>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE + 2 FREEBETY!<<<

Trading na BF sposobem na życie

M 46

metalista

Użytkownik
@ibuh - w temacie conway&#39;a ci odpowiedziałem. Innych też tam odsyłam.
PODSUMOWANIE I DEKADY GRUDNIA

Ostatnie 10 dni to podobny scenariusz jak w ostatnim okresie, czyli 6 dni dreptania w miejscu i 4 dni, które złożyły się na obecny wynik. Nie jest to ani dobry, ani zły wynik - dla mnie dość przeciętny, ale ważne, że cały czas do przodu.
 
I 0

ibuh

Użytkownik
małe ale
Kurs 6,4 na to, że Lech nie wygra. Ale spójrz na to z tej strony. Kursy niebieskie są to kursy takie same jak u buka i działają na tej samej zasadzie. Tzn. obstawiasz, że MC wygra po kursie 1,67 za 10e i jeśli zostawimy ten kurs do końca meczu możemy wygrać 6,7euro - to jest dla wszystkich jasne, tak??

I teraz, załóżmy, że ciebie kurs 1,67 nie satysfakcjonuje bo według ciebie jest za niski. Więc klikasz na niebieskie pole i zamiast kursu 1,67 SAM wprowadzasz kurs 1,68 Wtedy twoja stawka widoczna jest automatycznie na kolorze różowym pod kursem 1,68 i czeka na taką osobę która go kupi. Słowem, kursy stojące na kolorze różowym wołają do nas &quot;my też uważamy, że wygra MC, ale chcemy wyższy kurs&quot;.

Podobnie jest z Lechem, to 72 euro leżace na kursie 6,4 woła do nas &quot; Myśle, że wygra Lech, ale chce kurs 6,4, a nie 6,2&quot;

I teraz zobacz. Załóżmy, że uważasz, że Lech nie wygra i grasz go po kursie różowym 6,4 i wpisujesz 10 euro. Tak naprawde to 10e to nie stawka a twoja wygrana. Oznacza to, że RYZYKUJESZ 54 euro (64-10zysku), aby w razie remisu lub zwycięstwa MC wygrać to 10 euro. Analogicznie, jesli uważałbyś, że MC nie wygra to co robisz? Klikasz na kurs różowy po 1,68 i wpisujesz kwote jakąs chcesz wygrać, czyli np. 10e i twoje zobowiązania to 6,8...euro. I teraz masz odpwiedź. Na początku posta osoba chciała kupić kurs 1,68 na zwycięstwo MC, a teraz właśnie my odkupiliśmy od niej ten kurs. Jasne?! Kursy różowe to ryzyko które musisz podjąć, aby wygrać daną sumę.
-----------------------------------------------------------------------
Czyli takie podsumowania mojego rozumowania ????
1.Kupuje ostatni kurs jaki ktoś obstawił że będzie większy(ten na różowo)
To na różowo ma znaczenie czy jest umowne ?załóżmy nikt nie odkupuje a mecz sie kończy i faktycznie lech NIE WYGRAŁ czyli to co odkupiłem za kurs 6,64 a nie biorąc zwykły niebieski 6,63 WYGRYWAM ? (ale to jest zwykła bukmacherka tylko z lepszymi kursami) zgadza sie?
2.Na niebiesko kurs także się zmienia z biegiem czasu tak załóżmy kupilem 1 dzień przed meczem kurs na lecha 1,63 przed meczem juz wynosi 1,2? Czyli szukam chetnych na moj kurs 1,63 ?
3.i w jaki sposob kontrujesz? Czyli kupiles za 1,64(zamiast 1,63) ale kurs zaczyna leciec robi się 1,62...
4.Co to jest te kwoty pod kursami (każda inna ) ?
5.Co to back i lay?
 
G 0

grzgrzgrz3

Użytkownik
1.Kupuje ostatni kurs jaki ktoś obstawił że będzie większy(ten na różowo)
To na różowo ma znaczenie czy jest umowne ?załóżmy nikt nie odkupuje a mecz sie kończy i faktycznie lech NIE WYGRAŁ czyli to co odkupiłem za kurs 6,64 a nie biorąc zwykły niebieski 6,63 WYGRYWAM ? (ale to jest zwykła bukmacherka tylko z lepszymi kursami) zgadza sie?

2.Na niebiesko kurs także się zmienia z biegiem czasu tak załóżmy kupilem 1 dzień przed meczem kurs na lecha 1,63 przed meczem juz wynosi 1,2? Czyli szukam chetnych na moj kurs 1,63 ?

3.i w jaki sposob kontrujesz? Czyli kupiles za 1,64(zamiast 1,63) ale kurs zaczyna leciec robi się 1,62...

4.Co to jest te kwoty pod kursami (każda inna ) ?

5.Co to back i lay?
ad1. tak. Od wygranej pobierana jest oczywiście prowizja.
ad2. Sprzedajesz z jak najniższym kursem. Im niższy tym większy zysk.
ad3. To zależy czy kupiłeś back czy lay. Jeśli jest to back to nie ma cięcia strat tylko zyski natomiast jeśli lay i przewidujesz, że kurs dalej będzie spadał to sprzedajesz go możliwie najwyższym kursie.
ad4. To suma pieniędzy osób chętnych na kupienie tego kursu.
ad5. niebieskie - back różowe - lay
 
I 0

ibuh

Użytkownik
Jaki procent pobiera BF ? zapewne od wygranej..
Co najlepiej w opcjach zaznaczyć żeby ekran był przejrzysty najbardziej
 
M 46

metalista

Użytkownik
BF pobiera 5% od wygranej sumy. Przykładowo: wygrałeś 5 euro, więc na twoje konto trafia 4,75 euro.
Na dziś pograłem:
Porto - CSKA Jakikolwiek inny @ 4,4 za 40euro. Kurs przyjęty już wczoraj, ale nie miałem kiedy napisać. Mam nadzieje, że to nie koniec spadków i ktos jeszcze skorzysta.
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
I 0

ibuh

Użytkownik
1.Jeszcze jedno chce przesłać załóżmy 200zl. Na konto bf jakie są koszty wpłaty i wypłaty?Jak mi to przeliczą na euro?
2.Jaki jest czas od wysłania z konta do księgowania na bf i odwrotnie
 
M 46

metalista

Użytkownik
@Ibuh
zapoznaj się z moneybookers. Wplaty i wypłaty ekspresowe. Wyplata z MB na konto bankowe 7zl - reszta opreacji darmowa.
Dzisiaj wybrałem nie najlepszy rynek aby wam go zaprezentować. Zysk wyniosł marne 2,75 euro ???? za to dzień zamknąłem na ponad 50e... Handel na meczu Porto totalnie skopałem. W złym momencie wyszedlem, potem chcialem wejśc jeszcze raz, ale kurs sie odbił i musiałem ciac straty...
 
M 46

metalista

Użytkownik
Ostatnie 10 dni to dziwny czas na giełdzie. Mnóstwo odwołanych spotkań i tych na które pogoda silnie odcisnęła swoje piętno. Trzeba się w tym było szybko odnaleźć co mnie osobiście nie udało się za dobrze. Jeśli już jednak udało się wykorzystać sytuację i zanotować ładny zysk to pojawiał się komunikat o odwołaniu meczu i trzeba było obejść się smakiem.

Większość wygranej sumy to efekt handlu na LE, gdzie rynki zachowują się wprost modelowo. Nie mówię oczywiście o rynkach MO, bo tam ostatnimi czasy każdy z nas odebrał surową lekcję, która skutecznie zahamuje nasze zapędy...
 
mythic 10

mythic

Użytkownik
Witam. interesuje mnie trading i mam do Ciebie kilka pytań mógłbyś napisać do mnie na gg 8189435 lub mailowo [email protected] nie mogę Cie tu złapać wiec proszę o kontakt i pomoc.
Gdyby czytał o ktoś &quot;kumaty&quot; w temacie tradingu proszę o kontakt.
 
M 46

metalista

Użytkownik
Przez najbliższe dni grał nie będę, więc z tego miejsca składam wszystkim serdeczne życzenia. Niech ten przychodzący rok będzie spokojny i szczęśliwy, a wasza bukmacherska pasja niech stanie się dla was miłą odskocznią od codzienności ????
Wesołych Świąt!
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
M 46

metalista

Użytkownik
Na dziś gram:
Arsenal - Chelsea - Back Chelsea po kursie 2,88 za 300euro. W dziale ze stronami użytkowników dodałem własną stronkę, gdzie można poczytac dokładną analize meczu i znaleźć wiele ciekawych poradników o tradingu.
 
M 46

metalista

Użytkownik
@grzgrzgrz3
Masz chyba niekatulanie informacje. Będzie płatny ale tylko przez 3 tygodnie roku, pozostały czas będzie nadal bezpłatny. Autor nie bierze z tych pieniedzy nic dla siebie - wszystko idzie na cele charytatywne :grin:
Na dziś pograłem Chelsea - Bolton Back Chelsea za 200e po kursie 1,33. Podziałam też na rynku MO, zobaczymy co z tego wyjdzie.
 
M 46

metalista

Użytkownik
Podsumowanie grudnia 2010

W okresie świątecznym prawie nie handlowałem stąd wynik jest trochę gorszy od poprzedniego wyniku miesięcznego, aczkolwiek nadal jest przyzwoicie. :]
Jutro i w środę mecze ligi angielskiej więc postaram się coś wkleić...
Powodzenia wszystkim traderom na 2011 rok!
 
O 0

ornak92

Użytkownik
Witam sorki ze zasmiecam temat ale mam pytanie. W jaki sposob obliczyc procent wygranych pieniedzy. Liczmy ze moj bank wynosi 134 ojro wygralem dzisiaj 34 ojro i jest na koncie 168, Jak obliczyc jaki procent wygralem??
 
dwyane 37

dwyane

Użytkownik
Też nie lubiłem szkoły. Dopiero internet i bukmacherka tak naprawdę uświadomiły mnie w obliczaniu zysków.
Dzielisz pieniądze wygrane przez stan konta po wygranej, inny stosunek wygranych pieniędzy, jak nie do stanu konta po wygranej, nie ma sensu.
34ojro podzielić na 168ojro razy 100%, bo taki jest wzór.
Wygrałeś 20,2%, gratulacje.
 
M 46

metalista

Użytkownik
Z Arsenalu udalo się wyluskać 12 euro. Złapany 1 tick niżej i część odsprzedana po kursie 65. Troche większy zysk zostawiłem sobie na wyniku 3-3
 
Do góry Bottom