>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

Trump vs Biden - wybory prezydenckie w USA

tedddy2060 7,3K

tedddy2060

Użytkownik
skad ta informacja, ze wszystkie? bukmacherow jest ponad 1000 rozumiem, ze wszystkie sprawdziles? bo w tym temacie tylko unibet i zigzag z klonami rozliczyli. w polsce totolotek np. rozliczyl win bidena.
Teraz właśnie oglądam wypowiedzi różnych poważnych ludzi z USA na pewnym kanale który jest ocenzurowany ale ja tam własnymi sposobami weszłem,więc do oficjalnego zwycięstwa Bidena jest droga daleka gdzie media sponsorowane przez globalistów już go ochrzciły prezydentem a co z tego wynika to te wybory były niesamowicie sfałszowane,gdzie jest mnóstwo głosów oddanych na niego przez ludzi którzy nie żyją już nawet od 40-stu lat.Tak więc do 12.12.2020 roku gdzie w tym czasie mają być przeliczane głosy od nowa w pewnych stanach USA a co jest dziwne to jeszcze przywódcy Rosji i Chin nie pogratulowali Bidenowi i to jest coś dziwne na czasie a w ogóle zaprzysiężenie nowego prezydenta jest dopiero w styczniu 2021 roku,więc nie ma co się spieszyć że Biden wygrał!!!
P.S. A pewnemu tutaj gościowi adamo80 to nie wierzcie bo on cały czas robi z siebie geniusza i się wszędzie wcina między zakąskę a wódkę i lepiej z nim nie polemizować bo szkoda czasu i nerwów!
 
P 102,3K

przestrzalninja

Użytkownik
to, ze przywodcy rosji i chin nie pogratulowali bidenowi to normalne. zalezy im na chaosie w usa i tyle. mnie dziwia proporcje w ostatnich zliczanych glosach mimo rownym rozkladzie glosow korespondencyjnych. w mysl zasady 'istnieje jednego zdarzenia wyklucza mozliwosc istnienia drugiego' dla mnie to cos dziwnego, ale moge sie mylic.
 
psotnick 828,5K

psotnick

ModTeam
Członek Załogi
Etoto na przykład czeka na OFICJALNE wyniki, bo obecne wyniki traktuja jedynie jako "wyniki podawane przed media" ... :|
Czyli poczekają do 14 grudnia (zebranie elektorów), albo do 6 stycznia (zatwierdzenie wyboru przez Izbę Reprezentantów), albo do 20 stycznia (zaprzysiężenie nowego prezydenta). W Stanach nie ma jakiejś centralnego odpowiednika naszej PKW, która ogłasza oficjalne wyniki w wyborach prezydenckich. Są komisje stanowe, które podają sukcesywnie wyniki cząstkowe, aż do 100% podliczonych głosów. Ale już wcześniej często wiadomo że dany kandydat wygrał, bo np róznica jest większa niż liczba głosów które zostały do podliczenia. Media to zbierają, zresztą wszyscy, nie tylko media, sztaby też, i tak się robi mapa USA, z czerwonymi i niebieskimi stanami. W 2016 roku Trumpowi nie przeszkadzało że media ogłosiły jego wygraną, chociaż różnice np w Wisconsin i Michigan były nawet mniejsze niż teraz, tylko że wtedy były na jego korzyść. I tu jest chyba pies pogrzebany.
 
N 0

narrom4

Użytkownik
bet365 a polskie buki to jak maybach z polonezem, trzeba docenić jednak że totolotek rozliczył. można? można! a reszta PL buków?!
 
U 26

uiopekef

Użytkownik
Czy któryś ziemniak już Wam rozliczył zakłady na zwycięzcę wyborów? Już są policzone wszystkie głosy, Trump uznał zwycięstwo Bidena, Biden kompletuje gabinet, cały świat (oprócz PL i Rosji) mu gratuluję, nic się nie może wydarzyć. Czy możliwe, że buki będą rżneły głupa do zaprzysiężenie w styczniu?
*głównie chodzi mi tutaj o fortunę, bo na razie umywaja ręce.
 
Ostatnia edycja:
adamo80 17,4K

adamo80

Użytkownik
Czy któryś ziemniak już Wam rozliczył zakłady na zwycięzcę wyborów? Już są policzone wszystkie głosy, Trump uznał zwycięstwo Bidena, Biden kompletuje gabinet, cały świat (oprócz PL i Rosji) mu gratuluję, nic się nie może wydarzyć. Czy możliwe, że buki będą rżneły głupa do zaprzysiężenie w styczniu?
*głównie chodzi mi tutaj o fortunę, bo na razie umywaja ręce.
Ja myślę, że max mogą czekać do 14.12 czyli zebrania elektorów i pewno tyle poczekają bo lepiej obracać kasą klienta niż mu oddać... :)

Ale nie sądziłem, że Fortuna tak będzie robić. Zmieniam o niej, dotąd pozytywne zdanie.
 
N 0

narrom4

Użytkownik
Forbet nie chce rozliczyć Bidena mimo, że GSA uznało zwycięstwo Bidena. Co ciekawe wg Forbet ewentualne wiarołomstwo elektorów nie ma wpływu na rozliczenie, więc nawet nie udają, mrożą gotówkę dla swojego obrotu
 
rangizz 2,7K

rangizz

Użytkownik
Dam wam informacje, o ktorych nie mowia wolne i niezalezne media. Na chwile obecna michigan i pensylwania nie dostana certyfikatow, a wiec nienwystawia elektorow. W michigan nie podpisze certyfikatu dwoch "przysieglych", w pensylwani kilkadzieaist minut temu zakazl podpisywania certyfikatu sedzia (nie jestem w stanie powiedziec na jakim poziomie, to swieze info. To wszystko jest zwiazne z licznymi "nieprawidoowowciami" podczas wyborow i roznymi pozwami prawnikow trumpa. Podkreslam, na chwile obecna michign i oensylwania nie dostaja certyfikatu a wiec nie wystawiaja elektorow. Podobne dzialania trump prowadzi w innych stanach (wisconsin, georgia, arizona, nevada). Tam tez moze dojsc do tego typu akcji. Sytuacja jest bardzo dynamiczna. Jesli poszczegolne stany nie dostana cerryfikatu wyborow, nie wystawiaj elektorow. Jesli zaden z kandydatow nie otrzyma 270 glosow, wyboru dokonuja stany przez swoje parlamenty/kongresy (jak zwal tak zwal). Wtedy jeden stan=jeden glos. Republikane maja duza przewage w stanach nad demokratami. Jestem bardzo ciekaw jak zachiwalyby sie wtedy buki.

Edit: Michigan jednak dostanie certyfikaty na poziomie komisji wyborczych. Sytuacja dynamiczna.
 
Ostatnia edycja:
U 26

uiopekef

Użytkownik
Nie żartuj sobie, do 14.12 wszystkie stany będą certyfikowane, włączając w to Michigan i Pensylwanie. Pozwy Giulianiego w Pensylwanii były od razu odrzucane przez sędziego federalnego, no ale jak były pozwy żeby przestać liczyć głosy i uznać zwycięstwo Trumpa, bez żadnych argumentów to się nie dziwię. W innych stanach, które przywołałes, albo były liczone głosy po raz drugi i nic się nie zmieniło, albo Giuliani sam wycofał większość pozwów, bo były tak niedorzeczne. Także, nie wiem gdzie to przeczytałeś, ale nie czytaj tam więcej nic. No offence!
Na marginesie taka ciekawostka, że po moich kilku mailach do fortuny rozliczyli przegranych wyborów (screen) ale zwycięzcy Bidena na razie nie rozliczyli :D
 

Załączniki

Otrzymane punkty reputacji: +26
tedddy2060 7,3K

tedddy2060

Użytkownik
Prawie 8 mln głosów zostało zdefraudowanych w wyborach prezydenckich w USA a w samej Pensylwanii ok. 700 tys. i prawdopodobnie wszystko się oprze o Sąd Najwyższy i wcale się nie zdziwię jak Donald Trump wygra!!!
 
U 26

uiopekef

Użytkownik
Prawie 8 mln głosów zostało zdefraudowanych w wyborach prezydenckich w USA a w samej Pensylwanii ok. 700 tys. i prawdopodobnie wszystko się oprze o Sąd Najwyższy i wcale się nie zdziwię jak Donald Trump wygra!!!
Nie no błagam, skąd Wy bierzecie te informacje?! Podaj źródło, chętnie poprawię sobie humor. Przykro mi, ale Trump nie ma już nawet promila szans na wygraną.
 
tedddy2060 7,3K

tedddy2060

Użytkownik
Nie no błagam, skąd Wy bierzecie te informacje?! Podaj źródło, chętnie poprawię sobie humor. Przykro mi, ale Trump nie ma już nawet promila szans na wygraną.
Szukaj kozaczku a znajdziesz a po drugie nawet jak bym ci podał żródło to tak to nie przejdzie tutaj bo na wszystkim czuwa cenzura ale lepiej dla ciebie żebyś dalej oglądał TVPIS i TVNPO!!!!!! Powodzenia
 
adamo80 17,4K

adamo80

Użytkownik
Nie ma co dyskutować... Płaskoziemcy nam zmienią nawet wynik wyborów w USA... :ROFLMAO:

To wszystko jest robione przez Trumpa w jednym celu - żeby zrobić sobie ruch fanatyków, który będzie kwestionował ważność wyborów i na tym chce Trump zbudować kapitał na następne wybory, a ponieważ fani teorii spiskowych typu antcovid, płaska ziemia, chemistrals, ustawianie LM itp itp są wszędzie to i ludzie Trumpa wrzucają takie informacje jako niby "tajne"... lub sami tworzą takie strony...
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
zloty5o 83,2K

zloty5o

Użytkownik
Trampek to chyba od dluzszego czasu prezydent ktory nie wywolal zadnej wojny wycofal czesc wojska z bliskiego wschodu z Afganistanu jak widac jest stanowczy nie pier... sie w tancu antysystemowiec az milo mocarni tego swiata chyba maja go dosc zeby jeszcze ta wieksza czesc co glosowala na Bindena nie zalowala za jakis czas bo tak moze byc nie patrzy sie na prezydenta patrzy sie na tych co stoja za nim w 2 i 3 szeregu bo oni maja najwiecej do powiedzenia...Przypomnijcie sobie sytuacje jak w odwecie po zabiciu generala Iran cos tam postraszyl jakimis petardami swiat wstrzymal oddech masz dudusi juz w piwnicy zamurowany a Tramp wyszedl cos tam pobeblal i rozeszlo sie po kosciach za Obamy Busha Clintona przypuszczam ze dzialo by sie grubo bo czosnkowym bardzo zalezy na zniszczeniu persow ale to moja obiektywna opinia pozdrawiam
 
Otrzymane punkty reputacji: +94
Psychosocial 776,1K

Psychosocial

Ekspert - Irlandzka Piłka
Członek Załogi
Nie ma co dyskutować... Płaskoziemcy nam zmienią nawet wynik wyborów w USA... :ROFLMAO:

To wszystko jest robione przez Trumpa w jednym celu - żeby zrobić sobie ruch fanatyków, który będzie kwestionował ważność wyborów i na tym chce Trump zbudować kapitał na następne wybory, a ponieważ fani teorii spiskowych typu antcovid, płaska ziemia, chemistrals, ustawianie LM itp itp są wszędzie to i ludzie Trumpa wrzucają takie informacje jako niby "tajne"... lub sami tworzą takie strony...
Jak to czytam to od razu wybrzusza mi się parkiet w pokoju i filcuje koszulka. Tekst żywcem wyjęty z socjalistycznej propagandy którą kiedyś robił Lenin wieszając ludzi na drzewach w imię jedynej słusznej tezy a teraz ideologią LGBT i innymi bzdurami lewica chce zburzyć cały ład świata. To jest straszne chyba dltaego że ludzi maja krótką pamięć no i takie pytanko..dlaczego wszystkie państwa w Europie które propagowały socjalizm padły?
 
Otrzymane punkty reputacji: +97
adamo80 17,4K

adamo80

Użytkownik
Jak to czytam to od razu wybrzusza mi się parkiet w pokoju i filcuje koszulka. Tekst żywcem wyjęty z socjalistycznej propagandy którą kiedyś robił Lenin wieszając ludzi na drzewach w imię jedynej słusznej tezy a teraz ideologią LGBT i innymi bzdurami lewica chce zburzyć cały ład świata. To jest straszne chyba dltaego że ludzi maja krótką pamięć no i takie pytanko..dlaczego wszystkie państwa w Europie które propagowały socjalizm padły?
Ale kolego jaka lewica, jakie LGBT ? Ignorancja to jest siostra populizmu !

W USA jaki by nie był prezydent to zawsze ten kraj będzie kapitalistyczny (i bardzo dobrze ! ) bo to jądro USA ! "Socjalizm" Bidena to wprowadzenie powszechnej opieki zdrowotnej i urlopy macierzyńskie na 3 miesiące ! Weź u nas temu niby "prawicowemu" PiS żeby cofnął urlopy macierzyńskie jak oni rozdają po 500+ !!! Żyjesz w kraju socjalistycznym i nawet nie zdajesz sobie z tego sprawy !

Co do LGBT to jakoś od lat 70tych (obejrzyj film "Obywatel Milk") to środowisko uznało poparcie i jakoś się USA od tego nie rozleciało ! LGBT to ludzie tak samo płacący podatki, mający swoje biznesy i wyrabiający PKB, a, że się chcą trzymać za rączki na ulicy ? A co mi to przeszkadza ? Jak to ma zburzyć ład świata ? We Francji czy Holandii LGBT mają wszystkie prawa od 40 lat i nic nikt nie zburzył ! Dzieci wychowywane w takich rodzinach stają się dobrymi obywatelami, płacącymi podatki ! W Finlandii premierem jest kobieta wychowana przez 2 les. Ta kobieta nie ma sama "skrzywienia" homo. Nie była molestowana i ma własną rodzinę z mężem i dzieckiem !

Hasło LGBT to szukanie wroga żeby odwrócić wzrok ludzi od rozkradania kraju z naszych podatków ! Przejrzyj na oczy ! Pozdrawiam !
 
Otrzymane punkty reputacji: +6
adamo80 17,4K

adamo80

Użytkownik
Do góry Bottom