaeus 86

mathaeus

Użytkownik
ITF Men: Bourg En Bresse(Francja)
Puget-Hemery 6-4,7-6
Typ:Hemery⛔
Kurs:1.83 b365
B365 dosyć szybko się zorientował,że początkowy kurs 3.40 na młodszego z Francuzów jest grubo przesadzony.
Obu tenisistów dzieli różnica około 900 miejsc rankingowych.
Puget do tej pory grał z zawodnikami w ogóle nie znanymi,zajmującymi odległe miejsca w rankingu.Rozegrał kilka spotkań w tym roku,ale niczego nie ugrał.
Co innego Hemery,któremu udało się już w tym roku urwać seta takim zawodnikom jak Paire,Mahut czy Millot.Ogólnie grał w turniejach o dużo wyższym poziomie niż jego starszy przeciwnik.
Według mnie Hemery powinien sobie bez problemu tutaj poradzić.Dla odważniejszych [email protected]
 
K 203

krolwta

Użytkownik
ITF Aschaffenburg 13:00 10 lipca 2013
Hofmann - Paterson
Typ: Hofmann 6:3 6:2 ✅ // moneta spadla po dobrej stronie
Kurs:2,2 bet365
Pojedynek 571 niemki z 357 australijka. 22 letnia niemka bilans na clay&#39;u 117-72 w tym roku 11-6. Australijka rok starsza bilans ogolny 22-28 w tym roku 2-8. Faktem jest, ze peterson dostawala ostatnio dosc mocne zawodniczki (po prostu lepsze na tej nawierzchni od niej) jednak wydaje mi sie, ze niemka u siebie bedzie chciala sie pokazac tymbardziej, ze juz raz wygrala z australijka 2:0 na hardzie w 2010. Mysle, ze singlowo za male stawki na coinflipa jest to obowiazkowy bet. GL
ITF Istambul 9:00 10 lipca 2013
Kozlova - Tanaka
Typ: Tanaka 6:1 2:6 3:6 ⛔ // nie ta strona monety... tanaka breakpoints 6/19....... jedyny pozytywny aspekt to taki, ze mozna bylo kontrowac po pierwszym secie po kursie 5
Kurs:2,2 bet365
228 ukrainka - 19 latka spotka sie z 26 letnia japonka ktora jest 307 rakieta swiata. Kozlova w tym roku bilans ogolny spotkan 4-11 i wydaje sie, ze zgubila gdzies forme. Ogolny bilans na hardzie 38-17 w tym roku 1:1. Japonka ogolnie 127-93 w tym roku 6-6. Wydaje mi sie, ze warto pograc na japonke. Singlowo coinflip za male stawki. GL
ITF Istambul 10:30 10 lipca 2013
Kichenok-Moore
Typ:More 7:6 6:2 ✅
Kurs: 1,44 bet365
Spotkanie rowiesniczek. 272 ukrainka zagra ze 191 brytyjka. W poprzedniej rundzie obydwie latwo jednak to moore miala duzo bardziej wymagajaca przeciwniczke. Kichenok na hardzie ogolnie 34-25 w tym roku 3-6 a bilans ogolny spotkan 6-13 wiec troche dziewczynie &#39;nie idzie&#39;. brytyjka bilans na hardzie 63:39 w tym roku 11-3 a bilans ogolny 26-13. Kurs bardzo niski jednak jeszcze minimalnie akceptowalny. Za srednie stawki do doubla mysle, ze sie nadaje. GL
ITF Istambul 10:30 10 lipca 2013
Eraydin - Tinjic
Typ: Eraydin 4:6 6:7 ⛔ // miala cipka 6:5 i 40-0 i przegrala.
Kurs:1,83 bet365
287 turczynka spotka sie ze 257 i trzy lata starsza bosniaczka. W tym roku turczynka na hardzie 24-10 ogolnie 87-35 i jest to jej ulubiona nawierzchnia. Bosniaczka 35-22 w tym roku 8-5. Patrzac na tegoroczne osiagniecia i rywalki wydaje mi sie, ze turczynka ktora zagra u siebie powinna wygrac. Niskie stawki. GL
Poniewaz jestem w pracy i dzis mam troche ciezki dzien analizy beda szybkie ????
ITF Turyn 11:30 10 lipca 2013
Spigareli - Savoretti
Typ: Spigarelli 2:6 2:6 ⛔ // zle sie rozpoczal dzien ale dobrze sie zakonczy
Kurs:2,5 bet365
Spotkanie wloszek. 1011 i 701 rakiety swiata, rowiesniczki. Patrzac na ten rok, osiagi oraz &#39;rozklad&#39; zawodniczek pokonanych tudziez zawodniczek do ktorych wloszki przegraly stawiam na Spigarelli. Panie graly juz ze soba rok temu i savoretti wygrala 2:1 (clay). Mysle, ze przyszedl czas na zemste. Wydaje mi sie, ze kurs 2,5 ma spore value.GL
 
Do góry Bottom