>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE + 2 FREEBETY!<<<

Trading na BF sposobem na życie

C 6

c.suarez

Użytkownik
Bayern - Hamburg . Kupiony AU po kursie 5,4 za 70euro na klika min przed awarią. Dobrze, że się skończyło 6-0 i wygrałem 300e. Niestety wieczorem w podobny sposób straciłem 100e na Realu, więc wynik jest taki a nie inny.
Oby ostatni raz:cool:
witam metalista chciałem cie zapytać o jedną rzecz przesledziłem twój cały temat a iż nie mogę napisać do ciebie PW zresztą do nikogo nie moge to piszę tutaj ile czasu dziennie poswięcasz na analizy danych meczy i łapanie wzrastających kursów
 
J 2

jakubek11

Użytkownik
Możesz to nam rozjaśnić. Osobiście bawię się w bukmacherkę od kilku lat (z różnym skutkiem), ale troche nie ogarniam tego, co robisz. Jak możesz nie mieć nic na koncie i odkupić zakład?

Możesz to krok po kroku wyjaśnić. Jak to robisz? Doskonale się orientuję, co to jest LAY i BACK, ale w tym przypadku trochę nie kumam. Myślę, że też tak będzie lepiej dla ciebie, bo pewnie otrzymujesz sporo prywatnych wiadomości.

Napisz to możliwie jak najprostszym, najłatwiejszym do zrozumienia językiem. Będziemy bardzo wdzięczni.
nie jest tak ze majac 0 na koncie odsprzedasz zaklad.musisz miec chocby 1 centa to wtedy odsprzedasz w przeciwnym razie nie ma takiej szansy
 
F 72

filip11

Użytkownik
Głupio mi pisać po raz kolejny jak to postawić, najlepiej byłoby mi zrozumieć na screenach krok po kroku. Jak po kolei obstawiać, bo po samych opisach nie bardzo rozumiem. Strategia wydaję się być bardzo dobra. Najpierw gramy back, potem lay? Tylko w taki sposób: stawiamy zakład back po załóżmy 100euro, a następnie po tyle samo lay? Bo coś mi nie pasuje, wtedy przecież będziemy stratni. Może ktoś mnie oświecić? Czy może po zawarciu zakładu mamy coś w rodzaju odds jak na live w unibecie, że możemy wyjść z zyskiem lub stratą w zależności od kursu?
 
F 72

filip11

Użytkownik
OK, tylko przykładowo obstawię zakład na 1 po kursie 1.60 za 100 E, kurs ten spadnie do 1.55 i wtedy zgram na lay po takiej samej stawce 100E? Dobrze rozumiem? Tylko nie wiem czy w takim przypadku nie byłbym stratny?
 
M 27,2K

madangelo

Forum VIP
OK, tylko przykładowo obstawię zakład na 1 po kursie 1.60 za 100 E, kurs ten spadnie do 1.55 i wtedy zgram na lay po takiej samej stawce 100E? Dobrze rozumiem? Tylko nie wiem czy w takim przypadku nie byłbym stratny?
przy lay nie wpisujesz stawki tylko wygraną a obok Ci wyskoczy zobowiązanie tutaj masz przykładowy kalkulator http://www.chromaweb.com/bets/calculator/index.php
I nie spamujecie w tym temacie jest cały dział do tego a tutaj powinny być same typy
 
F 72

filip11

Użytkownik
No tak, ale to dla mnie trochę skomplikowane, bo przecież może być tak, że będziemy musieli postawić więcej stawki (wiem, że wpisuje się tyle ile chce się wygrać) i będziemy przez to mogli wyjść na minus. Czy tak po prostu nie może się zdarzyć?
 
szybkijony 2

szybkijony

Użytkownik
Kolega wyżej podał Ci linka do kalkulatora lay/back . Najlepiej jest robić green booka czyli rozłożyć równomiernie zysk . I wtedy nie obchodzi już nasz dalszy wynik spotkania .
 
M 27,2K

madangelo

Forum VIP
Nie zawsze sie wygrywa ???? Jak podałes w przykładzie zmianę kursu back z 1,6 na 1,55 to w odwrotnym przypadku z 1,6 na 1,65 jesteśmy stratni jeśli chcemy zamknąć rynek, tamten kalkulator też nam to policzy.
 
stachu88 1K

stachu88

Użytkownik
Witam, przeglądam od jakiegos czasu Twoj temat. Wpłaciłem 100e i zamierzam zacząc grać na giełdzie. Mam pytanie czy napewno wszystko dobrze zrozumialem. Przykładowo jutrzejszy mecz LE Manchester City- Dynamo Kijów. Jako pierwsze obstawiam wygrana Dynama Kijów ( pole niebieskie- aktualny kurs 7.8 ), a następnie czekam na spadek kursów na polu różowym tak aby był niższy niz 7.8( lub sam proponuje niższy kurs) i obstawiam ze Dynamo NIE WYGRA i stawke ustalam tak, aby wyjść na kazej opcji na plus. Dobrze zrozumiałem? pozdrawiam, Stachu
 
Y 32

yavor

Użytkownik
witam serdecznie ????
prosze autora watku o kontakt, gdyz nie jest mozliwe przeslanie pw z mojej strony.

pozdrawiam
 
F 72

filip11

Użytkownik
Nie zawsze sie wygrywa ???? Jak podałes w przykładzie zmianę kursu back z 1,6 na 1,55 to w odwrotnym przypadku z 1,6 na 1,65 jesteśmy stratni jeśli chcemy zamknąć rynek, tamten kalkulator też nam to policzy.
Dzięki, niemalże w 100 % rozwiązałeś mój dylemat. Tylko brakuje mi informacji czy w każdym przypadku gdy kurs back spadnie będziemy na plus?

PS. Jak dokładniej jest z tym, że jak zagramy za całą stawkę na koncie to możemy mimu braku kasy na koncie zrobić kontrę? Tzn. dokładniej to mając choć centa na koncie, tak wyczytałem.
 
kevo88 27

kevo88

Użytkownik
Witam
moze mi ktos wytlumaczyc dlaczego zostalem ze strata? zaklad sprzedawany byl live dlatego po takim kursie(zadawalem to pyt w dziale ale nikt nie odp wiec pyt kieruje tu)
pozdr
 
itan 21

itan

Użytkownik
Jeśli wynik końcowy był 3;0,to powinienes miec zysk 0.05 , a każdy inny to 0,68e.Gdybyś zagrałlay stawka 2,63 , to byłby zysk 0,6e na każdym wyniku.Wpisując stawki na stronie przecież możesz zobaczyc co i jak.
 
M 46

metalista

Użytkownik
W tym tygodniu wiele nie grałem. Odpoczynek od gieldy też jest ważny. Na dziś polecam Barcelona - Getafe Back AU po kursie 2,36 za 150e. Od wczoraj wiadomo, że Alves i Maxwell zagrają. Messi prawdopodobnie też. Ten wynik musi spadać.
 
M 46

metalista

Użytkownik

Zysk z rynku na poziomie 13 euro. Rynek zamykałem po 2,26. Tuż przed meczem złapałem jeszcze tick, na wyniku 3-0. Jeśli barca nie trafi więcej niż 3 goli to pohandluję też w przerwie ;)
 
M 46

metalista

Użytkownik
PODSUMOWANIE II DEKADY MARCA

Jak widzicie w minionym okresie udało się ugrać 267 euro, co zsumowane z poprzednim okresem daje już prawie 500euro w marcu. Wynik bardzo dobry i postaram się go nie zepsuć w ostatnich dniach miesiąca. Chwilowo odpuściłem granie koni, a ostatnie kilka dni handlowałem bardzo niewiele. Cieszy mnie, że po raz kolejny udało się zanotować systematyczny zysk, co jest dobrym prognostykiem na przyszłość.
Powodzenia wszystkim :]
 
Do góry Bottom