>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Turnieje z cyklu ITF (kobiece ITF-y oraz męskie futuresy)

siara_1984@wp 196

siara_1984@wp

Użytkownik
Svitolina - Putintseva Typ 1
No tutaj popieram typ wyżej myśle że warto zagrać na Svitoline dosyć równa forma w ostatnich meczach natomiast Putintseva żadna rewelacja oczywiście wygrała z Jovanovski ale to żaden wyczyn bo serbka fatalnie gra i wczoraj można było piękny kurs wychaczyć
 
P 2,5K

plsn

Użytkownik
ITF Santiago Women
Goncalves - Cepede Royg 1,363 ⛔ 6-2 7-6 ...było to jedyne spotkanie wśród dzisiejszych kobiecych ITF-ów zakończone niespodzianką...
Bet365

Najpewniejsza wśród dzisiejszych faworytek. Goncalves o ugranie choćby seta będzie tu bardzo trudno. Cepede Royg jest świetnie dysponowana, zmiata swoje rywalki z kortu - w 4 dotychczasowych spotkaniach w Santiago oddała rywalkom zaledwie 8 gemów. Goncalves jest od nich raczej niewiele lepsza, a w każdym razie na pewno nie na tyle, żeby wygrać to spotkanie.
 
P 2,5K

plsn

Użytkownik
ITF Potchefstroom Women
Le Roux - Kent 1,833 ⛔ 7-6 4-6 4-6 od 3-1 w drugim secie się posypała...
Bet365

Spora okazja kursowa. Madrie Le Roux wydaje się mocną faworytką tego pojedynku. Jest to 87. tenisistka rankingu juniorskiego z tegorocznym bilansem 25-10. W tym roku wyrównane pojedynki, także zwycięstwa ze znacznie wyżej notowanymi rywalkami niż Stephanie Kent, która mimo kilku już lat gry w seniorach nigdy do rankingu seniorskiego nawet nie wskoczyła. Nie sądzę by była w stanie stawić opór Le Roux. Kurs tak ze dwa razy przesadzony według mnie. Polecam!

Edit: Kurs wyjściowy utrzymał się przez kilka minut od wklepania analizy...
 
P 2,5K

plsn

Użytkownik
ITF Potchefstroom Women
Clark - Or 3,5 ✅ 3-6 3-6
Clark - Or wygra 1. seta 3,0 ✅
Bet365

Łapać póki nie spadnie dalej. Kursy powinny być wyrównane, o ile nie w stronę Or. Duże value!
Erin Clark to 900. WTA z bardzo słabymi wynikami w tym roku - na hardzie bilans 5/12. Szczegóły tu:
http://www.tennisexplorer.com/player/clark-8e0ff/
Lee Or jest wprawdzie nienotowana (choć na początku roku była 1108., potem jednak miała trochę przerwy w grze i stąd aktualny brak pozycji rankingowej), ale ostatnie wyniki pokazują znacznie lepszą dyspozycję od Clark. Przegrana 3-setówka, zakończona tiebreakiem do 5 z Cadar (662. WTA, bilans 20/7), wygrana 6-4 6-1 z Leivo (1110. WTA), wygrana 6-2 7-6 z Kotelinikovą (827. WTA), wygrana po trzysetówce z Buchiną (609. WTA), wygrana 6-3 6-3 z Deigman (1026. WTA). Szczegóły tu:
http://www.tennisexplorer.com/player/or/
Wreszcie Lee Or to była druga setka juniorskiego. Grać na pewno potrafi.
W najgorszym razie oceniam to 50/50. Kursy wciąż bardzo dobre do gry, choć wyjściowe 5,0 na czysty win było jak marzenie.
 
Otrzymane punkty reputacji: +14
P 2,5K

plsn

Użytkownik
ITF Bangkok Women
Buayam - Adamovic 2,0 ✅ 6-3 6-2 W nocy kurs jeszcze wzrósł do 2,25...!
Bet365

Przedziwna jest historia tego kursu. Pół godziny temu wystawili: 1,25 na Buayam, 3,75 na Adamovic - z grubsza według mnie adekwatnie. Następnie kurs na Adamovic zaczął ostro pikować, potem zakład został zdjęty, przywrócony po 1,83 na obie, a przed kilkoma minutami na Buayam skoczył do 2,0...
Nic z tego nie rozumiem - według mnie Buayam jest mocną faworytką.
Turniej w Bangkoku jest rozgrywany na hardzie.
Adamovic (1084. WTA), wyniki niewyróżniające, preferuje clay.
Buayam - nr 96. juniorskiego rankingu, gra u siebie, preferuje nawierzchnię twardą. Świetnie zaprezentowała się w dwu poprzednich tygodniach na wcześniejszych turniejach w Bangkoku. Wygrana z mocną Kim Na-Ri (aktualnie 723. WTA, ale to wynik przerwy w grze; przed nią była 286.) oraz dwie porażki 7-5 7-5 oraz 6-3 7-5 z Qiang Wang (196. WTA), która oba poprzednie turnieje w Bangkoku wygrała. Porażki niewielkie, po wyrównanych spotkaniach.
Sądząc po tych wynikach i preferencjach co do nawierzchni - Buayam z Adamovic powinna raczej spokojnie sobie poradzić.
2,0 wydaje mi się o co najmniej połowę przesadzone.
 
Otrzymane punkty reputacji: +11
bbadii 23,4K

bbadii

Użytkownik
ITF Djibouti Women
Husaric - Lazareva @ 2.10 ✅ 6-0, 2-6, 6-2. można było podbijać też w pewnych momentach 2 seta po 2.30, kto skorzystał ten ma

Pojedynek 18-latki z 22-latka. Lazareva meczyla sie wczoraj z Andrady, wygrala dopiero po 3-setowce. Obie panie graly ze soba rok temu, tez na hardzie, Husaric gladko pokonala Margarete, bo 6-2, 6-0. Mecz za cwile, wiec pobierac, albo lapac na live.
 
mikolaj725 32

mikolaj725

Użytkownik
ITF Ankara - kobiety
Kalabina Julia -Barrois Kristina @ 3,75 ✅ 6:2/4:6/6:4:]
Bet365
Dwie kwalifikantki do tego turnieju. Kalabina przeszła 3 rundy błyskawicznie nie tracąc seta grając z wyżej rozstawionymi rywalkami, zaś Barrois męczyła się w 3- setówkach z niżej rozstawionymi zawodniczkami. Zresztą Kalabina gra serię ITF w Turcjii , gdzie jest przyzwyczojona już do klimatu i warunków, a jej przeciwniczka skacze po kontynetach co na pewno źle odbije się na jej formie poczas tego pojedynku.
 
Otrzymane punkty reputacji: +11
pawelstrzala 313

pawelstrzala

Użytkownik
ITF Ankara - kobiety
Eraydin-Savic 1 ⛔ 2:6 3:6 Eraydin zawiodła na całej lini zero walki miała gemy przy podaniu chorwatki 30:0 i kilka 30:15 i stawała przegrywał 3 piłki pod rzad. Savic natomiast przy takich sytuacjach dokrecała śrube i łamała totalna porażka
kurs 2,62
Bet365
Turczynka jak to ja ktoś nazwał na forum gwiazda na poziomie ITF gra u siebie z groźna chorwatka Anne Savic. Róznica w rankingu nie wielka kurs wart ryzyka.
Chorwatka od lipca do połowy października łupała w turniejach z cyklu ITF na nawierzchni ziemnej trzeba powiedzieć ze z dobrym skutkiem wygrana w Solin i finał w Trnavie.
Nie widzę, aby ogrywała jakieś tuzy, ale z drugiej strony nie ma porażek ze zdecydowanie słabszymi zawodniczkami. W Turcji ma za soba 3 rundy kwali trzy wygrane bez straty seta, chociaż ostatni mecz w kwalach zacięty 7:5 7:6 z Kovinic.
Basak Eraydin przede wszystkim nawieżchnie szybkie z dobrym skutkiem wygrane w Heraklionie Monastir półfinał w Antalyi
Turczynka ma zaledwie 18 lat rocznik 94 zapowiada sie na ciekawa zawodniczkę po kursie 2, 62 warto spróbować myślę, że u siebie bedzie walczyła do końca.
 
mikolaj725 32

mikolaj725

Użytkownik
ITF Ankara - kobiety

Kalashnikova Oksana -Amanmuradova Akgul @3.00 ⛔ 6:2/4:6/3:6 Gra Kalashnikovej posypała się w drugim secie , była już blisko piłek meczowych i coś zaczeło dziać nie tak. Gra się posypała. Pierwszyset wygrany pewnie, w trzciem prowadziła 3-2 z przewagą przełamania serwisu, ostatecznie przegrała go 3- 6

Bet365

Kalashnikova jest w tak zwanym &quot;gazie&quot; ostatnio pokonała kilka zawodniczek , które są na nią 2 setki w rankingu. Wczoraj zniszczyła Amerykankę na korcie , jest wypoczęta, zaś Amanmuradova potrafi grać na poziomie, ale potrafi również przegrać mecz z niewiadomych przyczyn. Ostatnimi czasami meczy się ze wszystkimi zawodniczkami, brak przekonywujących meczy. Liczę na trzysetowy pojedynek ze wskazaniem na Kalashnikovą
 
jasmin_bogow 5,5K

jasmin_bogow

Użytkownik
Akgul Amanmuradova - Monica Puig
Typ 2 kurs 1.39
Marathon
Stawka 6/10

11:00 20.12.12


Dla Monici Puig ten sezon był w miarę dobry. Przesunęła się z około 225 miejsca w rankingu na mniej więcej 100. Akgul znowuż wręcz odwrotnie - zajmując około 100 teraz jest na 206. Jasne, w tenisie kobiecym takie awanse/spadki są naprawdę łatwe do uzyskania. Co nie zmienia faktu, że akurat w tym wypadku pokazuje to jakąś tendencję.

Monica Puig to bardzo młoda tenisistka, zaledwie niecałe 20 lat, także cała kariera przed nią. Ostatnio zaliczyła dwa bardzo udane turnieje w hali, jak na nią znacznie się wzbogacając i pokonując kilka zawodniczek normalnie wcześniej będących poza jej granicami; np Razzano, Larsson czy nawet Vesnine. Warto zaznaczyć, że Puig oba te turnieje wygrała.Tutaj też radzi sobie całkiem nieźle. Małe problemy w pierwszej rundzie, ale ona zazwyczaj ostatnio wolno wchodzi w turnieje. Drugi mecz to już pogrom Kalabiny 6:3, 6:2. Widać, że Monica utrzymuje swoją formę i przyjechała tutaj z myślą o kolejnych zwycięstwach.

Akgul Amanmuradova to nigdy nie była zawodniczka z jakimś przebłyskiem. Ot, przynajmniej jak dla mnie taka rzemieślniczka. Plątała się kilka lat temu w okoliach 70 miejsca w rankingu, ale to tyle. Teraz jest już tylko gorzej. Niby coś tam powalczy, coś wygra, ale nic więcej. Ponadto hala chyba nigdy nie była jej ulubioną nawierzchnią, bo zazwyczaj dość słabo sobie tu radziła.

Puig, jak dla mnie, jest dużo bardziej perspektywiczną zawodniczką i dodatkową mającą dużo lepszą obecnie formę.

Wynik: 0:6, 2:6 ✅✅
 
Otrzymane punkty reputacji: +12
jasmin_bogow 5,5K

jasmin_bogow

Użytkownik
5. Alexandra Krunic - Monica Puig
Typ 2 kurs 1.36
Bet365
Stawka 5/10

13:00 21/12/2012

Miałem napisaną długą analizę, ale sobie skasowałem tuż przed wysłaniem...
Tak czy tak, już na szybko tym razem. O Monice nie mam już za bardzo co pisać ponad to, co napisałem ostatnio. Może warto dodać, że w 2011 dotarła do finałów dwóch juniorskich turniejów wielkoszlemowych; AO i RG. Ponadto wczoraj z uśmiechem na ustach odprawiła Amanmuradovą 6:0, 6:2
Jej dzisiejsza przeciwniczka - 19letnia rówieśniczka Alexandra Krunic jest może trochę bardziej znanym nazwiskiem, ale jak już coś gra to zazwyczaj na cegle bądź czasem na hardzie. Na hali nigdy sobie nie radziła i pisząc nigdy mam na myśli nigdy. To jest pierwszy raz w jej historii kiedy wygrała trzy mecze pod rząd na turnieju głównym, a to już o czymś świadczy - warto to sobie porównać z wyczynem Monici, która dwa ostatnie turnieje na hali wygrała.
Gdyby mecz był na innej nawierzchni to może dłużej bym się nad tym typem zastanawiał, jednak tu, na hali, jestem zdecydowany, że Portorykanka powinna to wygrać - może już nie tak łatwo jak wczoraj z Akgul, ale jednak.
Wynik: 6:7, 2:6 ✅✅
 
Otrzymane punkty reputacji: +9
jasmin_bogow 5,5K

jasmin_bogow

Użytkownik
7. Alex Bolt - Niesten Miliaan
Typ 1 kurs 1.40
Paddypower
Stawka 3/10

Długo myślałem o tym typie i w końcu zdecydowałem się, że jednak postawię na młodego Bolta( nr rankingu 445 ). Rzeczony Bolt, Alex Bolt, Australijczyk, od początku grudnia siedzi sobie w Hong Kongu i rozgrywa turniej za turniejem, to jest mianowicie jego trzeci. W obu poprzednich dotarł do finału, w tym - w pierwszym z tychże przegrał z Victorem Baludą, a w drugim wziął na nim rewanż. Ogólnie w tym roku na hardzie jest to jego 5 finał, dwa z nich wygrał. Alex to młody zawodnik - zaledwie 19 lat - i ma jeden fajny atrybut - jest leworęczny, a z takimi zawsze trudniej się gra.
Jego przeciwnik, Niesten, zajmuje około 580 miejsce w rankingu i jest trzy lata starszy od swojego rywala ( albo 4, nie pamiętam dokładnie ) Spójrzmy prawdzie w oczy - jeśli w tym wieku jest na takim miejscu to raczej ogromnym talentem nie jest ???? Na hardzie nie radzi sobie zbyt dobrze ( zresztą jak na każdej innej nawierzchni ) czasem coś mu tam wyjdzie, miał kilka mniejszych udanych turniejów w 2011 ale to tyle. Obyło się bez rozgłosu. Jedno co warto zaznaczyć to że na początku listopada wygrał mały turniej halowy w Phuket i wyeliminował tam Middelkoopa.
Jak dla mnie ostatnia forma zdecydowanie przemawia za Alexem. Chłopak jest ( w mojej opinii ) zdecydowanie lepiej zapowiadający się na przyszłość ( choćby patrząc na wiek/wygrane turnieje ) no i hard wyraźnie jest jego ulubioną nawierzchnią, na której odnosi najwięcej sukcesów. Poza tym Niesten w półfinale męczył się ze słabym Chung Hyeon ( ok 900 msc w rankingu ) a Alex łatwo wyeliminował 6 w turniejowej drabince Nam Ji Sunga.
Wynik: 2:6,6:1,4:6
 
bsk 184

bsk

Użytkownik
Savic, A - Puig, M ⛔ 5:7, 6:3, 6:4
Typ 2 @ 1,4 w Bet365
Stawka 1/10

23-letnia Ana Savic wróciła do tenisa po 3 latach przerwy i zdążyła zdobyć sześć tytułów ITF z pulą 10 K w trakcie minionego sezonu.
Savic w półfinale spotkała się z faworytką, na którą stawiałem - Martą Sirotkiną. Stoczyła z nią doprawdy morderczy pojedynek. Sirotkina miała już MP w drugim secie. W trzecim secie miała trzy MP, pomimo to Savic obroniła te piłki i wygrała 6-7 (1) 7-6 (2) 7-6 (3). Oznacza to jak dla mnie, że ma żelazną psychikę jak na kobiecy tenis. To na pewno działa dla niej na plus. Dzięki temu myślę, że pomimo przerwy spowodowanej różnymi problemami wkrótce wróci do wysokiego poziomu, ale chyba jeszcze nie teraz.
Do meczu streamu nie było, można domniemywać na podstawie statystyk, że wygrała go porządnym serwisem, który jednak osłabł pod koniec, gdy zaczęły się błędy serwisowe.
Jednak dla mnie Monica Puig pozostaje absolutnym faworytem do tytułu, pomimo że wiem iż typowanie takich kursów w ITF nie ma głębokiego sensu (dlatego też typ rekreacyjny).
Dla Portorykanki ten rok był wygrany a w nim zdobycie w turnieju 100K w Poitiers i 50K w Joue-Les-Tours.
Z kolei w półfinale w Ankarze pokonała Aleksandrę Krunic z Serbii, demolując ją w drugim secie, choć w pierwszym były wątpliwości czy aby na pewno w ogóle wyszła na kort ;). W przeciwieństwie do rywalki Puig to typowa przepychaczka na drugą stronę i zamiast nacierać po prostu wszystko odbija na drugą stronę, licząc na błędy przeciwniczki. A tych może być dużo z powodu zmęczenia i braku koncentracji po powrocie do formy.
Dla odważnych proponuję czekać aż Puig będzie przegrywać w pierwszym secie (nie zdziwię się jeżeli rozpocznie Savic od przełamania) i dopiero łupnąć.
 
P 2,5K

plsn

Użytkownik
ITF Quanzhou Women
Chang Liu - Akiko Omae 3,0 ✅ 2-6 6-3 7-5
Jing Jing Lu - Wen Hsin Hsu 3,25 ✅ 2-6 6-2 6-1
Bet365

Chang Liu (347.), Akiko Omae (277.) - to nie jest duża różnica, w każdym razie nie na 3,0. Do tego Omae w ostatnich spotkaniach nie błyszczała, m.in. wysokie i gładkie porażki z będącymi wówczas w fatalnej formie Rottmann i Peers. Ona raczej na to 277. miejsce aktualnie nie zasługuje. Chang Liu końcówkę poprzedniego sezonu też miała nienajlepszą, za to początek świetny. Po 3,0 warto próbować.

Z Jing Jing Lu sprawa jest prosta. 9 miesięcy przerwy spowodowało spadek w rankingu z 2. do 7. setki. Hsu jest w 4. i wyniki ostatnio raczej słabe. Jest to pierwszy mecz Jing Jing Lu po tej przerwie. Jeśli nie zapomniała tenisa, to spokojnie powinna dać sobie radę. Ten typ warto nieco grubiej, bo może być duże value tutaj.
 
Otrzymane punkty reputacji: +14
P 2,5K

plsn

Użytkownik
ITF Saint Martin Women
Echeverria Alam - Totka 2,5 ✅ 6-1 6-4
Bet365

Przedziwna sytuacja. Jeszcze przed chwilą było 1,66 na Echeverrię i według mnie było prawidłowo wystawione. Nagle skok na 2,5, zupełnie niezrozumiały, bo to Echeverria jest faworytką.
Obie młode, z 95. rocznika. W juniorach Echeverria osiągnęła 130. pozycję, Totka 253. W seniorach Echeverria też jest wyżej (840.), Totka (947.). Dodatkowo Totka gra prawie wyłącznie na mączce, a turniej jest na hardzie. Wyniki Echeverrii z poprzednich sezonów wyglądają też sporo lepiej, więcej wyrównanych spotkań i ze znacznie lepszymi przeciwniczkami.
50/50 w najgorszym razie.
 
Otrzymane punkty reputacji: +7
P 2,5K

plsn

Użytkownik
ITF Saint Martin Women
Molnar - Benamar 5,0 ✅ 6-7 6-7
Molnar - Benamar DW 2-1 4,0 ⛔
Molnar - Benamar wygra 1. seta 3,75 ✅
Bet365

Piękny kurs dostajemy na ten mecz, a zawdzięczamy go temu, że tenisistki spotkały się trzy dni temu w finale ITFa w Fort-de-France i Molnar go gładko wygrała 6-2 6-0. Poza tą jedną przesłanką nie ma żadnych podstaw do takiego faworyzowania Molnar. Benamar jest znacznie wyżej w rankingu, poprzedni sezon bardzo udany, wygrywała z wyżej notowanymi. Wcześniejsze spotkania w Fort-de-France też bardzo pewnie wygrane. Wynik ostatniego finału interpretuję w kategoriach wypadku przy pracy itp., to się każdemu zdarza. Rozmiar porażki jest tu niemal na pewno nieadekwatny do umiejętności. Te oceniam jako zbliżone. To jest inny dzień, inny turniej, nowe rozdanie, nie sądzę, by Molnar znów tak zdominowała to spotkanie. Będzie walka.
Spodziewałem się kursu w granicach 2,50 na Benamar, więc 5,0 biorę z dużymi nadziejami. Polecam.
 
arturwb 94

arturwb

Użytkownik
ITF Saint Martin Women
Adam Oceane - Benamar Scherazad (@1,20)
typ: Benamar Scherazad wygra 2:0
kurs: 1,57
Bet365
Od razu mówię, że to typ z samych statystyk. Nie przekonuje do grania go, jednak dla mnie jest to pewne spotkanie.
Zawodniczki spotkały się ostatnio 04.01.2013r. na takiej samej nawierzchni i wynik to 2:0 dla naszej faworytki. 2:0, a dokładniej 6:2,6:1 więc bardzo pewnie. Mam nadzieję, że dzisiaj również powtórzy się ten wynik. Benamar to bardziej doświadczona zawodniczka, a rankingowo jest 500 miejsc przed swoją przeciwniczką. Start 21.
Powodzenia!
e: izzi 2:0 (6-4, 6-1) ✅
 
P 2,5K

plsn

Użytkownik
ITF Stammheim Qual.
Albie - Willig 4,33 ⛔ 7-6 1-6 3-6
Albie - Willig DW 1-2 3,75 ✅
Albie wygra 1. seta - Willig 3,50 ✅
Bet365

Dość zaskakujące kursy. Nie wiem, dlaczego Willig tak jest tutaj faworyzowana. Willig to 94. rocznik, 1114. WTA, poprzedni sezon raczej słaby, bez żadnego wyróżniającego się wyniku, z zawodniczkami z 6., 7., 8. setki przegrywała dość gładko.
Audrey Albie - Francuzka, także z 94. rocznika, bez pozycji rankingowej (zapewne stąd taki kurs)bilans poprzedniego sezonu też dość przeciętny, z tym że wyniki bardziej obiecujące. W 2. połowie roku wygrane z Giovine (563.), Sarrazin (531.), rok temu w hali 6 ugranych gemów z Linette (290.).
Wydaje się, że to raczej Albie powinna mieć tu więcej argumentów do zwycięstwa. Kurs z pewnością mocno przesadzony. Po 1,83 na każdą byłoby w sam raz. Bardzo duże value.


ITF Glasgow Qual.
McMinn - Covington 5,50 ✅ 2-6 7-5 6-7
McMinn - Covington DW 2-1 4,0 ⛔
McMinn - Covington wygra 1. seta 4,33 ✅
Bet365

W tym meczu podobnie - nie widzę żadnych argumentów do takiego faworyzowania akurat McMinn. Obie są słabe, praktycznie bez osiągnięć. Warto zerknąć na juniorski ranking, w którym zdecydowanie więcej osiągnęła Covington, bo 283. miejsce., a McMinn 1464..., więc skąd ten kurs?
Polecam.
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
P 2,5K

plsn

Użytkownik
ITF Sharm El Sheikh Women
Sherif - Burger 5,0 ✅ 6-2 6-0 ...wygląda na to, że i ja niedoszacowałem kursu, bo tu 1,20 powinno być ;) Value miesiąca jak na razie ????
Sherif - Burger DW 1-2 4,0 ⛔
Sherif wygra 1. seta - Burger 3,75 ✅
Bet365

W skrócie - turniej na hardzie, a:
Cindy Burger to 7. setka rankingu, gra prawie wyłącznie na clayu, na hardzie w 2012 roku grała... jeden raz.
Mayar Sherif to pierwsza 50-ka juniorskiego, a więc naprawdę niezły poziom. W kontekście nawierzchni to Sherif raczej bym tu faworyzował.
Musi być dobrze ;) Po takim kursie value ogromne. Według mojej oceny powinno być 1,66 na Sherif, 2,10 na Burger.
 
Otrzymane punkty reputacji: +13
Do góry Bottom