>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Totolotek - Bonus 100% do 400PLN + 5PLN za rejestracje

Status
Zamknięty.
S 42

szuwi1

Użytkownik
Witam. Czy pierwszy zakład, ten po postawieniu którego otrzymamy bonus, musi być również z min. kursem 2.00?
 
ramzesa 13,8K

ramzesa

Forum VIP
Witam. Czy pierwszy zakład, ten po postawieniu którego otrzymamy bonus, musi być również z min. kursem 2.00?
Mogę się mylić ale wydaje mi się że 1.5 lub nie ma minimum. Chodzi o aktywację bonusu.
 
L 0

luke1000

Użytkownik
bardzo polecam ta promocje,bo jedna z najlepszych na rynku obecnie
obrot zrobiony w jeden dzien i wyplata zlecona o 11 rano po kilku h zaksiegowana na koncie
licza sie single,tylko kurs musi byc powyzej 2@,jak sie juz zagra za 800 i zostanie tylko 400 do obrotu to mozna jakikolwiek kurs
polecam wplacac 400 zamiast mniejszych kwot zeby nie zmarnowac bonusu
 
kedzio89r 27

kedzio89r

Użytkownik
@lampardd
odp.1
1.3. Promocja obowiązuje od dnia 12.03.2014 r. do odwołania. Organizator zastrzega sobie prawo do zmiany terminu zakończenia promocji w dowolnym terminie.
Masz tyle czasu ile chcesz ????
odp.2
opcje wpłaty, czyli nie ma przelewy24
*DOTPAY
*TRANSFERUJ
 
M 0

michal_mse21

Użytkownik
Witam
W żaden sposób nie mogę się zarejestrować z linku z forum. Po wpisaniu wszystkich danych i kliknięciu &quot;zarejestruj&quot; myśli ze 2 minuty i wyskakuje błąd. Też tak mieliście? Sprawdzone na dwóch różnych przeglądarkach i dwóch różnych połączeniach internetowych. Ciasteczka wyczyszczone.
Pozdrawiam
 
deivid 286

deivid

Użytkownik
wszystko spoko tylko w regulaminie pisze ze obrót 3xbonus kurs min 2.0 a po otrzymaniu bonusu informacja ze kurs min 3.6 i min 3 zdarzenia. szkoda ze dopiero po wpłacie takie info sie pojawia
 
musze_schudnac 289

musze_schudnac

Użytkownik
wszystko spoko tylko w regulaminie pisze ze obrót 3xbonus kurs min 2.0 a po otrzymaniu bonusu informacja ze kurs min 3.6 i min 3 zdarzenia. szkoda ze dopiero po wpłacie takie info sie pojawia
to niezle Cie wydymali z tymi warunkami ;)
jak juz musisz to obrocic po tak kosmicznym kursie to jedna z opcji jest stracic troche na marzy

i np do kursu 2@ na swoj typ dodac 1.85 w jedna strone i w druga czyli np

2.00@ + over 2.5 po 1.85@ za 500 bonus i drugi kupon
2.00@ + under 2.5 po 1.85 za 500 depozyt
 
ajros 22

ajros

Użytkownik
wszystko spoko tylko w regulaminie pisze ze obrót 3xbonus kurs min 2.0 a po otrzymaniu bonusu informacja ze kurs min 3.6 i min 3 zdarzenia. szkoda ze dopiero po wpłacie takie info sie pojawia
miałeś pecha bo od 2.04 jest nowa promocja Bonus na Start do 500zł właśnie z tymi warunkami obrotu
 
C 147

cococabana

Użytkownik
wszystko spoko tylko w regulaminie pisze ze obrót 3xbonus kurs min 2.0 a po otrzymaniu bonusu informacja ze kurs min 3.6 i min 3 zdarzenia. szkoda ze dopiero po wpłacie takie info sie pojawia
Kiedy się rejestrowałeś? Robiłem wpłatę już 02.04.2015 - 400zł ale dostałem bonus 400zł i mam stare warunki obrotu (2.0) Dwa dni wcześniej się rejestrowałem i zaliczyło dzień rejestracji jak widać a nie wpłaty. Zobacz w zakładce bonusy jakie masz wymogi nie patrz co mają na głównej stronie podane o ile zdążyłeś się zarejestrować w marcu.
 
deivid 286

deivid

Użytkownik
zarejstrowałem sie 01.04.2015 w wpłate robiłem 02.04.2015. i własnie w zakładce bonusy miałem takie warunki
PS. Proszę o zmiane w temacie teraz dla fb.com obowiazuje bonus 100% do 550zł od depoztu obrót 4xbonus po min kursie 3.6
 
crisu 53

crisu

Użytkownik
3.5. Aby wypłacić środki zgromadzone na koncie, Klient musi w terminie trwania promocji dokonać wymaganego obrotu tj. dokonać zawarcia zakładów z głównego salda konta i z salda bonusowego za łączną stawkę odpowiadającą czterokrotności otrzymanego bonusu.
3.6. Dla zakładów zawartych z salda bonusowego minimalny kurs łączny kuponu wynosi 3,60 , a minimalna liczba zdarzeń nie może być mniejsza niż trzy.

Pogratulować takiej promocji, nie dość że warunki obrotu całkowicie do dupy, to podliczając minimalny podatek od jednego zakładu wynosi 216 zł (3,6*500*0,12), wymóg 4 takich zakładów całkowicie skreśla sens korzystania z tego bonusu. Totolotek szuka naiwniaków i łatwej kasy ????
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom