>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Turniej Czterech Skoczni 2022/23

Status
Zamknięty.
karfus 90,2K

karfus

Użytkownik
#1 Ryoyu Kobayashi(-5.5) - Fannemel | 2 | 1.75 |sts ( konkurs ind. 1 seria K.O (z handicapem pkt.) )
Ryoyu będzie miał ciężki orzech do zgryzienia. W obu treningach gorszy od Japończyka, w kwalfikacjach również, więc po takim kursie gramy również że będzie gorszy również w parze z Norwegiem. Przyjrzyjmy się jednak dotychczasowym skokom obu zawodników. I trening Ryoyu przy korzystnym wietrze pod narty zaledwie 123 metry i odległa 40 lokata, natomiast Fannemel niekorzystny wiatr w plecy 0.3 i skok 122.5 metra co daje mu 26 lokatę. II trening Japończyk trafia na dość niekorzystne warunki -0.67 w plecy 125.5 metra i lokata 21, natomiast świetnie prezentuje się Norweg bo oddaje skok na odległość 136.5 metra co pokazuje jego potencjał i to przy minimalnym wietrze w plecy -0.08. Kwalfikacje również lepsza lokata Norwega bo jest 24 natomiast Kobayashi 27. Warunki mieli podobne, Kobayashi -0.46 w plecy i Fannemel -0.51 w plecy. Mimo nieznacznie gorszych warunków Fannemel skacze dalej o 1.5 metra i kończy z notą o 3 punkty lepszą od Kobayashiego. Osobiście pograłem czystą dwójkę na Fannemela po kursie 2.90 dziś ten sam bet oscyluje w granicy 2.50.
edit: Nota o 4.5 punktu niższa Norwega, aczkolwiek nasz handicap +5.5 wystarczył

#2 H2H Fettner - Kraft | 1 | 1.65 | forbet
Fettner skacze tutaj świetnie, wygrany trening, w drugim był na 6 lokacie. W kwalifikacjach potwierdził stabilną formę i ukończył je na 5 lokacie. Krafta opisałem we wcześniejszym poście, aczkolwiek i tak robi dużo jak na niego na tej skoczni, gdyż kwalifikacje skończył na 11 pozycji tracąc do Fettnera aż 9.1 punktu.
edit: Kraft po raz kolejny potwierza, że Ga-Pa jest nie dla niego, ogromna różnica na korzyć Fettnera. Nota lepsza aż o 30.1. A ostatecznie Fettner 4 lokata, Kraft 18


#3 Lovro Kos TOP 15 | TAK | fortuna | 1.50
Kolejny TCS, gdzie mamy przebudzenie i dobrą formę Kosa, a na pewno na TOP 15. Pierwszy trening to 11 pozycja, skacząc w niesamowicie trudnych warunkach, gdzie rekompenstata za wiatr to 21.9 punktu. Drugi trening optymalne warunki i 3 pozycja, jeden z dłuższych skoków 136 metrów. Kwalfikacje skończył na 18 lokacie, ale tam różnice punktowe były niewielkie.
edit: Kos bardzo równo przewidywalnie 13 lokata.

#4 H2H Raimund - Ryoyu Kobayashi| 1 | 1.50 | forbet

Kilka powodów skłania się ku temu typowi. Po pierwsze łatwiejszy przeciwnik w parze KO. Tak jak opisałem w pierwszym typie Ryoyu nie będzie miał łatwo, zdecydowanie prościej Raimund który ma Jelara. Po drugie Raimund jest lekko niedoceniany, a może tutaj powalczyć nawet o TOP 10. Treningi skończył na pozycjach 8 i 11, natomiast kwalifkacje to pozycja 9, wszystkie skoki oddane przy niekorzystnym wietrze w plecy. Chciałbym szczególnie zwrócić uwagę na skok z kwalifikacji, gdzie miał najgorsze warunki ze wszystkich zawodników z TOP 30, wiatr -0.80 w plecy a oddał bardzo dobry skok 126.5 metra. Taka dyspozycja na Kobayashiego powinna wystarczyć.
edit: W mojej opinii Raimund słabszy skok jak na niego w pierwszej serii, w drugiej potwierdził znakomitą formę. Kończy zawody na 15 lokacie, Ryoyu 19.

Dorzucam również pograny kuponik. Z fartem i powodzenia.
tcs.png
Oczywiście kupon również zielony, co daje nam 100% skuteczności. Pozdro dla wszystkich 👊
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +3114
dx2 223,1K

dx2

Użytkownik
Kubacki-Lanisek 1 @1.47

Kubacki jest rekordziszta tej skoczni i wczorja znakomicie spisla sie w kwalifikacjach. Jest on zdecydowanaie najblizej podejcia walki z Granerudem. Mysle, ze Norweg pokaze sie dzis duzo lepiej w konkursie niz we wczorajszych kwaalifikacjach i Granerud tez ma spory zapas jeszcze n konkurs glowny. Lanisek jest w topie, skacze duzo lepiej nzi w Oberstdorfie, ale Kubaacki bedzie walczyc o swoje i sprobuje zaatakowac Graneruda. Lanisek powinien byc wysoko, ale Kubacki skoczy dalej w moim odczuciu.
 
M 15K

mijon

Użytkownik
K.Stoch vs A.Wellinger typ 1 1.50 k ( Noblebet)

Kamil powoli wraca do optymalnej formy do której nas przyzwyczaił wczoraj 7 miejsce a Niemiec dopiero na 19 za bardzo nie ma co się rozpisywać przy obecnie tak dobrej dyspozycji Kamila wydaje się że wellinger nie jest na ten moment tak powtarzalny jak Kamil, jeśli będą skakać w równych warunkach to jestem pewien że bez problemu w tej parze będzie Kamil.
 
husarz22 104,1K

husarz22

Forum VIP
Witam, jeżeli dzisiaj w Ga-Pa byście musieli postawić na Geigera lub Krafta w TOP10 to którego byście wybrali? W fortunie te kursy na jednego i drugiego są około 1.60. Mi takie coś pasuje tylko mam dylemat, którego wybrać.

PS. Chyba że wybrać 3 opcję czyli w ogóle odpuścić ten zakład bo żaden nie jest pewniakiem?
 
karfus 90,2K

karfus

Użytkownik
Witam, jeżeli dzisiaj w Ga-Pa byście musieli postawić na Geigera lub Krafta w TOP10 to którego byście wybrali? W fortunie te kursy na jednego i drugiego są około 1.60. Mi takie coś pasuje tylko mam dylemat, którego wybrać.
Akurat na żadnego z nich o_O Gaiger wczoraj dziwnie zepsuł skok w kwalifikacjach, a Ga-Pa to zmora Krafta, gdzie ostatnie 6 lat to zaledwie 2 awanse do TOP 30. Gdybym był zmuszony postawił bym jednak na Geigera.
 
Otrzymane punkty reputacji: +229
HelpBet 103K

HelpBet

Użytkownik
Co jak co, ale zrobiłem symulacje pod różne scenariusze i nie pozostało mi nic innego jak powielić typ:

1 seria : najlepsza drużyna: Polska @2,50 STS

Biorę tutaj pod uwagę podobne pozycje i wyniki z wczorajszych skoków i dopuszczalny regres Pawła Wąska na okolice 30 miejsca. Dawid TOP3, Kamil i Piotr w TOP8.

Wyniki z kwali to
POL 537,8
AUT 514,2
SLO 502,6
GER 483
NOR 470,6

Uśrednione skoki podobnie, oczywiście nie jest to typ poparty na suchych liczbach, tylko bardziej na potencjale zawodników:
Austria - Kraft raczej nie powinien zanotować progresu, spora szansa że będzie poza 10. Fettner Hayboeck iTschofenig też lepiej niż wczoraj nie powinni, celuje w podobny poziom.

U Słoweńców raczej pewny jest lepszy skok Petera Prevca, który miał poniżej 100 pkt., ale wyżej niż w top15 go nie widzę. Lanisek podobnie jak wczoraj, Zajc regres (miał rewelacyjne warunki, jedne z najlepszych), u Kosa natomiast widzę trochę lepszy wynik.

Innych nie ma co rozpatrywać, za duża przepaść. Kolejny raz bardzo fajny kurs

Dodatkowe:
Polska lepsza od Austrii @1,70
Słowenia lepsza od Niemiec @1,70


Dodatkowo fajny typ z unibeta:

Najlepszy z trójki Geiger Kraft Stoch Typ STOCH @2,75
1672570502079.png

O Krafcie już dużo osób wyżej wspominało, pewnego poziomu tu nie powinien przeskoczyć. Geiger wczoraj prawdopodobnie miał słabszy dzień i dzisiaj skoczy lepiej, ale Kamil jest tutaj bardzo stabilny. Uśredniając wczorajsze skoki miał 6 lokatę. Nawet jeśli Geiger znacznie się poprawi, to i tak moim zdaniem nie dorówna Kamilowi, który z konkursu na konkurs skacze coraz lepiej.

Dodatkowo bez analizy:
Raimund top15 @1,65 fortuna
Kos top15 @1,50 fortuna
Fettner 1-6 @2,50 unibet

Hayboeck > Tschofenig @1,75


Edit:
Polska gładko 542,5 pkt drugia Austria z 511 ;) Słowenia na farcie o 0,1 weszła, Peter jednak klepnął bulę.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +2476
otekos 2,7K

otekos

Użytkownik
Odradzałbym i wolałbym wybrać opcję Fettner lepszy od Geigera po takim samym kursie. Fettner jest niesamowicie powtarzalny na tej skoczni i zakręci się w TOP 6 moim zdaniem. Rzadko psuje skoki i lubię na niego stawiać bo jest dosyć przewidywalny.
Polecam granie także w strone Johanssona. Kursy są zaniżone bo ostatnio mu nie szło a w treningach pokazywał moc.
Dodatkowo kilka większych kursów gdzie moim zdaniem szanse są większe niż wskazywałyby kursy :
Seria KO:
Sundal K.E. - Palosaari V. 2 - 3,68 - Fin dobrze sobie tutaj radzi - ciągle okolice 20-30 miejsca. Sundal za to 4, 31 oraz 31. Kurs jest zbyt duży dlatego próbuje.
Nakamura-Hoffman - 2 - 4.30 - Japończyk 45 i 25 w treningach, kwale 23 . Niemiec - 28 kwale 53 43 treningi. Tutaj liczę bardziej na zepsucie skoku przez Japończyka niż jakiś rewelacyjny skok Niemca i wtedy jest szansa powodzenia.
 
Otrzymane punkty reputacji: +126
S 27,8K

sobolekk

Użytkownik
Innsbruck prolog
Belshaw vs Ipciouglu 2 2,05
No nie , ja tego kursu kompletnie nie rozumiem. Jest on spowodowany tylko tym że turek ostatnio był na równi pohyłej. Wtajemniczeni wiedzą, że Turkowi zdarzają się skocznie na których skacze o wiele słabiej. Taka była w ga-pa. Belshaw od niedawna pojawia się na skoczni i faktycznie radzi sobie dobrze ale za całokształt ostatnich miesięcy turek był dla mnie lepszy i potencjal tez ma wiekszy ( mimo żee nie pokazuje tego klasyfikacja generalna)

Prevc D vs Jelar Ziga 2 2,05
Dzisiaj faktycznie dyspozycja podobna ale Domen zdecydowanie najbardziej himeryczny ze Słoweńców.
W dodatku patrząc na profil skoczni w Innsbrucku to nie wydaje mi się żeby ona pasowała Domenowi

Kubacki Lanisek 1 1.70
Kubacki i Granerud to moim zdaniem wciąż jest zdecydowane top 2. Lanisek tylko na niektórych skoczniach dorównuje. Widzieliśmy jak odstawał w Obersdorfie. GA-Pa troche bukmacherom zaćmiło obraZ ale akurat na tej skoczni widzieliśmy najgorszego Kubackiego od kilku konkursow i najlepszego Laniska od kilku konkursów. Faworytem wyraznym jest tutaj dla mnie Kubacki
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +325
typerskoki 415,1K

typerskoki

Ekstraklasa Expert
Członek Załogi
Dyscyplina: Skoki narciarskie - Innsbruck kwalifikacje
Godzina:13:30
Spotkanie: Geiger - Kraft
Typ:2
Kurs:2,10
Bukmacher: STS
Analiza:


Obraz kursów nieco zaćmiony przez ostatnie konkursy na niemieckich skoczniach. Nie jest tajemnicą, że Geiger tam zawsze bardzo dobrze wypada, nawet gdy forma jest gorsza. A Kraft zawsze w Ga-Pa ma olbrzymie problemy. Nie inaczej było w tym roku. Kraft wczoraj mocno stracił, ale po pierwsze robi to co roku (teraz i tak nieźle bo był w 2 serii). Ale Geiger też jakoś bardzo nie błysnął mimo że skoczył u siebie. Bardziej układ oddaje konkurs w Oberstdorfie, w którym Kraft nie ma takich problemów jak w Ga-Pa. A tam Kraft był pozycje za Geigerem i przegrał o nie cały metr. Zatem układ sił wyrównany. Tutaj jednak skaczą w Innsbrucku, więc na skoczni "Krafta". Ten tu wielokrotnie pokazywał się z dobrej strony wygrywajac bądź stając na podium. Geiger za to wiele razu tutaj przegrywał turniej i tej skoczni szczerze nienawidzi. Myślę, że układ sił między tymi dwoma będzie podobny jak przed turniejem gdzie Kraft co konkurs bił się o podium, a Geiger z różnym skutkiem próbował się zameldować w top10. Dodatkowy handicup na ten typ to fakt, że to kwale. W nich często Niemiec eksperymentuje, oddając gorsze próby niż w konkrusie. Kraft za to w kwalach potrafi huknać bez presji, a w konkursie bywa różnie (przykład z GaPa gdzie Kraft był w kwalach 11 a Geiger 30).

Z pozostałych ciekawych typów na kwale:

Wellinger - Hayboeck 2 @ 2,28 - Argumentacja jak wyżej, Niemiec mocny w czesci niemieckiej turnieju, w Innsbrucku raczej mający problemy. Hayboeck sie rozkręca ale to u siebie powinien skakać dopiero swój top.

Schmid - Tande 2 @ 2,45 - Tande nie raz będąc w słabej formie potrafił tu zakręcić się w okolicy podium. Lubi tą skocznie. A jak nie ma problemów na skoczni to stać go na dobre próby (przykład kwali w Ober gdzie był w ścisłej czołówce). Schmid tak jak wcześniej wymienieni Niemcy u siebie skacze lepiej niż w Innsbrucku, więc jest do łyknięcia przez Tandego, o ile ten nie będzie totalnie zawalał jak w Ga-Pa (ale myślę że tutaj sobie poradzi).
 
Otrzymane punkty reputacji: +713
djkruko 77,2K

djkruko

Mistrz Czterech Skoczni
Geiger Wellinger

Wellinger


Fortuna

K. 2.13



Typuje dziś niemiecką parę Geiger Wellinger. Dziwne te kursy są na Welingera, ja rozumiem że rywalem jest Geiger, ale Andreas że skoku na skok wydaję się coraz lepszy. Na cztery skoki tylko raz lepszy był Geiger druga seria Oberstdorf, jednakże tym jednym skokiem Geiger jest na tą chwilę lepszy w klasyfikacji generalnej turnieju o zaledwie 0.3 pkt. Pamiętam jednak że warunki dużo się różniły w ich skokach wtedy. Jeśli chodzi o kwalifikacje w pierwszych zawodach Karl był lepszy o dwa punkty, w drugich tracił już jednak ponad 12. To jest taki typ 6/10 jak dla mnie, ale bukmacherzy nadal faworyzują Geigera. A w moim przekonaniu to formę lepszą na tą chwilę wykazuje Welinger.


Z innych typów faworytami dla mnie są: Aschenwald zarówno z Leyhe jak i z Leitnerem, oba kursy po 1.8. Leyhe przeciętne występy, Leitnerowi raz się uda raz nie, a Aschenwald wraca powoli do swojej najlepszej dyspozycji.
 
Otrzymane punkty reputacji: +526
B 69,4K

bukibuk

Użytkownik
Innsbruck Kwalifikacje

Żyła - Stoch - Stoch @2,4

Pójdę tutaj nieco pod prąd, ale wydaje mi się, że jest tutaj potencjał na ten typ, bo Innsbruck to ta skocznia, którą lubi Kamil, nawet jak w turnieju szło gorzej to w Innsbrucku potrafił skoczyć nieco lepiej. Piotrek wiadomo świetna forma, nie wypada z 10, ale potrafi sobie nieco odpuścić czy to trening czy kwalifikacje i nieco gorzej wypaść, do tego skocznia, gdzie wpadki się pojawiają, Żyła tez taką miał, gdy ta, nie wszedł do II serii. Forma w teorii wyższe niż Kamila, ale ta różnica na turnieju między nimi się zmniejszyła i Kamil wygląda naprawdę nieźle więc na lubianej skoczni jest szansa na to, że z Piotrkiem sobie poradzi. Do tego skocznia, gdzie ten HS nie jest duży, skacze się często w podobnych odległościach i Kamil nieco nad Piotrkiem może odrobić notami. Kurs jest niezły, myślę że można spróbować.

Lanisek - Fettner - 2 @2,5

Dodatkowo pójdę jeszcze w kierunku weterana, tak jak pisałem przed Ga-PA spodziewałem się lekkiego spadku formy u Anze, nie sprawdziło się bo powalczył, ale teraz przenosiny na trudne skocznie i Anze zaliczał w każdym turnieju, w którym startował wpadkę na austriackiej skoczni, raz na jednej, raz na drugiej, ale zawsze raz poza 30, na pewno nie są to dla niego jakieś wymarzone skocznie, na których sobie doskonale radzi. Natomiast Fettner będzie u siebie, w Innsbrucku radził sobie dobrze, raczej ta częśc austriacka turnieju wypadała u niego pozytywnie, były lata, gdzie właśnie Innsbruck wypadał najlepiej w całym turnieju. Oboje są w podobnej sytuacji, że w Niemczech była lekka wpadka w 1 konkursie i powrót do powaznego skakania w Ga-Pa, pytanie kto będzie to dobre skakanie kontynuował w Austrii. Możliwe, że oboje, ale kurs jest tutaj niezły, a Fettner jest w stanie spokojnie ograć jutro na dystansie jednego skoku Słoweńca.
 
Ostatnia edycja:
B 69,4K

bukibuk

Użytkownik
Ja spróbuję jeszcze coś delikatnie przeciwko liderowi zagrać jutro. Granerud jakiś na Bergisel nie błyszczał, raz DSQ, raz poza 10 w tym swoim super sezonie, na MŚ mimo, że w Pucharze był w 15 nie wszedł na tej skoczni do 2 serii. Więc jeśli coś ma w turnieju tracić to wydaje się, że właśnie z "widokiem na cmentarz w Innsbrucku". Przewaga na tyle duża, że trudno będzie się pojutrze pogrzebać, ale może coś przeciwko niemu można spróbować zagrać nawet mimo genialnej formy, którą niewątpliwie obecnie ma. Tutaj może głowa będzie miała też swoje znaczenie jak on podejście do tej skoczni, gdzie jednak nie do końca do tej pory mu wychodziło. Może to trochę życzeniowa gra i ze stawkami nie ma co szaleć, ale spróbować można.

Granerud poza top 3 @3,34 fortuna
poza top 2 @2,05 fortuna

Granerud - Kubacki - Kubacki @2,22 sts
Granerud - Fettner - Fettner @4,39 sts
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +314
kudel 282,8K

kudel

Znawca - Tenis
Stoch top 3 @6,75 w kwali

Typ trochę ryzykowny, jednak Kamil prezentuje tendencję zwyżkową, z skoku na skok jest co raz lepszy. Dodatkowo tę skocznie lubi i potrafi na niej skakać, wygrał tu konkurs w 2018 i 2021 roku. Myślę, że po takim kursie warto spróbować, gdyż to, że Kamil w końcu odleci jest kwestią czasu, a może się to wydarzyć już jutro w kwalifikacjach.
 
Otrzymane punkty reputacji: +731
O 322,2K

ogon_w44

Typer
Kilka typów na kwalifikacje. Kursy noblebet.

Stoch - Geiger 1 1.8

Geiger dla mnie na tym turnieju jest taki nijaki. Nie widać błysku, nie przewiduje też zwyżki formy u niego. Natomiast Kamil że skoku na skok się poprawia i widze tendencje zwyżkowa formy .
W ostatnim konkursie Kamil lepszy.
Jeszcze druga sprawa jest taka, że Geiger już w kwalifikacjach do poprzedniego konkursu zajął miejsce dość odległe. Nie oglądałem tych kwalifikacji i nie wiem czy skok mu nie wyszedł czy po prostu w kwalifikacjach skakał na pół gwizdka ale myślę, że to drugie. Kamil natomiast nie odpuszcza raczej kwalifikacji .
Jeszcze jest jedna rzecz przemawiająca za tym typem. Kamil ta skocznie lubi i zajmował tutaj wiele razy wysokie miejsca.


Leyhe- Aschenwald 2 2.20

Tutaj już troche mniej pewny bet, ale podoba mi się ten kurs. Niemiec skakał u siebie w poprzednich 2 konkursach i uważam, że to było dla niego "handicapem". Teraz to Aschenwald będzie miał handicapu w postaci skakania, a Niemiec nie . Dla mnie kursy na aschenwalda są za wysokie w tej parze.

Dodatkowo bez analizy :
Belshaw- Ipcioglu 2 1.82
Kraft Top 6 kwalifikacji ( jak gdzieś znajdziecie bo dziś przeglądałem tylko ofertę noblebet).
 
Otrzymane punkty reputacji: +351
HelpBet 103K

HelpBet

Użytkownik
Zaproponowane do wyróźnienia:
+1
Zdecydowanie bardziej nastawiałem się tutaj w typowanie po treningach i kwalach, tym bardziej że rok temu konkursu tu nie było, a też każdy kto ogląda to wie jaki kapryśny bywa Innsbruck.

Scenariusz jaki teraz sobie zakładam na TCS to mimo wszystko słabszą część austriacką Graneruda, który pierwsze dwa konkursy zdominował. Wierzę w słowa trenera i Dawida, że cały czas jest sporo zapasu (zresztą to widać po skokach) a agresywny styl lotu, który przeszkadzał Dawidowi w GaPa będzie atutem na Bergisel. Ponadto cały czas celuję w jakiś słabszy skok Graneruda - po jego wypowiedziach nie widać, żeby się sporo zmieniło.


Typ który rzucił mi się w oczy to:

Granerud wygra Turniej z przewagą przynajmniej 30pkt. nad drugim - NIE @3,48 STS

Ja tutaj myślałem czy nie rozgrywać czegoś pod win turnieju Dawida, a STS dał 30. punktowy handicap - biorę :D

Teraz jest 26.8 pkt przewagi, wystarczy to utrzymać (a nawet można lekko stracić). Co więcej, Piotr Żyła także w tym typie się liczy, jeśli i Granerud i Kubacki popsują swoje skoki, jest to małe, ale zawsze jakieś ubezpieczenie.

Jeśli ktoś podobnie jak ja celuje w Innsbrucku w stronę Dawida (lub jeden słabszy skok Granera), to bardzo polecam!

alternatywa to nie wygra Turnieju z przewagą przynajmniej 40pkt. nad drugim @1,98
 
Otrzymane punkty reputacji: +762
O 322,2K

ogon_w44

Typer
Dyscyplina: Skoki narciarskie - Kwalifikacje Innsbruck
Godzina: 13:30
Typ: Stoch zajmie miejsce 1-6
Kurs: 3.00
Bukmacher: fortuna

Tak jak kolega wyżej też dorzucę Stocha .
Uważam, że w austriackiej części turnieju będziemy mieli trochę przetasowań w całej klasyfikacji. Tyczy się to też czołówki .
Granerud nigdy nie skakał tutaj jakoś wybitnie. Jeśli chodzi o Laniska to też myślę, że na tej skoczni pójdzie mu gorzej .
Wellinger też może skakać trochę słabiej bo wcześniej skakał u siebie.
U Kamila widać ostatnio wzrost formy, jest też powtarzalność. Nie zdarza mu się odpuszczać kwalifikacji, co wielu zawodników robi skacząc w nich na pół gwizdka. Lubi też ta skocznie co udowadniał nie raz.
Uważam, że kilku rywali z czołówki poradzi sobie trochę gorzej a Kamil odda na tyle solidny skok, że będzie w pierwszej 6 kwalifikacji.
 
Otrzymane punkty reputacji: +661
tarki_16 214,3K

tarki_16

Moderator
Członek Załogi
Granerud 2 lub lepszy : Nie @2.05 Fortuna

Kwalifikacje w Insbrucku. Bergisel bardzo specyficzna skocznia , gdzie wielokrotnie dochodziło do przetasowań w generalne w całym turnieju czterech skoczni. Jak już wyżej było wspominane , Norweg na tej skoczni nigdy nie błyszczał , więc być może i w tym roku nie pokaże się z najlepszej strony. Do tego dziś tylko same kwalifikacje , gdzie Granerud nie skacze na 100% swoich możliwości, co pokazał ostatnio w GaPa. Bardzo przyjemny kurs na to , że nie ukończy na pierwszych dwóch pozycjach.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +347
K 18,5K

Kocur_88_

Użytkownik
Ja pograłem, że Kubacki wygra dzisiejsze kwalifikacje @3.75 i będzie lepszy od [email protected]. Kursy z fortuny.

Dawidowi leży ta skocznia. Zajął 2 miejsce w sezonie 19/20 i 3 rok później. Co do Graneruda to tak jak pisali poprzednicy Norweg nigdy tu nie błyszczał.
 
Otrzymane punkty reputacji: +126
S 27,8K

sobolekk

Użytkownik
Jak wiemy skoki najlepiej stawiać jak najszybciej po pojawieniu się kursów bo pojawiają się anomalia. Także probujemy pojsc za ciosem

Narazie mamy oferte w STS

Aigro vs Fannemel 1 1,62
Aigro lepszy we wszystkich 3 skokach dzisiaj, wygląda jak na siebie dobrze - chyba pasuje mu skocznia.
Fannemel już raczej nie wróci do swoich dobrych czasów. Swoją drogą miał już kończyć karierę ale rzutem na taśmę wrocil do kadry po dobrych wystepach w PK na loteryjnej Ruce

Hoerl vs Aschenwald 2 7,11
Hoerl oczywiście faworytem ale bez jaj. Taka sama para byłaby wystawiona przed prologiem z całkiem innymi kursami (wydaje mi się że nawet widziałem u któregoś buka). Ja delikatnie sprobuje bo moim zdaniem dysproporcja umiejetnosci nie jest az taka. U Aschenwalda do dnia dzisiejszego było widać tendencje zwyżkową.
w 1 treningu Hoerl byl lepszy o prawie 13 pkt , w drugim 10 , w kwalifikacjach jeszcze wiecej ale nie możemy brać pod uwage tylkoo tego jednego dnia jak widzimy kurs 7,11. Poza tym Aschenwald za dużo szczęścia do warunków dzis nie miał. Liczę na lepszy dzień jutro i trochę szczęścia

Jak będą pojawiać się kolejne ciekawe H2H będe edytował post
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +126
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom