>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Turnieje indywidualne, drużynowe i towarzyskie - 2016

Status
Zamknięty.
radula 5,4K

radula

Użytkownik
Jak będzie właśnie lekko pod koło to jest to dodatkowy handicap w stronę Szwedów. Dla nich to sa idealne warunki do ścigania. Jeśli było by twardo wtedy widzę większe szanse dla Australijczyków a w przypadku takiej pogody jak piszesz typy w strone Trzech Koron wydaja się być uzasadnione.
 
malpakochana 25

malpakochana

Użytkownik
jak tam z tym torem ? pojadą dziś ? orientuje się ktoś ?
z tego co wiem do godziny 17 ma padać deszcz, pytanie czy organizatorzy dadzą radę w dwie godziny przygotować tor pod siebie ????

Ljung (-5) - Wolbert 1 1,85 betysfe ✅✅✅✅

Szwecja u siebie, Ljung zawodnik miejscowego klubu, ostatnio dobry występ w Mistrzostwach Szwecji. Liczę na jego 7-8 pkt ????
 
Otrzymane punkty reputacji: +6
rodzyn7 6,7K

rodzyn7

Użytkownik
LOKATA
USA - NIEMCY (+5)
TYP: 2
@1,85 Bet365
✅✅✅

Niestety, za ostatnią lokatę nie dostałem reputek, więc jeśli to po dziś się nie zmieni, więcej lokat nie będzie. ????
Już widząc kursy na zwycięstwo DPŚ wiedziałem, że tu będzie value, ale spodziewałem się jednak nieco więcej, niż @2,5 na Niemców w tym pojedynku. Jednak w zabezpieczenie +5 można ładować grubo. Jedyna przewaga USA to Greg Hancock, który w tym sezonie nie jeździ wcale nadzwyczajnie. Dziś może tracić punkty chociażby na Lindbäcku, Jonssonie, Doyle&#39;u czy Holderze. W związku z tym również joker w jego wykonaniu może nie dać 6 punktów. Przewiduję jakieś 16-17 punktów w jego wykonaniu. Niby nieźle, ale jak dla mnie pozostali Amerykanie to punkty jedynie na trupach mogą zdobywać. Każdy Niemiec jest od nich lepszy. Smoliński to od lat ich lider i tu nie powinien mieć problemów z objeżdżaniem Amerykanów, fajnie w tym sezonie pokazali się Huckenbeck i Kroner. Myślę, że tę trójkę stać nawet na pojedyncze urywanie punktów Szwedom (Ljung? Lindgren?) czy Australijczykom (Masters). Nie mam przekonania do Woelberta, w jego miejsce wolałbym Buscha albo Grobauera, ale nawet on powinien radzić sobie z Amerykanami.
Podsumowując - Greg zrobi 17 punktów w 6 biegach. Zakładając, że w każdym z tych biegów Niemiec przywiezie 0 mamy 17-5 po 6 biegach. Pozostaje 14 biegów, w których Niemiec musi przyjechać przed Amerykaninem. Wtedy byłoby 17-19. Jeśli jednak ktoś ma urywać punkty Szwecji i Australii, to stawiam zdecydowanie na Niemców, stąd też ten kurs to dla mnie nieporozumienie i ja ładuję.
Btw: jak ma być pod koło, to nie widzę tych 17 punktów Hancocka. ;)
 
Otrzymane punkty reputacji: +87
zksstal 5,4K

zksstal

Użytkownik
Łopaciński pisał, że chmury mają się przesunąć i ma być luz, także chyba pojadą
Jeśli Szwedzi w kwestii przygotowania toru po opadach będą działać tak jak w Elitserien to spokojnie powinni objechać zawody. W lidze szwedzkiej niejednokrotnie przekłada się start zawodów o godzinę czy nawet więcej a w tym czasie organizatorzy robią tor.
 
mat95tw 129

mat95tw

Użytkownik
pozostaje kwestia warunków torowych , myślę że będzie lekko pod koło dla Szwedów to dobrze , powinni wygrać ten półfinał w końcu oni najlepiej znają ten tor , Szwecja win @ 1.55 Fortuna✅✅✅
 
kapszti 7,3K

kapszti

Forum VIP
Huckenbeck over 5 @ 2,37⛔
Smolinski over 6 @ 2,25 But365✅
USA-Niemcy 2 @ 2,50 Butsyf⛔


Moim zdaniem warto zainwestować w Niemców dzisiaj, bo są niedoceniani przez bukmacherów. Przede wszystkim pokazują się z dobrej strony w zawodach pokroju IME czy parowe cuda organizowane przez One Sport. Zawody w Europie i to tej kontynentalnej, więc tutaj mają przewagę nad Amerykanami, bo poza Hancockiem reszta śmiga albo w Anglii, albo u siebie za oceanem, a więc zupełnie inna bajka i inny speedway.

Kluczem do wygranej w tym typie będzie przede wszystkim objeżdżanie wszystkich Amerykanów(nie licząc Hancocka) przez Niemców. Myślę, że Janniro, Wells czy Fisher powinni przegrywać z trójcą Kroner, Smolinski i Huckenbeck, a tych dwóch ostatnich widziałbym nawet przed zawodnikami z Australii i Szwecji w pojedynczych biegach. Dlatego uważam, że warto zaryzykować, bo tak jak wyżej pisali użytkownicy Hancock wszystkiego wygrać nie musi, a jego koledzy niestety to niska półka, a zatem bardziej wyrównany skład Niemców powinien zrobić swoje.
Jeśli chodzi o Smołę i Kaia to też liczę, że pojadą 6x, czyli zastąpią np. Woelberta, którego uważam za najsłabsze ogniwo niemieckiego zespołu.
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
dzimi-pif-paf 7

dzimi-pif-paf

Użytkownik
Doyle - Hancock @ 2.55 Fortuna ⛔ 12-12 ( 5 pierwszych biegów, bez jokera)

W mojej opinii wyrównana para, w chwili obecnej z lekkim wskazaniem na Jasona, dlatego nie pojmuje skąd taki kurs wystawiony na kangura. Ok jeden bieg kiedy Grin pojedzie jako joker może mieć łatwiejszy ale nie musi, patrząc na warunki torowe przewaga powinna być po stronie Doyla, łapki Grega mogą dzisiaj puchnąc, wieku w pewnych sytuacjach nie oszukamy.
 
kielon89 98

kielon89

Użytkownik
LOKATA
USA - NIEMCY (+5)
TYP: 2
@1,85 Bet365
Niestety, za ostatnią lokatę nie dostałem reputek, więc jeśli to po dziś się nie zmieni, więcej lokat nie będzie. ????
Już widząc kursy na zwycięstwo DPŚ wiedziałem, że tu będzie value, ale spodziewałem się jednak nieco więcej, niż @2,5 na Niemców w tym pojedynku. Jednak w zabezpieczenie +5 można ładować grubo. Jedyna przewaga USA to Greg Hancock, który w tym sezonie nie jeździ wcale nadzwyczajnie. Dziś może tracić punkty chociażby na Lindbäcku, Jonssonie, Doyle&#39;u czy Holderze. W związku z tym również joker w jego wykonaniu może nie dać 6 punktów. Przewiduję jakieś 16-17 punktów w jego wykonaniu. Niby nieźle, ale jak dla mnie pozostali Amerykanie to punkty jedynie na trupach mogą zdobywać. Każdy Niemiec jest od nich lepszy. Smoliński to od lat ich lider i tu nie powinien mieć problemów z objeżdżaniem Amerykanów, fajnie w tym sezonie pokazali się Huckenbeck i Kroner. Myślę, że tę trójkę stać nawet na pojedyncze urywanie punktów Szwedom (Ljung? Lindgren?) czy Australijczykom (Masters). Nie mam przekonania do Woelberta, w jego miejsce wolałbym Buscha albo Grobauera, ale nawet on powinien radzić sobie z Amerykanami.
Podsumowując - Greg zrobi 17 punktów w 6 biegach. Zakładając, że w każdym z tych biegów Niemiec przywiezie 0 mamy 17-5 po 6 biegach. Pozostaje 14 biegów, w których Niemiec musi przyjechać przed Amerykaninem. Wtedy byłoby 17-19. Jeśli jednak ktoś ma urywać punkty Szwecji i Australii, to stawiam zdecydowanie na Niemców, stąd też ten kurs to dla mnie nieporozumienie i ja ładuję.
Btw: jak ma być pod koło, to nie widzę tych 17 punktów Hancocka. ;)
Na betsonie masz dwudrogowo +4 po kursie 2,03 na szwabów. A na sportingbecie +6,5 po 1,7. Polecam to drugie ????
 
H 1K

horosz

Użytkownik
Świetna jazda szwedów gdzie poza taśmą Fredki Lindgrena nie było żadnej wpadki. Nawierzchnia była taka jakiej się spodziewałem, lekko trudna i wymagająca - tak jak mówi mstokopiczas była przewagą gospodarzy.
Bardzo ciekawy będzie piątkowy baraż, który trzeba śledzić uważnie. Pojedynek Australijczyków z Duńczykami do tego Rosjanie (z Griszą? chyba tak - w poniedziałek dostał zgodę od lekarza) + Greg Hancock zabierajacy punkty ???? Może być piękne ściganie i walka.
Co do samego finału to mam pewne obawy o naszą reprezentację. Bardzo istotny będzie trening chłopaków na torze w Manchesterze i złapanie kątów, ustawień + dyskusja, dyskusja, dyskusja... nie można sobie pozwolić aby inna drużyna odskoczyła w początkowej fazie zawodów bo będzie bardzo ciężko. Mam nadzieję, że chłopaki dadzą radę w tak wielkim pojedynku. Moim zdaniem - walka do samego końca, gdzie mega istotna będzie ostatnia kolejka i rotowania taktyczne. Zimna krew i najgorszym razie zwycięstwo w decydującym 20 biegu, jak dawniej T.Gollob. Czas na młodość ???? A jak wy to widzicie na dzień dzisiejszy?
 
rodzyn7 6,7K

rodzyn7

Użytkownik
Na dzień dzisiejszy - Rosjanie spokojnie wygrywają baraż, objeżdżają się na torze i łapią ustawienia, przez co mają przewagę nad rywalami i wygrywają DPŚ. ????
U nas będzie kiepska atmosfera po wywaleniu Janosia. KK to tez nie jest spec od kontaktów międzyludzkich.
 
mat95tw 129

mat95tw

Użytkownik
w sumie Rodzyn ma trochę racji , ja we wszelkimi typami odnoszącymi się dokońcowego zwycięstwa w tym turnieju wstrzymuje się do piątkowego barażu .
Przynajmniej moim zdaniem głupotom jest grać teraz koncowe zwycięstwo np Polski po kursie 1.75 STS , to już bardziej wolałbym pograć Szwedów ako 4 albo właśnie Ruskich wzmocnionych G. Łaguta po kursie 10.
 
rodzyn7 6,7K

rodzyn7

Użytkownik
Ja już łapałem Rosjan przed pierwszym półfinałem po @17 w Fortunie. ;)
Ale tak na dobrą sprawę:
Duńczycy - bez Nickiego, za to z MJJ, który na pewno tak dobrze jak w Vojens nie pojedzie.
Australia - Masters potężna wyrwa. Stawiałem go gdzieś na równi, a nawet ciut wyżej niż Kudriaszowa, ale po wczoraj zmieniam zdanie.
Rosja - dodajcie sobie domniemane punkty Griszy (8-9) zamiast Kułakowa i zobaczcie, gdzie byliby dziś Rosjanie. Trójka Emil, Grisza, Artiom jak dla mnie lepsza od Doyle, Holder, Fricke. Młody jeszcze czasami potrafi zaskoczyć na minus, a Holder mnie nigdy nie przekonywał i chyba nigdy nie przekona.
Jak dla mnie Rosjanie faworytem barażu. W finale będzie już mocny styk, ale tak jak napisałem IMO zaważy to, że to właśnie Łaguty i spółka będą mieli okazję do zapoznania się z torem w warunkach bojowych.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom