>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE + 2 FREEBETY!<<<

Turnieje Dream Match Tennis Pro.

mroku 104

mroku

Użytkownik
Rozumiem, że Ty możesz stawiać i masz wyje****, że ktoś inny ma problem.
Jak ktoś wyżej pisał, niektórych routerów nie ma nawet na liście.
Sam to zauważyłem, nie musisz się unosić, czy to moja wina, że nie możesz hostować? Czy to moja wina, że nie jesteś milarderem?
@down: jajco.
 
D 25,5K

dzidzok

Użytkownik
racje ma Mroku , to że ktoś niby nie moze hostować to jego problem, moze sie pobawic , coś pozmieniać, nie wiem, ip zmienić może akurat się uda, najlepiej powiedzieć że nie moge i mieć pretensje do wszystkich, a jak nie to trudno jak zdarzy sie tak ze jest 2 nie hostow to maja problem.. nie da sie tutaj nic KONKRetnego wymyślec...., zmieńcie internet heeee
Bo poprostu najlepiej by było utworzyć turniej w grupach 3hostujących i jeden bez możliwości hosta i wtedy zawsze by był ktoś hostojący.Utworzyć coś takiego jak LM.To,że możesz hostować to nie znaczy,że sobie możesz mówić jacy inni są mimo,iż ich nie znasz i nie znasz ich sytuacji koleś:] Karta kiedyś się odwróci i to ty czegoś nie będziesz mógł a ktoś będzie mógł i wtedy powie ci to samo:]

E:I co mają do tego miliardy na koncie?:-|
 
pezio 33,1K

pezio

Użytkownik
No to czemu niby staty wyskoczyły po końcu seta ? Pewnie ze na jeden set bylo ustawione ????

przecież czekałem na Ciebie, a Ty od razu log out. Jeszcze na czacie pisałem nawet. Mniejsza z tym, gratki za wygraną ;d
 
bam14 7,4K

bam14

Forum VIP
bam14 def. STE 0/6 7[8]/6 6/3


w drugim secie mam 6-3 i z głupoty robie nagle MP (6-7) dla STE. Udało sie obronić i ostatecznie wygrać mecz.
 
Do góry Bottom