>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE + 2 FREEBETY!<<<

Trading na BF sposobem na życie

F 72

filip11

Użytkownik
W takim razie bardzo się cieszę, że to pojąłem. Tylko czy w powyższym zakładzie przy każdym wyniku wychodziłbym na plus? Czym się kierować w doborze meczu, wyniku do layowania? Tylko przeczuciem?
 
M 46

metalista

Użytkownik
Dobrze rozumiesz, ale grajac lay za 100e cały zysk będziesz miał na Włochach. Aby równo rozłożyć zysk na wszystkie rozstrzygnięcia (1x2) musi to być stawka większa, bo wtedy &quot;zabierasz&quot; część zysku z Włoch i &quot;dajesz&quot; na remis i porażkę.
Poniżej macie prezentacje jak się handluje na koniach i tenisie - a więc to czego nie znajdziecie u mnie na blogu ????
http://www.youtube.com/watch?v=r8U-pfGSm0A
http://www.youtube.com/watch?v=W9dyhBsF30g
 
F 72

filip11

Użytkownik
Mniej więcej rozumiem, czyli czysta matematyka. Możesz zapodać jakieś zdarzenia na początek? Grasz jakiś czas wcześniej od rozpoczęcia spotkania, czy w tym samym dniu?
 
B 1

bigbuckbunny

Użytkownik
JA dziś obserwuje koniki w GB gram gonitwa za gonitwa małymi stawkami gdyż bardziej obserwuje rynek, ale zauważyłem jedno że gdy kończy się gonitwa odrazu kupując konia który nie ejst znacznym faworytem mamy szanse na ładnego greena gdyż kurs na niego idzie ostro w góre, nie wiem czy to tylko na tych dzisiejszych gonitwach czy może tak zazwyczaj jest ale warto na to uwagę zwrócić

Jest to chyba spowodowane tym kto wygrał wcześniejszą gonitwe jak faworyt to kursy na slabszych idą w górę a a jak zawodnika z większym kursem to w następnej gonitwie kursy lecą w dół.
 
M 46

metalista

Użytkownik
Na dziś gram:
Austria - Belgia Back Austria po 2,56 za 150euro. Na rynkach (1x2) gram dośc rzadko dlatego prosze się zanadto nie sugerować moim typem. Mam jednak przekonanie, że ten kurs spadnie i uda się zrobić parę ticków.
 
R 0

runiu

Użytkownik
Witam,
Bardzo ciekawy watek.
Ja rowniez rozpoczalem zabawe z tradingiem i udalo sie zarobic 30f w dwa dni. Jednak raczej dzieki szczesciu i wszystko na live.
Jakos nie moge sie z tymi kursami przed zdarzeniem wstrzelic. Zawsze jak wlacze jakies zdarzenie to historia kursow zawsze pokazuje spora zmiane i zazwyczaj jest juz za pozno...
Masz jakas taktyke jesli chodzi o czas przed zdarzeniem? Dzien, dwa przed...
Pozdrawiam
RuniuKSp
 
M 46

metalista

Użytkownik
Myślałem, że bede mógł handlowac do samego meczu, ale musze wyjśc i tym samym zamknąc pozycję. Zysk na poziomie 4,2 euro, ale lepszy rydz niż nic. Rzadko atakuje MO, więc tym większa radość. Transkacje zamykałem (lay) po 2,50, a potem ponowiłem atak 2,50-2,48.
 
5eba5 0

5eba5

Użytkownik
wszystko pięknie i super tylko powiedz skąd brać i skąd wiedzieć które mecze obstawic i że akurat w tych spadną kursy......... mógł byś wrzucać od czasu do czasu swoje typy by móc z skorzystać???
 
aniol-70427 56

aniol-70427

Użytkownik
A ja tego nie pojmuje i tak ,jakos zabardzo nieznam się natym ,ale widze że nieźle idzie i są wygrane
Wole jednak normalne mecze puścić ,może się poszcześci
Powodzenia dalej z meczami ,oby jak najwięcej sprzedać ????

Soorka za posta jak napisałem
 
itan 21

itan

Użytkownik
Proponuję przeglądac strony związane wyłącznie z tradingiem(tam znajdziesz podstawy i propozycje),tutaj za wiele się nie dzieje(fb) jeśli chodzi o trading na giełdzie,pzdr.
 
F 72

filip11

Użytkownik
Metalista będę wdzięczny za twoją pomoc i nakierowanie. Dziś rozpoczęłem swoją przygodę z tradingiem i wybrałem sobie mecz Villarreal - Barcelona, gdzie to dałem back na Barcelonę po 1.67 oraz back 0-2 bla Barcelony po 11.5. Ustawiłem sobie próg, że jeżeli granica przekroczy 1.72, oraz 12 wtedy wycofuję zakłady, a w przeciwnym razie będę czekał do dnia meczu. Motywowałem swoje zakłady tym, że Messi na 90% nie ma urazu co dzisiaj stwierdzono i prawdopodobnie zagra. Jednak głównie gram aby się przekonać jak to jest na prawdę. Pierwszy taki zakład chciałbym przeanalizować wspólnie z tobą w tym temacie o ile uczynisz mi przyjemność.
 
F 72

filip11

Użytkownik
Poszło w górę o 1 tick, więc nie ogarniam jak to przewidzieć.
PS. Czy betfair uwzględnia w podliczaniu 5% prowizję, czy należy ją dodać? Bo zagrałem testowo za 5 euro, więc będę musiał liczyć na spadek do 1.63 aby zarobić 0.10 euro, ale odjąć podatek to nie zarobię nic, a stracę w każdym przypadku. Jak więc to wszystko ma mieć sens?
 
M 46

metalista

Użytkownik
@filip
co do mechaniki gry radze poczytać blog betfair, tam jest dział edukacja i wszystko łopatologicznie wytłumaczone.

PODSUMOWANIE MARCA 2011


Tak wygląda screen za miesiąc marzec. Jest to najlepszy wynik od czerwca. Złożyło się na niego dobra postawa w pierwszej połowie miesiąca i spokojna gra pod koniec marca. Większość kasy pochodzi z rynku CS, mniej z u/o i MO. Ostatnio testuję nową wersje programu Betfair Trend, bardzo dobrze się sprawdza - jak ktoś zainteresowany to można wyguglać ????
 
F 72

filip11

Użytkownik
Metalista, a mógłbym prosić o skomentowanie moich wczorajszych typów. Kurs na dokładny wynik już spadł, ale co ciekawe nie daje mi on żadnego zysku, muszę czekać na następne ticki. Fakt zagrałem bardzo drobnymi stawkami (jakbym coś źle zrobił) bo to mój pierwszy taki zakład.

Na razie Barcelona -0.01
DW Barcelona 0:2 + 0.5

Zobaczymy jak się ułoży, najwyżej wycofam, chociaż jak na razie spróbuję na tym zarobić chociażby centy. Tylko czy prowizja jest do tego wliczana (do green booków), czy sami musimy sobie ją uwzględnić/wyliczyć. Bo to byłoby trochę sporo -0.5 euro nawet przy pierwszym zakładzie i właściwie przy każdym spadku, podwyższeniu kursu i tak byłbym stratny?
 
F 72

filip11

Użytkownik
Chłopaki. Czy zrobiłem trading w prawidłowy sposób?

W momencie gdy Fish przegrywał 2-1 dałem na niego w momencie gdy serwował, bo jego gra wydawała mi się dobra i uważałem, że wygra gema, tak też się stało, po czym kurs na niego oczywiście spadł i w tym momencie dałem lay. Chciałbym aby napisaliście czy prawidłowo wykonałem greena, bo według mnie nie do końca, ale nie miałem czasu na przeanalizowanie za ile zagrać aby równomiernie rozłożyć greena. Czy faktycznie osiągnę na nim zysk? Bardzo proszę o odpowiedź, rozwieje wszelkie moje wątpliwości. Oczywiście stawka malutka, aby się zapoznać z tradingiem. Czy taki sposób gry jest bardzo ryzykowny?

 
M 27,2K

madangelo

Forum VIP
Dobrze zrobiłeś, zagrałeś back a gdy kurs spadł lay, żeby mieć równy zysk wszędzie możesz uzyc jakiegoś programu ewentualnie uzyc jakiegoś kalkulatora który pokaże Ci za ile dokładnie zagrać.

Zagrałeś in play jest to bardziej ryzykowne niz pre play (wszystko przed spotkaniem) ale można szybciej i więcej zarobić.
 
itan 21

itan

Użytkownik
Tak będziesz miał zysk,wybierz sobie jakiś rynek dwudrogowy i wpisz na sucho kursy i stawki to zobaczysz ile.Bez obstawiania możesz sobie zrobic taką symulację.Granie in-play zawsze niesie ze sobą ryzyko,co by było gdyby nie zdobył punktu?-kurs skoczyłby w górę i miałbyś do wyboru albo ciąc straty,albo grac dalej licząc na zysk-albo na stratę stawki(tutaj akurat niewielkiej).
 
F 72

filip11

Użytkownik
MadAngel właśnie z uwagi na to, że nie mam takowego programu, a musiałem na szybkiego dobrać stawkę do lay, bo chwilę później kurs mógł by polecieć w górę. Cieszę się, że prawdopodobnie już ogarniam trading, ten zakład rozwiał moje wątpliwości w takim razie. Dzięki także za komentarz.
Tutaj kierowałem się głównie moimi odczuciami, oglądałem mecz i gra wydawała mi się wyrównana, a Fish miał bardzo dużą skuteczność swoich serwów turnieju. Chociaż masz rację, że było to ryzkowne, ale też nie grałem za dużo.
Tylko nie wiem czym kierować się w meczach &quot;nie na żywo&quot;, wiem, że trzeba śledzić formę zespołów statystyki, kontuzje, ale przecież bukmacher wie to od nas szybciej. Prawda? Jesteśmy 1 osobą kontra 10 oddsmakerów. Czy tu jest inaczej?
PS Zakład na Barcelonę odnotował stratę z 1.67 na 1.70, ale czekam dalej. A drugi na dokładny wynik 2:0 odnotował wzrost, jednakże zakład na lay pozwala mi tylko jak na razie wyjść bez straty, ze względu na zawyżone kursy lay bodajże 104%.
 
itan 21

itan

Użytkownik
&quot;Podobno zważanie na kursy bukmacherów (trendy spadkowe i wzrostowe to nienajlepsza strategia)&quot;
No to trzeba śledzić formę zespołów statystyki i kontuzje.
 
F 72

filip11

Użytkownik
Podobno zważanie na kursy bukmacherów (trendy spadkowe i wzrostowe to nienajlepsza strategia), przydatna może w jakiś 10%. Sam nie wiem. Jakoś wątpię, żeby profesjonaliści, żyjący tylko z tego na to zważali.
 
Do góry Bottom