>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

  • Pierwszy taki konkurs na Forum, zapraszamy na
    Grand Prix Węgier 2024 [21.07.2024 - 15:00] w puli nagród 150 zł od forBET + punkty reputacji!
    Nie masz konta w forBET? Nic straconego założysz je w kilka minut TUTAJ!

Turniej kwalifikacyjny do IO'16 - mężczyźni (Berlin 5-10 stycznia 2016)

Status
Zamknięty.
S 200

sniffybet

Użytkownik
Łatwe pieniądze, świetny kurs @1,40. Tak jak mówiłem na Francuzów trzeba było grać grubo, prezent od bukmacherów.
A jutro też trzeba pomyśleć o grze przeciwko Polsce. W poprzednim meczu Niemcy byli o klasę lepsi od nas. Teraz dodatkowo nasi są zniszczeni psychicznie.
Czekamy na kursy.
 
Otrzymane punkty reputacji: +21
undertaker_tsw 2,1K

undertaker_tsw

Użytkownik
Gratuluje tym co ladnie zarobili na tym ale szkoda jest. Lepsze zachowanie przy naszym set ballu i moze i wynik byl by na koniec odwrotny? Rouzier tez gra na jakims kosmicznym poziomie jak najlepszy atakujacy na swiecie i dzisiaj to juz miał kompletnie dzien mega konia. Zadecydowały dwie piłki. Ta przy naszym set poincie oraz tamta przy 8-8 gdy Ngapeth kosmicznie wybronił i zaatakowal. Takiego xfacotra nam brakuje. Leon za Kubiaka i było by cudownie. Oczywiscie widac roznice w rozegraniu bo Francuzi o wiele czesciej atakowali na pojedynczym albo i bez bloku.
Nie wiem jakim materialista juz trzeba byc zeby jutro grac na Niemców gdy szanse są wyrownane ???? Jako kibic siatkowki chocbym wygrał jakies pieniadze na tym to miałbym je gdzies ????
 
manita 6

manita

Użytkownik
Łatwe pieniądze, świetny kurs @1,40. Tak jak mówiłem na Francuzów trzeba było grać grubo, prezent od bukmacherów.

A jutro też trzeba pomyśleć o grze przeciwko Polsce. W poprzednim meczu Niemcy byli o klasę lepsi od nas. Teraz dodatkowo nasi są zniszczeni psychicznie.

Czekamy na kursy.
Chyba drugi sort Niemców był o klasę lepszy od drugiego sortu naszych. Pierwszy set pokazał kto jest lepszy.
 
kesirdal 2

kesirdal

Użytkownik
Dziś idę tym samym tropem co wczoraj , a mianowicie :
Francja - Polska - Over 145.5 ✅ 1.41 Unibet
Zacięte spotkanie było , nasi mimo dwoch ogromych szans seta nie ugrali , i jutro dla naszej ekipy najważniejszy mecz od bardzo dawna , spodzieam sie kursu na nasz zespół w okolicach 1.5-1.6 jutro , to dla mnie będzie badzo interesujące, a finał hmm francuzi już pokazali w tym turnieju że są nad wszystkimi w europie w tym czasie i powinni wygrać chociaz Rosjanie jutro na pewno coś powalczą , trzeba poczekać na wystawienie kursów , ale wstępnie na pewno do gry będą over w meczu Francuzów , oraz Polska , tak samo jak over bo Niemcy się nie położą , piątkowego meczu poważnie nie trakruje , każdy kto oglądał to wie jak wyglądała gra od pierwszego seta, i nie ma co się sugerować zwycięstwem rezerw szwabów, jutro stawaim na naszych , wystawią kursy to będzie można skrobnąć coś konkretniejszego ;)
 
kamillo0103 245

kamillo0103

Użytkownik
Rouzier tez gra na jakims kosmicznym poziomie jak najlepszy atakujacy na swiecie i dzisiaj to juz miał kompletnie dzien mega konia.
Nie przesadzajmy z tym. Są jeszcze inni równie dobrzy gracze na tej pozycji:
- Grozer, dziś akurat nie szło
- Michajłow
- Wlazły
A przede wszystkim wg mnie top1:
- Zaytsev
 
M 418

maat

Użytkownik
Półfinały rozstrzygnięte, jutrzejsze mecze o wczesnych porach w porównaniu do spotkań sobotnich - mecz o 3 miejsce o godzinie 13:30 natomiast finał o 16:30.

Na początku o meczu finałowym. Faworyt jak dla mnie jest tylko jeden - Francja. Z Polską rozegrali kolejne świetne spotkanie na tym turnieju chociaż nasi postawili opór przez 2 sety i to się ceni, bo pozwala to patrzeć optymistycznie na mecz z Niemcami.

Francuzi bronią i atakują jak w transie, prezentują się niesamowicie. Dziś Ngapeth 68% w ataku (17/25) do tego Rouzier 53% (16/30) więc są w gazie a do tego Tille dołożył 9 punktów w ataku na 17 prób. Każdy element gry funkcjonuje kapitalnie i naprawdę ciężko do czegokolwiek się przyczepić bo to drużyna prezentująca poziom wyżej od pozostałych. Nie wiem też, czy Rosjanie są w stanie zagrać tak jak Polacy przez pierwsze dwa sety.

Grę Rosjan pociągnął znów weteran Tietiuchin zdobywając 13 punktów w ataku oraz mając przyjęcie na poziomie 64%. Swoje punkty w ataku dołożył o dziwo Kliuka (17/35) oraz Michajłow (12/26). Jednak w przyjęciu Kliuka to ciągły czuły punkt w ekipie Rosjan i pokazało to spotkanie z Niemcami. Dobrą zmianę dał środkowy Volvich. Niemcy podali trochę rękę Rosjanom bo spokojnie stać było ich na dobry wynik. Kiepsko niestety zagrał Grozer, który miał zaledwie 28% w ataku. To pokazuje że bez swojego lidera nie są w stanie nawiązać równorzędnej walki mimo atutu własnego boiska.

Rozpędzonych Francuzów ciężko będzie zatrzymać, jeśli nie przytrafi się gorsza dyspozycja dnia to jutrzejsze spotkanie i bezpośredni awans na IO padnie łupem trójkolorowych. Rosjan stać na walkę, ale raczej nie na dystansie całego meczu.

Francja @1.41 Unibet ⛔ niespodzianka stała się faktem



W meczu o 3 miejsce znów zmierzymy się z zachodnimi sąsiadami. Mecz o awans na turniej kontynentalny - przegrany żegna się z Igrzyskami.

Polacy przez 2 sety w spotkaniu z Francją grali naprawdę bardzo dobrze i w niczym nie ustępowali Mistrzom Europy. Francuzi brali challenge w odpowiednich momentach i w ważnych momentach zawsze był on na korzyść Trójkolorowych. Kluczowa była akcja pod koniec 2 seta gdzie Francuzi po challengu zdobyli punkt. To podcięło naszym skrzydła, pojawiły się pojedyncze błędy ważące o losach setów, które grane były na przewagi.

Dobrze rozgrywał Łomacz, Kubiak rozegrał również dobre zawody z 61% skutecznością w ataku, gorzej w tym elemencie Kurek (9/24). Dobrze funkcjonował środek i z tego elementu nasza reprezentacja powinna jutro sporo korzystać. Mobilizować dodatkowo na ten mecz nikogo nie będzie trzeba bo wszyscy wiedzą jaka jest stawka tego spotkania.

Niemcy pokazali jak wiele tracą na wartości bez skuteczności Grozera. Bez niego nie ma już takiej siły rażenia w ataku i to widać było w starciu z Rosjanami. Byli bliscy prowadzenia 2:0 w meczu a skończyło się porażką 1:3. Zmiennik Grozera - Hirsch w 4 secie również bez błysku - 4/11 w ataku.

Ciężko mi sobie wyobrazić, że możemy przegrać 2 mecz na tym turnieju z gospodarzami. Jednak scenariusz może być dosłownie każdy. Teraz nie ma już kalkulacji, obie ekipy zagrają najmocniejszymi szóstkami.

Jednak czy stawianie na naszą reprezentację po kursie ok 1.45 jest opłacalne? W moim przekonaniu - nie. Jest to mecz o stawkę i obie ekipy dadzą z siebie 100%. Skłaniałbym się tutaj albo w stronę overa setowego bądź punktowego.

Pojawiło się więcej kursów więc wstawiam propozycje:
over 3.5 seta @1.46 Unibet ✅
 
M 418

maat

Użytkownik
W poprzednim meczu Niemcy byli o klasę lepsi od nas. Teraz dodatkowo nasi są zniszczeni psychicznie.
Porównywanie klas ekip gdy grały rezerwy jest nie na miejscu. Klasę ekip pokaże dopiero jutrzejszy mecz. Wątpię też by nasi byli zniszczeni psychicznie. Porażka po wyrównanym spotkaniu (pomijając set 3) na pewno boli, ale to są zawodowcy, którzy na jutrzejsze spotkanie wyjdą i zagrają na 100%.

Rouzier tez gra na jakims kosmicznym poziomie jak najlepszy atakujacy na swiecie i dzisiaj to juz miał kompletnie dzien mega konia. Zadecydowały dwie piłki. Ta przy naszym set poincie oraz tamta przy 8-8 gdy Ngapeth kosmicznie wybronił i zaatakowal. Takiego xfacotra nam brakuje.
Rouzier zagrał na 53% skuteczności więc zagrał dobrze, o dniu konia to można mówić w przypadku Ngapetha, który nie dość że zagrał na super procencie (17/25 w ataku co daje 68%) to jeszcze do tego kapitalnie bronił. Zadecydowały niuanse i pojedyncze błędy w końcówce. Wygrywane challenge przez Trójkolorowych gdzie zamiast prowadzenia naszych było prowadzenie Francuzów też mogło naszych trochę sfrustrować.
 
wlodek02 5,3K

wlodek02

Użytkownik
Jutro dzień prawdy przed naszą drużyną. Dobrze życzę zawsze Polskim drużynom nie spodziewałem się , że Polacy będą w stanie zostać mistrzami świata. Jednak to było jakiś czas temu drużyna zmieniła się nie grają Wlazły, Zagumny, Winiarski bez których nie byłoby szans nawet na medal MŚ.
Nasza drużyna dzisiaj zagrała na wysokim poziomie. Pierwsze dwa sety z Francją mogły również paść łupem Polaków, trzeci set bez historii. Jednak nie mogę sobie racjonalnie wytłumaczyć piątkowego meczu z Niemcami. Antiga zapewniał, że nie chce grać z Francją wyszedł pierwszym składem później gdy niemieckie rezerwy zaczęły nas ogrywać wpuścił zmienników którzy wygrali seta czwartego. Dlaczego nie próbował zagrać pierwszym składem w piątym secie i ograć Niemców. Jeżeli ten mecz był nieważny to należało wpuścić rezerwy i przegrać 0-3 aby wypocząć na mecz z Francją. Na miejscu Antigi zagrałbym mimo wszystko pierwszym składem aby zagrać z Rosją bo ta drużyna jest w naszym zasięgu podobnie jak Niemcy. Może już dziś byłoby pewne 2 miejsce i jutro mecz o Rio a tak mamy mecz o wszystko. Uważam postępowanie Antigi za poważny błąd taktyczny oby jutro nie był brzemienny w skutkach.
Jutro będzie mecz z tych 50/50 moim zdaniem mamy lepszą drużynę ,ale pamiętajmy, że Niemcy to trudny przeciwnik( półfinał MŚ w Polsce). Grozer zagrał dziś słabo jednak jest to wielki gracz moim zdaniem lepszy od naszego Bartosza, który zmarnował kilka lat i nie rozwinął talentu na miarę możliwości. Uważam, że Leon z obywatelstwem to byłby gracz przewyższający wszystkich naszych zawodników o klasę. Lubię Kubiaka, lecz pewnego poziomu nie przeskoczy. Mentalnie przywódca drużyny ale nie będzie graczem pokroju Winiarskiego czy Wlazłego chociaż Mariusz ze swoimi fochami z grą dla kadry bywa denerwujący. Podsumowując jutro mecz najważniejszy od Pucharu Świata i może zadecydować o przyszłości tej drużyny więc wszyscy kibicujemy Polakom. Ja osobiście nie postawię ani złotówki przeciwko naszym ponieważ wygrana okupione porażką naszych w takim meczu to zero satysfakcji. Jutro będę wierzył w naszych do ostatniej piłki mimo błędów decyzyjnych Antigi z piątku.
 
undertaker_tsw 2,1K

undertaker_tsw

Użytkownik
a II i III to przepraszam co to było? Nasz I skład dostał w du*ę. A w III secie to już w ogóle Niemcy B - Polska A a i tak w plecak...
Jezeli zagramy w ataku tak jak z Francuzami w pierwszych dwoch setach to Niemcom nawet Grozer z finałów Resovia-Skra nie pomoze.Brakło nam niestety tylko 1-2 punkowych blokow wiecej w pierwszych dwoch stach i to Francja mogła miec cieplo.Niestety byli za szybcy w rozegraniu i mieli Ngapetha, ktory wyciagnal najwazniejsza chyba piłke meczu przy 18-18 w drugim secie.
Dla mnie jutro patriotyczno- rozsadkowy dubel
Polska win 1,4
Francja -1,5 seta @ 1,69
unibet
 
wladcasmieci 948

wladcasmieci

Użytkownik
Odezwę się po tej demolce ;)
Nie rozumiem, jak można być czegoś święcie przekonanym w sporcie. Francja jest spokojnie do ruszenia, a spusty o najlepszej drużynie globu, porównywanie do Brazylii z najlepszych czasów to śmiech. Słowenia na ME mogła im spokojnie urwać dwa sety, a że chłopaki się spalili to już inna sprawa. Zbijajcie kurs, a ja sobie postawię po kursie 4 na Polskę i obejrzę ten mecz, który nie ma faworyta.
Nie wiem ile mam czekać, ale chciałem się przypomnieć. Przypomne 3:0.
Po prostu mnie ciekawi czy przypadkiem nie zapomniałeś. Znawcy.
Dziś ograli naszych, jutro czas ograć Rosjan. Na pewno znawcy poniżej ocenia szanse jednych i drugich. Dla mnie szanse Rosji sa malutkie. Francja nie dość że poukładana to jeszcze pewan siebie. Zresztą co ja będę pisał. W końcu myśliciele tego forum widzieli szansę we wczorajszym meczu, to proszę ich pytać.
Francja - Rosja 1 @ 1.40
 
wladcasmieci 948

wladcasmieci

Użytkownik
Chyba meczu nie widziałeś. Równie dobrze mogło być 0:3.
Oglądałem cały mecz, wiesz o czym myślałem w tych setach na styk? Właśnie o tych wymówkach. Tych śmiesznych wymówkach, To ja odpowiem standardowo w takich sytuacjach dla takich oportunistów. Klasowe drużyny ocenie się nie jak zaczynają a jak kończą. Więc wiesz jaki jest wynik? 0-3. Nie obchodzi mnie jak nasi zagrali. Prawda jest taka że maszyna z Paryża nie dała naszym ani seta. Ani seta, powtarzam, ani seta. Dalej szukajcie jakiś podważań. Proszę bardzo. Zastanawiam się tylko ile ugraliście na graniu na naszych...
.
.
.
nic? ????

Śmieje się z tych cwaniaków co chcą odzywać się po meczu, a jak nie wychodzi. To siedzą cicho.
 
wincent 150

wincent

Użytkownik
Więc wiesz jaki jest wynik? 0-3. Nie obchodzi mnie jak nasi zagrali. Prawda jest taka że maszyna z Paryża nie dała naszym ani seta.
Izzi peffka, Francuzi kontrolowali cały czas mecz, 1 i 2 set nie były dosłownie &quot;na styk&quot;, tylko się trójkolorowi przejechali po Polsce jak walec. Normalnie nic tylko dom zastawić (i sprzedać nerkę) i grać all-ina trzeba było...
Na dzisiaj oczywisty jest dubelek
Polska - Niemcy 1
Francja - Rosja 1
 
K 10

kamson24

Użytkownik
Francuzi byli znacznie lepsi, a to nie podlega dyskusji, poza tym to najlepsza obecnie drużyna na świecie. Dzisiaj z Niemcami bedzie kolejna wojenka, ale jak nasi zagrają tak jak wczoraj to z Niemiaszków nie bedzie co zbierać.
 
qick19 17,8K

qick19

Użytkownik
Nasi wyjdą dziś na maksa zdeterminowani bo to jest mecz być albo nie być dla nich.
Ruscy wczoraj pokazali jak się gra ze szwabami , nawet w najczarniejszych snach nie wyobrażam sobie tutaj zwycięstwa gospodarzy turnieju.
Zgadzam sie z wieloma na tym forum że jeżeli nasi powtórzą grę którą zaprezentowali wczoraj z niemców nie zostanie nic.
STS HIT DNIA - Polska - NIemcy 1 @ 1.55 + i gitara ????
 
wawo 14K

wawo

Użytkownik
Niemcy 3.0 ⛔
Niemcy +1,5 ✅
I znowu pompowanie balonika i zowu MUSIMY i znowu NÓŻ na gardle! Znowu czytam to mistrzowie świata, dzis ich zmieciemy z parkietu bo to tylko niemcy. Ci sami niemcy którzy w piatek zmietli nas. Wg mnie łatwo nie będzie, +1,5 to pewniak. A czuje, że Niemcy to wezma i bedzie wielki placz lament w kraju. Dymisje Antigi i sztabu itp. Dzikiej karty nie dostaniemy bo jej nie ma. Obejrzymy IO razem z Serbami i Bułgarami w TV.
Szanse polaków widze tylko w momencie jeśli Antiga zmieni troche wyjsciowy sklad.
Łomacz do zmiany. Za Kłosa Możdżonek. I można probować walczyc. Przede wszystkim blok musi działać.
Na live bede lapal cos lepszego.
 
D 85

dominiknd

Użytkownik
Nasi wyjdą dziś na maksa zdeterminowani bo to jest mecz być albo nie być dla nich.
Ruscy wczoraj pokazali jak się gra ze szwabami , nawet w najczarniejszych snach nie wyobrażam sobie tutaj zwycięstwa gospodarzy turnieju.
Zgadzam sie z wieloma na tym forum że jeżeli nasi powtórzą grę którą zaprezentowali wczoraj z niemców nie zostanie nic.

STS HIT DNIA - Polska - NIemcy 1 @ 1.55
co to jest za pierdolenie, a dla niemcow to nie ejst mecz o byc albo nie byc? ???? a ze slowenia na euro tez nikt sobie nie wyobrazal porazki, a jak bylo to wszyscy wiemy i dla mnie brak polakow na igrzyskach nie bedzie jakas megasensacja, patrzac na ich dyspozycje, wystarczy ze kurek zagra tak jak dotychczas, czyli zalosnie, kurs 3 na niemcow jak najbardziej do gry, predzej nas niemcy rusza, niz ruscy francuzow, a kursy mniej wiecej takie same
 
sumada90 19,8K

sumada90

Forum VIP
Niemcy 3.0
Niemcy +1,5

I znowu pompowanie balonika i zowu MUSIMY i znowu NÓŻ na gardle! Znowu czytam to mistrzowie świata, dzis ich zmieciemy z parkietu bo to tylko niemcy. Ci sami niemcy którzy w piatek zmietli nas. Wg mnie łatwo nie będzie, +1,5 to pewniak. A czuje, że Niemcy to wezma i bedzie wielki placz lament w kraju. Dymisje Antigi i sztabu itp. Dzikiej karty nie dostaniemy bo jej nie ma. Obejrzymy IO razem z Serbami i Bułgarami w TV.
Szanse polaków widze tylko w momencie jeśli Antiga zmieni troche wyjsciowy sklad.
Łomacz do zmiany. Za Kłosa Możdżonek. I można probować walczyc. Przede wszystkim blok musi działać.
Na live bede lapal cos lepszego.
Nie zgodzę się z tym co piszesz. Meczu grupowego nie można nazwać zmieceniem naszego zespołu. Spotkanie zakończyło się przecież w tie breaku. W tamtym meczu zagraliśmy dobrze tylko w pierwszym secie. Starcie półfinałowe pokazało, że potrafimy dorównać czołówce jednak musimy wystrzec się błędów, które wczoraj zakończyły pierwszy jak i drugi set. Ponadto proponując taki typ nie poparłeś go żadnym argumentem czysto sportowym. Wygrywając MŚ w naszym kraju kto by pomyślał, że dziś będzie to dla nich ciężar. A tak jest bo każdy porównuje ich z tamtą grą. Sam Kurek oświadczył, że drużyna z MŚ nie istnieje. Nasi siatkarze znajdują się w podobnej sytuacji co Stoch. Tu tylko spokojna głowa może pomoc.
Sądzę, że mecz nie będzie jednostronny bo przecież reprezentacja Niemiec także staje przed wielką szansą. Mam nadzieję, że Antiga odpuści sobie hierarchię w zespole i pozwoli zagrać chociażby Żalińskiemu, który w meczach z Niemcami i Francuzami pokazał się z dobrej strony. Swoim pobytem poprawił grę na przyjęciu, a w meczu półfinałowym także zagrywkę.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom