>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Turnieje indywidualne, drużynowe i towarzyskie - 2016

Status
Zamknięty.
kielon89 98

kielon89

Użytkownik
&quot;a i pewnie sam Sam ( ???? ) Masters będzie chciał zmazać plamę po występie w Vojens.&quot;
w Vastervik.
Nie wiem własnie dlaczego dyskredytują duńczyków. MJJ to nie pionek a Nielsen będzie potrafił ich poustawiać. Wg mnie za bardzo wyrównany ten baraż, będzie wiele zależało od dyspozycji dnia i szczęsica dlatego wstrzymuje się z typowaniem na Win.
 
yeah_bunny 34

yeah_bunny

Użytkownik
I co w tej sytuacji? Jeśli mam na kuponie typ związany z Hancockiem to teraz będzie on anulowany czy liczy się postawa jego zmiennika?
 
seba6 533

seba6

Użytkownik
Ciekawe jaką linie na USA wystawią teraz ???? over 2.5 ? ????
Edit: linia 8 w bet365 po kursie 1.66
Jak dla mnie warto wejsc, bo na kim przeslabi amerykance maja robic punkty ? Chyba tylko na jakichs upadkach przeciwników pojedyncze punkty.
W poprzednich zawodach poza Hancockiem uzbierali 5 pkt i oczywiscie wszystkie na Niemcach , którzy też są słabi. Nie wyobrażam sobie żeby dzisiaj wozili za plecami kogokolwiek ze składu Australii, Rosji czy Danii
 
kielon89 98

kielon89

Użytkownik
bet 365
Ryan Fisher under 4 @1.4⛔
Billy Janiro under 3 @1.45⛔
Usa under 8 @ 1.5 ⛔
Sportingbet
Usa under 6,5@ 1,9 ⛔
Betsson
Rosja -28 vs Usa @1,55
Australia -32 vs Usa @1,62
AKO: @2,51⛔

Nie chce tego komentowac
Gdy mieli za rywali Niemców to zrobili odpowiednio po 2 pkt dzisiaj rywale są z wyższej półki także nie wróże im więcej pkt, nawet jeśli któryś z nich wskoczy na jokera. Amerykanie bez Hancocka to kevlary myśle że max 5 pkt mogą zrobić i to na defektach.
 
H 1K

horosz

Użytkownik
Dziadek Greg Hancock stwierdził, że odpuszcza dzisiejsze zawody. Nie ma co - szlachetne zachowanie z jego strony zostawiać kolegów na pożarcie. Trochę żałosne.
Wszystko BET365
Rosja (-30) vs USA (+30) @1.66 ⛔
Australia (-32) vs USA (+32) @1.66 ✅

USA poniżej 8 @1.50 (9)⛔
Billy Janniro poniżej 3 @1.45
(3)⛔
Hamburgery dzisiaj wykorzystują słabości ruskich i pary madsena i bjeera. Brak słów. Porażka. ????Daje sobię spokój z typowaniem jutrzejszego finału - nic mnie już nie zdziwi.
Rosja i Australia będzie dziś walczyć ewidentnie o awans. Moim zdaniem walka pomiędzy tymi ekipami, które będą solidnie punktować. Amerykanie zakręcą dzisiaj ok. 5 punktów. Tutaj w każdym aspekcie można grać przeciwko amerykanom. Nie sądzę aby Billy Janniro był w stanie zdobyć jakiś punkt dzisiaj. Trochę popadało, tor może być różny - przy jego jeździe powinien zostać już na pierwszym łuku.
 
_beafraid 879

_beafraid

Użytkownik
Bet365:
MJJ poniżej 8 @2.25
Przeciwko Dunowi, który na torze w Manchesterze pojedzie pierwszy raz, bez treningu, on sam w formie 50/50, rywale mocni, może zakręci się koło 5-6 oczek, ale czy więcej, niż 7? Powątpiewam.
/e: Liglad mnie zaskoczył, 11 oczek ⛔
Australia - USA -&gt; Australia (-32) @1.66
Co tu dużo mówić. Australia jak dla mnie faworyt, Holder, Doyle, Fricke, Masters, a USA ile oczek zrobi, 3? 4? 5? Tym nardziej, że jedzie dwóch młodziutkich debiutantów, a nie ma Hancocka. Handi do pokrycia jak najbardziej.
/e: 44 - 9, siadło ✅
 
kielon89 98

kielon89

Użytkownik
Ciekawe jaką linie na USA wystawią teraz ???? over 2.5 ? ????

Edit: linia 8 w bet365 po kursie 1.66

Jak dla mnie warto wejsc, bo na kim przeslabi amerykance maja robic punkty ? Chyba tylko na jakichs upadkach przeciwników pojedyncze punkty.
W poprzednich zawodach poza Hancockiem uzbierali 5 pkt i oczywiscie wszystkie na Niemcach , którzy też są słabi. Nie wyobrażam sobie żeby dzisiaj wozili za plecami kogokolwiek ze składu Australii, Rosji czy Danii
Raz Fisher był przed Mastersem ????
 
rodzyn7 6,7K

rodzyn7

Użytkownik
LOKATA
USA PONIŻEJ 8 @1,5 BET365
⛔⛔⛔

Tak jak przed poprzednią lokatą miałem lekkie obawy, tak tu żadnych. Nie wiem, co by tu się musiało stać, żeby Amerykanie jakimś cudem zdobyli 8 punktów. Licząc im mocno (naprawdę mocno) na górkę, to z 2 punktu na jokerze, może objadą ze dwa razy kogoś z trójki MJJ/Kudriaszow/Masters i gdzieś z kolejne dwa punkty dorzucą na taśmach i defektach. Ale to i tak 6 punktów, czyli kolejny jeden zapasu, a liczę im naprawdę na górkę. Ładować ile się da, nawet jak kurs poleci.
EDIT: tak jak kolega niżej napisał, ładować na sportingbecie.
&quot; MJJ to nie pionek a Nielsen będzie potrafił ich poustawiać.
W tym sezonie to jest pionek.
 
kielon89 98

kielon89

Użytkownik
LOKATA
USA PONIŻEJ 8 @1,5 BET365
Tak jak przed poprzednią lokatą miałem lekkie obawy, tak tu żadnych. Nie wiem, co by tu się musiało stać, żeby Amerykanie jakimś cudem zdobyli 8 punktów. Licząc im mocno (naprawdę mocno) na górkę, to z 2 punktu na jokerze, może objadą ze dwa razy kogoś z trójki MJJ/Kudriaszow/Masters i gdzieś z kolejne dwa punkty dorzucą na taśmach i defektach. Ale to i tak 6 punktów, czyli kolejny jeden zapasu, a liczę im naprawdę na górkę. Ładować ile się da, nawet jak kurs poleci.

W tym sezonie to jest pionek.
Poleciał, na Sportingbeticie jest under 6,5 po 1,9 tu proponuje ładować.
Może i jest ale jeździć umie ;p
 
rodzyn7 6,7K

rodzyn7

Użytkownik
Poleciał, na Sportingbeticie jest under 6,5 po 1,9 tu proponuje ładować.
Może i jest ale jeździć umie ;p
PGEE - poziom Gomólskiego, Nowaka, Kildemanda i Woryny
Elitserien - poziom Kylmakorpiego, Miedzińskiego, Lebiediewa
(tak wynika ze średnich)
Warto dodać, że wrócił do Gorzowa i powinien wyglądać lepiej, niż w poprzednim sezonie.
Co do tego, że umie jeździć nie mam wątpliwości. Ale na chwilę obecną jest pionkiem. Poza półfinałem DPŚ nie pamiętam jego żadnego dobrego występu.
Dzięki za info o sportingbecie, ale niestety zdążyłem już postawić. ????
 
kielon89 98

kielon89

Użytkownik
PGEE - poziom Gomólskiego, Nowaka, Kildemanda i Woryny
Elitserien - poziom Kylmakorpiego, Miedzińskiego, Lebiediewa
(tak wynika ze średnich)

Warto dodać, że wrócił do Gorzowa i powinien wyglądać lepiej, niż w poprzednim sezonie.

Co do tego, że umie jeździć nie mam wątpliwości. Ale na chwilę obecną jest pionkiem. Poza półfinałem DPŚ nie pamiętam jego żadnego dobrego występu.

Dzięki za info o sportingbecie, ale niestety zdążyłem już postawić. ????
co do tego że jest bez formy to się zgadzam ???? Kurs na SPB leci, już jest 1,8
 
X 283

xpiccolox

Użytkownik
Bet365:
MJJ poniżej 8 @2.25
Przeciwko Dunowi, który na torze w Manchesterze pojedzie pierwszy raz, bez treningu, on sam w formie 50/50, rywale mocni, może zakręci się koło 5-6 oczek, ale czy więcej, niż 7? Powątpiewam.
Też nad tym myślałem, ale to odpuściłem - za duże ryzyko. Weź pod uwagę że w każdym biegu ma kogoś z USA, więc już te 5 pkt powinien mieć. W tym przypadku na pozostałych reprezentacjach nie może zdobyć więcej niż 2 pkty.
IMHO już lepiej wygląda pojedynek Fricke (-2) z MJJ, na Maxa po kursie 1,9 w betssonie.
 
S 39,1K

scrobek

Użytkownik
W Betano Fricke + 1,5 - G.Łaguta 1 otworzyli z kursem 2,20 po 10 minutach 1,85 :grin: , to samo z zakładem Bjerre + 1,5 - A.Łaguta 1 1,97 na otwarcie, a później 1,85
 
t.gogo 1K

t.gogo

Użytkownik
Bet365
Race-off (zwyciestwo)
Typ: Australia
Kurs: 2,45

Australia wydaje sie tutaj najbardziej konkretna. Doyle to przekozak, Fricke swietnie zna tor i jest w dobrej formie, Masters w Anglii potrafi jechac na poziomie a Holder to wciaz klasowy zawodnik, ktory na zawody rangi swiatowej potrafi sie dobrze spiac. Problemem Dunow jest chimeryczny sklad, zas u Rosjan jak zwykle brakuje determinacji. Bracia niestety nie maja mentalnosci by byc mistrzem stad jasno wychodzi Australia.
USA (suma punktów)
Typ: USA - poniżej 6
Kurs: 1,72

Dla tego skladu USA kazdy jeden punkt bedzie na wage zlota. Trudno jest mi sobie wyobrazic by zawody mialy obfitowac w tasmy, defekty i wykluczenia wsrod pozostalych druzyn, zeby USA uzbierala 6 pkt lub wiecej.
Rosja (suma punktów)
Typ: Rosja - powyżej 38
Kurs: 1,95

Rosjanie juz nieco mniej pewni, ale wciaz powinni byc w stanie przekroczyc linie. Swoje nadzieje pokladam przede wszystkim w Emilu, ktory dzieki wspolpracy z Rysiem Kowalskim zaczyna jechac swoje. W Vojens praktycznie zdominowal zawody. Dzisiaj zapewne tak dobrze juz nie bedzie, ale za to bracia powinni pojechac niezle. Do tego powinien wskoczyc joker i jakos uciulaja.
Australia (suma punktów)
Typ: Australia - powyżej 40
Kurs: 1,95

Wychodze z zalozenia, ze praktycznie kazda z druzyn: Australia, Rosja, Dania zaczyna zawody z 20 punktami (po 1 za kazdy bieg), a wiec zeby spelnic warunki punktowe az tak wiele nie trzeba dokladac. Doyle, Fricke, Holder, Masters to naprawde wyrownana ekipa, ktora zdobedzie sporo punkto w dzisiejszych zawodach.
Zaklad dnia!
Australia vs USA
Typ: Australia (-32)
Kurs: 1,66

Handicap jest nieco bezpieczniejsza forma zakladu na linie punktowa (stad nizszy kurs).
Polecam!
Rosja vs USA
Typ: Rosja (-30)
Kurs: 1,66

Handicap jest nieco bezpieczniejsza forma zakladu na linie punktowa (stad nizszy kurs).
Sam Masters vs Andriej Kudriaszow (H2H)
Typ: Sam Masters
Kurs: 2,50

Masters jezdzi w Anglii na przyzwoitym poziomie. Bedzie reprezentowal druzyne, ktora powinna nadawac dzisiaj ton rywalizacji. A to oznacza, ze Kudriaszow nie dosc ze jest raczej slaby to moze skonczyc zawody na 2-3 biegach. I wlasnie na tym zalozeniu opieram ten typ.
Polecam!
Niels K Iversen (suma punktów)
Typ: Niels K Iversen - powyżej 10
Kurs: 1,95

Iversen jest w swietnej formie. Ten tor takze powinien mu sprzyjac. Jesli wskoczy z taktycznej to linia 10 w 6 biegach juz nie robi az takiego wrazenia. Choc uwazam, ze i w 5.biegach bedzie w stanie to zrobic.
 
kapszti 7,3K

kapszti

Forum VIP
Rosja(-28)-USA 1 @ 1,55 Bet.syf

Niska linia wobec zaistniałej sytuacji w teamie amerykańskim. Myślę, że każdy z trójki rosyjskich liderów powinien zrobić po jakieś 10pkt, do tego kilka oczek ze strony Kudriaszowa i tak naprawdę w okolicach 37-40pkt oczekiwałbym od Rosjan w dzisiejszych zawodach, a wtedy bez problemu wygrają, bo Amerykanie po prostu nie mają kim straszyć i 10pkt nie zdobędą na pewno, a tak naprawdę poza Fisherem reszta to skorzysta jedynie na defektach.

Ryan Fisher over 4 @ 6,50 But365

Szalony typ, ale i stawka praktycznie żadna. Fisher ogromne doświadczenie, więc jeśli dzisiaj będą trudne warunki to można na niego liczyć. Do tego liczę na występ jako joker lub RT, czyli generalnie sześć startów. W Szwecji coś tam przywiózł nie na trupie, a tutaj Anglia, więc większe szansę na punkty. Myślę, że można delikatnie spróbować, bo akurat ten Jankes coś tam widział w speedwayu i może dać jakiekolwiek punkty swojej ekipie.

Sam Masters(-2)-Andriej Kudriaszow 1 @ 2,25 But365

Masters jeździ w Anglii i ogólnie zna te tereny, a to powinien być duży handicap względem najsłabszej strzelby Rosjan. Myślę, że też właśnie Kangury powinny dzisiaj prowadzić i liczę, że w przypadku szansy na jokera, to właśnie Andriej będzie pierwszym w kolejce, by zostać zastąpionym. Pola startowe mają podobne, bo zaczynają obaj od B, a potem A i dopiero na koniec się zamieniają, bo w trzeciej serii Masters jedzie z C, a Kudriaszow z D(w jednym biegu), a w ostatniej przed nominowanymi zamiana. Ogólnie wyrównani zawodnicy, z lekkim wskazaniem na Mastersa, ale że zawody w Anglii to nie mam wątpliwości.
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom