>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Totolotek - Bonus 100% do 400PLN + 5PLN za rejestracje

Status
Zamknięty.
xxx777xxx 1

xxx777xxx

Użytkownik
Ja jeden jak i drugi bonus miałem dostępny od razu. Kasy z bonusu niema na głównym stanie konta trzeba wejść w zakładkę wpłaty wypłaty i dopiero tam w polu dostępne bonusy jest kasa jaką otrzymaliśmy z bonusów.
 
C 272

cowboy

Użytkownik
za freebet nie da sie postawic nawet po zaznaczeniu wykorzystaj kwote bonusu i wybraniu freebeta. ogolnie wszystko chodzi jak strony sprzed 10 lat, nie polecam
 
pagni 138

pagni

Użytkownik
czy dwa różne zakłady na to samo wydarzenie zalicza do obrotu ? wyrabiam bonus w Intragame i po raz pierwszy się spotkałem że nie zalicza do obrotu
 
al_capone 29K

al_capone

Gangster
czy dwa różne zakłady na to samo wydarzenie zalicza do obrotu ? wyrabiam bonus w IntraGame i po raz pierwszy się spotkałem że nie zalicza do obrotu
W totolotku nie powinno być z tym problemem - zalicza.
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
D 224

dboniem

Użytkownik
Zarejestrowałem konto, zalogowałem się i jak mam teraz wpłacić środki ? wchodzę na zakładkę wpłaty/wypłaty i opcja wpłać jest zawieszona, szare pole, po kliknięciu którego nic się nie wyświetla, mam teraz zaczekać na weryfikację konta gracza ?
Nawet też nie umiem zagrać za freebet 5 zł
 
M 13

machu

Użytkownik
Gdy chcę zagrać za tego freebeta pisze mi &quot;Status konta nie zezwala na zawarcie zakładów.&quot; Muszę poczekać aż zweryfikują konto ?
 
D 224

dboniem

Użytkownik
U mnie już działo, mogłem zagrać freebet 5 zł i wpłacić depozyt (lecz póki co na niego trzeba zaczekać, aż zostanie zaksięgowany na koncie), trzeba potwierdzić maila aktywacyjnego i zaczekać kilka minut, u mnie po tym czasie działało.
 
T 1,3K

termii

Użytkownik
Po zarejestrowaniu konta trzeba poczekac do 24h( tak babka na czacie powiedziala) do pelnej aktywacji konta, ale ogolnie po kilkudziesieciu minutach przychodzi potwierdzenie aktywacji i opcja wplaty staje sie dostepna.
 
D 224

dboniem

Użytkownik
A jeśli zagram zakład po kursie min 2,00 za cały bonus i byłby to mój pierwszy zakład, to jeśli byłby przegrany, to mogę wypłacić wpłacony depozyt? czy musiałbym dokończyć obrót, na pieniądzach na koncie głównym?
 
mazaq 2,8K

mazaq

Forum VIP
Generalnie wszystko ok, support ok, aktywacja szybka.
Jedyny mega minus to czas rozliczania zakładów live.
Minimum 20 minut to trwa!
 
legia 122

legia

Użytkownik
Te 300 zł to jest typowy freebet ?

czy przykładowo po zagraniu pierwszego zakładu za 300 zł środkami bonusowymi kursem 2,0 - 300 zł czystego zysku zostanie dopisane do salda głównego a za 300 zł bonusowe mogę dalej grać dopóki nie przegram tych bonusowych 300 zł ?
 
D 116

dziubols

Użytkownik
Te 300 zł to jest typowy freebet ?

czy przykładowo po zagraniu pierwszego zakładu za 300 zł środkami bonusowymi kursem 2,0 - 300 zł czystego zysku zostanie dopisane do salda głównego a za 300 zł bonusowe mogę dalej grać dopóki nie przegram tych bonusowych 300 zł ?
Nie
 
legia 122

legia

Użytkownik
to jeszcze o ten punkt regulamin miałbym pytanie :
&quot;3.9. Kwota przyznanego bonusu może być wykorzystana wyłącznie do zawarcia zakładów na zasadach określonych w niniejszym regulaminie. Kwota przyznanego bonusu nie podlega wypłacie oraz dodaniu, przypisaniu w całości lub części do głównego salda Konta.&quot;
Co się dzieje z kwotą przyznanego bonusu po spełnieniu obrotu ?
 
T 0

teemek

Użytkownik
Witam,
to wreszcie ile jest max. tego bonusu 200 czy 300 zł ?
Tu piszecie 300 zł, otwieram z linka pisze jak byk 200 zł.
 
marian77 541

marian77

Użytkownik
czy jest jakieś ograniczenie czasowe po rejestracji odnośnie bonusu czy można go wykorzystać w dowolnym czasie?
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom