>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Turnieje indywidualne, drużynowe i towarzyskie - 2016

Status
Zamknięty.
radula 5,4K

radula

Użytkownik
Masters na angielskim torze bedzie grozniejszy niz w Szwecji. Rosjanie mocni ale to nie bedzie dla nich spacerek. Australiczycy bardziej objezdzeni na Wyspach. Ciekawy piatek nam sie zapowiada.
 
F 1,8K

for-lks36

Użytkownik
Czy mógłby podać ktoś fajną stronkę na temat zawodników, którzy wystąpią w sobotnim finale (w jakich klubach jeżdżą, średnie biegowe itp...) ?
Niestety z braku czasu nie mogę znaleźć niczego konkretnego a zależy mi na tym, ponieważ chciałbym coś mocniej uderzyć w sobotę...
Oczywiście na temat tych 3 ekip które mają pewny udział , ponieważ osobiście twierdzę , że o zwycięstwo będą walczyć Polacy ze Szwedami.
Pozdrawiam
 
kubagkm 484

kubagkm

Użytkownik
Sts daje 6 na Australię i ja to gram, Fricke jedzie na swoim torze, Holder i Doyle jeżdżą dobrze na wyspach. Swoje na pewno dorzuci Masters, który ogarnia angielskie tory. Moim zdaniem namieszać może Wielka Brytania, ładny objezdzony skład na wyspach Lambert, Cook jedzie u siebie, Woffiego przedstawiax nie trzeba, King w Anglii jeździ na prawdę dobrze co pokazał w GP Cardiff, dziwi mnie brak Nichollsa bo Manchester to jego tor, po treningu może dojść do zmiany, bo każdy kto śledzi EL wie jak dobrze Radzi sobie Worrall zwłaszcza u siebie ????
 
taiwoffinden 364

taiwoffinden

Użytkownik
W Manchesterze jest sztuczny tor, co nie jest żadnym handicapem dla reprezentacji startujących dzień wcześniej w barażu, bo jak wszyscy wiedzą nie da się dzień po dniu ułożyć tak samo sztucznego toru.
 
harry-hole 1,4K

harry-hole

Użytkownik
W Manchesterze jest sztuczny tor, co nie jest żadnym handicapem dla reprezentacji startujących dzień wcześniej w barażu, bo jak wszyscy wiedzą nie da się dzień po dniu ułożyć tak samo sztucznego toru.
Nie jestem absolutnie znawcą żużla, ale większej bredni od kogoś z żużlowym mistrzem świata w nicku i avatarze nie sposób się spodziewać.
Poziom niektórych forumowiczów sięga dna. Smutne czasy, może jestem za stary ale braki elementarnej wiedzy nowej fali typerów są przerażające.
 
Otrzymane punkty reputacji: +36
M 1,5K

mstokopiczas

Użytkownik
Manchester to stosunkowo nowy tor, ale nie sztuczny. Druga sprawa to przygotowanie toru na baraż, zazwyczaj jest to beton.
Cieślak pewnie jak i ja spodziewa się w piątek betonu, a w sobotę odmoczonej luźnej nawierzchni, która będzie się odsypywać. KK to świetny wybór w takim razie.
 
S 833

sebunited16

Użytkownik
Może się przyda; wyniki uczestników barażu i finału na torze w Manchesterze w meczach ligowych.
Rosja
Dania
Australia
Max Fricke (3,3,0,1*) 7+1, (3,3,2,3,3) 14, (3,1,2*,3) 9+1, (3,2,3,2,2) 12, (D,0,2,2) 4
Sam Masters (3,3,1,0,1) 8
U.S.A
Polska
Krzysztof Kasprzak (1,3,3,2*,2) 11+1
Wlk. Brytania
Craig Cook (3,3,1,0,1*) 8+1, (3,2*,1,0) 6+1, (D,3,3,3,3,3) 15, (3,1,2,3,2*) 11+1, (2,1*,0,3) 6+1, (3,2*,2,1*,2*) 10+3,
Daniel King (1,1,3,2) 7
Szwecja
Andreas Jonsson (2,2,2,0,2) 8,
Fredrik Lindgren (2,1*,6,0,0) 9+1, (3,3,3,2,3) 14

edit; raczej nie jest to informacja która całkowicie zmieni układ sił w barażu ale może warto napomnieć o zmianie w USA: Wells out, Becker in. Jak dla mnie przy tej obsadzie zmiana 0 pkt na 0 pkt.
W sts pojawiły się chyba pierwsze oferty na rynku.
Australia 2.00
Dania 2.75
Rosja 3.50
są i h2h
 
Otrzymane punkty reputacji: +38
mat95tw 129

mat95tw

Użytkownik
Australia --&gt; 2.0
Dania ---&gt; 2.75
Rosja ---&gt; 3.5
USA ---&gt; 100

Tak wyglądają kursy na zwycięstwo barażu w Menchesterze . kursy wzięte z STS
Jakieś sugestie ?
W mojej ocenie chyba warto uderzyć w ruskich , wzmocnionych G.Łagutą którzy wydaję mi się będą walczyć z Australią o awans do finału.
 
_beafraid 879

_beafraid

Użytkownik
Ja raczej stawiałbym na Australię - ilu Rosjanów jeździ w Elite League i zna specyfikę tamtejszych torów? (aczkolwiek nie wiem do końca, czy tor w Manchesterze jest typowo angielski czy jednak bardziej &quot;polski&quot;?) No właśnie, żaden, atut ten stoi po stronie Australijczyków, na przykład Max Fricke jedzie na swoim domowym torze.
 
mastermaciej 173

mastermaciej

Użytkownik
Ja jestem totalnie bezradny. Nie podejmę się typowania tego barażu. Najbardziej żałuję, że nie obejrzę tych zawodów live, bo nie mam takiej możliwości. Jedyne co bym polecał do typowania to jakieś większe handi w stronę Rosjan w rywalizacji z Danią i Australią. Zapowiada się walka na noże trzech drużyn i Hancock, który napsuje krwi faworytom. Mam nadzieję, że będzie ściganie jak w czasie GP w Warszawie ????
 
H 1K

horosz

Użytkownik
Ja również wstrzymuje się z poważniejszym graniem dzisiaj - może jedynie jakieś H2H. Każdy ma swoje zdanie a tak realnie patrząc nie wiadomo NIC. Wszystko może się dzisiaj wydarzyć. Jeżeli chodzi o pogodę dla zainteresowanych. W Manchesterze od samego rana typowo angielska pogoda z przelotnymi deszczami. Chłodno 16-18*C w dalszej części dnia również możliwe opady.
 
maniek81 359,4K

maniek81

Moderator
Członek Załogi
Rosja powyżej 33.5 1.85 STS ⛔⛔⛔ /32 pkt. Łaguty pokpili sprawę ????/
Trzech jeźdźców, którzy sami mogą pokryć tą linię, a Kudriaszow powinien też dorzucić te 4 punkciki. Do tego prawdopodobny joker, zmiana taktyczna, więc jak na moje duże szanse powodzenia. Rosjanie mogą i nawet to dzisiaj wygrać, jeśli wszystko zagra jak trzeba.
Madsen - Fricke 2 1.60 STS ⛔⛔⛔ /tutaj pechowo, Kangur po upadku niezdolny do dalszej jazdy :;/: /
Kangur na swoim domowym torze i to jest duży handicap w przypadku nowego toru, który jest pewną niewiadomą dla pozostałych. Do tego bardzo dobra forma. W Ekstralidze spisuje się świetnie, w półfinale swoje też zrobił. Madsen z kolei przeciętny sezon, nic wielkiego nie pokazuje. Według mnie ten bet ma duże szanse powodzenia.
 
S 833

sebunited16

Użytkownik
Fricke M.-Jensen M.J. 1 kurs 2.00 bukmacher milenium⛔

Wczoraj przed ofertą obmyślałem sobie pary na dzisiejszy turniej ???? Ta która została wystawiona była u mnie chyba nr. 1 z myślą kurs od 1.50 w górę biorę w ciemno. Fricke u siebie duży handicap, bowiem geometria toru dla wielu spora niewiadoma. Kwestia objeżdżenia to jedno a forma to drugie. Australijczyk, można zaryzykować stwierdzenie objawienie naszej ligi, w Anglii 13 średnia niecałych 2pkt/bieg na torze domowym lepiej bo 2,18. MJJ sezon słaby, czasami coś pojedzie u siebie w Gorzowie, miał półfinał no torze, na którym się praktycznie wychował pojechał nie najgorzej bo 12 pkt w 6 biegach (4 joker) Podsumowując aktualna forma, znajomość toru, kurs !! gram ????


mniejsze bety ????

unibet

baraż
Australia 2.50✅
finał
Australia 13.00⛔

Australijczycy u siebie mają zawodnika z toru miejscowego klubu wszyscy jeżdżą na wyspach. Menago również związany z miejscowym klubem. Widzę tutaj dzisiaj trzech mocno punktujących zawodników chyba z liderem w osobie Jasona Doyle`a, liczę na jakieś punkty Mastersa po za ogrywaniem słabych Jankesów. Wiadomo 3 drużyny powinny być blisko siebie, jednak ta znajomość toru, objeżdżenie na wyspach idę za Australią.
W finale faworytami nasi chłopcy, jakoś nie widzę Szwedów nazwiska mają- trójka z GP jednak to nie będzie to samo co u siebie.
Gospodarze wiadomo Tai pewny, pozostałe nazwiska też nie wyglądają źle jednak widzę bardziej walkę o medal ze Szwecją.
Jakoś widzę walkę o zwycięstwo pomiędzy Polską a Australią kurs 13 moim zdaniem spore value.
A jak będzie według moich przewidywań i o zwycięstwo walczyć będą te 2 ekipy, to bez względu na wynik będzie radość ???? ????
 
F 1,8K

for-lks36

Użytkownik
Coraz bardziej kusi mnie granie na Szwedów... Jeśli tylko Ljung nie pogubi punktów to są spore szanse na złoto. W Biało-czerwonym obozie najbardziej obawiam się występu Pitera... Oby tylko udźwignął ciężar opaski kapitańskiej. Nie przekonuje mnie Australia zupełnie. Masters już w Vastervik miał coś pojechać a wyszło jak wyszło, Holder nie pojedzie powyżej 10 pkt a sam Doyle z Fricke nie załatwią sprawy. A więc :
Sweden win - 3.75 William Hill
 
_beafraid 879

_beafraid

Użytkownik
A ja podbijam granie na Australię w barażu. Każdy z nich jeździ w Anglii, będą czuli się pewno jak u siebie w domu, to i Masters powinien punktować już na swoim &quot;normalnym&quot; poziomie. Jakoś nie widzę tego, żeby Duńczycy czy Rosjanie im zagrozili. Moim zdaniem postawa MJJ w Danii, Kudriaszowa w Rosji i Mastersa w Australii może być kluczowa w końcowej rywalizacji, bo o resztę zawodników jestem spokojny. Fricke jedzie u siebie w domu, Holder powinien swoje dorzucić, Doyle również w BEL prezentuje się bardzo dobrze, zatem moim zdaniem - Australia tutaj powinna sobie z resztą rywali poradzić, wobec tego - Australia wygra w barażu, @2.45 w Bet365.
/e: siadło ✅
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
S 833

sebunited16

Użytkownik
Majewski z nc+ na twitterze: &quot;trening odwołany&quot;

&quot;Jednak USA bez Hancocka, wtf: http://sportowefakty.wp.pl/zuzel/618...grega-hancocka ?&quot;
Pewnie opady robią swoje, możliwa corrida ???? pułapki na torze. Chociaż trzeba przyznać, że wiadomość zaskakująca, Grin zawsze dla kadry jeździł na 100% nawet w momencie braku szans na cokolwiek, tak jak w tym wypadku. W Toruniu się cieszą. Jeśli w jakimś buku są oferty na handi ze Stanami to oczywiście grać na ujemne faworytów.
 
_beafraid 879

_beafraid

Użytkownik
Michael Jepsen Jensen - Sam Masters -&gt; Sam Masters @2.25 w STS.PL
Moim zdaniem value. Pierwsze co przychodzi mi do głowy, to fakt, iż Masters startował już na torze w Manchesterze, ma jako-tako połapane kąty, z pomocą ustawień przyjdzie pewnie Fricke, dla którego tor jest domowy, a i pewnie sam Sam ( ???? ) Masters będzie chciał zmazać plamę po występie w Vastervik. MJJ w tym sezonie spisywał się dość słabo, dopiero ostatnie dwa chyba mecze w Polsce coś jechał, ale to było jakiś czas temu. Na torach angielskich to on raczej nie ma zbyt wielu startów, na torze w Manchesterze na 99% nie startował, trening został odwołany, jedzie tak naprawdę od zera na nim, dlaczego więc miałby być o tyle lepszy od Mastersa, że kursy są na poziomie 1.50 - 2.25? Moim zdaniem okazja, stąd lekko na Mastersa się pogra.
/e: @kielon89, racja, myślałem o MJJ już, stąd mi się ten Vojens wcisnął, dzięki za poprawkę ????
/e: 12:11 dla Mastersa, siadło ✅
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom