>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

  • Pierwszy taki konkurs na Forum, zapraszamy na
    Grand Prix Węgier 2024 [21.07.2024 - 15:00] w puli nagród 150 zł od forBET + punkty reputacji!
    Nie masz konta w forBET? Nic straconego założysz je w kilka minut TUTAJ!

Turniej kwalifikacyjny do IO'16 - mężczyźni (Berlin 5-10 stycznia 2016)

Status
Zamknięty.
redwitz 6,6K

redwitz

Forum VIP
Wiadomo, że Heynen to cwaniak, ale też nie wydaje mi się, żeby naprawdę chciał obecnie zagrać z Francją, a nie z Rosją.
Francuzi grają naprawdę świetną siatkówkę i mogą tutaj po raz kolejny okazać się najlepsi.
Rosjanie z przebłyskami, ale to wszystko nie jest tak dobrze poukładane. Francuzi od jakiegoś czasu ciągle w takim samym zestawieniu, a u podopiecznych Alekny w ostatnich imprezach jednak sporo było rotacji.

Może Heynen chce zdjąć presję ze swoich zawodników? Wydaje mi się, że Niemcy rozpoczną w podstawowym składzie i Heynen będzie reagował w zależności od tego jak potoczy się to spotkanie.
Własna publiczność, naprawdę dobra dyspozycja, wygrana to łatwiejszy rywal w półfinale. Jeżeli od początku Niemcy zaczną w rezerwowym składzie to zupełnie tego nie zrozumiem.
 
kesirdal 2

kesirdal

Użytkownik
Polska - Niemcy over 146.5 1.41 Unibet

Kurs minimalnie lepszy niż na zwycięstwo Polski , mecz o pierwsze miejsce , i myśle że obie ekipy będą chciały wygrać żeby ominąć Francje , oglądając mecze na tym turnieju prezentujemy się lepiej , ale wątpie w zwycięstwo naszych 3-0 , bardziej 3-1 może być , u siebie Niemcy na pewno powalczą i będą chcieli wygrać, ograli po 3-0 Serbów i Belgów to z nami tego jednego seta też bez problemu wg mnie ugrają , tym bardziej nie wierzę w porażkę Biało czerowonych 0-3 , nasze mecze z NIemcami na każdej ważnej imprezie były bardzo zacięte 3-0 pokonalismy ich tylko na memoriale Wagnera , dziś stawka meczu może nie jest taka jak będzie w półfinale , ale idąc tropem że obie ekipy chcą ominąć Francę powalczą dziś o zwycięstwo i spodziewam się zacietego minimum 4 setowego meczu , stawiam na over bo wg mnie po zaniżonej lini szanse na jego powodzenie są bardzo duże , typ do pogrania w dublu moim zdaniem idealny .
 
johny35 194

johny35

Użytkownik
Sam Heynen pytany o reprezentację Francji mówi, że się ich nie boją i chętnie zagrałby z nimi w półfinale tego turnieju mając w pamięci wygrany mecz o brązowy medal na MŚ w Polsce. Jest przekonany i tu cytat, że to oni nie chcą na nas trafić i się nas obawiają. Ale czy to faktycznie prawda czy zasłona dymna?
Jednak Francja z MŚ a Francja obecnie o dwie różne ekipy (nie pod względem personalnym ale pod względem jakości i kultury gry).
Śmieszy mnie to gadanie Heynena, Francja już na mundialu w Polsce była lepszą drużyną od Niemiec, ale oni celowali wtedy w finał, ale w półfinale po bardzo zaciętym meczu lepsza okazała się Brazylia. Mecz o 3 miejsce Francuzi mówiąc kolokwialnie olali i przeszli obok niego, dlatego Niemcy wygrali tak łatwo. Jeśli naprawdę Heynen chce trafić na Francję w półfinale to jest idiotą. Patrząc nawet na głupie H2H to w ostatnich 10 spotkaniach między tymi zespołami 8 razy górą byli Francuzi, więc nie wiem czemu niby mieliby się oni bać Niemców, a wręcz przeciwnie to Niemcy powinni się obawiać patrząc na historię i szczególnie obecną formę Trójkolorowych. Ale jak będzie zobaczymy o 20.
 
grzybu 193

grzybu

Użytkownik
Mi się wydaje, że jedynym powodem dla którego Niemcy mieliby dziś zagrać rezerwą to fakt, że jutro jako pierwsi grają półfinał, a jak dzisiaj wyjdą pierwszą szóstką i będą grać na 100% to i tak nie mają żadnej gwarancji, że pokonają Polaków. Dlatego uważam, że Heynen, który jest znany z takich manewrów, może dzisiaj znowu kombinować i wyjść rezerwową szóstką.
 
B 434

boca-juniors

Użytkownik
Dlatego trzeba poczekać na składy w jakich wyjdą i zagrać przed mecze tuż albo live. Ja myślę, że Antiga nie będzie kombinował, bo na dziś lepiej grać z Ruskimi, z którymi ostatnio sobie bdb radzimy, niż z rewelacyjną Francją. A co zrobią Niemcy to nie wiem ale tak czy siak Polacy powinni to wygrać.
 
M 2,5K

mati89

Forum VIP
Na ostatnich ME Bułgarzy prawie pokonali Francuzów (TB był) :p Co prawda teraz Bułgarzy osłabieni ale uważałbym z tym kursem bo jeśli Sidibe zagra to może być znowu wyrównane spotkanie.
 
lolnik 473

lolnik

Użytkownik
czyli dobrze rozumiem, że ten kto ma 4. miejsce to nie ma szans na RIO?
2 i 3 jakiś turniej w Japonii
a tylko 1. ma RIO?
 
M 0

mks87

Użytkownik
jutro wygrana Francji i Francja -1,5 seta to są bety dnia. pewnie kursy będą marne ale to wejdzie na 100 %. Nie mamy żadnych szans w tym meczu. Trójkolorowi są w niesamowitym gazie i to będzie demolka i jak będzie inny wynik niż 3:0 to będzie już niespodzianka.3:0 można stawiać ale obawiam się że przy 2:0 w setach dla Francuzów mogą się trochę rozprężyć i nasze rycerzyki :] ugrają jakimś cudem jednego honorowego seta.
a więc Francja win
Francja -1,5 to są
lokaty jutrzejszego dnia. dla odważniejszych Francja -2,5.
a wracając do meczu antiga po raz kolejny strzela sobie w kolano wpuszczając rezerwy i przegrywając mecz z rezerwami Niemiec. jakim trzeba być debilem (niestety tym debilem jest trener naszej kadry) żeby w meczu półfinałowym nie chcieć zagrać z Rosją ? Z Rosją którą lejemy ostatnio jak tylko się da 7 meczów wygranych z rzędu. A teraz Rosjanie jeszcze osłabieni brakiem swojej największej gwiazdy. Jak dla mnie to jest coś szalonego ze strony polskiego sztabu. Zagramy z Francją która leje wszystkich jak chce. Nas też zleje (może jakimś cudem ugramy 1 seta). I w niedziele będzie czekał nas mecz o wszystko, jak sądzę z Niemcami którzy grają u siebie i ten awans muszą zdobyć, jak nie sami na boisku to sędziowie im pomogą co było widać już dzisiaj. tak więc reasumując jednym zdaniem. Polska zajmie 4 miejsce w tym turnieju. Bo taka jest już dola tego trenera ktory wygral MŚ tylko dlatego rozgrywane były one w Polsce bo trenerem to jest co najwyżej marnym. Pokazał to już w F6 LŚ i ME. Jutro jestem za Francuzami. Dlaczego? Ze względu na to że najwyższy czas na wywyaleni z kadry tego pajaca antigi, a brak awansu będzie konkretnym powodem
 
johny35 194

johny35

Użytkownik
jakim trzeba być debilem (niestety tym debilem jest trener naszej kadry) żeby w meczu półfinałowym nie chcieć zagrać z Rosją ? Z Rosją którą lejemy ostatnio jak tylko się da 7 meczów wygranych z rzędu. A teraz Rosjanie jeszcze osłabieni brakiem swojej największej gwiazdy. Jak dla mnie to jest coś szalonego ze strony polskiego sztabu.
To że wygraliśmy z ruskimi 7 meczów z rzędu nie znaczy że wygralibyśmy po raz 8 to raz, a po drugie z taką grą jak dzisiaj to i z Rosją dostalibyśmy lanie. Niestety nie wygląda to za ciekawie, ale poczekajmy do niedzieli i wtedy będzie można wylewać wszystkie żale, a może zdarzy się cud i znajdziemy się w trójce :grin:
 
R 167

realny

Użytkownik
Nie dajmy się ponieść emocjom. Typów na Francję nie neguję, jednak nie można się mścić dlatego, że dzisiaj popłynęło się na Polsce.
 
D 224

dboniem

Użytkownik
Zgadzam się, że Antiga popełnił błąd nie wystawiając najlepszych graczy, co najlepsze podobnie postąpił Heynen i przede wszystkim Grozer od 2-3 seta już nie grał, ale Hirsch go godnie zastąpił.
Oglądałem mecz Francja - Rosja i w 3 zwycięskich setach Francuzi pokazali się z bardzo dobrej strony. Skuteczny Rouzier, genialny wręcz Ngapeth. Będzie bardzo trudno. Też czekam na kursy, około 1.5 jak będzie na Francję to myślę, że można brać spokojnie.
 
B 434

boca-juniors

Użytkownik
Francja- Polska 1 po 1,47 w unibet 6/10

Nie rozumiem, czemu Antiga wbił nas na żabki, jak można było zagrać z Rosją, która obecnie jest przeciętna, do tego bez Muserskiego i paru innych, latają dziury jakimiś emerytami? Do tego ostatnio bdb mamy w nimi bilans. Francja gra obecnie kosmos, są w mega formie, zgrani, bdb klimat w drużynie. Moim zdaniem najlepsza obecnie ekipa globu. Polacy jak to Polacy, grają swoje, ale te ich kiwki to na Francje za mało, a Francuzi grają mega szybko i zrobią wiatrak z naszych środkowych. No i maja Ngapetha, który robi różnice, wygrywa niemożliwe piłki. U nas brak takiego kogoś, Kurek trochę odżył ale wciąż nie jest pewnym punktem. Wiadomo nasi nie ogórki powalczą ale wierzę, aby byli w stanie wygrać z Francją w takiej formie. Nawet w meczu o 3 miejsce będzie mega ciężko, coś mam przeczucie, ze nasi Rio obejrza w tv...
 
wladcasmieci 948

wladcasmieci

Użytkownik
Dobrze, czyli Igrzyska nasi siatkarze oglądają na kanapach przed swoimi wielkimi telewizorami full hd. Wczoraj przegraliśmy własnie te igrzyska. Generalnie ten zespół pokazał swoja moc w ostatnich Mistrzostwach Europy. Teraz tylko to potwierdza. Francja to doskonale zbilansowany zespół, świetny na każdej pozycji. Grający szybka, efektowna siatkówkę od ligi światowej, gdzie grali na tych peryferiach i każdego bili. Dzisiaj przejadą się po nas a w finale nie ważne z kim przejadą się po Niemcach czy Rosji. Dla mnie wynik jest sprawa oczywista. Pytanie tylko ile nam setów oddadzą? Nie widzę dla nas żadnych szans, Francja jest o krok przed nami, i to minimum. Według mnie największa bolączka tej reprezentacji jest brak klasowego atakującego, takiego jakim był Wlazły na Mistrzostwach Świata. Kurek, nie był, i nie będzie nigdy świetnym atakującym. Francja jutro wygrywa i jestem o tym przekonany.
Francja - Polska 1 @ 1.48 [Ónibet] 3-0 ✅
 
kasztaneiro 362

kasztaneiro

Użytkownik
Dobrze, czyli Igrzyska nasi siatkarze oglądają na kanapach przed swoimi wielkimi telewizorami full hd. Wczoraj przegraliśmy własnie te igrzyska. Generalnie ten zespół pokazał swoja moc w ostatnich Mistrzostwach Europy. Teraz tylko to potwierdza. Francja to doskonale zbilansowany zespół, świetny na każdej pozycji. Grający szybka, efektowna siatkówkę od ligi światowej, gdzie grali na tych peryferiach i każdego bili. Dzisiaj przejadą się po nas a w finale nie ważne z kim przejadą się po Niemcach czy Rosji. Dla mnie wynik jest sprawa oczywista. Pytanie tylko ile nam setów oddadzą? Nie widzę dla nas żadnych szans, Francja jest o krok przed nami, i to minimum. Według mnie największa bolączka tej reprezentacji jest brak klasowego atakującego, takiego jakim był Wlazły na Mistrzostwach Świata. Kurek, nie był, i nie będzie nigdy świetnym atakującym. Francja jutro wygrywa i jestem o tym przekonany.

Francja - Polska 1 @ 1.48 [Ónibet]
Odezwę się po tej demolce ;)

Nie rozumiem, jak można być czegoś święcie przekonanym w sporcie. Francja jest spokojnie do ruszenia, a spusty o najlepszej drużynie globu, porównywanie do Brazylii z najlepszych czasów to śmiech. Słowenia na ME mogła im spokojnie urwać dwa sety, a że chłopaki się spalili to już inna sprawa. Zbijajcie kurs, a ja sobie postawię po kursie 4 na Polskę i obejrzę ten mecz, który nie ma faworyta.
 
hugues 4,8K

hugues

Użytkownik
France vs Poland. Total Points: Over 184.5 Price: 1.92 marathon ⛔
Jesli ktos mysli, ze jutro Francja wygra z aktualnymi mistrzami swiata 3:0 to nie wiem, ale chyba ma lekko ma nie tak pod kopula, Francja faworytem, graja w gazie, spoko, ale Polacy tez potrafia grac i wydaje mi sie, ze do tej pory nie musieli tego nawet pokazywac, by latwo wejsc do polfinalu. Jutro tak naprawde zaczyna sie turniej na 100%. Kazdy bedzie musial zrobic wszystko, by przejsc dalej, ja w Polakow wierze i jestem przekonany, ze nie oddadza tego meczu bez super walki.
Fracja gra bardzo czesto overowo, szczegolnie z Polska, nie ma co plakac nad dzisiejsza porazka, bo nic ona nie znaczy tak naprawde. Spodziewam sie jutro zacietego widowiska i wierze, ze uda sie przechytrzyc Francuzow.
Drugi polfinal no bet, niby overowo, niby Rosja win, ale jakos nie mam pomyslu na ten mecz.
powodzenia! ????
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom