>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Trump vs Biden - wybory prezydenckie w USA

N 0

narrom4

Użytkownik
ponad miesiąc po wyborach, wystarczająca ilość certyfikowanych wynikow do ogloszenia zwyciezcy - polskie buki dalej przetrzymują kasę :(
 
P 102,3K

przestrzalninja

Użytkownik


Betfair dopiero teraz rozliczył zakłady. Większość buków zagranicznych też czekało do teraz. Tam jest odnośnik do artykułu, w ktorym paddy power rozliczył Clinton w 2016 jako zwycięzcę i stracił milion.
 
S 15,6K

sinus

Użytkownik
Grał ktoś z Was jeszcze ten zakład w ETOTO?

Tuż po głosowaniu elektorów rozliczyli zakłady, by kolejnego dnia anulować rozliczenie, zabrać pieniądze z konta gracza.
Do tej pory zakład nie został ponownie rozliczony, a kilkukrotne rozmowy na czacie na niewiele się zdały...

Cały czas tłumaczą się jakimś błędem i aktualizacją, a trwa to już prawie miesiąc i zakrawa o kpinę ...
 
adamo80 17,4K

adamo80

Użytkownik
Tak politycznie - bo się nie da nic nie napisać... Jaka prezydentura taki koniec... Tak właśnie się kończy populizm - na końcu wszyscy uciekają od takiej osoby, która zostaje sama...

Taki los spotka wszystkich populistów... Niestety obawiam się, że nasza cywilizacja runie przez właśnie głupi, zmanipulowany tłum, który uwierzy populistom bo internet stał się tu bardzo niebezpiecznym narzędziem w ręku populistów i fanatyków... Wczoraj był najazd na Kapitol a wyobraźmy sobie, że w jakimś kraju ludzie wybiorą jeszcze gorszego xx.x.x.x (te xx.x.x.x dlatego, że nie mogę obrażać wciąż urzędującego Prezydenta USA 🐒 ) i ten xx.x.x.x.x odpali np atomówkę... Zresztą sposobów zagłady może być wiele np. choroba o wiele gorsza od COVID i płaskoziemcy odmawiający szczepionek albo je niszczący... Póki jest dobrobyt póty populiści nie wygrają na wielką skalę, ale wystarczy zawirowanie gospodarcze i będzie po nas. Zapamiętajcie moje słowa... Tak było w Rosji i tak było w Niemczech - głupi, biedny, zmanipulowany tłum wobec bierności reszty społeczeństwa przekazał władzę siłą lub w wyborach tyranom, którzy cofnęli te kraje i cały świat o kilka kroków wstecz i wymordowali miliony ludzi... A na początku była tylko walka z elitami... waszyngtońskimi/warszawskimi - niepotrzebne skreślić... ;)
 
tedddy2060 7,3K

tedddy2060

Użytkownik
Tak politycznie - bo się nie da nic nie napisać... Jaka prezydentura taki koniec... Tak właśnie się kończy populizm - na końcu wszyscy uciekają od takiej osoby, która zostaje sama...

Taki los spotka wszystkich populistów... Niestety obawiam się, że nasza cywilizacja runie przez właśnie głupi, zmanipulowany tłum, który uwierzy populistom bo internet stał się tu bardzo niebezpiecznym narzędziem w ręku populistów i fanatyków... Wczoraj był najazd na Kapitol a wyobraźmy sobie, że w jakimś kraju ludzie wybiorą jeszcze gorszego xx.x.x.x (te xx.x.x.x dlatego, że nie mogę obrażać wciąż urzędującego Prezydenta USA 🐒 ) i ten xx.x.x.x.x odpali np atomówkę... Zresztą sposobów zagłady może być wiele np. choroba o wiele gorsza od COVID i płaskoziemcy odmawiający szczepionek albo je niszczący... Póki jest dobrobyt póty populiści nie wygrają na wielką skalę, ale wystarczy zawirowanie gospodarcze i będzie po nas. Zapamiętajcie moje słowa... Tak było w Rosji i tak było w Niemczech - głupi, biedny, zmanipulowany tłum wobec bierności reszty społeczeństwa przekazał władzę siłą lub w wyborach tyranom, którzy cofnęli te kraje i cały świat o kilka kroków wstecz i wymordowali miliony ludzi... A na początku była tylko walka z elitami... waszyngtońskimi/warszawskimi - niepotrzebne skreślić... ;)
Uwielbiam twoje lewackie posty a co do szczepień to zaszczep się ile chcesz na COVID nawet 10-cioma fiolkami na raz bo mi to wisi a ja się nie zaszczepię bo jestem foliarz,szura i głoszę teorie spiskowe a do takich kozaczków tak ty to nie mam żadnych szacunków!!
 
Otrzymane punkty reputacji: +128
adamo80 17,4K

adamo80

Użytkownik
Uwielbiam twoje lewackie posty a co do szczepień to zaszczep się ile chcesz na COVID nawet 10-cioma fiolkami na raz bo mi to wisi a ja się nie zaszczepię bo jestem foliarz,szura i głoszę teorie spiskowe a do takich kozaczków tak ty to nie mam żadnych szacunków!!
Hmm... Nie ma nawet co komentować... Niech każdy sobie sam oceni kolesia, który nigdy nie widział mnie na oczy, a jedynie za poglądy mi pisze, że nie ma do mnie szacunku... Człowieku - nie znasz mnie i piszesz mi, że nie masz do mnie szacunku ? Bo co ? Bo napisałem jak kończą populiści, bo chcę się zaszczepić ? Pewno każdego kto nie jest narodowcem/korwinistą lub pisowcem nazywasz lewakiem !

A ja widzisz szanuję wszystkich ludzi i mam również do ciebie szacunek bo dlaczego miałbym nie mieć skoro ciebie nie znam ? To właśnie odróżnia populistów od całej reszty. Oni ciągle wszędzie widzą wrogów i zamiast budować chcą niszczyć ! Każdy powinien przemyśleć dokładnie na kogo głosuje i do jakiej grupy się zalicza.
 
Ostatnia edycja:
adamo80 17,4K

adamo80

Użytkownik
Jak już tyle czekałeś to poczekaj jeszcze do 20 stycznia i wtedy już nie będzie żadnego "ale"... Może w zarządzie Etoto siedzą tacy x.x.x.x.x jak tedddy2060 tedddy2060 :ROFLMAO: i myśleli, że fanatycy od Trumpa przerwą głosowanie Kapitolu....

Co łączy Macierewicza i Trumpa ? Oboje uważają, że miało miejsce coś na co mają dowody, tylko nigdy nikomu nie pokazali tych dowodów ;) To można opowiadać jako kawał... Jeden głosił, że w Smoleńsku był zamach, PiS rządzi od 5 lat i jakoś żadna prokuratura nic nie znalazła. Z kolei Trump twierdzi, że ma dowody na sfałszowane wybory, ale w żadnym sądzie nie przedstawił żadnych wiarygodnych dowodów na to...

Zresztą podobnie jak płaskoziemcy czy antyszczepionkowcy, którzy gdzieś coś kiedyś usłyszeli od jakiegoś niby "lekarza" albo "naukowca", który głosił brednie w internecie i w oparciu o to zbudowali swoją "wiedzę"... Ignorancja i ciemnota to siostry populizmu i tacy ludzie wybierali kiedyś Hitlera, a potem służyli Stalinowi, a obecnie są zwolennikami wszelkiej maści populistów.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +6
tedddy2060 7,3K

tedddy2060

Użytkownik
Jak już tyle czekałeś to poczekaj jeszcze do 21 stycznia i wtedy już nie będzie żadnego "ale"... Może w zarządzie Etoto siedzą tacy x.x.x.x.x jak tedddy2060 tedddy2060 :ROFLMAO: i myśleli, że fanatycy od Trumpa przerwą głosowanie Kapitolu....

Widzę że nie masz żadnego pojęcia że to że te zadymy była prowokacja ze strony Antify i to jest pewne bo jeden idiota był przebrany za jakiegoś indianina a drugi miał tatuaż z sierpem i młotem więc dalej oglądaj tvpis i tvn!!! Aha i nie zapomnij się zaszczepić jak najprędzej bo panuje straszna pandemia ale i tak będziesz mimo tego nosił dalej kaganiec!! HOU
 
adamo80 17,4K

adamo80

Użytkownik
Widzę że nie masz żadnego pojęcia że to że te zadymy była prowokacja ze strony Antify i to jest pewne bo jeden idiota był przebrany za jakiegoś indianina a drugi miał tatuaż z sierpem i młotem więc dalej oglądaj tvpis i tvn!!! Aha i nie zapomnij się zaszczepić jak najprędzej bo panuje straszna pandemia ale i tak będziesz mimo tego nosił dalej kaganiec!! HOU
To ty nie masz pojęcia ! Jaka prowokacja ? Znów niedouczenie i ignorancja albo celowe kłamstwo ! Widziałeś jakieś tatuaże i na tej podstawie wyciągasz wnioski zarzucając prowokację Antify ? Hahaha - tak właśnie rozumują zwolennicy populistów. Coś zobaczą, co gdzieś usłyszą i głoszą te swoje poglądy ! A co do szczepień - nie szczep się, będzie więcej szczepionek dla ludzi, którzy nie chcą zachorować ;)

Ten gościu przebrany za bizona to znany fanatyk udzielający się na skrajnie prawicowych portalach ! FBI większość z nich łatwo aresztuje bo się właśnie udzielają na takich prawicowych portalach. Zresztą sam Trump wezwał żeby ich pozamykać ! A ty piszesz o jakiejś prowokacji ??? W głowie się nie mieści ! KŁAMSTWO, DEZINFORMACJA, IGNORANCJA, NIEDOUCZENIE, POGARDA DLA INNYCH (jak do mnie co napisałeś o braku szacunku) - TO CAŁY TY I TOBIE PODOBNI ! A taki Pan Kaleta chce w Polsce ustawy o wolności słowa ! Z jednej strony drukarz może odmówić wydrukowania gejowskich broszur, ale już właściciel Facebooka nie może usunąć tego co mu się nie podoba ? Hipokryzja, zakłamanie i robienie wszystkiego na własny użytek !

Koniec dalszej dyskusji z tobą. Szkoda czasu i nerwów. Mam nadzieję, że Biden w USA, a za 4 lata nowe rządy w UK i Polsce zrobią raz na zawsze porządek z fake newsami i populistami. Już w USA się zaczyna ucieczka szczurów z tonącego okrętu - najbliżsi współpracownicy Trumpa z Wiceprezydentem się od niego odwrócili ! Tak będzie i w UK i w Polsce...
 
Otrzymane punkty reputacji: +6
Do góry Bottom