>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Turnieje z cyklu ITF (kobiece ITF-y oraz męskie futuresy)

P 2,5K

plsn

Użytkownik
ITF Buenos Aires Women
Perez Rojas - Gobbi Monllau 5,0 ✅ 5-7 4-6
Bet365

Gobbi Monllau jest w dobrej dyspozycji. Tydzień temu ćwierćfinał w poprzednim ITF-ie w Buenos Aires, w którym odpadła po 3-setówce z Aną Sanchez (521. WTA, 20/12 clay 2012).
Perez Rojas z kolei bez formy w tym sezonie (773. WTA, 6/14). Ostatnio kilka porażek z nienotowanymi zawodniczkami.
Kurs 5,0 z pewnością przesadzony.

Edit: Znowu to samo - nim zdążę wpisać analizę, kurs spada do 3,0...

Edit2: Kolejne 10 minut i już 1,72! - to już niewarte gry oczywiście.
 
Otrzymane punkty reputacji: +18
P 2,5K

plsn

Użytkownik
ITF Redding Women
Krywacz - Geuer 5,0 ⛔ 2-6 3-6
Bet365

Od razu ostrzegam, że typ jest ryzykowny i nie mam na niego bardzo mocnych argumentów ;).
Po pierwsze Krywacz nie grała prawie dwa miesiące, więc nie wiadomo, jaką ma formę na ten turniej. Krywacz miała bardzo dobry początek 2012 roku, gdy wygrywała mecze z zawodniczkami z trzeciej setki. Liczę na to, że w tym turnieju wróci do podobnej dyspozycji i wtedy Geuer spokojnie jest do ogrania. Krywacz właściwie gra tylko na hardzie. Turniej w USA, gra u siebie.
Geuer to 378. zawodniczka rankingu WTA. Przyzwoite wyniki w tym roku, także na hardzie. Ale ostatnie turnieje grała akurat na mączce, więc to jej pierwszy mecz na tej nawierzchni od półtora miesiąca.
Może być gładkie zwycięstwo Geuer, jeśli Krywacz jest bez formy. Może być równy mecz. Na to drugie liczę i ryzykuję po 5,0.

Spadło do 4,0. Doklejam profile obu, gdyby ktoś był zainteresowany:
http://www.tennisexplorer.com/player/krywacz-ad6d9/
http://www.tennisexplorer.com/player/geuer/
 
S 2,4K

soltysiao

Użytkownik
ITF Pereira
Flores-de los Rios
Ponizej 18,5 1,72
bet365 ✅
Dzieki koledze wyzej zainteresowalem sie ITFami i widze ze mozna zrobic na tym niezla kaske. Co prawda typy &quot;na win&quot; pozostawie sobie bo wystarczy zagrac za kilka stow i kurs drastycznie spada a mam jeszcze kilku znajomych ktorzy chetnie wejda w typy wiec nie bede zabieral im zarobku.
Co do typu to de los Rios to jakas totalna amatorka bez oficjalnego meczu rankingowego !! Flores natomiast swietny bilans 102-40 zczego ponad 90% spotkan na dzisiejszej nawierzchni. Nie zdziwie sie jak tu bedzie rowerek nie mowiac juz o ugraniu czegokolwiek przez de los Rios. 5 minut do rozpoczecia meczu wiec nie ma na co czekac ;).
edit : widze ze na live juz jest
 
Otrzymane punkty reputacji: +6
P 2,5K

plsn

Użytkownik
ITF Salisbury Women
Calderwood - Peers 6,0 ⛔ 6-2 2-6 3-6

O Sally Peers było kilka wpisów temu przy okazji jej przegranego meczu z Pliphuech. Peers jest w megadołku, przegrywa ostatnio wszystko, ostatnio z Hadzic (566. WTA). Calderwood jest jeszcze dalej w rankingu, bo na 904. miejscu. Jedyne pytanie, jakie rodzi się w związku z tym typem brzmi: jak głęboki jest dołek Peers? Ja za 6,0 sprawdzam to - różnica w umiejętnościach między zawodniczką z szóstej setki a z dziesiątej nie jest aż tak duża.
A tu aktualny profil Peers z jej ostatnimi osiągnięciami:
http://www.tennisexplorer.com/player/peers-18dcf/
 
P 2,5K

plsn

Użytkownik
ITF Buenos Aires Women
Costamagna - Nowak ⛔ 4-6 6-2 4-6
Bet365

Zwracam uwagę na to spotkanie. Nowak jest od maja kompletnie bez formy - tu można zobaczyć, z kim i jak wysoko przegrywała:
http://www.tennisexplorer.com/player/nowak-314d8/
Costamagna jest w rankingu sporo niżej, ale bilans ma dobry, forma przyzwoita.
Polowałem na ten typ rano, licząc na dobry kurs przynajmniej na starcie, ale dali tylko 1,83. Po tym kursie odpuszczam, ale liczę na live - gdyby Nowak wyszła w 1. secie na prowadzenie, najlepiej po przełamaniu (co jak wiecie w kobiecym tenisie wiele nie znaczy), to dostalibyśmy pewnie na Costamagnę ok. 3,0 - i od tego progu typ jest moim zdaniem godny polecenia.
Dla porządku wklejam też profil Costamagny:
http://www.tennisexplorer.com/player/costamagna/
Mecz zaplanowano na godzinę 18, o ile wcześniejsze spotkania nie spowodują opóźnień.
 
Otrzymane punkty reputacji: +6
malin157 72,4K

malin157

Znawca - Sporty zimowe
ITF Buenos Aires Women
Costamagna - Nowak
Bet365

Zwracam uwagę na to spotkanie. Nowak jest od maja kompletnie bez formy - tu można zobaczyć, z kim i jak wysoko przegrywała:
http://www.tennisexplorer.com/player/nowak-314d8/
Costamagna jest w rankingu sporo niżej, ale bilans ma dobry, forma przyzwoita.
Polowałem na ten typ rano, licząc na dobry kurs przynajmniej na starcie, ale dali tylko 1,83. Po tym kursie odpuszczam, ale liczę na live - gdyby Nowak wyszła w 1. secie na prowadzenie, najlepiej po przełamaniu (co jak wiecie w kobiecym tenisie wiele nie znaczy), to dostalibyśmy pewnie na Costamagnę ok. 3,0 - i od tego progu typ jest moim zdaniem godny polecenia.
Dla porządku wklejam też profil Costamagny:
http://www.tennisexplorer.com/player/costamagna/
Mecz zaplanowano na godzinę 18, o ile wcześniejsze spotkania nie spowodują opóźnień.
przed rozpoczęciem kurs jeszcze spadł, jakiś czas przed meczem było już tylko 1.61...
a sam mecz lepiej rozpocząć się po prostu nie mógł, przy stanie *0:3 na Argentynkę było 3.40, teraz niech odrabia :cool:
 
P 2,5K

plsn

Użytkownik
ITF Salisbury Women
Peers - Zlochova 2,1 ✅ 6-4 3-6 2-6
Bet365

Już spada - obecnie 2,0. Przeciwko Peers już grałem kilkukrotnie - ten ćwierćfinał w jej dyspozycji to i tak duże osiągnięcie. Zlochova nie powinna pozostawić jej złudzeń. Spore value według mnie. Ja bym dał na Zlochovą maks. 1,5-1,6.
Jak w tym meczu Peers może być faworytką, skoro porównanie ich profili wygląda tak (mecz na hardzie):
http://www.tennisexplorer.com/player/zlochova/
http://www.tennisexplorer.com/player/peers-18dcf/
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
P 2,5K

plsn

Użytkownik
ITF Saint Malo Women
De Beer - Zahlavova poniżej 16,5 gema 1,9 ✅ 1-6 2-6 De Beer wszystkie swoje gemy zdobyła po breakach...
Bet365

De Beer wygląda na zupełną outsiderkę - w seniorach nigdy nie ugrała więcej niż 4 gemy, a na ziemi nigdy nie ugrała więcej niż 1 gema. Jednocześnie też nigdy nie grała z tak mocną przeciwniczką jak Zahlavova.
 
P 2,5K

plsn

Użytkownik
ITF Shrewsbury Women + ITF Sweden F5
Domachowska - Beck + Nieminen - Paukku AKO: 1,773 ✅ 6-4 1-6 3-6 + 6-4 6-2 szkoda 1. seta dla Domachowskiej, bo i dubel na 2-0, by wszedł; Beck prowadziła w nim 0-3, by przegrać 6-4
Bet365

Niskie kursy ostatnio sporadycznie grywam, ale tu nie mogę się oprzeć. Dwa pewniaki jak dla mnie:
Domachowska ma słaby sezon, Beck za to bardzo dobry, powinno być spokojne 2-0 dla Beck. Kurs zresztą już zleciał z 1,44 na 1,364.
Podobnie w drugim meczu - typ solidnego gracza przeciwko Paukku, który nie tylko jest daleko za Nieminenem w rankingu, ale też ma fatalne wyniki w tym sezonie.

Za drobniejszą kwotę można też oba mecze po 2-0 jako dubel puścić z bardzo ładnym AKO: 3,6.
Szanse nawet na seta dla Domachowskiej czy Paukku nie wydają mi się duże.
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
P 2,5K

plsn

Użytkownik
ITF Saint Malo Women
Naydenova - Zanevska 2,625 ⛔ 4-6 3-6
Bet365

Bilans niby za Zanevską przemawia, ale jej ostatnie wyniki wskazują według mnie na kryzys formy. Zanevska była objawieniem pierwszych miesięcy 2012, gdy wygrywała wszystko jak leci. Teraz nie wygląda to już tak różowo. Porażka z Ozgą (423. WTA), z bardzo słabą w tym sezonie Chakhnashvili, która przegrywa właściwie prawie wszystko (319. WTA, 9/16), wreszcie męki w 1. rundzie z Radovanovic (834. WTA, 10/13). To są moje argumenty przeciwko Zanevskiej. Naydenova tak jak Zanevska jest w trzeciej setce, wyniki nie oszałamiają, ale na mojego nosa wystarczą, by grać równorzędne spotkanie. Raczej bez szaleństw ze stawką.
 
P 2,5K

plsn

Użytkownik
ITF Saint Malo Women
Gamiz - Kostova 2,75 ✅ 7-5 7-5
Bet365

Trochę się zagapiłem, bo po 3,25 można było wziąć, ale spadki nie są przypadkowe.
Obie grały ze sobą 1,5 miesiąca temu. Po 3 setach i TB wygrała Gamiz. Mecz 40/60 w najgorszym razie, więc 2,75 wciąż jest value.

ITF Saint Malo Women
Zanevska - Fernandez-Brugues @3,0 przy 1-0 dla Zanevskiej - warunek został spełniony; Zanevska zaczęła od gładkiego przełamania i kurs 3,0 był do wzięcia ZWROT

Tu też kursy spadły z 2,625 na 2,1. Po takim kursie nie ruszam tego, ale na live, gdyby Zanevska lekką przewagę zdobyła na początku pierwszego seta, to od 3,0 już warto. O słabszych ostatnio wynikach Zanevskiej pisałem post wyżej. Fernandez-Brugues natomiast złapała formę we wrześniu, a wczoraj wyeliminowała Pereirę (204. WTA, 33/14 clay).
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
P 2,5K

plsn

Użytkownik
ITF Albuquerque Women
Muhammed - Riske 5,0 ⛔ 6-7 3-6
Bet365

Coś dzisiaj spóźniony zapłon. Znowu kurs po spadkach (było 7). Muhammed jest sporo dalej w rankingu, bo mało grała w tym sezonie. Ale wyniki pozwalają wierzyć, że powinna nawiązać z Riske walkę. Muhammed we wrześniu pokonała Abramovic (317. WTA) w trzech setach, ale te dwa ostatnie 6-1 6-0 (!), w 1. rundzie w Albuquerque odprawiła Brengle (181. WTA) 7-5 6-1, a w 2. bardzo mocną ostatnio Allie Will (Allie Will w 1. rundzie wygrała z Gallovits - 114. WTA). Riske jest 151., ostatnie wyniki nie powalają. 5,0 to wciąż duże value.
 
P 2,5K

plsn

Użytkownik
ITF Shrewsbury Women
Beck - Sirotkina 4,0 ⛔ 6-2 4-6 6-0
Bet365

Tu z kolei kursy na Sirotkinę rosły cały dzień (na początku 2,75). Może się na tym przejadę, ale jak dla mnie 4,0 to już sporo za dużo. Sirotkina jest raptem 30 pozycji niżej od Beck. Na nawierzchni twardej w hali ma bilans 15/3 i generalnie hard jej sprzyja. Beck też ma świetny bilans, ale w dwu poprzednich rundach potraciła sety ze słabymi Domachowską i Rezai. Sirotkina na pewno tanio skóry nie sprzeda.
Spotkanie już za ok. 30 minut.
 
P 2,5K

plsn

Użytkownik
ITF Saint Malo Women
Zanevska - Gamiz 2,5 ⛔ 6-3 7-6
Bet365

Uparłem się grać przeciw Zanevskiej, więc pozostanę konsekwentny. Powody już przedstawiałem.
Gamiz wczoraj odprawiła Kostovą i dziś powinna pójść za ciosem.
 
P 2,5K

plsn

Użytkownik
ITF Amelia Island Qual.
Kent - Renaud 2,2 ⛔ 5-7 3-6
Bet365

Nie wiem, skąd ten kurs, to raczej Kent powinna być faworyzowana. Kent stoczyła w ostatnim czasie wyrównane pojedynki ze sklasyfikowanymi w rankingu zawodniczkami z dobrym bilansem (zwłaszcza np. z Schoelink) - słowem, wiadomo, że coś tam potrafi. Renaud natomiast ma 16 lat, przeszła dwie rundy kwali wygrywając z podobnie anonimowymi zawodniczkami, nie ma właściwie żadnych osiągnięć na koncie. Sprawdziłem także jej wyniki w juniorach i tam też szału nie ma. W dodatku deklaruje, że jej ulubioną nawierzchnią jest hard, a turniej jest na mączce. Nie mam pojęcia, dlaczego buki ją faworyzują.
 
P 2,5K

plsn

Użytkownik
ITF Praga Women
Siniakova - Malova 3,5 ✅ 4-6 6-2 6-4 pełny urok ITF-ów w tym spotkaniu; gemy zdobywane seriami w obie strony; można było tu zarobić przez całe spotkanie, a Siniakovą nawet po 6,5 można było wziąć w 3. secie jak ktoś miał odwagę ????
Bet365

To jest dla mnie bet dnia i w to wchodzę mocniej.
Malova to 721. WTA, 14/9 na clayu w 2012, ale ostatnio słabsze wyniki.
Siniakova z dziką kartą (1996. rocznik) to jedna z najbardziej utytułowanych juniorek (8. miejsce w rankingu juniorskim). W seniorach dopiero zaczyna, ale ma bardzo dobre wyniki w tym roku w juniorach, wiele zwycięstw, i to zwycięstw ze sporo wyżej notowanymi zawodniczkami (oczywiście już w seniorach) niż Malova, jak choćby Mekovec czy Salnikova. Powinna wykorzystać okazję.
Świetny kurs.

ITF Clermond-Ferrand
Burnett - Orlova 4,5 ⛔ 6-3 6-4
Bet365

To za mniejszą stawkę, choć też wygląda nieźle. Różnica rankingowa wprawdzie spora, ale Burnett to jednak przede wszystkim clay. Na hardzie w hali wygląda dużo słabiej, zresztą w ogóle jej wyniki we wrześniu wyglądają słabiej - dwie wysokie porażki 6-2 6-1 z niżej notowanymi zawodniczkami oraz męczarnie w dwóch TB ze znacznie niżej notowaną Mayr (i to jeszcze na clayu) mówią co nieco o spadku dyspozycji.
Orlova za to deklaruje, że woli hard, choć dobre wyniki osiąga na obu nawierzchniach. Ostatnio w dobrej dyspozycji, zwycięstwa z wyżej notowanymi.
W skrócie wygląda to tak, że Orlova zasługuje aktualnie pewnie na wyższą pozycję w rankingu, Burnett na niższą; do tego nawierzchnia pod Orlovą; no i wychodzi na to, że za 4,5 trzeba spróbować ;)

Podobnie sytuacja wygląda w innym dzisiejszym meczu w Clermond - Pereira - Whybourn (@3,25). Ale zobaczyłem, że Whybourn ostatnio z Domachowską przegrała, więc to mnie nieco odstraszyło. Niemniej faktem pozostaje, że Pereira na hali i hardzie sporo traci, mało tam grywa itp. Whybourn za to głównie na hardzie się wykazuje - tylko czy umiejętności wystarczy...? Niemniej, za drobne na live po lepszym kursie można by spróbować. ✅ 4-6 4-6 tak jak myślałem, ale na live niestety nic więcej nie dało się ustrzelić; Whybourn prowadziła od początku do końca.
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
P 2,5K

plsn

Użytkownik
ITF Sharm El Sheikh Women
Schiechtl - El Kamash 4,0 ⛔ 6-4 6-3
Bet365

Schiechtl (368. WTA) na hardzie grywa rzadko i ma na tej nawierzchni dużo słabsze wyniki.
El Kamash to 18-latka z Egiptu, w seniorach na dobre zaczęła grać w tym roku. Doszła przed tygodniem do półfinału ITF-a w tej samej miejscowości. W tym półfinale stoczyła wyrównany pojedynek z Al Nabhani (494. WTA, 21/13 hard). Wyniki innych spotkań też obiecujące. Gra u siebie. 4,0 zawyżone (dałbym tu 2,50 do 3 maks).
 
P 2,5K

plsn

Użytkownik
ITF Solin Women
Jurikova - Koprcina 8,0 ⛔ 6-7 6-4 6-2 Typ ostatecznie wprawdzie nietrafiony, ale mam nadzieję, że ktoś na live skorzystał na nim. Przy stanie 6-7 0-2 można było kontrować nawet po 4,5.
Bet365

Klasyk bukmacherski. Jurikova od 3 miesięcy nie grała, wcześniej grała słabo. Koprcina dalej w rankingu, ale z dobrym bilansem, no i gra u siebie. Po takim kursie nie ma co się zastanawiać. Value bez dwóch zdań.

Edit: szybki spadek do 6,5. Do 3,5-4,0 wciąż value jak dla mnie. Niżej bym tego nie grał.
 
P 2,5K

plsn

Użytkownik
ITF Sharm El Sheikh Women
Steinherr - El Kamash 5,0 ⛔ 7-5 6-2 Ech... a już miałem kontrować po 1. secie... i taki klops - 3-5 i 15-40 zmarnowała popisowo.
Bet365

Nie jest to jakaś megaokazja, niemniej moim zdaniem warto spróbować. O El Kamash pisałem dwa posty wyżej. Co do argumentów przeciwko Steinherr natomiast - od lipca wygrała 2 na 9 spotkań. Tydzień temu w turnieju w tej samej miejscowości kreczowała. W pierwszej rundzie tego turnieju grała TB z dość anonimową Rosjanką. Nie wygląda zatem na to, by była w swej optymalnej dyspozycji. El Kamash ma tu raczej większe szanse na zwycięstwo, niż wskazuje na to wystawiony kurs (sam dałbym pewnie 3 do 3,5 maks.).
 
Do góry Bottom