>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Trump vs Biden - wybory prezydenckie w USA

W 100

woswos

Użytkownik
Durniejszej analizy nie widziałem. Było od razu napisać: "Jestem anty-PiS, oglądam tvn, czyli wygra Biden". Byłoby szybciej.
 
Otrzymane punkty reputacji: +12
adamo80 17,4K

adamo80

Użytkownik
Durniejszej analizy nie widziałem. Było od razu napisać: "Jestem anty-PiS, oglądam tvn, czyli wygra Biden". Byłoby szybciej.
A ja nie widziałem durniejszej odpowiedzi... gościu od 8 postów i 3 lat bytności na forum... Jak byś może częściej zaglądał to byś wiedział, że od początku istnienia forum w prawie 99% dobrze grałem politykę !!! Ale po co się wysilać lepiej napisać jedno NIE MERYTORYCZNE zdanie !

Może zamiast mnie obrażać napisz coś co wykaże, że to Trump wygra !

Na marginesie - moje osobiste poglądy nie mają nic do grania ! W 2015r na tym forum w dziale hyde-park obrzucono mnie błotem za bycie anty pisem, co nie przeszkadzało mi w dziale z typami pograć i podać typy na undery PO ! które weszły ! Ale to za dużo dla ciebie, żebyś coś takiego sprawdził ! Lepiej kogoś obrazić bez ŻADNYCH PODSTAW ! Oczywiście już więcej się nie odezwiesz...
 
egreg 942

egreg

Użytkownik
... Mimo że sondaże są wyrównane to i tak uważają że w końcowym rozrachunku wygra Trump.
Ciekawe o jakich sondażach piszesz ? Zdecydowana większość sondaży daję sporą przewagę Bidenowi.
Rozumiem że bierzesz na te sondaże mocną poprawkę i uznajesz że to oznacza realnie równowagę.
Ale skoro tak, to napisz jak traktujesz te sondaże , i wyjaśnij że uwzględniasz mocne niedoszacowanie w sondażach na Trumpa
Ja tym razem bardziej bardziej wierzę sondażom, mass media zrobiły swoje przez te 4 lata i tym razem Trump już przegra .
Same sondażownie wyciągnęły wnioski i w swoich sondażach wzięły po uwagę większą reprezentację t.zw. "non-college educated whites" bo tu był błąd przed wyborami 2016
Oczywiście mimo to niespodzianka zawsze jest możliwa , bo żyjemy w coraz bardziej absurdalnych czasach. (może być bardzo gorąco teraz w USA i mogą dziać się cuda jakich do tej pory nie było)
Żeby nie było, nie jestem sympatykiem ani jednych ani drugich.
 
Ostatnia edycja:
psotnick 846,4K

psotnick

ModTeam
Członek Załogi
Pod tym linkiem dobra mapka głosów elektorskich aktualizowana na żywo.

 
Otrzymane punkty reputacji: +168
psychol32 425,2K

psychol32

Użytkownik
Ciekawe o jakich sondażach piszesz ? Zdecydowana większość sondaży daję sporą przewagę Bidenowi.
Rozumiem że bierzesz na te sondaże mocną poprawkę i uznajesz że to oznacza realnie równowagę.
Ale skoro tak, to napisz jak traktujesz te sondaże , i wyjaśnij że uwzględniasz mocne niedoszacowanie w sondażach na Trumpa
Ja tym razem bardziej bardziej wierzę sondażom, mass media zrobiły swoje przez te 4 lata i tym razem Trump już przegra .
Same sondażownie wyciągnęły wnioski i w swoich sondażach wzięły po uwagę większą reprezentację t.zw. "non-college educated whites" bo tu był błąd przed wyborami 2016
Oczywiście mimo to niespodzianka zawsze jest możliwa , bo żyjemy w coraz bardziej absurdalnych czasach. (może być bardzo gorąco teraz w USA i mogą dziać się cuda jakich do tej pory nie było)
Żeby nie było, nie jestem sympatykiem ani jednych ani drugich.
W tej chwili Biden tylko i wyłącznie prowadzi dzięki głosom elektorskim zdobytym w Kalifornii. Bo patrząc na mapę głosowania to moim zdaniem kręci się wszystko koło remisu. Ale poczekajmy do końcowego rozstrzygnięcia o którym prawdopodobnie zadecydują wyniki z Texasu.

Edit. Właśnie przed chwilą wpłynęły wyniki z Texasu gdzie wygrał Trump
W ruskim buku na tę chwilę 1.50 na Donalda
 
Ostatnia edycja:
W 100

woswos

Użytkownik
A ja nie widziałem durniejszej odpowiedzi... gościu od 8 postów i 3 lat bytności na forum... Jak byś może częściej zaglądał to byś wiedział, że od początku istnienia forum w prawie 99% dobrze grałem politykę !!! Ale po co się wysilać lepiej napisać jedno NIE MERYTORYCZNE zdanie !

Może zamiast mnie obrażać napisz coś co wykaże, że to Trump wygra !

Na marginesie - moje osobiste poglądy nie mają nic do grania ! W 2015r na tym forum w dziale hyde-park obrzucono mnie błotem za bycie anty pisem, co nie przeszkadzało mi w dziale z typami pograć i podać typy na undery PO ! które weszły ! Ale to za dużo dla ciebie, żebyś coś takiego sprawdził ! Lepiej kogoś obrazić bez ŻADNYCH PODSTAW ! Oczywiście już więcej się nie odezwiesz...
99% no no, to gościu, co tu robisz? Marcin Palade się chowa. Co tam on, z taką skutecznością jesteś na prawie 99% milionerem. Marnujesz się.

Gdybym pisał takie analizy jak ty, to musiałbym teraz napisać kilka zdań o tym, kogo nie znoszę na polskiej scenie politycznej, aby podkreślić jedynie słuszną narrację. Jeśli w życiu w każdej rozmowie musisz wtrącić swoją polityczną nienawiść, no to współczuję.

Co do ostatniego typu, to coś czuję, że delikatnie spadnie Ci procentowy współczynnik trafionych typów.
 
Otrzymane punkty reputacji: +88
egreg 942

egreg

Użytkownik
Batalia sądowa to będzie, ale raczej tylko wtedy gdy Trump przegra, a raczej wygra ... ?
Jeśli jednak po podliczeniu wszystkich głosów okaże się że Trump przegrywa to będzie gorąco , baardzo gorąco ...
I wtedy na ostateczne wyniki będziemy czekać miesiącami ...
 
psotnick 846,4K

psotnick

ModTeam
Członek Załogi
Jeszcze będzie sporo przetasowań..

Teraz na przykład u ruskiego buka kursy na Trumpa wzrosły do 1.66, bo w Wisconsin na ostatniej prostej Biden zaczyna wygrywać. Kursy teraz na niego w tym stanie tylko 1.25, a wcześniej było raczej w drugą stronę.

ScreenShot00620.jpg

Nie zdziwię się jeśli w Georgii będzie podobnie, bo zostały do przeliczenia jeszcze głosy przedmieść Atlanty z dużym odsetkiem czarnych, a to raczej demokratów elektorat. Blisko też będzie w Płn Karolinie.

Tak że może być naprawdę blisko remisu i ostateczne wyniki poznamy długo po dniu wyborów.
=====

Wisconsin, Georgia, Michigan - tam będzie bardzo ciasno i to te stany mogą zdecydować o wyniku wyborów. Pensylwania raczej już dla Trumpa chociaż tam zostało najwięcej do przeliczenia.
 
Ostatnia edycja:
adamo80 17,4K

adamo80

Użytkownik
Kurcze nie wiedziałem dokładnie, że będzie można grać tak długo :) Jak na live w meczu :) Tak to bym poczekał do nocy... Myślałem, że jak u nas zamkną bety o 20 lub 24.

Oby Biden wygrał...

Wg tej strony co podał psotnick psotnick Biden prowadzi 238:213

Dla osób grających teraz mam taką uwagę: myślę, że większość głosów z korespondecyjnych będzie dla Bidena bo to ludzie wierzący w covid - maseczkowi (tam podział na tych co noszą i nie nosza masek idzie wzdłuż podziału politycznego) i oni nie chcieli stać w tłumie i zagłosowali wcześniej na Bidena... To tylko moja teoria, nigdzie nie weryfikowana, ale tak myślę.
 
psotnick 846,4K

psotnick

ModTeam
Członek Załogi
Teraz jest tak że trzeba też patrzeć nie tylko na stany, ale też na poszczególne hrabstwa w kluczowych stanach.

Teraz jeszcze doszła Nevada, gdzie na teraz Biden prowadzi 49,3%-48,7% (niecałe 8tys głosów) z tym że tam jeszcze zostały głównie do podliczenia głosy w hrabstwie Clark, czyli gdzie mieści się Las Vegas, które głosuje na Demokratów, plus jeszcze głosy korespondencyjne podobnie.

W Michigan niby spora przewaga Trumpa, kilka pocent, z tym że jeszcze nie podliczono głosów z hrabstwa Wayne, czyli gdzie znajduje się metropolia Detroit (tylko 45% podliczonych głosów), a ma on ponad milion mieszkańców i z tych podliczonych to Biden tam prowadzi w stosunku 60-40, więc ta przewaga może się znacząco zmniejszyć a nawet odwrócić. Zwykle wielkie miasta za Demokratami.

I teraz najciekawsze: w Newadzie i Pensylwanii wg prawa głosy korespondencyjne będą ważne i przeliczone jeśli dotrą do 9 i 10 listopada (jeden stan do 9.11, drugi do 10.11), czyli czeka nas jeszcze tydzień takiej zabawy, w zależności od tego jak Poczta amerykańska sie sprawi, bo akurat tam gdzie ten termin jest wydłużony to są w tej chwili kluczowe stany :)
 
Ostatnia edycja:
egreg 942

egreg

Użytkownik
Ale to już realnie jest przesądzone Biden normalnie wygrywa, mówię NORMALNIE , ale teraz jest nienormalnie i Trump będzie się sądził i będą jaja ...
 
adamo80 17,4K

adamo80

Użytkownik
Niestety raczej wygra Trump... Pensylwania dla Trumpa... Nasze sondaże w Polsce były o wiele lepsze... Jak tam podawali różnicę 6-10% na korzyść Bidena, a teraz przegra to szkoda słów na te ich sondażownie...
 
A 33,5K

ar0nek

Użytkownik
Niestety raczej wygra Trump... Pensylwania dla Trumpa... Nasze sondaże w Polsce były o wiele lepsze... Jak tam podawali różnicę 6-10% na korzyść Bidena, a teraz przegra to szkoda słów na te ich sondażownie...
Nawet jak wygra trump w Pensylwanii to nic mu to nie da bo Michigan jest dla Bidena. Wybory juz przesadzone. Bidon to bierze
 
Otrzymane punkty reputacji: +24
egreg 942

egreg

Użytkownik
Niestety raczej wygra Trump... Pensylwania dla Trumpa... Nasze sondaże w Polsce były o wiele lepsze... Jak tam podawali różnicę 6-10% na korzyść Bidena, a teraz przegra to szkoda słów na te ich sondażownie...
To że Pens. dla Trumpa to wiadomo , ale to, jak też wiadomo, nie da mu wygranej w całych wyborach
 
Otrzymane punkty reputacji: +24
Do góry Bottom