>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Turnieje indywidualne, drużynowe i towarzyskie - 2016

Status
Zamknięty.
C 370

cinek9191

Użytkownik
@ Radula
Dudek ma dobry sezon ale bez fajerwerków. Zdarzają mu się wpadki. Ostatnio brakuje mu indywidualnych wygranych. Sądzę,że Bartek dzisiaj będzie w pierwszej trójce a Dudek w okolicach 5 miejsca.
Dość nisko ;) oceniałeś miejsce Dudka ale każdy ma prawo. Niestety nie miałem szans swoich typów opisać bo obstawiać dało radę.
Niestety Zengi zawiódł na całej lini --- Kurs, który był wystawiony na samym początku 2 -1.66 Janowski to była dla mnie gruba przesada patrząc jak radzi sobie Magic.
Ale teraz dla mine najważniejsze pytanie...., który z zawodników przyzna,że testował sprzęt np. choćby taki Zengi? Bo w IMP czy ZK w ost. dobrych kilku lat zdarzało się to... ,że a to ten testował coś tam a ten coś tam.... Zengi zawiódł totalnie....
Na szczęście Duzers odrobił to co poszło na Zengiego z nawiązką ???? Leszno sprzyja Patrykowi - śmigał aż miło choć Piotruś naciskał w FINALE ????
A Bartek ... szkoda szkoda, że tak troszeczkę narzekał po slusznym wykluczeniu ... ,że a to on jest prześladowany przed spotkaniami poprzez różne badanie itp. Nie na miejscu wymówki.
Maciej był z przodu i to atakujący powinien mieć pewność, że swoją agresją,atakami nie &quot;zawadzi, podetnie czy uderzy&quot; zawodnika. Maciej w pewnym momencie zaznacze będąc z przdu zjechał do lewej ale nie zmieniając DRASTYCZNIE toruy jazy i Bartek składając się pyknął Magic. I to koniec filozofii.
Zawody mogły się podobać. Brawo Norbi i Misiek!
 
radula 5,4K

radula

Użytkownik
Dzisiaj mamy mecz towarzyski Polska - Rosja o godz 17 w Krakowie , transmisja w TVP Sport.
Druga impreza to walka o awans do Grand Prix Challenge . W Lonigo o 21 pojedzie 3 Polakow: Patryk Dudek , Bartosz Zmarzlik i Tomasz Jędrzejak. Zawody zapowiadają się ciekawie a obsada jest mocna:

Lista startowa:
1. Max Fricke (Australia)
2. Fredrik Lindgren (Szwecja)
3. Michael Jepsen Jensen (Dania)
4. Martin Smolinski (Niemcy)
5. Craig Cook (Wielka Brytania)
6. Nicolas Covatti (Włochy)
7. Bartosz Zmarzlik (Polska)
8. Daniel Gappmaier (Austria)
9. Patryk Dudek (Polska)
10. Tomas H. Jonasson (Szwecja)
11. Michele Paco Castagna (Włochy) - dzika karta
12. Tomasz Jędrzejak (Polska)
13. Mikkel Bech (Dania)
14. Brady Kurtz (Australia)
15. Robert Lambert (Wielka Brytania) - dzika karta
16. Siergiej Łogaczow (Rosja)

Pierwszy półfinał odbył się pod koniec maja w Gorican i tam awans wywalczyli sobie: Piotr Pawlicki , Krzysztof Kasprzak i Buczkowski.

Oferty na obie imprezy powinny sie pojawić w ofercie bukow.
 
taiwoffinden 364

taiwoffinden

Użytkownik
POLSKA:
9. Grzegorz Zengota (w miejsce awizowanego Macieja Janowskiego)
10. Krzysztof Buczkowski (w miejsce awizowanego Piotra Pawlickiego)
11. Krzysztof Kasprzak
12. Przemysław Pawlicki
13. Piotr Protasiewicz
14. Janusz Kołodziej

ROSJA:
1. Artiom Łaguta
2. Grigorij Łaguta
3. Wiktor Kułakow
4. Andriej Kudriaszow
5. Emil Sajfutdinow
6. Renat Gafurow

Transmisja od godziny 17 na antenie TVP Sport.

Oferta na to spotkanie dostępna jest w STSie.
 
t.gogo 1K

t.gogo

Użytkownik
POLSKA vs. ROSJA
Zaklad dnia!
Polska vs Rosja (handicap)
Typ: Rosja +8
Kurs: 1,90

Trio Grisza-Artiom-Emil powinno dzisiaj zrobić robotę. Tor w Krakowie też powinien preferować Rosjan. U nas brak liderow: Bartka, Pitera, Dudka i Magica, czyli duże osłabienie. Myślę, że będzie to bardzo wyrównany mecz i handicap jest nieco zbyt wysoki. Dla chętnych wrażeń nawet granie zwycięstwa Rosjan nie musi być totalnym kosmosem.
Polecam!
Janusz Kołodziej (suma punktów)
Typ: Janusz Kołodziej - poniżej 10
Kurs: 1,95

Janek potrafi pojechać pod komplet by zaraz dać kompletnie ciała. Dzisiaj w parze Pepe. Tor raczej nie do walki. Rywal ma trójkę świetnych liderow. Jeśli nie zrobi kompletu to pewnie skończy na 7-8 punktach.
Przemysław Pawlicki vs Audrey Kudriaszow (H2H)
Typ: Andrej Kudriaszow (+3)
Kurs: 2,00

Przemek to dziwny zawodnik. W Szwecji robi cuda, a w Polsce na już różnie. Np. wczoraj na IMP totalne dno. Czy coś się zmieniło od wczoraj? Priorytetem będzie liga. Dzisiaj bardziej dla zabawy. W parze ma szybkiego KK. Kudriaszow w tym roku jeździ bardzo solidnie. Przede wszystkim szybki na starcie. W parze słaby Kułakow. Nie zdziwie sie jeśli zakończy zawody z identycznym dorobkiem co Przemek.
1/2 IMS - LONIGO
Nicola Covatti vs Michael Jepsen Jensen (H2H) &gt;&gt;&gt; ZWROT (Zawody przerwane z powodu ulewy)
Typ: Nicola Covatti
Kurs: 1,57

Kurs stosunkowo niski ale trudno sobie wyobrazic inny rezultat. Argentyński Włoch to taki lokalny matador, który na swoim terenie kroi wszystko. Dun z roku na rok słabszy. Wątpię by dzisiaj awansował.
Bartosz Zmarzlik vs Patryk Dudek (H2H)
Typ: Patryk Dudek
Kurs: 2,00

Skoro wczoraj Dudek pozamiatal towarzystwo to czemu dzisiaj ma być słabszy od Bartka?
/Zaliczone z uwagi na fakt, że typ wygrał już po drugiej serii biegow: Dudek (3,3,3) 9 vs Bartosz Zmarzlik (1,1,w) 2
 
Otrzymane punkty reputacji: +14
radula 5,4K

radula

Użytkownik
Rosja +8 - 1,90 ✅ bet365
To tylko towarzyska potyczka i czasami Rosjanie lubia podejsc do tego typu zawodów bardzo na luzie i wyglądają gorzej niż juniorzy. Całe szczęscie Nasz zespół również nie jedzie w swoim najmocniejszym składzie. Rosjanie składem na papierze nas biją na głowę bo Grisza , Artiom i Emil to ścisła czołówka Ekstraligi. U Nas Zengi Buczek i Przemek wcale mnie nie przekonują i stawiam ich na równi z Kułakowem , Kudriaszowem czy Gafurowem. Każdy z nich ma potencjał i stać ich na dobre wyniki w poszczególnych biegach. Liderzy też po stronie sąsiadów. Handi spore więc nic tylko próbować.
Kudriaszow (+3) - Przemek Pawlicki 1 2,00 ✅ bet365
Spore to handi. Przemas ma sporą przeplatankę formy. Co dzień to inny zawodnik raz umie jechać pod komplet żeby się stawić następnego dnia i zdobyć 3-4pkt. Kudriaszowa stać na kilka pkt i tutaj nie zdziwie się jeśli zdobędą podobną ilość pkt.
 
Otrzymane punkty reputacji: +18
C 370

cinek9191

Użytkownik
EL. GP. Lonigo:
Fredrik Lindgren @ 1.61 but 365 - Max Fricke ZWROTY

Fredka w tym roku dysponuję bardzo dobrą formą. Godnie zastępuje np. Małego w GP. Silniki od Marcela Gerharda zdają egzamin. Jego występy indywidualne na + - a Max? Max jeszcze dużo do poznania ma i objechania. Fredka już nie raz startował na tym specyfinczym torze i jest to dal niego duże Handi.
N. Covatti @ 1,57 but 365- M J Jensen ZWROTY
Covatti to jeździec tego toru. Leci, leci i leci z dobrymi wynikami na tym obiekcie. To taki zawodnik jak..... Tomasz GOllob w Bydzi. Covatti w parze z Dunem powinien wyjść na + i to duży. Duńczyk z roku na rok coraz słabiej.
Robert Lambert @ 1,83 but 365 - Martin Smolinski ZWROTY
Tutaj duże ryzyko - para 50/50 według kursów lecz dla mnie tutaj powinna być przewaga Martin. Niemiec jeździ fajnie zawody indywidalne. Robert to przyszłość speedwaya na świecie - chłopak ma papiery na przyszłego mistrza jak min. Max wyżej.
Nie jestem pewien czy Robert jechał w Lonigo - za bardzo nie pamiętam ale idę w niego.

edit: Jestem i tak mile zaskoczony - brawo Max! A Fredka ... liczyć będzie na dzikusa. Powo Feredka!
Zawody zaliczone po 3 seriach. --- Deszcz.
 
t.gogo 1K

t.gogo

Użytkownik
Wydaje mi się że te zakłady zostaną jednak rozpatrzone jak zwrot. Wyjątek może stanowić Dudek-Zmarzlik gdyż Zmarzlik nawet gdyby zdobył trójki w dwóch biegach to i tak by nie dogonil Patryka.
 
seba6 533

seba6

Użytkownik
Zakłady są ważne w H2H, jeżeli obydwaj uczestnicy ukończą przynajmniej jeden wyścig (wyelimnowania liczą się). Ponadto, jeżeli mecz zostanie odwołany przed zakończeniem, wszystkie zaklady zostaną anulowane, chyba że wynik zakładu został już określony.
Czyli dadzą zwroty za Covattiego
 
M 1,5K

mstokopiczas

Użytkownik
EL. GP. Lonigo:
Fredrik Lindgren @ 1.61 but 365 - Max Fricke ⛔⛔⛔ 3-7

Fredka w tym roku dysponuję bardzo dobrą formą. Godnie zastępuje np. Małego w GP. Silniki od Marcela Gerharda zdają egzamin. Jego występy indywidualne na + - a Max? Max jeszcze dużo do poznania ma i objechania. Fredka już nie raz startował na tym specyfinczym torze i jest to dal niego duże Handi.
N. Covatti @ 1,57 but 365- M J Jensen ✅✅✅ 7-4
Covatti to jeździec tego toru. Leci, leci i leci z dobrymi wynikami na tym obiekcie. To taki zawodnik jak..... Tomasz GOllob w Bydzi. Covatti w parze z Dunem powinien wyjść na + i to duży. Duńczyk z roku na rok coraz słabiej.
Robert Lambert @ 1,83 but 365 - Martin Smolinski ✅✅✅ 6-5
Tutaj duże ryzyko - para 50/50 według kursów lecz dla mnie tutaj powinna być przewaga Martin. Niemiec jeździ fajnie zawody indywidalne. Robert to przyszłość speedwaya na świecie - chłopak ma papiery na przyszłego mistrza jak min. Max wyżej.
Nie jestem pewien czy Robert jechał w Lonigo - za bardzo nie pamiętam ale idę w niego.

edit: Jestem i tak mile zaskoczony - brawo Max! A Fredka ... liczyć będzie na dzikusa. Powo Feredka!
Zawody zaliczone po 3 seriach. --- Deszcz.
Ty grasz wirtualnie czy za prawdziwą kasę? ;)
 
zksstal 5,4K

zksstal

Użytkownik
Jeśli się pojawi temat na DPŚ 2016 to można przenieść post:
Rosja wygra DPŚ 2016 @ 13 b365
Wg mnie duże value. DPŚ 2016 to znowu widzę lekka zmiana zasad. Po ubiegłorocznym incydencie z Hampelem będzie można mieć w składzie rezerwowego. Ale tak na prawdę jedzie czwórka. Rosja: 3 bardzo dobrych żużlowców i Kudriaszow. Emil po powrocie jedzie fajnie, Artiom tak sobie, Grisza trzecia średnia w lidze i tu niestety ostatnio kontuzja chyba na wschodzie i nie jechał w sobotę ligi z Zieloną Górą. Jednak myślę, że postawią go na nogi. Dochodzi Kudriaszow, po którym nie wiadomo czego się spodziewać, jednak zakładam, że te 5-6 punktów musi przywozić, żeby Zborna mogła myśleć o złocie (a może i 4 jak Sundstroem w finale DPŚ 2015, gdzie Szwedzi zdobyli złoto ;) ) Nie będę się rozpisywał i analizował składów innych drużyn, ale tak jak pisałem na wstępnie widzę w typie value: jest trzech gości którzy mogą zrobić kapitalne widowisko i zakręcić się w okolicach 12-13 punktów. Pewne obawy mogą być o to że baraż i finał odbędą się na angielskiej ziemi, podczas gdy Rosjanie raczej w tej lidze nie jeżdżą. No, ale areną zmagań będzie Narodowy. Bodajże tor ma 350 metrów, więc nie jest to angielska agrafka. A z tego co widziałem na łukach jest górka i można się tam porządnie rozpędzić(jak King w finale angielskim), także pod tym względem tym bardziej upatruję szans w Rosjanach. Kurs powinien być w okolicach nie więcej niż @5, oczywiście jeśli cała czwórka będzie w pełni zdrowa.
 
stanior 1,8K

stanior

Użytkownik
1. Emil Sayfutdinov
2. Andrey Kudryashov
3. Artem Laguta
4. Viktor Kulakov

Grigory Laguta, who was stated previously how the main team member will not be able to speak in the first race due to injury, but will join his team in Manchester (UK), if the Russian team will pass to the next round of the Speedway World Cup 2016, his place and take Viktor Kulakov , declared earlier as a reserve rider.
 
B 646

bladasek23

Użytkownik
W rozpoczynającym się w weekend turnieju SWC faworytem wg specjalistów są Polacy. Czy jednak napewno? Przyjrzyjmy się półfinałom. Na początek od tego drugiego w Vastervik gdzie startują:
Szwecja:
1. Antonio Lindbaeck
2. Fredrik Lindgren
3. Andreas Jonsson (kapitan)
4. Peter Ljung
5. Joel Andersson

Australia:
1. Chris Holder (kapitan)
2. Sam Masters
3. Max Fricke
4. Jason Doyle
5. Brady Kurtz

USA:
1. Greg Hancock (kapitan)
2. Ryan Fisher
3. Billy Janniro
4. Ricky Wells
5. Luke Becker

Niemcy:
1. Martin Smolinski (kapitan)
2. Kai Huckenbeck
3. Tobias Kroner
4. Kevin Woelbert

Faworytem tego półfinału są Szwedzi i Australijczycy. Przychylam się do tych pierwszych tylko ze względu, że jadą u siebie (ale to małe pocieszenie). Zatem do barażu powinni awansować Australijczycy oraz USA.

W naszym półfinale startują drużyny w składzie:
Polacy:
1. Janowski (kapitan)
2. Dudek
3. Pawlicki
4. Zmarzlik
5. Pieszczek

Duńczycy
1. K.Bjerre
2. L.Madsen
3. M.J.Jensen
4. N.K.Iversen
5. F.Jakobsen),

Czesi:
1. V.Milik
2. E.Krcmar
3. M.Kus
4. J.Franc
5. Z.Holub

Rosjanie:
1. E.Sajfutdinow
2. A.Kudriaszow
3. A.Łaguta
4 W.Kułakow
G.Łaguta dołączyc ma już w Wlk. Brytani i pomóc w ew. barażach.

Tutaj mam nadzieję, że nasi nie będą kalkulować i awansują do finału. Młodzi wojownicy - Dudek i Zmarzlik wysoki poziom od początku sezonu, Pawlicki znana marka, jedyne wątpliwości mam do kapitana Janowskiego, który jednak szuka formy i przeplata dobre występy ze słabszymi. Trener postawił na Pieszczka a wg mnie powinien jednak postawić na Pepe, weteran od poczatku sezonu pomimo wieku pozytywnie mnie zaskakuje - a fajnie było by zakończyć karierę narodową zdobyciem złotego medalu. Pepe jednak dysponuje doświadczeniem, które Pieszkowi może jednak zabraknąć, gdy będzie musiał wyjechać w ważnym momencie jak których z naszych pozostałych zawodników nie będzie miał dnia.

W barażach zatem przewiduje: Rosję, USA, Australię i Danię. Środowisko żużlowe mówi otwarcie, że Rosja może być czarnym koniem tego turnieju. Z powracającym po kontuzji Emilem i pewnie gotowym na baraż Grigorem. Wręcz chciałbym, aby Rosjanie nie awansowali bo to chyba jedyna drużyna, która może nam zagrozić. Owszem każdy ma prawo się nie zgodzić, ale 2 armaty plus Artem dodatkowo Kudryashov i w obwodzie Kulakov, i mamy ciekawy skład. Australia ma 2 zawodników w formie Doyle i Holder (bywa jednak himeryczny), ale Max F. oraz Masters to wg mnie jednak dziury w tym składzie. Usa z samym Gregiem nie powalczą w barażach. Zostają jeszcze Duńczycy, ale ich cała 4 w E-klasie nie błyszczy, więc i tutaj niespodzianką nie pachnie.

Szykuje się zatem final: Angia, Polska, Szwecja i Rosja. Jedyną zagadką to jest tor - proszę mnie poprawić oczywiście, ale chyba nasi nie mieli za dużo możliwości startowania na tym torze. Wyczytałem, że tor ma spore nachylenie na łukach co daje możliwość dobrego napędzenia się. Ja uważam, że bronią naszych orłów jest ich kombinacyjna jazda - jednak jazda typowo uciekanie na szeroką i napędzanie się nie jest naszą bronią. Tutaj jednak mogą mieć przewagę Rosjanie z tym Emilem. Szwedzi mają trzy dziury: Lindgren, Jonsson i Ljung raczej obniżka formy. Anglia to z jednym Tai nie poszaleją raczej. Wypada zatem porównać pozycje Polski i Rosji:
Dudek:Emil - mała, ale to naprawdę mała przewaga dla Emila
Zmarzlik:Grigor - tutaj dałbym remis bo Zmarzlik pewnie pogubi punkty, ale walecznością nadrobi
Janowski:Artem - dla mnie zagadka, kapitan może pojechać wyśmienite zawody, ale może tez je zepsuć, Artem w E-klasie robi dobre wyniki jednak ze wzg na nieznajomośc toru postawiłbym trochę na naszego orła,
Pawlicki:Kudryashov/Kulakov - wg mnie decydująca para, która będzie decydowała o wygraniu turnieju - mam nadzieję, że Rosjanin nie błyśnie nagle w tych zawodach i Pawlicki wojak jednak zdobędzie więcej punktów.
Wszystko się może wydarzyć, wszystko zależy od losowania pól startowych. Może ktoś jest w stanie powiedzieć czy są przywileje jeżeli wygra się półfinał? czy można wówczas decydować o polach startowych ? Wiara w nasze orły, biorąc pod uwagę, że to młodzi zawodnicy objeżdżeni to i refleks na starcie może być po ich stronie.
 
I 26,7K

iti

Użytkownik
Odnosnie Janowskiego to jest taki typ zawodnika, ze moze jechac kupe, ale te ~10 punktow uzbiera nic nie jadac. O niego akurat jestem jakos spokojny.
 
B 646

bladasek23

Użytkownik
Bladasek23 trener postawił na Pieszczka a nie Pepe, ponieważ 5 zawodnikiem musi być junior ��
Dzięki - nie wiedziałem nawet, że jest taka konieczność. Ale rezerwowy może wówczas w każdym momencie zmienić zawodnika ? bo ciekawa opcja to była by ze Zmarzlikiem na rezerwie a Pepe w podstawowym i ew. byłby zmieniany...
 
S 833

sebunited16

Użytkownik
Dania - Rosja kto lepszy?✅
Typ: Dania
1.70

Polska - Rosja kto lepszy?✅
Typ: Polska
1.45

bukmacher sts

Narazie tylko kursy z naziemnego ale moim zdaniem warto brać.

Rosja : Kułakow, Emil, Kudriaszow, Artiom
Dania: PUK, Kenio, MJJ, Leon
Polska: Janowski, Piotrek Pawlicki, Zmarzlik, Dudek

Ok Rosja tym razem jak to zazwyczaj postępują nie odpuścili DPŚ, skład zdecydowanie osłabiła kontuzja Grigorija. Dwóch graczy z ekstraklasy, Emil pojedzie swoje chociaż najlepszy mecz pojechał po powrocie na ulubionym torze w Toruniu, później bywało różnie. Artiom trochę mniej pewny punkt jednak powinien kilka razy &quot;ugryźć&quot; naszych lub dunów.
Dwójka pierwszoligowców z Bydgoszczy moim zdaniem zdecydowanie odstanie od reszty, każdy punkt ponad tym co ugrają z Czechami będzie na plus.
Nasz skład bardzo mocny Zmarzlik wciąż lata, Dudek chyba na ten moment nr. 1 na świecie, Piotrek sporo upadków, wciąż widać że szuka w sprzęcie, jednak radzi sobie lepiej w GP w pierwszym roku niż bardziej doświadczeni w przeszłości np. Kołodziej. Ktoś napisał o Magicu, że może jechać piach ale gdzie ma zapunktować tam to zrobi (patrz GP), zgadzam się w 100% Janowski, jak mało kto potrafi robić to co najważniejsze nawet jak mu nie idzie czyli zdobywać punkty.
Duny bez Nikiego, Pająka, brak tego drugiego w obecnej formie to chyba żadne osłabienie. Niki z dziewczyną na wakacjach, ale nic trzeba sie skupić na tym &quot;co&quot; pojedzie. NKI z meczu na mecz wchodzi na wyższe obroty tutaj pewna dwócyfrówka, solidnie reprezentuje się duet z Tarnowa, chyba największy znak zapytania stoi przy MJJ, u nas w lidze spisuję się słabo, jednak tutaj należy napomnieć, że na torze w Vojens praktycznie uczył się jazdy i powinien tą znajomość wykorzystać w takim turnieju.
Podsumowując moim zdaniem Rosjanie przeceniani, wystawił bym takie kursy z Łagutą w składzie, na tym poziomie mają dwa słabe punkty, zdecydowanie przeszacowany kurs w parze z Duńczykami



Dodatkowo z betguna fajna para moim zdaniem⛔
B.Zmarzlik-E.Sajfutdinov - kto lepszy
Twój typ: 1 Kurs: 2,30

Bartek mega ambitny z jego strony żadnej kalkulacji nie będzie, gwiazdy Rosyjskie jakoś nie widzą mi się jako &quot;umierający za ojczyznę&quot; prędzej za dziengi, których pewnie federacja musiała trochę sypnąć jako czynnik motywacyjny. Ale poza tym czysto sportowo. Bartek miał lekki uraz odpuścił jakieś zagraniczne zawody, teraz jest w 100% gotowy, średnie z Polski czy Szwecji znane, Emil klasa nr.1 w Rosji, opuścił sporą część sezonu niby kilka imprez już odjechał jednak moim zdaniem jeszcze nie prezentuje tej pewności w jeździe jak zawodnicy &quot;wjechani&quot; w sezon od początku. Kolejnym z czynników na plus po za formą jest na pewno układ startów czyt. Bartek oczywiście nie jedzie z Polakami a Emil z Rosjanami, kto powinien potracić więcej pkt. na przeciwnikach chyba jasne.
Liczone co ważne pierwszych 5 startów bez jokera .
 
mastermaciej 173

mastermaciej

Użytkownik
Jako, że na ofertę zagranicznych jeszcze trochę poczekam to trochę propozycji z naziemnych, bo nie wiem czy potem będę miał czas.

Czechy powyżej 11.5 (łącznie z ewentualnym jokerem) @1,85 // STS ✅ 19
Bez przesady. Taką linię nasi południowi sąsiedzi są w stanie przekroczyć. Sam Milik z jokerem może dzisiaj przywieźć około 10 punktów. Krcmar też nie będzie totalnym pionkiem. Druga linia zespołu powinna dołożyc parę oczek na Kułakowie czy problemach z defektami innych drużyn.

Kudriaszow A. - Milik V. 2 (liczone wszystkie starty zawodnika (bez jokerów)) @1,70 // STS ✅ 5:11
Milik ewidentnym liderem czeskiej reprezentacji. Kudriaszow natomiast typowy &#39;zapchajdziura&#39;. Punkty w pierwszej lidze robi, jednak nie umywa się do poziomu Waszki.

Rosja - Czechy 1 @1,20 // eFortuna ✅ 32:19
Tutaj płacę głową. Nie wierzę w to, żeby Rosjanie nie weszli do barażu na który wróci Grisza. Duo z Polonii nie zrobi za wiele punktów, jednak nie zapominajmy o Emilu i Artemie, którzy są gwarantem sporej liczby punktów.

Jensen M.J. - Kudriaszow A. 1 (liczone wszystkie starty zawodnika (bez jokerów)) @1,40 // STS
O Kudriaszowie już wspominałem, więc trochę o MJJ. Co by nie mówić o jego postawie w tym roku na ligowych torach to wiadomo, że tor w Vojens należy do jego ulubionych. W 2012 nawet wygrał grand prix na duńskim torze, a daleko też szukać nie musimy, bo rok temu stanął na własnej ziemi na podium. Na pierwszy rzut oka wydaje się najgorszym w duńskiej drużynie, jednak może zaskoczyć.

Bjerre K. - Jensen M.J. 2 (liczy się max pierwsze 5 startów, bez jokera) @2,00 // eFortuna ✅ 6:9
Tutaj podobnie jak wyżej. Jensen lubi tutaj jeździć. Bjerre jakoś od dwóch lat totalnie mnie nie przekonuje. Myślę, że kurs warty gry.
_______________________________________

Doszły kursy o fajnej porze, więc się załapałem ????

Dania - Rosja 1 (-5) @1,90 // bet365 ⛔ 36:32
Duńczycy u siebie, Rosjanie zamiast pewnych punktów Griszy muszą się zadowolić młodym Kułakowem, który jeździ w kratkę w pierwszej lidze. Buki kierują się tym, że Rosjanie na pewno skorzystają z jokera, a Duńczycy niekoniecznie, jednak mimo wszystko handi powinno zostać pokryte.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom