>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
Fortuna bonus

Turniej Czterech Skoczni 2022/23

Status
Zamknięty.
S 27K

sobolekk

Użytkownik
panowie jakie macie zdanie na temat zakładu , najlepszy z danego kraju stoch 5 kurs, tak wiem że , kubacki forma mega ale nie ma value ?
Moze i mozna probowac ale ja bym aż tak dalekich wniosków z tym Stochem nie wyciągał po tym jednym skoku.
W treningach już tak kolorowo nie było. I tak lepiej niż w poprzednich konkursach ale był 5 i 9. W kwali fakt faktem miał trochę szczęścia a z Kubackim i tak przegrał.
 
Emdojot 279,7K

Emdojot

Użytkownik
Najlepszy Niemiec - Raimund @2.2

Wpadł mi w oko ten typ i myślę że ma duże szanse na powodzenie.
Philipp wyprzedza swoich rodakow w kazdym treningu i kwalach. Myślę że może trochę zaskoczyć. Najbliżej jego wyników był Wellinger i w nim widzę największe zagrożenie. Inny Niemiec - Geiger spisał się tragicznie I nie zobaczymy go w konkursie, czyli mlodzian ma mniejsza konkurencję.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +626
paga 28,2K

paga

Użytkownik
Tak człowiek obejrzy od święta te skoki i odkąd wprowadzili sobie te chore zmiany belek w trakcie to odechciało się oglądać. I dzisiaj znowu przekonują, że po TCS nie warto oglądać tę parodię. Zostaje pięć pary a jakiś łeb zmienia belkę startową w momencie kiedy zawodnicy skaczą po 125 metrów. Chore.

Znowu belka obniżona 😅😅
 
Otrzymane punkty reputacji: +106
husarz22 104,1K

husarz22

Forum VIP
Tak człowiek obejrzy od święta te skoki i odkąd wprowadzili sobie te chore zmiany belek w trakcie to odechciało się oglądać. I dzisiaj znowu przekonują, że po TCS nie warto oglądać tę parodię. Zostaje pięć pary a jakiś łeb zmienia belkę startową w momencie kiedy zawodnicy skaczą po 125 metrów. Chore.

Znowu belka obniżona 😅😅
Patrząc z perspektywy Dawida to bardzo dobrze. Praktycznie juz połowa straty punktowej do Graneruda odrobiona. Czas na drugą serię!
 
Grac45 47,5K

Grac45

Forum VIP
Dajcie znac jak wam STS rozliczy pare Fettner - Forfang. Ciekaw jestem czy tez wam rozpolowia kurs.
przecież to jest remis, proste do rozliczenia po 1,00 czyli niejako jak zwrot za ten typ. W sts jest zwrot.

Bardziej jestem ciekaw ile wyjdzie z kursu 1,26 na top15 Fettnera hehe.

e: w fortunie za Fettnera top15 wyszło 0,63... jakiś dramat.
 
Ostatnia edycja:
Grac45 47,5K

Grac45

Forum VIP
Poważnie z tym top15 Fettnera?

Czyli grasz typ, trafiasz go i jesteś na tym stratny bardziej niż gdybyś go nie grał ! :-DDD
Niezrozumiała to jest historia. Dlaczego bukmachera co innego interesuje w zakładzie na klasyfikację jeśli chodzi o dane miejsce. To co, nawet jakby zajęli razem powiedzmy 3 miejsce na podium to dalej gracz ponosi konsekwencję tego? Totalnie to nie ma uzasadnienia, ale nie wygra się z regulaminem i kopaniem z koniem teraz mailowo.. a już na pewno jak się nie da podzielić żadnego kursu żeby nie był ujemny to powinno zostać rozliczane po 1,00
 

Załączniki

Ostatnia edycja:
P 1,1K

prostoorient1208

Użytkownik
Powiedzcie Panowie czy to normalne skoro miałem Fettnera w 1-15 i był bo dwóch zawodników tak uplasowało się z tą samą notą to dlaczego Fortuna bawi się w jakieś dzielenie kursów skoro owe 15 zajął. Warto się szarpać czy jest taki regulamin? Co myślicie o tym ?
 
HelpBet 103K

HelpBet

Użytkownik
Odwołuj się, jestem pewny, że wczoraj przeszukiwałem regulamin i była informacja, że kurs w przypadku podzielenia nie może spaść poniżej 1.0
 
Grac45 47,5K

Grac45

Forum VIP
Odwołuj się, jestem pewny, że wczoraj przeszukiwałem regulamin i była informacja, że kurs w przypadku podzielenia nie może spaść poniżej 1.0
No dokładnie o to mi chodzi. Teraz właśnie zeedytowałem post wcześniejszy, że dla mnie to też nie możliwe żeby dzielić kurs na końcowy wynik jako ujemny
 
P 1,1K

prostoorient1208

Użytkownik
To jest walenie nie powiem w co bo dlaczego ja mam być stratny skoro on był w tej 15 nie rozumiem, powinni ogólnie to zdarzenie zaliczyć po takim kursie jaki był na to zdarzenie. Co raz bardziej mają patrzę fraj..e myki i kombinują jak chcą pod siebie
 
P 1,1K

prostoorient1208

Użytkownik
No dokładnie o to mi chodzi. Teraz właśnie zeedytowałem post wcześniejszy, że dla mnie to też nie możliwe żeby dzielić kurs na końcowy wynik jako ujemny

I jak sytuacja uzyskałes od nich odpowiedz czy nic nie dzwoniłeś i nie pisałeś? Bo sam zaraz rusze chyba z nimi bo dramat co się dzieje , cwaniactwo i okradanie ludzi...
 
Grac45 47,5K

Grac45

Forum VIP
I jak sytuacja uzyskałes od nich odpowiedz czy nic nie dzwoniłeś i nie pisałeś? Bo sam zaraz rusze chyba z nimi bo dramat co się dzieje , cwaniactwo i okradanie ludzi...
część kuponów z dziś wygranych są zmienione no 1,00 z tego 0,63 a pozostałe nierozliczone przynajmniej u mnie nadal 0,63 ale jeszcze nic nie pisałem do nich.
 
P 1,1K

prostoorient1208

Użytkownik
część kuponów z dziś wygranych są zmienione no 1,00 z tego 0,63 a pozostałe nierozliczone przynajmniej u mnie nadal 0,63 ale jeszcze nic nie pisałem do nich.

Czyli zmieniła Fortuna i policzyla jednak po 1.0 a nie po 0.63 niektórym tak ?
Post automatycznie złączony:

Czyli zmieniła Fortuna i policzyla jednak po 1.0 a nie po 0.63 niektórym tak ?

Zmienili i u mnie na 1.0 pewnie mieli niezły pocisk od niektórych bo nie tylko my mieliśmy taka sytuacje
 
M 94K

michalkin

Użytkownik
To chyba fortunę poniosło z ich regulaminem. Jeśli x zawodników zajmie to samo miejsce to kurs zostaje podzielony na właśnie x zawodników. Ale jeśli już zrobimy przeciwstawny zakład to przegramy. Wniosek taki ze jak typowany zawodnik zajmie miejsce ex-quo to fortuna (chyba jako jedyna) troche robi w wała.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom