>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Turnieje z cyklu ITF (kobiece ITF-y oraz męskie futuresy)

P 2,5K

plsn

Użytkownik
ITF Wrexham Women
Vekic - Witthoeft 2,20 ✅ 2-6 7-6 2-6
Bet365

Finał. Rankingowo dzieli je 50 pozycji w trzeciej setce (Witthoeft jest niżej), ale Witthoeft zrobiła ten ranking tylko w 2012 roku!, bo w 2011 nie występowała, a Vekic grała także cały poprzedni sezon. Obie mają świetny bilans w tym roku (Vekic 28/7, Witthoeft 22/2, na hardzie 24-3 i 4-0). Witthoeft wygrała wszystkie spotkania w tym turnieju po 2-0, a Vekic miewała zastoje i omal nie przegrała w drugiej rundzie ze słabą w tym sezonie Webley-Smith (która miała już 4-1 w 3. secie). Słowem - value po stronie Vekic nie ma na pewno, a Witthoeft naprawdę wygląda mocno ????
 
P 2,5K

plsn

Użytkownik
ITF Savitapaile Qual. Women
Lopez-Rueda - Straume 8,0 ⛔ 6-4 6-2
Bet365

Jestem niemal pewien, że ten kurs jest grubo przesadzony. Lopez-Rueda jest w rankingu 1186. - i gra w tym sezonie w kratkę. Straume zaś wygląda na utalentowaną 17-latkę, która ten sezon zaczęła tydzień temu, ale z dobrymi wynikami (porażka tylko z Cazeaux 4-6 3-6, 779. WTA). Z tenisistką sklasyfikowaną 300 pozycji niżej powinna spokojnie powalczyć - tak przynajmniej mi się wydaje ;)
 
P 2,5K

plsn

Użytkownik
ITF Fort Worth Qual. Women
Champion - Denti 3,50 ⛔ 6-7 5-7 ech, brak słów, mieć 6-5 w 1. secie i 5-3 w 2. i oba przegrać...
Bet365

Obie zawodniczki spoza rankingu. Denti od czterech lat praktycznie nie bierze udziału w turniejach (gra 1-2 spotkania w roku). Ten w Forth Worth to pierwszy występ w 2012. Przeszła dwie rundy kwalifikacyjne, w których grała z zawodniczkami pierwszy raz w ogóle notowanymi w turniejach. W drugiej rundzie z jedną z takich zawodniczek męczyła się w 3 setach (6-7 6-4 6-4). O Champion też za wiele powiedzieć się nie da - jest 5 lat młodsza i dopiero zaczyna grać w turniejach. Pierwsze dwie rundy kwali przeszła gładko (6-2 6-2 i 6-2 6-0) z podobnie anonimowymi zawodniczkami. Słowem, mecz, w którym wszystko może się zdarzyć, i w którym praktycznie nie da się realnie oszacować szans zawodniczek, bo niewiele można się o nich dowiedzieć. Nie wierzę, by był w stanie to zrobić oddsmaker, nie wiem, skąd wziął akurat takie kursy. W mojej ocenie 3,50 jest warte ryzyka ????
 
P 2,5K

plsn

Użytkownik
ITF Santa Cruz Women
Giger - Deheza 2,50 ⛔ 6-2 6-7 1-6
Bet365

Przyznam, że kompletnie nie rozumiem tego kursu.
Giger jest sklasyfikowana na 1026. miejscu, ma dobry bilans na clayu w tym roku (12-7), siedzi w Ameryce Płd. już na trzecim turnieju, więc jest zaaklimatyzowana, i przegrywa raczej z wyżej notowanymi zawodniczkami. Żadnych oznak słabej formy w statystykach u niej nie sposób wyczytać.
Deheza nie jest sklasyfikowana w rankingu. Gra tu z dziką kartą. W turniejach juniorskich w tym roku owszem szło jej dobrze, ale do marca tego roku. Potem niemal same porażki. To jej pierwszy występ w seniorach w 2012.
Naprawdę nie wiem, co miałoby być przesłanką do tego, by faworyzować Dehezę. Ja bym te kursy raczej odwrotnie wystawił.
 
K 127

kwoko

Użytkownik
ITF Wieden (kob.)
Toljan - Smidova 2, 3.75 b365
Obie rocznik 90. Toljan (Austria) ranking 647, generalnie looserka ze słabymi bilansami. Wg tenisexplorera 9/9 na clayu w tym roku, 9/20 w poprzednim (wszystko w ITFach). W Wiedniu w 2007 byla w cwiercfinale, ale pozniej 2x odpadała w 1 rundzie. Smidova bardzo nisko w rankingu (1220), stad atrakcyjny kurs. Bardzo mało gra, 12/8 (2010), 8/6 (2011), 5/1 w tym roku. W wiedniu szło jej niezle:
2011 round of 16, 2010 quarterfinal, 2009 1. round
Grały raz w 2009 roku i Smidova wygrała 2-0
Kurs wyglada na promocję.
 
P 2,5K

plsn

Użytkownik
ITF Savitaipale Women
Kairi - Valetova 5,0 ⛔ 3-6 1-6
Bet365

Kurs już spadł z 6, ale wciąż według mnie jest bardzo dobry.
Valetova jest kompletnie bez formy. Przegrywa wszystko od maja - ostatnio z Lopez-Ruedą opisywaną kilka postów wyżej, która nie ma jakichś szczególnych wyników (1182. WTA) 6-3 6-2!
Kairi to 16-letnia Greczynka, pokonała niedawno Hyoty (912. WTA).
Za 5,0 chyba warto spróbować.
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
P 2,5K

plsn

Użytkownik
ITF Bad Saulgau Women
Zaja - Koch-Benvenuto 4,33 ZWROT że też najlepsza okazja od kilku dni zakończyła się zwrotem... :;/: coś pod górkę ostatnio... ale za to jutro Burdette gra w Vancouver!
Bet365

I jeszcze jeden typ wart gry według mnie. Może nawet bardziej niż ten pierwszy.
Zaja (461. WTA), Koch-Benvenuto (250. WTA), ale Koch-Benvenuto jest zupełnie bez formy ostatnio (3/6 na clayu w 2012) - przegrywała w ostatnim miesiącu z Pirazhenką (664. WTA 6-3 6-0), z Hsu (411. WTA, w 3. setach). Zaja z kolei gra ostatnio bardzo dobrze. Osiągnęła w lipcu dwa ćwierćfinały, w których przegrała ze znacznie wyżej notowanymi zawodniczkami i ze znakomitym bilansem. Zawodniczki z trzeciej setki, zwłaszcza bez formy, są aktualnie z pewnością w jej zasięgu. Polecam!
 
P 2,5K

plsn

Użytkownik
ITF Savitaipale Women
Saarteinen - Darishina 4,5 ⛔ 1-6 3-6 nie liczyłem, ilu gamepointów nie wykorzystała Saarteinen, ale to była bardzo duża liczba, niestety...
Bet365

Kurs już spadł z 7,0 i nie jest już tak bardzo atrakcyjny, ale sami oceńcie.
Darishina (907. WTA) prawie nie grała w tym roku, na clayu wygrała w 3 setach z niesklasyfikowaną Tolonen oraz przegrała z Lopez-Ruedą (1182. WTA), przy czym te dwa przegrane sety do 2 i do 0. Zagra teraz z niesklasyfikowaną Finką Saarteinen z bilansem 4/4. To może być wyrównane spotkanie, na pewno Darishina nie jest wielką faworytką tego meczu. Po 7,0 śmiało można próbować, a za 4,5 - no jak wejdzie, to warto ;)
 
P 2,5K

plsn

Użytkownik
ITF Sao Paulo Women
Duarte - Alves 5,0 ⛔ 4-6 6-0 6-3
Bet365

Krótko, bo pewnie będzie szybko spadać. Alves jest nowa, Alves wczoraj odprawiła w dwóch setach 6-2 6-4 wyżej notowaną zawodniczkę niż Duarte. 5,0 biorę w ciemno.

Edit: Jeszcze taki drobiazg statystyczny dorzucę: i Duarte i Alves oddały swoim przeciwniczkom w pierwszej rundzie tyle samo gemów (6) - przy czym Duarte oddała je Lotuffo (929. WTA), a Alves Rossi (425. WTA). W tym kontekście 5,0 wygląda jak kurs marzeń. Polecam raz jeszcze, obym się nie mylił tym razem ;)
 
funt 2,9K

funt

Użytkownik
ITF - Trnava..(50 000 $)

B.Schoofs vs E.Bogdan ???? Schoofs, Bibiane @ 1.444 (Panbet) ✅ 6:4,7:5

Lokata krótkoterminowa na 44 %..Ciężko się rozpisywać na temat tego meczu..
Bibi to stary wyjadacz na tym poziomie rozgrywek..
Elena grywa głownie w 10 000 - 25 000..Gdzie na przestrzeni roku może się poszczycić zaledwie jednym finałem i jednym półfinałem..
Bibi grała w półfinale turnieju w Versmold początkiem lipca gdzie w trzech setach musiała uznać wyższość Sevastovej..
Potem zagrała jeszcze w Bukareszcie gdzie miała pecha trafić na Torro-Flor.. :razz:
Nie ma sensu pisac kto wygrał tamen mecz.. ;) Bo odkąd Funt siega pamięcią to zawsze wygrywa Torro..
I ten stan niech trwa wiecznie.. $$$$$

Holenderka miała aż za duzo czasu na odpoczynek...Więc dziś lekko łatwo i przyjemnie..w dwóch setach do drugiej rundy..
Elena Bogdan jeszcze długo długo nie...
Choć nie ukrywa Funt, że zdziwił go fakt iż Rumunka urwała seta wyżej wspomnianej Hiszpance Torro-Zoroo..
Stąd też nie szaleje z typem na 2:0..Bo w tym sporcie pierwszy set to rosyjska ruletka..
Jeśli Schoofs da się zaskoczyć młodszej kolezance to powinna ogarnąć sytuację najdalej w drugim secie.,
Kurs elegancki..Więc nie ma sensu łakomić się na dwa sety..

//Zapomniałem dodać że Bogdan jest leworęczna..i ma 183 cm wzrostu..Więc asekuracja jak najbardziej wskazana..​
 
gumbi82 526

gumbi82

Forum VIP
Spotkanie: Jessica Pegula – Mallory Burdette
Typ: 1
Kurs: 2.45
Bukmacher: BWIN

Analiza:

Bardzo ciekawie zapowiada się nam pojedynek finałowy tenisowego turnieju kobiet ITF Vancouver rozgrywanego na twardej nawierzchni w którym to zmierzą się Amerykanka Jessica Pegula z inną Amerykanką Mallory Burdette. Pierwsza z Amerykanek Burdette w ostatnim czasie gra tylko i wyłącznie na kortach ziemnych wygrywając np. turniej ITF Evensville oraz dotarła do ćwierćfinału turnieju ITF Lexington i oczywiście dotarła do finału tego turnieju. Jessica Pegula grała ostatnio na kortach twardych lecz też na kortach ziemnych gdzie dotarła do finału turnieju ITF Sacramento rozgrywanego na twardej nawierzchni czy do półfinału turnieju ITF Marseille gdzie zrezygnowała z gry oddając spotkanie walkowerem. Powracając jednak do dzisiejszego pojedynku warto wspomnieć o pokonaniu przez Pegule Julię Glushko która w ostatnim czasie prezentowała się rewelacyjnie docierając wysoko w kolejnych turniejach. Reasumując troszkę trudno wskazać w tym finale faworytkę lecz osobiście pobieram tutaj wygraną Jessica Pegula.
 
P 2,5K

plsn

Użytkownik
ITF Finlandia F1
Paukku - Rovetta 4,5 ⛔ 6-2 2-6 6-3
Bet365

Paukku - już pisałem o tym graczu - ma fatalny sezon na clayu, potrafi przegrać z anonimowymi zupełnie zawodnikami. Wczoraj wymęczył w dwu setach spotkanie z Marfią (1929. ATP). Dziś Rovetta (1268. ATP) i to będzie już trudniejszy mecz dla niego. 4,50 to spore value w tej sytuacji. Zdecydowanie polecam.


ITF Pirot Women
Jorovic - Gavrilovska 8,0 ZWROT
Bet365

Uwielbiam takie typy - anonimowa, młoda zawodniczka bez rankingu, z obiecującymi wynikami, kontra &quot;ktoś&quot; taki sobie z jakąś już wyrobioną pozycją rankingową. I do tego kurs oczywiście wysoki, bo przecież kursy wystawiamy z rankingu, jak wiadomo ???? . A zatem:
Gavrilovska (656. WTA) - wraca na kort po 3 miesiącach przerwy (od 19/04). Próbowała wrócić po dwóch (19/06) i skończyło się kreczem przy 6/0 dla przeciwniczki. Aktualna dyspozycja - nieznana.
Jorovic - debiutantka tegoroczna, występuje tu z dziką kartą. 4/2 na clayu. Wśród tych 4 spotkań wygrane z: Kostic (434. WTA, 20/13 na clayu), Jaksic (410. WTA, 16/9 na clayu), Morgosovą (651. WTA, 9/7), Esen (556. WTA, 14/20).
Nie wiem, czy Jovovic to wygra, ale że 8,0 to jest gigantyczne value to widać gołym okiem ???? Mus na dziś!


ITF Piestany Women
Zalabska - Pochabova 2,25 ✅ 6-1 6-1
Bet365

Pochabova (909. WTA), sezon taki sobie, 6/7 na clayu.
Zalabska (646. WTA), ranking dodatkowo zaniżony (2011 kończyła na 537.) przez małą ilość gier w sezonie (w 2012 gra dopiero od 24/07, ale w 2011 miała bilans 21/11, w 2010 - 31/7), ale wyniki ostatnich spotkań są obiecujące i z Pochabovą powinna sobie spokojnie poradzić.
 
P 2,5K

plsn

Użytkownik
ITF Hechingen Women
Torre-Sanchez - Schaeder poniżej 19,5g 1,7273 ✅ 6-3 6-3

Linia ustawiona jest chyba za wysoko, biorąc po uwagę różnicę klas obu zawodniczek i ostatnią dyspozycję, zwłaszcza na clayu. Obie grały zresztą ze sobą tydzień temu - skończyło się 6-0 6-1. Jakoś nie widzę tu 8 gemów ugranych przez Schaeder.
 
K 127

kwoko

Użytkownik
ITF Hechingen Women
K. Flipkens - M. Melnikova
2-0 1.9 b365 ⛔ 2 - 1

Kilka tygodni temu grały na tej samej nawierzchni i 6-4 6-0. Tamten turniej Flipkens wygrala, pozniej zdążyła wygrac jeszcze jeden. W tym roku ma na clayu 27-6, bardzo dobrze pokazala sie tez na Wimbledonie (mn. eliminujac S.Stosur).
Jej przeciwniczka nie gra nic wielkiego i wiekszosc pojedynkow z orientujacymi sie przegrywa gładko, w tym roku 10-13 na clayu, w małych turniejach na słaba opozycje.

Wiem ze takie porownania maja mały sens, ale ostatni swoj mecz obie grały z tą samą przeciwniczką: Myrtille Georges. Melnikova w polfinale turnieju w Rebecq przegrala 46 36, w finale tego turnieju Flipkens wygrała z M.Georges 62 61.
 
P 2,5K

plsn

Użytkownik
ITF Piestany Women
Zalabska - Allertova 2,25 ✅ 6-3 7-6 (3)
Bet 365

O Zalabskiej pisałem wczoraj, trzy posty wyżej. Ostatnie wyniki wyglądają naprawdę porządnie i przekonująco.
Allertova rankingowo podobnie stoi, ale ma słaby sezon - bilans na clayu 3/8.
Według mnie powinno się skończyć podobnie jak wczoraj, raczej pewnym 2-0.
 
arquisek 7,4K

arquisek

Użytkownik
ITF Hechingen
Kania - Lukic @ 2,25
Nie znam sie za bardzo na tego typu turniejach lecz, sadze, ze kurs jest za wysoki na Serbke. Na clayu Lukic radzi sobie calkiem calkiem, lepiej od Polki. Wygrala nawet turniej w Williamsburgu. Mysle, ze warto zagrac =)
 
P 2,5K

plsn

Użytkownik
ITF Pirot Women
Mircic - Jorovic 7,0 ⛔ 6-1 4-6 6-3 jestem pewien, że będą jeszcze zyski z tej Jorovic

O Jorovic pisałem przedwczoraj - debiutantka tegoroczna, występuje tu z dziką kartą. 5/2 na clayu. Wśród tych 5 spotkań wygrane z: Kostic (434. WTA, 20/13 na clayu), Jaksic (410. WTA, 16/9 na clayu), Morgosovą (651. WTA, 9/7), Esen (556. WTA, 14/20).
Przed nią mecz z Mircic, turniejową jedynką (408. WTA, 12/6).
Wcześniejsze wyniki Jorovic pokazują, że na pewno Mircic jest w jej zasięgu, choć nie będzie to łatwy mecz.
7,0 jest zupełnie niewspółmierne do ryzyka. Trzeba próbować i nawet w razie wpadki zapamiętać to nazwisko na przyszłość ????
 
kasztaneiro 362

kasztaneiro

Użytkownik
Simic - Guisard
Simic zaskakuje bardzo pozytywnie jak na razie w tym turnieju, jest już w półfinale, a tam skrzyżuje rakiety z Francuzką Guisard.
W tym pojedynku widzę faworyta znacznego, w osobie francuskiej tenisistki, która jest IMO o przynajmniej klasę wyżej niż Bośniaczka. Oczywiście nie można zabrać Simic tego, co już osiągnęła, bo wyeliminowała w tym turnieju zawodniczki potencjalnie lepsze, stojącego dużo wyżej w rankingu.
Jednak Guisard jest teraz w naprawdę dobrej formie, można powiedzieć, że od dłuższego czasu ma fajną formę. Pokonała w 2 rundzie naprawdę dobrą na clay Knapp i to w dwóch setach. Z drugiej strony Simic pokonała Bogdan, Rumunkę także specjalizujący się w grze na clayu. Jednak i Włoszka Knapp i Rumunka nie są w najwyższej formie, jednal Knapp nie tuła się po ITF-ach tak jak Bogdan, a regularnie próbuje się w turniejach WTA, gdzie nie można jej odmówić walki(3 setówki z Coco, Cibulkovą, dawno ale jednak).
Reasumując przekonuje mnie dużo bardziej gra Francuzki i stawiam dla niej pewne 2-0 w tym spotkaniu.
Estelle Guisard wygra 2-0 @ 2.00 6-0 6-3
Drugim meczem, który postaram się opisać będzie pojedynek włosko-niemiecki.
Mianowicie Oprandi zmierzy się z Tatjaną Malek. Obie zawodniczki zdecydowanie wolą clay, aczkolwiek Włoszka jest dla mnie bardziej uniwersalną zawodniczką, bo na hardzie też radzi sobie nieźle.
Obie zawodniczki w poprzednich rundach wygrywały po 2-0, pewnie. Malek miała moim zdaniem nieco trudniejsze rywalki.
Oprandi jest o wiele lepszą tenisistką niż Malek, co widać po wynikach no i bądź co bądź też po rankingu(jasne, ranking nie gra, ale można spojrzeć jakie wyniki osiąga Oprandi i gdzie, a jakie Malek).
Tutaj także nie będę szukał niespodzianki, bo nie ma po co. Jak dla mnie zdecydowanie pojedynek wygra Oprandi, która nie powinna dać szans rywalce na zdobycie seta, więc tak jak wcześniej:
Romina Oprandi wygra 2-0 @ 2.10 6-2 6-3
Bet365
I mamy dubla killera ;)
E: Killer nie zawiódł ;)
 
P 2,5K

plsn

Użytkownik
ITF W-Middelkerke Women
Oyen - Kitagawa 5,0 ⛔ 6-3 6-3
Bet365

Prosta sprawa: 1/ Oyen (950. WTA), Kitagawa (1137.) - to nie jest jakaś duża różnica na tym poziomie; 2/ Turniej rozgrywany jest na hardzie, na którym Oyen praktycznie nie gra (ostatnie spotkanie w 2009); 3/ Z kolei Kitagawa, jak prawie każda Japonka, najlepiej czuje się właśnie na twardej nawierzchni i ma na niej przyzwoity tegoroczny bilans 9-6.
5,0 w tym kontekście wygląda bardzo zachęcająco ????
 
Do góry Bottom