>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Turniej kwalifikacyjny do IO'16 - mężczyźni (Berlin 5-10 stycznia 2016)

Status
Zamknięty.
zabek 3,6K

zabek

Forum VIP
Rosja - Francja 2 @ 2.81 1xbet ✅
Rosja - Francja(+1,5) 2 @ 2.11 1xbet ✅
Rosja - Francja(+2,5) 2 @ 1.36 1xbet ✅
Popieram tutaj zdanie przedmówców. Kursy pewnie tak wysokie z powodu słabych występów w sparingach z Belgami. Ja bym jednak patrzył na to z pewnym dystansem. Kursy na pewno są przesadzone. Francja w tym roku świetny sezon reprezentacyjny. O ile Ngapeth o swojej klasie przypominał już dawno, to w tym roku bardzo dobrze prezentował się Rouzier. Toniutti w tym sezonie bardzo fajnie prowadzi grę ZAKSY. No i nie można tutaj zapomnieć o Grebennikovowie, który moim zdaniem jest najlepszym libero na świecie. Co prawda u Francuzów ławka to słaba strona. Jednak moim zdaniem obecnie pod względem pierwszej szóstki prezentują się lepiej jak Rosjanie, a przede wszystkim są zgrani. W tym roku wygrali ME, gdzie nie ponieśli ani jednej porażki oraz Ligę Światową.
Jeśli chodzi o Rosjan to ich głównym problem jest brak Muserskiego, ich głównej broni w ataku. Dmitrij w zależności od potrzeby mógł występować na środku jak i ataku. Nawet jak drużynie nie szło, to właśnie on był tym jasnym punktem w reprezentacji. W tym sezonie Rosjanie raczej średnio wyglądali. W lidze światowej to był istny dramat, przegrywali wszystko po kolei. W trakcie sezonu jako strażaka ściągnięto ponownie Alekne. W pucharze świata to już trochę lepiej wyglądało, gdzie zajeli 4 miejsce. W ME odpadli już w ćwierćfinale przegrywając 0-3 z Włochami. U Rosjan w składzie mamy Michajłowa, który dzisiaj na bardzo dobrej skuteczności poprowadził Rosjan do zwycięstwa z Finlandią. Było to szybkie 3-0, tylko obecnie poziom jaki prezentuje Finlandia jest bardzo mizerny i niestety w dużej mierze odstaje od reszty zespołów z czołówki. Alekna dzisiaj nie forsował swoich zawodników i stosował rotację. Nie będą może zmęczeni, ale na pewno świeżsi będą Francuzi, którzy dzisiaj odpoczywali. Rosjanie to też trochę ekipa szalona i moim zdaniem nierówna. Często zdarzają im się przestoje. Jeśli Francuzi będą dobrze zagrywać, to może być ciężko ze składną grą. Dzisiaj ze słabiutką Finlandią tylko Verbow miał 20% perfekcyjnego, gdzie każdy inny zawodnik równe 0. Pozytywne wyglądało jeszcze całkiem nieźle. Jednak Francuzi to jedna z lepiej serwujących reprezentacji i mogą narobić dużo szkody Rosjanom.
Moim zdaniem kursy wystawione to zdecydowane value. Kursy już pospadały, ale moim zdaniem będą dalej spadać. O ile ze zwycięstwem może być różnie, to o handicapy jestem jakiś spokojny. Sądzę, że +1,5 można spokojnie zagrać większą stawką niż płaska. No, a +2,5 to lokata jakiej dawno nie widziałem. Trzeba jednak pamiętać, że w 1xbecie można zagrać tylko raz. Nie można zagrać wszystkich zakładów na raz. Ja podaję trzy propozycje. Ja osobiście pograłem +1,5, jednak w moim mniemaniu to jutro Francja będzie zwycięska.
 
Otrzymane punkty reputacji: +54
dawidbarca 6,2K

dawidbarca

Użytkownik
Bułgaria -1.5 1.52
Serbia 1.65
Francja
2.00
marathon
Nie podaje kursów bo wiadomo, że każdy i tak złapał zupełnie inny, początkowe kursy na Francuzów to chyba eksperci tvp wystawiali, albo ktoś o podobnym siatkarskim rozeznaniu ???? Wydaje się, że nawet teraz po tych mega pozbijanych kursach jest duże value na Francje. Rosja ma potężne wręcz problemy, nie ma Muserskiego z powodu kłopotów rodzinnych, panuje w zespole nieciekawa atmosfera. Najsłabsza kadrowo Rosja od lat, jak żyje nie widziałem tak słabej personalnie sbornej. Wystarczy jedynie wspomnieć że w podstawowym składzie na przyjęciu gra Kliuka (!) i emeryt Tietiuchin, który i tak ciągnie całą gre Ruskich obecnie. Michajłow już chyba do swojej formy nie zamierza wrócić i gra co najwyżej poprawnie. Ngape i spółka ich rozjadą oporowo jak dla mnie.
Co do Bułgarów to jest chyba jakaś promocja roku to 1.50 na handi. Finowie to są amatorzy zupełnie, grają jak komedianci. Miałem o nich niezłe zdanie, ale ME i pierwszy mecz z Ruskimi utwierdza mnie w przekonaniu, że oni nie potrafią grać w siatkówkę. No a jak się widzi tępy, kozaczący ryj Siltali, który błaźni się w każdym kolejnym ataku, a pręży się jak Leon to jest śmiech człowieka ogarnia ???? Ogólnie komiczna z lekka drużyna, będzie rozjazd.
Serbowie wczoraj bardzo pozytywnie, Niemcy dużo szczęścia z Belgami. Kurs przesadzony na Atana i kolegów
Ramzesa//Podawaj kursy przy każdym zdarzeniu. &quot;Nie podaje kursów bo wiadomo, że każdy i tak złapał zupełnie inny,&quot;. To żaden argument.
Macie te kursy trole, nie pisałem kursów bo jakby ktoś dobrze poczytał to zawarte one były w analizie idioci :] no i tak jak mówiłem, ja grałem 2.50 na Francje, więc podawać teraz 2.00 mi się trochę nie uśmiecha, no ale macie
 
M 418

maat

Użytkownik
Niemcy - Serbia
Po pierwszych meczach wiem już więcej o dyspozycji zespołów i zawodników. Na początku odniosę się do wczorajszego meczu gospodarzy turnieju.

Gdyby po drugiej stronie znalazła się wczoraj lepsza ekipa niż Belgia ten mecz ułożyłby się inaczej, bo Belgowie mieli na wyciągnięcie ręki 1 i 3 set mając kilku punktową przewagę. Szybko zmieniony został Schwarz po 3 nieudanych atakach, na parkiet już w tym meczu nie wrócił. Swoje punkty zdobył Grozer (18/33 w ataku), gorzej wyglądało to już z przyjmującymi - Fromm 9/22 i Kaliberda 8/28 w ataku a więc skuteczność mizerna. Przyjęcie dobre, na pewno przewaga po stronie Niemców na pozycji libero. Jednak przyjęcie w dzisiejszym meczu wcale nie musi wyglądać już tak dobrze, bo Serbowie serwują lepiej od Belgów.

W ekipie Serbii natomiast na plus na pewno wczoraj występ rozgrywającego Jovovicia, który zagrał w końcu w reprezentacji na poziomie jaki pokazuje w klubie. Atanasijević rozegrał również dobre spotkanie - 58% w ataku a do tego mocna zagrywka. Kovacević dołożył punkty w ataku, gorzej zaprezentował się drugi z przyjmujących w ataku - Petrić, który został zmieniany przez Ivovicia. O ile w ataku problemów raczej nie było, gorzej wyglądało już przyjęcie w szczególności libero Majstorovicia. 38% pozytywnego i tylko 8% perfekcyjnego przyjęcia to słabe liczby. W całej drużynie przyjęcie na poziomie 41%. Przyjęcie to główny mankament w grze Serbii i liczę na poprawę w tym elemencie.

Jeśli Jovović zagra na podobnym poziomie jak wczoraj a przyjęcie się poprawi uważam, że Serbowie wygrają dzisiejsze spotkanie. Atakujący zaprezentowali się podobnie, w wyższej formie wg mnie jest serbski zawodnik. Do tego lepiej we wczorajszym spotkaniu jako cała drużyna zaprezentowała się Serbia w porównaniu do Niemców, którzy męczyli się z Belgami choć zwycięstwo w 3 setach może tego nie pokazywać.

Serbia @1.65 Expekt/Betclic ⛔

W chwili pisania kursy spadły, można złapać 1.61 w bet365​
 
redwitz 6,6K

redwitz

Forum VIP

Szybko i krótko, bo nie ma za dużo czasu.
Niemcy przed własną publicznością i na pewno będą się liczyć w walce o awans na IO. Wczoraj solidny mecz z Belgią, brakowało trochę jakości momentami. Wiadomo, pierwszy mecz, rywal przeciętny, ale też niewygodny.
Serbia naprawdę ma papiery na granie, ale brakuje im strasznie regularności. Jak wskoczą na wysoki poziom to mogą zaskoczyć każdego.
Według mnie to wcale łatwa przeprawa dla Serbii nie będzie. Niemcy grają solidną, naprawdę dobrze poukładaną siatkówkę. ME im nie wyszły, ale tutaj będą groźni.
Lekkie value na pewno jest.
Typy:
Niemcy @ 2.55 MarathonBet ✅
Niemcy +1.5 @ 1.73 MarathonBet ✅
 
Otrzymane punkty reputacji: +58
M 52

mentos

Użytkownik

Szybko i krótko, bo nie ma za dużo czasu.
Niemcy przed własną publicznością i na pewno będą się liczyć w walce o awans na IO. Wczoraj solidny mecz z Belgią, brakowało trochę jakości momentami. Wiadomo, pierwszy mecz, rywal przeciętny, ale też niewygodny.
Serbia naprawdę ma papiery na granie, ale brakuje im strasznie regularności. Jak wskoczą na wysoki poziom to mogą zaskoczyć każdego.
Według mnie to wcale łatwa przeprawa dla Serbii nie będzie. Niemcy grają solidną, naprawdę dobrze poukładaną siatkówkę. ME im nie wyszły, ale tutaj będą groźni.
Lekkie value na pewno jest.
Typy:
Niemcy @ 2.55 MarathonBet
Niemcy +1.5 @ 1.73 MarathonBet
Niemcy to solidna ale przeciętna drużyna. Nie przeskoczą pewnego poziomu. Średnia gra serbow wystarczy na nich.
 
volman 1,1K

volman

Użytkownik
Fajnie ludzie, że piszecie analizy i tak dalej ale nie rozumiem, czemu dajecie ten Marathonbet w którym i tak pewnie nie gracie? Ja pograłem chwilę i od razu dostalem limity. A że kursy lepsze i linie no fajnie ale większość typerów tam nie pogra zbyt długo.
 
koloryt 93

koloryt

Użytkownik
Fajnie ludzie, że piszecie analizy i tak dalej ale nie rozumiem, czemu dajecie ten Marathonbet w którym i tak pewnie nie gracie? Ja pograłem chwilę i od razu dostalem limity. A że kursy lepsze i linie no fajnie ale większość typerów tam nie pogra zbyt długo.
Jeśli wplacasz więcej niż wyplacasz to bukmacherowi będzie na reke,. Tutaj większość przegrywa częściej, tak jak dziś z zakładem na francje
 
Otrzymane punkty reputacji: +8
S 27,8K

sobolekk

Użytkownik
Dzieki wam za zbicie kursow na Francje, doszlo do tego ze sobie gram po kursie 1.97 Rosje. Value calego tygodnia. Patrzcie troche na potencjal zawodnikow blagam.
 
B 434

boca-juniors

Użytkownik
Francja - Rosja 1 po 1,85 expekt 4/10

Może nie jest to 3,9 ale i tak na dziś widze tu value. Ruskie to już nie to samo co 2-3 lata temu, brak Muserskiego i paru innych, słaba forma, konflikty, niby wrócił Alechno to poukładać ale patrząc na ostatnie ich wyniki to daleko do tego. Francja ostatnio w super formie, wygrana LŚ i Euro, na dziś są dla mnie faworytem meczu na 1,5. Jedyne ryzyko, że są trochę chimeryczni i nie wiadomo jak wyglądają z formą dziś. Ale jak dla mnie powinni spokojnie to wygrać jak na moje z 3-1. Ruscy mają jeszcze mecze z osłabionymi mocno Bułgarami więc spokojnie awansują.
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
B 434

boca-juniors

Użytkownik
Dzieki wam za zbicie kursow na Francje, doszlo do tego ze sobie gram po kursie 1.97 Rosje. Value calego tygodnia. Patrzcie troche na potencjal zawodnikow blagam.
no właśnie patrzymy, Francja ma mega potencjał ostatnio a co prezentuje Rosja, jeszcze bez olbrzyma i z cienkim jak szczypiorek na wiosnę Michajłowem?
 
kain. 2,2K

kain.

Użytkownik
Dzisiaj nie ma nad czym się zbędnie rozwodzić, bo jak widać po kursach dysproporcja w poszczególnych parach jest naprawdę znacząca i ciężko mi dzisiaj doszukiwać się sensacji w którymkolwiek pojedynku. Teoretycznie najtrudniejsze zadanie powinna mieć dzisiaj reprezentacja Rosji, która będzie pojedynkowała się z Bułgarią. Zwycięstwo nad tą ekipą da reprezentacji Sbornej bezpośredni awans do półfinału (prawdopodobnie z 2 miejsca). Bułgarię oglądałem w spotkaniu z Finami i nie wyglądają dobrze. Wygrali co prawda 3:1 z niżej notowanym rywalem, ale ich gra zdecydowanie nie porywała. Mają duże kłopoty na przyjęciu, słabo wyglądał serwis, który był raz po raz kierowany w siatkę czy też aut. Wyraźnie widać, że brakuje im Sokołowa, który daje im naprawdę sporo w ataku. Rosja przegrała z Francją czego osobiście się spodziewałem, ale był to dobry mecz. Nie sądzę żeby Rosja mogła dzisiaj przegrać z tak dysponowanymi Bułgarami. W przypadku przegranej dzisiejszego spotkania Rosja żegna się z Igrzyskami Olimpijskimi - co ciekawe jest to drużyna, która broni złotego krążka z tej imprezy z Londynu więc byłaby to olbrzymia sensacja w którą nie wierzę. Polska zagra z Belgią i też nie powinna mieć większych problemów z wygraną jeśli nie zlekceważy rywala. Belgowie pokazali w pierwszym spotkaniu z Niemcami, że grać potrafią i nie są chłopcami do bicia, ale Polska ma na tyle atutów żeby pokazać kto jest zdecydowanie lepszą drużyną. Ostatnie spotkanie to Francja z Finlandią i tutaj nie ma nawet o czym pisać, bo jest różnica klas pomiędzy tymi zespołami. Osobiście nigdy nie stawiam na wyniki typu 3:0 i tutaj będzie tak samo, ale ciężko mi sobie wyobrazić żeby Finlandia była w stanie wyrwać chociaż jednego seta Trójkolorowym jeśli Żaby będą grać podstawowym składem.
 
dynamit 440

dynamit

Użytkownik
Rosja - Bułgaria 3:0 @ 2 ✅ Całkowita kontrola
Ruscy wczoraj łatwo ogoleni przez Mistrzów Europy, ale dzisiaj to oni będą występować w roli kozaków. Bułgarzy bez Walentina, Penczewa i Sokołowa nie powinni nawiązać równorzędnej walki, za wyjątkiem drugiego seta męczyli się z katastrofalną od pewnego czasu Finlandią. Wysoce prawdopodobne, że po 1,5h będzie już po prysznicu, a Sborna będzie się relaksować przed półfinałem.
Jednakże, jak to w przypadku grania dokładnego wyniku, ze stawką nie będę szalał.
 
Otrzymane punkty reputacji: +6
grzybu 193

grzybu

Użytkownik
Polska zagra z Belgią i też nie powinna mieć większych problemów z wygraną jeśli nie zlekceważy rywala. Belgowie pokazali w pierwszym spotkaniu z Niemcami, że grać potrafią i nie są chłopcami do bicia, ale Polska ma na tyle atutów żeby pokazać kto jest zdecydowanie lepszą drużyną. Ostatnie spotkanie to Francja z Finlandią i tutaj nie ma nawet o czym pisać, bo jest różnica klas pomiędzy tymi zespołami. Osobiście nigdy nie stawiam na wyniki typu 3:0 i tutaj będzie tak samo, ale ciężko mi sobie wyobrazić żeby Finlandia była w stanie wyrwać chociaż jednego seta Trójkolorowym jeśli Żaby będą grać podstawowym składem.
Tak jak piszesz, między tymi zespołami jest różnica co najmniej klasy, tylko należy wziąć pod uwagę fakt, że zarówno Polska, jak i Francja teraz w ciągu 4 dni rozegrają 4 spotkania, w tym dwa najważniejsze w sobotę i niedzielę, więc dzisiaj jest chyba ostatnia okazja, żeby trochę się pooszczędzać i dać pograć dwóm, czy trzem zmiennikom. Natomiast Belgowie i Finowie na pewno będą walczyć na 100%, bo dla nich gra na tym turnieju to już nagroda. Dlatego ja skłaniam się w stronę +2.5 seta dla Belgii i Finlandii.
 
kain. 2,2K

kain.

Użytkownik
Serbia - Belgia
Typ : Belgia (+2,5s) @ 1.39 1xbet ✅ ✅ ✅

Na sam początek chcę powiedzieć, że kurs podałem z 1xbeta, bo nigdzie indziej na razie nie widzę, ale myślę, że z biegiem czasu powinny takie zakłady pojawić się u innych bukmacherów, którzy zazwyczaj serwują takie zakłady (np. Óni). Dzisiejszy mecz pomiędzy Serbią, a Belgią jest w zasadzie meczem kompletnie o przysłowiową pietruszkę, bo obie drużyny odpadły już z wyścigu o IO w Rio. Oglądałem Belgów zarówno z Niemcami jak i Polską i pozostawili po sobie dobre wrażenie, to nie jest oczywiście ekipa, która może się liczyć właśnie w walce o awans do IO i to było wiadome od samego początku, ale solidna europejska drużyna, która czyni postępy. Belgowie rozegrali przynajmniej 3 sety na naprawdę bardzo dobrym poziomie i brakło im tylko i wyłącznie doświadczenia i właśnie klasy siatkarskiej : 28:30 z Polską, 24:26 i 26:28 z Niemcami. To tylko świadczy o tym, że ta drużyna nie jest taka słaba jak się każdemu wydaje i jutro Serbowie nie będą mieli spacerku. W tym momencie wchodzi kolejny aspekt mentalny i w mojej ocenie to właśnie Serbowie będą mieli gdzieś ten ostatni mecz, bo oni ten turniej już &quot;przegrali&quot;. Z całą pewnością reprezentacja Serbii jechała tutaj z nastawieniem walki o półfinał i lokaty w trójce, a skończyła po ugraniu zaledwie jednego seta z Polską w dwóch kluczowych pojedynkach z naszą reprezentacją i Niemcami. O ile jeszcze w meczu z Polską rozegrali naprawdę dobry mecz, który fajnie się oglądało to z Niemcami wyglądało to katastrofalnie i zagrali zupełnie odwrotnie do pierwszego meczu. Sądzę, że przy mentalności Serbów, ich ogólnej zdolności do samodestrukcji bardzo możliwa jest nawet porażka w tym meczu, bo Belgowie od razu podkreślali, że sama obecność na tym turnieju jest dla nich ważna i będą tutaj walczyć w każdym meczu, ale zdają sobie sprawę, że raczej na awans do Rio nie ma co liczyć. W związku z tym uważam, że każdy zakład w stronę Belgów będzie zakładem słusznym - kwestia dla każdego podjęcia większego lub mniejszego ryzyka, ale wydaje mi się, że set ugrany przez Belgów to naprawdę bardzo wartościowy zakład.

Polska - Niemcy
Typ : Polska @ 1.45 Otobet ⛔ ⛔ ⛔
Typ : Suma setów powyżej 3.5 1.33 1xbet ✅ ✅ ✅
Według mnie Polacy są faworytami tego spotkania i kursy zaproponowane przez bukmacherów są jak najbardziej do gry, bo mimo wszystko to właśnie nasza reprezentacja jest lepsza od zachodnich sąsiadów. Z jednej strony jest to mecz, którego przegranie nie powoduje wielkich szkód dla jednych i drugich, bo tak czy inaczej oba zespoły mają zapewniony awans do półfinałów turnieju. Wszystko rozgrywa się o to na kogo jedna i druga drużyna trafi w półfinale. Wygrany tego meczu zmierzy się z ekipą Rosji, a przegrany z ekipą Francji. Dla jednych i drugich gra z Francją będzie prawdopodobnie nie zbyt korzystnym rozwiązaniem dlatego walka powinna być podjęta z jednej i drugiej strony. Od razu napiszę, że osobiście nie wierzę w to żeby jedna czy druga ekipa mogła odpuścić ten pojedynek za sprawą wystawienia drugiego garnituru co przewija się w mediach. Antiga w wywiadzie powiedział, że będą grać na 100% i dla nich ten mecz jest bardzo ważny i ja mu wierzę, bo historia pokazywała, że Antiga po prostu nie odpuszcza i gra swoim najlepszym składem na daną chwilę. Trener Niemców niby powiedział, że będą grać właśnie drugim składem, ale ja tak jak wyżej powiedziałem sądzę, że to zwyczajny blef i gra medialna. Odnośnie meczu dla mnie ekipa Polaków jest bardziej poukładana, gra lepszą i szybszą siatkówkę. Najważniejsze w tym meczu będzie zdecydowanie przyjęcie, bo jeśli Polacy pozwolą sobie na słabe przyjęcie w tym spotkaniu to będzie im bardzo ciężko wygrać (Serbia bez przyjęcia zebrała baty 3:0). Przede wszystkim warto pamiętać, że w ekipie Niemiec jest Grozer, który z Serbami rozegrał kapitalne spotkanie i na serwisie karał ich niemiłosiernie. To naprawdę olbrzymi atut tej drużyny i jeśli Polacy będą w stanie przyjmować jego zagrywkę to szanse Niemców zostaną dość znacznie zredukowane. U nas chłopaki grają dobre zawody, przede wszystkim cieszy bardzo dobra gra Kurka, który znajduje się w dobrej formie (na serwisie jak do tej pory naprawdę luksusowo). Biorąc pod uwagę resztę składu to Polacy mają przewagę i dlatego też są faworytami, a historia dotychczasowych spotkań jasno pokazuje kto zazwyczaj jest górą w tych pojedynkach. Miejmy nadzieje, że już dzisiaj wieczorem będziemy cieszyć się z 3 wygranej w grupie.
 
sparta 309

sparta

Użytkownik
Podał kurs z tego bukmachera bo nigdzie indziej ich nie bylo.
Nikt Ci nie karze grac w tym bukmacherze...

Jak ktos gra cale zycie np w becie365 i podaje ich kurs to przyczepisz sie ze jakis bukmachef ma 2gr wiecej?
 
wawo 6,5K

wawo

Użytkownik
Polska 1.33 b 365
Juz po spadkach z bet365, ale chyba najpewniejszy bet dzisiejszego dnia. Szczegolnie po tm co powiedzial Heynnen w mediach. Graja drugim skladem. Co to znaczy chociazby to ze Grozer czy Kaliberda siedza na lawie. Heynnen jest z tego znany i przed jutrem to dobre posuniecie. Beda mieli wiecej czasu na odpoczynek najlepsi, szczegolnie ze wczoraj nie grali.
Jutro zapewne mecz polfinalowy niemcow bedzie 16:30 by na niedziele ich rywale czy to o 3 czy 1 miejsce byli bardziej zmeczeni. U niemcow to norma ze kombinuja. Tak pokazuje historia.
Antiga nigdy nie kombinuje. Zreszta nawet jak wyjdzie ze zmianami to nasza ławka jest lepsza niz Niemców. Tyle. Polecam
 
M 418

maat

Użytkownik
Uważałbym z tym hura optymizmem odnośnie info, że Heynen wystawi drugi skład na dzisiejszy mecz z Polską. Nie neguję, że tak nie będzie ale do chwili wystawienia pierwszych &quot;szóstek&quot; na ten mecz wstrzymajmy się ze stwierdzeniem, że Niemcy odpuszczą.
Dziś w wywiadzie dla Sportowych Faktów czytamy, że sami zawodnicy chcą wyjść najmocniejszym składem przeciwko Polsce. Trener studzi zapały a decyzję co do wyjściowego składu podejmie w ostatniej chwili. Sam Heynen pytany o reprezentację Francji mówi, że się ich nie boją i chętnie zagrałby z nimi w półfinale tego turnieju mając w pamięci wygrany mecz o brązowy medal na MŚ w Polsce. Jest przekonany i tu cytat, że to oni nie chcą na nas trafić i się nas obawiają. Ale czy to faktycznie prawda czy zasłona dymna?
Jednak Francja z MŚ a Francja obecnie o dwie różne ekipy (nie pod względem personalnym ale pod względem jakości i kultury gry).
Z mojego punktu widzenia i podzielam tu zdanie kolegów - korzystniejsze jest trafienie w półfinale na Rosję a co za tym idzie zwycięstwo w dzisiejszym meczu. Gramy dobrze i pewnie na tym turnieju i trzeba to wykorzystać grając dziś na 100%.
Sami zawodnicy naszej kadry mówią, że trzeba tu pokonać każdego z kimkolwiek by się nie grało.
 
Otrzymane punkty reputacji: +15
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom