>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Turnieje z cyklu ITF (kobiece ITF-y oraz męskie futuresy)

S 212

synpresleja

Użytkownik
Mitchel-Pepperzel 2 4.33 B365 ⛔
Pojedynek dwóch Aussie z czego oboje są na zupełnie innych stopniach kariery,Benjamin miał podbijać czelki,a zamiast tego spada coraż niżej..i niżej..słabiutka forma,wpadek bez liku,ostatnio niby widac u niego progres,ale mimo wszystko kurs na Gavina jest value. Pepperzel gra wyłącznie w ITF i przy słabszych rywalach-bilans mają oboje podobni.Przeszedłbym obojetnie gdyby kursy przedstawiały się inaczej ale przy 4.33 warto spróbowac[lub wyczekac na handi LIVE]. W 1r Gavin ograł tutaj Bartona,który to formę ostatnio ma bardzo wysoką,grając podobnie odprawi i Benka.Widzę tutaj 3 sety.
Vinciguerra-Olin 2 3.00 B365 ⛔
Weteran postanowił wrócić do tenisa na rodzime korty i jak narazie udało mu się przebrnąć przez 2rundy słabo obstawionego ITF,pokonał Ferringo[anonimowy duńczyk] ,Toma Burna[z potencjałem,ale ostatnio kaleczący] oraz młodego szweda z WC Simonssona,któremu to oddał nawet seta.Jutrzejszy rywal jest już nieco poważniejszy,Olin złapał ostatnio formę[przegrany finał ITF] i może pokusić się o odprawienie weterana,gdyby nie nazwisko kursy wyglądałyby 1.9-1.9. Spore value.Biorę.
Maqdas+Savic[under 19.5] @2.07 B365 ⛔

Kuwejtczyk jest o 2 klasy lepszy od rywala,który mimo niezłego bilansu,dość się już nagrał[co rok podobne wyniki w tych samych turniejach] Jak na poziom ITF Maqdas jest bardzo solidnym zawodnikiem,robiącym wyniki tylko na hardzie- 34/14 mówi samo za siebie. Komentarz zbędny.Szybkie 2-0.
Ana Savic roznosi rywalki w turniejach ITF i powoli wdrapuję się coraz wyżej w rankingu,na clayu ma świetni bilans 50/6 ,rywalka ostatnio gra bdb mając bilans 7/1 lecz rywalki to inna półka, z bardziej znanych zawodniczek ograła jedynie Leykine o reszcie nie ma co wspominać.Nie wyobrażam sobie,by po raz drugi Ana zlekceważyła przeciwniczkę jak to zrobiła wczoraj ,męcząc się z Kachar.Jak podejdzie od początku skoncentrowana po 1h mecz się skończy i typ wejdzie.Polecam.

edit: na pełnej zacząłem ????
 
D 103

dolcegibony

Użytkownik
ITF Francja
Millot - Renavand typ:Millot @ 1,40 BEt365
H2H 3-1 dla Millota.O czymś to świadczy. Millot jest ostatnio w dobrej dyspozycji,i na nawierzchni twardej radzi sobie naprawde nieźle wygrywając z takimi zawodnikami jak:Sijsling Brands,Hernych,Ouanna. Zaś u Renavanda zdarzyło się wygryć tylko 2 razy w tym roku n twardej nawierczhni.Spotkali się we wrzesniu na turnieju w Metz i tam górą był Millot wygrywając7-6 6-1,sądze że dziś Millot również powinien wygrać to spotkanie, ponieważ jest lepiej grającym zwodnikiem na twardej nawierzchni.
 
P 2,5K

plsn

Użytkownik
ITF Mytilini Women
Jaeger - Cedermark 8,0 ✅ 6-0 6-0 Co za wynik... nie myślałem, że aż tak źle z tą Cedermark. Trzeba było grubiej atakować, ale dobre i to ;)
Bet365

Cedermark przegrywała ostatnio z bardzo słabymi zawodniczkami. Jaeger, choć nienotowana, z pewnością nie jest dziewczyną do bicia. Kurs odjazdowy. Trzeba tego spróbować.
 
Otrzymane punkty reputacji: +23
S 212

synpresleja

Użytkownik
Bedene-Borovina over 16.5 1.80 + 2 19.00 ✅/⛔
Andraz ostatni raz under16 ugrał w lutym,od tamtej pory forma pikuje w dół,porażki z zupełnymi noname&#39;mami typu Stojisavljevic[ugrał gema!] czy też Bennica.Progresu nie widac,bo 3 sety z zawodnikiem z ok.1300 ATP to żaden wynik. Rywal ani w rozgrywkach juniorskich,ani seniorskich nie był nawet średniakiem. Ale że turniej gramy w Chorwacji na jego kortach to pewnie powalczy. Mimo to,że rywal słaby to w obecnej formie Bedene i tak będzie się szarpał,jak nie z rywalem to z samym sobą. Z każdym rokiem gra coraz gorzej,nie wydaję mi się aby nawet takiego kelnera odprawił bez straty 5gemów.Typ przeciw Bedene,który zapomniał jak się gra w tenisa;)

Savchuk-Feurstein 2 1.57
⛔
Olga na żadnej nawierzchni w tym roku nie ma dodatniego bilansu, na ostatnie 7meczy wygrała ledwie 2,ostatni mecz przegrała 2-0 z Zhao,od 2 lat ze starej niezłej Savchuk,zostało nazwisko,kolejny rok kończy z minusowym bilansem.Rywalka natomiast na hali co roku ma bdb wyniki,27-9 w tamtym roku,obecnie 5/2,choc ostatnio forma nie dopisuję to na przesłabą Savchuk wystarczy,ostatnie podobnie wiele porażek,ale to idealna rywalka na przełamanie,bo Oldze nigdy na hali zbyt dobrze się nie grało.Kurs przyjemny.
 
Otrzymane punkty reputacji: +8
S 212

synpresleja

Użytkownik
De Campos-Rojas 1 10.00 ⛔
Na ostatnie 10 meczy,Rojas wygrała 2,a Campos 3.Obie zatem prezentują formę bliską zeru.Psychiczne to obie muszą miec niezły bajzel,szczególnie Rojas,która w poprzednich 2 sezonach uzyskiwała znacznie lepsze wyniki. De Campso przeszła tu kwale,grając z dziewczynami z podwórka,może w jakimś stopniu ją to podbuję. Obie są młode,odpowiednio &#39;93 i &#39;94,zetem żadna doświadczeniem tu nie wygra. skąd zatem 10.00? Może z powodu rankingu? Czyżby zapomniano że kobiety z miejsc powyżej 500,wszystkie prezentuję ten sam słaby poziom? Juniorsko także nie błyszczały,więc dla mnie spore value.
Wojcik-Cisneros 2 1.83 ⛔
Pojedynek dwóch młodych zawodniczek wkrających między seniorki,jak dotąd Wojcik odbiła się jak od ściany-bilasn 5/14, na hardzie to już wogóle wygląda źle 2/8. Juniorsko znacznie lepiej wyglądają wyniki tej drugiej. Jak narazie 2-1,choc porażka z Kukharczuk wstydu nie przynosi.Wojcik przegrywała natomiast z zawodniczkami bardzo bardzo średnimi. Wydaje mi się ,że nawierzchnia +obecna forma znacznie przemawia za meksykanką.
 
P 2,5K

plsn

Użytkownik
ITF Joue-Les-Tours Women
Khromacheva - Remondina 3,0 ⛔ 6-2 6-4
Bet365

Khromachevej ostatnio wiedzie się gorzej. Ewidentnie słabiej radzi też sobie na twardej nawierzchni, a będzie to jej pierwszy turniej na niej od dłuższego czasu. Remondina za to jest już zaprawiona w halowych bojach i do tego z dobrymi wynikami. Różnica rankingowa nie bardzo duża (140 pozycji). Biorąc pod uwagę ostatnie wyniki obu tenisistek, widzę spore value w kursie na Remondinę. Polecam.
 
P 2,5K

plsn

Użytkownik
ITF Troy Women
Vickery - Dubois 3,25 ⛔ 5-7 3-6
Bet365

Vickery na poziomie drugiej setki grać potrafi, czego wielokrotnie w tym sezonie dowodziła, także zwycięstwami (np. z Rodionovą, 125. WTA). Dubois ma średni sezon. Kurs jak najbardziej do gry.
 
Otrzymane punkty reputacji: +6
P 2,5K

plsn

Użytkownik
ITF Troy Women
Austin - Min 5,5 ⛔ 2-6 2-6
Bet365

Min ostatnio gra katastrofalnie. Porażki w 7 z ostatnich 9 spotkań. W pierwszej rundzie ze słabą ostatnio Marino (538. WTA) równa walka i 7-6 6-4. Brooke Austin świetnie się zapowiada, w pierwszej rundzie 6-4 6-3 z Kiick (404. WTA, 12/9 hard), i jestem niemal pewien, że będzie w stanie postawić się tak dysponowanej Grace Min. Kurs 5,50 absolutnie do wzięcia.
 
P 2,5K

plsn

Użytkownik
ITF Joue-Les-Tours Women
Riske - Zanevska 2,5 ⛔ 4-6 6-2 6-2
Bet365

Krótko, bo mecz za 20 minut. Zanevska jednak złapała znowu świetną formę. Wczoraj imponujące zwycięstwo nad znakomitą ostatnio Mladenovic. Z Riske więc tym bardziej powinna sobie poradzić. W najgorszym razie widzę to jako 50/50, więc 2,50 wygląda bardzo dobrze. Wchodzę w to mocniej.

Edit: Spotkanie jednak najwcześniej o 14.
 
S 212

synpresleja

Użytkownik
Jeśli ktoś się lubuję w surebetach to dziś ma szanse na ok.16% zysk bez ryzyka. Dobra lokata na okres 1 nocy;)
Spotkanie Hsieh-Vekic ITF Souzhu
i oto kursy:
Panbet 1.36-3.20
bet365:1.83-1.83
Przykładowa symulacja dla kwoty 1000zł:
Stawka: 636.18 363.82
Wygrana
: 1164.21 1164.22
Zysk netto
: 164.21 164.22
 
S 212

synpresleja

Użytkownik
Venus-Kyrgios 2 2.60
Pojedynek 2 aussie z czego ten drugi uważany jest za mega talent,co zresztą pokazuję.Sklasyfikowany na 5 miejscu juniorskich rankingów,powoli wkracza w turnieje seniorskie. Obecny jego bilans na hardzie to 13/6. Wrócił do rozgrywek seniorskich po 6miesięcznej przerwie i idzie mu dobrze. Jedyną porażke zaliczył z Feeneyem[który szaleje w ITF].Tutaj ograł już MacKenziego,Bolta oraz w 2 setach Saville,szczególnie ten ostatni wynik budzi respekt.Venus sezon ma średni-14/11 na hardzie,ostatnie wyniki także nie zachwycają,porażki z Boltem[którego 2dni temu ograł Nick],Reidem,Bartonem..jak narazie w tym turnieju trafił jedynie raz na zawodnika nie odstającego od niego o min.1 klasę i wygrał z Lookiem 2-0,Shipanski i Jasika to nie ten poziom,więc inny wynik niż wygrana byłby sensacją.Kursy wg mojej opini powinny byc 50/50 ,a jest inaczej,liczę że młody Kyrgios podtrzyma formę z wczorajszego meczu,a to pozwoli mu na gładkie zwycięstwo.
 
P 2,5K

plsn

Użytkownik
ITF Akko Women
Cadar - Kolat 3,0 ✅ 4-6 2-6
Bet365

Kolat dobrze się zaprezentowała w dwu ostatnich turniejach. Wczoraj pewne zwycięstwo z turniejową dwójką 7-5 6-1 (Yashiną, 453. WTA). Cadar jest 831., dwa ostatnie spotkania wygrała, choć nie bez trudnu, ze słabszymi zawodniczkami. Wydaje się, że dla Kolat i Cadar powinna być aktualnie w zasięgu. Kurs sensowny i godny polecenia.

ITF Mexico City Women
Hermoso - Zacarias 3,4 ZWROT
Bet365

Zacarias już na początku roku zagrała kilka bardzo obiecujących spotkań. Ostatnie wyniki też wskazują na powrót do bardzo dobrej dyspozycji. Z Hermoso grała 5 dni temu i wygrała, więc czemu nie miałaby powtórzyć tamtego wyniku. Z pewnością tanio skóry nie sprzeda, a kurs bardzo zachęcający.

ITF Limoges Women
Schmiedlova - Date Krumm 2,2 ⛔ 6-1 5-7 3-6
Bet365

Kimiko Date Krumm ma już swoje lata, co pokazują jej ostatnie wyniki. Wczoraj tylko 6-4 6-4 z Orlovą (554. WTA). Schmiedlova (214. WTA) to inna półka, świetny sezon (18/2 na hardzie) i to będzie dla Krumm, jak sądzę, zbyt duże wyzwanie. 2,20 nie powala, ale trzeba to brać i nie narzekać.
 
P 2,5K

plsn

Użytkownik
ITF Rock Hill Women
Eikeri - Stewart 3,0 ⛔ 6-7 7-6 6-1
Bet365

Stewart ma 15 lat, ale już teraz wygląda bardzo mocno. Wszystko wygrywa pewnie, gładko w dwu setach. Wczoraj 6-3 6-4 z Kanadyjką El Tabakh (149. WTA, 22/12 hard) - kurs 19,0 - to był bet dnia. Eikeri jest 324. w rankingu, wczoraj 3-setowy długi pojedynek z Voracovą, która na hardzie ma słaby bilans. Wygląda na to, że i tym razem Stewart nie stoi na straconej pozycji i może poważnie zagrozić faworytce. Kurs na Stewart cały czas wprawdzie rośnie, ale 3,0 uważam już za warte ryzyka.
 
wow 331

wow

Użytkownik
ITF KOBIETY - SINGIEL: Limoges (Francja)
Zanevska M. vs Domachowska M. [1.66] ✅✅ over też był dobrym betem ????

Kurs już niestety spadł na Ukrainkę ale i tak wydaję mi się dość dobry by go pobrać. Zanevska zdecydowanie złapała dobrą formę i w pokonanym boju tego turnieju pozostawiła już rozstawioną z numerem 1 Panovą oraz w poprzednim meczu Alison Riske z którą notabene przegrała całkiem niedawno w ćwierćfinale turnieju w Tours. Na hali gra jej się bardzo dobrze o czym świadczy bilans z tego roku 32/3 ( z czego właśnie przegrana z wymienioną Riske).
W mojej ocenie Marta miała dużo łatwiejszą drogę do tego półfinału chociaż warto wspomnieć,że swoje przeciwniczki pokonywała w dwóch setach... Być może lepszym rozwiązaniem byłby over ( wygrana 1 seta przez Domachowską ) ale ja gram na Ukrainkę i mam nadzieję, że nie zawiedzie i wejdzie do finału..


ITF KOBIETY - SINGIEL: Sevilla (Hiszpania)
Cabeza Candela E vs Pereira T. over 20.5 [1.94] ✅✅ wg. scenariusza...

W finale turnieju w Sewilli spotka się gospodyni a zarazem turniejowa jedynka z Cabeza Candela z Brazylijką Pereirą. Co do faworyta tego spotkania nie mam wątpliwości i jest nią Hiszpanka ale czy to musi być tak łatwy dla niej pojedynek ? ... niekoniecznie, chociażby dlatego że całkiem niedawno obie panie spotkały się w ćwierćfinale turnieju w Sant Cugat(Hiszpania) gdzie to po dość dziwnym pojedynku ( 6-2,0-6,6-0) wygrała Cabeza Candela ... Brazylijka jak zauważyłem łącza drugi bieg od drugiego seta więc i mam nadzieję, że w tym meczu tak będzie a linia jaką oferuję nam Marathon jest nieco niższa jak w bet365(21.5) dlatego ją pobieram i liczę, że będzie to trzysetowy pojedynek..
 
wow 331

wow

Użytkownik
Zanevska, Maryna vs Feuerstein, Claire over 21 [1.90]

No i mamy Ukrainę w finale turnieju rozgrywanego w Limoges gdzie przyjdzie jej się zmierzyć z gospodynią Feuersteine Claire. Od ćwierćfinału widziałem Marynę w finale i pozostaję przy swoim, że powinna ten turniej wygrać ale z racji tego, że przeciwniczką jest Francuzka a turniej odbywa się właśnie się we Francji, bardziej bezpieczną opcją wydaję mi się pograć over a do tego Marathon oferuję nam atrakcyjną linię 21 gdzie na bet365 mamy 22.5. Obie zagrały dość zacięte półfinały gdzie to Feuerstein &quot;wracała już z dalekiej podróży&quot;. Dotychczas spotkały się dwa razy, po trzy setowym pojedynku raz wygrała Francuzka a raz po kreczu w pierwszym secie Ukrainka. Gram Zanevską i over w tym meczu i mam nadzieję, że Maryna nie zawiedzie i tym razem.
 
P 2,5K

plsn

Użytkownik
ITF Dubrovnik Women
Pera - Njiric 2,25 ✅ 6-1 6-4
Bet365

Bernarda Pera w ostatnich 8 spotkaniach bardzo dobre wyniki, bilans 6-2; Njiric wręcz odwrotnie - na ostatnie 11 spotkań wygrała zaledwie 2. Rankingowo Njiric jest niewiele wyżej. Dla mnie to Pera jest tu faworytką, a kursy powinny być odwrotne. Bardzo duże value!
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
P 2,5K

plsn

Użytkownik
ITF Stockholm Women
Samuseva - Peterson 2,2 ✅ 6-7 3-6
Bet365

Za Peterson na starcie płacili 1,66. Teraz już 2,2, co z jednej strony nakazuje zachować ostrożność, ale z drugiej wydaje się kompletnie niezrozumiałe, bo to Peterson wydaje się faworytką tego spotkania.
Samuseva nie ma specjalnych osiągnięć, nie miała żadnego spektakularnego wyniku w tym roku, 666. pozycja w rankingu wrażenia nie robi. Wczoraj trzysetówka z dużo słabszą od Peterson tenisistką.
Natomiast Peterson to 47. zawodniczka juniorskiego rankingu, z naprawdę dobrymi wynikami w tym sezonie. Pokonywała już w tym roku mocne dziewczyny z samą Donną Vekic na czele. Jej potencjał wygląda na dużo większy i te 2,2 trzeba jednak mimo wszystko pobrać.
Mecz już za 30 minut.
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
P 2,5K

plsn

Użytkownik
ITF Victoria Women
Nemchen - Rodriguez 1,727 ✅ 2-6 0-6 jak widać tu i 1,2 byłoby za dużo; Victoria Rodriguez zawodniczki z tego pułapu zwykle zmiata z kortu; nie inaczej było tym razem - 11 gemów z rzędu od stanu 2-1 ????
Bet365

Zważywszy ostatnie wyniki Rodriguez kurs wydaje się bardzo okazyjny. Nemchen to nic ciekawego (1045. WTA) , a Rodriguez w ostatnim czasie z byle kim nie przegrywała. Powinno być pewne 2-0 dla Rodriguez. Na Rodriguez w tym pojedynku dałbym maks. 1,4. Spore value tu widzę.
 
Do góry Bottom