>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE + 2 FREEBETY!<<<

Trading na BF sposobem na życie

B 1

bigbuckbunny

Użytkownik
Kurde zauważyłem jedno że nie ma sensu tradingu na in play w rynku wyników, tylko pre play ale to przy stawkach rzędu 100e daje zysk 5e to jest jakiś pieniądz a przy moim kapitale 10e to nie ma sensu. A mam zamiar wpłacić kwiecień/maj wpłacić 100e a wtedy o noge to słabo więc też ciekawią mnie koniki, jak byś mógł yroche bardziej w niedługim czasie rozpisać co z koników stawiasz by było super ???? sorry ż pisze tu ale pw nie da rady wysłac.
 
M 46

metalista

Użytkownik
Co do koników, to gonitwy są co 10 min i stawia się jak leci. Tam są tak szybkie wahania, że po prostu trzeba wpasować się w trend. Ja mimo, że mam doświadczenie z piłki nożnej, póki co nie potrafię się tam odnaleźć...

Luty 2011


Luty w moim wykonaniu poszedł bardzo dobrze. Przypominam, że gram tylko pre play i bez nakładek, zatem wynik bardzo mnie zadowala.
Szczęśliwie udało mi się ominąć wszelkie awarie i uniknąć znaczących wpadek. Mam nadzieję, że w marcu uda mi sie podtrzymać tę tendencję. Wielkie dzięki dla kolegi mario, którego poznałem na tym forum i stworzył dla traderów super oprogramowanie - Betfair Trend - dzięki któremu mogę szybciej reagować na zmiany kursu.
 
M 46

metalista

Użytkownik
Na dziś:
Osasuna - Deportivo kupuję wynik 0-0 za 100euro po kursie 9,20.
Zakład kupiony dziś w nocy. Mam nadzieję, że do wieczora kurs spadnie o kilka ticków, aby mógl sprzedać z ładnym zyskiem.
 
kevo88 27

kevo88

Użytkownik
witam,
sory ze zasmiecam temat wydaje sie tandetym pytaniem ale jednak, zalozmy ze kupilem wynik 0-0 osasuna- deportivo tak jak Ty po kursie 9.0 za 100e, kurs spadl do 8.60, chce sprzedac moj zaklad, jak to zrobic?
pozdrawiam
 
M 46

metalista

Użytkownik
Hmm, skupmy się na przykładzie ze screenu.
Masz tam kurs niebieski 8,6 i różowy 8,8. Klikasz na kurs różowy (czyli sprzedaż) i wpisujesz stawkę 108 euro (stawka+wygrana). Teraz tak:
-możesz od razu sprzedać po kursie 8,8 i zamknąć transkację
- możesz też ustawić kurs na 8,6 (zwiększysz zyski) ale twój zakład pojawi się po stronie niebieskiej ( za tymi 1200e) i będzie czekał na swoją kolej.
Mnie sie udalo sprzedac po kursie 8,4 - sprzedawałem koło 16 :grin:
 
kevo88 27

kevo88

Użytkownik
hmm rozumiem to tak, ze:
jesli kupilem zaklad (pole niebieskie) przykladowo za 100e po kursie 9, teraz zeby go sprzedac z zyskiem (nawet minimalnym) to: musze kliknac na pole rozowe (lay) przy czym stawka na niebieskim jak i na rozowym musi byc mniejsza niz 9? i jeszcze jedno - co do wpisywania tej stawki, w jaki sposob policzyles, ze nalezy wpisac 108e? 100e stawka rozumiem, a te 8e? (wygrana? ale jaka?)
mam nadzieje ze pytam zrozumiale ????
 
M 46

metalista

Użytkownik
To samo ci liczy, jesli w opcjach zanaczaczysz &quot;what if&quot;.
Krótki tekst o wyższosci tradingu nad bukmacherką - mojego autorstwa :cool:
Część z was zapewne dopiero niedawno odkryła, że istnieje coś takiego jak trading na giełdzie zakładów Betfair. Do tej pory zajmowaliście się, z lepszym lub gorszym skutkiem, bukmacherską i zastanawiacie się czy przypadkiem nie zrezygnować z usług Expekta czy Bwina. Tradycyjna bukmacherka, która co prawda kusi wysokimi wygranymi, jest tak naprawdę prostą drogą do bankructwa, uzależnień i skołatanych nerwów. Przypomnij sobie ile razy nie siadł ci jeden mecz na kuponie? Ile razy wydawało ci się, że wynalazłeś cudowny system gry, a potem rzeczywistość brutalnie weryfikowała te pomysły? Jak długo można siebie oszukiwać, że jakoś to będzie i kiedyś wyjdziemy na swoje?

Pierwszą, najbardziej zauważalną, przewagą tradingu nad tradycyjną bukmacherską jest fakt, że w przypadku gdy coś idzie nie po naszej myśli możemy w każdym zareagować i uciąć rosnące straty, nie czekając na rozwój wypadków. Stracimy wówczas tylko niewielki procent stawki. W tradycyjnej bukmacherze nie dość, że po złożeniu zakładu nie możemy go anulować, to jeszcze często zdarza się, że mecz nie jest oferowany „na żywo&quot; i nie mamy możliwości skontrowania swojego zakładu. Wtedy pozostają błagalne modły i rosnąca z każdą minutą irytacja połączona z bezsilnością. Znasz to uczucie?
Pod skrzydłami bukmachera aby coś wygrać nie dość, że musisz czekać do końca ostatniego zdarzenia na kuponie, to jeszcze musisz zakładać, że wszystkie twoje typy będą poprawne. W tradingu zysk masz już przed spotkaniem. Są to pieniądze w 100% pewne, a co więcej twoja stawka początkowa od razu wraca na konto i możesz ją wielokrotnie wykorzystać. Giełda nie zamraża sztucznie twoich pieniędzy.
Na giełdzie zakładasz się z innymi użytkownikami, a nie z bukmacherem. Dzięki temu nikt nie nałoży na ciebie żadnych limitów – nigdy. Możesz grać stawkami od 0,01 euro wzwyż. Giełda nie zamknie ci konta, zasłaniając się dziwacznymi punktami w regulaminie, ani nie anuluje zakładu, gdy oddsmaker popełni błąd. W tradingu sam wcielasz się w bukmachera, bo możesz wystawiać kursy i kupować je. Tylko na giełdzie masz możliwość obstawiania równorzędnych zdarzeń po kursach 2,00-2,00. Żaden bukmacher nie da ci tak wysokich kursów, bo dla niego liczy się marża.
W bukmacherze musisz liczyć na łut i rzeczywiście raz od czasu udaje się wygrać trochę gotówki. Cóż jednak z tego, skoro w klika dni potem nie masz już nic z tej wygranej, bo „pewniak&quot; nie wszedł. W tradingu jesteś w stanie osiągać comiesięczne stałe zarobki. Ustawicznie powiększając swój budżet, jesteś coraz bardziej doświadczony, możesz angażować większe środki i twoje przychody są również wyższe.
Bawiąc się w zakłady bukmacherskie możesz opierać się co najwyżej na swojej wiedzy sportowej i analizie matematycznej. Wszystkie jednak wyliczenia biorą w łeb, gdy zaczyna się mecz. Wtedy górę biorą emocje, psychika zawodników i inne względy. W tradingu możesz się cały czas kształcić. Jak? Chociażby oglądać filmy najlepszych, zainstalować sobie profesjonalne oprogramowanie do handlu, które jest darmowe. Możesz konsultować swoje strategie i propozycje do handlu
 
kevo88 27

kevo88

Użytkownik
jeszcze jedna rzecz jesli mozna, sie upewnic ;) dopiero zaczynam i stawki sa niskie, wole pocwiczyc na nizszych kwotach niz ryzykowac bez doswiadczenia kwotami rzedu 100e. a mianowicie chodzi o to czy dobrze rozumuje, kupilem wynik 3-0 na Man City - Wigan po kursie 11.5 za 2e, kurs spadl do 10.5(niebieskie pole) i 11(rozowe), wpisalem w polu &quot;Twoja wygrana&quot; rowniez kwote 2e (co dalo &quot;zobowiazania 20e&quot;, czyli o 1e mniej w stosunku do pola &quot;Twoj zysk&quot; w zakladach back). Na koncie spowrotem mam 10e i z tego co wyczytalem w Twoim temacie po meczu dojdzie jeszcze kwota ktora zarobilem tak? czy zrobilem cos nie tak? z gory dzieki za odp ????
 
alowy 5

alowy

Użytkownik
Mi się wydaje że źle zrobiłeś. W tym momencie jeśli będzie wynik 3-0 to wygrasz 1e a jak każdy inny to będziesz na zero. Ale nie chcę mącić bo też dopiero się uczę. Najlepiej niech Metalista się wypowie.
 
B 1

bigbuckbunny

Użytkownik
jeszcze jedna rzecz jesli mozna, sie upewnic ;) dopiero zaczynam i stawki sa niskie, wole pocwiczyc na nizszych kwotach niz ryzykowac bez doswiadczenia kwotami rzedu 100e. a mianowicie chodzi o to czy dobrze rozumuje, kupilem wynik 3-0 na Man City - Wigan po kursie 11.5 za 2e, kurs spadl do 10.5(niebieskie pole) i 11(rozowe), wpisalem w polu &quot;Twoja wygrana&quot; rowniez kwote 2e (co dalo &quot;zobowiazania 20e&quot;, czyli o 1e mniej w stosunku do pola &quot;Twoj zysk&quot; w zakladach back). Na koncie spowrotem mam 10e i z tego co wyczytalem w Twoim temacie po meczu dojdzie jeszcze kwota ktora zarobilem tak? czy zrobilem cos nie tak? z gory dzieki za odp ????
A nie lepiej używać programu geeks toy on pokaże Ci zysk bądź stratę jaką się ma na daną chwile i rozkłada stawki by zysk był równy.
 
M 46

metalista

Użytkownik
Tak jak mówi bunny - zainstaluj sobie Geek&#39;sa i problem z głowy.
Na dziś wziąłem na tapetę mecze Barcelona - Arsenal. Gospodarze zagrają bez pary stoperów, zaś u gości nie wystąpi Walcott i Song. Niepewny jest również występ RvP. Spotkanie dwóch overowych ekip i kurs o2,5 na poziomie 1,52

Barcelona - Arsenal gram BACK dokładny wynik 2-3 po kursie 110 za 100euro.
Dlaczego ten a nie inny? Była akurat luka i postanowiłem się w nią wepchnąć. Poza tym będę atakował inne wyniki na tym rynku. Zobaczymy jak to wszystko pójdzie.
 
M 46

metalista

Użytkownik

Mecz dopiero za prawie godzinę, a nam udało się wypracować zysk rzędu 20euro. Handlowałem też na wyniku 2-2, gdzie złapałem 1 tick zysku, czyli spadek kursu z 27-26. Dla tych, którzy sie nie orientują, niezależnie od wyniku ktory padnie ja dostanę 20euro.
 
5eba5 0

5eba5

Użytkownik
siema
zainteresowal mnie ten temat, i mam jedno male pytanie.....otóż jak juz zakupilem pewien zakład to jak ja mam go sprzedac... tam nie ma zadnej takiej opcji... powiedzmy kupilem under po 11 za 100e i mam jako normalny zaklad to zaksiegowane i chcialbym go sprzedac gdyz spadly kursy ale nie da sie... nie wiem jak to zrobic mowie cały czas o backu....
 
itan 21

itan

Użytkownik
Klikasz na lay i podajesz stawkę jaką zagrałes/nizsza,bądz wyższa i pokazuje ci jaką bedziesz miał wygraną.Takie pytania to w dziale trading,tam znajdziez odpowiedzi,tutaj to trochę zaśmiecimy.
 
M 46

metalista

Użytkownik
@beny30
Program jest póki co poprawiany, bo zmieniamy bazę skąd pobierane są kursy. O &quot;Betfair Trend&quot; więcej informacji możesz znaleźć w necie.
Małe podsumowanie ostatnich 10 dni - wypada ono dość okazale. Przede wszystkim dlatego, że udało się pohandlować niemal we wszystkie wieczory. Zysk na poziomie 227 euro bardzo mnie zadowala.
 
M 46

metalista

Użytkownik
W sobotę była awaria giełdy. Ja miałem dużo szczęścia i udało się zarobić 200e. Jak? Miałem zakupiony back po kursie 5,4 za 70e i nie mogłem tego skontrować. Kurs wszedł. Prawdę mówiąc wolałbym zrzec się tej kasy, a mieć pewność, że kolejna awaria nie zastanie mnie z otwartymi zakładami.

Czasami trzeba tez mieć szczęście:grin:
 
M 46

metalista

Użytkownik
Bayern - Hamburg . Kupiony AU po kursie 5,4 za 70euro na klika min przed awarią. Dobrze, że się skończyło 6-0 i wygrałem 300e. Niestety wieczorem w podobny sposób straciłem 100e na Realu, więc wynik jest taki a nie inny.
Oby ostatni raz:cool:
 
Do góry Bottom