>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Turnieje z cyklu ITF (kobiece ITF-y oraz męskie futuresy)

seboafc 576

seboafc

Użytkownik
Rath 1.5✅

Mecz dwóch reprezentantów Austrii, przeciwnikiem Ratha jest Haider Maurer Marco, a więc jakaś rodzina Andreasa, pewnie starszy brat. Dlaczego gram na Ratha? Rath w futuresach osiąga jako takie wyniki, jest słabiej niż rok temu, ale takich graczy jak Marco pokonuje bez problemu. Marco Haider Maurer w tym roku rozegrał trzy mecze, a tamtym 14 a dwa lata temu aż 11.... imponujące. Nie widzę innej opcji jak zwycięstwo ratha, ale to przecież tenis..
Burquier 1.36✅

Mecz reprezentantów gospodarzy, rozstawiony z nr 1 Burquier zagra z młodziakiem Halysem. Tutaj sprawa prosta, Burquier ostatnio słabe wyniki a grać potrafi, pora coś wygrać i uważam że ma wielkie szanse na zwycięstwo tego futuresa. Oglądałem dwa razy Burquiera w tym roku i powiem tak że ten zawodnik spokojnie na poziom chalangerów. Tutaj również nie widzę innej opcji jak zwycięstwo rozstawionego z jedynką Burquiera.


Rath prowadzi w drugiemk secie 5-1, ma 30-15 i swoje podanie i co robi?? pff w tibreaku 5-3 i swoje podanie i co? i przegrywa seta i mecz! GRatulacje!pfff, ale wygrał jakoś hehe
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
K 203

krolwta

Użytkownik
ITF Contrexeville 16:00 15 lipca 2013
Zacarias - Sarrazin
Typ: Sarrazin
Kurs: 1,83 bet365
Spotkanie 386 meksykanki z 457 francuzka. Francuzka 20 latka rok starsza zagra przed wlasna publicznoscia. Bilans spotkan na ziemi 52-41 w tym roku 14-7. Meksykanka w tym roku na ziemi 2-3 ogolny bilans 3-4. Jej ulubiona nawierzchnia to hard i tam tez gra calkiem niezle bilans 35-16. Wydaje mi sie, ze francuzka ktora zagra u siebie + duzo bardziej doswiadczona na ziemi latwo ogarnie ten mecz. Za srednie stawki singlowo po takim kursie - grzechem jest nie postawic. GL
 
K 203

krolwta

Użytkownik
ITF Nottingham 31 lipca 2013
Askew - Boccard
Typ: Askew 6:2 6:3 ✅ // dobrze... dawalem to o 3 rano a o 7 kurs byl 1,33. duza pomylka bukow.
Kurs: 1,57 bet365
Pojedynek 18&#39;sto letniej brytyjki z 15 letnia szwajcarka. Brytyjka duzo bardziej doswiadczona, jako juniorka zagrala wiecej meczy niz przeciwniczka. Oficjalnie jej ulubiona nawierzchnia to hard - na takiej tez bedzie mecz. Leworeczna - utrudnienie dla mlodej szwajcarki. Gra u siebie. Szwajcarka powinna to przegrac i to dosc gladko. Kurs 1,57 mysle, ze ma gigantyczne value jak na taki pojedynek. Wysokie stawki singlowo. GL
ITF Nottingham 31 lipca 2013
Zuur - Brown
Typ: Brown 7:5 6:1 ✅ // dobrze... a bylo 4:5 i 0:40 przy jej podaniu w pierwszym ????
Kurs: 1,53
Pojedynek 924 holenderki z 700 brytyjka. Zuur oficjalnie podaje ulubiona nawierzchnie clay, w tym roku na hardzie 3/3. ostatnio na tej nawierzchni grala w marcu i ogolnie w ciagu ostanich 3 lat jako seniorka zagrala tylko te 6 meczy. Brown zagra u siebie, na hardzie 27/27 w tym roku 7/5. W ostatnich meczach potrafila sobie poradzic z dziewczynami z ok 500 miejsc wiec wydaje mi sie, ze i tu powinna ogarnac dosc gladko. Srednie stawki singlowo. GL
 
F 3,5K

fanatyk_1984

Użytkownik
Kontaveit - Pakoc under 15,5 gema 1.80 07:30 0.5/10 Bet365 ✅ 6-1 6-0 FT
ITF Kobiety Izmir

Po 4 nad ranem jeszcze udało mi sie pograc under 16,5 teraz linia 15,5 ale mysle ze nadal jest do gry . Aneta 17 letnia Estonka to spory talent , na swoim koncie ma juz wygrane turnieje z cyklu ITF .
Pakoc to 15letnia Turczynka niczym sie nie wyrozniajaca . Z o wiele gorszymi zawodniczkami niz Estonka potrafiła ugrac 2-4 gemy w spotkaniu . Jak Aneta utrzyma koncentracje powinna jej tu z dwa gemy oddac...
GL
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
K 203

krolwta

Użytkownik
ITF Astana 1 sierpnia 2013 8:30 !!

Ekshibarova-Nemhen

Typ: Ekshibarova 4:6 4:6 ⛔ // lol. ma 4:2 i swoje podanie i robi sie 4:6 0:2.... super
Kurs: 1,57 bet365
Mecz za chwile a kurs zachecajacy. 571 rakieta (byla kiedys 354) z 784 osiemnastolatka. Uzbeczka na hardzie w tym roku 13/7 a ogolnie 107/57. Kazaczka w tym roku 4/4 ogolnie 10/14. We wczesniejszych meczach obie roznosily rywalki i stracily po 3 gemy w dwoch meczach jednak przeciwniczki byly bardzo slabe. Tu faworytka jest tylko jedna a taki kurs to dar i trzeba go zagrac. Panie graly ze soba 2 razy i 2 razy bylo 2:0 dla uzbeczki. Wysokie stawki singlowo. GL

ITF Donieck 1 sierpnia 2013
Pfizenmaier-Bychkova
Typ: Bychkova 6:2 3:6 6:7 ⛔ // wtf... wygrywa 6:2 po czym ma 3:1 i przegrywa seta 3:6...
Kurs: 2,1 bet365
108 niemka zagra ze 158 rosjanka. Pfizenmaier nie ma dobrej psychiki i potrafi przegrywac wygrane mecze, ot tak jakby nigdy nic. Na clayu jednak cos dziewczyna gra, natomiast tu mamy hard. A na hardzie dinah raczej dobra nie jest. w tym roku 4/3 ogolnie 14/7. Bychkova za to na hardzie 102/80 w tym sezonie 12/7. starsza siedem lat i bardziej doswiadczona. W tym turnieju dwie szybkie wygrane 2:0 z dziewczynami ktore hard ogarniaja. Niemka ograla 511 kazaczke ale pozniej 3 setowka z ukrainka beygelzimer. standardowo po wygraniu pierwszego seta niemka przegrala drugiego 2:6. Generalnie: ja bym wystawil kursy odwrotnie i widze tu dobre value na bychkova. Srednie stawki. GL
ITF Nottingham 1 sierpnia 2013
Silva-Brown
Typ: Brown 2:0 2:0 ✅ // duzo przelaman bylo ale wyszlo na +
Kurs: 2,0 bet365
Hmmm, wczoraj stawialem na brown i dzis stawiam na 2:0. wydaje mi sie, ze silva jest na poziomie zuur (wczorajszej przeciwniczki brown) ale jest mlodsza i ma 17 lat. Brown powinna wygrac 2:0 i tego bede sie trzymal. GL
 
K 203

krolwta

Użytkownik
ITF Sharm El Sheikh 1 sierpnia 2013
Bruzzone-Bhargava
Typ: Under 20,5 gema 6:0 6:3 ✅ // dobrze
Kurs: 1,8 bet365
Pojedynek 867 wloszki z 1015 indyjka. Wloszka na hardzie w tym roku 11/5 ogolnie 29/27. 2 tygodnie temu wygrala turniej nr 27 a tydzien pozniej byla w qf gdzie ulegla dobrej na hardzie rosjance. Generalnie calkiem dobrze sobie dziewczyna radzi w egipcie. Leworeczna co jak zawsze jest niewygodne dla przeciwniczki. Oficjalnie jej ulubiona nawierzchnia to hard. Przeciwniczka 4 lata mlodsza 18&#39;sto latka. Jako juniorka 2/3 przegranych, jako seniorka na hardzie bilans 13/20 w tym roku 2/3. Oficjalnie ulubiona nawierzchnia to hard. W egipcie tydzien temu odpadla w 1 rundzie z ok 600 celik zdobywajac 4 gemy. przedwczoraj wygrala z lepsza rosjanka 6:2 6:3 jednak mysle, ze dzis nie da rady. Linia 20,5 mysle, ze jest calkiem wysoko ustawiona i spokojnie powinno wejsc. GL

ITF Sharm El Sheikh 1 sierpnia 2013
Sherif-Piran
Typ: 2:0 Sherif 2:0 ✅ // dobrze
Kurs: 1,72 bet365
Spotkanie 17 letniej 734 egipcjanki z 21 letnia wloszka. Mloda dziewczyna, u siebie w tym roku bilans 12/5 na hardzie. Wloszka na hardzie w tym roku 2/3 ogolnie 6/6. Patrzac na przeciwniczki wloszki w tym roku mozna stwierdzic, ze wszystko zgodnie z planem i przegrywa gdy ma przegrac. Mysle, ze i tu nie postawi sie zbyt mocno gospodyni i zobaczymy upragnione 2:0. GL
 
K 203

krolwta

Użytkownik
ITF IZMIR 2 sierpnia 2013
Evtimova-Leykina
Typ: Evtimova 6:4 6:3 ✅ // dobrze
Kurs: 1,72 bet365
Pojedynek 270 bulgarki z 7 lat mlodsza 19 letnia 507 rosjanka. Oficjalnie bulgarka podaje ulubiona nawierzchnie jako clay i ma bilans 300/201 a w tym roku 20/19. ulubiona nawierzchnia rosjanki to hard i tam czuje sie lepiej niz na clay&#39;u gidze ma bilans 44/45 a w tym roku 4/5. Faktem jest ze rosjanka jako juniorka byla na 54 miejscu jednak wiekszosc meczy na hardzie. Mysle, ze taki kurs w takim meczu wart jest zagrania. GL

ITF IZMIR 2 sierpnia 2013
Kontaveit - Lee
Typ: Kontaveit 2:0 6:1 6:1 ✅ // zgodnie z przewidywaniem tajka zostala rozbita
Kurs: 1,8 bet365
Moim zdaniem, te dwie zawodniczki dzieli przepasc. Obydwie z 1995 roku. Estonka na clayu 22/7 w tym roku 9/1. 312 rakieta swiata. Tajka 492, na clayu bilans 2/2 w tym roku 2/1 z czego 2 mecze w tym turnieju z bardzo slabymi zawodniczkami. Jako juniorki estonka duzo lepsza - byla nawet 4. tajka max - 256. Nie powinno sie tu stac nic zlego i kontaveit powinna rozbic tajke. Mysle, ze mozna to postawic za wysokie stawki bo taki kurs jest niesamowity. GL
 
Otrzymane punkty reputacji: +10
K 203

krolwta

Użytkownik
ITF IZMIR 3 sierpnia 2013
Takao-Basak
Typ: Basak 2:0 2:0 ✅ // dobrze
Kurs: 2,1 bet365

Pojedynek 301 turczynki z 657 japonka. Turczynka gra u siebie, jej ulubiona nawierzchnia to hard i bilans ma 105/37 w tym roku 32/12. W turnieju poki co wszystkie mecze 2:0 dosc gladko. Japonka na hardzie 102/84 w tym roku 5/4. W dwoch poprzednich meczach meczyla sie w 3 setowkach z mlodszymi dziewczynami ale z podobnego jej poziomu. Mysle, ze turczynka wygra ten mecz - kurs 1,4 mysle ze jest calkiem ok, jednak ja zagram na czyste 2:0 bo kurs 2,1 bardzo kuszacy. GL
 
Otrzymane punkty reputacji: +13
seboafc 576

seboafc

Użytkownik
Coppejans-Mertens 2.0 bet365
Finał futuresa w Belgi, na przeciw siebie stają reprezentanci gospodarzy. Coppejans to zawodnik z rocznika 94, a więc 19 latek zajmujący 411 miejsce w rankingu. W tym turnieju idzie jak burza,ale trzeba podkreślić że rywali nie miał wymagających. Warte odnotowania jest fakt iż od 14 meczy jest nie pokonany, wygrywał 2 futuresy z rzędu i dziś szansa na 3, ale do 3 razy sztuka i przyszła w końcu kolej na porażkę.
Mertensa większość forumowiczów interesujących się chalangerami na pewno kojarzy, Belg zajmował 195 miejsce w rankingu i był bardzo groźnym rywalem, teraz jednak w tym sezonie zniżka formy. W półfinale futuresa Mertens pokonał Deseina, czyli turniejową jedynką. Starszego Belga oglądałem ostatnio w meczu z Martinem, czyli młodym i bardzo dobrym tenisistą i co by nie mówić robił wrażenie. Na pewno jego bronią jest mocny serwis, jeżeli ten będzie mu siedział to Coppejans powinien mieć problem z przełamaniem.
Mecz trudny do wytypowania, ale kurs 2.0 na bardziej ogranego belga kusi, do tego fakt iż Coppejans dawno nie przegrał, a w końcu musi to nadejść.
 
K 203

krolwta

Użytkownik
ITF MOSKWA kwalifikacje 5 sierpnia 2013
Yashina-Rudakova
Typ: Rudakova ✅ //hmmm na oficjalnej stronie itf nie ma wyniku tego meczu a na bet365 mam zaliczone wiec weszlo. szkoda, ze czekalem pare godzin zeby na live na bet365 wrzucili bo chcialem to jeszcze &#39;dograc&#39; a tu nie dali ???? grunt, ze weszlo
Kurs: 2,0 bet365
Pojedynek 510 i 642 rakiety swiata. Obydwie rosjanki, rudakova rok mlodsza. Yashina oficjalnie podaje ulubiona nawierzchnie jako hard i tam czuje sie dobrze natomiast na clayu jej bilans 13/19 w tym roku 2/1. Rudakova natomiast oficjalnie podaje ulubiona nawierzchnie clay, bilans ogolny 55/43 w tym roku 20/8. dwa miesiace temu wygrala dziewczyna swoj pierwszy turniej itf na clayu i ogolnie w tym roku troche &#39;tlucze&#39; na tej nawierzchni. Wydaje mi sie, ze kurs 2 w takim meczu jest wart zagrania i ma spore value. Wydaje mi sie rowniez, ze bedzie 2:0 niemniej jednak wole nie ryzykowac i zagrac spokojnie na Rudkova. GL
ITF KOKSIJDE 5 sierpnia 2013
Liebens-Furlanetto
Typ: Furlanetto 2:0 ⛔ // wygrala 2:1, ale co z tego ? bardzo mnie irytuje gdy pierwszego wygrywa 6:2 lamiac do 15 i do 30 a swoje do zera i do 15 po czym wychodzi na 2 set i przegrywa 4:6 tylko po to, zeby w trzecim wygrac znowu 6:2.... nie lubie tego. WTF
Kurs: 2,2 bet365
Pojedynek 826 18&#39;sto letniej belgijki z 404 osiem lat starsza argentynka. Belgijka u siebie i chyba na tym koncza sie jej argumenty... Oficjalnie Liebens podaje ulubiona nawierzchnie jako carpet. Na clay&#39;u raczej dziewczyna nie blyszczy a jej bilans to 7/11 w tym roku 2/4. Argentynka za to na clayu mocna, bilans 186/92 w tym roku 11/7. Wydaje mi sie, ze duzo bardziej doswiadczona i ograna argentynka powinna rozbic tu (tak jak w poprzedniej rundzie wlodarczykowa) belgijke. Dodatkowo kurs 1,44 na furlanetto jest imo bardzo przesadzony. Ja gram 2:0 bo po takim kursie grzechem jest nie zagrac. GL
 
Otrzymane punkty reputacji: +8
K 203

krolwta

Użytkownik
ITF LANDISVILLE 5 sierpnia 2013
Asatrian-Newborn
Typ: Asatrian 6:4 7:6 ✅ // weszlo w 2 setach ale bylo bardzo nerwowo. dobrze
Kurs: 2,0 bet365

Pojedynek dwoch amerykanek. Asatrian mlodsza o rok 18&#39;sto letnia. Jako seniorka na hardzie bilans 12/8 w tym roku 7/4. W ostatnim czasie ogrywala przeciwniczki pokroju newborn w dwoch setach i raczej gladko wiec mysle ze i tu sobie poradzi. Jako juniorka zagrala wiecej meczy i byla max na 427 miejscu. Newborn na hardzie w tym roku 2/2 ogolnie 6/8. Jako juniorka mniej grala niz asatrian i max byla 1021. Nie wiem czemu jest tu tak wysoki kurs i nawet jezeli mam coinflipa to wchodze w to bo mysle ze asatrian to wygra gladko. GL
 
Otrzymane punkty reputacji: +7
K 203

krolwta

Użytkownik
ITF ASTANA 6 sierpnia 2013
Sagitova-Gaverova
Typ: Under 19,5 3:6 0:6 ✅ // dobrze
Kurs: 1,8 bet365
Pojedynek 1133 kazaczki z 922 rosjanka. Kazaczka gra u siebie te turnieje ale bardzo slabo jej to wychodzi. W tym roku na hardzie 2/5 ogolnie 8/25. Jako juniorka kilka meczy i max pozycja 1107. Rosjanka duzo bardziej doswiadczona. Na hardzie w tym roku 9/9 ogolnie 78/56. Leworeczna co zapewne utrudni sprawe gospodyni. Ogolnie podaje ulubiona nawierzchnie jako hard. Mysle, ze powinna sie rozprawic z 4 lata mlodsza dziewczyna ktorej poziom gry jest bardzo niski. GL
 
Otrzymane punkty reputacji: +6
tikanes 246

tikanes

Użytkownik
ITF IZMIR 9:00
Hard
Vrljic vs Vogt 1 ✅
Kurs: 2.10 bet365
Vrlijic to 29 letnia doświadczona Chorwatka zajmująca obecnie 204 miejsce w rankingu i zmierzy się dzisiaj z reprezentantką Lichtensteinu, obecnie klasyfikującą się na 150 miejscu. W tym roku bilans gier Vrljic to 17w/15l, lepiej się prezentuje Vogt 26w/10l. Stawiam na Chorwatkę głównie ze względu na fakt, iż h2h na clayu, który jest faworyzowany przez VOGT ma 2:0 na stronę reprezentantki Chorwacji. Obie grały na hardzie w okolicy kwietnia i to ulubiona nawierzchnia Vrljic. Myślę, że skoro na ulubionej nawierzchni Vogt dwukrotnie wygrała Chorwatka, ostatni raz w 2012 w 2 szybkich setach, tym bardziej teraz się z nią rozprawi na hardzie.
ITF Koksijde
Clay
Kovalets vs Marcinkevica 1✅ 7:5 6:2 pięknie
Kurs:2.00 Buk:bet365
19 letnia Kovalets (rank 369, 2013 29w/14l) stanie naprzeciw 21 D. Marinkievicowej (rank 244, 20w/15l). Kovalets większość spotkań rozegrała na clayu i wydaje się być w formie. Podczas gdy Marinkevica na clayu ma 10/11 w tym roku i preferuje nawierzchnię twardą. Choć Kovalets również przyznaje w profilu, że preferuje grę na grassie, to jednak większość meczów rozegrała w tym roku na clayu mając stosunek 42w/15l (w tych statach są też mecze juniorskie). Myślę, że będzie mecz wyrównany, ale ogranie na clayu od dłuższego czasu daje przewagę na korzyść młodej Ukrainki.
 
Otrzymane punkty reputacji: +7
K 203

krolwta

Użytkownik
ITF HECHINGEN 6 sierpnia 2013
Schaeder-Thorpe
Typ: Thorpe 2:0 ⛔
Kurs: 1,72 bet365
Pojedynek 20 letniej 606 niemki z 6 lat starsza 324 francuzka. Niemka na clayu nie blyszczy, w tym roku 6/17 ogolnie 32/52. Francuzka mimo, iz podaje ulubiona nawierzchnie jako carpet to na clay&#39;u &#39;tlucze&#39; wiekszosc meczy. W tym roku 25/18 ogolnie 227/157. Patrzac na tegoroczne mecze thorpe powinna ograc w dwoch setach niemke. Mysle, ze w tym kursie jest jeszcze to minimalne value zeby postawic ten mecz. GL
 
tikanes 246

tikanes

Użytkownik
ITF Moscow
Clay
Rudakova vs Ivaknenko 1 //Edit// Ma ktoś info co się stało z tym meczem? Po 1 secie brak aktualizacji na itf//nie wiem jak się skończyło ale bet365 rozliczył jako przegraną, więc ⛔
Kurs:3,50 buk: bet365
Rudakova to 18letnia Rosjanka zajmująca obecnie 641 miejsce w rankingu. Staty na clayu w tym roku ma całkiem imponujące 20/8. Po drugiej stronie stanie 20-letnia Ukrainka, grająca na clayu w tym roku 8 meczy 5/3. Ogólnie większość meczów grała na hardzie, choć obie zawodniczki podają, że najbardziej lubią grać na clayu. Dla Ukrainki to wejście na mączkę od maja, więc miała kilka miesięcy przerwy podczas gdy Rosjanka regularnie rozgrywała spotkania na tej nawierzchni. Mam nadzieję, że publiczność oraz ogólnie ogranie Rosjanki przeważy na jej korzyść. Trzeba zaznaczyć, że Ukrainka głównie startowała w większych turniejach stąd może wynikać jej złudny bilans. Dlatego, jako, że kurs jest całkiem fajny, więc za niskie stawki można spróbować.
ITF Izmir
Hard
Piter vs Takao 2:0//Edit// po 1 secie gram na wygraną Kasi.✅ mam nadzieję, że ktoś skorzystał - ja złapałem kurs 2.25//
Edit:⛔2:1 dla Piter
Kurs:1.90 buk: bet365
Katarzyna gra z o wiele gorszą zawodniczką dzisiejszego dnia. W tym roku ogólnie staty ma 33/15 w tym 5/1 na hardzie. Przyznaje, że większość meczy grała na clayu i to jej ulubiona nawierzchnia i ten turniej to dopiero jej pierwszy turniej na hardzie. Ale po drugiej stronie stoi 25-letnia Japonka, która na hardzie w tym roku osiągnęła wynik 6/5 i na tej nawierzchni głównie grywa. Niemniej Piter miała w pierwszej rundzie o wiele bardziej wymagającą zawodniczkę, z którą myślałem, że przegra, ale finalnie wygrała w 3 setach. Dzisiaj z Japonką, może nie będzie spaceru, ale powinna zamknąć mecz w 2 setach.
Ogólnie widać, że Kasia musi się ograć na hardzie, bo inaczej stawianie na jej wygrane jest obarczane ryzykiem
ITF Kooksijde
Clay
Dinu vs Burger
Over 19,5 g.✅
Kurs: 1,75 buk:bet365
Dzisiaj liczę na bardzo zacięty mecz pomiędzy Rumunką Dinu (206 miejsce, staty na clayu 2013 18/11) a Holenderką Burger (420 miejsce, staty na clay 2013 29/17). Obie wydaja się być w formie, na clayu czują się bardzo dobrze i jest to ich ulubiona nawierzchnia. Myślę, że ten over jest do pokrycia nawet w przypadku 2 setów.
 
seboafc 576

seboafc

Użytkownik
ależ ta Piter jest żenująca ;D z 5;1 i piłki setowej na 5;4 i zaraz rywalka wyrówna na 5;5, masakra, a przy piłce setowej podwójny błąd, śmieszne, no no no ale jednak wygrała 7:5, brawo!
Kontinen Micke 1.4 bet365
kurs sporo spad, ale nie ma co się dziwić, Fin gra u siebie, ostatnio dobry występ w Tempere i jak spojrzymy na to z kim przegrywał na mączce w tym sezonie to są to sporo lepsi gracze tj: Vagnozzi, Ouahab, czy Poullie. Ostatnio porażka w ćwierćfinale chalka z Zoppem. Jego rywal to Rosjanin Vasilenko z rocznika 95, który pokonał Fina rok temu 2:1. Teraz Kontinen gra u siebie, ostatnio dobra forma, powinno być dobrze.
 
tikanes 246

tikanes

Użytkownik
ITF Astana 8:30
Hard
Dair vs Klyueva
under 20.5g.✅ //ostre lanie 6:2 6:0//
Kurs:1.80 buk:bet365
Ogólnie dziewczyny są młode i mało grają i raczej nie ruszają się poza granice swojego kraju. Dair w tym roku potrafiła pokonać Pashovą w 2 setach i to ogólnie zawyżyło na tym typie, bo przez Rosjankę się nie przechodzi w 2 setach bez problemu. Staty na hardzie:
Dair 4/2 (rank 1081)
Klyueva 0/2 (rank 1183)
Można bardziej bezpieczniej zagrać 2:0 po 1.66 na Dair.
ITF Koksijde 12:30
Clay
Hofmann vs Smitkova 1 ⛔//była walka, była krew ale bez happyendu
Kurs:2.25 buk:bet365
Obie zawodniczki występują w turniejach na podobnym szczeblu. Clay jest faworyzowany przez Hofmann, Smitkova w profilu wypisała, że lubi trawkę ???? Staty 2013 na clayu:
Hofmann 17/9 (rank 389)
Smitkova 9/11 (rank 257)
Chciałem jeszcze zaznaczyć, że Smitkova w ostatnich 4 turniejach odpadała w 1 rundzie. Ewidentnie nie jest w formie, a kurs myślę wart zagrania.
Edit: Jak ktoś ma okazję to polecam zagrać live na bet365 na wina Melanie Klaffner
 
tikanes 246

tikanes

Użytkownik
ITF Arad
Clay
Barzo vs Rosco 2 ✅ //0:6 5:7 pinknie!//
Kurs:2.20 Buk: bet365
Obie 16latki, obie zaczynają swoją karierę tenisową. Wyniki juniorskie bardzo dobre z obu stron. Staty na clayu w tym roku:
Rosco 5/2
Barzo 9/4
Rosco gra u siebie i po wynikach z tego itfu przechodziła łatwiej i szybciej swoje rywalki (nie miała żadnej 3 setówki). Szanse oceniam 50/50, więc w taki kurs wchodzę.
ITF Izmir
Hard
Vrljic vs Mitu 1✅//lekko nie było, ale zamknęła w 2 setach//
Kurs:1.83 Buk: bet365
W tym spotkaniu faworytka jest tylko jedna i jest nią Vrljic. Zdecydowanie bardziej lubi grać na hardzie niż Rumunka Mitu, która preferuje grę na mączce. H2H 2:0 na korzyść Vrljic i to dwa razy po szybkich 2 setach. Staty na hardzie i i.hard:
Vrljic 8/4 11/5
Mitu 6/2 0/0
Do tego dochodzi jeszcze fakt ogrania większy w tym roku na tej nawierzchni przez Vrljic. Bez wariacji ze stawką można wejść w ten mecz.
ITF Koksijde
Clay
Hogenkamp vs Kovalets 2⛔//mecz którego byłem pewien najbardziej nie wchodzi//
Kurs: 2.50 Buk:bet365
Tych kursów to już w ogóle nie rozumiem. Kovalets wczoraj rozprawiła bez żadnego gadania wg mnie faworytkę na wygranie całego ITF - nadzieję hiszpańskiego tenisa 16-letnią Tormo 6:0 6:2 !!! Wcześniej też ograła dobrą Marinkevicovą - też w 2 setach. Staty na clayu obu pań w tym roku:
Hogenkamp 13/10
Kovalets 44/15
Myślę, że można spróbować w stronę młodszej Ukrainki.
Bez analizy gram również Dair 2:0 vs Gaverova kurs 2.20 ✅// pewne 2:0, robi wrażenie ta 17 letnia reprezentantka Kazachstanu//
 
Otrzymane punkty reputacji: +7
Do góry Bottom