>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Turniej kwalifikacyjny do IO'16 - mężczyźni (Berlin 5-10 stycznia 2016)

Status
Zamknięty.
berciq89 473

berciq89

Użytkownik
Odezwę się po tej demolce ;)
Nie rozumiem, jak można być czegoś święcie przekonanym w sporcie. Francja jest spokojnie do ruszenia, a spusty o najlepszej drużynie globu, porównywanie do Brazylii z najlepszych czasów to śmiech. Słowenia na ME mogła im spokojnie urwać dwa sety, a że chłopaki się spalili to już inna sprawa. Zbijajcie kurs, a ja sobie postawię po kursie 4 na Polskę i obejrzę ten mecz, który nie ma faworyta.
tez na to czekam , przed samym meczem będzie maksymalnie zaniżony na Francuzów. Nie wiem jak można wyciągać wnioski z meczu rezerw który wczoraj miał miejsce.
 
grzybu 193

grzybu

Użytkownik
Dzisiaj nic nie gram z tych półfinałów i też odradzam przed tym hura optymizmem na Francuzów. Może wygrają ten mecz, ale nie będzie to takie łatwe jak niektórzy myślą. Owszem Polacy zagrali wczoraj bardzo słabo, momentami nawet komicznie (akcja w tie breaku chyba na 6-10), ale to też nie było normalne spotkanie. Obie drużyny miały już awans, obie grały rezerwowymi składami, Polacy wyglądali na zaskoczonych zmianami jakie dokonał Heynen i nie mogli zatrzymać Hirscha, który zagrał genialnie, szczególnie w 5 secie. Dzisiaj to będzie kompletnie inne spotkanie, pełna koncentracja i może być różnie, tym bardziej, że moim zdaniem Francuzi są do ruszenia, co pokazała momentami Rosja, a że tylko momentami to przegrała 1-3.
 
marcinglg 268

marcinglg

Użytkownik
Też uważam że wyciąganie wniosków z wczorajszego meczu jest śmieszne.
Jak już tak wspominamy jacy to Francuzi są wielcy od roku to na finałach LŚ gdzie nasi chłopcy nie byli gotowi na 100% przegraliśmy w TB 2 pkt więc jak można mocno atakować kursy po 1.40 ... Wiadomo że Francja wydaje się być delikatnym faworytem ale są do ruszenia pokazały to ich mecze z Finlandią i Bułgarią gdzie przegrywali już 5 pkt w jednym z setów. A jak wiadomo Polacy nie powinni takiej przewagi tak łatwo wypuścić jak najsłabsi Finowie i dramatyczna Bułgaria.
Wieczorem kursy będą jak najbardziej do gry na Polskę, w tym meczu wszystko się może zdarzyć. Dodatkowo hala w Berlinie znów będzie &quot;polska&quot; więc kolejny plus dla nas
 
kesirdal 2

kesirdal

Użytkownik
A mówiłem że lepszy typ niż zwycięstwo Polski :grin: Dziś będzie można podziękować trenerowi za pracę jeśli przegramy z francuzami a , niemcom udałoby się ograć rosjan.

Dziś idę tym samym tropem co wczoraj , a mianowicie :

Francja - Polska - Over 145.5 1.41 Unibet

Jak by nie patrzeć najważniejsze spotkanie dla obu ekip , bo moim zdaniem zespól który wygra dziś wygra i jutro i pojedzie do Rio, faworytem francuzi , oglądajac mecze na tym turnieju myślę jak poprzednicy że wygrają , grają szybką siatkówkę , dobre przyjęcie , tak że spodziewam się zaciętego meczu , ale nasi tanio skóry na pewno nie sprzedadzą , nie ma możliwości żeby francuzi wygrali dziś 3-0 , wszystkie nasze statnie mecze z zespołem trójkolorowych były ostatnio bardzo zacięte, chociażby w ostatnim memoriale Wagnera czy finał ligi światowej , zaniżona linia jest dziś moim zdaniem najbardziej do gry , kurs do pogrania w dublu np z Rosjankami sądze idealny , sam gram własnie Over + ROsja i mamy 1.80 w Unibet. Jak ktoś szuka dobrego wyboru na ten mecz to moim zdaniem lepszy typ niż granie zwycięstwa Francji o podobnym kursie .
 
M 418

maat

Użytkownik
Racją jest, że nie warto wyciągać wniosków po wczorajszym przegranym meczu Polaków gdzie wystąpiły ogromne rotacje składem i wszyscy z 14-sto osobowej kadry dostali szansę gry. Polacy podejdą do dzisiejszego meczu z zupełnie innym nastawieniem i na pewno są w stanie nawiązać walkę z Mistrzami Europy.


Kilka słów o pierwszym półfinale, w którym zmierzy się ekipa gospodarzy z Rosją. I tu nasuwa się na początku pytanie - czy Rosja jest aż takim faworytem w tym starciu? Moja odpowiedź brzmi - nie. Powrót Alekno na stanowisko trenera dał dużo, ale to i tak już nie ta Rosja sprzed kilku lat.

Atakujący Mikhailov nie może złapać formy do jakiej zdążył wszystkich przyzwyczaić, w meczu z Bułgarami ledwo 44% w ataku. Kliuka to melodia przyszłości, jest za wcześnie na to by grał przyzwoicie i na miarę swojego talentu jako podstawowy przyjmujący reprezentacji. I pokazują to statystyki chociażby z meczu z Bułgarami - zaledwie 11% w przyjęciu i 43% w ataku.

Grę Rosjan ciągnie jakoś weteran Tetyukhin zarówno w przyjęciu jak i w ataku. Swoje w przyjęciu dokłada również libero Verbov. Para środkowych Volkov/Aschev również gra swoje jednak gołym okiem widać brak Muserskiego na tym turnieju. Dodatkowo kontuzji nabawił się Kovalev więc podstawowy rozgrywający Grankin nie ma zmiennika.

Gospodarze natomiast spisują się na tym turnieju świetnie. Po lekkich przestojach z Belgami, szybki 3 setowy mecz z Serbią. O wczorajszym meczu nie warto mówić coś więcej bo obie ekipy zagrały w późniejszej fazie rezerwami i wynik był loterią. Na pewno to zwycięstwo podniesie tylko morale i wiarę w to, że gospodarze mogą coś osiągnąć w tym turnieju a niewątpliwie awans do finału byłby sporym sukcesem. I w mojej ocenie nie stoją w dzisiejszym spotkaniu na przegranej pozycji.

Jeśli Niemcy zagrają to co pokazali we wcześniejszych spotkaniach i wytrzymają psychicznie mogą napsuć sporo krwi faworyzowanym Rosjanom. 3 sety mało realne, pojedynek powinien być zacięty.

Niemcy +1.5 seta @1.78 Unibet ⛔
over 3.5 seta @1.47 Unibet ✅
 
modul 118

modul

Użytkownik
Francja vs Polska sety 0:2.5 @ 1.30 [STS]
Niemcy vs Rosja sety 2.5:0 @ 1.18 [STS]


AKO: 1.53


Wszystko pięknie wszystko ładnie, nie chcę mi się wierzyć, że Polacy nie ugrają nawet seta z Francją. W ostatnich 4 spotkaniach z rzędu z rep. Francji mieliśmy do czynienia z tie breakiem. Ostatni raz nie ugraliśmy nawet seta z Francuzami w 2010r, i był to jedyny przypadek w ciągu 11 lat. Lata lecą, składy się zmieniają ale jednego jestem pewien, że skoro wielu kibiców ma podstawy i wiarę wierzyć w to że wygramy, to zdaje się być &quot;pewniaczkiem&quot; że ugramy seta.

Niemcy mimo pewnych braków w składzie, mają bogactwo wyboru i nie widać w ich grze żadnych ubytków. Wczoraj na początku trzeciego seta wyszli rezerwowym składem i potrafili pocisnąć. Dodatkowym atutem jak dla każdego gospodarza będzie własna hala. Na to spotkanie przyjdzie RZESZA Niemców spragnionych zwycięstwa. Już wczoraj po prośbach speakera przyszło dużo Niemców, teraz po sukcesie którym niewątpliwie było zwycięstwo nad Polską przyjdzie ich jeszcze więcej. Rosjanie to team, który może zagrać świetnie, ale nie 3 sety z rzędu z drużyną tego pokroju. Już nie ma tego poweru w Sbornej co 2-3 lata temu, jest cykliczne budowanie formy na najważniejszą imprezę sezonu czyli IO, w końcu mają już i tak zapewniony udział w kolejnym turnieju kwalifikacyjnym więc walka nie będzie już &quot;na śmierć i życie&quot;.

Gram tak niski kurs, bo w moim przekonaniu że są to &quot;pewniaczki&quot; przy stawce 600zł wyciągnę 200zł, a za taki zysk to można przeżyć tydzień na studiach z weekendowym melanżem w Krk
 
kosmita28 30

kosmita28

Użytkownik
Moim zdaniem, tak samo z Rosją jak i z Francją możemy przegrać/wygrać mecz. Dzisiejsze mecze półfinałowe są to mecze z szansami 50 na 50. Nie będzie dla mnie dużym zdziwieniem jeśli jutro w finale spotkają się ponownie Niemcy z naszymi reprezentantami. Będzie ciężko ale każdy wynik jest możliwy.
Nie wiem czemu, połowa z Was krytykuje Antigę za to, że wczoraj dał pograć rezerwowym i nie wywalczył pierwszego miejsca w grupie. Był to mecz o pietruszkę, dzięki temu zawodnicy mogli odpocząć i to może mieć dzisiaj znaczenie. Jakby Antiga zagrał cały mecz pierwszym składem to połowa z Was i tak by narzekała i mówiła, że znowu cały turniej gramy jedną szóstką i zawodnicy nie mają siły do gry.
 
zabek 3,6K

zabek

Forum VIP
Francja - Polska over 3,5 seta @ 1.52 Unibet ⛔
Buki tutaj faworyzują strasznie Francuzów, kursy w granicach 1.4 są nieopłacalne. Wiadomo, Francja bardzo fajny sezon reprezentacyjny. Wygrali wszystko co mogli. Jednak moim zdaniem to poziom podobny do naszej reprezentacji i tutaj kursy powinny być wyrównane. Duży wpływ miało na to prawdopodobnie wczorajsze spotkanie Polski z Niemcami. Jednak widać było, że Antiga trochę odpuścił ten mecz, dając pograć rezerwowym. Chyba pierwszy raz taka sytuacja. Do tej pory nawet w meczach o pietruszkę graliśmy podstawą. Jeśli chcemy pojechać na IO i wywalczyć awans z tego turnieju to musimy pokonać Francję. Nie ma różnicy czy to będzie w finale czy półfinale.
Francję opisywałem przy okazji meczu z Rosją. Bardzo dobry skład z Ngapethem, Grebennikovem czy Rouzierem. Przede wszystkim to monolid, który w tym sezonie poczuł do siebie chemię. Przyjemnie się patrzy na ich grę. Jednak to nie są takie tuzy, żeby reprezentację Polski poskładać w 3 setach.
Jeśli chodzi o Polskę to dużo będzie zależeć od Kurka, który uczy się dopiero gry na pozycji atakującego. Jednak już teraz potrafi robić to na naprawdę dobrym poziomie vide mecz z Serbami. Dodatkowo dużym atutem jest Bieniek. Chłopak moim zdaniem jest świetny i niedługo może być w TOP5 najlepszych zawodników na środku, o ile już nie jest. Dobry w ataku i na bloku, no i przede wszystkim zagrywka na najwyższym poziomie. Fajnie sprawdza się wariant z grą na dwóch libero. Zarówno Zator jak i Wojtaszek prezentują się tutaj dobrze. Trochę kuleje u nas rozegranie, jednak jeśli Łomacz zagra na poziomie meczu z Serbami, to nie powinno być problemu większego.
Reasumując 4 sety to dla mnie bardzo dobra opcja. Wcale nie zdziwi mnie tutaj nawet tiebreak. Zespoły są na tyle wyrównane, że o losach meczu może przesądzić dyspozycja dnia. Kurs moim zdaniem sporo za wysoki, nie wystawiłbym więcej niż 1.25.
E: Francja - Polska over 178,5 pkt @ 1.69 Unibet ⛔
Dorzucam jeszcze coś takiego. Praktycznie to samo, bo potrzeba 4 setów. Wystarczają sety do 20, 20, 20 i 19. Czyli w sumie nic wielkiego. Nie przewiduje tutaj pogromów do 15 w setach, a raczej bardzo wyrównane, możliwe że nawet na przewagi.
 
alexdamiao 392

alexdamiao

Użytkownik
Nie wiem czemu, połowa z Was krytykuje Antigę za to, że wczoraj dał pograć rezerwowym i nie wywalczył pierwszego miejsca w grupie. Był to mecz o pietruszkę, dzięki temu zawodnicy mogli odpocząć i to może mieć dzisiaj znaczenie. Jakby Antiga zagrał cały mecz pierwszym składem to połowa z Was i tak by narzekała i mówiła, że znowu cały turniej gramy jedną szóstką i zawodnicy nie mają siły do gry.
Oj tam. Stefan Antiga wczoraj spierdzielił sprawę nie wpuszczając pierwszej szóstki na tiebreak. Nic by się naszym podstawowym zawodnikom nie stało jakby mieli zagrać jeszcze tego 5 seta. Ale wstyd, że nasi zagrali jak amatorzy przeciwko jeszcze większym parodystom z Niemiec! Steuerwald mały grubas, młody przyjmujący co nie umiał przyjąć flota, atakujący Hirsch drewniany...
Widać mankamenty w grze naszych. Nie jest to turniej w którym nasi idą jak burza. Trafić w półfinale na mega słabą Rosję to powinien być nasz cel, a Antiga myśli może, że jesteśmy tacy zajebiści, że wszystko jedno na kogo trafimy w półfinale. Niestety, ale Francja w tym momencie jest silniejsza od nas i Trójkolorowi powinni ten mecz ogarnąć. Chociaż po kursie 1.48 na Francję to wydaje mi się, że nie ma co się w to pakować. Poczekam na live.
W drugim meczu Niemcy mają dużą szansę na wygraną i dodatnie handicapy w ich stronę pewnie pogram.
W związku z powyższym taki dubel ode mnie:
Francja - Polska over 3,5 seta 1,52
Niemcy - Rosja over 3,5 seta1,43
AKO 2,23 Óni.
 
volman 1,1K

volman

Użytkownik
Dubel na dziś
Polska +2.5 seta 1.34
Niemcy +2.5 seta 1.27
kursy z Unibet
Kurs łączny 1.70 wg mnie naprawdę duża pewność
☆☆☆☆
Jak dla mnie to pewniaczki dzisiejszego dnia, nie chce mi się wierzyć, że Polacy nie dadzą rady dzisiaj ugrać dzisiaj chociażby jednego seta, czy Niemcy którzy wg mnie powinni nawet wygrać dzisiejsze spotkanie.
Polska - Francja
Polacy wcale nie są na straconej pozycji, wczoraj w pierwszym secie zagrali fenomenalnie, bardzo podobała mi się ich gra, jednak później się coś zepsuło. Francja wczoraj dała odpocząć swoim podstawowym zawodnikom, i nawet rezerwowi dali radę wygrać ze słabiutkimi Bułgarami. Bukmacherzy faworyzują Francję, jak i Rosję ponieważ mieli więcej czasu na regenerację, jednak nasi wczoraj się nie zmęczyli jakoś bardzo, duża rotacja. Przez 12 spotkań pomiędzy tymi drużynami, tylko jedno zakończyło się wygraną Francji bez straty seta.
Niemcy - Rosja
Niemcy są gospodarzami, wczoraj podstawowi odpoczęli, Grozer zszedł pod koniec pierwszego seta, Fromm w ogóle nie grał, Kaliberda zszedł po pierwszym secie. Niemcy wcale nie są na straconej pozycji, zwłaszcza że Rosja to obecnie nie jest jakiś mocarz. Brakuje im przyjęcia przede wszystkim, mocniejsze zagrywki sprawiają im wielkie problemy, jak to było widać z Francuzami gdzie przegrali 1-3, byli bezradni.
 
_hank_ 1,1K

_hank_

Użytkownik
Francja - Polska 2 @ 3 (aktualnie)


Kursy na Francuzów już zbite a po cichu liczę że jeszcze trochę spadną. Na 1h przed meczem postawię i liczę na te 3.25-3.4. Dłużej nie ma co czekać bo nie tylko ja pewnie tak kombinuje i tendencja przed samym meczem może się odwrócić.
No to teraz parę słów o samym meczu. Francja od samego początku była faworytem tego turnieju. Tak jak i my przede wszystkim mają drużynę a nie kilku facetów na boisku jak to wygląda np u Rosjan. Dobre przyjęcie, niesamowity Grebennikov i szalony N&#39;gapeth. Ja wiem że ostatnio jest szał na pokazywanie pojedynczych akcji N&#39;gapetha jak atakuje tyłem/bokiem/ z jednej nogi itd, ale to jest facet który w karierze pewnie podobną liczbę meczy wygrał swojemu zespołowi co i przegrał. Braku umiejętności mu nikt nie zarzuca, ale zbyt często przekłada efektowność nad efektywność. Toniutti to świetny rozgrywający, które idealnie pasuje do tego zespołu ale na bloku to jednak jest dziura którą nasi siatkarze z pewnością będą wykorzystywać. No i jest jeszcze Rouzier, który moim zdaniem jest obecnie zawodnikiem tylko trochę ponadprzeciętnym a który w reprezentacji gra zawsze o 3 poziomy lepiej niż w klubie. Jest to typ zawodnika któremu gdy &quot;idzie&quot; to kończy nieprawdopodobne piłki , ale również typ gdzie po 3 czapach na krótkim dystansie to równie dobrze może zejść do szatni bo dla niego mecz się skończył. Taktycznie nasi siatkarze są zawsze bardzo dobrze przygotowani, a możliwościami na pewno nie odstajemy od Francuzów. Pytanie tylko kto ile z tych możliwości pokaże. W moim odczuciu to nie jest mecz 50/50 bo jednak większe szanse mają trójkolorowi na końcowy sukces, ale nie spotykają się z ogórkami żeby takie kursy wystawiać. Ja próbuję i liczę że kurs jeszcze troszkę podskoczy.

/zagraliśmy najlepszy mecz turnieju i... co z tego skoro Francja zagrała jeszcze lepiej. Francuzi graja jak Brazylia za najlepszych lat, chociaż takiej gry w obronie to nie widziałem chyba u żadnej drużyny. Indywidualnie i drużynowo nasi na 5- a skończyło się 3:0 :eek:. Szacunek dla Francuzów a my jutro bijemy się z Niemcami o wszystko. Wystarczy zagrać tylko i aż tak jak dzisiaj.
 
N 7

narli1989

Użytkownik
Francja vs Polska to na pewno będzie ciekawe widowisko. Jak można zauważyć w ostatnich 3 meczach francuzi wciskali w parkiet rywali, jednak przestój zdarza im się w 2gim secie po pewnej wygranej w pierwszym, można pominąć tylko mecz z bułgarią, tam im poszło najłatwiej. Francja to zdecydowany faworyt, nie ma sensu grać nic w stronę Polski, bo jak francuzi zagrają tak jak do tej pory to nie będzie co zbierać. Na każdej pozycji przewaga, może i blok dziurawy jak skacze toniutti ale i on jakims lamusem nie jest, a nasi lubia walnac petarde przed siebie nie zwazając na blok więc nie zdziwi mnie jak i on kogoś efektownie zablokuje. Francja to kolektyw, siatkówką się bawią, do finów podeszli na totalnym luzie, byli zagrożeni bo przegrywali 16-12 ale ogarneli ich do 20. Polacy jak to polacy grają tak sobie, nie starczyło na średnich niemców,przyjęcie faluje a zagrywka Francji to jest petarda wiec pare asów im wcisną. Reasumując można śmiało pykać Francję po 1.4 lub -1,5 po 1.8, nie zdziwię się jak nasi nie zdobędą kwalifikacji olimpijskiej bo zajmą 4miejsce i zabraknie dla nic miejsca w turnieju interkontynentalnum.
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
redwitz 6,6K

redwitz

Forum VIP


Przeglądałem różne portale, fora i trochę jestem zaskoczony mocnym faworyzowanie Rosjan w tym starciu.
Może i podopieczni Alekny na papierze są faworytami, ale od dawna ten zespół nie był w stanie wskoczyć na równy, wysoki poziom i utrzymać go w starciu z naprawdę wymagającym rywalem.

Sporo zmian w ostatnim czasie w rosyjskiej kadrze, nie ma Muserskiego, który w formie jednak robił różnice. Kliuka na pewno ciekawy zawodnik, ze sporym potencjałem w ofensywie, ale to nie jest &quot;pewniak&quot;. Michajłow w niezłej formie, ale też faluje.

Niemcy naprawdę są dobrze przygotowani, grają przed własną publicznością i widać, że są mega nakręceni. Wczorajszego spotkania z Polską nie oceniam, bo był to bardzo, bardzo dziwny mecz. Grozer w dobrej dyspozycji, naprawdę fajnie wygląda gra blokiem, czytanie gry. Poza tym fajnie to wszystko sobie poukładał Heynen w przyjęciu.

Spora presja będzie po obu stronach. Rosjanie mają bardziej doświadczonych (w większości) zawodników, ale w ich głowach na pewno siedzą porażki na kolejnych imprezach i to nie pomaga.
Niemcy fajnie przygotowani. Widać, że to wszystko naprawdę dobrze funkcjonuje. Kursy za wysokie, bo przed własną publicznością spokojnie są w stanie pokonać Rosję, która w dalszym ciągu jest groźna, ale już od bardzo dawna nie grała na najwyższym poziomie.

Jak ktoś ma konto w MarathonBet i nie ma jeszcze limitów to może łapać ~3.00 na Niemców.

Typ:
Niemcy @ 3.05 MarathonBet ⛔
Niemcy +1.5 seta @ 1.94 MarathonBet ⛔
 
kain. 2,2K

kain.

Użytkownik
Francja - Polska @ Over 3.5 1.47 Óni
Niemcy - Rosja @ Over 3.5 1.42 Óni

AKO : 2.09

Widzę, że kursy już mimo wszystko trochę pospadały, ale dla mnie takie kursy na te chwilę to naprawdę dobra propozycja. Rzadko się zdarza żeby w dziale wszyscy mówili jednym głosem, ale dzisiaj nie mam zamiaru się również wyłamywać i twierdze tak jak wszyscy. Przede wszystkim te spotkania dla KAŻDEJ z reprezentacji nie będą proste i naprawdę ciężko mi sobie wyobrazić tutaj przegraną 3:0 którejkolwiek z drużyn.

Po pierwsze Polska jest zdecydowanie niedoceniana. Francja aktualnie gra zdecydowanie najlepszą siatkówkę, ale w takich pojedynkach jak ten decyduje dyspozycja dnia, bo światowa elita to z pewnością na ten moment i Francja i Polska. Wczorajsza przegrana na dobrą sprawę nie mówi nic o naszej reprezentacji, każdy spodziewał się zaciętego meczu, jeden i drugi trener rotował składem i wyszło jak wyszło, Niemcy to nie są chłopcy do bicia i wczoraj to udowodnili. Nie sądzę żeby czy Polska czy to Francja nie uzyskały przynajmniej seta, bo mają takie indywidualności, które spokojnie są w stanie pociągnąć grę. Dodatkowo chciałem posłużyć się grafiką, która obrazuje jak wyglądają mecze Polaków z Francuzami w ostatnim czasie :


Jak widać w przeciągu ostatnich lat nasze pojedynki z Francuzami są wręcz dramatyczne. Jeśli miałbym skłaniać się ku komuś po kursach to brałbym Polaków, bo zwyczajnie 1.35 na Francję to jest śmiech na sali nawet jeśli to spotkanie wygrają. Granie +2,5 seta na Polaków też ma mniejszy sens niż Over 3.5 seta chociaż jest opcją bezpieczniejszą. Ciężko sobie wyobrażać, że Francuzi nie wygrają tutaj ani jednego seta.

Jeśli chodzi o Niemców z Rosjanami to ja tych pierwszych z całą pewnością nie skreślam. Pokazali w tym turnieju naprawdę dobrą formę. Serbie po prostu ośmieszyli, a Grozer ich rozstrzelał. Z Belgią również zagrali w miarę dobre spotkanie chociaż nie tak dobre jak z Serbami. Z Polską wygrali, a to naprawdę duże osiągnięcie chociaż wiadomo jaki to był rodzaj meczu i co tam się działo. Rosja jest słabsza niż w ostatnich latach, może pomału wychodzą ze swojego kryzysu i pewnie są dzisiaj faworytami, bo to w końcu obrońcy złotego krążka Igrzysk Olimpijskich. Są osłabieni brakiem Musera, ale ciągle mają dobrych zawodników. Niemcy posiadają również indywidualności w osobie Grozera, który jeśli ma dzień to po prostu potrafi wygrać samodzielnie mecz, Kampa na rozegraniu to naprawdę dobry sypacz. Ciężko mi sobie również wyobrazić, że Rosja i Niemcy nie zdobędą przynajmniej jednego seta. Warto podkreślić, że ich dotychczasowe pojedynki również skłaniają ku grze na Over 3.5 seta i tutaj też posłużę się grafiką na koniec swojej wypowiedzi.

 
widzu 4,5K

widzu

Forum VIP
Tu się nie ma co patrzeć na historię. Polska po wygraniu MŚ idzie tylko w dół. Antiga moim zdaniem nie robi nic dobrego, ale specem nie jestem i nie będe lał wody, nie jesteśmy tak silni jak 2 lata temu. Ciągłe zmiany w składzie, dużo zależy od Kurka. Mika od spec od trudnych piłek, rozgrywający duzo słabszy od Zagumnego i to chyba decyduje?
A Francja? GENIALNY sezon. LŚ to po prostu ich popis. Wygrali rozgrywki w mega dobrym stylu. Tutaj śmiechem było faworyzowanie Rosji w ich meczu, co zreszta dużo osób na forum zauwazyło. Pokonali Rosje, pokazali, ze są zdecydowanie lepsi. Polska jest daleko od optymalnej formy. Francja dzisiaj wygrywa, a jutro trzeba walczyć o 3 miejsce i tyle....
 
D 15

dondiego

Użytkownik
Jeśli Polacy mają wygrać z Francuzami to tylko i wyłącznie po rozstrzygającym 5 secie więc 2:3 po kursie 6.20 (fortuna) zdecydowanie lepiej się prezentuje niż czyste postawienie na win Polski.
 
S 200

sniffybet

Użytkownik
Francja to świetnie funkcjonująca maszyna w przeciwieństwie do naszego zespołu. Jeśli chcecie stawiać przeciwko faworytowi dzisiaj to wybierzcie mecz Ruskich z Niemcami i postawcie na tych drugich.
A na Francję dzisiaj trzeba grać grubo.
 
sumada90 18K

sumada90

Forum VIP
Tu się nie ma co patrzeć na historię. Polska po wygraniu MŚ idzie tylko w dół. Antiga moim zdaniem nie robi nic dobrego, ale specem nie jestem i nie będe lał wody, nie jesteśmy tak silni jak 2 lata temu. Ciągłe zmiany w składzie, dużo zależy od Kurka. Mika od spec od trudnych piłek, rozgrywający duzo słabszy od Zagumnego i to chyba decyduje?

A Francja? GENIALNY sezon. LŚ to po prostu ich popis. Wygrali rozgrywki w mega dobrym stylu. Tutaj śmiechem było faworyzowanie Rosji w ich meczu, co zreszta dużo osób na forum zauwazyło. Pokonali Rosje, pokazali, ze są zdecydowanie lepsi. Polska jest daleko od optymalnej formy. Francja dzisiaj wygrywa, a jutro trzeba walczyć o 3 miejsce i tyle....
Zgadzam się z tym co pisze Widzu. Historia spotkań z Francją czy Rosją dziś nie ma znaczenia. Zespoły się zmieniły. Nam ciężko zastąpić Zagumnego czy Winiarskiego. Sam Kurek wozu nie pociągnie jeśli nie dostanie wsparcia w ataku od pary przyjmujących przede wszystkim w piłkach sytuacyjnych. Francja za to dojrzała dzięki swemu trenerowi. Ta drużyna zawsze była znana z świetnej obrony. Dziś dokładają do tego siłę w ataku co stawia ich w blasku fleszy. Nam też nigdy za dobrze się nie grało z tą reprezentacją choć siatkarsko staliśmy na wyższym poziomie przez lata. Dziś gdy dochodzi taka forma myślę, że będzie nam niesamowicie ciężko by jutro zagrać w finale. Trzeba jednak pamiętać, że wczoraj grała tak naprawdę rezerwa. Może taki dzień spojrzenia z boku na mecz da naszym podstawowym zawodnikom do głowy. Liczę, że mimo szybkiej gry rywala zagramy na wysokim poziomie blokiem, bo to moim zdaniem klucz do zwycięstwa. Zawodnicy z pewnością wiedzą, że jeśli dziś przegrają jutro staną nad przepaścią.
 
I 24,7K

iti

Użytkownik
Z calym szacunkiem dla wszystkich, ale zadnym ekspertem nie trzeba byc zeby widziec, ze jestesmy INNYM zespolem niz na MS 2014 skoro trzon tej kadry (Wlazly, Winiarski, Zagumny, Ignaczak) odszedl.
Czy pikujemy w dol? Nie zgodze sie. Na LS nikt sie nie nastawial, a i tak z Francja przegralismy nieznacznie. W PS przegralismy JEDEN mecz i czy to byl slaby turniej? Z racji przepisow wychodzi na to, ze turniej nie byl udany, ale ja uwazam wprost przeciwnie - bardzo udany turniej dla grupy zawodnikow, ktorzy graja w tym skladzie personalnym dopiero pierwszy rok. Na ME z kolei nie spogladam, bo tam slabszy wystep spowodowal wlasnie wystep na PS. Przegralismy z rewelacja, kazdy wie jaki wynik zrobila Slowenia. Tutaj? Tego wczorajszego meczu nie rozumiem ze strony Antigi, ale rozumiec nie musze. Na spokojnie jak sie zastanowilem dzisiaj to wyglada mi na to, ze jestesmy w stanie Francje jednak pokonac.
 
N 7

narli1989

Użytkownik
Też uważam że wyciąganie wniosków z wczorajszego meczu jest śmieszne.

Jak już tak wspominamy jacy to Francuzi są wielcy od roku to na finałach LŚ gdzie nasi chłopcy nie byli gotowi na 100% przegraliśmy w TB 2 pkt więc jak można mocno atakować kursy po 1.40 ... Wiadomo że Francja wydaje się być delikatnym faworytem ale są do ruszenia pokazały to ich mecze z Finlandią i Bułgarią gdzie przegrywali już 5 pkt w jednym z setów. A jak wiadomo Polacy nie powinni takiej przewagi tak łatwo wypuścić jak najsłabsi Finowie i dramatyczna Bułgaria.

Wieczorem kursy będą jak najbardziej do gry na Polskę, w tym meczu wszystko się może zdarzyć. Dodatkowo hala w Berlinie znów będzie &quot;polska&quot; więc kolejny plus dla nas


Minimalny faworyt? Widziałeś gre obu drużyn? Jak podchodzą do gry? Tj sport i może zdarzyć się wszystko, ale nie dzisiaj i lepiej nie mącić głowy innym bo będą stawiać na Polske a to głupota
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom