>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE + 2 FREEBETY!<<<

Bukmacher Toto-Mix - stary zbiorczy temat

Status
Zamknięty.
ramzi 0

ramzi

Użytkownik
Co do mojego postu w tym temacie &quot;a my w mixie pracujemy?&quot;, od jutra mozna mi zadawac wszelkie pytania, wlasnie dostalem prace w mixie ???? cały punkt dla mnie, jedynym pracownikiem bede ???? ????
 
L 237

lookash

Użytkownik
szkoda że nie będziesz miał obok siebie jakiejś ciemnej koleżanki , to można by było darmowe zakłady wysyłać ????
 
V 0

veb

Użytkownik
:)
witam wszystkich
czy jest mozliwe ze od tego sezonu wprowadzi Toto-Mix do swojej oferty typowanie dokladnego wyniku w siatkowce, np w PLS ??
bo jak patrze na LŚ 2008 to nawet niezle kursy... ????
 
S 0

smart

Użytkownik
A ja jeszcze dodam od siebie: bardzo dobra strona internetowa, bardzooo bogata oferta jeśli chodziło o euro 2008 i teraz olimpiade, totalizatory piłkarskie, w wielu punktach monitory lcd z wynikami na żywo, ofertą i eurosportem. No i jeszcze możliwość doładowania komórki w prawie każdym punkcie ????
 
P 0

pavlinho

Gość
Totomix bardzo się wyrobił. Wyższe kursy niz kiedys, dobra oferta teraz to naprawde dobry stacjonarnt buk.
Toto-Mix to przereklamowane gówno. Najgorszy stacjonarny bukmacher w jakim grałem. Może i ofertę mają ciekawą ale co z tego jak większą wygraną wypłacają nawet tydzień? Trzeba chodzić i się prosić, ewentualnie pojechać do innego punktu (w moim przypadku innego miasta).
 
D 0

death

Użytkownik
większą wygraną wypłacają nawet tydzień? Trzeba chodzić i się prosić, ewentualnie pojechać do innego punktu
O jaka &quot;wieksza wygrana&quot; chodzi ?
Z tego co mi wiadomo wyplacane w punktach jest do 2k zł . Kwote wyzsza mozna odebrac w głownym budynku Toto-Mix&#39;a w Warszawie ...
Moge się mylic ,ale tak mnie informowano w moim punkcie ;)
 
D 25,5K

dzidzok

Użytkownik
Postawiłem w piątek w totomixie7 meczów 6 weszło i jeden został Shelbourne-Waterford,ktory zostal przelozony.Minelo juz 48h a zaklad niezostal rozliczony co mam zrobic?
 
vader 2,8K

vader

Forum VIP
Nie wiem jaka jest dokładnie procedura u nich. Ale jeśli mecz przełożono na odległy termin to nie masz 100% liczony to spotkanie po 1.00 i kupon Ci wszedł. Poczekaj jeszcze dzień i pytaj się w punkcie.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom