>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
Fortuna bonus

Trump vs Biden - wybory prezydenckie w USA

adamo80 17,4K

adamo80

Użytkownik
Na to jednak wszystko wskazuje, że Biden wygra... Jak mieliście w nocy czy nad ranem dobre kursy na Bidena to mogło być "value'... Może buki wtedy uwierzyły w konferencję Trumpa, że wygrał... ? ;)

Na 100% jak przegra zaskarży to do Sądu Najwyższego. Oby tylko buki tak długo nie czekały.
 
A 33,7K

ar0nek

Użytkownik
Na to jednak wszystko wskazuje, że Biden wygra... Jak mieliście w nocy czy nad ranem dobre kursy na Bidena to mogło być "value'... Może buki wtedy uwierzyły w konferencję Trumpa, że wygrał... ? ;)

Na 100% jak przegra zaskarży to do Sądu Najwyższego. Oby tylko buki tak długo nie czekały.
No ok 10-11 bylo 3.40 na Bidena
 
psychol32 439,5K

psychol32

Użytkownik
Na to jednak wszystko wskazuje, że Biden wygra... Jak mieliście w nocy czy nad ranem dobre kursy na Bidena to mogło być "value'... Może buki wtedy uwierzyły w konferencję Trumpa, że wygrał... ? ;)

Na 100% jak przegra zaskarży to do Sądu Najwyższego. Oby tylko buki tak długo nie czekały.
Jak już to buki nie spodziewały się (przespały) tego co dzieje się w stanie Michigan.
 
adamo80 17,4K

adamo80

Użytkownik
Być może nawet Biden wygra w Pensylwanii bo na Bidena w tym stanie w Fortunie jest obecnie 1,65 a na Trumpa 2,13

Cały kurs na teraz na Bidena to 1,30... (edit// 1,27)

Michigan tylko 1,11 na Bidena więc raczej Michigan dla Bidena...

edit// w Pensylwanii właśnie kursy się wyrównują, ale wciąż niższy na Bidena...
 
adamo80 17,4K

adamo80

Użytkownik
Są tu dobrzy matematycy. Policzcie czy brakujące 35% głosów z kopert gdzie pewno z 80% będzie dla Bidena wyrówna jego obecną stratę do Trumpa... Oczywiście chodzi o Pensylwanię.
 
egreg 942

egreg

Użytkownik
Taka moja ogólna refleksja:
Aż wierzyć się nie chce że w kraju, w którym tak bardzo ważne,jest żeby nikogo nie dyskryminować, głosy obywateli USA nie "ważą" tyle samo.
Głosy mieszkańców jednego stanu są nieco mniej ważne w przeliczeniu na mieszkańca niż głosy w innym stanie.
 
R 55,2K

roykeane2.0

Użytkownik
Nieoficjalnie na teraz 270 do 268 głosów elektorskich dla Bidena.

A teraz najciekawsze: Elektorzy nie zawsze głosowali tak, jak w teorii byli do tego zobligowani wynikami. W 2016 było ich 7 - dwoje nie oddało zadeklarowanego głosu na Trumpa, a 5 - zadeklarowanego głosu na Clinton.
 
Otrzymane punkty reputacji: +103
A 33,7K

ar0nek

Użytkownik
Nieoficjalnie na teraz 270 do 268 głosów elektorskich dla Bidena.

A teraz najciekawsze: Elektorzy nie zawsze głosowali tak, jak w teorii byli do tego zobligowani wynikami. W 2016 było ich 7 - dwoje nie oddało zadeklarowanego głosu na Trumpa, a 5 - zadeklarowanego głosu na Clinton.
Nieoficjalnie to jest 290-248 bo pensylwania bedzie Bidena
Post automatycznie złączony:

Jedyne Rozsądne co jeszcze można zlapac to że Biden wygra w Pensylwanii @1.57 1xbet..szanse oceniam na 95%
 
adamo80 17,4K

adamo80

Użytkownik
Taka moja ogólna refleksja:
Aż wierzyć się nie chce że w kraju, w którym tak bardzo ważne,jest żeby nikogo nie dyskryminować, głosy obywateli USA nie "ważą" tyle samo.
Głosy mieszkańców jednego stanu są nieco mniej ważne w przeliczeniu na mieszkańca niż głosy w innym stanie.
A nie jest to uzależnione od powierzchni stanu czy liczby ludności w stanie ? Od czegoś musi być... W UE też jest mechanizm głosowania gdzie nie każdy głos jest równy... Głos Polaka więcej znaczy niż Czecha czy Węgra...
Post automatycznie złączony:

99% no no, to gościu, co tu robisz? Marcin Palade się chowa. Co tam on, z taką skutecznością jesteś na prawie 99% milionerem. Marnujesz się.
Nie wiem pewno rzeczywiście się marnuję... ;) Ale polityka mi wychodzi dobrze... Właściwie powinienem napisać w 100% bo było tylko jedno wydarzenie polityczne gdzie wyszedłem na 0, reszta zawsze na plus... Nie chodzi mi o skuteczność w sensie yield typowo matematycznym tylko to, że oprócz tego jednego gdzie było na zero, zawsze dotąd zarabiałem... Chyba większość typów z polityki jest w moim temacie - od kiedy zacząłem prowadzić temat... I żeby była jasność - ja się nie chwalę... ja po prostu mam talent... :ROFLMAO: (jak w sygnaturce)... A tak na poważnie to nie do końca można być tym milionerem... Widać, że mało się orientujesz... Np. na zeszłoroczne wybory w UK, że będą w 2019 były limity wszędzie po 100zł - 200zł... A naziemnych to nawet nie wiem czy były te bety..

Gdybym pisał takie analizy jak ty, to musiałbym teraz napisać kilka zdań o tym, kogo nie znoszę na polskiej scenie politycznej, aby podkreślić jedynie słuszną narrację. Jeśli w życiu w każdej rozmowie musisz wtrącić swoją polityczną nienawiść, no to współczuję.
Nie wiem co byś musiał, a co nie, ale ja napisałem analizę i pozwoliłem sobie na JEDNO zdanie osobistej refleksji... Czytasz od końca jedno zdanie i obrzucasz kogoś błotem w stylu "durnej analizy" ?

Co do ostatniego typu, to coś czuję, że delikatnie spadnie Ci procentowy współczynnik trafionych typów.
A ja coś czuję, że się tylko dlatego odezwałeś, że mój bet był zagrożony... Bardzo słabe...:confused: No i w końcu się nie dowiedzieliśmy z twoich wypowiedzi w tym temacie dlaczego to Trump mógłby wygrać... Jedyne co to atak personalny... Właśnie z tym "walczę" na forum od lat...

Naprawdę lepiej walczyć na argumenty, a nie pisać komuś, że ma "durną analizę"... bo lepsza "durna" niż żadna... ;)
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +106
psotnick 859K

psotnick

ModTeam
Członek Załogi
Taka moja ogólna refleksja:
Aż wierzyć się nie chce że w kraju, w którym tak bardzo ważne,jest żeby nikogo nie dyskryminować, głosy obywateli USA nie "ważą" tyle samo.
Głosy mieszkańców jednego stanu są nieco mniej ważne w przeliczeniu na mieszkańca niż głosy w innym stanie.
Prawda jest taka że to pokłosie tego że "Ojcowie Założyciele" w Konstytucji tak zaplanowali w XVII wieku i tak zostało. A że w USA ojowie założyciele to jak prawie półbogowie to sie tego trzymają, chociaż nigdzie indziej na swiecie takiego sposobu wyboru nie ma. Pewnie 250 late temu taka forma miała na celu spowodowanie jakichś ważnych, szlachetnych skutków ale już chyba nikt nie pamięta co i nikt tego nie kwestionuje.

Faktem jest że jest to dziwne (zwłaszcza patrząc jakie wielkie kompetencję i władzę ma Prezydent) bo z automatu np w Wisconsin jeśli wygra Biden, to mniej niż 1 pkt proc. Więc powiedzmy że 49.5 głosów oddanych na Trumpa nie będzie się liczyć, jakby ich nie było, bo zwycięzca bierze wszystkie głosy elektorów. No ale jest jak jest.
 
Otrzymane punkty reputacji: +92
adamo80 17,4K

adamo80

Użytkownik
W poprzednich wyborach procentowo wygrała Clinton... Nie zauważyłem wcześniej betu w Fortunie, że był także właśnie na zwycięstwo procentowe... To było niemal pewne... Może ktoś wie jaki był kurs ? Pewno gdzieś z 1,40 - 1,50 jak na win było 1,75,,
 
qowalsky6 1,2M

qowalsky6

Znawca A-League
Prawda jest taka że to pokłosie tego że "Ojcowie Założyciele" w Konstytucji tak zaplanowali w XVII wieku i tak zostało. A że w USA ojowie założyciele to jak prawie półbogowie to sie tego trzymają, chociaż nigdzie indziej na swiecie takiego sposobu wyboru nie ma. Pewnie 250 late temu taka forma miała na celu spowodowanie jakichś ważnych, szlachetnych skutków ale już chyba nikt nie pamięta co i nikt tego nie kwestionuje.

Faktem jest że jest to dziwne (zwłaszcza patrząc jakie wielkie kompetencję i władzę ma Prezydent) bo z automatu np w Wisconsin jeśli wygra Biden, to mniej niż 1 pkt proc. Więc powiedzmy że 49.5 głosów oddanych na Trumpa nie będzie się liczyć, jakby ich nie było, bo zwycięzca bierze wszystkie głosy elektorów. No ale jest jak jest.
W XVIII w. były inne realia, patrz choćby komunikacja i dlatego to wybrańcy, elektorzy "jechali" na Kolegium Elektorskie z głosem swojego stanu. Tak w uproszczeniu ofc...
Edit
W XIX w. podróż z Zachodu na Wschód też nie była łatwa (nawet mimo budowy kolei żelaznej). Pytanie czy w XXI w. taki system ma jeszcze sens?
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +149
A 33,7K

ar0nek

Użytkownik
W poprzednich wyborach procentowo wygrała Clinton... Nie zauważyłem wcześniej betu w Fortunie, że był także właśnie na zwycięstwo procentowe... To było niemal pewne... Może ktoś wie jaki był kurs ? Pewno gdzieś z 1,40 - 1,50 jak na win było 1,75,,
Nie bylo bo kursy byłyby na poziomie 1.05. Na handi - 5% byly kursy po 1.85 w 1xbet
 
Otrzymane punkty reputacji: +24
Do góry Bottom