>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Bukmacher Toto-Mix - stary zbiorczy temat

Status
Zamknięty.
ramzi 0

ramzi

Użytkownik
Co do mojego postu w tym temacie &quot;a my w mixie pracujemy?&quot;, od jutra mozna mi zadawac wszelkie pytania, wlasnie dostalem prace w mixie ???? cały punkt dla mnie, jedynym pracownikiem bede ???? ????
 
L 237

lookash

Użytkownik
szkoda że nie będziesz miał obok siebie jakiejś ciemnej koleżanki , to można by było darmowe zakłady wysyłać ????
 
V 0

veb

Użytkownik
:)
witam wszystkich
czy jest mozliwe ze od tego sezonu wprowadzi Toto-Mix do swojej oferty typowanie dokladnego wyniku w siatkowce, np w PLS ??
bo jak patrze na LŚ 2008 to nawet niezle kursy... ????
 
S 0

smart

Użytkownik
A ja jeszcze dodam od siebie: bardzo dobra strona internetowa, bardzooo bogata oferta jeśli chodziło o euro 2008 i teraz olimpiade, totalizatory piłkarskie, w wielu punktach monitory lcd z wynikami na żywo, ofertą i eurosportem. No i jeszcze możliwość doładowania komórki w prawie każdym punkcie ????
 
P 0

pavlinho

Gość
Totomix bardzo się wyrobił. Wyższe kursy niz kiedys, dobra oferta teraz to naprawde dobry stacjonarnt buk.
Toto-Mix to przereklamowane gówno. Najgorszy stacjonarny bukmacher w jakim grałem. Może i ofertę mają ciekawą ale co z tego jak większą wygraną wypłacają nawet tydzień? Trzeba chodzić i się prosić, ewentualnie pojechać do innego punktu (w moim przypadku innego miasta).
 
D 0

death

Użytkownik
większą wygraną wypłacają nawet tydzień? Trzeba chodzić i się prosić, ewentualnie pojechać do innego punktu
O jaka &quot;wieksza wygrana&quot; chodzi ?
Z tego co mi wiadomo wyplacane w punktach jest do 2k zł . Kwote wyzsza mozna odebrac w głownym budynku Toto-Mix&#39;a w Warszawie ...
Moge się mylic ,ale tak mnie informowano w moim punkcie ;)
 
D 25,5K

dzidzok

Użytkownik
Postawiłem w piątek w totomixie7 meczów 6 weszło i jeden został Shelbourne-Waterford,ktory zostal przelozony.Minelo juz 48h a zaklad niezostal rozliczony co mam zrobic?
 
vader 2,8K

vader

Forum VIP
Nie wiem jaka jest dokładnie procedura u nich. Ale jeśli mecz przełożono na odległy termin to nie masz 100% liczony to spotkanie po 1.00 i kupon Ci wszedł. Poczekaj jeszcze dzień i pytaj się w punkcie.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom