>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE + 2 FREEBETY!<<<

Tragedia w Smoleńsku

Status
Zamknięty.
TommyTSW 53,1K

TommyTSW

Forum VIP
niektórzy ludzie mają paskudną wadę i wszędzie widza podstęp...niestety nie widzą pewnych postaw które zasługują bardziej na uwage niż bezpodstawne obrzucanie błotem
dobrze że kraj trzymają w miarę ogarnięci ludzie bo już w sobotę poszły by pierwsze rakiety ????
już widzę jak wszyscy idą na wojnę i zabijają ruskich, a jak ktoś komuś zwróci uwagę w ostrzejszy sposób czuje się wielce obrażony i prosi o reakcje modów ????
może pora zejść na ziemie
 
L 209

lukbor10

Użytkownik
Cd tego że nie broniłbym kraju - nie będę bronił czegoś, czego nie ma szans obronić. Bohaterowie i patrioci na wojnie kończą na cmentarzu. Mi życie jest milsze niż nic nie warta patriotyczna idea, która efektu i tak by nie przyniosła. Za granicą żyje się normalnie, gdzie można skupić się sukcesie indywidualnym i są ku temu szersze perspektywy. Wy wybieracie to, a ja to.
A jak Polska by wyszła zwycięsko z konfliktu zbrojnego byłbyś pierwszy, który wraca do wolnego kraju. Wolisz żyć na obczyźnie, tchórzliwie uciekając, zostawiając za plecami swój dobytek, swoje mienie, swoją ziemie na której się wychowałeś to ... granice otwarte, uciekaj, czemu nie zrobisz tego już teraz? Wyprowadź się na zachód, nie będziesz odczuwał zagrożenia ze Wschodu, jeśli dla Ciebie najwyższą wartością życiową jest sukces &quot;indywidualny&quot; i nie odczuwasz przywiązania do Polski to do widzenia, mój ukochany kraj takich ludzi nie potrzebuje. A jeszcze zatęsknisz za rodzinnymi stronami, gdy za kilkadziesiąt lat na zachodzie biali ludzie będą prześladowani.
&quot;Nic nie warta idea patriotyczna&quot; - obrażasz tym wielkich ludzi, którzy oddali życie za ojczyzne, ale nie rusza mnie to ani trochę, bo ty jesteś zwykłym maluśkim zapatrzonym w siebie szaraczkiem, a Wielcy Patrioci żyją wiecznie w sercach nastepnych pokoleń.
 
TommyTSW 53,1K

TommyTSW

Forum VIP
krakusy, w moim środowisku znane są przeważnie z tego, że przychodzą na imprezę bez wódki, piją cudzą w najlepsze, a jak się skończy, to proszą o jeszcze
fajnych masz kolegów
i już nie pisz że Kraków taki bee bo ktoś ci podpija wódke a ty nie reagujesz bo masz tyle kultury, w każdym innym mieście w takim przypadku było by podobnie bo wszędzie są oponenci, w przypadku Krakowa jest to liczba kilkaset osób a mieszkańców jest niespełna 800 tyś (ano na onecie piszą)
Cała ta akcja z Wawelem jest robiona pod gości i nie z inicjatywy Krakowa, już chcieli przekładać uroczystości ze względu na blokade przestrzeni powietrznej związaną z erupcją wulkanu i to jest najlepszy cyrk
Kraków wymarła mieścina? Na rynku jest chyba więcej zagranicznych gości niż polaków przez cały rok o sezonie nie wspomne, widzę że masz sporą wiedzę na temat Krakowa i piszesz co najmniej jak byś w Rzymie mieszkał, o euro to aż się poplułem, bo po tym co zrobili ostatnio w Poznaniu czy wcześniej Warszawie Krakusy dziekują Bogu że nas omineło zresztą u nas aż nadto zagranicznego ścierwa któremu mocny polski alkohol najlepiej nie służy ,, bo nikt nie inwestuje,, jeszcze 2 lata Kraków sobie poradzi bez łaski, euro omineło Kraków żeby podrasować inne istotne miasta i dostać jak najwięcej pieniędzy
Ktoś nie lubiał Kaczynskiego konsekwentnie i tyle nie wszyscy kierują się pewnymi wartościami nikogo nie interesuje twój kompleks Krakowa, ktoś by ci powiedział tydzień temu że Kaczyńskiego kiedyś pochowają na Wawelu parsknął byś śmiechem, doszło do tragedii każdy chce być super a jak dochodzi do nietaktów drobnej grupy to tym samym zwieracze puszczają i myślą że są elokwentni równając się do poziomu tych których tak bardzo piętnują....taka to siła internetu można wszystko pisać w rzeczywistości nie mając odwagi podjąć danego tematu, tamci których sam nie popieram przynajmniej ruszyli zady sprzed monitora, naciupie na niech przez neta będe miał większą szanse do nieba, w sobote kupie popcorn i cole i zasiąde wygodnie przed TV zobacze Obame i reszte śmietanki kto bliżej kto pierwszy itd
 
byq86 9

byq86

Użytkownik
Cd tego że nie broniłbym kraju - nie będę bronił czegoś, czego nie ma szans obronić. Bohaterowie i patrioci na wojnie kończą na cmentarzu. Mi życie jest milsze niż nic nie warta patriotyczna idea, która efektu i tak by nie przyniosła. Za granicą żyje się normalnie, gdzie można skupić się sukcesie indywidualnym i są ku temu szersze perspektywy. Wy wybieracie to, a ja to.

Tyle ode mnie. Wali mnie kto co o tym myśli. Dlatego nieważne cokolwiek ktokolwiek odpisze ja się tu udzielać więcej nie zamierzam

Niby masz racje, wolnym czlowiekiem jestes rob co chcesz, ale nie mow ze patriotyczna idea nic by nie przniosla, bo gdyby nie ona i bohaterstwo twoich przodkow to prawdopodobnie bys teraz nie pisal sobie na forum
 
mjaurvcein 25,1K

mjaurvcein

Użytkownik
powiem Ci Seewy, że ten gość w 200% oddaje to co ja o tym wszystkim myślę...

i jeszcze jedno co do Wawelu... dlaczego Dziwisz chce tam Kaczyniaka? Kasa... przecież tam się wchodzi z biletem, a ilu &quot;wyznawców IV RP&quot; tam pójdzie... cała masa... jaki przypływ kasy dla &quot;jego eminencji&quot; i kościoła .. ot cała filozofia ogromnej akceptacji i chęci pochowania tam &quot;bohaterskiej pary&quot;
 
TommyTSW 53,1K

TommyTSW

Forum VIP
no ale co do tego nie ma wątpliwości wszystkie przyjaznie pakty między panstwami nie są za darmo bo prezydenci się lubią...przecież wszędzie chodzi o pieniądze....Dziwisz dostał propozycje która mu pasuje i poszło, już nie róbmy z siebie świętych., pieniądz od zawsze rządzi światem i nic tego nie zmieni, każdy chce funkcjonować na jak najlepszym poziomie czy ja ty a nawet biskup
są ludzie dla których nie ma większych przeszkód co do tego i o wiele mniejsza grupa której się to nie podoba i każdy wie swoje
na tym powinniśmy zakonczyć bo poszło i zachować troche szacunku
 
lolnik 473

lolnik

Użytkownik
Jak zawsze kasa, kasa, ja własnie jestem za Wawelem, bo on przecież (Wawel) nie należy do ludzi, nie należy do prezydenta, ale do Kościoła i duchowni mogą tam pochować kogo sobie chcą.
 
jacekk 208

jacekk

Użytkownik
Zacytuję tylko Szymona Hołownię: &quot; Ciszej nad tymi trumnami. Albo za dwa tygodnie obudzimy się w Polsce gorszej niż ta w której zamarliśmy w ostatnią sobotę.&quot;
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom