>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Turniej Czterech Skoczni 2022/23

Status
Zamknięty.
typerskoki 413,8K

typerskoki

Ekstraklasa Expert
Członek Załogi
Oberstdorf


Wtorek, 27.12.2022

17:30 - Odprawa techniczna

Środa, 28.12.2022
14:00 - Oficjalny trening
16:30 - Kwalifikacje

Czwartek, 29.12.2022
15:00 - Seria próbna
16:30 - Pierwsza seria konkursowa (KO)

_________________________
Ga-Pa


Wtorek, 27.12.2022

17:30 - Odprawa techniczna (w Oberstdorfie)

Sobota, 31.12.2022
11:45 - Oficjalny trening
14:00 - Kwalifikacje

Niedziela, 01.01.2023
12:30 - Seria próbna
14:00 - Pierwsza seria konkursowa (KO)

_________________________
Innsbruck


Poniedziałek, 02.01.2023

18:00 - Odprawa techniczna

Wtorek, 03.01.2023
11:15 - Oficjalny trening
13:30 - Kwalifikacje

Środa, 04.01.2023
12:00 - Seria próbna
13:30 - Pierwsza seria konkursowa (KO)

_________________________
Bischofshofen


Czwartek, 05.01.2023

12:00 - Odprawa techniczna
14:30 - Oficjalny trening
16:30 - Kwalifikacje

Piątek, 06.01.2023
15:30 - Seria próbna
16:30 - Pierwsza seria konkursowa (KO)
 
Otrzymane punkty reputacji: +160
S 27,8K

sobolekk

Użytkownik
Eisenbichler vs wellinger 1 2.00 iforbet

Biśla kilka sezonów w ścisłej czołówce, w tym dużo poniżej oczekiwań ale myślę że ogarnie się na tcs . Wellinger niby dużo lepiej niż w poprzednich sezonach gdzie zawodzil ale to i tak nie jest dobra dyspozycja . Wystarczy że bisla częściowo poprawi formę i spokojnie pokona wellingera. Poza tym wellinger od wielu sezonów jest dość himeryczny A specyfika turnieju jest taka że jeden brak awansu do top 30 I koniec. Bisla mimo słabej formy pktowal we wszystkich konkursach tego sezonu , Andreas już jedna wpadkę miał .
 
S 27,8K

sobolekk

Użytkownik
Nie ma tematu do mistrzostw Polski to wstawiam tu;
Gramy przeciwko moim zdaniem najbardziej przereklamowanemu polskiemu skoczkowi (moim zdaniem)
Zniszczoł vs Habdas 1 1.84
Wolny vs Habdas 1 2.22

I generalnie polecam szukać wszystkiego przeciw niemu. Może z pilchem moze z kotem ale to zależy od kursu.
Nie przypadkowo jeżdżą na ps Olek i Kuba. Habdas na poziomie ps to moim zdaniem pewna bula. Kuba ma potencjał na dziś wielokrotnie większy, olkowi zdazaja się przeblyski plus na polskich stoczniach bardzo często się wyróżniał mocniej niż na pozostałych. Moim zdaniem w mistrzostwach polski Habdas ich nie pokona.
P.s. szkoda że kacper ma kontuzję bo tu widzę dużo większy potencjal
 
typerskoki 413,8K

typerskoki

Ekstraklasa Expert
Członek Załogi
#1 TCS etoto
Geiger - Hayboeck 1 @ 1,60
Paschke - WEllinger 2 @ 1,95
Kraft - Żyła 1 @ 1,65
AKO 4,99 @ 60j.

#2 TCS forbet
Bresadola - Nakamura 2 @ 2,45
Żyła - Geiger 2 @ 2,10
AKO 5,145 @ 40j.

Argumentacja:

Nakamura potrafił byc w tym sezonie trzeci i sądze ze JPN jakiś level wyżej mogą wskoczyć, bo obecnie jest tragedia. Mysle ze Ryoyu juz w engelbergu coś tam pokazał wiec coś idzie do przodu. Bresadola forma dołująca ale od soboty mu skocznie w ENG spasowała co nie znaczy ze na którejś sie nie odnajdzie i nie wejdzie do 2 serii (duży potencjał) a kurs mega.. Geiger widać ze powli wchodzi na swój poziom. Juz w Engelbergu w nd poziom skoków w okolicy podium wiec z przygasajacym co roku w tym okresie ZYłą czy Hayboeckiem miewającym wpadki i problem ze skakaniem codziennie jest niezłym pomysłem. Wellinger raczej na fali rosnącej a Paschke regularnie po dobrym poczatku na tcs gaśnie. I na koniec gra w Krafta który zawsze mimo słabego poczagtku jest groźny na tcs a teraz poczatek całkiem niezły więc widze go na podium generalkii.

Poza tym raczej ostrożnie na turniej, dopiero po kwalach można będzie coś więcej powiedzięć, ale z drugiej strony kursy wtedy mogą nie być tak dobre.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +280
typerskoki 413,8K

typerskoki

Ekstraklasa Expert
Członek Załogi
Kraft w top3 kwalifikacji @ 2,65 @ LVBet

Stefan Kraft jest w tym sezonie trzecim zawodnikiem PŚ. To jeden z lepszych startów w jego wykonaniu w historii. Zazwyczaj rozkręca się właśnie w TCS. Tym razem również liczę na jeszcze lepsżą dyspozycje od Obersdorfu, która jest jedną z ulubionych jego skoczni. TO tutaj 2 lata temu nie będąc faworytem został Mistrzem Świata. Wiele razy wygrywał tu konkursy czy kwalifkacje rozpoczynające Turniej Czterech Skoczni. Myślę, że wielu kluczowych rywali Krafta jutro może odpuścić planując mocniejsze jednostostki treningowe na dziś. Dzięki czemu na konkurs będzie pełnia możliwości a na kwale mogą być nogi zmęczone. Szczególnie prawdopodobne, że to zrobi Polska ekipa z Kubackim włącznie. Kraft nie zwykł tego robić. On lubi w kwalach skoczyć na 100% i osiągnąć dobry wynik by mieć potwierdzenie, że taka dyspozycja pozwala się liczyć. Bardziej ryzykownie można pograć na win kwali po kursie 7,50. Bezpieczniejsza opcja to TOP3 (2,65).
 
S 27,8K

sobolekk

Użytkownik
Kobayashi vs hoerl 1 1.72
Kurs wystawiony na podstawie dokonań obu panów w tym sezonie . Ja jednak przed takim turniejem poważnie biore pod uwagę potencjał. Jeszcze przed sezonem Japończyk był głównym faworytem sezonu, mimo słabszego początku nie można go aż tak lekceważyć. Hoerl to tylko solidny rzemieślnik - w cos więcej niż końcówka dziesiątki nie wierzę (A i to nie będzie proste ) . Koba jak poprawi formę to może wszystko .
Podsumowując kurs adekwatny tylko przy założeniu że forma obu panów się nie zmieni
 
Otrzymane punkty reputacji: +105
kudel 282,8K

kudel

Znawca - Tenis
Granerud w TOP3 kwalifikacji @2,00 noblebet

Norweg będzie jednym z faworytów do wygrania TCS, a na dużej skoczni w Oberstdorfie czuje się bardzo dobrze. Celuję więc, że już w kwalifikacjach da popis swoich umiejętności i odleci daleko czym pokaże, że trzeba go brać mocno pod uwagę w kontekście ostatecznego triumfu. Rok temu w konkursie na tej skoczni zajął 2 miejsce, gdzie lepszy był tylko Ryoyu, który był poza zasięgiem rywali w tamtej dyspozycji. Natomiast dwa lata temu stanął tuż za podium na miejscu nr 4. Myślę, że po takim kursie i zważając na argumenty, które przemawiają za tym zdarzeniem, warto zainwestować pieniążki w ten typ.
 
Otrzymane punkty reputacji: +1053
O 322,2K

ogon_w44

Typer
Granerud top 3 TCS 1.90 Superbet


Wydaje mi się, że to zdarzenie jest dość bardzo prawdopodobne. Granerud ostatnie 3 konkursy to miejsca : 5,5,4.
Tu mamy cały turniej, czyli 8 skoków . Regularność to podstawa, a jak widać po wynikach Norweg jest regularny.
Wydaje mi się też, że w tym sezonie nie pokazał całego swojego potencjału a szczyt formy był szykowany właśnie na TCS .
Głównymi rywalami którzy mogą mu zagrozić to wg mnie : Kraft, Kubacki i ewentualnie Kamil Stoch. Mi wystarczy żeby tylko jeden był gorszy od niego i nikt inny nie zaskoczył.
Ja w to wchodzę.
 
chowirex 116,3K

chowirex

Wicemistrz Typer Mundial
H2H: Piotr Żyła vs Manuel Fettner (kwalifikacje)
TYP: Manuel Fettner @2.1 Betfan

Piotrek w tym sezonie często bardzo luźno podchodzi do kwalifikacji i tych sesjach często odnotowuje słabsze wyniki. Spójrzmy w Engelbergu kwalifikacje do 1 konkursu miejsce 19, 2 kwalifikacje 24 miejsce. Fettner to zawodnik skaczący często w treningach jak i kwalifikacjach bardzo dobrze. W sesjach kwalifikacyjnych w ostatni weekend zanotował 5 i 1 miejsca. Skocznia w Obersdorfie również mu leży i ma z nią miłe wspomnienia gdyż była to pierwsza skocznia na której znalazł się na podium w karierze a było to w roku 2010.
 
O 322,2K

ogon_w44

Typer
Granerud wygra kwalifikacje ( oberstdorf) 5.00 Superbet

Skoro już idę w kierunku Graneruda w całym turnieju, to szkoda by było nie pograć że wygra kwale po kursie 5.
Wydaje mi się, że Norweg już w kwalifikacjach odpali i bd chciał pokazać rywalom, że bd bardzo groźny. On na TCS zawsze się spina. Tak jak pisałem wcześniej ostatnio miejsca 5,5,4 więc cały czas ścisła czołówka. Spodziewam się że szczyt formy będzie miał właśnie na tym turnieju. Jeśli chodzi o jego rywali to wiadomo jak niektórzy traktują kwalifikacje, nie skaczą na 100 % . Mniej ryzykowne jest dla mnie granie na to że wygra właśnie kwale niż konkurs gdy każdy bd skakał na 100 % . Kurs bardzo zachęca do grania tego typu.

Dodatkowo polecam :

Kraft- żyła ( kwale) 1.65
etoto
 
Otrzymane punkty reputacji: +2352
S 306

siersciuch

Użytkownik
4 Polaków w top 15 kwalifikacji( oberstdorf) typ: nie 1.40 STS

Jak dla mnie dobry typ do dołożenia do kuponu. Wiadomo Żyła i Kubacki będą na spokojnie w top 15. Stochowi daję 50% a Waskowi jeszcze mniej, w dodatku to jest turniej czterech skoczni, który zawsze stoi na wysokim poziomie. Od tego momentu zaczyna się prawdziwe skakanie w tym sezonie. Wszystkie ekipy przygotowują się na ten etap sezonu.
 
Otrzymane punkty reputacji: +201
dx2 221,2K

dx2

Użytkownik
Fettner-Stoch 1 @1.5 (kwalifikacje)

Bedzie to trudne turniej dla weterana skokow z Polski. Co raz trudniej Stochowi o dobre wyniki, jeszcze tam czasami sie zmobilizuje i zaskoczy na MŚ, ale nie jest to obecnie scisly top. Stoch jest legenda TCS, jego ostatnie zwyciestwo w sezonie 2020/2021 byla chyba najwieksza niespodzianak in plus dla polskiego kibica, ale prawdopodbienstwo, ze ten scenariusz sie powtorzy jest moim zdaniem maloprawdopodobny.

Manuel Fettner z kolei z wiekiem notuje co raz lepsze wyniki. Aaustrial skacze bardze regularnie, czy to w seriach probnych, kwalifikacjach czy turniejach glownych. Praktycznie Austriak popsul tylko jeden skok w Engelbergu, a w 2 serii itka mocno podgonil swietnym skokiem. Mysle, ze Fettenr po cichu liczy na dobre miejsce w calym turnieju, a Stoch zakreci sie w okolicy dzisiatki.
 
karfus 90,2K

karfus

Użytkownik
Powoli pojawiają się kursy na pary KO w konkursie, ciężko cokolwiek sensownego złożyć, wrzucam póki co dwa typy na niespodzianki, które można pograć niską stawką 1/10. Jak chociaż jeden wleci to będzie sukces.

#1 Ipcioglu - Eisenbichler KO | 1 | 6.60 | etoto

Treningi to 40 i 29 miejsce Turka, natomiast kwalifikacje 26. Widać progres ze skoku na skok. Eisenbichler 22, 22 oraz 25. Skoki Niemca nie są powalające jeśli chodzi o odległość, bo te treningowe 121,5 oraz 123,5, odległościowo dłuższy był skok Turka z drugiego treningu 124.5 metra. Chciałbym natomiast zwrócić uwagę na kwalifikacje, bo Markus oddał skok na zaledwie 127.5 metra przy najlepszym wietrze z całej stawki(oprócz Caciny), było to aż 0.21 pod narty, gdzie większość skoczków miała ten wiatr w plecy. Skok Ipcioglu z kwalifikacji to 124 metry przy niekorzystnym wietrze -0.12, czego efektem była gorsza nota o zaledwie 0.6. Myślę, że kurs 6.60 jest warty do pogrania, bo różnica w poziomie skoków nie jest tak rozbieżna jak kursy na obu skoczków.

#2 Aalto - Peter Prevc KO | 1 | 7.80 | fortuna

Tutaj sytuacja jest jeszcze bardziej utrudniona bo Fin zdobył w tym sezonie zaledwie 24 punkty w klasyfikacji generalnej i tylko raz miał lepszy rezultat od Prevca w Titise-Neustat, gdzie Aalto był 20-sty, a Pero nie zakwalfikował się do drugiej serii. Aalto to zawodnik, który balansuje na granicy 30 lokaty. Skoki treningowe 124.5 oraz 125 co przełożyło się na 32 oraz 28 lokatę, więc całkiem przyzwoicie, kwalifikacje to 119 metrów przy wietrze w plecy -0.32 i ostatecznie 36 pozycja. Natomiast Peter Prevc treningi 118 metrów z 36 lokatą(gorszy od Aalto), oraz 124 metry i 15 pozycja, a kwalifikacje ukończył na 15 pozycji, ale również przy wietrze pod narty. Tutaj dysproporcja w kursach jest jeszcze większa, ale jest cień szansy, że Fin podobnie jak chociażby w pierwszym treningu osiągnie lepszy rezultat od Petera.

edit: Jeden z typów siedzi! Brawa dla Ipcioglu! :)
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +1025
kacper091097 198,2K

kacper091097

Użytkownik
Granerud wygra @2.7 Etoto
Być może kurs jest wyższy jeszcze na innych bukmacherach, ale ten w porównaniu do np. STS wydaje się być całkiem ciekawy. Granerud wygrał bowiem pierwszy trening z przewagą kilku punktów i nie przystąpił do drugiego treningu czując się pewnie. Swoją bardzo dobrą treningową próbę poprawił skacząc jeszcze lepiej w kwalifikacjach. Jeśli wśród rywali Norwega wymienia się Kubackiego czy Laniska to trzeba zauważyć, że Polak miał z tej trójki najlepsze warunki, a jednak czegoś podobnie jak w pierwszej serii treningowej mu brakowało i przegrał o kilka ładnych punktów z Norwegiem, a Słoweniec skończył w drugiej dziesiątce. Na tę chwilę nie widzę zawodnika, który mógłby zagrozić Granerudowi. Pewnie pierwszym kandydatem do tego byłby Kubacki, ale jeśli w konkursie skoczy przy podobnych warunkach co Norweg, a tego należy się raczej spodziewać to bazując na dzisiejszych skokach nie powinien z nim wygrać.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +1121
K 25,7K

k0r0niarz

Użytkownik
Karl Geiger - Stefan Kraft 1 (1 seria KO) @1.42 Noblebet
Niemiec zdecydowanie lepsze skoki wczoraj zarówno w treningach jak i kwalifikacjach. W 1 treningu Geiger był 6 a Kraft w nim nie skakał, w 2 treningu Niemiec ponownie był 6 a Austriak dopiero 20 a skakali w identycznych warunkach, w kwalifikacjach była już przepaść między nimi Geiger był 7 a Kraft dopiero 44, co prawda skakał w gorszych warunkach jednak oddał skok o 20 metrów bliższy. Nie od dziś wiadomo że Stefan dużo lepiej skacze na trzeciej i czwartej skoczni u siebie w kraju, mimo że dużo lepiej skacze w tym sezonie nie spodziewam się aż tak dużej poprawy w stosunku do wczorajszych skoków.
Do tego proponuje też Wąska z Lindvikiem (1 seria KO) @1.80 Noblebet
Paweł lepszy wczoraj w każdym skoku w treningach 31 i 12 a Marius 33 i 36, w kwalifikacjach Polak był 22 a Norweg 29.
 
O 322,2K

ogon_w44

Typer
Lovro Kos- Ryou Kobayashi 2 1.7 noblebet

Nie no bez przesady. Ok, ja rozumiem, że Japończyk w tym sezonie nie błyszczy, to jest fakt niezaprzeczalny, ale nie wierzę też w to, że miałby odpaść w 1 serii TCS albo liczyć na szczęście jako lucky looser. To jest zbyt dużej klasy zawodnik. Nie obchodzą mnie skoki obu Panów w treningach i kowalach dlatego nie będę tu wyników przytaczał. Wiem tyle, że konkurs to konkurs i tu Japończyk odda swoje najlepsze próby a na Kosa to wystarczy
 
Lik 124,2K

Lik

Znawca - Skoki Narciarskie
KONKURS #1

Kraft vs Wellinger -> @2.10, BetX

1. seria treningowa: DNS vs 7. miejsce (126 m, komp. 10.5 pkt.)
2. seria treningowa: 20. miejsce (124 m, komp. 6.6 pkt.) vs 7. miejsce (131.5 m, komp. 2.8 pkt.)
Kwalifikacje: 44. miejsce (109.5 m, komp. 17.5 pkt) vs 8. miejsce (130 m, komp. 4.9 pkt.)

Niemiec wykręcił, uśredniając wszystkie 3 próby, 8. notę wczorajszego dnia, z niewielką stratą do 5. zawodnika tych wyliczeń, tj. Hayboecka. W Titisee-Neustadt prezentował się bardzo słabo, raz nawet nie awansując do 2. serii konkursowej, co związane było ze skręceniem kostki. Jak sam przyznawał, zaatakować miał w Engelbergu i rzeczywiście, spisał się tam dość dobrze, zajmując kolejno lokaty: 6 i 19. Patrząc na środowe skoki Niemca, problemy z kostką odeszły w zapomnienie. Nie wypadł z TOP10, 2-krotnie lądując za 130 m. Skacze bardzo swobodnie, ładnie stylowo i widać, że jest w naprawdę niezłej dyspozycji. Myślę, że powinien zakręcić się w okolicach miejsc 6-10.

Kraft z kolei, w czasie weekendu w Engelbergu, po raz pierwszy nie stanął na konkursowym podium w tym sezonie. Obniżki formy raczej nie należałoby się dopatrywać w tym wypadku (miejsca: 4, 6), ale pojawił się inny problem. Austriak od kilku dni zmaga się z przeziębieniem i został odizolowany od reszty zespołu. Z tego względu nie pojawił się w 1. sesji treningowej. Jak sam stwierdził po kwalifikacjach: "Nie było dobrze. Z pewnością miałem mocny wiatr z tyłu, ale dziś wszystko działo się na zaciągniętym hamulcu". Myślę, że dzisiaj Kraft odda lepszy skok niż ten kwalifikacyjny. Ale czy będzie w stanie włączyć się do walki o czołowe lokaty? O choćby TOP10? Śmiem wątpić. Należy pamiętać też, że z racji niskiej lokaty w kwalifikacjach, dzisiaj przyjdzie mu się mierzyć w parze KO ze świetnie dysponowanym Geigerem i oddanie skoku w granicach 120 m, może nie dać przepustki do 2. serii konkursowej.

Najlepsi zawodnicy środowych sesji
Wielkie problemy rywala Kubackiego i faworyta TCS. Koniec marzeń o triumfie?
Skręcona kostka Wellingera. "W Engelbergu zaatakuje"

---

Johansson vs Forfang -> @1.52
Habdas vs Hula -> @1.35
AKO: @2.05, BETFAN

1. seria treningowa: 14. miejsce (125.5 m, komp. 7.5 pkt.) vs 24. miejsce (124.5 m, komp. -5.3 pkt.)
2. seria treningowa: 18. miejsce (125.5 m, komp. 5.3 pkt.) vs 34. miejsce (120 m, komp. 2.4 pkt.)
Kwalifikacje: 16. miejsce (124.5 m, komp. 10.2 pkt) vs 4. miejsce (134.5 m, komp. -1.1 pkt.)

Johansson miał wczoraj 12. notę dnia, z kolei Forfang 20. To co się rzuca w oczy z powyższych rezultatów, to z pewnością rozbieżność warunków wietrznych w jakich oddawali swoje próby Norwedzy. Starszego skoczka można uznać za jednego z największych pechowców dnia, natomiast Forfang miał prawdopodobnie najbardziej sprzyjające warunki. 4. miejsce uzyskane przez Forfanga we wczorajszych kwalifikacjach bliźniaczo przypomina sytuację z Lillehammer z poprzedniego sezonu, gdzie był najlepszy w prologu (za sprawą mocnych podmuchów wiatru pod narty), a w konkursie zabrakło go... w TOP30, z czego udało się skorzystać.

Johansson w trudnych warunkach oddawał równe, solidne skoki plasujące go w 2. dziesiątce wczorajszych sesji. W Titisee-Neustadt i Engelbergu zajmował lokaty 7-13 i myślę, że one najlepiej oddają jego aktualną dyspozycję. Z kolei Forfang, skaczący jak w poprzednich latach, tj. bardzo chimerycznie i potrafiący skakać daleko, ale głównie przy mocno sprzyjającym wietrze, nie powinien powtórzyć tak świetnego skoku. Trzeba delikatnie podkreślić także, że w parze KO skacze z innym kolegą z reprezentacji - Fannemelem i choć jest to mało prawdopodobne, to może taki pojedynek przegrać, co miało już miejsce w 2. serii treningowej.

Najlepsi zawodnicy środowych sesji

Nie przeciągając tematu Polaków, Habdas jest po prostu w zdecydowanie lepszej dyspozycji. Wyższa lokata w rozgrywanych w trudnych warunkach MP w Wiśle, a ponadto wczoraj 3 znacznie lepsze próby, tj. kolejno o 7.5 m, o 10 m i o 8 m (wszystkie skoki oddawane z tych samych belek i w zbliżonych warunkach). 19-latek ma nawet szansę zameldować się w TOP30 jako LL.


Prognoza pogody: 29.12.2022 r.
Żyła vs Hula, Kraft vs Geiger - pary KO konkursu TCS w Oberstdorfie
TCS w Oberstdorfie: Granerud wygrywa kwalifikacje, Kubacki drugi!
TCS w Oberstdorfie: Granerud i Kubacki najlepsi na treningu
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +490
S 27,8K

sobolekk

Użytkownik
A ja idę całkiem odwrotnie niż kolega ogon.
Kos vs Kobayashi 1 2,05
Sam grałem na Kobayashiego w parze z Hoerlem w kwalifikacjach i argumentowałem podobnie jak ogon ale pomimo że typ wszedł to po tym jak widziałem jego skok i timing na progu to nie wierzę że tutaj błyśnie. Maksymalnie druga dziesiątka.
Kosowi ewidentnie pasuje ta skocznia :
- 1 trening Kos super skok 137 m i 4 miejsce - tutaj miał odjęte punkty za wiatr więc mógłbym uwierzyć że to wypadek
- 2 trening kos 139m i 3 miejsce - tutaj już punkty dodane za wiatr
W kwalifikacjach ewidentnie widać było że popsuł skok a pozatym miał jakieś dziwne warunki . Dwoch jego kolegów czyli Jelar i Prevc skakali tuż przed nim i popsuli skok dużo bardziej. Mi się wydaje że tam były warunki które nie odzwieciedlały przeliczniki.

Nie mówię że Kos tutaj zalicza się do czołówki ale myślę że on tutaj łatwo pokona kobayashiego który wczoraj był 30 , 14 i 23
 
Otrzymane punkty reputacji: +105
M 146,8K

mexes200

Użytkownik
16:30
Turniej 4 skoczni 1 konkurs indywidualny
Typ: Kubacki wygra zawody
Kurs: 3.2
Fortuna
Za nami kwale i treningi przed pierwszym konkursem indywidualnym.. z których można wywnioskować że o końcowy triumf będzie się bić Dawid z Granerudem.. wczoraj 0:2 dla Norewega odleciał bardzo daleko w pierwszej serii treningowej 137 przy 130.5 Polaka.. w drugiej Dawid wygrał lecz Norweg nie startował i w kawalach powtórka z pierwszego treningu Granerud pierwszy drugi Dawid.. jak dla mnie to świetna pozycja wyjściowa dla Kubackiego w dniu dzisiejszym.. atakuje z tak zwanej przyczajki zechce pokonać świetnie dysponowanego Norwega. Doskonale wiemy jak Granerud radzi sobie w konkurswch lubi popsuć drugi skok głowa siada.. myślę że gdyby Dawid nie był taki mocny w tym sezonie przypomnijmy że jest liderem całego pucharu to Granerud mógłby pokusić się dziś o wygraną ale ja nie skreślam dziś Kubackiego.. i myślę że sięgnie po wygrana.. ze swoim atomowym wybiciem z progu. Kurs jak na ten sezon bardzo fajny.. warto go pograc. Powodzenia.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom